Waldemar Fornalik - fot. Mishka / Legionisci.com

Konferencja pomeczowa

Fornalik: Kapitalny wynik

Woytek, źródło: Legionisci.com

Waldemar Fornalik (trener Piasta): Był to Bardzo dobry mecz, który się dobrze oglądało. Było dużo emocji i bramek. Cieszymy się, że to my strzeliliśmy więcej. Mieliśmy trochę szczęścia, bo trzeba policzyć 3 słupki, które miała Legia. Zapracowaliśmy na ten wynik. Wykazaliśmy dużo determinacji, mądrości i zdobyliśmy bardzo ładne bramki. Jestem bardzo zadowolony, bo ostatnie mecze w naszym wykonaniu nie były najlepsze, a to jest kapitalny wynik.




REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (7)

+dodaj komentarz
robson - 25.10.2021 / 10:43, *.chello.pl

Pan Trener przez duze T .
Tradycyjnie przełamanie na Legii. Piast wykorzystał 100% co miał.

odpowiedz
Mariusz - 25.10.2021 / 08:48, *.105.235

Waldek, dawaj do Legii!

odpowiedz
Mazikeen - 25.10.2021 / 11:15, *.plus.pl

@Mariusz : never, znajdźcie sobie kogoś innego

odpowiedz
Źródełko - 24.10.2021 / 23:20, *.plus.pl

Mnie CM rozczarował podejściem. Cały czas wypowiadał się tak jakby jedną nogą był zwolniony. Zero ognia i woli poprawienia swojej i drużyny sytuacji. "Będzie co będzie", "Legia sobie poradzi, ze mną lub beze mnie", i tak na okrągło. I ciągle jakieś żarciki o zwolnieniu. To jest podejście, które ma dać szatni jakiegoś kopa? Nawet jeśli krzesło gorące to do samego końca jesteś kapitanem tego statku. A tu Michniewicz od paru miesięcy wygląda na pogodzonego z losem. Słabo...

odpowiedz
(L) - 24.10.2021 / 23:16, *.chello.pl

Nie zasłużyliście na taki wynik wy pie.... farciarze

odpowiedz
velvr - 25.10.2021 / 13:11, *.128.50

@(L): a Ty oby zdrowy jesteś?

odpowiedz
D91 - 25.10.2021 / 13:16, *.96.129

@(L): a Legia zasłużyła? Co za kiep z ciebie. Pomimo że też kibicuje Legii to sorry ale grali padakę. I co, z taką padaką ty byś chciał zdobywać mistrza? A potem dostawać w tyłek w PP od jakiegoś MKS Obornik Kozie Doły? Bo nie wspomnę o LM czy LE bo tam by nas nie było. Dobrze że przegrali. Bo wygrywać fartem to nic nie osiągną.

odpowiedz