Marek Gołębiewski - fot. Woytek / Legionisci.com

Trening

Przygotowania do pucharu pod wodzą nowego trenera

Woytek, źródło: Legionisci.com

W poniedziałek piłkarze Legii pierwszy raz trenowali pod wodzą nowego szkoleniowca. Zajęcia były zamknięte dla mediów. We wtorek o godzinie 16 rozpoczął się trening, który z boku mogli oglądać przedstawiciele prasy.

Pierwsze pół godziny zawodnicy spędzili w siłowni, a następnie przenieśli się na murawę. Po krótkiej odprawie Marka Gołębiewskiego legioniści przeszli do ćwiczeń rozgrzewkowych z piłkami, a potem podzieleni ma dwie grupy pracowali na całej długości i szerokości boiska. Nowy szkoleniowiec prowadził zajęcia po angielsku, a wspierał go Inaki Astiz, który na bieżąco tłumaczył na hiszpański grupie portugalskiej.

W treningu wzięła grupa młodych zawodników - Szymon Włodarczyk, Bartłomiej Ciepiela, Jakub Kisiel i Maciej Kikolski, bo w czwartek w pierwszym składzie musi wystąpić dwóch młodzieżowców. Obecni byli także Mattias Johansson, Jurgen Celhaka, Lirim Kastrati i Lindsay Rose, dla których zabrakło miejsca w kadrze na mecz z Piastem.

Nieco krócej trenowali ci, którzy w niedzielę spędzili dużo minut na boisku. W środę przed południem odbędzie się briefing trenera przed meczem ze Świtem Skolwin. Następnie legioniści będą przygotowywali się do meczu podczas zamkniętego treningu, a wieczorem polecą samolotem do Szczecina. Mecz 1/16 finału Pucharu Polski z trzecioligowcem odbędzie się w czwartek o godzinie 14:00. Po spotkaniu drużyna drogą lotniczą wróci do stolicy.

fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (90)

+dodaj komentarz
kontroler_biletow - 29.10.2021 / 23:23, *.105.230

ważny czas

odpowiedz
Szpaner - 27.10.2021 / 23:55, *.box3.pl

Wieczorem polecą samolotem , powinni rowerami jechać za takie wyniki

odpowiedz
Brzeg opolski - 27.10.2021 / 11:02, *.t-mobile.pl

Oby trener nakazał im wykonywać więcej strzałów na bramkę bo mamy kilku strzelców którzy potrafią pierdyknac na bramkę a tego nie robią. ..

odpowiedz
WachteL - 27.10.2021 / 10:55, *.chello.pl

Nie sądzę aby te dwa języki (hiszpański i portugalski) były podobne.
Dla przykładu polecenie: polej wódki bramkarzowi - po hiszpańsku brzmi tak: vierta el vodka sobre el gorila
po portugalsku: despeje a vodka sobre o segurança
Raczej się nie dogadają. Pozostaje im język migowy...

odpowiedz
WachteL - 27.10.2021 / 10:59, *.chello.pl

@WachteL: Chociaż jeśli chodzi o komunikat: Impreza jest jutro u Emreliego to powinni się dogadać:
port. A festa é na casa da Emreli amanhã
hiszp. La fiesta es mañana en Emreli's

odpowiedz
:) - 27.10.2021 / 16:11, *.plus.pl

@WachteL: mogą pokazać gest walniecia ręką po szyji to chyba każdy zrozumie?

odpowiedz
Pawcio - 27.10.2021 / 09:54, *.netfala.pl

Powodzenia trenerze w ogarnięciu tej stacji Aułgiasza!!!

odpowiedz
Traktor - 27.10.2021 / 21:46, *.190.3

@Pawcio: A ten Aułgiasz to chyba z Rosji pochodzi.

odpowiedz
głuchy telefon - 27.10.2021 / 09:45, *.219.170

olak mówi po angielsku do hiszpana, który po hiszpańsku tłumaczy grupie portugalskiej - doskonałe.

