Czesław Michniewicz i Mahir Emreli - fot. Woytek / Legionisci.com

Emreli: Przeprosiłem

Maciej Frydrych, źródło: azerisport.com

- Po powrocie do Warszawy plułem krwią, co natychmiast zgłosiłem klubowemu lekarzowi. Przeprowadzili badania, ale przez całą następną noc krwawiłem, przez co nie mogłem spać. Ostatecznie nie usłyszałem budzika. Nie zaprzeczę, że zaspałem i spóźniłem się na odprawę - mówi w rozmowie z azerskim portalem Azerisport.com Mahir Emreli.

- Wszystko zaczęło się w przededniu meczu reprezentacji Azerbejdżanu z Serbią, kiedy mój pierwszy test na koronawirusa dał pozytywny wynik. Potem przechodziłem jeszcze kilka badań, podczas których mój nos został uszkodzony. Po powrocie do Warszawy plułem krwią, co natychmiast zgłosiłem klubowemu lekarzowi. Przeprowadzili badania, ale przez całą następną noc krwawiłem, przez co nie mogłem spać. Ostatecznie nie usłyszałem budzika. Nie zaprzeczę, że zaspałem i spóźniłem się na odprawę.

- Pomimo naprawdę dobrego wytłumaczenia, nie chowałem się za nim, podszedłem do trenera, wyjaśniłem sytuację i przeprosiłem. Rozumiem go, żaden trener nie lubi, gdy piłkarz spóźnia się na odprawę. Oczywiście, zgodnie z zasadami wewnątrz klubu, zostałem ukarany grzywną, a temat został zamknięty.

- Moje niepodanie ręki trenerowi po meczu nie było wywołane niechęcią do szkoleniowca, a emocjami. Byłem zdenerwowany grą, gdyż był to dla nas bardzo ważny mecz. Ze względu na bieżące wydarzenia nie mogłem odpowiednio przygotować się do tego spotkania, co wpłynęło na rozgrywkę. Poza tym zmarnowałem świetną okazję. Rozmawiałem o tym z trenerem, zrozumiał mnie i zapewnił, że nie ma między nami problemów.

- Alkohol? To wymysł polskiej prasy, która najwyraźniej nie wie, że muzułmanie nie piją alkoholu. Nie chcę nawet rozwodzić się na ten temat. Wszyscy wiedzą, że nie piję i nigdy nie będę. Wieczorem mogę co najwyżej wyjść na obiad, dlatego rzadko wychodzę z domu.

Link do całości: Махир Эмрели – о выдумке польских СМИ и том, почему опоздал на собрание и не пожал руку тренеру"

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (81)

+dodaj komentarz
Roman - 31.10.2021 / 19:41, *.t-mobile.pl

Takie sceny moga zdarzyc sie tylko w Legii

odpowiedz
Sebo(L) - 27.10.2021 / 19:01, *.master.pl

Wszyscy teraz obwiniają Emrelego,że pijus itp. broniąc CM a na fotce wyżej "czarno na białym" Michniewicz sam z uśmiechem na twarzy polewa Emrelemu ;)

odpowiedz
Powaga - 27.10.2021 / 11:52, *.centertel.pl

Z drugiej strony co tu się dziwić jak Legia do tego imprezowego towarzystwa zatrudnia trenera, który za kołnierz nie wylewa. Otwieranie piwa piwem na konferencji prasowej i wciskanie go na siłę wietesce, który był sytuacja zażenowany to tylko jeden przykład

odpowiedz
grzesiek - 27.10.2021 / 15:52, *.centertel.pl

@Powaga: to ja dodam jeszcze odnosnie tego alkoholu ze na yt jest filmik jak michnieeicz spiewa o lechu tak tak ten najpopularniejszy. W ktorym wspomina o swoich pilkarzach swierczewskim i reissie. O reissie mowi ze to najlepszy tancerz w druzynie. A wiadomo ze tanczy sie w klubach i zadko calkowicie na trzezwo.
Zreszta....kazdy wie kto to jest Czesław Michniewicz.

