Tomasz Obuchowicz - fot. Hugollek / Legionisci.com
REKLAMA

Obuchowicz: Mieliśmy przestoje

Hugollek, Maciej Frydrych , źródło: Legionisci.com

- Mecz był bardzo wyrównany, szkoda końcówek poszczególnych setów, gdyż popełnialiśmy w nich dużo błędów, co się potem zemściło - powiedział po porażce 2-3 z SPS-em Chrobry Głogów Tomasz Obuchowicz.

- Mieliśmy przestoje. Raz Głogów naskakiwał, kilka punktów zdobywał, a my później musieliśmy nadrabiać. Z naszej strony ten mecz był bardzo nierówny, ale cieszymy się z jednego punktu, który udało nam się wywalczyć, bo każdy mały punkcik daje nam większą szansę na utrzymanie. Myślimy już o kolejnym spotkaniu, bo niewiele mamy czasu na odpoczynek.

- Ciężko mi na gorąco ocenić czemu ostatnio nie radzimy sobie w tie-breakach. Może problem siedzi w głowach, niż w naszych umiejętnościach. Na pewno przeanalizujemy to z trenerem i będziemy myśleć co dalej.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.