Ernest Muci i Juan Jesus - fot. Woytek / Legionisci.com

Juan Jesus: Wiedzieliśmy, że wygramy

Mishka, źródło: Legionisci.com

Juan Jesus: Od początku wiedzieliśmy, że wygramy, że musimy dać radę. Wiedzieliśmy, że musimy wygrać, bo to ważny mecz. Świetnie mi się gra w Napoli, bardzo dobrze odnajduję się na każdej pozycji - czy to na środku boiska, czy z boku. Dawno już nie graliśmy tak ważnego i intensywnego meczu.

SONDAKtóre miejsce w grupie C Ligi Europy zajmie Legia?


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (5)

+dodaj komentarz
urs72 - 23.10.2021 / 09:24, *.chello.pl

Żeby wygrać trzeba strzelać 100

odpowiedz
Mateusz z Gór - 22.10.2021 / 00:44, *.orange.pl

Co niby było intensywnego w tym meczu z punktu widzenia Napoli?
Dla nich mecz jak mecz. Albo leją rywali od początku, albo niszą ich w końcówce, jak dziś. Mimo wszystko fajnie, że dobry początek Legii zmusza topowe zespoły do spiny. Z jeszcze innej strony, niby spina, ale skład mocno mieszany i dopiero zmiany zadecydowały. Zresztą, Leicester wczoraj podobnie. Nie ma się co oszukiwać, niby kasa większa w LE niż wcześniej, ale i tak te topowe kluby podchodzą do niej jak Legia do wstępnych faz PP i zwycięstwo Legii z Leicester można porównać do porażki Legii z Mazowszem Grójec...

odpowiedz
tak - 22.10.2021 / 01:02, *.orange.pl

@Mateusz z Gór: bardzo dobrze powiedziane. Polać temu Panu

odpowiedz
Aron86 - 22.10.2021 / 13:43, *.play-internet.pl

@Mateusz z Gór: swego czasu Legia mocno się męczył z Mazowszem w PP. W Grójcu było 1 - 2 a w Warszawie z tego co pamietam 1 - 0. ????

odpowiedz
Mateusz z Gór - 22.10.2021 / 21:00, *.orange.pl

@Aron86:

Nie do końca o to mi chodziło, ale analogiczne Napoli w sumie też sę męczyło wczoraj. Pamiętasz co sobie myślałeś, kiedy Legia grała z Mazowszem? Że rywal wzniósł się na wyżyny. No to dokładnie to samo sobie myślą gracze Napoli po wczorajszym meczu. My wiemy, że Legia zagrała piach, a oni pomyślą, że to był ich mecz życia.

odpowiedz