Mateusz Wieteska - fot. Woytek / Legionisci.com

Wieteska: Nie po to tutaj przyjechaliśmy

źródło: C+

Mateusz Wieteska: Trudno się oswoić z taką sytuacją. Nie przypominam sobie takiego sezonu, to jest dla nas bardzo bolesne. Sytuacja nie jest łatwa. Wychodzimy na mecze, chcąc wygrywać, ale nam nie wychodzi. W ostatnich meczach to nie my strzelaliśmy bramki jako pierwsi, a je traciliśmy. Dziś nas to nie podłamało, widziałem na boisku pozytywną energię nawet przy 2-0. Widziałem zaangażowanie, złapaliśmy kontakt i wiatr w żagle, stwarzaliśmy sytuacje. Szkoda, że tak się to skończyło. Nie po to tu przyjechaliśmy. Nie strzelamy bramek, za to je tracimy. Mamy problemy, musimy nad tym pracować. Sami to wiemy. Atak pozycyjny w tym meczu wychodził nam nieźle, ale nie przekładało się to na bramki. Piast wyprowadził kontry i wykorzystał praktycznie wszystkie.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (31)

+dodaj komentarz
kami(L)PRAGA - 25.10.2021 / 20:49, *.vectranet.pl

witeska ty w kazdym meczu walisz 1-2 babole ale ...uj mozna przezyc w naszej eklapie z twoja gra problemem jest skibicki wszystkie nasze porazki sa z winy skibickiego nic nie daje w ofensywie i pitoli w defensywie od strony skibickiego idzie zagrozenie dosrodkowanie na dlugi slupek i kiepski mladenowic w defensywie mamy 0-1 i tak w kazdym meczu 2 slabe ogniwa skibicki mladenowic Nie szukajcie winy ze wam nie wychodzi wywalcie ze skladu 2 niedorajdow zmiencie ustawienie grajcie inaczej

odpowiedz
Konrad1916 - 25.10.2021 / 11:15, *.plus.pl

To jest w ogóle wielkie nieporozumienie że wy tutaj wszyscy jesteście z Tobą wieteska na czele

odpowiedz
SEBO(L) - 25.10.2021 / 09:58, *.chello.pl

"Musimy pracować (...)" - A po co ? Nie lepiej mieć dwa dni wolnego, po każdym meczu?! Czemu zeszłym sezonie nie powiedział tak trenerowi,gdy w siedmiu ostatnich meczach strzelili 3 gole?! Czesiek "zginął" z własnej broni,dawał odpoczywać mimo... grania jednego meczu w tygodniu. JEDNEGO! Teraz zagonić ich do roboty już się nie uda Czesiowi,za bardzo poluzował,teraz mają wy.ebane .
CAŁOROCZNY WAKACYJNY KLUB SENIORA LEGIA MA SIĘ DOBRZE !

odpowiedz
Adson 78 - 25.10.2021 / 09:40, *.plus.pl

Jesteś fatalny nie nadajęsz się nawet do rezerw , temu panu już dziękujemy !!!

odpowiedz
ii - 25.10.2021 / 08:30, *.orange.pl

Frajer nie piłkarz, trzecia liga dla niego za dużo.

odpowiedz
PW - 25.10.2021 / 07:17, *.t-mobile.pl

Nie chciałem wczoraj niczego pisać - słowa, które pewnie wielu z nas się cisnęły na usta, nie nadawały się do opublikowania. Mateusz - gratuluję "odwagi", bo ja bym się na twoim miejscu zapadł pod ziemię, a nie bredził jak naćpany. Miodulskiemu zaś gratuluję "kompletnej kadry" czy jak to szło. Nikt mi nie wmówi, że kontuzja Kapustki wszystko rozłożyła. A teraz tracimy Maika... Nowy tydzień, zobaczymy ile jeszcze upokorzeń zafundują nam te, przepraszam, ci panowie piłkarze.
Legia to My i musimy o tym pamiętać Bracia!

odpowiedz
Strogow - 25.10.2021 / 07:16, *.chello.pl

Wieteska co ty wiesz co do tartaku tam się nadajesz drewno w 100%

odpowiedz
Lolo - 25.10.2021 / 04:22, *.plus.pl

Weź człowieku nie komentuj! Drewniaku! Akurat Ty się przysluzyles do tej porażki! Masz tupet!

odpowiedz
PLK - 25.10.2021 / 00:13, *.156.70

Człowieku lepiej ty już nic nie mów!!! Wiele z tych bramek to jest twoja zasługa!!! Jedyny piłkarz który tę defensywę jakoś trzymał złapał kontuzję!!! Aż ciężko mi sobie wyobrazić jak to będzie wyglądało dalej!!! Przykro na to wszystko patrzeć...

odpowiedz
Micha(L) - 25.10.2021 / 00:11, *.chello.pl

polecam grę w pikę nożną od podstaw,,,szczerze;)

odpowiedz
Konrad1976 - 24.10.2021 / 23:48, *.plus.pl

Sprzedali mecz żeby zwolnić Michniewicza.Przy straconych bramkach W ogóle nie było obrony A jak była to tylko stali i patrzyli.Piłkarski poker w wykonaniu pseudo piłkarzyków.

