Ernest Muci i Miguel Munoz - fot. Woytek / Legionisci.com

Na żywo

LIVE!: Piast 4-1 Legia (KONIEC)

Redakcja

Bezpośrednią transmisję z meczu Piast Gliwice - Legia Warszawa przeprowadzi stacja Canal+ Sport. Początek spotkania o godzinie 20:00.

Zapraszamy do śledzenia naszej tekstowej RELACJI LIVE! prosto ze stadionu.

KURSY NA MECZ PIAST - LEGIA
FORTUNA: 1 3.35 X 3.25 2 2.36

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (259)

+dodaj komentarz
antek - 25.10.2021 / 16:26, *.play-internet.pl

Liście liście liście tylko liście

odpowiedz
WŁODZIMIERZ - 25.10.2021 / 11:05, *.orange.pl

Ten kibic optymista to jakiś alkoholik !
dobrze będzie jak wygramy 4-0 to jest bardziej
prawdopodobne LEGIA ma mały kryzys
ten co się odwraca od klubu to chuligan pospolity
a ten co jest na dobre i złe to prawdziwy zuch

odpowiedz
April - 25.10.2021 / 08:26, *.vectranet.pl

Myślałem, że nigdy takich czasów nie doczekam, a jednak 1:4 i to z.... Piastem i tyle porażek pod rząd.!!! ???? Jestem w szoku i serce mi na wieczór o mało nie stanęło.! Ale jestem prawdziwym kibicem swojej Legii od kilkudziesięciu lat, na dobre i na złe

odpowiedz
May - 25.10.2021 / 14:21, *.tpnet.pl

@April: Ten Piast był Mistrzem Polski 2 lata temu, regularnie jest w czołówce. Więc pisząc "i to z ....Piastem", albo nie masz pojęcia o piłce nożnej, albo smutek po przegranej Ci przesłania logiczne myślenie. A tak na marginesie to Legia od dawna z tym Piastem nie potrafi grać i ostatnie lata to mamy z nimi fatalny bilans.

odpowiedz
Maniek - 25.10.2021 / 07:14, *.centertel.pl

Może być jeszcze gorzej?

odpowiedz
Kibic optymista - 24.10.2021 / 23:25, *.orange.pl

LEGIA się z Przelamie za tydzień
LEGIA-POGOŃ 6-0

odpowiedz
optymisto - 25.10.2021 / 00:32, *.chello.pl

@Kibic optymista: Piłeś coś czy ćpasz?

odpowiedz
Kolega po szalu - 24.10.2021 / 22:43, *.plus.pl

Co winny trener że mu rozsprzedali Pol składu po MP? Wszolek Veso Juranovic Gvilia Cierzniak Szabanov itd. ok nie wszyscy grali lub byli dobrzy. Co winny trener że domagał się transferów od początku przygotowań a dostał lasy minutę? Czyja to wina że Johansson więcej się leczy Abu Hanna wypadł na dłużej Josue to poziom oldbojów a Emreli obija słupki? Ok najłatwiej zwolnić trenera który ma oczekiwania co do wzmocnień a dostaje co dostaje i pretensje bo prezes mówi o kompletnej kadrze jak idzie i się lansuje w mediach a jak trzeba zarządzać kryzysem to siedzi cicho. Michniewicz też ma swoje za uszami bo się pogubił i z tego nie wybrnie już nie widzę na to szans ale to nauczka na przyszłość żeby każde transfery konsultować z trenerem bo kucharski i Mioduski też są współwinni tego co teraz mamy.

odpowiedz
Antyczesio - 24.10.2021 / 22:52, *.plus.pl

@Kolega po szalu: za duża Legia cudzoziemska się zrobiła i są efekty żaden obcy nie będzie się wysilał za te barwy na boisku czas to pojąć w końcu ani też trener Amikorz się nie przejmie bo to najemnik i Chórzysta jak go zwolnią to pójdzie dalej najlepiej do Amiki lub Arki swoich ukochanych klubów.

odpowiedz
Legionista - 24.10.2021 / 22:41, *.t-ipconnect.de

Ogarnijcie się pseudozawcy....
Mieliśmy olbrzymiego pecha i mamy go od dłuższego czasu w lidze.....
Gdyby Emreli strzelił na początku spotkania mecz by się zupełnie inaczej ułożył, zobaczcie ile mieliśmy stacji bramkowych... 4 bramki mogliśmy spokojnie strzelić 2 Emreli i 2 razy Muci no ale trudno już,....
Teraz zamiast panikować trzeba pomyśleć jak z tego gówna wyjść na spokojnie, trzeba wstrząsnąć drużyną bo jest kaszanka, niestety ale trzeba pożegnać trenera z całym szacunkiem za pracę jaką włożył i w zimie zatrudnić Papszuna, albo Brozia teraz oboje dadzą radę :) fajnie jakby paru kibiców weszło do szatni i trochę wstrząsnęło obcokrajowcami, bo np Emreli potenciał duży, ale widać, że mu się nie chce i gra pod siebie tylko i Legię traktuje jak trampolinę tylko z tym podejściem się straci... Pod koniec meczu zachciało mu się w końcu grać i parę razy po dryblował czy dobrze dograł, Skibicki i Kostorz to na rezerwy się nadają aktualnie jeszcze nie są gotowi na ten poziom a o presji nie mówiąc, Mladenovic powinien w tym sezonie z ławki nie wstać jego dyspozycja jest tragiczna i to jak kaleczy ten piękny sport, Rafa Lopes z szacunkiem za to że pomógł Legi w paru momentach w swojej karierze ale gość jest mega słaby, nic nie wnosi do gry, jego wejścia są bezproduktywne, zdarzy się, że wejdzie i strzeli no fakt tylko 1/10 meczy to trochę za mało, gdyby jeszcze grę ciągnął dublował podawał, a ona jest po prostu słaby na legie w Cracovia może grać ale nie tu, szkoda mi Tobiasza chłopak ma ogromny potenciał tylko jest wrzucany na mega kozła grać w takim meczu przy tej presji, i trochę się spalił było widać potrzebuje czasu ale będzie z całą pewnością godnym zastępca Boruca :) brakuje legi małego zwinnego skrzydłowego ala Luqinias na ławce który mógłby wejść zawsze i trochę pokręcić, nie ma rezerwy wgl, Pekhart od samego początku mi nie leży, nie pasuje do Legi, napastnik na ławce najlepszy byłby jakiś szybki i zwinny, szkoda że Legia pozbyła się Michalaka bo takim pół rezerwowym byłby idealnym gość miał i ma gaz niesamowity optymalny skład ogólnie jest ok poza Mladenoviciem, nie mamy ławki niestety stąd te problemy nie ma kim zastąpić dużo szrotu Legiaa zawsze ściąga niepotrzebnie. , z ligą trzeba się pogodzić i na spokojnie w zimie zbudować drużynę a nie zlepek piłkarzy kto, jest wolny, i dać tenerowi co zostało obierki spod stołu jedne grubsze inne byle jakie i niech coś zmontuje z tego. Z takim składem walka na dwóch frontach a nawet 3 bo puchar Polski jeszcze to misja samobójcza niestety...... trzeba ogarnąć obcokrajowców bo czują się jak na wakacjach w Legii, hajs spoko coś pobiegamy pogramy strzelimy i git a nie o to chodzi musi być drużyna a tej już niestety nie ma, boli mnie fakt, że jak się patrzy na ten mecz, wielu z was tego z pewnością nie zauważyło ale na tle Napoli to już rażąco było widać, przyjęcie piłki podstawowa sprawa a większość składu ma ogromny problem z tym tylko że na tle ekstraklasy to tak nie widać jak piłka odskoczy trochę bo piłkarze mają więcej swobody i kibice na to nie zwracają tak uwagi ale w lidze Europie gdzie jest mało miejsca takie błędy są niewybaczalne bo wiążą się automatycznie ze stratą bramki albo przerwaniem akcji... Proste przyjęcie piłki.... Nie mówiąc o prowadzeniu piłki bo w wykonaniu Mladenovicia i Skibickiego była tragedia, fajnie się podłączyli pobiegli ale w kluczowym momencie im piłka albo odskoczyła albo się zapłatała i została z tyłu no lipa straszna.... Ehh nie wiem co ci polscy trenerzy robią, że Ci nasi zawodnicy tak słabo prezentują kluczowe i podstawowe elementy gry, nie dziwi wgl fakt że ktoś się w naszej lidze niby wyróżnia i niby jest gwiazda ligi czy jedna z gwiazd tak jak było to w przypadku Puchacza z Lecha wyjeżdża do przeciętnej niemieckiej drużyny i gość się nie łapie nawet na ławkę bo ma podstawowe problemy z wyszkoleniem czy to taktycznym czy technicznym ..? Tragedia w tej Polsce myśl szkoleniowa a raczej jej brak

