Bartosz Slisz - fot. Woytek / Legionisci.com

Slisz nie zagra z Pogonią

Maciej Frydrych, źródło: Legionisci.com

W końcówce meczu Legii z Piastem żółtą kartką został ukarany Bartosz Slisz, przez co nie zagra on w następnej kolejce z Pogonią Szczecin.

Dla pomocnika była to czwarta żółta kartka, którą obejrzał w tym sezonie. Rywalizacja Legii z Pogonią odbędzie się w niedzielę (31.10) o godzinie 17:30.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (15)

+dodaj komentarz
bronek49 - 26.10.2021 / 18:37, *.chello.pl

to nie oślabienie tylko wzmocnienie jednego drewniaka mniej

odpowiedz
gazza - 25.10.2021 / 20:23, *.inetia.pl

Beznadziejny zawodnik - Dla mnie to mógłby pauzować zawsze...

odpowiedz
Arc - 25.10.2021 / 13:11, *.plus.pl

Akurat to będzie wzmocnienie. Ta garaga ani w defensywie ani w defensywie nie daje nam nic pozytywnego. Wszystko na alibi i pozorowane.

odpowiedz
AAA - 25.10.2021 / 10:53, *.chello.pl

Żadna strata,jescze tego niedorajdę Skibickiego wyp...na ławkę Lagia Ladies.

odpowiedz
Hiszpan - 25.10.2021 / 09:50, *.play-internet.pl

Żadna strata

odpowiedz
Legia To My. - 25.10.2021 / 09:48, *.t-mobile.pl

Wreszcie jakieś wzmocnienie.

odpowiedz
Wojtek - 25.10.2021 / 09:23, *.plus.pl

Kowalczyk z jednych programów powiedział że w Legii jest grupa pijacka

odpowiedz
Soki - 25.10.2021 / 09:01, *.t-mobile.pl

Bogu dzięki!!!

odpowiedz
mariushwwy - 25.10.2021 / 08:52, *.play-internet.pl

Całe szczęście. Jest tak drwmewniany, że aż boli oglądanie go w akcji. Do przerwania akcji jeszcze jako tako, ale żeby zagrać coś do przodu to już porażka.

odpowiedz
Legionista - 25.10.2021 / 08:48, *.aster.pl

Pan Slisz z taką forma już od dawna powinien grać w rezerwach...

odpowiedz
jack - 25.10.2021 / 08:14, *.warszawa.pl

On nie powinien grać w pierwszym składzie, to niedojda. Chyba ma jakieś plecy, bo go zawsze wpychają.
To przykre , ale takich mamy piłkarzy

odpowiedz
qqleseko - 25.10.2021 / 11:40, *.chello.pl

@jack: nie plecy, tylko zainwestowali w jego transfer i na siłę chcą go wypchnąć, żałosne

odpowiedz
oLaf - 25.10.2021 / 13:03, *.vectranet.pl

@qqleseko: oj tam, oj tam, tylko 1,84 mln Euro poszło jak psu w ..... : P

odpowiedz
Sędzia VAR - 25.10.2021 / 07:59, *.play-internet.pl

Nie będzie go w składzie bo grać to on nie gra nic!!! Całe szczęście. Dobra wiadomość że nie gra inaczej człowiek mecz będzie oglądał.

odpowiedz
Cypiszczak - 25.10.2021 / 07:56, *.centertel.pl

Dzięki Bogu . Straszny biedak blady

odpowiedz