Marek Gołębiewski - fot. Woytek / Legionisci.com

Marek Gołębiewski nowym trenerem Legii! (akt.)

Woytek, źródło: Legia Warszawa, legionisci.com

Nowym trenerem pierwszej drużyny Legii został Marek Gołębiewski, który od początku sezonu 2021/22 prowadził Legię II Warszawa. Jego asystentami w pierwszym zespole zostaną Przemysław Małecki oraz Inaki Astiz. Kontrakt Gołębiewskiego obowiązywał będzie do końca sezonu.

CZYTAJ: Radosław Kucharski o powodach zwolnienia Michniewicza, sytuacji w drużynie i nowym szkoleniowcu

CZYTAJ: Pierwszy wywiad z nowym trenerem Markiem Gołębiewskim

Marek Gołębiewski urodził się 18 maja 1980 roku w Piasecznie. 41-letni szkoleniowiec w poprzednim sezonie pracował w II-ligowej Skrze Częstochowa. W 33. kolejce sezonu został zwolniony po serii 9 meczów bez zwycięstwa, gdy Skra zajmowała 8. miejsce w tabeli. Ostatecznie częstochowianie już pod wodzą nowego szkoleniowca zajęli 6. miejsce, a następnie zdołali wygrać baraże o awans do I ligi. Karierę trenerską rozpoczął w Pilicy Białobrzegi, następnie pracował w Escoli Varsovia z drużynami juniorskimi, a w rundzie wiosennej trenował Ząbkovię Ząbki. Przed startem sezonu Gołębiewskim interesował się Stomil Olsztyn, miał także ofertę pracy w Lechii Gdańsk.

W obecnym sezonie w III lidze prowadził Legię II w 14 spotkaniach, w których zanotował 7 zwycięstw, 4 remisy i 3 porażki. Zostawia drużynę na 3. miejscu w tabeli.

Szefem przygotowania fizycznego będzie Bartosz Bibrowicz. Do jego zespołu dołączy Michał Kwietniewski.

Wraz z trenerem Michniewiczem z klubu odejdzie jego asystent Kamil Potrykus. Trener przygotowania fizycznego Zbigniew Jastrzębski pozostaje do dyspozycji klubu. Pozostali członkowie sztabu szkoleniowego będą dalej pełnić swoje funkcje.

"Legia Warszawa dziękuje trenerowi Czesławowi Michniewiczowi i asystentowi Kamilowi Potrykusowi za pracę dla klubu oraz zdobycie tytułu Mistrza Polski w sezonie 2020/2021 i awans do fazy grupowej Ligi Europy UEFA 2021/22" - poinformował klub.

Informacje dotyczące sztabu Legii II Warszawa zostaną podane wkrótce.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (328)

+dodaj komentarz
LegiatoMy - 28.10.2021 / 13:11, *.play-internet.pl

Teraz to Mioduski chętnie by się przeprosił z Magierą ale za późno, wywalił go na zbity pysk, Jacek sobie pracuje spokojnie we Wrocławiu i to tam będą za rok puchary. Już 5 lat temu pisałem że będzie to korporacja bo ten człowiek nie rozumie prowadzenia klubu sportowego, tu trzeba trochę więcej niż zmysł managerski. Ludzie zobaczcie co się dzieje z Legią mioduskiego ( specjalnie napisałem z małej, bo nie mam do niego szacunku, wręcz go nienawidzę), wyniki sportowe dno (niech Was nie zmyli LE) wyniki finansowe klubu, coraz większe zadłużenie i rośnie, i reputacja klubu, śmieją się z nas w całej Polsce, pamiętacie za Leśnodorskiego każdy przyjeżdżając na Łazienkowską zastanawiał się jak wysoko przegra i to była reguła. To tyle.

odpowiedz
LegiatoMy - 28.10.2021 / 12:40, *.play-internet.pl

O Papszunie można zapomnieć idę o zakład że po raz drugi odrzuci ofertę Legii, pod tym zarządem nie ma szans na normalną i spokojną pracę dla trenera. Idzie 7 chudych lat...

odpowiedz
(L) - 28.10.2021 / 01:11, *.as9105.com

Pan D.Mioduski nie nadaje się do futbolu,a jeśli chodzi o zmiany to radzę zainwestować w hokej ..

odpowiedz
(L) - 28.10.2021 / 01:07, *.as9105.com

Wierzę mocno w nowego trenera ,ale nie ukrywam, że czeka go coś więcej niż on sam o tym myśli,chyba ,że myśli tak ja ...

odpowiedz
(L) - 28.10.2021 / 01:02, *.as9105.com

Jeśli Pan Mioduski ma zamiar po zwolnieniu Pana Czesława zatrudnić M.Papszuna to zdecydowanie odradzam.Nie rób pan tego...

odpowiedz
!(L)! - 27.10.2021 / 23:39, *.tpnet.pl

Miszta
Johansson ... Jędrzejczyk .. . Rose ... Ribeiro
... Slisz .... Celhaka
Emreli .. . Luquinhas ... Muci
Lopes

odpowiedz
Bombur5 - 26.10.2021 / 20:12, *.137.105

Taka perełka od C+. Gol nowego trenera, komentarz ....C. Michniewicz ;)

https://www.facebook.com/124102157639161/posts/4437843369598330/

odpowiedz
art - 26.10.2021 / 16:13, *.134.70

Jakoś mam dość czytania tych bredni o tym że zawodnicy czy trenerzy muszą "mieć Legię w sercu" lub najlepiej żeby byli "kibicami Legii". A jakie to ma znaczenie? To my, kibice, mamy mieć Legię w sercu. Zawodnik czy trener to zwykły pracownik który za niemałe pieniądze, opiekę medyczną, wyżywienie itd. ma przyjść do przysłowiowego "zakładu pracy" i zasuwać. Nie nadaje się to "do widzenia". Jeśli zawodnik jest profesjonalny to pracuje profesjonalnie bez względu na to czy kibicuje Legii czy też nie. Jak na razie jest to po prostu wszystko amatorskie. A zatrudnianie na stanowisku trenera drużyny aspirującej do rozgrywek europejskich człowieka w zasadzie bez żadnej poważnej trenerskiej przeszłości i usprawiedliwianie tego przez kibiców "bo ma Legię w sercu" jest całkowicie dla mnie niezrozumiałe i amatorskie.

odpowiedz
Jędker - 26.10.2021 / 16:27, *.177.151

@art: zgadzam sie z Tobą, ja też oczekuję profesjonalizmu, niekoniecznie miłości do L

odpowiedz
Hakon - 26.10.2021 / 16:43, *.plus.pl

@art: mam nadzieję że to trener tymczasowy...

odpowiedz
Z tym że - 26.10.2021 / 20:02, *.tpnet.pl

@Jędker: Miłość ma być .

odpowiedz
RobL - 26.10.2021 / 14:27, *.chello.pl

Arnold, niejem popcornu, nie oglądam TVN,kibicuję z trybun amen

odpowiedz
O(L) af - 27.10.2021 / 07:08, *.centertel.pl

@RobL : Nie oglądam TVP.

odpowiedz
Ryszard Ochódzki - 26.10.2021 / 14:24, *.tpnet.pl

Ja się pytam czemu nie nasz orzeł Artur Biniu Binkowski ??? Olimpijczyk z Sydney

odpowiedz
StaryPo.eb - 27.10.2021 / 13:26, *.orange.pl

@Ryszard Ochódzki: Za szybko zdobylibyśmy wtedy Ligę Mistrzów.

odpowiedz
jarekk - 26.10.2021 / 13:51, *.116.4

W sumie dobrze, możemy grać z grającym trenerem. Nie będzie gorszy a będzie już jeden w zespole który będzie się starał.

odpowiedz
RobL - 26.10.2021 / 12:57, *.chello.pl

Ta zmiana była konieczna to pierwsze, po drugie nas kibiców Legii dotknął grzech pychy!Przecież nikt nie zagwarantuje Legii MP bo jest Legia.Mamy świetny czas w pucharach, cieszmy się i z Napoli ogień!!!PS.który cukierek smakuje bardziej.. bo dla mnie mecz z Lester był najfajniejszy od wielu wielu lat Ave Legia

odpowiedz
Arnold - 26.10.2021 / 13:56, *.t-mobile.pl

@RobL: Fantasta zejdź na ziemię. Kup popcorn teraz Napoli na Łazienkowskiej wrzuci 3-0 w Anglii to samo to będziesz miał co robić!!! Nie wyjdą z tej grupy 4 miejsce.

odpowiedz
Quick - 26.10.2021 / 12:53, *.tpnet.pl

Dopóki w tym klubie będzę szkodnik Miodek i imbecyl Kucharski. To żaden, powtarzam żaden trener nie bedzie miał żadne swobody. Wszystkie decyzję będą podejmować dwójka jełopów na górze. Niestety wszystkie te decyzje, mogą doprowadzić do katastrofy

odpowiedz
Luki - 26.10.2021 / 12:22, *.telefonica.de

A ja Wam powiem tak. Pudel celowo to wszystko rozp…dala. Przepierze kase i zostawi Legie na pastwe losu.

odpowiedz
Gocław - 27.10.2021 / 11:59, *.163.178

@Luki:
Dajesz się lubić. Pozdrawiam serdecznie.

odpowiedz
ja - 26.10.2021 / 11:57, *.play-internet.pl

Tu potrzeby jest trener z doswiadczeniem,
autorytetemktóry trochę tych sezonów przepracował i zasmakował smak porażki i zwycięstwa a przede wszystkim z charyzmą i twardym charakterem !
Takiego Gołębiewskiego prędzej czy później znów piłkarze powiazą.

odpowiedz
Echhhh - 26.10.2021 / 13:38, *.35.103

@ja: doświadczenie to jedno. Ale musi to być ktoś kto weźmie tą bandę za mordy. Jak widać po partnersku się nie da.

odpowiedz
ja - 26.10.2021 / 14:18, *.play-internet.pl

@Echhhh: Otóż to ktoś kto weźmie za mordy jak kiedyś Okuka czy Czerczesow !

odpowiedz
Cyniek - 26.10.2021 / 11:46, *.play-internet.pl

Sądzę że to właśnie konfident Małecki będzie trenerem a Gołębiewski tylko na papierze

odpowiedz
Krzysztof - 26.10.2021 / 11:44, *.centertel.pl

Wszystkiego dobrego Panie trenerze.

odpowiedz
WŁODZIMIERZ - 26.10.2021 / 11:35, *.orange.pl

TO jest nie dobre ciągłe zmiany trenera i eksperymentowanie!
mimo wszystko zwolnienie pana Michniewicza jest błędem
to piłkarze nie wykonują poleceń i to oni są winni te sytuacji
to nie są profesjonaliści ale zwykli chuligani piłkarscy
trener jest najmniej winien mimo wszystko zdobył Mistrza Polski
powinien pracować w spokoju tak jak robią to Pogoni gdzie się nie zwalnia trenera za byle co!

odpowiedz
Luk - 27.10.2021 / 12:08, *.timplus.net

@WŁODZIMIERZ: błędem było zwolnienie Vuko i zatrudnienie CM, może gdyby przyszedł trener nadający się do Legii za Vuko to bym nie uznał tego za błąd, ale przyszedł Czesiu...

odpowiedz
Pawlo - 26.10.2021 / 11:03, *.mm.pl

A konfitura małecki DNA wronki został ????

odpowiedz
MarioL - 26.10.2021 / 10:34, *.orange.fr

Tu potrzebny jest prawdziwy trener,a nie uczeń.

odpowiedz
Seba - 26.10.2021 / 09:56, *.centertel.pl

I na co było śpiewać pijący i złodzieje plus flaga menele i nowi piłkarze wzięli sobie do serca

odpowiedz
bubba - 26.10.2021 / 11:41, *.hawetelekom.pl

@Seba: no właśnie słowa mają moc, do tego flaga zakaz skrętu w lewo, a taki Johanson akurat w lewo miał do domu, a w prawo do baru i źle się skończyło

odpowiedz
Legion63. - 26.10.2021 / 09:49, *.centertel.pl

To trener z najgorszym Cv jaki widziano na Ł3 idziemy taką drogą że następnym trenerem będzie pan Miecio z kotłowni...ale może w tym szaleństwie jest metoda....tylko na co ???

odpowiedz
(L)oniak - 26.10.2021 / 11:13, *.play-internet.pl

@Legion63. : hahaha
Niech wezma "Bola" ze swoich magazynów...bimbrownice mu rozwalic bo sprzedaje towar pilkarzom!
Mysle ze Opania sie zgodzi na te role!! :):):):)
U nas to naprawde jaja lepsze niz w pilkarskim pokerze!

odpowiedz
Gocław - 27.10.2021 / 12:05, *.163.178

@(L)oniak:
"...nie nadajesz się do sportu, wracaj lepiej do polityki." ;)

odpowiedz
Qbex - 26.10.2021 / 09:43, *.edu.pl

Póki w tym klubie prawdziwy trener (a nie jakaś opcja kolejnego stażysty) nie będzie miał 200 procentowego wsparcia prezesa klubu (tak jak to ma miejsce w Rakowie) to będziemy zawsze mieli taką bryndze....

odpowiedz
Jaja Cha-cha - 26.10.2021 / 09:11, *.play-internet.pl

Już wszystko zamiecione. Baletnice trenują z pierwszą drużyną. Trener Kucharski ustawił ich do pionu:) Alka seltzer i można grać.

odpowiedz
Autor - 26.10.2021 / 08:54, *.play-internet.pl

Złodzieje i pijący są...piłkarze z Warszawy!