odpowiedz
Leśny Dziadek - 24.10.2021 / 22:57, *.orange.pl

@Legionista : Ha ha ha ha ha ha ha ha u ha ha ha ha ha ha Wygrałeś nagrodę za przegięcie roku ha ha ha

odpowiedz
Leśny Dziadek - 24.10.2021 / 22:30, *.orange.pl

Wyjaśniło się - po meczu z Leicester grupa piłkarzy poszła się uchlać, świętując zwycięstwo....Nie wiem dokładnie kto, ale jakie to ma znaczenie...
Czerczesow - właśnie dlatego ten trener będzie najlepszy.
Niech chłopcy pobiegają i wreszcie dorosną...

odpowiedz
CBR - 24.10.2021 / 22:26, *.mm.pl

Pamiętacie jak Emreli mówił, że Legia to dla niego tylko przystanek do grania w lepszym klubie?nie można mieć do niego pretensji o marzenia.......pewnie nie osiągalne jak będzie grał tak jak w ostatnich meczach......z Lechem z głowy setka......a dziś......setka tzn dwu setka bo jeszcze dobitka.........duzo czasu nie potrzeba było żeby mu sodówka strzeliła.........

odpowiedz
Leszek - 24.10.2021 / 23:58, *.mm.pl

@CBR: Dokładnie tak mówił i to było nie do końca fair w stosunku do Legii i jej kibiców. Nawet jeżeli tak myślał, to powinien w geście szacunku dla Klubu powiedzieć, że teraz gra w Legii, skupia się na tym, a o ewentualnym transferze zagranicznym pomyśli gdy dostanie jakąś propozycję... Dzisiaj szlag mnie trafił, gdy po zmarnowaniu 100% sytuacji na początku meczu miał wesołą, uśmiechniętą minę... Ktoś, komu zależy na Legii wk... by się, przeklnął, a ten się śmieje... Dziś stracił u mnie jako człowiek... Ja się przed telewizorem zwijam z rozpaczy, a ten się bezczelnie śmieje !!! To jest legionista ???

odpowiedz
Czesławuśmiechnietyoduchadoucha - 24.10.2021 / 22:21, *.chello.pl

śrubujemy rekord

odpowiedz
L fan - 24.10.2021 / 22:18, *.chello.pl

Czesław, Kucharski, Mioduski WON

odpowiedz
Andrzej 521 - 24.10.2021 / 22:08, *.226.21

TEGO BADZIEWIA NIE IDZIE OGLĄDAĆ MIODUSKI RUSZ D*PĘ BO ZA CHWILĘ BĘDZIESZ SAM !!!

odpowiedz
Bysio - 24.10.2021 / 22:05, *.t-mobile.pl

Wywalić zaciąg zagranicznych śmierdzieli, Czerczesow witamy,

odpowiedz
jaco(L) Mmz - 24.10.2021 / 22:02, *.chello.pl

Legia cudzoziemska .... sezon stracony ...
Grać młodymi Polakami ...

odpowiedz
Bysio - 24.10.2021 / 22:01, *.t-mobile.pl

Przywitać pajacyk w Warszawie, klapsy dla wkładów cudzoziemskich, pozdrawiam

odpowiedz
L - 24.10.2021 / 22:01, *.tpnet.pl

Mioduski won z tego klubu łajzo jedna! Ty o wszystkim decydujesz w tym klubie wiec ty powinieneś brac odpowiedzialność za to co się dzieje!

odpowiedz
Kamil Katowice - 24.10.2021 / 22:00, *.centertel.pl

Znowu jutro będą się ze mnie śmiać w pracy. Pamietajmy ze Arek Malarz jest do wzięcia młodzież niestety nie daje rady w bramce

odpowiedz
oberek - 25.10.2021 / 07:25, *.chello.pl

@Kamil Katowice: Tyle ich. Mało mają okazji to trzeba korzystać póki jest.

odpowiedz
Gorec - 24.10.2021 / 21:57, *.t-mobile.pl

Nie rozumiecie? kasa z LE jest ważniejsza niż liga.

odpowiedz
Sedm - 24.10.2021 / 21:57, *.chello.pl

Michniewicz albo bierze z mordę całe towarzystwo albo do widzenia

odpowiedz
Hiszpan - 24.10.2021 / 21:55, *.telnaptelecom.pl

Brawo Panowie. 5 celnych strzałów to jest coś.

odpowiedz
Wawa - 24.10.2021 / 21:55, *.chello.pl

D
N
O
Piłkarzyki pajacyki
Czesław tego już nie ogarnie
Ewidentnie grają przeciw niemu
Czesław
W
O
N

odpowiedz
Hej Legio - 24.10.2021 / 21:54, *.vectranet.pl

Jeszcze trzy porażki w LE.I Pudel zabankrutuje.A dla Was Ciekaw wyjazdy.Łódź,Sosnowiec,Głogów,Tychy.Legnica.etc.Oddam bilet na Pogoń,Szalik oraz Koszulkę.

odpowiedz
Klatwa - 24.10.2021 / 21:54, *.vectranet.pl

Frankowski wróć sędziować Legii!

odpowiedz
Pit - 24.10.2021 / 21:54, *.net.pl

Won pajace, won z naszego Klubu!!!!!

odpowiedz
kibic - 24.10.2021 / 21:54, *.centertel.pl

Dać im więcej kasy

odpowiedz
Ja - 24.10.2021 / 21:50, *.play-internet.pl

Tu żaden trener nie pomoże jeżeli to piłkarze będą rządzić i grać na zwolnienie trenera...

odpowiedz
globroter KK - 24.10.2021 / 21:56, *.vectranet.pl

@Ja: Ok ale trener bierze odpowiedzialność za wszystko i MUSI po prostu dogadać się z całym zespołem.Musi rozmawiać ze wszystkimi bardzo często indywidualnie i tłumaczyć im dlaczego nie grają albo tłumaczyć taktykę itd.Wygląda na to,że coś nie zostało dopięte w relacjach.Myślę,że mogą być też konflikty pomiędzy zawodnikami.Tu potrzeba mediatora,który pogodzi wszystkie strony.Z takiego konfliktu nic się nie narodzi

odpowiedz
Luis - 24.10.2021 / 22:03, *.chello.pl

@globroter KK:
Co rok się trenerzy nie dogadują bo co rok piłkarzyki pajacyki robia co chcą.. to jest nie do wiary co się w tym klubie dzieje co sezon

odpowiedz
Ursus - 24.10.2021 / 21:50, *.vectranet.pl

Zaraz posypia sie na mnie gromy. Ale zawodnicy graja na zwolnienie trenera. Dla mnie to scenariusz z Besnikiem Hasim. 0 6 z dortmundem, 1 : 4 z lubinem. Przychodzi magiera i trzy dni pozniej 3 0 z bedaca na fali lechia. A jakim wtedy trenerem byl magiera pokazala wiosna. Teraz tez wg mnie najgorsze to zwolnienie trenera ...

odpowiedz
xyz - 24.10.2021 / 21:54, *.autocom.pl

@Ursus: wtedy z lubinem było 2:3, nie 1:4

odpowiedz
Szymon - 24.10.2021 / 21:55, *.chello.pl

@Ursus: pewnie lepiej dalej brnąć w te gówno

odpowiedz
Ursus - 24.10.2021 / 22:07, *.vectranet.pl

@Szymon : zaden trener nie pomoze jak zawodnicy rzadza klubem

odpowiedz
Afro - 24.10.2021 / 21:49, *.chello.pl

Wstyd.