odpowiedz
Geju - 27.10.2021 / 11:47, *.centertel.pl

Wymyśl polskiej prasy? Przecież gwiazdy legii od wielu już lat rozbijają się po warszawskich klubach, i bynajmniej nie są w maskach

odpowiedz
Piotr - 27.10.2021 / 10:06, *.vodafone-ip.de

Hahaha Emreli weź nie pier..l!
"To wymysł polskiej prasy, która najwyraźniej nie wie, że muzułmanie nie piją alkoholu."
Tak się tłumaczy swoim mediom, bo wie, że straciłby w oczach swoich rodaków i u .. Allaha :). Znam Turków, Tadżyka, Irańczyka. KAŻDY jest muzułmaninem i KAŻDY kur.a PIJE ALKOHOL, bo z nimi piłem :)

odpowiedz
Iman - 27.10.2021 / 18:22, *.plus.pl

@Piotr: w czwartki Allah nie widzi i można pić na legala pod korek.

odpowiedz
Misiek - 29.10.2021 / 08:02, *.com.pl

@Piotr: dokładnie tak masz Pan rację - wódę walą ale o wieprzowinę już pytają czy to świniak trzeba walić ściemę że to z krowy albo z czego innego

odpowiedz
Deltatrek - 27.10.2021 / 10:04, *.chello.pl

Jak dla mnie ściema trochę, a powiem wam dlaczego. Przy Zaruskiego na przeciwko liceum pielęgniarek był kiedyś taki monopolowy nazywał się bodajże Arka. Za czasów Leszka Pisza ekipa chodziła tam przed meczem na Alko. tzn ekipa zawodników na czele z Leszkiem :) Pamiętam taka akcje jak w piątek chłopaki tam tankowali a w sobotę był mecz. Po meczu zaraz pojechałem do Szwejka na MDM bo tam miałem jakąśk kolację z rodzinką. Ja patrze a tam Leszek z ekipą już siedzą :) I powiem wam było to trudne do wykonania bo ja tam pojechałem ze stadionu a oni musieli to zrobć dużo szybciej. W tym wszystkim jest tylko jedna różnica: Otóż mecz w sobotę Legia wygrała! Więc jak dla mnie Emreli może walić wódę od rana do wieczora byle wyniki były :)

odpowiedz
grzesiek - 27.10.2021 / 09:47, *.centertel.pl

Mi od poczatku cos nie pasowalo z tym piciem alkoholu przez emreliego.
Muzulmanie pija? Ciekawe ktorzy. Jak mają gleboko zakorzenione w umysle ze by obrazili tym allaha to nie tkną alkoholu chociazbys mu lufe do skroni przystawił

odpowiedz
Stefan1916 - 27.10.2021 / 13:35, *.chello.pl

@grzesiek: zgadzam się z Tobą, ale nawet ci przestrzegający szariatu często piją i pala (trawe)

odpowiedz
Sebo(L) - 27.10.2021 / 09:28, *.master.pl

Jeszcze niedawno Michniewicz wyzywany od spaślaków,grubasów,711 itp,itd. teraz nagle wszyscy stoją murem za trenerem.Lekka żenada.Dla mnie gościu ma słaby warsztat i tyle.Pogubił się w tym wszystkim stąd słabiutkie wyniki.Po zwycięstwach na LCFC i Spartakiem uwierzył chyba,że jest niemal drugim Mourinho i już mu się przyśniło prowadzenie klubów z Rosji.Zluzujcie trochę.Z czasem wszystko się wyjaśni,kto tu kłamał,kto tu był kozłem ofiarnym.Jeszcze troszeczkę poczekajmy.Ja tam też do końca nie wierzę,że Emreli i Kastrati,który zdaje się też jest wyznania muzułmańskiego chlali do białego rana jak to twierdzi ekspert w tej dziedzinie Wojciech K.

