Rafael Lopes - fot. Woytek / Legionisci.com

50. mecz Rafaela Lopesa w Legii

Fumen, źródło: Legionisci.com

Dla Rafaela Lopesa dzisiejsze spotkanie było występem nr 50 w koszulce z eLką na piersi. Portugalczyk pojawił się na boisku w 61. minucie za Mahira Emreliego.

Lopes pracuje na swój dorobek od września 2020 roku, kiedy to zadebiutował przeciwko Wiśle Płock. Choć "Rafa" nie zawsze był pierwszym wyborem sztabu szkoleniowego, to potrafił zdobywać bramki na wagę trzech punktów. Dotychczas trafił ośmiokrotnie do siatki przeciwników.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (11)

+dodaj komentarz
Wolfik - 31.10.2021 / 22:53, *.mm.pl

Rafael Lopez kosztował Legie 100 tys. euro. Myślicie, że to przypadek? Chcecie w tej cenie gracza o umiejętnościach Maradony?

Jedynym atutem tego piłkarza była jego cena. I już sie dawno zwrócił. Atakujecie nie tego zawodnika. Gra, jak umie. A umie tyle, ile kosztuje.

odpowiedz
L - 31.10.2021 / 21:48, *.tpnet.pl

Wspaniały był to występ nie zapomnę go nigdy…

odpowiedz
Szybki Lopes - 31.10.2021 / 20:09, *.plus.pl

Piękny jubileusz. Kwiaty po meczu?

odpowiedz
Niedokołysany - 31.10.2021 / 20:07, *.centertel.pl

O 50 za duzo

odpowiedz
haahha - 31.10.2021 / 19:50, *.chello.pl

Oby ostatni...

odpowiedz
wtf - 31.10.2021 / 19:50, *.chello.pl

Trener rezerw najwyraźniej nie oglądał meczów jedynki,wpuszczenie Lopesa to był sabotaż!

odpowiedz
KLanik - 31.10.2021 / 19:46, *.chello.pl

Weźcie to sprzedajcie, albańców i portugalców też. Może ktoś to kupi za ułamek jego pensji.

odpowiedz
Kieł - 31.10.2021 / 19:41, *.centertel.pl

No zdecydowanie o jakieś 50 za dużo.

odpowiedz
Roger - 31.10.2021 / 19:33, *.t-mobile.pl

O 50 za dużo

odpowiedz
ach - 31.10.2021 / 19:28, *.as9105.com

strzelil kilka waznych bramek, ale nigdy nie powinien byc zawodnikiem Legii!!

odpowiedz
Marcos - 31.10.2021 / 19:25, *.com.pl

Mam nadzieję, że ostatni.

odpowiedz