odpowiedz
To jo z ..... - 24.10.2021 / 21:49, *.icpnet.pl

Bu, ha, ha. Hej laski będzie dobrze. Do Rakowa i Lecha strata w ch.., do Lechii również.

odpowiedz
KasztanoRonaldo - 24.10.2021 / 21:49, *.perfecteline.pl

Wypier... Panie Czesku koniec wesela....

odpowiedz
Olomanolo - 24.10.2021 / 21:48, *.207.245

A ja się zastanawiam czy to wszystko nie zostało wcześniej zaplanowane -Boruc kontuzja pleców a przypomnijcie sobie jak złościł się na piłkarzy bo nie potrafili piłki wybić z pola karnego - nikt nie chce strzelać na bramkę z dystansu a ponoć kilku to potrafi dzisiaj Maik kontuzja innym nie chce się grać -a wątpię żeby tu pomógł nawet Kloop czy Murinio - skoro nasze wkłady grają przeciwko trenerowi ........

odpowiedz
RIkki - 24.10.2021 / 21:48, *.net.pl

Bez komentarza kolejny wpier...l , mam bilet na Pogoń oddam za darmo jak się nie zmieni trener.... wstyd to mało powiedziane...

odpowiedz
Leśny Dziadek - 24.10.2021 / 21:48, *.centertel.pl

TOTALNA KOMPROMITACJA

odpowiedz
Farme(L) - 24.10.2021 / 21:47, *.virginm.net

No to pa... Good night and good bye!!!

odpowiedz
zaraz - 24.10.2021 / 21:47, *.tpnet.pl

Jesteśmy z Wami
Nic się nie stało
ole

odpowiedz
Cypis - 24.10.2021 / 21:47, *.centertel.pl

Jak będziesz się Czesiu pakował nie zapomnij slisza tego kaleki.
Długo nie widziałem takiego pseudo grajka to jest skandal co on tu robi tragedia.
4 liga to max dla tego pazia won biedaku!!!

odpowiedz
ivi - 24.10.2021 / 21:47, *.orange.pl

dziady!!!!!!!!!!!!!!!!!

odpowiedz
zaraz - 24.10.2021 / 21:46, *.tpnet.pl

ggggggggggggggooooooooooooooooooooooooolllllllllllllllllllllllllllllllllll!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
4:1
Nic się nie st................................................................

odpowiedz
word!up - 24.10.2021 / 21:46, *.net.pl

Wygląda na to , że gamonie od dawna grają przeciwko Michniewiczowi. Banda sk...nów załatwiła całe morale drużyny. Wp...ol w dyby i do lochu !!!

odpowiedz
Sędzia VAR - 24.10.2021 / 21:46, *.play-internet.pl

W tej drużynie i zawodnikach z łapanki jedynie Emreli potrafi operować piłka, przyspieszyć grę zagrać na jeden - dwa kontakty. Ma szybkość potrafi dobrze przemieszczać się po boisku - fajnie szybko klepnąć piłka. Emreli i Luqinias którzy zasługują na grę w tym klubie reszta to pomyłka!!!!

odpowiedz
Bomba - 24.10.2021 / 21:46, *.129.115

Zajebiście, za rok wyjazd do Katowic i oczywiście do sosnowca, zajebiście - nie mogę się doczekać!

odpowiedz
ivi - 24.10.2021 / 21:45, *.orange.pl

W ankiecie biorą udział poznaniaki :)

odpowiedz
Felek - 24.10.2021 / 21:44, *.play-internet.pl

Oglądanie Legii to jest jakaś kara a nie przyjemność. Dość tego! Wypier..lać wszyscy!

odpowiedz
D.R.Wilanów - 24.10.2021 / 21:44, *.chello.pl

Czerczesow ... teraz już czas...

odpowiedz
Wukashi - 24.10.2021 / 21:42, *.197.174

Czy oglądanie Legii w lidze to już grzech?
Panie Michniewicz... No niestety, ale koniec mojego wparcia.

odpowiedz
LewLegia - 24.10.2021 / 21:40, *.net.pl

Po przejęciu klubu przez obecnego prezesa z każdym sezonem widać było, że takie czasy jak teraz nastąpią wcześniej lub później .
Mistrzostwa zdobywane ostatnio to efekt jeszcze rozpędzonej wcześniejszymi latami Legii, która rozmontowywana przez ostatnie lata musiała skapitulować. Można raz na jakiś czas coś spieprzyć, ale nie można cały czas pieprzyć wszystkiego. Ktopka nad i to zatrudnienie tego słowika poznańskiego.
ps. Jak to możliwe, że 75% lidzi klika w
ankiecie, że jest zadowolonych z trenera?
Pytam poważnie.

odpowiedz
Autor - 24.10.2021 / 21:39, *.play-internet.pl

Dobra Czesiek pakuj walizy;)

odpowiedz
Linek - 24.10.2021 / 21:39, *.play-internet.pl

Artur już wcześniej dawał znać że to się nie trzyma kupy.

Zobaczycie że po zmianie trenera się zmieni.

odpowiedz
jest dobrze - 24.10.2021 / 21:37, *.chello.pl

:)

odpowiedz
borsi77 - 24.10.2021 / 21:36, *.net.pl

Wygląda na to,że ta jedna bramka była niechcący

odpowiedz
KRK 12345y7899 - 24.10.2021 / 21:35, *.plus.pl

Gra porażka .
Ale chociaż bramkę jedna strzelili...
I koniec strzelania pewie...

odpowiedz
Adamowicz ale nie Paweł - 24.10.2021 / 21:35, *.centertel.pl

Dajcie jutro nagłówek
Sprowadzeni na ziemię jak po Napoli

odpowiedz
Marian - 24.10.2021 / 21:34, *.virginm.net

W slupkach wygrywamy!!!

odpowiedz
Jerry - 24.10.2021 / 21:34, *.206.181

Mahir "słupek" Emreli

odpowiedz
Farme(L) - 24.10.2021 / 21:38, *.virginm.net

@Jerry: chyba głupek...

odpowiedz
ivi - 24.10.2021 / 21:32, *.orange.pl

Kudłaty weź zacznij coś robić , albo sprzedaj to w dupu i zajmij się swoimi biznesami. Może ktoś będzie bardziej ogarniał temat niż ty.

odpowiedz
Jerry - 24.10.2021 / 21:43, *.206.181

@ivi: A to kudlatego wina, ze Skibicki kopnąć pilki prosto nie umie. Jego wina, ze Mladenowicz zamuast grać macha tylko łapami. Jego wina, ze Emreli zamiast w bramkę strzela w slupki. Za wszystko obwiniać go nie można. Zrobił wszystko co od niego chcieliśmy. Dał kase na transfery? Dał. A kto kupił lamusów. Kto nie potrafi ustawić i trenować drużyny?

odpowiedz
Jimi70 - 24.10.2021 / 21:31, *.orange.pl

To nie jest wina trenera tylko błędy transferowe a także brak kierownika sportowego z prawdziwego zdarzenia ktory by koordynował transfery

odpowiedz
Kibic(L) - 24.10.2021 / 21:40, *.com.pl

@Jimi70 :
Żartujesz? To co się dzieje z drużyną to w 90% wina trenera. Od dawna wiadomo, że Michniewicz to trenerski Dyzma. Zwykly karierowicz lasy na kasę. W krótkim terminie potrafi wytworzyć atmosferę, ale w długim terminie brak warsztatu i myśli szkoleniowo-taktycznej. Poza tym za kontakty z Fryzjerem, których do tej pory nie wyjaśnił powinien na zawsze zniknąć że środowiska piłkarskiego.

odpowiedz
K(L)AKIER - 24.10.2021 / 21:31, *.inetia.pl

Szkoda kibiców, którzy jadą na mecz, poświęcają swój czas A oni tak do tego.podchodza .....

odpowiedz
Sikorskie gówno - 24.10.2021 / 21:31, *.centertel.pl

Wczoraj pisałem że kto nie zagra na Piasta będzie głupi kurs 3,35 ×500 =fajna kasa
Kto zagrał?