odpowiedz
Norbi - 27.10.2021 / 08:31, *.centertel.pl

Samolotem??? To teraz po 400 zł i osobowym druga klasą wkłady!!!

odpowiedz
Szkoda ze Mioduski nad tym wszystkim nie pannuje - 27.10.2021 / 07:44, *.t-mobile.pl

Panie Miodek czy panu naprawde nie jest wstyd jakim nieudacznikiem pan jestes, ze smieje sie z pana cala Polska. Mial pan propozycje sprzedania swoich udziałów pan dobrze wie o czym mowie, dlaczego pan tego nie zrobil skoro idzie panu tak ciezko prowadzić ten klub ?

odpowiedz
Piter - 27.10.2021 / 06:20, *.centertel.pl

Pomijając puchar Polski, mam nadzieję trener wie, że dla nas liczy się tylko mistrzostwo :)

odpowiedz
gibon_79 - 26.10.2021 / 23:24, *.02.net

który na bieżąco tłumaczył na hiszpański grupie portugalskiej.
Nie wiedzialem, ze w Portugalii rozmawiaja po hiszpansku.

odpowiedz
L - 27.10.2021 / 01:57, *.tpnet.pl

@gibon_79: To są podobne języki. Z tego co wiem to jeszcze bardziej podobne niż np. Polski i Słowacki. Szczególnie czasowniki są często takie same. Dadzą radę ;)

odpowiedz
Deco - 27.10.2021 / 07:54, *.chello.pl

@gibon_79: To już teraz wiesz. Jak nie byłeś w Hiszpanii bądź w Portugalii to poczytaj o tych krajach co ich łączy i potem się wypowiadaj. Bo potem wypisują ludzie takie prostackie komentarze jak Twój.

odpowiedz
Tylko Legia - 26.10.2021 / 23:17, *.orange.pl

Pożyjemy zobaczymy, napewno paru piłkarzy ma coś do udowodnienia. Cisza z Borucem mnie martwi. Nasi młodzi na Pogoń i Napoli trochę jeszcze za mało ograni.

odpowiedz
Osa(L) - 27.10.2021 / 08:01, *.t-mobile.pl

@Tylko Legia: Artur Boruc się wzmacnia na bardzo dobrych ćwiczeniach pilates u specjalistów, ale może tak się wydarzyć, że prędko nie wróci jeśli w ogóle. Zdrowia i oby się udało.
(L)

odpowiedz
Gonzo - 26.10.2021 / 22:22, *.t-mobile.pl

Za Czesia teraz mieliby wolne, żeby się nie przemęczyli przed PP

odpowiedz
Hiszpan - 26.10.2021 / 21:42, *.telnaptelecom.pl

Mam nadzieję że ten trener nie będzie miał alergii na młodych jak Czesiek.

odpowiedz
K(L)AKIER - 26.10.2021 / 22:28, *.inetia.pl

@Hiszpan: tylko, zeby sie za bardzo nie rozkrecil .... jak preferuje ofensywny styl, to może slisz będzie na ławie siedzieć.

odpowiedz
Hiszpan - 26.10.2021 / 22:46, *.telnaptelecom.pl

@K(L)AKIER: Tak naprawdę to w pierwszej.jedenastce to jedynie Muci i może Nawrocki nie dali ostatnio upy. Reszta nie powinna mieć poczucia komfortu.

odpowiedz
Leśny Dziadek - 26.10.2021 / 21:42, *.centertel.pl

Ma być 8-0 w PP. i 2-0 z Napoli, i 4-0 z Pogonią. A co mnie to obchodzi, jak to zrobicie. Możecie polewać zawodmikom drużyn przeciwnych całą noc, przed meczem.

odpowiedz
L - 26.10.2021 / 22:41, *.tpnet.pl

@Leśny Dziadek: Ooo i to jest plan!