odpowiedz
Sarcastico. - 24.10.2021 / 23:48, *.inetia.pl

Wiesz co Wieteska Mateusz? Weź ty już sp do domu.

odpowiedz
Michał - 24.10.2021 / 23:37, *.plus.pl

Wy.....dalać wszyscy razem z prezesem

odpowiedz
Zlb 82 - 25.10.2021 / 02:48, *.t-mobile.pl

@Michał: prezesina na pierwszy rzut out!!!

odpowiedz
Gorec - 24.10.2021 / 23:34, *.t-mobile.pl

Zawalił bramkę.

odpowiedz
zaba285 - 24.10.2021 / 23:20, *.grupaping.pl

2 lata temu jak pisałem, że ten typ nie jest na poziomie Górnika Zabrze i powinien tam szybko wrócić, bo Legia to za wysokie progi i sabotuje jej grę, to ludzie mnie tu hejtowali... dzisiaj sami widzicie jak jest

odpowiedz
Pierwszy - 24.10.2021 / 23:13, *.75.251

Weź się gdzieś sprzedaj.

odpowiedz
Loczek z kroczek - 24.10.2021 / 23:08, *.t-mobile.pl

W każdym meczu musi być jakiś piłkarski kryminał Matołusza, to już standard. Fajnie, że Polak, że Grodzisk itd., ale umiejętności max Górnik Zabrze. Irytuje mnie fakt, że ktoś taki gra w Legii. A gdy słyszę o temacie kadry przy tym nazwisku to pozostaje tylko śmiech.

odpowiedz
ziutek - 24.10.2021 / 22:56, *.vectranet.pl

Wiadomo ze po premie przyjechaliście, bo po co innego?

odpowiedz
Leśny Dziadek - 24.10.2021 / 22:53, *.orange.pl

Pewnie, że nie po to. Miało być piwo i kiełbasa. A wyszła kaszana i kompromitacja, no ale miała być impreza, a ktoś kazał grać...

odpowiedz
crevan - 24.10.2021 / 22:52, *.play-internet.pl

WYP#ERDALAĆ!!

odpowiedz
Ryj - 24.10.2021 / 22:45, *.com.pl

Emreli obija słupki i się przy tym świetnie bawi. Szczęśliwy jak by ktoś mu hajsem do kieszeni nas rał. I w sumie tak jest, więc ma wyrąbane.

odpowiedz
Misiek75 - 24.10.2021 / 22:45, *.play-internet.pl

Wieteska ty to już się lepiej nie wypowiadaj bo akurat jesteś najsłabszych ogniwem tej pseudo drużyny i jesteś pierwszy do odejścia z klubu, nie jesteś godzien nosić L na piersi. Zaraz z tobą trener i Pan pseudo prezes. Dno. Więcej bez komentarza.!!!!

odpowiedz
Obserwator - 24.10.2021 / 22:39, *.t-mobile.pl

Czas na Czeczesowa

odpowiedz
K(L)AKIER - 24.10.2021 / 22:38, *.inetia.pl

Powinieneś być filarem i liderem drużyny, a popelniasz błędy jak junior, w każdym poprzednim meczu , karygodne błędy, które tylko szczęśliwie nie zostały zm8enione na bramkę, niestety ale nigdy nie przekroczysz pewnego poziomu, choćby reprezentacyjnego.

odpowiedz
mietowy - 24.10.2021 / 22:29, *.aster.pl

Panie Wieteska te gadanie jest nie na miejscu

odpowiedz
Hiszpan - 24.10.2021 / 22:25, *.telnaptelecom.pl

Michniewicz , Mioduski , Kucharski , Wieteska , Mladenovic, Skibicki , Ślisz, Pekhart , Kharatin , Lopes , Rose , Johanson, Hanna,Kastrat uj Wam w upę won z tego klubu. Niech będzie spadek ale z ludźmi z charakterem.

odpowiedz
Tito - 24.10.2021 / 22:40, *.chello.pl

@Hiszpan: Nie wiem czy akurat takie personalia ale zdecydowanie tutaj zmiana nie powinna tyczyć się jedynie trenera. Z pewnością dyrektor sportowy oraz prezes. No i zdecydowanie skład musi być bardziej Polski.

odpowiedz
artic - 24.10.2021 / 23:06, *.55.149

@Hiszpan: lopesa (na ławke rez.moze byc) kastrata by zostawil reszt won!

odpowiedz
Noi znowu - 25.10.2021 / 00:31, *.t-mobile.pl

@Hiszpan: Niestety masz rację, Obyś zasnął, bo ja ciężko... Ale wuj ze mną, co my robimy?! Podejdą pod Tyrybunę, swoję odbębnią i co jest, k..., mać? Legia grać? Kto tam jest z Legii?

odpowiedz
Hiszpan - 25.10.2021 / 07:41, *.telnaptelecom.pl

@Noi znowu: Mają wyebane bo trybuny nie reagują na ich popisy.

odpowiedz