odpowiedz
SiarA - 24.10.2021 / 21:31, *.t-mobile.pl

Hop i jest małpolud! Ten kto pamięta te zawołanie, siedział na dawnej Żylecie. Zachłyśnięcie się Spartakiem, Leicester powoduje że nasze kopacze troszkę zwolniły. Czekają na zwolnienie? Kogo? Samych siebie, czy treneiro? Upss Treneiro

odpowiedz
SiarA - 24.10.2021 / 21:39, *.t-mobile.pl

@SiarA: Hop i jest MAŁPOLUD!

odpowiedz
Sędzia VAR - 24.10.2021 / 21:30, *.play-internet.pl

Trenerem nie byle i nie będę ale co się musi wydarzyć żeby trener przestał brać pod uwagę przy ustalaniu składu Slisza i Skibickiego!!!!! W 1 lidze mieli by problem znaleźć miejsce a oni są w Legii Warszawa jakaś kpina!!!!

odpowiedz
Leśny Dziadek - 24.10.2021 / 21:29, *.centertel.pl

Nie ma zespołu, nie ma stylu, jest kolejna kompromitacja, ciągłe upokorzenia...

odpowiedz
wkz - 24.10.2021 / 21:29, *.169.72

Skibicki gra jak kret na zwolnienie trenera przecież jak to widac

odpowiedz
quad74 - 24.10.2021 / 21:29, *.chello.pl

Trener to nie wszystko. A gdzie odpowiedzialność za transfery? Co z poziomem i zaangażowaniem piłkarzy? Itd. Itp.

odpowiedz
borsi77 - 24.10.2021 / 21:29, *.net.pl

Przecież to oczy bolą od patrzenia

odpowiedz
Legiusz - 24.10.2021 / 21:28, *..

Najgorsze że Maik z kontuzja..

odpowiedz
Wita(L)is - 24.10.2021 / 21:28, *.plus.pl

Czesiek do zwolnienia jak najprędzej! Może chociaż puchar Polski zdobędziemy

odpowiedz
matus007 - 24.10.2021 / 21:28, *.play-internet.pl

Nie ma co panikować mamy 2 zaległe mecze co Wam po tym mistrzostwie h.uj i tak jesteśmy za słabi na LM , a tak to jest prestiż w Lidze Europy. Ludzie...zawsze źle gorszy moment na dobre i na złe...

odpowiedz
k. - 24.10.2021 / 21:27, *.t-mobile.pl

Listopad tuż, tuż...

Oby był to miesiąc przełomowy.

odpowiedz
Juz nerwowo jest - 24.10.2021 / 21:27, *.chello.pl



Skibicki wynos się z Legii !!!!

Dos juz mamy cie !!!

odpowiedz
jo - 24.10.2021 / 21:27, *.tpnet.pl

Mioduski parówo dziękujemy za zniszczenie klubu. Za twojej kadencji jest pasmo kompromitacji. Kogo byś parówo nie zatrudnił to przy takiej rotacji gówno zrobi. Każdy nowy zawodnik lub trener traktuje ten klub jako terminal przesiadkowy.

odpowiedz
Seba - 24.10.2021 / 21:31, *.autocom.pl

@jo: czlowieku przemysl najpierw zanim cos nabazgrasz

odpowiedz
jo - 24.10.2021 / 21:41, *.tpnet.pl

@Seba: jak ja chodziłem na Legię to o tobie jeszcze rodzice nie myśleli... Ten dziad, ta parówa to gołodupiec i korposzczur. Zarabiać pieniądze potrafi ale od piłki powinien trzymać się z dala bo to korpo szkodnik. Jeśli jego zdaniem za środek odpowiada Albańczyk, który nie łapie się do pierwszego składu dorosłej reprezentacji a napastnikiem jest gwiazda Azerbejdżanu, która nie radziła sobie w poprzednim klubie to o czym mowa. Trenerów zatrudnił i zwolnił tyłu, że każdy kolejny przychodzi tu tylko po pieniądze. Sam sobie przemyśl to co dzieje się z Legią od czasu gdy za sterami jest ta parówa...

odpowiedz
Brawo Piłkarze - 24.10.2021 / 21:26, *.vectranet.pl

Nawet wpier...ooooooool tego nie zmieni.Żal tego sezonu.

odpowiedz
Biała Siła - 24.10.2021 / 21:26, *.vectranet.pl

Dno trenera

odpowiedz
artic - 24.10.2021 / 21:26, *.55.149

Wieteska to chyba przy tej trzeciej bramce do kibla poszedl bo nie bylo go tam gdzie powinien być.

odpowiedz
Mokotów - 24.10.2021 / 21:26, *.chello.pl

Prawdopodobnie ostatnie zmiany Czesia dno

odpowiedz
Mvk - 24.10.2021 / 21:26, *.t-mobile.pl

Ja to bym zostawil Michniewicza bo to bez sensu bo trener jest dobry lecz to jak graja zawodnicy i za te transfery Kucharskiego to bym na miejscu trenera pierwszy raz w życiu stanął za trenerem i tak w lidze jestesmy juz poza mistrzostwem..Ciagle zmieniać tych trenerów to bez sensu..Zobaczcie Slisza,zobaczcie Skibickeigo,Brak Wszołka,Vesovica,Kupujemy w ostatniej chwili..Katrati za 1.8 milona To jest nie wiarygodne..Kucharczyk By go wciągnął nosem.. Ogolenie to zacząłbym w koncu szukac błędów gdzie indziej niz u trenera..A zawodnicy jak,Slisz,Skibicki,Lopez z całym szacunkiem dla nich to sa za slabi na naszą Legie..Jestem załamy ale niech prezes w końcu wyciągnie wnioski bo tak bedzie w kółko..Nowy trener i nowy trener a Dyrektor sportowy sobie,piłkarze sobie..Stanąć murem za trenerem to by zrobil porzadek w szatni..I TRANSFERY KONSULTOWANE Z TRENEREM..Mioduski sprobuj inaczej w końcu..

odpowiedz
Po(L)ubiony - 24.10.2021 / 21:30, *.aster.pl

@Mvk: Chcesz Cześka, to go sobie weź! I więcej nie p...ol.

odpowiedz
Leśny Dziadek - 24.10.2021 / 21:33, *.centertel.pl

@Po(L)ubiony: Przyda się, do strzyżenia trawy w jego ogrodzie.

odpowiedz
Katarenko - 24.10.2021 / 21:36, *.tpnet.pl

@Mvk: : Ty się raczej skonsultuj ale z lekarzem lub farmaceuta bo te suplementy bądź co bądź Ci szkodzą... Znasz się jak kozia dupa na trąbce...

odpowiedz
Kuchy - 24.10.2021 / 21:42, *.t-mobile.pl

@Mvk: Zgadzam się z Toba..Zawsze wina trenera..Pan piłkarz pozniej wie ze jak nie idzie to spółdzielnia i jedziemy. Kucharski tez cegielke zrobił w tym Klubie..Filipiak z Cracovi pokazal jaja i Probierz robi robote i ma spokoj i autorytet..A u nas Graja na Vuko,graja na Michniewicza,Na Kozaka,na Urbana,na Berga itd..A Kucharczyk dalej .

odpowiedz
Po(L)ubiony - 24.10.2021 / 21:25, *.aster.pl

Nasza gra przeraża. Niestety, własnych kibiców.

odpowiedz
Gorec - 24.10.2021 / 21:25, *.t-mobile.pl

Czesław kończ.