odpowiedz
Niunku - 27.10.2021 / 01:44, *.tpnet.pl

Jeden z wyjeżdża z kozłami zaś drugi z krewka z noska. Panie Emreli kobietom leci co miesiąc tylko niżej i afery nie robią haha...Trzeci z czym wyjedzie? Że musiał przestać pić i mu ręce i nogi latały? Haha Każdy wie że w Legi zarabia się dużo jak na nasze podwórko i znajdzie się grupka grajków co odwalają balety po stolicy etc. Problem jest od nastu lat a wytłumaczenia że pociekło to do mamusi....

odpowiedz
Ziggy - 26.10.2021 / 23:47, *.chello.pl

Pili nie pili. Nawet jak pili to by przez to wszystkiego nie przegrali. Jeden dwa mecze ok ale nie 7. Jakby tak garowali to dawno sztab by o tym wiedzial - chyba ze mial na to wywalone. A jak nawet jak pili to czemu Emreli gral - przeciez to by byla decyzja totalnie z dipy zeby 3 co pili odstawic a jednego nie bo byl do gry. To dopiero by byla dupa nie trener

odpowiedz
Leśny Dziadek - 26.10.2021 / 23:15, *.orange.pl

Pamiętaj Emir, karma wraca. A gdy wróci, to cię opier...do kości, jeżeli skłamałeś.

odpowiedz
Arek - 26.10.2021 / 22:38, *.tpnet.pl

Ja może nawet i mógłbym mu uwierzyć. Tylko że, jest jeden problem. Bo ja słyszałem, że muzułmanie potrafią się bawić i to na grubo.

odpowiedz
T - 26.10.2021 / 22:54, *.virginm.net

@Arek: kolega pracowal z gorliwym muzulmaninem ktory sie modlil na dywaniku w swietlicy, bywal w meczecie regularnie,a mimo tego popijal Tyskie chowane w szafce po robocie....

odpowiedz
skrzat - 27.10.2021 / 05:37, *.centertel.pl

@T: potwierdzam.pija,tylko się chowają żeby Allah nie widział.. ale nie podła się do nieprzytomnosci....wątpię żeby az tak chlal...

odpowiedz
hajdukL - 26.10.2021 / 22:35, *.rfc.pl

Ten pan mógłby dzieciom z podstawówki usprawiedliwienia pisać...

odpowiedz
kastrat - 26.10.2021 / 21:15, *.play-internet.pl

mahir dawaj na piwko!

odpowiedz
Kiwi - 26.10.2021 / 20:08, *.chello.pl

Kłamczuch i nic więcej.

odpowiedz
Darek - 26.10.2021 / 20:05, *.chello.pl

Następny niwinny aniołek.

odpowiedz
Ram Pam Pam - 26.10.2021 / 19:57, *.chello.pl

Niech se piją, byle by wygrywali.

Logiczne, że skoro nie ma dowodów, to się nie przyznają. Czesiek wydaje mi się zbyt poczciwy chłopina na to, żeby robić takie świństwa i wymyślać farmazony, ale teraz to i tak bez znaczenia.

odpowiedz
Balkon i alko - 26.10.2021 / 20:42, *.tpnet.pl

@Ram Pam Pam: Dzień po meczu z Leicester, to jakiś problem ? Też nie widzę problemu . Niech Mahir nawróci się na Katolicyzm , to będzie mógł pić , chłop nie wie co go omija . Zdrowie .

odpowiedz
grzesiek - 26.10.2021 / 19:56, *.centertel.pl

Skoro chleli to gdzie niby kary finansowe dla johannsona i emreliego ? Takie informacje byly podawane do publiki.

Po leocester jak zabalowali no to w sumie co w tym dziwnego???

