Mattias Johansson - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Johansson: Trener szukał kozłów ofiarnych

Maciej Frydrych, źródło: Fotbollskanalen - Wiadomość archiwalna

- Trener szukał kozłów ofiarnych, był pod presją - mówi w wywiadzie dla szwedzkiego portalu Fotbollskanalen Mattias Johansson. Obrońca Legii wypowiedział się na temat swojej absencji w Gliwicach oraz nowego szkoleniowca warszawiaków.

- Właściwie nie wiem, dlaczego zostałem odsunięty. Taka była decyzja szkoleniowca, jednak nie otrzymałem żadnego wytłumaczenia. Chcieliśmy znaleźć trenera i z nim porozmawiać, szukaliśmy go, lecz on nie chciał z nami rozmawiać. Gdy w poniedziałek przyjechaliśmy na trening, został już zwolniony. Nie wiem, może trochę spanikował. Trener szukał kozłów ofiarnych, był pod presją.

- Czy ten incydent będzie miał wpływ na moją przyszłość w klubie? Nie, w ogóle. Rozmawiałem z dyrektorem sportowym, powiedział, że musiał respektować decyzję trenera Czesława Michniewicza. Klub jest świetny, wszyscy są superprofesjonalni, a kibice są super. Pasuję tu idealnie.

- W poniedziałek odbyliśmy pierwszy trening pod wodzą nowego szkoleniowca. Wcześniej trener Marek Gołębiewski dobrze radził sobie w drużynie rezerw i ma jasne wyobrażenie o tym jak chce grać. Wydaje się być dobrym trenerem oraz człowiekiem, dlatego pozytywnie patrzę w przyszłość. Przed nami sporo pracy, gdyż w lidze nie osiągamy dobrych wyników.

Link do całości: Svenske landslagsbacken petades av "disciplinära skäl": "Tränaren kanske letade efter syndabockar"

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.