odpowiedz
bum - 24.10.2021 / 21:25, *.128.166

Ale rozpier...l...
Mowilem już otwarcie przed sezonem że ten sezon pokaże co mioduski zrobił z tego klubu... Że nie będzie podium i miałem rację do tego to zmierza. Won ty złodzieju z tego miasta won z tego klubu!
A jutro jak nie zwolni grubego to ja nie wiem chyba czas żeby stadion zapłonął... Bez kitu

odpowiedz
Egon - 24.10.2021 / 21:24, *.tpnet.pl

Mam tanie rozmowy do Rosji

odpowiedz
oko - 24.10.2021 / 21:24, *.chello.pl

Andre i Luqi przeszli obok meczu

odpowiedz
lucho_83 - 24.10.2021 / 21:24, *.chello.pl

Qrwa, My z ligi spadniemy... :-(

odpowiedz
zaraz - 24.10.2021 / 21:23, *.tpnet.pl

ggggggggoooooooooooooollllllllllllllll
3:1

odpowiedz
jua - 24.10.2021 / 21:22, *.chello.pl

Tylko Brzeczek na trenera.

odpowiedz
Pizdenczek chyba - 24.10.2021 / 21:24, *.centertel.pl

@jua: tu sie puknij !

odpowiedz
??? - 24.10.2021 / 21:22, *.play-internet.pl

Od miasta do miasta jest już wpie...ol od Piasta później od Pogoni druga liga nas goni

odpowiedz
Leśny Dziadek - 24.10.2021 / 21:20, *.centertel.pl

Smutno, jak diabli. Co się w tym klubie wyprawia, to już słów brakuje...

odpowiedz
Znawca - 24.10.2021 / 21:18, *.tdc.net

Jak trener ma cos tlumaczyc jak angielskiego nie zna a w skadzie 10 polak:)

odpowiedz
Leśny Dziadek - 24.10.2021 / 21:18, *.centertel.pl

Jeżeli ten mecz będzie w plecy, to w 10 spotkaniach 7 porażek, to się w głowie nie mieści...

odpowiedz
Kaczarz - 24.10.2021 / 21:17, *.wlantech.pl

Hej, macie jakiś link gdzie można mecz obejrzeć?

odpowiedz
Jaroo - 24.10.2021 / 21:22, *.virginm.net

@Kaczarz: Wejdz na drhtv tam jest darmowy link,ale zastanow sie czy chcesz to ogladac,zal patrzec na to wszystko ...

odpowiedz
Plaskacz - 24.10.2021 / 21:23, *.net.pl

@Kaczarz: Nie ma na co patrzeć

odpowiedz
KowaL - 24.10.2021 / 21:17, *.vectranet.pl

Gdzie jest Kastrati?! A Johanson?!

odpowiedz
grzesiek - 24.10.2021 / 21:15, *.centertel.pl

Oj druzyna na pewno sie podniesie do konca sezonu, wiecej wiary w trenera.

odpowiedz
K(L)AKIER - 24.10.2021 / 21:12, *.inetia.pl

Dajcie szansę, młodzieży z 2 drużyny, więcej serca zostawia na boisku niż te gwiazdy jednego meczu .

odpowiedz
Zbieracz kartonow - 24.10.2021 / 21:06, *.plus.pl

Wpusc Kostorza i tak już nie ma co a gość ma coś z Jarka Niezgody

odpowiedz
globroter KK - 24.10.2021 / 21:03, *.vectranet.pl

I tak Czesław wie o tym ,że jak na standardy w Legii to i tak długo jest trenerem.Ja bym poprosił Pana Ojrzyńskiego w roli ratownika,a jak się sprawdzi to nawet na stałe.W przypadku negatywnego scenariusza to trzeba szukać innego trenera ale tymczasowo Pan Leszek powinien scalić zespół,poprawić relacje i wyniki.Myślę,że Czesław tego już nie ogarnie raczej.Chcę się mylić

odpowiedz
Kibic(L) - 24.10.2021 / 21:17, *.com.pl

@globroter KK:
Ty tak poważnie? Ojrzynski nadaje się do Legii tak samo jak Michniewicz. W Polsce jest maksymalnie 3 trenerów zasługujących na DLUGOFALOWA prace w Legii. 1. Marek Papszun. 2. Jacek Magiera. 3. Waldemar Fornalik.

odpowiedz
globroter KK - 24.10.2021 / 21:27, *.vectranet.pl

@Kibic(L): Ja raczej myślałem o Panu Leszku jako o tymczasowym trenerze bo gorzej być nie może.Wymienieni przez Ciebie trenerzy na ten moment są nieosiągalni choćby ze względów regulaminowych.Pan Ojrzyński to twardy facet,który być może pozwoli zakończyć rundę jesienną z jak najmniejszymi stratami.Przecież gorzej być nie może.Jeżeli mamy do czynienia z dywersją ze strony grajków,buntem i ostrym konfliktem to nie ma co liczyć na poprawę sytuacji.Nie mówię teraz o długofalowym trenerze ale o kimś kto tymczasowo poprawi atmosferę i zmobilizuje wszystkich chłopaków

odpowiedz
Mek - 24.10.2021 / 22:36, *..

@Kibic(L): Fornalik takich kryzysów w Piaście miał już kilka. Po prostu (a) zarząd nie wywalił go i (b) piłkarze jasno wiedzieli, że Fornalik zostanie.

odpowiedz
Farme(L) - 24.10.2021 / 21:03, *.virginm.net

Jeśli prawdą jest, że doszło do konfliktu w szatni to nie widzę innego wyjścia... Muszą iść na karnego jeżyka...
Nie ma zawodnika ponad klub a ich przełożonym jest Czesiek... jeśli zwolnią Czeska to udowodnimy że ogon kręci psem...

odpowiedz
Leśny Dziadek - 24.10.2021 / 21:05, *.centertel.pl

@Farme(L): Czesiek odejdzie, ktoś inny wezmie ich z ryje. Trener stracił szatnię.

odpowiedz
Leśny Dziadek - 24.10.2021 / 21:00, *.centertel.pl

Do końca roku Małecki, od stycznia Papszun. Jeżeli nie wyjdzie, trener z zagranicy.

odpowiedz
:) - 24.10.2021 / 21:03, *.plus.pl

@Leśny Dziadek: Małecki podobno kopie dołki pod Czeskiem jak kiedyś Weglewski w Niecieczy więc możliwy scenariusz

odpowiedz
Leśny Dziadek - 24.10.2021 / 21:08, *.centertel.pl

@:): Nawet jeżeli to prawda, to jedynym człowiekiem, który Czesławowi wykopał głęboki dół, bez możliwości wyjścia jest....Czesław...

odpowiedz
Hiszpan - 24.10.2021 / 20:54, *.telnaptelecom.pl

Ale ten Skibicki jest wujowy.

odpowiedz
Dossa Jr - 24.10.2021 / 21:05, *.chello.pl

@Hiszpan: ale to on dał nam wygraną z Bodo/Glimt

odpowiedz
Hiszpan - 24.10.2021 / 21:25, *.telnaptelecom.pl

@Dossa Jr: I co z tego dożywotnią rentę mu dać?

odpowiedz
Kolega po szalu - 24.10.2021 / 20:53, *.plus.pl

Cytując śp Krawczyka -Nie zostało nam już nic

odpowiedz
kami(L)PRAGA - 24.10.2021 / 20:51, *.vectranet.pl

kur.... znow zje,,, mecz przez skibickiego 1-0 strata skibickiego bramka 2-0 zly wyrzut z autu skibickiego i bramka 43min spotkania strata skibickiego powinno byc 3-1 kur,,,, ile jeszcze ten patalach skibicki bedzie gral w naszych barwach

odpowiedz
zaraz - 24.10.2021 / 20:51, *.tpnet.pl

Jednak bym Cześka zostawił, i tak sezon stracony, to niech mu obrzydzą i sam odejdzie.
Tylko dymisja!!

odpowiedz
Wieczny fan Mioduskiego - 24.10.2021 / 20:51, *.plus.pl

Nie ma co się przejmować już tylko zostały nam mecze o wszystko z Mielcem i Nieciecza z drużynami bezpośrednio rywalizujacymi z nami.

odpowiedz
:) - 24.10.2021 / 20:48, *.plus.pl

Rose Johansson Kastrati ? A ten czwarty?

odpowiedz
L - 24.10.2021 / 20:51, *.189.254

@:): Celhaka

odpowiedz
Leśny Dziadek - 24.10.2021 / 20:48, *.centertel.pl

To wygląda tak, jakby Czesław swoją defensywną taktyką, która sprawdziła się w pucharach, w lidze zabił w tych ludziach radość z gry. M. in. dlatego stracił szatnię.