odpowiedz
Bilu grillu z demobilu - 26.10.2021 / 22:52, *.tele2.se

@Leśny Dziadek: no i moze dac im batoniki! ;-)

odpowiedz
Leśny Dziadek - 26.10.2021 / 23:18, *.orange.pl

@Bilu grillu z demobilu: Ale z nadzieniem alkoholowym:))

odpowiedz
azteck - 27.10.2021 / 09:09, *.plus.pl

@Leśny Dziadek: swietny plan

odpowiedz
Pjoter - 27.10.2021 / 09:53, *.net.pl

@Leśny Dziadek: Popieram przedmówców

odpowiedz
Jimmy L - 27.10.2021 / 17:33, *.t-ipconnect.de

@Leśny Dziadek: O kuzwa dobry Plan.Nawet jak tych bramek bedzie polowa na kazdym meczu to i tak dobry plan.

odpowiedz
Jurand - 26.10.2021 / 21:16, *.plus.pl

Nie mogę zrozumieć jednego, grajek podpisuje umowę o pracę gdzie jest napisane, że ma grać a nie wdawać się w układziki. Jeżeli nie wykonuje swoich obowiązków wywalić na zbity pysk

odpowiedz
Mlbets - 27.10.2021 / 10:35, *.centertel.pl

@Jurand: piłkarze nie podpisują umów o pracę tylko kontrakty, a te dwie rzeczy się bardzo różnią.

odpowiedz
A melanż trwa - 26.10.2021 / 21:12, *.play-internet.pl

Czy piłkarze przed wejściem na trening byli sprawdzani alkomatem?

odpowiedz
L - 26.10.2021 / 21:10, *.inetia.pl

koniec picia balowania, a jak nie to do klasy B , oczywiście wina trenera a skład ludzi około 22 sztuk robi co chce, z liścia i do przodu, mam nadzieję że łysego będą się te czarne czuprynki obawiać

odpowiedz
Yo - 27.10.2021 / 20:44, *.play-internet.pl

@L: łysego tak, gruby by ich nie dogonił

odpowiedz
Real deal - 26.10.2021 / 20:38, *.virginm.net

No to zobaczymy,trzeba mu zyczyc powodzenia.Mam nadzieje ze nie bedzie sie bal posadzic na laweczce panienke jedna czy druga.Chlop chce zrobic wynik ,to widac.Niech teraz te pi...czki sie troche spoca .Niech oddzieli plew od ziarna:)

odpowiedz
Ruch Warszawa - 26.10.2021 / 20:21, *.55.79

Gdzie jest Krzeszczu ?

odpowiedz
K(L)AKIER - 26.10.2021 / 21:14, *.inetia.pl

@Ruch Warszawa: zaginął?

odpowiedz
Szelka - 26.10.2021 / 21:36, *.chello.pl

@Ruch Warszawa: sądzę, że "odblokuje się" w stosownym czasie. Widocznie legijna teraźniejszość nie rajcuje Go. W sumie, to nie dziwota...

odpowiedz
K(L)AKIER - 26.10.2021 / 22:26, *.inetia.pl

@Szelka: w sumie to najlepszy pomysł , zapasc w sen zimowy i na wiosnę się obudzić

odpowiedz
Bilu pobabrilu - 26.10.2021 / 23:07, *.tele2.se

@Ruch Warszawa: pluli, bluzgali, cenzurowali, banowali. Ale zadne smrody mnie nie zlamia. A czemu pytasz?

