Waldemar Fornalik - fot. Woytek / Legionisci.com

Fornalik: Legia będzie zmobilizowana i zdeterminowana

źródło: Piast Gliwice

- Wynik z Napoli różnie może zadziałać na drużynę, bo może nastąpić jeszcze większa mobilizacja. Wiemy też, że Legii uciekło kilka spotkań, więc może paść hasło "pora zacząć wygrywać", dlatego spodziewamy się, że - bez względu na porażkę w ostatnim meczu - przyjedzie zespół bardzo zmobilizowany i zdeterminowany - mówi przed niedzielnym spotkaniem trener Piasta Gliwice, Waldemar Fornalik.

- To jest na pewno mocny zespół, pod względem kadrowym uważam, że jest to jeden z najsilniejszych zespołów w naszej lidze. Zawodnicy, którzy nie występują w pierwszej jedenastce, z całą pewnością stanowiliby o sile w wyjściowych składach innych klubów. Legia przegrała z drużyną, która w Serie A wygrała osiem ostatnich spotkań z rzędu, notując najlepszy start w historii swoich występów. Na pewno wpływ na to, że Legia pogubiła tyle punktów, miało wpływ wiele roszad. Dochodziło do wielu zmian, co przeciwnicy potrafili wykorzystać i nie zawsze były to mecze, w których zespół z Warszawy był gorszy. Ja oceniam Legię jako jeden z czołowych zespołów Ekstraklasy i w dalszym ciągu jednego z pretendentów do zdobycia ponownie mistrzostwa Polski.

- Zmieniają się drużyny, także zawodnicy stanowiący o sile tych zespołów i to też ma wpływ na to, kto wygrywa. Oczywiście, wynik jest uwarunkowany tym, co drużyny zaprezentują na boisku. Mieliśmy spotkania z Legią, w których ta walka była równorzędna i często decydowały dyspozycja dnia i czasem jedna bramka. O tym trzeba pamiętać.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (17)

+dodaj komentarz
Tużurek - 24.10.2021 / 10:25, *.vectranet.pl

Takie słowa przed meczem to prawie zawsze jest tylko gra psychologiczna i nie warto tego czytać

odpowiedz
artic - 24.10.2021 / 09:11, *.55.149

Smutny Waldemar jak zwykle cos knuje mowiac ze (L) to silny zespoł .(L) to kiedys byla silna a dzis poza malymi wyjatkami graja w niej szroty z bałkanow i portugal ktore nie oddaja serca tej druzynie tylko patrza co miesiac czy kasiora na koncie sie zgadza.

odpowiedz
Hiszpan - 24.10.2021 / 06:59, *.play-internet.pl

Czyżby brak wypowiedzi Czesława to obietnicą zmiany?

odpowiedz
Sędzia VAR - 23.10.2021 / 23:29, *.play-internet.pl

3.5 bramki obie drużyny strzela i Legia wygra.

odpowiedz
Biała Siła - 23.10.2021 / 19:25, *.t-mobile.pl

Piast jak GKS ,lub Odra ,może być różnie ,

odpowiedz
Axlrose - 23.10.2021 / 18:55, *.tpnet.pl

Dlaczego ten smutny Waldek potrafi tak rozpracować-spinać się-mieć szczęście właśnie z nami???

odpowiedz
Sarcastico. - 24.10.2021 / 18:57, *.inetia.pl

@Axlrose: Bo jesteśmy ciency jak dupa węża.

odpowiedz
bronek49 - 23.10.2021 / 18:25, *.chello.pl

Fornalik o czym ty mówisz Legia zmobilizowana to smiech na sali oni są tacy kiepscy że możesz wystawić drugą drużyne i tak zgarniesz 3 pkt

odpowiedz
L - 23.10.2021 / 19:07, *.play-internet.pl

@bronek49: o czym ty pier…???

odpowiedz
LegiaToMy - 23.10.2021 / 17:57, *.inetia.pl

P….ć to wszystko , zamiast biadolić to zróbmy na meczu z Pogonią u siebie pokaz wiary , miłości , zaangażowania dla tego klubu , dla nas , dla historii , dla przyszłości. Zróbmy na trybunach atmosferę jak na meczu z wisła w deszczu , zamiast jęczeć w internecie, znów dajmy od siebie coś dzięki czemu znają nas w Europie !

odpowiedz
Leśny Dziadek - 23.10.2021 / 21:50, *.orange.pl

@LegiaToMy: Piszesz i masz. Będę głośno krzyczeć, po każdym strzelonym golu.

odpowiedz
Sędzia VAR - 23.10.2021 / 23:33, *.play-internet.pl

@LegiaToMy: Masz rację widać determinację u chłopaka brawo. Weź tylko kolegę z konewką na stadion będzie Ci polewał będziesz miał nawet deszcz!!!! Jak z Wisła :) :) :) :) :)

odpowiedz
word!up - 23.10.2021 / 17:46, *.net.pl

Po tak ciężkim meczu Czesław zgodnie z polską myślą trenerską da odpocząć zmęczonym zawodnikom. Zawód piłkarza to ciężki i wymagający zawód. Dlatego tyle zarabiają . Tak się poświęcają dla kibiców.

odpowiedz
Wolfik - 23.10.2021 / 16:59, *.mm.pl

Pojedynek dwóch "murarzy" zapowiada się pasjonująco taktycznie. Do tego oba zespoły prezentują mega formę. Bedzie świetne widowisko.

odpowiedz
Leśny Dziadek - 23.10.2021 / 16:27, *.orange.pl

Gdy szczerbaty pies dostanie kość, nie tylko nie skonsumuje, ale nawet zębów nie połamie...

odpowiedz
Redi - 23.10.2021 / 16:11, *.play-internet.pl

Na Łęczna mieli wyjść niczym wściekłe psy, a wygrali bo przeciwnik robił wszystko by przegrać, na Raków pełna mobilizacja, na Lechię zmobilizowani ale nie zregenerowani, na Lecha zmobilizowani i wypoczęci...może niech oni zagrają jakby mieli wyebane, może to jest klucz do sukcesu

odpowiedz
T_Panzer - 23.10.2021 / 17:04, *.novanet.is

@Redi: świetne!

odpowiedz