Komentujacy tutaj sa za bardzo stronniczy

odpowiedz
AAA - 26.10.2021 / 19:26, *.chello.pl

Nie kłam .nie kłam.
Jeszcze kozy szukałeś w wiadomych miejscach...z dowozem.

odpowiedz
L - 26.10.2021 / 19:39, *.tpnet.pl

@AAA: Niezły matoł z ciebie.

odpowiedz
Gość - 26.10.2021 / 19:12, *.gthost.com

Haha muzułmanie nie piją alkoholu! Pół życia spędziłem w krajach islamskich i wiem jak się tam pije wódę. Pije się wtedy kiedy Allah nie patrzy ????

odpowiedz
Kwas70 - 26.10.2021 / 19:34, *.oktv.se

@Gość: Dokladnie,allah nie widzi to mozna tez takiego jednego na imprezie spotkalem i wöasnie tak sie usprawiedliwial

odpowiedz
s - 26.10.2021 / 20:54, *.centertel.pl

@Gość: Racja kolego,też widziałem na własne oczy,Napier.....wóde jak i reszta.jak jakis allah nie widzi......zachód słońca i ogień.

odpowiedz
Zdzicho - 26.10.2021 / 17:54, *.tpnet.pl

Jestes gamon i tyle

odpowiedz
kalosz - 26.10.2021 / 17:40, *.mm.pl

do polityki sie nadają...cala ta "legia cudzoziemska" zserbską armią...juz toprzerabialismy niedawno...

odpowiedz
Cwaniaki - 26.10.2021 / 17:33, *.centertel.pl

Cwaniaczki...we 4 pozbyli się trenera. Teraz ściemniają;)

odpowiedz
Po(L)ubiony - 26.10.2021 / 17:02, *.aster.pl

Wierzycie plotkarskim portalom? Wierzycie Cześkowi? Skoro nawalili się po meczu z Leicester (30 września), to dlaczego Czesio wyskoczył z tym 23 października? Przecież to jawny pic, który miał pokazać z kim to Czesiek musi pracować. Niestety, Michniewicz jest słabym trenerem, ale i nie lepszym człowiekiem. I na odchodne, postanowił narobić na wycieraczkę.

odpowiedz
Haha - 26.10.2021 / 17:41, *.centertel.pl

@Po(L)ubiony: hah kojarzysz mi się z takim gościem,który ma żonę przychodzą do niej koledzy a ty sobie wmawiasz,że to tylko koledzy. Jesteś naiwny gościu, Michniewicz jest słaby?to najlepszy obecnie Polski trener,który nie długo zostanie trenerem Dorosłej reprezentacji. Młodszej już był i miał super wyniki. Prawda jest taka że piłkarzyki chcieli się wypromować w Europie a mecze ligowe mieli totalnie w dupie;) Emreli i Johanson to bajeranci,którzy ewidentnie oszukują. Dlaczego w u21 nie było takich jazd z imprezami? Jak będzie trenerem dorosłych reprezentantów to też nie będzie takich akcji bo tam są profesjonaliści a nie pijący jak u nas. Tyle bye ????

odpowiedz
2x Haha - 26.10.2021 / 20:27, *.timplus.net

@Haha: Najlepszy trener... dalej już nie czytałem ^^

odpowiedz
Daj - 26.10.2021 / 23:48, *.centertel.pl

@2x Haha: daj lepszych od niego z Polski. Może jedynie Papszun reszta daleko w tyle. Taka prawda ;)

odpowiedz
koneser polskiej piłki klubowej - 26.10.2021 / 16:47, *.cyfrowypolsat.pl

To dobry chłopak był, spie.....aj na klatce schodowej na Ursynowie mówił, troszkę ma stresujące życie mordeczka, bo ostatnio za słabe wyniki obniżyli mu pensję ze 130 tys. na miesiąc na 125 tys. i trochę chłopak się rozkleił, ale wierzę, że da radę, bo jest mocny psychicznie

odpowiedz
Wolfik - 26.10.2021 / 16:45, *.mm.pl

Wódki to ja w życiu nie piłem...

https://www.youtube.com/watch?v=NcyaDyDgZOo

odpowiedz
Leśny Dziadek - 26.10.2021 / 18:10, *.orange.pl

@Wolfik: Tam też wszystko...kiepskie:))))

odpowiedz
Reader - 26.10.2021 / 16:18, *.chello.pl

nie piją w małych ilościach

odpowiedz
Jedrek Jan - 26.10.2021 / 16:09, *.riz.pl

rozWÓDZIĆ się nie chce? muzułmanie piją i chodza na dziewczynki również, to tak jak bym powiedział że każdy Polak to przykładny katolik, a co drugi dupczy na boku a zony zdziry sie puszczajo

odpowiedz
Leśny Dziadek - 26.10.2021 / 16:02, *.centertel.pl

Nie wiem, kto mówi prawdę, a kto kłamie, ale wiem kto z klubu zrobił szambo. Jeden jedyny człowiek ponosi za wszystko odpowiedzialność. Ten, który zrzuca odpowiedzialność za swoje nieudacznictwo na wszystkich. A nie widzi swojej winy. Jakim człowiekiem? trzeba być, żeby tak traktować ludzi...