No bo kto z nas by nie zatańczył, będąc na ich miejscu?

odpowiedz
Bartoszyce - 26.10.2021 / 08:03, *.bartsat.pl

Marku, powodzenia !!! Dasz radę, dzięki za spotkanie w Bartach, szykujemy się na obóz karny dla I zespołu w Bartoszycach ;)

odpowiedz
skrzat - 26.10.2021 / 05:56, *.71.121

Najgorsze jest ze w niedzielę znowu pójdę zdzierać gardło za tych alkoholików....

odpowiedz
Legion63 - 26.10.2021 / 10:42, *.centertel.pl

@skrzat: A tak to jest najgorsze (najśmieszniejsze)brawo Jasiu yogi babu a tych co niezrozumieli odsyłam do filmu Nie ma ròży bez ognia

odpowiedz
Jelon - 26.10.2021 / 05:56, *.chello.pl

niech ustawia pilkarzykow do pionu. byleby znowu Malecki za ucho prezesa nie robil. alez on musi byc zly. tyle czasu dolki kopal pod Czeskiem myslac ze zostanie pierwszym a na pierwszego biora trenera rezerw. Malecki OUT za strzelanie z ucha. A trenerowi Gołębiewskiemu życzę powodzenia.

odpowiedz
skrzat - 26.10.2021 / 05:53, *.71.121

Daje mu max pół roku...

odpowiedz
Przemek - 26.10.2021 / 00:36, *.aster.pl

Po raz kolejny piłkarzyki- wkłady do koszulek zmieniają nam trenera. Jeżeli potwierdzą się medialne doniesienia o alkoholowych libacjach to już wiadomo dlaczego nie mieli siły grać. Czesio ma swoje za uszami , ale taka sytuacja pokazuje słabość całego klubu a przede wszystkim właściciela i prezesa jednocześnie - piłkarze robią co chcą i mogą dowolnie zmieniać trenera a właściciel jest spłukany więc się nie postawi ( woli wywalić jednego trenera niż próbować ustawić kilkunastu piłkarzy ) a i na dobrego trenera z warsztatem i autorytetem nie ma pieniędzy. Dziwię się, że dużo osób łyka to wszystko . Zresztą co ja się dziwię , od początku jak zobaczyłem co gra Josue to wiedziałem , że to ogórek a przeważająca grupa kibiców piała i nadal pieje z zachwytu jaki to wirtuoz, co to za gracz. Gość nie ma kompletnie liczb a ludzie się podniecają bo prosto kopnął piłkę lub zrobił dobry przerzut.Ludzie szanujmy się też jako kibice , piłkarze "przejęli" klub , dupa kręci batem ... Dla nowego trenera powodzenia, obawiam się jednak , że to są obecnie za wysokie progi i po kilku wygranych meczach ( piłkarzyki muszą pokazać jaki to Czesio był zły i jak oni potrafią grać przy innym trenerze ) zacznie się strzelanie fochòw i dalsze spotkania towarzyskie. Martwi mnie jednak co innego , nasz klub jest poważnie zadłużony a decyzję Miodka pokazują , że jest finansowym gołodupcem i mocno dołożył do tego interesu, za chwilę możemy mieć finansowe problemy ala Barca . Oby nie !

odpowiedz
kibic(L) - 25.10.2021 / 23:53, *.com.pl

Powiedzcie co tu nie gra w tej historii?
Legia zatrudnia Czesia MIchniewicza, który jak wiadomo "nigdy nie zostanie Legionistą" ze względu na swoje historyczne wybryki na Łazienkowskiej i nie tylko wymierzone w Legię. Co więcej trener jest jednoznacznie kojarzony z Amicą/Lechem Poznań. Oczywiście do współpracy jako asystenta ściąga swojego ziomka, mieszkańca Wronek, z przeszłością w tym klubie i oczywiście blisko związanym z Amicą/Lechem Poznań. I Czesiu, który go ściągnął do Legii traci jego zaufanie i odsuwa od drużyny i ławki trenerskiej w ostatnich meczach, ostatecznie traci posadę w klubie a jego przyboczny ją zachowuje. Czujecie cyrk tej sytuacji? Powiedzcie czy to jest poważne, że pan Małecki zostaje w Legii? Jak tak nielojalny na wielu poziomach człowiek może w ogóle być jeszcze w tym klubie?

odpowiedz
Korek - 26.10.2021 / 00:22, *.chello.pl

@kibic(L): sformułowane przez Ciebie pytania padłyby na podatny grunt gdyby dotyczyły klubu piłkarskiego funkcjonującego na normalnych standardowych zasadach. Legia jest niestety niechlubnym wyjątkiem w tym gronie. A skoro filozofia zarządzania tym Klubem jest istną kalką z klasycznej korporacji, to zachowanie i tolerowanie p. Małeckiego nie powinno specjalnie szokować...

odpowiedz
Po(L)ubiony - 26.10.2021 / 08:09, *.aster.pl

@kibic(L): Rzeczywiście coś tu nie gra. Kto zatrudnia Małeckiego? Michniewicz czy Mioduski? Odpowiedź jest jedna: Mioduski zatrudnia i płaci z rekomendacji Michniewicza. Wobec kogo powinien być lojalny Małecki? Wobec kolegi z pracy czy pryncypała? Znów prosta odpowiedź: Mioduskiego. Najprawdopodobniej, Małecki zobaczył, że Czesiek ma w nosie Legię i kombinuje tylko jak zakosić szmal i ładnie odejść, zostawiając i Legię i Małeckiego na lodzie (wyleciałby razem z Czesiem), więc zagrał i dla siebie i dla Legii. Proste, nie?

odpowiedz
Gocław - 27.10.2021 / 12:25, *.163.178

@Po(L)ubiony:
Jak jesteśmy kolegami i ja Tobie załatwiam pracę w firmie, w której ja pracuje, to Ty jesteś wtedy bardziej lojalny wobec Twojego nowego pracodawcy, niż mnie? Ty to poważnie napisałeś czy ja czegoś nie rozumiem?

odpowiedz
Ben - 25.10.2021 / 23:43, *.inetia.pl

Inaki Astiz jedyny prawdziwy Legionista w tej całej bandzie! Gratuluję!

odpowiedz
cuLtura - 25.10.2021 / 23:53, *..

@Ben: INAKI TO LEGIONISTA, DOBRY CHARAKTER,DOBRE KONTAKTY ZE WSZYSTKIMI, BĘDZIE DOBRYM TRENEREM, POWODZENIA! INAKI!WŁAŚNIE SPEŁNIA SIE JEGO MARZENIE!

odpowiedz
jezus - 26.10.2021 / 02:46, *.vectranet.pl

@Ben: hahahahahhahaha legionsita? bo co? bo gral pare lat wiecej niz inni? hahahaha

odpowiedz
alab - 26.10.2021 / 14:12, *.219.170

@jezus: no tak, bo żeby być Legionistą to trzeba było jeść mielone w bułce. A ostatecznie to i tak Ty rozsądzasz.

odpowiedz
Jezus nie z Nazaretu.... - 26.10.2021 / 16:55, *.165.30

@jezus: Chłop już dawno w wywiadzie powiadał, Warszawa!Waaaarszaawaaa!Leegiiaa!to!Duumaa!i!Słaaawaaa! ukochana!moja Warszawa!

odpowiedz
Ben - 27.10.2021 / 14:15, *.inetia.pl

@jezus: czyli Boruc, Jędza czy inni też nigdy nimi nie będą, bo jednego zbyt długo plecy bolą a drugi ma ksywkę "Kupon". Generalnie prawdziwy Legionista to pan Lucjan Brychczy !

odpowiedz
kami(L)PRAGA - 25.10.2021 / 23:40, *.vectranet.pl

skra czestochowa wyje.... go bo w 4 lidze se nie radzil totalne dno trenerskie cyrk w naszym klubie mioduski pajacu zatrudniasz niedolegi i jeszcze na pierwsza druzyne ich pchasz on jast odzutkiem spoleczenstwa zwolnili go i skra wygrala 10 meczy awansowala bo go nie bbylo ja jekkkkkbie co za zarzad

odpowiedz
Darek - 25.10.2021 / 23:02, *.chello.pl

Kolejny Klafuric.
Kolejny sztab na utrzymaniu.
Dalsze zadłużanie klubu.
Mioduski wydoi Legię a długi po nim zostaną na lata.
Jechać z pseudo piłkarzykami.

odpowiedz
Darek - 25.10.2021 / 22:57, *.chello.pl

Co to za gamoń?

odpowiedz
Szyszko - 26.10.2021 / 00:34, *.chello.pl

@Darek : trochę szacunku misiu. Nie znasz człowieka to sobie internet włącz a nie obrażasz na starcie. Facet pracuje w Legii, jest jej kibicem i zapewne poświęci serducho. Nie on jest spowodował ten bajzel a będzie miał trudne zadanie którego się podjął a nie schował głowę w piasek

odpowiedz
77/82 - 26.10.2021 / 07:44, *.warszawa.pl

@Szyszko: serducho to można poświęcić na boisku a nie a ławce trenerskiej. Trener ma mieć przede wszystkim wiedzę i doświadczenie. Ten chłystek ma na koncie wyrzucenie z czwartoligowca za słabe wyniki i ma sobie poradzić w Legii, gdzie jest kryzys spowodowany m.in. rozbestwieniem się pseudo-gwiazdeczek? Tu trzeba kogoś z autorytetem, kto pozbiera szatnię do kupy a nie kolejnego stażysty.

odpowiedz
Tutti Frutti - 26.10.2021 / 10:40, *.plus.pl

@77/82: nie wiesz kim jest, więc dlaczego go obrażasz? To charyzmatyczny trener, który potrafi dogadać się z trudnymi zawodnikami i złapać za mordki, gdy jest taka konieczność. Czy poradzi sobie w Legii? Oby lepiej niż Papszun w Rakowie.

odpowiedz
Arek - 25.10.2021 / 22:47, *.tpnet.pl

Mam nadzieję, że nie spadniemy. Nowemu trenerowi życzę powodzenia, ale słabo to widzę. Do tego jeszcze ucho prezesa w sztabie. No, nie wiem.

odpowiedz
WielkaPolska - 25.10.2021 / 22:42, *.icpnet.pl

Myślę realnie, że wielu trenerów nie ma pociągu na ławkę trenerska przy łazienkowskiej. Ta ławka aż parzy. A nie czarujmy się, że o losach trenerów nie decydują prezesi a piłkarzyki. Wystarczyły 4 porażki Legii i trenera nie ma. Choćby na głowie stawał, to piłkarzyki mają moc sprawczą. Na boisku często udają, że trener wymaga niemożliwego. Nie tak dawna przeszłość w stolicy WielkiejPolski jest tego przykładem. To tutaj czytałem wpisy kibicow, którzy w niewybrednych słowach obrzucali Michniewicza tym najgorszym. A jeszcze kilka miesięcy temu po zdobyciu mistrzostwa ci sami kibice pisali - Czesiu jesteś wielki. Poddaję to pod refleksję.

odpowiedz
Lukas - 25.10.2021 / 22:30, *.chello.pl

Prezes Mioduski będzie miał tyle jaj by dać gigantyczne kary finansowe grupie bankietowej czy Czesiek będzie tylko ofiarą?

odpowiedz
Leśny Dziadek - 25.10.2021 / 22:33, *.orange.pl

@Lukas: Jak będzie miał za mało jaj, zawsze można dosztukować. Teraz można mieć nawet na czole kopę...

odpowiedz
Astor - 25.10.2021 / 22:10, *.cdn77.com

Niedawno czytałem wywiad z trenerem Myronem Markiewiczem, który parę lat temu doprowadził nieistniejący już Dniepr Dniepropietrowsk do finału LE. Obecnie pracuje w ukraińskiej federacji, ale nie ukrywa, że ciągnie go i chciałby wrócić do klubowej piłki i chętnie rozważyłby konkretną ofertę klubu z ambicjami z ekstraklasy, którą stara się śledzić. A więc wniósłby sporo doświadczenia, jest na bieżąco w temacie, a także nie byłoby żadnej bariery językowej, gdyż ma polskie korzenie i świetnie mówi po polsku, a przy okazji w języku, który brzmi znajomo dla paru gwiazdek.

odpowiedz
L - 25.10.2021 / 21:57, *.inetia.pl

dojdzie do że żaden dobry trener nie będzie chciał w Legii pracować, albo będą kandydaci bo podpiszą kontrakt i mają wyje...e, tak samo jak z piłkarzami, kontrakty powinny być podpisywane na jeden sezon, jedną rundę i później przedłużane! pensje płacone za wyniki! ..... a ten małecki to kto to ? czemu nie poleciał ? DM niech na ławkę Starucha wpuści to będą zapier...jak my przez ponad 90 minut!

odpowiedz
K(L)AKIER - 25.10.2021 / 22:08, *.inetia.pl

@L: Z jednej strony klub to nie więzienie i piłkarze mogą robić c9 chcą w wolnym czasie, ale to już przesada żeby łojili vode czy coś mocniejszego na ostro, oni są zatrudnieni i każda mocne picie Alko odbija się na kondycji , jakieś kary powinny być nA tego typu zachowanie i to dotkliwe , niewypały pensji przez miesiąc, z drugiej strony w naszym zespole morale takie były, że te imprezy może były odskocznia dla nich , żeby się zluzowac,.sam nie wiem jak to interpretowac , wiadomo jak są wynik i to i atmosfera jest dobra , każdy to.zna , ale jak coś się sypie to i wrogowie zaraz się robią.

odpowiedz
jeszcze kilka meczy i wróci Janek U na białym koniu - 25.10.2021 / 21:46, *.vectranet.pl

dokad zmierzasz Legio?

odpowiedz
Hakon - 25.10.2021 / 21:45, *.plus.pl

To teraz Leszek O.

