Cezary Miszta - fot. Woytek / Legionisci.com

Miszta: Jest mi przykro

Mishka, źródło: Legionisci.com

- Jest mi przykro, bo chcieliśmy zdobyć punkty w tym meczu, a skończyło się 0-3. Walczyliśmy, jak mogliśmy, biegaliśmy, wspieraliśmy się jeden za drugiego, ale to dzisiaj nie wystarczyło. Wiedzieliśmy, jak ten mecz będzie wyglądał, że będzie ciężki, jaką klasę mają zawodnicy Napoli. Teraz koncentrujemy się już na kolejnym spotkaniu. Jest mi po prostu przykro. Nie skupiałem się na tym, ile czasu zostało do końca. Czas płynął mi bardzo szybko. Napoli nas naciskało i w końcu wykorzystało swoje sytuacje. Z biegiem czasu gospodarze atakowali coraz bardziej - powiedział po meczu z SSC Napoli Cezary Miszta.

SONDAKtóre miejsce w grupie C Ligi Europy zajmie Legia?

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (22)

+dodaj komentarz
K(L)AKIER - 22.10.2021 / 21:15, *.inetia.pl

Dobry m3cz , kilka piłek ładnych wyjeles , rosniesz chłopaku.

odpowiedz
bronek49 - 22.10.2021 / 18:27, *.chello.pl

Miszta tylko ty zasługujesz na pochwały bo ten wynik żeby nie ty to byłby dużo wyższy reszta to ogórtasy i nie tylko ośmieszają się w lidze to zaczeli też w pucharach szczęście się skończyło

odpowiedz
Rea(L)ista - 22.10.2021 / 17:14, *.gthost.com

Czatek, niesłusznie.
Byłeś najlepszy a walili do Cb jedni z najlepszych napastników na świecie.

odpowiedz
Jasio - 22.10.2021 / 10:24, *.aster.pl

A później lament, że nasi piłkarze nadają się najwyżej do pchania karuzeli.
Gość zawalił dwie bramki (1 z nich nie uznana, ale to nie zmienia faktu, że fatalnie interweniował). Puscił pod lewą ręką piłkę która szła na długi słupek. Oznacza to, że zostawił strzelcowi PUSTĄ bramkę.
Dalej go głaszczcie, że super mecz zagrał.

odpowiedz
Rafał - 22.10.2021 / 12:30, *.tpnet.pl

@Jasio: Tak

odpowiedz
Kibic z tik-toka - 22.10.2021 / 13:12, *.plus.pl

@Jasio: Tobiasz przynajmniej jedną by wyjął i mimo że jeden mecz tak w miarę zagrał Miszta dalej uważam że Tobiasz lepszy.

odpowiedz
:) - 22.10.2021 / 13:14, *.plus.pl

@Rafał: Ma szczęście ,e nie uznana ta jedna bramka bo by zawalił 2 tu się zgadzam ale tak oprócz wyplucia raz piłki co naprawił od razu to występ poprawny bo co mógł to zrobił.

odpowiedz
Ben - 22.10.2021 / 23:13, *.inetia.pl

@Kibic z tik-toka: Tobiasz wyjąłby cztery ale Czesiek posadził go na ławce, a Boruc to chyba dziesięć by wyciągnął ale plaża mu zaszkodziła i wali w .h.ja na L4. Wspierajmy naszych bo cała Legia "zawsze razem"

odpowiedz
Kay - 22.10.2021 / 09:54, *.chello.pl

Brawo Czarek, dzięki Tobie była nadzieją, że się obronimy. Czapki z głów za Twoje parady, świetna przyszłość przed Tobą, trenuj ciężko!!!!

odpowiedz
Rah - 22.10.2021 / 09:06, *.centertel.pl

Chłopaku Ty akurat zagrales dobry mecz. Nie Twoja wina napewno

odpowiedz
Ben - 22.10.2021 / 08:59, *.play-internet.pl

Gdzie są ujadacze? Mam nadzieję że będzie lepiej w jego przypadku! Do góry głowa!

odpowiedz
Echhhh - 22.10.2021 / 08:40, *.35.103

Chłopaku masz 19 lat, akurat tobie nie powinno być przykro. Robiłeś co mogłeś. Trzymaj się.

odpowiedz
Robert Szenfeld - 22.10.2021 / 07:58, *.centertel.pl

Dobry mecz zagrałeś chłopaku

odpowiedz
Zbyszek - 22.10.2021 / 08:07, *.plus.pl

@Robert Szenfeld :
Dokładnie, od tego co prezentował jeszcze kilka tygodni temu do tego jaki jest dzisiaj przebył chyba całą drogę świetlną.
Trzymaj się chłopaku oby tak dalej, nie da się zawsze czarować rzeczywistości, oni byli nie z naszej bajki

odpowiedz
Tak trzymaj! - 22.10.2021 / 07:20, *.net.pl

Nie masz się czego wstydzić, dzięki Tobie nie było 7:0

odpowiedz
Marcin - 22.10.2021 / 06:42, *.play-internet.pl

Czarek głowa do góry ! Zagrales bardzo dobrze

odpowiedz
Kucik - 22.10.2021 / 02:24, *.189.124

dałeś rady małolat!!!

odpowiedz
Arek - 22.10.2021 / 01:13, *.tpnet.pl

A ilu tu jełopów, co jechało go jak szmatę?

odpowiedz
Micha(L) - 22.10.2021 / 00:06, *.chello.pl

mi także....i...?

odpowiedz
Hiszpan - 21.10.2021 / 23:48, *.play-internet.pl

Dobry mecz .

odpowiedz
Wolfik - 21.10.2021 / 23:41, *.mm.pl

Chłopak trzymał nas w grze przez całą pierwszą połowę. Przy strzałach Insigne i Politano bez szans.

odpowiedz