fot. Kamil Marcinak / Legionisci.com

Gdzie obejrzeć mecz Piast - Legia?

Redakcja

Spotkanie Piast Gliwice - Legia Warszawa będzie można obejrzeć w Canal+ Sport. W internecie mecz dostępny będzie na platformie canalplus.com. Początek zaplanowano na godzinę 20:00.

Zapraszamy do śledzenia naszej tekstowej RELACJI LIVE!, a także na wszystkie materiały pomeczowe.

KURSY NA MECZ PIAST - LEGIA
FORTUNA: 1 3.35 X 3.25 2 2.36

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (8)

+dodaj komentarz
Pawcio - 24.10.2021 / 20:12, *.play-internet.pl

Podajcie bajaki link do meczu!

odpowiedz
Wlkp - 24.10.2021 / 20:06, *.tpnet.pl

Ma ktoś link do meczu ?

odpowiedz
kami(L) - 24.10.2021 / 16:01, *.plus.pl

Spotkanie się odbędzie, ale niestety znów trzeba się będzie pogodzić z kolejną porażką i zresztą straconym już sezonem w ekstraklasie bez względu na wynik dzisiejszego meczu Legii z Piastem. Nie ma ten mecz żadnego znaczenia bo i tak szans na pierwszą trójkę w polskiej lidze już niestety nie mamy, jedynie co to trzeba jakieś punkty nazbierać żeby tylko nie spaść do 1 ligi bo to już byłby skandal. Pozostaje jeszcze poświęcić wszelkie siły na Puchar Polski bo to jedyna droga jaką mamy jeszcze w tym sezonie aby w przyszłym sezonie zagrać w Europie (LKE).
Mam nadzieję że zarówno pan Mioduski jak i Trener Legii, nie zlekceważą w tym roku Pucharu Polski bo to naprawdę ostatnia deska ratunku aby nie spieprzyć sezonu w Polsce. I skupić się na taktyce oraz polityce transferowej na przyszłe lata aby w kolejnych latach walczyć o mistrzostwo kraju i udział w eliminacjach do LM. No chyba że Legia jakimś cudem wygrała by Ligę Europejską lub LKE i puchary mielibyśmy gwarantowane na przyszły sezon. Ale "zejdźmy na ziemię" ;)

odpowiedz
MAKEN - 24.10.2021 / 16:07, *.151.165

@kami(L): Człowieku Prawdy. Przestań krakać. W trudnych chwilach Drużyna potrzebuje wsparcia i wiary. A Ty śmiejesz defetyzm. Wierni na dobre i na złe. Mamy skład, który powinien zjeść całą ligę.

odpowiedz
Lemas - 24.10.2021 / 18:08, *.7.254

@MAKEN : ????

odpowiedz
Jedną rzecz może wykrakać.. Wygranie Ligi Europy - 24.10.2021 / 19:12, *.waw.pl

@MAKEN :

odpowiedz
Luk - 24.10.2021 / 19:35, *.eurotel.cz

@kami(L): Chlopie co Ty za bzdury opowiadasz?!zakładając ze Legia dzis wygra,wygra takze 2 zalegle mecze bedzie mieć 18 pkt i bedzie na 6 miejscu ze stratą 9 pkt do łacha. Tojest ekstraklasa zaraz wszyscy zaczną gubić punkty ,Legia wkoncu zacznie mieć szczęście ktorego do tej pory nie miała. Ty nie jestes kibicem ,kibic zwycieskich druzyn. Taki jestes. Wierzę ze jeszcze uda sie to wszystko nadrobić. Potrzebna jest seria zwyciestw.Od dziś do konca rundy . Będzie dobrze , nie ma co płakać tylko być z L na dobre i na złe . Kazdy jest wkur. wynikami w lidze,ale nie mozna mowic ze to juz koniec sezonu. Bywalo gorzej.

odpowiedz
Strzelba - 24.10.2021 / 12:36, *.t-mobile.pl

A odbędzie się spotkanie?

odpowiedz