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 25.10.2021 / 21:44, *.play-internet.pl

Ładnie Was Mioduski wodzi za nos.A Wy,jak te lemingi bez własnego zdania.Najpierw Michniewicz jest the best,zeby zaraz potem drzeć japy "Czesław won z Legii".Mioduski rzucił Wam na pożarcie kolejną ofiarę,i przez kilka miesięcy wszystko ucichnie.A Mioduski na spokojnie dalej będzie kręcił lody,bo za "wszelkie niepowodzenia" odpowie kolejna ofiara,a główny winowajca pozostanie poza podejrzeniami.Zaprawdę powiadam Wam,dopóki Mioduski będzie rżnął Legię na kasę,doputy jedynymi zmianami będą zmiany trenerów,a te jak już zdążyliście chyba zauważyć.... nic nie zmieniają.Zdrówka.

odpowiedz
Lech - 25.10.2021 / 21:36, *.chello.pl

Smutny dzień dla warszawskiej piłki. Panie Czesławie szkoda ze stracił Pan stanowisko, nie zasłużył sobie trener na to.Pilnowac dorosłych ludzi to ma ochrona w dyskotece. Pozdrowienia od przyszłego Mistrza Polski Lecha!!!

odpowiedz
dino - 25.10.2021 / 21:38, *.plus.pl

@Lech :
Również pozdrawiam i życzę Lechowi 100 lat (taki żart :-)

odpowiedz
Biała Siła - 25.10.2021 / 21:43, *.t-mobile.pl

@Lech : Kolego ,jak nim zostaniecie to pogratuluje osobiście panu ,tylko musicie je zdobyć a jak narazie to jesteście w drodze ,po tytuł z Amiką .

odpowiedz
Lech - 25.10.2021 / 21:44, *.chello.pl

@dino: Dino dla ciebie też 100 lat dopinguj mocno swoją drużynę Legie żeby wyszła z tego dołka. Kibic Lecha

odpowiedz
Legionista - 25.10.2021 / 21:45, *.t-ipconnect.de

@lech :
To się jeszcze okaże, nie chwal dnia przed zachodem słońca bo to jest ekstra klapa tu nic nie jest normalne, mam nadzieję, że oczywiście skończycie na 4 miejscu :) nie pozdrawiam, fuj jak wgl można kibicować lechowi co to ma być amika poznań kuchenkorz? Wstyd mi za was

odpowiedz
Lech - 25.10.2021 / 21:52, *.chello.pl

@Legionista : Nie ublizam wam i wypowiadam się z szacunkiem do człowieka. Jak zdobędziemy Mistrza a wszystko idzie w dobra stronę to nie muszę nikomu dziękować tylko zawodnikom, trenerowi - cały sztab szkoleniowy.

odpowiedz
Wolfik - 25.10.2021 / 21:53, *.mm.pl

@Lech : Przyszłego? Być może. W tym sezonie mistrza zgarnie Raków :p

odpowiedz
Lech - 25.10.2021 / 21:57, *.chello.pl

@Wolfik: zobaczymy czy Raków da radę skoro Pan Papszun może zostać trenerem Legii tego nie wiemy. Jeżeli odejdzie to styl Rakowa też się zmieni.

odpowiedz
Legionista - 25.10.2021 / 21:58, *.t-ipconnect.de

@Lech :

Jedynie komu możesz podziękować to Amice że jesteś w ekstraklasie :)

odpowiedz
Wolfik - 25.10.2021 / 22:03, *.mm.pl

@Lech : Szczerze wątpię, by Papszun wiosną objął posadę trenera Legii. Dlaczego? Jest kilka powodów. Przede wszystkim ma mozliwośc wygrania mistrzostwa, co byłoby ukoronowaniem pracy w Częstochowie. Po drugie, w samym Rakowie ma pełne zaufanie własciciela i prezesa, sam decyduje o transferach. Po trzecie...nikt nie wywiera na nim presjii. Może, ale nie musi. Optymalne warunki pracy dla trenera na dorobku.

odpowiedz
Lech - 25.10.2021 / 22:09, *.chello.pl

@Legionista : Dzięki kolego w Ekstraklasie na 1 miejscu w tabeli. Pozdrawiam

odpowiedz
Legionista - 25.10.2021 / 22:17, *.t-ipconnect.de

@Lech :

Nie pozdrawiam

1 miejsce w grupie Ligi Europy :)

Pozamiatane kolego :)

odpowiedz
Lech - 25.10.2021 / 22:46, *.play-internet.pl

@Legionista : Kolego ale my oboje dobrze wiemy że to tylko na chwilę to 1 miejsce bo was pozamiatają teraz w tej grupie i z niej nie wyjdziecie nie masz powodów do radości ro pierwsze i ostatnie 6 pkt jakie zdobyliście. Pozamiatałeś niesamowicie

odpowiedz
Cbuul - 25.10.2021 / 23:16, *.vectranet.pl

@Wolfik: wiosna to chyba nawet nie moze, bo jest zakaz prowadzenia w tym samymn sezonie dwoch druzyn z tego samego poziomu rozgrywkowego

odpowiedz
Wolfik - 26.10.2021 / 00:18, *.mm.pl

@Cbuul: Może. Nie chodzi o sezony, lecz o rundy.

odpowiedz
Legionista - 26.10.2021 / 08:07, *.play-internet.pl

@Lech :

To tak samo jak wy macie 1.miesce na chwilę nawet jak wygracie to raz na 15 lat

Kiedy Lech był ostatnio mistrzem przypomnij mi?

odpowiedz
Lech - 26.10.2021 / 08:43, *.t-mobile.pl

@Legionista : Kolego ja nie rozmawiam o tym co było tylko co jest teraz nie myl pojęć i nie cofaj się bo tak można w kółko a co było w 79 a co było w 76 i tak bez końca. Tu i teraz się liczy!!! Mistrz będzie dla Lecha i wy nie zasmakujecie tego w t roku!!!! A w LE nie wyjdziecie z grupy to o czym mowa. Zgadza się macie 1 miejsce w grupie a 4 listopada już to się zmieni nie łudź się bo szkoda czasu.

odpowiedz
Biała Siła - 26.10.2021 / 09:26, *.t-mobile.pl

@Lech : proszę pana ,proszę się zająć Amiką tak będzie lepiej i poszukać Lecha gdzieś w oparach absurdu

odpowiedz
Lech - 26.10.2021 / 12:31, *.t-mobile.pl

@Biała Siła: Wie Pan co absurd jest w Warszawie czyż nie prawda!!! A Lech idzie po swoje z tą Amica to was gniecie wycieczkę turystyczna zorganizujcie do Wronek.

odpowiedz
ampertowa - 26.10.2021 / 20:06, *.tpnet.pl

@Lech : Wypier...aj !!!

odpowiedz
Legionista - 26.10.2021 / 20:42, *.t-ipconnect.de

@Lech :

Nie jesteśmy I nie będziemy kolegami choć nie wiem jak bardzo byś chciał, kolegów na zime6nie szukam już mam wystarczy, piszesz o tym co jest tu i teraz to wyobraź sobie jak napisałeś zresztą Legia jest 1 w grupie LE a co będzie się okaże, o Amice też mogę napisać że jest teraz 1 a na wiosnę już nie będzie srata tata gdybanie jak sam napisałeś liczy się tu i teraz więc teraz Legia jest 1 wiem z, że ból dupy jest bo Legia zawsze będzie nad amica i to wasz gwóźdź w dupie jak amica jedzie do Zabrza czy Lublina czy na inny wypizdow frekfencje są przeciętne jak zbliża się mecz z Legia bilety są wyprzedane jak świeże buleczki:) amika szczeka a Karawan jedzie dalej :) a właśnie bo liczy się tu i teraz powiedz mi w jakich pucharach gracie? Hahahha no tak tylko Polskie podwórko i się dzieciak jara że są 1 w tabeli o Boże u nas się do tego przyzwyczailiśmy i to nie jest dla nas sukces w przeciwieństwie do was to jest nasz obowiązek :)

odpowiedz
Legionista - 26.10.2021 / 20:48, *.t-ipconnect.de

@Lech :

Aha no i poza tym jaką trzeba być amebą żeby kibicować Amice i wchodzić na stronę o Legi w życiu nie wpisałem nigdy nic o Amice nawet w wyszukiwarce bo to śmieszny klub i wali mnie on po prostu jak dla mnie może grać w A klasie nie interesuje mnie to ale jak widzisz zazdro jest że tu wchodzisz hahha koniec tej nędznej dyskusji szkoda Energi dalej marnować idę sobie bułeczki w Amice zrobić na jutro do roboty xD o z tym mi się jedynie kojarzycie i mam wspólnego :) Elo nie pozdrawiam kuchenek

odpowiedz
Stop segregacji! - 25.10.2021 / 21:35, *.orange.pl

Legia jak prawdziwe korpo, cyferki, wykresy, tabelki się nie zgadzają to trzeba zwalniać, zero szacunku co Michniewicz do tej pory osiągnął z tego co dostal! Żenada!

odpowiedz
Legionista - 25.10.2021 / 21:40, *.t-ipconnect.de

@Stop segregacji!:

Fakt masz rację.

Dlatego trzeba się wziąć za piłkarzy bo to ich wina...

odpowiedz
AroKosz - 25.10.2021 / 21:54, *.143.109

@Stop segregacji!: Legia i Korpo? Po dzisiejszej zmianie mam duże wątpliwości w te super korporacje zbudowane przez Pana Prezesa. Nie mam takiego doświadczenia, ale jak od 5 lat miałbym te same problemy to nie zwalniałbym kolejnego kierownika (taka role widzę w trenerze) tylko jego dyrektora bo to on zawala sprawę. Dyrektor Sportowy kontraktuje zawodników, sztab szkoleniowy, jeżeli robi to źle to on jest winny, nie trener. Jak trener ma problemy z zawodnikami, to dyrektor wkracza i udziela kary.

odpowiedz
Legia Żyrardów - 25.10.2021 / 21:57, *.125.118

@Stop segregacji!:
Dodatkowo kolego. Tam gdzie miał się sfocusowac, cel osiągnął (puchary) - "z piasku bicza nie ukręcisz", ukrecil ...
Gdyby był optymalny (liga), pracowalby w top klubach Europy.
"Pudel", idac dalsza częścią przysłowia "ani z plew powroza" - doczekasz się prędzej czy później, ponieważ Twoja "buda" rasowcu" jest w Bydgoszczy- idź precz, tak śpiewa Markowski

odpowiedz
Real deal - 25.10.2021 / 21:26, *.virginm.net

Zostalo popelnionych duzo bledow.Oczywiscie kibicowalem Michniewiczowi jak kazdemu trenerowi Legii.Przygotowanie fizyczne do sezonu porazka.Spojrzcie jak my wygladalismy szybkosciowo na tle np Rakowa.Oczywiscie Tu I zaangazowanie bylo na minusie.Jedza ,Wieteska ,Mlade,Pekhart,Lopez do wymiany.Rozbic portugalskie trio ,albo graja albo wypad.Przestac ich glaskac medialnie ,I finansowo,placic za wyniki,karac za nieprofesjonalizm.Beda plakac ,grozic odejsciem itd,pa pa.To nie sa Messi lub Ronaldo ich mozna zastapic kims innym proste.Trzeba byc w tym konsekwetnym.LEGIA ma isc do przodu.Co drugi dzieciak w Polsce chcialby grac dla Nas,I tak ma byc.Najemnicy zawsze Tu beda,ale maja miec ambicje ,jak nie to wypad.Bedzie przemial az w koncu zrozumieja,ze Tu trzeba zapier...lac.To ma byc klub nie burdel z panienkami.Nauczyc ich mentalnie walki w kazdym meczu,treningu,podejscia do sportu,szacunku dla klubu,kibicow.Walowac I'm to codziennie,a nie gwiazdki z nich na YT robic.

odpowiedz
Legionista - 25.10.2021 / 21:34, *.t-ipconnect.de

@Real deal:

Jeśli chodzi o przygotowanie Legi to od kilku lat Legia ma słabe początki i piłkarze ruszają się jak muchy w gównie dopiero po paru kolejkach nabierają wiatru w żagle...

Zostawcie Czesława w spokoju chciał dobrze starał się z całą pewnością, jedyne na kogo trzeba siąść to piłkarze i wbić im do łba, że to Legia a nie ośrodek wczasowy bo niektórzy tak myślą chyba, coś pokopią hajs wpadnie, po imprezujemy w Warszawie, dupeczki po r..... y i mają w dupie

odpowiedz
Hiszpan - 25.10.2021 / 21:37, *.telnaptelecom.pl

@Real deal: Masz rację fizycznie dno , taktycznie dno , mentalnie dno. Ale trzeba wyjaśnić kto był w grupie bankietowe. Quozoebca , Johansson,Kastrat kto jeszcze?

odpowiedz
Wolfik - 25.10.2021 / 21:41, *.mm.pl

@Hiszpan: Jeśli wierzyć doniesieniom medialnym: Rose, Johansson, Kastrati, Emreli.

odpowiedz
Hiszpan - 25.10.2021 / 22:10, *.play-internet.pl

@Wolfik: To jeśli kumaci mają jaja to każde zagranie tych gnoi powinno być wybuczane i wygwizdane na Ł3. Michniewicz nie był dobrym trenerem ale za brak szacunku dla klubu i kibiców należy się szydera.

odpowiedz
Wolfik - 25.10.2021 / 22:15, *.mm.pl

@Hiszpan: Jak napisałem niżej, oczekiwałem raczej jasnego i konkretnego przekazu ze strony właściciela i klubu. Co najmniej dotliwe kary finansowe i kilka spotkan w rezerwach. Jesli komuś nie odpowiada, rozwiązanie kontraktu.

odpowiedz
Hiszpan - 25.10.2021 / 22:20, *.play-internet.pl

@Wolfik: Masz rację tylko czy Mioduski powie jak było czy zamiecie pod dywan?

odpowiedz
Wolfik - 25.10.2021 / 22:27, *.mm.pl

@Hiszpan: Niestety obawiam się, że reakcji nie będzie. A to bedzie oznaczało, że cała wina poszła w Michniewicza, co nie do konca jest prawdą.

odpowiedz
WarszawskaOchota - 25.10.2021 / 21:21, *.orange.pl

Zwolnienie Michniewicza to jedno, z klubu powinna zostać wyrzucona grupa imprezowiczów.
Ten pożar uda się jako tako opanować tylko pod warunkiem jeżeli pan Gołębiewski ma jaja ze stali.

odpowiedz
Wolfik - 25.10.2021 / 21:39, *.mm.pl

@WarszawskaOchota: Pełna zgoda.

odpowiedz
mexx - 25.10.2021 / 21:20, *.chello.pl

No i to jest to – kandydat pod ręką, bez żadnych wymagań, wybrany z należytą starannością i zasadny ekonomicznie.
Uuuaaahahahahahahhhaaaa :D
Na meczu z Pogonią 5:0 vabank, o ile Kuchy i Grosik powiążą sobie nogi oczywiście :)
:D

odpowiedz
Normalny człowiek - 25.10.2021 / 21:02, *.chello.pl

Trenerem na lata zostanie wujo Brzęczek. Kandydat idealny, wymarzony. Popracuje może rok.
Za rok, może niecały, kolejnym trenerem na lata będzie Skorża, Sousa lub Stokowiec.

Ten cyrk się nigdy nie skończy.