odpowiedz
WachteL - 26.10.2021 / 15:59, *.chello.pl

Ale na zdjęciu widać, że Czesław w polewaniu nie ma sobie równych...

odpowiedz
SzB - 26.10.2021 / 15:47, *.pljtelecom.pl

Z takim pomyślunkiem u piłkarzy to ja nie wróżę nowemu trenerowi sukcesu a nam radości. W zasadzie za gadanie takich kalumni klub też powinien oczekiwać wyjaśnień. Już lepiej nic by nie mówił.

odpowiedz
grzesiek - 26.10.2021 / 15:49, *.centertel.pl

@SzB: a czemu z michniewiczem rozwiazano kontrakt a nie z emrelim? Moze to michniewicz nawalony prsychodzil na mecze.

odpowiedz
SzB - 26.10.2021 / 17:47, *.pljtelecom.pl

@grzesiek:
Bracie, przeczytaj jego wypowiedź kilka razy i pomyśl. Logiczne jest, że na pewno nie powie, że sobie wypił. Mógłby ewentualnie próbować kręcić historyjkę a la Szczęsny o dwóch piwkach do kolacji.... wybrał jakieś opowieści o krwawieniu i złym samopoczuciu. Przecież to nawet brzmi żałośnie... Nie wiem jak Ty, ale ja za długo żyję na tym świecie żeby kupić takie głupoty. Oczywiście to nie zmienia faktu, że CM to słaby trener i trzeba było go wywalić. Niech ktoś w.klubie pójdzie po rozum (lub jego ostatnie resztki) do głowy i zabroni im się wypowiadać, bo to tylko ośmiesza klub.

odpowiedz
grzesiek - 26.10.2021 / 17:56, *.centertel.pl

@SzB: no podobnież chleją , widziano ich na mieście. Ja tam ich nie widziałem ale wiwm jak działają fake newsy. Ktos napisze ze widział ze chleli i juz caly internet chlapie dziobami ze chleli. Moze i chleli ja tam nie wiem. Ale ja bardziej bym wierzyl w teorie ze michniewicz to pp prosru beznadziejny trwnwr ktory na koniec jak to ktos napisal wychodząc narobił kupe na wycieraczke pozostawiajac po sobie smród. Po za tym czesto jest taki problem ze pilkarze chleja w okresie jesiennym. Jesli fakrycznie to prsez pilkarzy przegralismy 7 meczow to masakra...

odpowiedz
Matt - 26.10.2021 / 15:31, *.tpnet.pl

Muzułmanom religia zabrania alkoholu, katolikom złodziejstwa i morderstw, a jednak kroniki kryminalne z czegoś robią codziennie. Głupie gadanie. Chłopie weź się za siebie, bo strzeliłeś dwie bramki i rżniesz kozaka.

odpowiedz
SEBO(L) - 26.10.2021 / 15:30, *.chello.pl

No ku.wa,ale podał powód: muzułmanie nie piją, koniec,kropka! Nie,nie ma mowy! Nie piją,bo to muzułmanie,najwierniejsi z wiernych! Mógł się wstrzymać z takim oświadczeniem,ale coś mu chyba odcięło. Być może w głowie, ale Internet na pewno...

odpowiedz
WarszawskaOchota - 26.10.2021 / 15:27, *.orange.pl

Moim zdaniem kłamie, podobnie jak Johansson.
W tym klubie brakuje człowieka który potrafiłby rządzić twardą ale sprawiedliwą ręką.