odpowiedz
Daszka - 24.10.2021 / 21:00, *.chello.pl

@Leśny Dziadek: być może masz rację. Jednak mnie najbardziej niepokoi tempo w jakim topnieje skład podstawowy. Gdyby nie przerwa na repę, prawdopodobnie musieliby "wspomagać" pierwszą drużynę juniorzy z LTC. Oczywiście, to wszystko przebiega w rażącej sprzeczności z wygłoszonym wcześniej idiotycznym sloganem prezesa, jakoby Legia miała wreszcie skład kompletny. Skąpiec, cynik i populista...

odpowiedz
Leśny Dziadek - 24.10.2021 / 21:11, *.centertel.pl

@Daszka: Zgadzam się, problem jest złożony i zaczyna się na górze.

odpowiedz
Sędzia Var - 24.10.2021 / 20:47, *.play-internet.pl

Skibicki +Slisz =DNO!!!!!!

odpowiedz
zaraz - 24.10.2021 / 20:47, *.tpnet.pl

Panowie gramy bez przerwy!!!!

odpowiedz
L - 24.10.2021 / 20:46, *.189.254

Jakas zadyma w szatni Legii przed meczem 4 zawodników odsunietych

odpowiedz
Ursus - 24.10.2021 / 21:40, *.vectranet.pl

@L: to zawodnicy won jak tak jest. To jest chore ze ogon kreci psem

odpowiedz
Miki55 - 24.10.2021 / 20:45, *.chello.pl

Emreli w jednej akcji dwa razy strzela w słupki, w tym raz przy pustej bramce. Nie przejmuje się tym jednak specjalnie, rży ze śmiechu. To naprawdę fajny ubaw. Grunt że jest wesoło.

odpowiedz
Gocław - 24.10.2021 / 21:00, *.net.pl

@Miki55: Dokładnie, podobno poznać głupiego po śmiechu jego.
Szkoda, że nie pokazali jego miny po 2 giej bramce.

odpowiedz
Leśny Dziadek - 24.10.2021 / 20:45, *.centertel.pl

Gdyby to był zespół z pierwszej piątki, byłoby już 4-0 w plecy. Piast jest bez formy, ale w co w takim razie grają zawodnicy Legii, w inny sport?

odpowiedz
l - 24.10.2021 / 20:45, *.t-mobile.pl

panowie macie stream tv.
Ja znalazłem tylko radio
http://radiogol.pl/wlacz-radio/

odpowiedz
L - 24.10.2021 / 20:48, *.189.254

@l: Strumyk tv

odpowiedz
l - 24.10.2021 / 20:54, *.t-mobile.pl

@L: dzieki ale nie wiem dlaczego strona nie działa.

odpowiedz
robert - 24.10.2021 / 20:44, *.t-mobile.pl

Czesiek rzeczywiście dziś tylko siedzi i "róbta co chceta"

odpowiedz
Wieczny fan Mioduskiego - 24.10.2021 / 20:44, *.plus.pl

Czeslaw spokojny bo wie co go czeka.

odpowiedz
??? - 24.10.2021 / 20:38, *.play-internet.pl

???????????????????????????? pozygac się idzie jak nam idzie w lidze

odpowiedz
Leśny Dziadek - 24.10.2021 / 20:37, *.centertel.pl

Martinsa wystarczy cmoknąć w ucho i gość zwija się, jakby mu nogę urwało. To jakaś popierdułka...

odpowiedz
LW82 - 24.10.2021 / 20:34, *.243.235

Czemu tak mało kibiców Legii na stadionie ???

odpowiedz
Jerry - 24.10.2021 / 20:51, *.206.181

@LW82: Bo nie pojechałeś

odpowiedz
LW82 - 24.10.2021 / 21:00, *.243.235

@Jerry: no co racja to racja ale ty też mogłeś

odpowiedz
Piłkarski poker - 24.10.2021 / 20:33, *.plus.pl

Czesiek : To jest ważny mecz jak przegramy lecę że stołka
Kapitan Wieteska: ty się módl żebym ja to dziś wytrzymal a o Piasta się nie martw grają u siebie ;)

odpowiedz
Leśny Dziadek - 24.10.2021 / 20:33, *.centertel.pl

Żeby się nie rozpisywać - nie ma niczego.

odpowiedz
speed - 24.10.2021 / 20:47, *.play-internet.pl

@Leśny Dziadek: Kto by pomyślał ,że Kononowicz mówił o Legii?!

odpowiedz
Miki55 - 24.10.2021 / 20:33, *.chello.pl

Od 60 lat kibicuję Legii ale takiego frajerstwa nigdy jeszcze nie widziałem. Michniewicz przerósł już nawet Strejlaua. Takich nieudaczników i piłkarskich frajerów nigdy w Legii nie było. Oglądanie meczów Legii to prawdziwe męczarnie.

odpowiedz
Kibic 58 - 24.10.2021 / 21:02, *.inetia.pl

@Miki55: Masz rację ja niestety też pamiętam czasy 23 lata czekaliśmy na mistrzostwo a teraz mimo że gramy w pucharach nie można na to patrzeć. Najbardziej przeżywam to że przegrywamy u nas na naszym stadionie.w meczu z Lechem graliśmy jak frajerze a dzisiaj gramy z Piastem atak i zero obrony i bramkarz ręcznik na bramce, to młodzi chłopcy są i szkoda mi Tobiasza i Miszty

odpowiedz
Zealley - 24.10.2021 / 20:31, *.chello.pl

ważne że nie spadniemy do strefy spadkowej
15 miejsce jest pewne

odpowiedz
Syn trenera - 24.10.2021 / 20:29, *.vectranet.pl

Nawrocki schodzi.. Czesiu podaję rękę... Nawrocki olewa go i nie podaje... Wszystko jasne... Dwóch co to w ostatnim czasie coś chciało grać to Nawrocki i Muci... Co z tego jsk że Sliszem i Skibicki gramy w 9... Ciężko będzie..

odpowiedz
Miki55 - 24.10.2021 / 20:26, *.chello.pl

Michniewicz paszoł won. To nie jest Legia, to jakieś frajerstwo.

odpowiedz
zaraz - 24.10.2021 / 20:26, *.tpnet.pl

pomocnik za obrońcę, jedziemy z nimi:):):):)

odpowiedz
Zbieracz kartonow - 24.10.2021 / 20:28, *.plus.pl

@zaraz: Obrona to w ogóle pomocnicy dziś Skibicki Charatin Mladenovic i patałach Wieteska

odpowiedz
Wieczny fan Mioduskiego - 24.10.2021 / 20:24, *.plus.pl

Mamy kompletna kadrę jak nigdy panie prezesie.

odpowiedz
Dyrektor kucharski - 24.10.2021 / 20:27, *.plus.pl

@Wieczny fan Mioduskiego : Oczywiście że tak co się nie podoba?

odpowiedz
Kibic - 24.10.2021 / 20:24, *.84.166

Jest tylko Legia. Gramy do końca!!!!

odpowiedz
WiernyKibicZwycięskichDrużyn. - 24.10.2021 / 20:24, *.55.238

Czesiek chyba już wie że to jego ostatni mecz, siedzi na ławce bez emocji. Stracił zupełnie kontrolę nad zawodnikami, szkoda czasu dalej to ciągnąć, pytanie tylko kto za niego?

odpowiedz
Legia - 24.10.2021 / 20:23, *.net.pl

No nieźle 2-0 i ledwo 20 min meczu. Michniewicz chyba szykuje się do swojej ligi marzeń u putka, ps pozdrów putka od Tuska ????????

odpowiedz
:) - 24.10.2021 / 20:23, *.plus.pl

Może remis wydusza coś tam zaczęlo się dziac.

odpowiedz
Leśny Dziadek - 24.10.2021 / 20:22, *.centertel.pl

Goooool, nie poddawaj się;))

odpowiedz
Wawa - 24.10.2021 / 20:22, *.chello.pl

Czesław już wie
Oo drugiej bramce dla Piasta nawed nie zareagował
Won Czesław wylot won

odpowiedz
Marcin - 24.10.2021 / 20:21, *.centertel.pl

Stal Mielec lepiej operuje piłka od naszej drużyny. Czy to przypadek? Czy prezes może kuźwa oślepł po wygranych meczach w LE i ojro?