Pan Marek Papszun, musiałby postradać zmysły, żeby tutaj przyjść

odpowiedz
Kruszankin - 25.10.2021 / 21:11, *.t-mobile.pl

@Normalny człowiek: 100 proc. racji kolego. Papszun musiałby być samobójcą, żeby na Ł3 pod rządami Miodowego chcieć przyjść. To jest zbyt inteligentny koleś żeby do nas przyszedł. Na pewno ma świadomość, że to właśnie w Rakowie nic nie musi i wiele może zyskać, każde trofeum będzie całym blaskiem świeciło, a u nas wszystko musi i przez to może zaprzepaścić swoją mozolnie, powoli ale systematycznie budowaną pozycję w świecie polskiej piłki. U nas zdobędzie MP i PP i wszyscy powiedzą: normalne, nic nadzwyczajnego. Dlatego Papszun byłby samobójcą gdyby do tak niespójnie i szaleńczo prowadzonego klubu jakim od kilku lat pod rządami Miodowego jest Legia przyszedł.

odpowiedz
Legionista - 25.10.2021 / 21:22, *.t-ipconnect.de

@Kruszankin:
Nie będzie szaleńcem tylko to mu otworzy autostradę do bycia selekcjonerem kadry z Rakowa będzie miał ciężko, ale jak w Legi się sprawdzi to zawsze będzie wymieniany w gronie faworytów :)

odpowiedz
Kruszankin - 25.10.2021 / 21:37, *.t-mobile.pl

@Legionista : Akurat nasz klub w ostatnich latach nie jest autostradą do kadry tylko do piłkarskiego piekła więc niepoważne są takie teksty
o rzekomej autostradzie do reprezentacji. Szybciej Papszun zostanie selekcjonerem jeśli zostanie w Rakowie bo tam jest wiele rzeczy ułożonych po prostu pod jego koncepcję. U nas tak nie ma i nie będzie dopóty dopóki Miodowy będzie miał wpływ na to co się dzieje na Ł3.

odpowiedz
Migo - 25.10.2021 / 21:48, *..

@Legionista : A który to ostatnio trenejro Legii został selekcjonerem. Patrząc wstecz (wcale niedaleko) bliżej było z Wisły Płock...

odpowiedz
Legionista - 25.10.2021 / 21:52, *.t-ipconnect.de

@Kruszankin:
Nie poważny jesteś Ty

kto miał być trenerem kadry z ostatnich trenerów Wymień mi bo je...e ze śmiechu? Klafuric? Jego kolega nie pamiętam jak się nazywa ? Z całym szacunkiem Vuko? Sa pinto?, był jeden który miał szansę ale się nie sprawdził Jacek Magiera

odpowiedz
Legionista - 25.10.2021 / 21:56, *.t-ipconnect.de

@Migo:

A ty jesteś upośledzony czy udajesz? A Wymień mi trenera który się sprawdził w Legi na przestrzeni 10 lat albo 15? Niektórzy z nich mieli dobry sezon a potem padaczka

odpowiedz
Kruszankin - 25.10.2021 / 23:08, *.t-mobile.pl

@Legionista : Więc sam sobie zaprzeczyłeś bo Legia żadną autostradą do posady selekcjonera nie jest. Wręcz przeciwnie. Dlatego Papszun rozwaliłby sobie mozolnie budowaną pozycję trenera w polskiej piłce gdyby za rządów Miodka przyszedł na Ł3.

odpowiedz
Legion63 - 26.10.2021 / 09:15, *.centertel.pl

@Legionista : Skoro z Wisły Płock można ìść na selekcjonera ktòra to Wisła chyba mistrzem nigdy nie była (to tzw oczywista oczywistość) to z Rakowa można tymbardziej w końcu to vicek i zdobywca PP

odpowiedz
Lukasz323 - 25.10.2021 / 21:00, *.plus.pl

Powodzenia Trenerze Gołębiewski. Mam przeciucie ze będziemy mieli swojego,, Papszuna''.Prosba do kibiców mieszkających w Warszawie -,, pilnujcie zawodników nocą na miescie' '. Walczyć trenować Legia musi panować. Pozdrawiam.

odpowiedz
L - 25.10.2021 / 21:10, *.inetia.pl

@Lukasz323:
jak mają pilnować jak na trybunach woli zaśpiewać NIE PODDAWAJ SIĘ ?!

odpowiedz
floyd - 25.10.2021 / 21:10, *.aster.pl

@Lukasz323: no i co mamy zrobić jak ich zobaczymy w knajpie? Zadzwonić po ioio? Czy spojrzeć wymownie w ich kierunku?
To nie kibice są od wychowywania, ktoś te wkłady rozpuścił jak dziadowski bicz to teraz powinien ich ganiać. Spadające liście na parkingu to nie jest dobry kierunek w cywilizowanym klubie.

odpowiedz
L - 25.10.2021 / 21:14, *.aster.pl

@L: a po polsku?

odpowiedz
Legionista - 25.10.2021 / 21:29, *.t-ipconnect.de

@floyd:

Tak spadające liście to jest dobre rozwiązanie bo piłkarze widzą ile ten klub znaczy dla kibiców i są uswiadamiani obcokrajowcy przychodząc tu, a skoro robią sobie wakacje z gry w Legi to jest tak jakby napluli ci w twarz bo Ty jako kibic wydajesz swoje ciężko zarobione pieniądze na bilet itd. A ktoś ma cię w d... e i se imprezuje
..

No tak być nie może

Jak dostaną po placku to się ogarną i zastanowią tu trzeba reagować a nie kolejna rozmowa która nic nie wniesie posłuchają, ogarną się na jakiś czas żeby nie było a potem to samo niestety
.... Nie można na to pozwolić


Jak dostaną po placku to kolejni którzy będą przychodzić będą szanować należycie swoją pracę w Legi, tak wiem że kiedyś była akcja a teraz jest to samo, dlatego należy wyciągnąć twardą rękę skoro po dobroci się nie da z nimi dogadać :)

odpowiedz
Wolfik - 25.10.2021 / 21:45, *.mm.pl

@Legionista : Jestem mega wqurwiony tym co wyczyniają niektórzy, ale w pełni popieram to, co pisze Kolega Floyd. To nie kibice powinni egzekwować okreslone zachowania piłkarzy. Od tego jest klub. Klub ma pełną gamę mozliwości, od rezerw, poprzez kary finansowe, po rozwiązanie kontraktu. I powiniem własnie teraz z nich skorzystać.

odpowiedz
Leśny Dziadek - 25.10.2021 / 22:23, *.orange.pl

@floyd: Selfi...

odpowiedz
Max - 25.10.2021 / 20:57, *..

Ja się zapytowywuje gdzie jest w tym czasie dyrektor LTC. Zamieszanie w klubie a on w Hiszpanii Barcelona _Real sobie ogląda. Żenada panie Urban.

odpowiedz
cuLtura - 25.10.2021 / 21:01, *..

@Max: A TO NIE ZIELU!?DYREKTORE TO SYN URBANA?NO YAK!?

odpowiedz
Olomanolo - 25.10.2021 / 20:53, *.207.245

Na początek to wyciągnął bym konsekwencje w stosunku do imprezowiczów bo to przez nich Legia obniżyła loty w lidze w LE się spinali bo im zależało a ekstraklapę olewali. Na ligę chorzy na kadrę zdrowi co to do ku...y nędzy jest ? To są parodyści nie piłkarze następny obraził się bo CM zwrócił mu uwagę - następny winny jest pseudo prezes i Kucharski za ślepe transfery -jeszcze zatęsknimy za Czesiem

odpowiedz
Wojtek86 - 25.10.2021 / 20:52, *.chello.pl

Sezon jest pokpiony. Żeby uratować jeszcze te tłuste dupy panienki muszą wygrać PP. Żeby za rok zagrać w pucharach.

odpowiedz
Wolfik - 25.10.2021 / 20:50, *.mm.pl

Nowy trener daje wszystkim "czystą kartę". Zobaczymy zatem, czy będzie komu pograć w bardzo ważnym meczu w Szczecinie czy raczej w przytulnym domku nad Zalewem.

Zwolnienie Michniewicza było konieczne. Brakiem reakcji władz klubu na "wystepy" pozaboiskowe swoich zawodników jestem zawiedziony. Znaczy się, można dalej lecieć w kulki....

odpowiedz
Leśny Dziadek - 25.10.2021 / 22:36, *.orange.pl

@Wolfik: Zacząłem czytać o czystej, ale na szczęście to tylko karta, nie gorzała:))

odpowiedz
c u L t u r a - 25.10.2021 / 20:49, *..

Pozostali członkowie sztabu szkoleniowego będą dalej pełnić swoje funkcje. I TU RODZI SIE PYTANIE czemu nie wymienić wszystkich?!jak leci trener to z nim wszyscy co razem pracowali, inaczej chora LEGIA CHORA ZOSTANIE...

odpowiedz
Ja - 25.10.2021 / 20:46, *.play-internet.pl

Gdzie ten Okuka ja się pytam ? ; )

odpowiedz
Sen o - 25.10.2021 / 20:39, *.play-internet.pl

Czy Papszun zechce na rok zajrzeć do Legii ? skoro w Częstochowie ma lata pracy. U nas trenerzy zbyt często zmieniani. Ciekaw jestem co drużyna pokaże w niedzielę z Pogonią czy powalczą? Choć kontuzji trochę jest.

odpowiedz
Pab(L)o Loża - 25.10.2021 / 20:39, *.centertel.pl

Jestem zwolennikiem wywalenia trenera Michniewicza. Tak trenera, ale 9 pkt na 30 to w Legii nie przejdzie.
Ale trzeba mieć następcę!!!!
Trener rezerw, który je trenuje od czerwca? On ma zestawić Legię na Napoli, Leicester i Spartaka? Przecież to może nie wytrzymać już w czwartek pod Szczecinem!!! A z Napoli to może być gorzej niż United Liverpool!!!
Czesław sprawił, że Legia wciąż ma szansę na wyjście z grupy. Ba wciąż jest pierwsza. Miodek sobie odpuścił puchary na wiosnę? No ludzie kochani !!! Przecież za wyjście z grupy też jest kupa kasy!!!
Nie poradził sobie z tym towarzystwem trener który zdobył mistrzostwo i trenował reprezentację, to poradzi sobie z całym szacunkiem noname? O którym wiadomo, że nic nie znaczy i zaraz go nie będzie?
Przecież w obecej sytuacji tj grze Lecha, Rakowa itd na puchary nie ma szans z ligi. Trzeba zdobyć puchar zpolski. Najważniejszy mecz w czwartek (nie w niedziele z Pogonią). Drużyna rozbita, melanż trwa a Miodek daje amatora bez jakiegokolwiek doświadczenia?
Czeka na Papszuna? Przecież Papszun walczy o mistrzostwo i nie odejdzie. Choćby chciał to go Świerczewski nie puści, a wątpie żeby chciał. Legia jest naprawdę o krok od upadku. Paradoksalnie w najlepszym od 5 lat sezonie polskiej drużyny w pucharach?
Nigdy nie spadnie? Oby

odpowiedz
L - 25.10.2021 / 21:34, *.inetia.pl

@Pab(L)o Loża: o czym ty piszesz, na następne mecze w LE to każdy by zestawił czy wystawił skład Legii bo i tak będzie wpier.... w anglii z napoli u siebie i u siebie ze spartakiem , czy michniewicz jest winny? nie wiem, ma tyle lat doświadczenia, wina to tkwi w tym że non stop wymienia się piłkarzy jakościowych na grajków imprezowiczów co nic nie osiągnęli, a stolica jest fajnym miejscem na zabawę, jak dostaną liścia to może się obudzą , Staruch nie idzie na ławkę treneską , moment się zmieni podejście piłkarzy bo innego trenera w tej chwili nie widzę

odpowiedz
OLaf - 25.10.2021 / 20:36, *.tpnet.pl

Smuda był widziany w Gliwicach, możliwe że po przerwie na reprezentację obejmie pierwszą drużynę

odpowiedz
Sławek - 25.10.2021 / 20:36, *.vectranet.pl

Tatiego syfu jaki narobił KUDŁATY to nawet Czerczesow nie ogarnie i już zmienił numer telefonu.
W czwartek u buków obstawię Świt Skolwin pewna wygrana.

odpowiedz
cuLturaLni - 25.10.2021 / 20:28, *..

OK,WSZYSCY ODETChneli?! MOŻE WRESZCIE KTOŚ POWODZENIA ŻYCZY CHŁOPAKOWI Z PIASECZNA!

odpowiedz
Chłopak z Piaseczna - 25.10.2021 / 20:32, *.167.39

@cuLturaLni: #GołębiewskiOut

odpowiedz
cuLturaLni - 25.10.2021 / 20:52, *..

