Luciano Spalletti - fot. SSC Napoli

Spalletti: Decydujący mecz

Woytek, źródło: SSC Napoli

- To dla nas decydujący mecz. Jeśli w czwartek nie uda się wygrać, to ciężko będzie nam awansować. Jesteśmy pewni siebie, mamy szeroką kadrę, która pozwala nam grać w Lidze Europy przez długi czas. W meczu z Legią wystawię zawodników, którzy dadzą z siebie wszystko. Chcemy wygrać to spotkanie i mamy graczy, którzy potrafią to zrobić. Kadra drużyny jest gotowa do gry na wszystkich frontach - mówi trener SSC Napoli Luciano Spalletti.KURSY NA MECZ NAPOLI - LEGIA
FORTUNA: 1 1.18 X 7.50 2 14.00

- Legia to drużyna, która potrafi dobrze się zamknąć a potem ponownie wrócić do gry. To właśnie te cechy pozwalają im na zajmowanie pierwszego miejsca w grupie. Będziemy musieli bardzo dobrze czytać to spotkanie.

- Czy zagrają zmiennicy? Nie uważam, by można było mówić o wystawieniu drugiego składu. W naszej kadrze każdy może grać. Ktokolwiek wyjdzie na boisko będzie zawodnikiem podstawowego składu. Nie mam drugiej jedenastki w drużynie, po prostu na boisko wchodzą ci, którzy są w danym momencie potrzebni.

- Musimy pokazać swoją wartość na boisku. Jestem pewny siebie, bo widzę chłopaków na treningach, ich zaangażowanie jest podwójne. Chcemy zapewnić naszym kibicom miły wieczór na stadionie. Chcieliśmy także tego w meczu ze Spartakiem, postaramy się tego dokonać całym naszym zaangażowaniem.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (3)

+dodaj komentarz
Taktiko - 21.10.2021 / 18:50, *.tpnet.pl

Spagetti będzie chciał rozciągać grę , jak makaron .

odpowiedz
gLc - 21.10.2021 / 13:20, *.vectranet.pl

tak uj jak słonia trąba!
(L)

odpowiedz
wwwojtecky (L) - 21.10.2021 / 12:08, *.netfala.pl

taki wuuj!!!

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.