odpowiedz
:) - 26.10.2021 / 15:24, *.plus.pl

Zdjęcie mówi wszystko napijmy się Czesiu na zgode

odpowiedz
Normalny - 26.10.2021 / 15:20, *.162.94

W komentarzach sami znawcy islamu. Religijni muzułmanie nie piją nigdzie. Tak samo jak religijni katolicy nie uprawiają seksu przedmałżeńskiego, nie stosują antykoncepcji i chodzą w każdą niedziele na msze. Inni nie.

odpowiedz
Kaczynski - 26.10.2021 / 16:01, *.vectranet.pl

@Normalny: aha xD fajne pierdoly wypisujesz :D

odpowiedz
kibic(L) - 26.10.2021 / 15:07, *.com.pl

Nie ma wątpliwości, że umiejętności ma nieprzeciętne. Ale jest jakiś dziwny. Mam wrażenie, że to taki drugi Dvalishvili. Typowy mruk, który specjalnie nie szuka kontaktów z nikim i jest typem, którego nie da się lubić. To ewidentnie widać na boisku, że między nim a pozostałymi zawodnikami nie ma żadnej chemii.

odpowiedz
Zbieracz kartonow - 26.10.2021 / 15:05, *.plus.pl

Wieczorem na obiad? Dobre

odpowiedz
Turcja - 26.10.2021 / 14:44, *.chello.pl

Turcy też nie piją.. chyba że wieczorem jak Allah śpi

odpowiedz
Morda - 26.10.2021 / 14:43, *.chello.pl

Ty Azer, weź, nie ściemniaj. Muzułmanie nie piją alkoholu, ale w krajach muzułmańskich. W niemuzułmańskich mają dyspensę. Mogą nawet jeść wieprzowinę. Teraz pytanie czy chcą. No więc wieprzowiny nie jedli, ale alko... Wiem bo przez wiele lat pracowałem z muzułmanami.

odpowiedz
Kaczynski - 26.10.2021 / 16:02, *.vectranet.pl

@Morda: w muzulmanskich tez chleja

odpowiedz
Morda - 26.10.2021 / 16:43, *.wanadoo.fr

@Morda:

Jestem prawdziwy morda.

A muzułmanie nie mają żadnej dyspensy na wieprzowinę czy alkohol. Co Ty wygadujesz. To, że są bardziej religijni i mniej nie znaczy że mają dyspensę. To zależy skąd są i jak byli wychowani. Niektórzy nie dotkną alkoholu nigdy. Inni uważają że dopóki nie przesadzają to jest ok bo chodzi o szkodzenie zdrowiu. A jeszcze inni mają alkohol zapisany w kulturze... np Mongołowie. To, że w krajach europejskich możesz pić to jest wymówka głównie turków.

odpowiedz
grzesiek - 26.10.2021 / 14:42, *.centertel.pl

A mi sie wydaje ze to ta gruba poznanska pyra chciala tu namieszać. A wy od razu cisniecie pilkarzy. To jest niepojęte wręcz zeby w takim skladzie personalnym grali tak zle. Zla gra musi wynikac z zalozeb taktycznych

odpowiedz
oLaf - 26.10.2021 / 14:40, *.vectranet.pl

dobra, jego akurat najmniej można się czepiać (wiem, nie strzelił w 3 meczach ale wcześniej 2 mies. dobrze grał).

odpowiedz
Yeti - 26.10.2021 / 14:39, *.netfala.pl

Po wizytach w krajach arabskich mam jednak nieco inne zdanie niż Emreli w temacie spożywania alkoholu przez muzułmanów...

odpowiedz
lob - 26.10.2021 / 14:31, *.chello.pl

Baw się dalej to wylądujesz co najwyżej w lidze cypryjskiej lub kazachskiej, a nie zachodniej i zbadaj oczy bo do pustaka z paru metrów nie możesz wcelować...........

odpowiedz
Tak, tak - 26.10.2021 / 14:30, *.orange.pl

Nigdy do niczego się nie przyznawaj, złapią cię pijanego w samochodzie, to mów, że nie piłeś, znajdą ci dolary w kieszeni, to mów, że to pożyczone spodnie, a jak cię złapią na kradzieży za rękę, to mów, że to nie twoja ręka. Nigdy się nie przyznawaj.