@Chłopak z Piaseczna: CO MASZ DO NIEGO!?ZNASZ?GO NA TYLE ABY OCENIAĆ?, POCHWAL SIE CO WIESZ O NIM ŻE JUŻ GO SKREŚLASZ

odpowiedz
Leśny Dziadek - 25.10.2021 / 20:27, *.centertel.pl

Poczytajcie o naszych ,,milusińskich,, na meczyki.pl Na bogato i na grubo było pite. ,,Przed meczem z Piastem kilku zbierano z podłogi,,. Pocieszające jest to, że były już poważne rozmowy z grupami kibiców. Jest też ciekawy wątek - nikt w klubie nie reagował, a Czesław udawał idiotę. Po tym tekście odechce się bronić Michniewicza, nawet największym jego fanom...Tak, jak pisałem już kilka miesięcy temu - facet kompletnie stracił kontrolę nad zespołem.

odpowiedz
Legion - 25.10.2021 / 20:21, *.chello.pl

Ludzie, czego/kogo wy bronicie?! Przecież ten sezon w lidze to jest absolutna hańba i odpowiada za to Michniewicz. Nie Mioduski. Przy moich baaardzo licznych zastrzeżeniach do loczka, to w przypadku tego sezonu akurat nie można mieć do niego specjalnych pretensji. ŻADEN kluczowy zawodnik nie został sprzedany. Jeden istotny czy Jura, ale to pretensje można mieć głównie za to, za jaką kwotę odszedł, ale przecież palił się sam do odejścia więc co, na siłę go trzymać? Druga sprawa, że Juranovic to nie był żaden kluczowy piłkarz. Oprócz Jury nikt ważny nie odszedł, przyszli nowi, wydaje się, że piłkarsko wartościowi zawodnicy. Tyle że niekoniecznie było dla nich miejsce w składzie. Więc bredzenia Czesia o "drużynie w budowie" to tylko jego bredzenia.
Teraz a propos samego Michniewicza. To przecież trener autobus, nadający się do klubu pokroju Wisły Płock czy Górnika Łęczna czyli stawiamy autobus, bronimy cały mecz i może coś z przodu wpadnie. I gramy 1 mecz na tydzień, bo więcej to przecież się nie da.
Do tego koszmarnego stylu i ciągłego męczenia buły dochodzi absolutny brak przygotowania fizycznego tej drużyny. Z czego słynęła Legia Czerczesowa? Z tego że miała siły na bieganie, imponowała fizycznie. A tu ciągle wszyscy zmęczeni. A jak przerwa na kadrę to zamiast robić mikroobozy to ten wafel daje im tydzień wolnego!!!
Mówicie, że "to wina piłkarzy". Ale piłkarzy wszystkich nie zwolnicie i nie zatrudnicie nowych, a trenera można. Winą trenera jest to, że stracił kompletnie autorytet u zawodników. Jakoś u Czerczesowa nie było tego problemu. Gość się okazał miękiszonem i całe szczęście, że wreszcie odszedł, choć szkoda, że tak późno.
Przestańcie się tak sugerować komentarzami Stanowskiego, bo to jego przyjaciel a Legię to on przecież ma gdzieś. Pozostaje czekać na Papszuna w styczniu.

odpowiedz
MIODUSKI OUT !!!! - 25.10.2021 / 20:28, *.btcentralplus.com

@Legion: Kolejny debil zakochany w Mioduskim. Idz sie lecz idioto.

odpowiedz
Legion - 25.10.2021 / 20:30, *.chello.pl

@MIODUSKI OUT !!!!: Jesteś kretynem i tyle ci powiem.

odpowiedz
Legion - 25.10.2021 / 20:43, *.chello.pl

@m4: ciebie zapewne michniewicz będzie. Kretynie masz kilkanaście wersów tekstu o konkretach, co którego można się odnieść, a ty umiesz tylko tyle napisać? Won dzbanie.

odpowiedz
K(L)AKIER - 25.10.2021 / 20:10, *.inetia.pl

Może jakiś mądry trener by zmienił ustawienie, jak tyle bramkę tracą, A on usilnie tylko jednak taktyka która się nie sprawdza. Tylko kto za czeska? Papszun ma kontrakt do przyszłego roku , urodzony w Warszawie czemu nie ? Może ktoś z zagranicy jakiś Niemiec lub Włoch?

odpowiedz
Juri - 25.10.2021 / 20:05, *.inetia.pl

Z tym co mamy to ustawienie 4-3-3 .

odpowiedz
kosachicago - 25.10.2021 / 20:05, *..

myslalem ze michniewicz to bedzie dramat ale to co oni odpietdal....to jest dramat

odpowiedz
Ibor - 25.10.2021 / 19:58, *.play-internet.pl

Panie trenerze jak nasz jaja to czekam na otwarcie Klubu Kokosa

odpowiedz
Edek z fabryki kredek - 25.10.2021 / 19:56, *.t-mobile.pl

Tu nawet dron nie pomógł i Murinio nie pomoże

odpowiedz
Wierny (L)egii - 25.10.2021 / 19:55, *.chello.pl

Co się tu odp....... Michniewicz zwolniony xDDDD W Czym jest tu winny trener?! To te nasze gwiazdeczki niech się biorą do roboty!

MIODUSKI WON Z LEGII!!!!!

odpowiedz
Zealley - 25.10.2021 / 19:55, *.chello.pl

a pan Gołębiewski kiedyś strzelił gola Borucowi przeciw Legii dla Świtu NDM (sezon 2003-04) (wygrana 3-1 Legii)

odpowiedz
Leśny Dziadek - 25.10.2021 / 19:55, *.centertel.pl

W tym sporcie jedno jest podstawą - przygotowanie fizyczne. Kto powiedział, że piłka nożna to bardzo prosta gra, bo zapomniałem? Dlatego proponuję od jutra - kamasze na nogi, plecak z kamieniami na grzbiety, kule u nóg i biegamy...Bez tego nie przejdziemy (nie przegalopujemy) do dalszych poziomów wtajemniczenia.

odpowiedz
Trener Bramkarzy - 25.10.2021 / 20:12, *.vectranet.pl

@Leśny Dziadek: 100% racji, jak im się ja.. ca zapocą porządnie to nie będą mieli siły na głupoty. A u Czesia tylko wolne i wolne... A swoja drogą to ruszają się jak wozy z węglem...

odpowiedz
Moro - 25.10.2021 / 19:54, *.18.128

miodek idi..to pi......ny czy dasz kiedyś jakiemus trenerowi wyjść z kryzysu, czy będziesz żył juz zawsze w tej pętli?

odpowiedz
Legionista - 25.10.2021 / 19:53, *.t-ipconnect.de

Czytam opinie pseudo ekspertów macie tyle pojęcia o piłce co Mioduski czyli nic...

Papszun to trener z ogromnym potenciałem i twardym charakterem o ile dostanie zgodę od Mioduskiego na rządy całkowite to przekonacie się jak wyczyści skład z imprezowiczów i gwiazdek pytanie tylko czy dostanie zgodę i czas na to... Ja widzę go jako trenera na lata o ile przy pierwszym kryzysie nie wyleci potrzebuje czasu i mam nadzieję, że dostanie go do końca sezonu bo po lidze jest już ewidentnie to na miejscu Miodka dał bym mu czas6na budowę I ogień od nowego sezonu pozbyć się tych co będą narzekać czy olewać zostawić grupę,, piłkarzy,, a Papszun już dobrze będzie wiedział co zrobić.

Papszun wybierze Legie bo to mu otworzy autostradę do bycia selekcionerem kadry jeśli będzie w Legi spełniać oczekiwania w co głęboko wierzę....

Panie Trenerze Marku Zapraszamy!!!

Cały stadion będzie za tobą :)

odpowiedz
Leśny Dziadek - 25.10.2021 / 19:57, *.centertel.pl

@Legionista : Jestem za, a nawet bardziej niż za:)

odpowiedz
Lot nad kukułczym gniazdem. - 25.10.2021 / 20:04, *.t-mobile.pl

@Legionista : Odlecialeś kolego. Takich jak Papszun to już było bez liku w ciągu ostatnich lat. To polska myśl szkoleniowa. On się nie różni niczym od całej reszty. Zupełnie niczym. A tak w ogóle to on nie jest wuefistą? Serio pytam.

odpowiedz
Legionista - 25.10.2021 / 21:19, *.t-ipconnect.de

@Lot nad kukułczym gniazdem.:

Wymień chociaż jednego który ma taki charakter i pojęcie o piłce?

Karierę każdy zaczyna od czegoś, może i był ale to nie jest żaden powód do wstydu zanim się zrobi licencję panie kolego trzeba nabrać doświadczenia jeśli się nie ma ileś meczów rozegranych na międzynarodowym poziomie trzeba zaczynać od zera, chciałeś zabłysnąć ale się nie udało sprawdź sobie jak karierę zaczynali Julian Nagelsmann I ile ma lat i jaki ma autorytet czy André Villas-Boas to tak na poczekaniu nie chce mi się myśleć bo pewnie znalazł bym innych trenerów co nie mieli za wiele z piłką do czynienia a zostali dobrymi trenerami na światowym poziomie jeszcze The special one oczywiście (Jose Mourinho) także dajmy mu czas i swobodę a potem oceniajmy :)

odpowiedz
Stefan - 25.10.2021 / 23:22, *.centertel.pl

@Legionista : A mało to w Polsce Fornalików czy innych Skorż? Był w ogóle jakiś polski trener, który prowadził choć przeciętny europejski klub? Gmoch chyba 100 lat temu. Dla mnie polska myśl szkoleniowa jest archaiczna i nieprzystosowana całkowicie do rzeczywistości. Daj Bóg Papszunowi żeby został nawet polskim Kloppem. Ale to SF.

odpowiedz
Ibor - 25.10.2021 / 19:49, *.play-internet.pl

Grupa gwiazdeczek-pijaków zwolniła trenera a teraz dostają z całym szacunkiem „ nikogo „
To się zapowiada spektakularny sezon

odpowiedz
SumPowiadasz - 25.10.2021 / 19:49, *.centertel.pl

Podobno z Rosji wyruszyła już odsiecz. Stanisław jedzie na niedźwiedziu,czy tam na tygrysie syberyjskim. Informacje są sprzeczne. W każdym razie powinien dotrzeć jakoś pod koniec roku. Nie będzie miękkiej gry. Mówi sie, że sam Loczek jest osrany po pachy. Ale nie ma już wyjścia.

odpowiedz
Leśny Dziadek - 25.10.2021 / 20:00, *.centertel.pl

@SumPowiadasz: W Radiu Erewań podali, że był już na Czerniakowskiej, ale zapomniał futra i wraca...

odpowiedz
SumPowiadasz - 25.10.2021 / 20:23, *.centertel.pl

@Leśny Dziadek: tak,tak! Też to słyszałem mimo zakłóceń wysyłanych przez obce, ościenne reżimy. Tam było o futrze,ale zdaje się też że coś o bacie...

odpowiedz
Leśny Dziadek - 25.10.2021 / 19:45, *.centertel.pl

Czyli najprawdopodobniej od nowego sezonu Marek Papszun...

odpowiedz
AdamJ - 25.10.2021 / 19:40, *.chello.pl

Powodzenia w ogarnianiu burdelu po Michniewiczu!

odpowiedz
Dedi - 25.10.2021 / 19:35, *.plus.pl

Z tym że dużo czasu trener nie ma na wprowadzenie swojego systemu my musimy wygrać już w weekend z Pogonią i przynajmniej remis z Napoli. Ja odetchnąłem że chociaż nie Brzęczek.....

odpowiedz
Dedi - 25.10.2021 / 19:26, *.plus.pl

Kurde panowie koledze nie płaczmy zobaczmy go na przestrzeni kilku spotkań, jak będzie ustawiał zespół czy motywacja za jego rządów się zmieni, narazie nie pśioczmy trochę pozytywnym bądźmy! Musimy się przełamać. Do przodu Legioniści ! L

odpowiedz
Trener Bramkarzy - 25.10.2021 / 19:44, *.vectranet.pl

@Dedi: Hahahaha ty tak serio, przeciez nasze gwiazdy z pierwszego składu zleja go ciepłym moczem. On nie osiągnał nic.............................w piłce nic, ani zawodnik ani trener. To jest czyste samobójstwo.........Tu tylko taki zamordysta jak Czerczesow , Petrescu , albo Berg by pomógł.. ... To naprawdę nie są źli zawodnicy, tu nie team spirit (jest inny spiryt) dyscypliny, taktyki i przygotowania fizycznego. Serio wierzysz , ze ten nauczyciel w-f to z nich wykrzesze ja nie.......... Dramat..........

odpowiedz
Dedi - 25.10.2021 / 21:13, *.plus.pl

@Trener Bramkarzy: To niw jest pytanie czy ja wierzę, narazie nie chce tylko hejtować bo jeszcze nic pod jego wodzą nie zagrali, gorszy od Vuko nie będzie. Gwiazdy nasze narazie go nie znają to może chwilę będą posłuszni.

odpowiedz
Kamuflaż - 25.10.2021 / 19:25, *.tpnet.pl

Co się w tym klubie wyrabia, to przechodzi wszelkie granice głupoty. Z takim zarządzaniem Legia spadnie z ligi, i nie boję tego głośno powiedzieć. Dobrze, że przejrzałem na oczy jakiś czas temu i nie sponsoruję już tego folwarku. Trener rezerw ma wyciągnąć zespół z kryzysu? serio panie Mioduski?! toć te gwiazdory to ryją ze śmiechu.

odpowiedz
Xyz - 25.10.2021 / 19:42, *.orange.pl

@Kamuflaż: no wiesz, każdy kiedyś, gdzieś zaczynał np. Guardiola też brał Barcelonę po trenowaniu rezerw ;)

odpowiedz
Zdzicho - 25.10.2021 / 19:54, *.tpnet.pl

@Xyz: tylko guardiole kazdy kojazyl jsko niezlego zawodnika, do tego byl zwiazany z klubem, a ten golab to co? Wejdzie do szatki i nakaze gwiazdom przestac pic? Ci bardziej kulturalni beda sie smiac w duchu, a ci mniej dadza mu to odczuc. Syf w tym naszym klubie

odpowiedz
Xyz - 25.10.2021 / 22:25, *.orange.pl

@Zdzicho: no syf, ale co zrobisz. Też myślę pewnie tak jak ty - tutaj jest potrzebny ktoś z autorytetem, ktoś osiągnął jako trenera albo piłkarz (albo i to, i to), więcej niż wszystkie gwiazdy. Ale pewnie teraz nie ma takiego na horyzoncie. To już niech chociaż poszukają kogoś sensownego przez ten sezon, niż brać jakiś wynalazek, który skończy się jak historia z Pinto. Przynajmniej Gołąb dużo nie kosztuje.

odpowiedz
Serek - 25.10.2021 / 19:21, *.tpnet.pl

Miodek wie tyle co zje, równie dobrze mógłby zatrudnić starą Wieteski, czeka nas walka o utrzymanie

odpowiedz
Pawciu - 25.10.2021 / 19:15, *.play-internet.pl

Prezes robi facetowi mega krzywde powolujac go na trenera pierwszej druzyny

odpowiedz
(L)egionowo - 25.10.2021 / 19:02, *.vectranet.pl

Witamy w I lidze!!!!!!

odpowiedz
e(L)o - 25.10.2021 / 18:58, *.vectranet.pl

Może tym składem się utrzymają?

odpowiedz
Zaba285 - 25.10.2021 / 18:48, *.grupaping.pl

Czyli gumowe ucho zamiast słowika . Kabaret trwa

odpowiedz
Po(L)ubiony - 25.10.2021 / 18:44, *.aster.pl

Dobry, spokojny ruch. Przecież nikt z nas, nie wyobrażał sobie Czesia, na ławce w meczu z Pogonią. Marek Gołębiewski jest trenerem do końca rundy. Teraz najważniejszy jest spokój i praca nad zespołem. Tylko Legia!

odpowiedz
Luis - 25.10.2021 / 18:53, *.chello.pl

@Po(L)ubiony:
I tak mamy co sezon.. ciągle gnój i szukanie spokoju.. całe zło w Legii to Mioduski. I nikt .i nie powie ze jest inaczej.. za każdym ten sam scenariusz

odpowiedz
Po(L)ubiony - 25.10.2021 / 19:01, *.aster.pl

@Luis: Też tak twierdzę. Ale Ted Miodonski jest jak na razie nie do ruszenia. A Legia jest ważniejsza od pokulczykowego korposzczura.

odpowiedz
Szok! - 25.10.2021 / 18:43, *..