odpowiedz
zaraz - 24.10.2021 / 20:21, *.tpnet.pl

goooolllllllllll
2:1

odpowiedz
Ciekawy - 24.10.2021 / 20:21, *.chello.pl

Bileciki na Pogon beda po 5zl ..czy za darmo? Panie prezesie?

odpowiedz
robert - 24.10.2021 / 20:19, *.t-mobile.pl

Michniewicz złóż dymisję jeśli masz honor

odpowiedz
Gocław - 24.10.2021 / 21:08, *.net.pl

@robert: nie rozśmieszaj mnie, honor . On nie wie co to jest bo jeszcze nie używał.

odpowiedz
Syn trenera - 24.10.2021 / 20:19, *.vectranet.pl

Więcej Slisza Skibickiego i Mladenovia, więcej zawieszeń.. Więcej wolnego dawać piłkarzom.. więcej siatkonogi i gierek.. Won CZeSIU

odpowiedz
Grzegorz - 24.10.2021 / 20:19, *.centertel.pl

Co za rury!!!!!!

odpowiedz
molo30 - 24.10.2021 / 20:19, *.tpnet.pl

Czesiu, istnieje coś takiego jak dymisja.
Przecież, ze się nie poda bo kasę straci
Heheheheheh

odpowiedz
Ja1916 - 24.10.2021 / 20:21, *.centertel.pl

@molo30: to nie trener tak biega po boisku. Zmieniamy co rok trenera i g.. to daje.

odpowiedz
??? - 24.10.2021 / 20:18, *.play-internet.pl

M jak michniewicz
M jak mioduski
M jak masakra

odpowiedz
Robert - 24.10.2021 / 20:18, *.versatel.nl

Czesław dzwoń do żony niech walizki szykuje

odpowiedz
Piłkarzyki pajacyki - 24.10.2021 / 20:18, *.play-internet.pl

WSZYSCY K..RWA WOOOOON!

odpowiedz
artic - 24.10.2021 / 20:18, *.55.149

Czesiu o ktorej jest nocny nocny pociag relacji Katowice- Gdynia,???? Bo do Wa- wy nie ma juz po co wracac loczek kurierem podesle ci twoje rzeczy.

odpowiedz
Adam - 24.10.2021 / 20:17, *.plus.pl

Co ja widzę, co ja widzę nasza Legia w pierwszej lidze

odpowiedz
Echhhhh - 24.10.2021 / 20:17, *.vectranet.pl

Nie mamy bramkarza. Co o to za gość co zamyka oczy Brawo Piast

odpowiedz
Emerli - 24.10.2021 / 20:17, *.mm.pl

o ja pier...lę już 2-0, Raków i amikorze wygrywają, śledzie też, nawet zgwałcony 2x wrocław też wygrywa
a my po 10 min 0-2.. my gonimy K... kogo??? Łęczną??

odpowiedz
Woot - 24.10.2021 / 20:17, *.orange.pl

Walka o mistrza :)

odpowiedz
Zxc - 24.10.2021 / 20:17, *.vectranet.pl

Skibicki! Pamiętaj jest jesień i liście spadają

odpowiedz
ivi - 24.10.2021 / 20:16, *.orange.pl

Gruby wy...dalaj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

odpowiedz
SzB - 24.10.2021 / 20:16, *.pljtelecom.pl

Sorry za emocje- Mladenovic ty k....

odpowiedz
jot - 24.10.2021 / 20:16, *.tpnet.pl

Na szczęście za pół godziny Marsylia - Paryż. Więc będzie można to gówno wyłączyć.

odpowiedz
AdamJ - 24.10.2021 / 20:16, *.chello.pl

(na melodię Legia gol)

Czesław won Czesław won Czesław woooon!
Czesław won Czesław won Czesław woooooooon!
Czesław won Czesław won Czesław woooon!
Czesław won Czesław won CZESŁAW WON!

odpowiedz
zaraz - 24.10.2021 / 20:16, *.tpnet.pl

gggggggggggooooooooooooooooooolllllllllllllllllllllllllllllll
2:0

odpowiedz
word!up - 24.10.2021 / 20:16, *.net.pl

Mladenovic ? Hahahahahaha. On się k...a nie nadaje nawet do rezerw.

odpowiedz
Pawel - 24.10.2021 / 20:15, *.centertel.pl

I piekny powrót skibickiego przy drugim

odpowiedz
Tommybielany - 24.10.2021 / 20:15, *.chello.pl

Kabaret marnujemy 100% akcje a Piast z niczego strzela.Cos trzeba zmienić w tej drużynie bo jest straszny minimalizm,i juz 2:0.

odpowiedz
Wolfik - 24.10.2021 / 20:15, *.mm.pl

Dziękuję, dobranoc Koledzy. Daruję sobie to widowisko, moje serce tego nie wytrzyma....

odpowiedz
Leśny Dziadek - 24.10.2021 / 20:19, *.centertel.pl

@Wolfik: Nie poddawaj się...

odpowiedz
kędzior - 24.10.2021 / 20:15, *.vectranet.pl

Może trener stracił zespół bo na to wygląda.To co się stało ze składem przed meczem dużo mówi o fatalnej atmosferze w zespole.Jak to się mówi:łatwiej wymienić trenera niż piłkarzy.Coś się zawaliło co do relacji w zespole.Być może co niektórzy grają na zwolnienie trenera.Niestety jest potrzebny człowiek,który to wszystko poukłada na nowo

odpowiedz
Leśny Dziadek - 24.10.2021 / 20:17, *.centertel.pl

@kędzior: Od dawna to wiadomo.

odpowiedz
Yeti - 24.10.2021 / 20:14, *.play-internet.pl

Mówiłem, ze zaraz będzie gol dla Piasta po tym jak paralityk Emreli trafił 2 razy w słupek...

odpowiedz
P.s - 24.10.2021 / 20:14, *.play-internet.pl

Nigdy nie spadnie hej legia nigdy nie spadnie .

odpowiedz
jarekk - 24.10.2021 / 20:18, *.metrointernet.pl

@P.s: Tak to wyglada ze trzeba bedzie grac o utrzymanie a nie o mistrza.

odpowiedz
Emerli - 24.10.2021 / 20:14, *.mm.pl

Emreli
1 przegrany superpuchar
2 przegrane conajmnej4 mecze w lidze przez pudła na pustą
tak dalej gwiazdorze...

odpowiedz
Miki55 - 24.10.2021 / 20:14, *.chello.pl

Bożeeee co za niedojdy. Zero, zero zero. Michniewicz paszoł won.

odpowiedz
Heh - 24.10.2021 / 20:13, *.telkab.pl

12 minut wytrzymali...

odpowiedz
zaraz - 24.10.2021 / 20:12, *.tpnet.pl

gooooooooooollllllllllll

odpowiedz
Wawa - 24.10.2021 / 20:12, *.chello.pl

Brawo jest w plecy
Czesław
Won
Won
Wonnnnn

odpowiedz
Wolfik - 24.10.2021 / 20:12, *.mm.pl

No, to mozna iść z psem. Szybko poszło....

odpowiedz
Leśny Dziadek - 24.10.2021 / 20:15, *.centertel.pl

@Wolfik: Już można iść na długi spacer:))))

odpowiedz
??? - 24.10.2021 / 20:11, *.play-internet.pl

Dziś będzie mega porażka Całe szczęście że warta zremisowała

odpowiedz
AdamJ - 24.10.2021 / 20:11, *.chello.pl

Tak jest! niech Piast dziś wygra i Michniewicz poleci!

odpowiedz
Leśny Dziadek - 24.10.2021 / 20:11, *.centertel.pl

Ha ha ha ha ha ha

odpowiedz
Hiszpan - 24.10.2021 / 20:14, *.telnaptelecom.pl

@Leśny Dziadek: Widać że aut na własnej połowie mają obcykany.