Dziękuje.

odpowiedz
O(L) af - 26.10.2021 / 14:38, *.centertel.pl

@Tak, tak: Też oglądałem Mlode wilki, fajne teksty j/w.

odpowiedz
Lewy - 26.10.2021 / 14:28, *.play-internet.pl

Jak nie zaczną grać to oni chyba nie wiedzą co ich czeka. Będą spadac liście.

odpowiedz
Jacek - 26.10.2021 / 14:38, *.plus.pl

@Lewy: żeby tobie jakis liść nie spadl przypadkiem. Od oceniania pracowników i wyciągania konsekwencji są pracodawcy, a nie klienci / Kibice. Ta k.... Miod.... , z pseudo z dyrektorem sportowym i połowa wynalazków w składzie to bym najchętniej wykopal na kodach za to co robią.... ale groźby karalne to słabe podejscie do tematu i to ze przypadkiem raz pomogły to na przyszłość spowodują tyle ze beda się bać piłkarze przychodzić do klubu.

odpowiedz
Jacek Gacek - 26.10.2021 / 19:51, *.chello.pl

@Jacek:

Piłkarzyki pajacyki cwaniaczku będą się bać (i słusznie),prawdziwi piłkarze nigdy nie mieli czego się obawiać.

odpowiedz
Btm - 26.10.2021 / 14:26, *.t-mobile.pl

Alę Alah nie widzi pod stołem

odpowiedz
spasiony - 26.10.2021 / 14:48, *.123.82

@Btm: haha, zebys wiedzial! Znalem paru takich, co wiedzieli kiedy Allah nie patrzy:)

odpowiedz
dave - 26.10.2021 / 15:25, *.warszawa.pl

@spasiony: JA też. Najpierw było nie lej, bo Allah widzi, nalej mi coli. A potem - wlej do coli, teraz Allah nie widzi.

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 26.10.2021 / 14:25, *.play-internet.pl

Ta,żaden z nich nie pije,nie obżera się po nocach,nie puka po kątach różnej maści szlaufów wyciągniętych z Mazowieckiej i wogóle to odkąd przyszedł do Legii jeden z drugim,to jedyne na co ma czas,to mordercze treningi,po których są tak wypompowani,że im nawet nie dygnie.A że fakty stanowią inaczej,to tym gorzej dla faktów.

odpowiedz
floyd - 26.10.2021 / 14:31, *.t-mobile.pl

@FOREVER LEGIA : dokładnie, a playstation to kiedyś tylko u dziecka sąsiada widział jak był hantle pożyczyć… same białe lelije niewinne, a my się czepiamy ze grają jak p..dy

odpowiedz
jaa - 26.10.2021 / 15:45, *.cyfrowypolsat.pl

@FOREVER LEGIA :

wiesz, którzy kopacze chodzą do agencji poza tymi co poszli po meczu ze Spartakiem i pisały o nich gazety(bez szacunku do nich)?

odpowiedz
Gonzo - 26.10.2021 / 14:23, *.com.pl

A co miał się przyznać? Logiczne, że będzie się wypierał. Jeszcze się wiarą zasłania, śmiechu warte. Bierzcie się do roboty nieudacznicy.

odpowiedz
ENES - 26.10.2021 / 14:18, *.222.162

Allah zabrania picia, więc na pewno jest pełnym abstynentem.

odpowiedz
mysi sznurek - 26.10.2021 / 14:13, *.vectranet.pl

Zdjęcie dobrze dopasowane do tekstu:)

odpowiedz
xyz - 26.10.2021 / 14:23, *.autocom.pl

XD

odpowiedz
hehe - 26.10.2021 / 14:25, *.172.23

@mysi sznurek: Jak widać Czesio sam polewał :D

odpowiedz
PW - 26.10.2021 / 14:40, *.net.pl

@mysi sznurek: Zdjęcie koza xD

odpowiedz