No tak, tani ,i na lata...bardzo ryzykowna decyzja, To choćby wreście , każdy z jedynki miał własná✨⚽️✨do szlifowania kunsztu!

odpowiedz
(L)eve(L)64 - 25.10.2021 / 18:41, *.plus.pl

Podobno za wybitne innowacyjne zasługi dla miasta i jej mieszkańców Urząd Miasta zmieni nazwę ulicy z Łazienkowskiej na ulicę Dariusza Mioduskiego.

odpowiedz
Cyniek - 25.10.2021 / 18:35, *.vectranet.pl

Czyli kudłaty rozpuernicza Legie odzyska ile się da kasy i dziękuję jak można dać drużynę komuś kto niema pojęcia kto nieradzi sobie na 3 ligowych boiskach choć tu sądzę że papiery tylko zdecydowały a rządzić będzie konfidentslecki

odpowiedz
Pjoter - 25.10.2021 / 18:33, *.knc.pl

Kabaretu ciąg dalszy widzę.....brak słów.

odpowiedz
(L)eve(L)64 - 25.10.2021 / 18:28, *.plus.pl

Może ktoś wie w jakiej knajpie piłkarze będą do rana opijać zwolnienie Michniewicza?

odpowiedz
Leśny Dziadek - 25.10.2021 / 18:33, *.orange.pl

@(L)eve(L)64: 6/9

odpowiedz
(L)eve(L)64 - 25.10.2021 / 18:24, *.plus.pl

Doświadczenie, warsztat trenerski, wyniki wszystko przemawia za Gołębiewskim.
Nareszcie mamy trenera na lata!!!!!

odpowiedz
Kibic z Sanoka - 25.10.2021 / 18:24, *.play-internet.pl

Gorzej już być nie może, więc każdy trener lepszy od grubego. Co do wyboru , gość dostał szansę Skorża Fornalik nawet ten przeceniany Papszun też kiedyś zaczynali.

odpowiedz
ja - 25.10.2021 / 18:24, *.chello.pl

Dawać Staśka niech on przyjeżdża z niedźwiedziem i wbija do szatni utemperować tych nieudaczników!

odpowiedz
info - 25.10.2021 / 18:37, *.chello.pl

@ja: Stasiek to pewnie wydatek rzedu kilkuset tysięcy zł miesięcznie,raczej nie mamy tyle kasy,zwłaszcza że Vuković i Czesław będą dalej dostawać wynagrodzenia,zgodnie z umowami.No i Czerczesow chciałby pewnie wzmacniać drużyne,przynajmniej co okienko,żeby szło z 3 mln euro na transfery.Miodka nie stać na takie "luksusy".

odpowiedz
Kruszankin - 25.10.2021 / 18:22, *.t-mobile.pl

Papszun w Legii? Będzie jeszcze gorzej niż z Czesławem. Przecież Papszun nie ma żadnego autorytetu. Co on wygrał? Nic. Tylko jeden puchar Polski. Rewanż z Belgami w eliminacjach do LK pokazał co jest wart Raków i co tak naprawdę gra. Papszun jeśli będzie wymagał to gwiazdeczki zagrają kilka meczów przeciwko niemu i tyle będzie z Papszuna. Tutaj musi przyjść ktoś kto ma autorytet i jakieś osiągnięcia. Dlatego zarówno dla Legii jak i Papszuna lepiej żeby on nie przychodził na Ł3, bo będzie jeszcze gorzej niż z Czesławem a i sam Papszun zniszczy sobie powoli bo powoli ale systematycznie budowaną pozycję jako w miarę dobrego trenera. On u nas polegnie bo polec musi.

odpowiedz
info - 25.10.2021 / 18:31, *.chello.pl

@Kruszankin: Autorytet? to nie podwórko,czy szkoła filmowa,tylko klub piłkarski to po pierwsze.
Po drugie na co liczysz? że przyjdzie Guardiola,Klopp,czy Czerczesow,to daj kase,żeby ich sprowadzić.

odpowiedz
Kruszankin - 25.10.2021 / 18:36, *.t-mobile.pl

@info: No to zobaczysz jak Papszuna szatnia wciągnie nosem. Przekonasz się. Będzie jeszcze gorzej niż z Czesławem.

odpowiedz
info - 25.10.2021 / 18:41, *.chello.pl

@Kruszankin: To się zdziwisz.Papszun ma twardszą ręke od Czesława grubaskas.Najważniejsze,że Papszun to kibic Legii,jak to usłuszą piłkarze,żarty się skończą.Z całym szacunkiem do Czesława,to piłkarze wiedzieli,że kibiców nie ma za sobą,stąd ich ekscesy na mieście,nawet nie wiesz ilu z nich było w melanżu od tygodni,byś się zdziwił.Czesiek stracił kontrole nad drużyną wiele tygodni temu.

odpowiedz
Kruszankin - 25.10.2021 / 21:05, *.t-mobile.pl

@info: Tylko że w Rakowie Papszun może sobie rządzić bo mu na to pozwalają tak jak kupuje się piłkarzy do Rakowa takich, jakich Papszun chce. W Legii tego nie ma i nie będzie bo Miodowy na pewno nie będzie słuchał Papszuna bo na Ł3 jest zupełnie inne myślenie i priorytety niż w Rakowie. Błędne koło się zamyka na dodatek nie znoszący sprzeciwu Papszun dociśnie naszych gwiazdorków, ci zagrają kilka meczów przeciwko niemu i nic nie zostanie z Papszuna. Szatnia wciągnie go nosem. Powiedzą mu: a coś ty gościu wygrał? Co osiągnąłeś że chcesz kozaczyć. A jeśli nawet mu tego nie powiedzą to na boisku dadzą temu wyraz. Będzie większy dramat niż jest obecnie. Przekonasz się.

odpowiedz
info - 25.10.2021 / 18:16, *.chello.pl

Trwają negocjacje na linii Legia-Papszun.
Papszun nie przyjdzie od razu,albo w przerwie na kadre,albo po rundzie jesiennej.Papszun dzieki rakowowi wypłynął na szerokie wody,kilka lat ich trenuje i pewnie chce się zachować fair wobec czestochowian.

odpowiedz
WiernyKibicZwycięskichDrużyn. - 25.10.2021 / 18:22, *.55.238

@info: Papszun moim zdaniem się nie sprawdzi, zbyt mały autorytet i zero osiągnięć na wysokim poziomie, tak samo brak doświadczenia w jakimś klubie z aspiracjami jak Legia, szatnia go wciągnie nosem. Nam potrzebny jest ktoś do kogo szatnia poczuje respekt.

odpowiedz
info - 25.10.2021 / 18:29, *.chello.pl

@WiernyKibicZwycięskichDrużyn. : Autorytet? to nie podwórko,czy szkoła filmowa,tylko klub piłkarski to po pierwsze.
Po drugie na co liczysz? że przyjdzie Guardiola,Klopp,czy Czerczesow,to daj kase,żeby ich sprowadzić.

odpowiedz
WiernyKibicZwycięskichDrużyn. - 25.10.2021 / 18:43, *.55.238

@info: Wiesz co oznacza słowo autorytet. Jakby mi ktoś dawał wskazówki dzięki którym będę lepszy lub osiągnę cokolwiek to wolałbym aby to był ktoś kto się na tym zna i ma jakieś osiągnięcia, bo jak ktoś mi daje rady a wiem że nie ma zielonego pojęcia o czym mówi bo nic nie osiągnął ani nie ma doświadczenia w danej dziedzinie, to nawet go nie słucham bo szkoda czasu i wiem że się niczego od niego nie nauczę. Nie musi to być od razu jakiś topowy trener ale też w takim klubie jak Legia nie powinien być trenerem człowiek który wcześniej nie pracował na tym poziomie.

odpowiedz
Kieł - 25.10.2021 / 18:50, *.centertel.pl

@info: też mi sie wydaje że Papszun nie da rady w Legii. W Rakowie miał czas, mądrych ludzi w okół siebie. No i żadnej presji. Niech on siedzi sobie w tym Rakowie. Idealne miejsce dla niego. W Legii potrzeba właśnie takiego cara z Rosji, który potrafi mrozić samym spojrzeniem.

odpowiedz
Jano - 25.10.2021 / 18:15, *.orange.pl

No to koniec...........

odpowiedz
Zbieracz kartonow - 25.10.2021 / 18:13, *.plus.pl

A on w ogóle ma licencje UEFA pro?

odpowiedz
Hiszpan - 25.10.2021 / 18:11, *.play-internet.pl

Będą jaja jak kilku z dwójki wpuści i okażą się lepsi niż zaciąg Kucharza , czy pupilki Czesia jak np. synek Wieteska.

odpowiedz
Juras - 25.10.2021 / 19:04, *.plus.pl

@Hiszpan: od Wieteski to trudno nie byc lepszym!

odpowiedz
:) - 25.10.2021 / 18:11, *.plus.pl

Jak trzeba płacić Vuko to już lepiej było go przywrocic ale jak się płaci 2 trenerom Vuko i czeskiowi to w ramach oszczędności Gołębiewskiego przesunięto po prostu.

odpowiedz
Autor - 25.10.2021 / 23:48, *.vectranet.pl

@:): PINOKIO jak najdalej od Legii !!

odpowiedz
bronek49 - 25.10.2021 / 18:11, *.chello.pl

nareszcie szkoda tylko że tak póżno michniewicz pomógł Lechowi zdobycie mistrza 2021-2022

odpowiedz
(L)eve(L)64 - 25.10.2021 / 18:10, *.plus.pl

Rebus:
Gołębiewski-Częstochowa-Papszun=?

odpowiedz
jarekk - 25.10.2021 / 18:08, *.116.4

Nie ma to jak z naszą Legią. wczoraj byłem wkurzony na maxa a dziś pękam ze śmiechu.

odpowiedz
Wieczny fan Mioduskiego - 25.10.2021 / 18:07, *.plus.pl

Tymczasowe rozwiązanie ale to tylko na przeczekanie chyba że okaże się tak dobry jak kiedyś Del Bosque w Realu Madryt co też rezerwy najpierw trenował czy juniorów dokładnie nie pamiętam:)

odpowiedz
Towers - 25.10.2021 / 18:05, *.chello.pl

panowie jak obstawiacie ten dwumecz szczeciński w tym tygodniu

odpowiedz
Juras - 25.10.2021 / 18:03, *.plus.pl

To jest najlepszy wybór na ten moment!!

odpowiedz
kolo77 - 25.10.2021 / 18:03, *.chello.pl

prezesina Miodusku jest do dooopy…z nim będzie zawsze piach w L

odpowiedz
Panie i Panowie - 25.10.2021 / 18:02, *.play-internet.pl

Kochani weźmy wszystko w nasze ręce.Napewno ktoś ma kontakt do Bogusia.Trzeba wszystko policzyć.Przemyśleć plusy jak i minusy.Zrobić gigantyczną zbiórkę pieniędzy ( oczywiście zrobić wszystko legalnie,tak aby wszystko było przejrzyste)i wspólnie z dwoma ,trzema inwestorami wykupić Legię z rąk Mioduskiego.Może niektórych zaleje śmiech ale warto zacząć mieć wpływ na to co dzieje się w klubie.Przecież można to wszystko ustalić i zacząć wszystko od nowa.

odpowiedz
grzesiek - 25.10.2021 / 18:06, *.centertel.pl

@Panie i Panowie: mysle ze to dobry pomysl. Sklw powinno utworzyc konto na ktory kazdy bedzie mogl przelać kazdy zbedny grosz i za jakies 100 lat odkupimy Legie. Ja nie dozyje i wy tez ale nasze dzieci wnuki na pewno

odpowiedz
Syn trenera - 25.10.2021 / 17:58, *.plus.pl

Hahaha co a syf... Mnie mogli zatrudnić 20 lat praktyki w CM i FM.Kpina ten gość który nie daje sobie rady w rezerwach ma być autorytetem dla piłkarzy pierwszej drużyny.. On w ogóle się po angielsku porozumiewa.. Nie wiem kto to doradził Mioduskiemy.. Ale to kiepski żart..

odpowiedz
Birtles - 25.10.2021 / 18:02, *.chello.pl

@Syn trenera :
facet mówi w starym dobrym gwardyjskim stylu

odpowiedz
Ram Pam Pam - 25.10.2021 / 17:51, *.chello.pl

Czas na trenera Mioduskiego.

odpowiedz
Do C Michniewicza - 25.10.2021 / 17:48, *.com.pl

Trenerze dziekujemy za mistrzostwo Polski i awans do Ligi Europy. Powodzenia !

odpowiedz
Plaskacz - 25.10.2021 / 17:48, *.centertel.pl

A poco Marek Papszun ma tu przychodzić? Pracuje od lat w stabilnym klubie, ma sukcesy, posłuch, pajacyki nie podskakują, dobrego sponsora jak x-kom i idą na Mistrza. Byłby wariatem gdyby to zostawił.

odpowiedz
Wolfik - 25.10.2021 / 17:44, *.mm.pl

Przypadek?? Nie sadzę. Info o Papszunie.

https://twitter.com/teamlechia/status/1452642097023102977?ref_src=twsrc%5Egoogle%7Ctwcamp%5Eserp%7Ctwgr%5Etweet

odpowiedz
grzesiek - 25.10.2021 / 17:48, *.centertel.pl

@Wolfik: a wiec teamlechia rozwiązał kontrakt z Papszunem?
No to niezle ...????