odpowiedz
pegiezet - 24.10.2021 / 20:07, *.chello.pl

Koledzy gdzie w necie mecz live za free?

odpowiedz
Le Ja - 24.10.2021 / 20:12, *.orange.pl

@pegiezet: http://strumyk.tv/PiastGliwiceLegiaWarszawa.php?source=3

odpowiedz
wtf - 24.10.2021 / 20:06, *.chello.pl

Widać Emreli potrafi pudłować na pustą bramkę również nogami,a więc jest to piłkarz kompletny!

odpowiedz
antyk - 24.10.2021 / 20:08, *.com.pl

@wtf: :)

odpowiedz
antyk - 24.10.2021 / 20:11, *.com.pl

@wtf: :))))

odpowiedz
antyk - 24.10.2021 / 20:15, *.com.pl

ahahahaha

odpowiedz
antyk - 24.10.2021 / 20:54, *.com.pl

Szkoda tych piłkarzy którym widać ze na prawdę się chce jak Tobiasz,Muci czy Luki i mimo trenera pierdoły jak i kolegów z drużyny którzy mają wywalone na wszystko starają się jako tako grać ,no ale niedługo nowe otwarcie i może będzie lepiej bo gorzej to już trudno żeby było

odpowiedz
P.s - 24.10.2021 / 20:06, *.play-internet.pl

Co za głupek strzela w słupek? Kto wie

odpowiedz
:) - 24.10.2021 / 20:04, *.plus.pl

Eh 2 słupki w jednej akcji

odpowiedz
Hiszpan - 24.10.2021 / 20:06, *.telnaptelecom.pl

@:): 2 słupki i cieszy mordę...

odpowiedz
Wawa - 24.10.2021 / 20:03, *.chello.pl

Jeśli trener odsuwa zawodników toooo
Znaczy że nie panuje nad drużyną
Czesław Won
W
O
N

odpowiedz
molo30 - 24.10.2021 / 19:56, *.tpnet.pl

Czesiek out!

odpowiedz
molo30 - 24.10.2021 / 19:57, *.tpnet.pl

@molo30: Tylko nie dzwonek znaczy Brzeczek.

odpowiedz
Bodo70 - 24.10.2021 / 19:55, *..

Michniewicz idzie vabank! Skibicki jako młodzieżowiec będzie musiał zagrać cały mecz No chyba że zmieni go Miszta, bo innych młodzieżowców na ławce nie ma. Ale będą jaja, gdyby bramkarz musiał zagrać w polu. I to ma być mistrz Polski?!

odpowiedz
Michał - 24.10.2021 / 20:03, *.plus.pl

@Bodo70: a Kacper Tobiasz?

odpowiedz
Tonâcy brzytwy sie łapie..... - 24.10.2021 / 19:50, *.enta.net

19:17 - Na ławce rezerwowych znalazło się tylko pięciu zawodników. Rose, Kastrati i Johansson zostali odsunięci. ,........Trener kozły ofiarne znalazł i jest po sprawie.....

odpowiedz
John - 24.10.2021 / 19:49, *.227.151

Oby Piast lekko zluzował gdy już będzie prowadził dwoma golami bo inaczej może być konkretny pogrom.

odpowiedz
kędzior - 24.10.2021 / 19:45, *.vectranet.pl

Może odsunięci nie potrafili się należycie zachować przed ważnym meczem? Żarciki i olewanie wszystkiego widoczne jest w kulisach meczowych u wielu grajków.Nie dziwię się,że trener w końcu nie wytrzymał.Tak się nie zachowują poważni ludzie,którzy poważnie podchodzą do swoich obowiązków.Trochę dyscypliny nie zaszkodzi ale poza tym to mi się się już od dłuższego czasu wydaje,że coś jest nie tak z atmosferą w zespole.Ciężko a atmosferę przy takiej wieży Babel ale trzeba nad tym pracować

odpowiedz
Wolfik - 24.10.2021 / 19:42, *.mm.pl

No to nieźle. Punktów brakuje jak tlenu a jeszcze dwóch zawieszonych (Rose nie liczę, bo jego trudno nazwać alternatywą). zastanawiam się co sie porobiło? Wygarneli Michniewiczowi murarke po LE czy pochlali? Jak się zawiesza najdrozszych zawodników to wybadałoby wyjasnić....

odpowiedz
After Party - 24.10.2021 / 19:39, *.play-internet.pl

Ooooo zmęczony Skibicki i słaby Slisz w składzie. Niewiarygodne ze tacy ludzie grają w Legii nawet w Ekstraklasie. 0-2 dla dla Legii!!!

odpowiedz
Władeczek - 24.10.2021 / 19:38, *.chello.pl

Ekipa do kielicha chyba już się zegrała......więcej obcokrajowców tzn. portugalczyków...........

odpowiedz
Marcin - 24.10.2021 / 19:36, *.plus.pl

To jest jakiś dramat z tą ławka. Oglądałem dzisiaj ManchesterU - Liverpool i widziałem taki obrazek jak kibice Manchesteru opuszczali stadion przy 0-5, może my tak powinniśmy zrobić jak następnym razem będziemy przegrywać u siebie. Żeby przekaz dla piłkarzy i właściciela był jeden, nie jesteśmy z drużyną na dobre i na złe i dla nas liczą się tylko wyniki. Żeby to wkońcu zrozumieli. Jak nie będzie wyników to i nas kibiców nie będzie na trybunach. Co wy na to ?

odpowiedz
Do redakcji - 24.10.2021 / 19:34, *.net.pl

Za co zostali odsunieci?

odpowiedz
Hiszpan - 24.10.2021 / 19:29, *.telnaptelecom.pl

Kastrat pod tlenem leży bo zrobił 2 sprinty w Neapolu. Johansson i Rose zamknięci w galerii handlowej od soboty bo zostali w przymierzalni. Zaje... transfery Kucharz ogarnął.

odpowiedz
WiernyKibicZwycięskichDrużyn. - 24.10.2021 / 19:19, *.55.238

Nie liczę na wiele, zdaje się że ugrany punkt będzie szczytem możliwości a wszystko wskazuje na kolejne baty, tym bardziej że z Piastem nigdy łatwo nie było. Trzeba się przyzwyczaić do walki w dole tabeli, dla nas kluczowe będą mecze z trzema rywalami z dołu. Tym bardziej że chłopcy już są na pewno przemęczeni tą ciężką orką co trzy dni, biedactwa.

odpowiedz
Darek - 24.10.2021 / 19:19, *.chello.pl

5 rezerwowych z bramkarzem?
Gdzie jest Kastrati?Zagrał kilkanaście minut w Neapolu i taki przemęczony,że go w kadrze nie ma?
Skibicki to same straty tylko robi ostatnio.

odpowiedz
singspiel - 24.10.2021 / 19:28, *.7.76

@Darek : zawieszony decyzją trenera

odpowiedz
Michał - 24.10.2021 / 19:15, *.plus.pl

Bardzo liczna ławka dzisiaj. Nawet nie będziemy mogli zrobić pięciu zmian, no chyba że bramkarza wpuścimy. Lech ma na każdą pozycję dwóch równorzędnych zawodników a u nas takie dziadostwo. Brak słów

odpowiedz
Hakon - 24.10.2021 / 19:01, *.plus.pl

Nie za dużo tych rezerwowych??

odpowiedz
alfons - 24.10.2021 / 18:55, *.tpnet.pl

Co to za ławka 5 graczy??????

odpowiedz
Czesuaw - 24.10.2021 / 18:51, *.55.253

Taki Żarcik

odpowiedz
Bydle - 24.10.2021 / 18:35, *.t-mobile.pl

To w plecy. Tercet egzotyczny na boisku jest slisz,skibicki,mladenovic także wynik można w ciemno obstawiać na wygrana Piasta

odpowiedz
Sarcastico. - 24.10.2021 / 18:54, *.inetia.pl

@Bydle : Czesław to jednak jest beton...

odpowiedz
Sss - 24.10.2021 / 19:07, *.waw.pl

@Bydle : Tercet egzotyczny to Jędza Wieteska i Slisz...

odpowiedz