odpowiedz
Wolfik - 25.10.2021 / 17:50, *.mm.pl

@grzesiek: :) :) :)

odpowiedz
Leśny Dziadek - 25.10.2021 / 17:52, *.orange.pl

@Wolfik: Fuck news:))) Ale po nowym roku lub początek następnego sezonu, być może...

odpowiedz
Wolfik - 25.10.2021 / 17:55, *.mm.pl

@Leśny Dziadek: Wstawiłem tutaj link, bo kilku niżej się podnieciło :).

odpowiedz
Leśny Dziadek - 25.10.2021 / 18:00, *.orange.pl

@Wolfik: :)))

odpowiedz
grzesiek - 25.10.2021 / 18:02, *.centertel.pl

@Leśny Dziadek: tez mi sie wydaje ze Marek zostawi ten Raków, o ile Mioduski posypie mu godne pieniadze

odpowiedz
Leśny Dziadek - 25.10.2021 / 18:35, *.orange.pl

@grzesiek: Papszun lub Czerczesow to są ludzie "stąd". Oczami wyobraźni widzę, gdy Czerczesow pierwszy raz wchodzi przed meczem, na pełny stdion...Ale Marek też jest ok.

odpowiedz
grzesiek - 25.10.2021 / 18:53, *.centertel.pl

@Leśny Dziadek: nie mam pojecia za co tak wielbicie staszka ale ok. Pamiwtam ze po pezyjsciu do Legii wziął ich za mordy ale po pol roku czy tam roku tez miał gdzies motywacje chyba bo przegrywalismy z termalica lub ruchem chorzow po beznadziejnej grze zapamiwtaj przeze mnie do dzis ..

odpowiedz
RR - 25.10.2021 / 19:54, *.chello.pl

@grzesiek: dokładnie tak było. W ESA37 ostatnie 7 kolejek, to chyba 4 zwycięstwa u siebie i 3 porażki na wyjeździe. Mistrzostwo przypieczętowane w ostatniej kolejce. Na plus dla Pana Stanisława był fakt odrobienia 10 punktów straty po kiepskim początku sezonu, odzyskanie mistrza na 100-lecie i zdobycie PP. Co ważne, dla niego to też były pierwsze i jak się okazało na razie, jedyne trofea w trenerskiej karierze. W LE skończyliśmy grupę na ostatnim miejscu. Działała ta aura ostrego człowieka z zewnątrz, spoza wszystkich układów i polskiego bagienka. Pamietajmy też, jaką on miał ekipę do grania - Niko, Prijo, Gui, Pazdan, Duda, Bereś, Malarz, Jędza wypożyczony z Krasnodaru, Jodła w szczytowej formie, Vrdoljak. Natomiast taktycznie to nie było jakiegoś sztosu, jak za Berga. Byli mega wybiegani, to fakt, szczególnie na wiosnę. Ale może kogoś takiego właśnie potrzebujemy teraz. Piłka nożna, szczególnie w naszej lidze, to naprawdę prosta gra. Pzdr.

odpowiedz
tekken (L) - 25.10.2021 / 17:43, *.chello.pl

Z Polskich trenerów widzę tylko dwóch: Fornalik albo Papszun. Reszta z Polskich się nie nadaje. Jeśli nie ci dwaj to postaw na trenera nacji: Rosja, Niemcy,Czechy.

odpowiedz
Zenek - 25.10.2021 / 17:53, *.t-mobile.pl

@tekken (L): Fornalik?moze Brzęczek albo Nawałka

odpowiedz
tekken (L) - 25.10.2021 / 20:07, *.chello.pl

@Zenek: Fornalik, bo zobacz jaki Piast jest groźny i to parę lat z rzędu. Kto by tam nie grał robi dobry skład i tak samo Ruch trzymał kiedyś.Wada, że Ślązak, ale dobry. Wolę go kilka razy bardziej niż Stokowca, czy Probierza, że o innych specach nie wspomnę.

odpowiedz
dziaduszko - 25.10.2021 / 17:38, *.vectranet.pl

Poza tym Legia powinna prześwietlać piłkarzy pod względem charakteru przed zaproponowaniem kontraktu.Np po stylu wypowiadania się Mahira od razu można wyczuć,że to gość,który lubi się dobrze zabawić.Piłkarz przedni ale poza boiskiem powinien mieć opiekę ze strony klubu.Są piłkarze, którzy mogliby zrobić mega karierę np Prijović ale tak bardzo kochają życie,że nie w głowie im diety lewandowskiego czy styl życia profesjonalnych piłkarzy ze światowego topu.Dlatego nigdy nie wybiją się ponad przeciętność.Ale jeżeli zostaną odpowiednio ukierunkowani to jest szansa

odpowiedz
UrbiWpr - 25.10.2021 / 17:35, *.telkab.pl

To Miodusku powinien się zwolnić.Co rok co półtora roku zmiana trenera ręce opadają.

odpowiedz
Legionistaaa - 25.10.2021 / 17:33, *.tpnet.pl

A może to jest właśnie trener na lata bez znanego nazwiska. Każdy kiedyś musiał gdzieś zaczynać i oby to był właśnie Pan Marek. Na przekór wszystkim ja w niego wierze i życzę powodzenia

odpowiedz
Jackowski - 25.10.2021 / 17:47, *.t-mobile.pl

@Legionistaaa: przegra parę razy i będą krzyki że musi być trener z zagranicy

odpowiedz
Qqleskoo - 25.10.2021 / 17:32, *.chello.pl

Mioduski musi przestac byc prezesem!!!

odpowiedz
Hermol - 25.10.2021 / 17:31, *.myaisfibre.com

Rozpaczliwy ruch na przeczekanie do czasu, aż obecnym figurantom kontrakty się skończą, czyli do przyszłego sezonu, bo ten już został ewidentnie spisany na straty. Taka nic nie wnosząca zagrywka pro forma, żeby było widać, że jest coś robione, a w rzeczywistości nie jest robione nic, bo jakby to wyglądało, gdyby po serii porażek w Legii został trener, który za nie odpowiada. A dyrektor sportowy, to co? Święta krowa? Jemu niczego nie można zarzucić?

odpowiedz
Zdzicho - 25.10.2021 / 17:29, *.tpnet.pl

Czy to juz czas umierac? Serio miodek? Doigrasz sie....

odpowiedz
Sowa - 25.10.2021 / 17:28, *.vectranet.pl

Pilarze robia co chcą nie podobało im się że michniewicz kilku kumpli od butelki ich usunął to usunęli jego a kibice będą pisać że wierni po porażce a oni za kasę kibiców bilety itd piją zamiast trenować i grać

odpowiedz
Kalarepa - 25.10.2021 / 17:27, *.play-internet.pl

Nie podoba mi sie to. Jakas masakra. Papszun albo Czerczesow.

odpowiedz
Dawać Popszuna! - 25.10.2021 / 17:27, *.211.100

Popszun już nie jest t re Nerem Rakowa!

odpowiedz
Grzesiek - 25.10.2021 / 17:42, *.centertel.pl

@Dawać Popszuna! : Nie wproeadzaj ludzi w blad podobnie jak Sedzia VAR

odpowiedz
Sędzia VAR - 25.10.2021 / 17:25, *.t-mobile.pl

Tu nie Michniewicza trzeba było zwolnić tylko Kucharskiego który nie ma pojęcia o tym co robi on jest odpowiedział y za transfery i znajomość rynku to że był w Manchesterze United o niczym nie świadczy to co dzisiaj dzieje się w Legii pokazuje jaki gosc jest słaby i nie ma pojęcia o transferach. Tak Panie Kucharski lepiej siedzieć i obserwować z Mioduskim jak Legia trenują jak zająć się swoją pracą o której nie masz człowieku pojęcia.

odpowiedz
grzesiek - 25.10.2021 / 17:30, *.centertel.pl

@Sędzia VAR : transfery w tym okienku byly bardzo dobre tylko niepotrzebnie wszystkich na raz sprowadzili. To bylo do przewidzenia ze wojna nowych ze starymi wybuchnie.

odpowiedz
Sędzia VAR - 25.10.2021 / 17:48, *.t-mobile.pl

@grzesiek: Transfery były dobre ale nie wszystkich na raz. Ale bredzisz przeczytaj to co napisałeś kupy się nie trzyma :) :) :) ')

odpowiedz
Mizeria Dariusza Miodulskiego - 25.10.2021 / 17:25, *.datapacket.com

No takiego ananasa to w Legii jeszcze nie było. Nawet Legii Miodulskiego.

odpowiedz
dziaduszko - 25.10.2021 / 17:25, *.vectranet.pl

Wszyscy się śmiali z Jaszczura ale jak on zobaczył co tu się dzieje to czmychnął czym prędzej i nawet nieźle czmychnął:) A tak zupełnie serio to Czesław nie miał zbyt dużego poparcia i drużyna to wyczuła.Było wiele sygnałów,które o tym mówiły.Nawet przyjazd Czerczesowa,który przechadzał się na treningu jak pan na włościach i obsztorcowywał piłkarzy wiele mówił o tym,że pozycja trenera jest bardzo słaba.Może Czesław był zbyt miękki,a jak później chciał przykręcić śrubę to drużyna się zbuntowała? Może kiedyś poznamy prawdę

odpowiedz
Kruszankin - 25.10.2021 / 17:23, *.t-mobile.pl

Samobójstwo...słowik Czesław był jaki był ale należało go zostawić a tak to grajki mają jasny sygnał że mogą robić co chcą i ślizgać się na patencie "zawsze wina trenera" byleby tylko co miesiąc stan konta się zgadzał. Bezsensowna decyzja bo dopiero Gołębiewskim będą kręcić jak chcą.

odpowiedz
Sędzia VAR - 25.10.2021 / 17:22, *.t-mobile.pl

A Papszun nie jest już trenerem Rakowa rozwiązał kontrakt za porozumieniem stron. Jaja jak berety hahahahahaha kabaretu ciąg dalszy

odpowiedz
stara szkoła - 25.10.2021 / 17:24, *.chello.pl

@Sędzia VAR : To Papszun wejdzie po Pogoni na ławke i z tylnego siedzenia będzie trenerem Legii.Marku witamy !

odpowiedz
grzesiek - 25.10.2021 / 17:27, *.centertel.pl

@Sędzia VAR : po co klamiesz

odpowiedz
Sędzia VAR - 25.10.2021 / 17:33, *.t-mobile.pl

@grzesiek: to sobie chłopczyku zobacz a potem powiedz ze kłamie albo ładnie przeproś!!!!

odpowiedz
grzesiek - 25.10.2021 / 17:36, *.centertel.pl

@Sędzia VAR : jesli faktycznie jest tak jak mowisz to Cie przeprosze. Wstaw jakiś link czy cos. Bo szukalem w google i nic nie bylo.

odpowiedz
ump - 25.10.2021 / 17:41, *.chello.pl

@Sędzia VAR : To ściema. Raków zdementował tą informację. A rzucił ją jakiś troll. A ludzie łyknęli jak pelikany, bez sprawdzania.

odpowiedz
stara szkoła - 25.10.2021 / 17:46, *.chello.pl

@ump: To fejk prawda,ale nie wykluczajmy,że po meczu z Pogonią przyjdzie Papszun,wtedy jest przerwa 2 tygodnie na kadre.Myślę,że Papszun pracując w rakowie kilka lat,chce się zachować fair wobec klubu z czestochowy.Trzeba to uszanować.

odpowiedz
ump - 26.10.2021 / 14:49, *.tpnet.pl

@stara szkoła: Papszun, nawet jakby chciał to nie może objąć Legii przed startem rundy wiosennej. Takie przepisy.
Tym niemniej, nie sądzę, że zmieni Raków w tej chwili. Ma tam fajny projekt i wyniki. Sądzę, że najwcześniej od lata.
Pozdrawiam,

odpowiedz
Łukasz - 25.10.2021 / 17:20, *.orange.pl

Mioduski odejdź...

odpowiedz
Gepetto - 25.10.2021 / 17:18, *.chello.pl

Szacun dla Michniewicza, że i tak zrobił max maxa tego co osiągnął z tej bardzo szerokiej kadrze opartej na wychowankach ;). Chcąc grać na dwóch frontach eLoko powinien wyłożyć hajs na 15 grajków z pola, a nie na przypadkowych obcokrajowców. Uzupełnić młodymi Polakami czy legionistami ale po co lepiej oddać do Śląska, Płocka itd. Jaki właściciel takie wyniki,chociaż i tak psikus sprawił Michniewicz wprowadzając gwiazdy do grupy LE, a swoją drogą wypierdzielil bym tych co są przeciwko trenerowi, a jemu mimo pyr dałbym spokojnie pracować i zbudować drużynę żeby też się chłop wypromował i spokojnie odszedł do Rosji. Guardiola nawet jak przyjdzie to z gwiazd nic nie wyciśnie więcej, a już na bank nie z wiecznie zadłużonej kieszonki eLoko. Chyba zaraz sobie pożyczę 1000 zł i będę chciał oddania 10000 zł, bo widzę, że da się na tym zarobić elegancko

odpowiedz
grzesiek - 25.10.2021 / 17:21, *.centertel.pl

@Gepetto: no tak boruc mlandenovic josue kastrati emreli to leszcze przeciez. Az dziw bierze ze majac takich pilkarzy wygral 3 z 9 meczow ligowych

odpowiedz
Gepetto - 26.10.2021 / 06:54, *.chello.pl

@grzesiek: Mladenovic nic nie gra. Boruc wiadomo. Josue dla mnie leszcz z tego co wymieniłeś. Tutaj chodzi mi ogólnie o całą kadrę. Przecież na MP trzeba mieć 2-3 razy takich co wymieniłeś, a nie garstkę. Gra 11. O bramkarzy mi nie chodzi, bo tutaj zawsze u nas dobrze.

odpowiedz
jarekk - 25.10.2021 / 17:18, *.116.4

Fajnie będzie. Piłkarze sami będą sobie ustalali kto ma gdzie grać, Jak w drużynach podwórkowych

odpowiedz
grzesiek - 25.10.2021 / 17:22, *.centertel.pl

@jarekk: tez tak mysle, michniewicz to byla taka kula u nogi

odpowiedz
stara szkoła - 25.10.2021 / 17:17, *.chello.pl

To jest trener na 6 tygodni.Jeszcze 6 tygodni i koniec rundy jesiennej.
Od 1 stycznie pewnie przyjdzie ktoś nowy,Papszun? albo Brzeczek?

odpowiedz
Pab(L)o Loża - 25.10.2021 / 17:16, *.centertel.pl

Madre de Dios
Nigy nie spadnie?

odpowiedz
En - 25.10.2021 / 17:16, *.133.22

Niech ktoś powie ze to żart..... Proszę

odpowiedz
skrzat - 25.10.2021 / 17:15, *.71.121

porazajace ma osiagniecia.czyli w tym roku o utrzymanie.zreszto kto by nie byl to i tak najpierw pozadek z pijakami i opier...laczami zrobic trzeba...
ps.liczylem na staska...

odpowiedz
DanieLo - 25.10.2021 / 17:14, *.comcast.net

To już jest koniec, nie ma już nic ….

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 25.10.2021 / 17:14, *.play-internet.pl

Mioduski gasi pożary,które sam rozpala......

odpowiedz
MIODUSKI OUT !!!!! - 25.10.2021 / 17:13, *.btcentralplus.com

Szkoda ze nie da sie zwolnic najgorzego nieudacznika w historii naszego klubu. MIODUSKI, WYP......Z LEGII !!!!!!!!

odpowiedz
kermit - 25.10.2021 / 17:15, *.211.174

@MIODUSKI OUT !!!!!: przestań wreszcie pisać de głupoty. Weź kuźwa skarbonkę i wykup klub.

odpowiedz
Leśny Dziadek - 25.10.2021 / 17:20, *.orange.pl

@kermit: A Ty przestań wreszcie z tą skarbonką i wykupieniem, bo człowiek wyjdzie z siebie. Są ludzie, którzy kupią Legią, kiedy można to zrobić? Jeżeli nie wiesz, to przestań p...ić, bo nawet świętego wyprowadzasz z równowagi.

odpowiedz
MIODUSKI OUT !!!!! - 25.10.2021 / 17:21, *.btcentralplus.com

@kermit: Sam zamknij morde idioto.

odpowiedz
kermit - 25.10.2021 / 17:22, *.211.174

@Leśny Dziadek: no dobra, weź dziadek kredyt :)

odpowiedz
kalosz - 25.10.2021 / 17:29, *.mm.pl

@MIODUSKI OUT !!!!!: dasie...trzeba Legie wykupic od niego:)

odpowiedz
Luis - 25.10.2021 / 17:30, *.plus.pl

@kermit:
Taka prawda... całe zło tego klubu to Mioduski.. nie widzicie ze odkąd jest w klubie to jest gnoj?? Co sezon to samo

odpowiedz
Leśny Dziadek - 25.10.2021 / 17:51, *.orange.pl

@kermit: Nie napisałem, że to ja chcę kupić. Jestem pzrekonany, że są tacy ludzie. Kiedy sprzedaż klubu?

odpowiedz
grzesiek - 25.10.2021 / 17:12, *.centertel.pl

To bedzie trener tymczasowy za pewne.
Dziwi trochę że nie szukamy trenera na lata zeby ustabilizowac sytuacje w klubie
Jacek Magiera Aco Vuković to byli ludzie z Legijnym dna. Szkoda ze nikt nie odwazyl sie na nich postawic w dlugodystanowej pwrspektywie

odpowiedz
D91 - 25.10.2021 / 17:11, *.chello.pl

No, to będzie majster, LM i ogólnie Niemcy i Anglicy sami będą przyjeżdżać tutaj składać CV i grać. Żenada

odpowiedz
Piotrek Ochota - 25.10.2021 / 17:31, *.t-mobile.pl

@D91: może weźcie tam w pyrlandii się nauczcie mówić po polsku, a potem startujcie.

odpowiedz
stara szkoła - 25.10.2021 / 17:11, *.chello.pl

Nie prujcie się.To jest trener na 6 tygodni.Jeszcze 6 tygodni i koniec rundy jesiennej.
Od 1 stycznie pewnie przyjdzie ktoś nowy,Papszun? albo Brzeczek?

odpowiedz
Łukasz - 25.10.2021 / 17:16, *.t-mobile.pl

@stara szkoła: Jestes bez pojęcia kolo i te twoje komentarze to dno i kupa mułu bez żadnej wiedzy. Poczytaj regulamin i wtedy się wypowiadaj ale ty jesteś z tych że coś gdzieś kiedyś uslyszales i dalej bez sensu to przepowiadasz!

odpowiedz
stara szkoła - 25.10.2021 / 17:23, *.chello.pl

@Łukasz : Dziecko już ci pisałem w innym temacie.Nie masz wiedzy,a zabierasz głos hehe.Trener ekstraklasy nie może być w JEDNEJ rundzie trenerem dwóch drużyn,w sezonie piłkarskim mamy DWIE rundy,widać że masz problemy ze zrozumieniem tego co czytasz,także najpierw się dowiedz,potem wypisuj.

odpowiedz
Paweł - 25.10.2021 / 17:37, *.play-internet.pl

@stara szkoła: ale np. doradcą 1 trenera ds.sportowych już może, lub koordynatorem trenerów Legii już tak . Wszystko jest do ogarnięcia

odpowiedz
jot - 25.10.2021 / 17:11, *.tpnet.pl

Ja się wcale nie zdziwię jak Boruc na jutro wyzdrowieje...

odpowiedz
Biała Siła - 25.10.2021 / 17:15, *.t-mobile.pl

@jot: Też o tym pomyślałem .

odpowiedz
Pawciu - 25.10.2021 / 17:11, *.play-internet.pl

Bez komentarza...

odpowiedz
Leśny Dziadek - 25.10.2021 / 17:08, *.orange.pl

A może facet ma twardą głowę i będzie korzystał z tego 'argumentu" żeby "podziękować" krnąbrnym i nieposłusznym?

odpowiedz
kaktus - 25.10.2021 / 17:07, *.orange.pl

Przypomnijcie mi proszę, kiedy ostatnio Legia zatrudniła trenera z jakimiś osiągnięciami???
Za każdym razem eksperymenty i to na stanowisku, które wymaga fachowości, doświadczenia i obycia.
Legia powinna być wysokim szczeblem w karierze trenerskiej, a my bierzemy za zwyczaj trenerów, którzy niemal debiutują w Legii...
Kiedy Kudłaty się tego wreszcie nauczy????

odpowiedz
Koko123 - 25.10.2021 / 17:06, *.t-mobile.pl

A kiedy zarząd odejdzie czy jak zwykle wszystko pod dywan ????

odpowiedz
e(L)o - 25.10.2021 / 17:05, *.vectranet.pl

Szkoda Czesia. Dobry był z niego herbatnik.

odpowiedz
wqurwiony po meczu z Cracovią w PP, który był ustawiony i oddany za punkty w lidze - 25.10.2021 / 17:04, *.cyfrowypolsat.pl

haha no i klasycznie w polskiej, ustawianej dla hajsu lidze - kopacze opchnęli kilka meczów(bo w pucharach jakoś potrafią grać?) i leci trener i dalej się kręci :) To samo będzie ze Skorżą w Poznaniu za rok jak i z każdym trenerem :)

odpowiedz
Haha - 25.10.2021 / 17:02, *.t-mobile.pl

Ale cyrk

odpowiedz
Leśny Dziadek - 25.10.2021 / 17:02, *.orange.pl

Jedno jest pewne, to gość z "naszego regionu", urodzony w Piasecznie. Niech walczy, a w miedzy czasie szukamy na spokojnie trenera na lata:)) Sorry Panowie za głupi żart, ale nie wiadomo już, co robić, śmiać się, czy wyć...

odpowiedz
Daw1D - 25.10.2021 / 17:02, *.com.pl

Jeżeli donosy o niezdyscyplinowaniu niektórych grajków są prawdziwe to ten jeden raz poparłbym "rozmowę wychowawczą" tzw kumatych z naszymi piłkarzykami ...

odpowiedz
grzesiek - 25.10.2021 / 17:00, *.centertel.pl

To chyba jaja jakieś są.

odpowiedz
kermit - 25.10.2021 / 17:00, *.211.174

Facet 3 lata temu uczył WF w liceum w Piasecznie. Także ma przygotowanie merytoryczne.

odpowiedz
1916boy - 25.10.2021 / 17:00, *.telecomitalia.it

Hahahhhahaha

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 25.10.2021 / 16:59, *.play-internet.pl

Nie chcę się rozpisywać,ale powiem Wam jedno.Zdecydowanie przeceniacie rolę i pozycję trenera w klubie.

odpowiedz
Leśny Dziadek - 25.10.2021 / 17:05, *.orange.pl

@FOREVER LEGIA: No właśnie...I ciągle niektórzy łapią się na ten sam numer...

odpowiedz
OLaf - 25.10.2021 / 16:57, *.tpnet.pl

Równie dobrze stara Wieteski mogła by zastąpić Cześka, prawdopodobnie czeka nas spadek w tym sezonie

odpowiedz
warszawiak1234 - 25.10.2021 / 16:55, *.aster.pl

Hańba, że piłkarzyki zwolniły dobrego trenera, a prezes się na to godzi! Uważam, że przy spokojnej pracy Michniewicz mógł zostać w Legii na wiele lat!

odpowiedz
NCX - 25.10.2021 / 16:54, *.206.147

Brosz dla mnie super opcja

odpowiedz
Max - 25.10.2021 / 16:54, *..

Gołębiewski w dwójce nie miał nic do gadania co do składu to w jedynce nawet gęby nie otworzy.

odpowiedz
jarekk - 25.10.2021 / 17:06, *.116.4

@Max: Będzie donosił sześciopaki Panom Piłkarzom

odpowiedz
Chcemy kocura a nie ogóra - 25.10.2021 / 16:54, *.204.222

Co to za ogór?

odpowiedz
SEBO(L) - 25.10.2021 / 16:54, *.centertel.pl

To będzie ktoś taki,jak Etmanowicz kiedyś...

odpowiedz
MP - 25.10.2021 / 16:54, *.tpnet.pl

Żenada

odpowiedz
Wolfik - 25.10.2021 / 16:52, *.mm.pl

Facet osiagnął niemal niemozliwego....awansował z drużyną o najmniejszym budźecie do 1-ej ligi wygrywając baraże. Ja wiem, że to 2-ga liga, ale jednak. Ryzyko małe, bo sezon stracony. Pradopodobnie i tak na "przeczekanie" do wiosny.

odpowiedz
Leśny Dziadek - 25.10.2021 / 16:56, *.orange.pl

@Wolfik: Też tak myślę. I może to jest najlepsze tymczasowe wyjście. Małecki już w tej drużynie był, co prawda nie jako głóny, ale jednak. A Marek jest nowy, może zrobi chociaż jakiś porządek. Ale dobrego wyjścia nie ma na pewno w tym momencie, to kolejna prowizorka. Może sie okazać, że najlepsza z możliwych na teraz, ale jednak prowizorka. No cóż, był czas przywyknąć...

odpowiedz
wrt - 25.10.2021 / 18:53, *.play-internet.pl

@Wolfik: przecież on został zwolniony i kto inny wygrał baraże

odpowiedz
Gienek - 25.10.2021 / 16:52, *.vectranet.pl

Tymczasowe rozwiazanie...

odpowiedz
Leśny Dziadek - 25.10.2021 / 16:52, *.orange.pl

Z wyglądu twardy gość, ale sam nie wiem...

odpowiedz
Raf. - 25.10.2021 / 16:52, *.vectranet.pl

Ja się pytam co to za wynalazek ??? Potrzebujemy trenera z doświadczenia grania na 3 frontach, z doświadczeniem europejskim a nie typa który trenował Skrę Częstochowę z całym szacunkiem do Skry.

odpowiedz
Drony i dzikie węże - 25.10.2021 / 16:51, *.chello.pl

Kamil Potrykus to ten od dronów?

odpowiedz
jarekk - 25.10.2021 / 16:49, *.116.4

I on niby ma to ogarnąć ?

odpowiedz
NaSpokojnie - 25.10.2021 / 16:49, *.t-mobile.pl

Sam nie wiem czy się cieszyć czy płakać...
Nie wiem na ile jest to winą trenera nasza polityką transferowa, a przecież to co się działo w wakacje to masakra....
Jest szansa że nowy trener potrząśnie drużyna ale musi to być trener z zewnątrz, nie z drugiej drużyny...obym się mylił.
Szkoda, bo pierwszy raz od lat walczymy o coś w Europie...
Według mnie powinien trenować do końca rundy, chyba że od razu przejąłby ich Czerczesow.....albo ktoś z dobrym nazwiskiem....

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 25.10.2021 / 16:48, *.play-internet.pl

Mioduski gasi pożary,które sam rozpala.

odpowiedz
Biała Siła - 25.10.2021 / 16:53, *.t-mobile.pl

I zawsze na topie ,

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 25.10.2021 / 17:07, *.play-internet.pl

@Biała Siła: Bo tak to działa.Trener w naszym przypadku jest kimś,kogo moźna"ściąć dla pokazu".Tłum chce zmian,to je dostaje,ale te zmiany......niczego nie zmieniają.Zobacz,że trenerzy odchodzą,przychodzą następni i......dalej jesteśmy w dupie.Już kiedyś pisałem,że "ryba psuje się od głowy".A głową w tym przypadku jest Mioduski.P.S.Szacun za nick-White Power-)))

odpowiedz
BLM - 25.10.2021 / 17:15, *.vtelecom.pl

@FOREVER LEGIA :
Zgadzam się ;-)

odpowiedz
Kamila - 25.10.2021 / 16:46, *.chello.pl

Kto to????

odpowiedz
Kikis - 25.10.2021 / 16:46, *.chello.pl

Ktoś wie czy trener Marek ma twardą rękę i nie daje sobie wejsc na glowe?? Bardzo potrzebna jest nam taka osobowość biorąc pod uwagę chlejących do rana piłkarzy leżących na parkiecie z urwanymi filmami.. Wstyd powinni zostać od razu wyrzuceni z klubu!!!

odpowiedz
Mlbets - 25.10.2021 / 16:53, *.centertel.pl

@Kikis: jak bedzie mial twarda rękę, to specjalnie przegrają kilka meczów i się go pozbędą

odpowiedz
Zealley - 25.10.2021 / 16:44, *.chello.pl

Gwardzista - może ich weźmie za łby

odpowiedz