odpowiedz
P(L)EBAN - 26.10.2021 / 20:19, *.tpnet.pl

Jak dla mnie to najpierw powinna się odbyć długa rozmowa z piłkarzykami. O wszystkim. O tym co ostatnio odyebali, o tym co było nie tak i o tym czym jest Legia i ze przy każdym kolejnym takim zachowaniu każdy delikwent będzie musiał błagać o to żeby wyjść na boisko w Legii II. Następnie powinien być trening nie z uśmiechem na twarzy, a z pokazaniem kto tu rządzi i za co biorą pieniądze. Po treningu powinna być kolejna rozmowa. I tak w koło dopóki te pajace się nie naucza znowu za co biorą pieniądze w jakim Klubie są i JAKA PRZEZ NICH JEST TABELA. A ja tu widzę ze zamiast tego znowu wszyscy uśmiechnięci. Przepraszam Bracia, ale na prawdę żygać mi się chce

odpowiedz
Dedi - 26.10.2021 / 20:54, *.plus.pl

@P(L)EBAN: Z drugiej strony mają płakać? I być załamanym to jeszcze Gorzej będą grać
można być skoncentrowanym ale nie można zabraniać się uśmiechać na treningu, Ronaldo po porażce z Liverpoolem też nie uśmiecha się w ogóle już ? Oni mają się starać na boisku a przy tym zachować spokój i pozytywne myślenie. Kastrati czy Muci przecież nie będą chodzić ze spuszczoną głową bo zespół który dla nich jest przejściowy jest na 15 miejscu w Lidze...Oni dla nas nie będą zapiepszać.... Brak Boruca aby to wszystko ustawiał ! L

odpowiedz
Wolfik - 26.10.2021 / 20:55, *.mm.pl

@P(L)EBAN: Mam podobne odczucia. Jesli nagle "złapią formę" to bedzie znaczyło, że grali przeciw trenerowi. I miejsce zajmowane w tabeli nie jest dziełem przypadku tylko świadomego działania.

Tak czy owak, zapowiedź "czystej karty" przez nowego trenera nie ujęła mnie delikatnie mówiąc.

odpowiedz
P(L)EBAN - 26.10.2021 / 21:05, *.tpnet.pl

@Dedi: z całym szacunkiem Kolego dla Twoich słów. Maja być załamanym za to że dopuścili do tego ze w Klubie jakim jest Legia będąc MISTRZAMI POLSKI jest sytuacja w której chlają po meczach! Robią z NAS KIBICÓW którzy poświęcają czas, rodzinę, pieniądze na wyjazdy, serce i często zdrowie idiotów! My płacimy z własnych kieszeni w wiarę w nich i wspieranie! Wiesz co to znaczy ? A oni biorą siano za to co ostatnio odyebali ? Zobacz nagle na wywiady jak Czesiek odszedł, najłatwiej się kopie leżącego, tego co już nie może odpowiedzieć. Fajnie zwalić wine nie? Za to ze się CHLA BĘDĄC PROFESJONALNYM PIŁKARZEM MISTRZA POLSKI GRAJĄCEGO W GRUPOWEJ FAZIR EURPOEJSKICH PUCHARÓW. O czym Ty mówisz.. ci ludzie powinni zostać sprowadzeni do parteru i za to co zrobili TEMU KLUBOWI I NAM KIBICOM wytraci o podłogę i powinni nie mieć prawa głosu. Ale jak widać już Miodek i cała reszta pseudo zarządu fajnie sobie rozkminila i wiedziała co maja mówić. Żeby tylko się wybielić i zwalić wine na Bogu ducha winnego Cześka, UWAGA Bogu ducha winnego ich chlania i balowania! To jest jeden wielki cyrk i tylko brak odpowiedniego charakteru Michniewicza na to pozwolił. Przy takim Czerczesowie w takiej sytuacji znasz prezio biegał by obsrsny w ogół stadionu bo bałby się podskoczyć wyżej tyłka. Taka jest prawda. Gonić ta patologie Mordo

odpowiedz
Aigel - 26.10.2021 / 21:51, *.17.121

@Dedi: A gdyby tak przy podpisywaniu kontraktu była klauzula że przy każdym takim pijackim wybryku zawieszane były by płace dla piłkarzyków na określony czas a przy następnym wybryku anulowane kontrakty? Pieniądze za transfer by się zwróciły. Jak dla mnie mistrzostwo nie jest teraz najważniejsze, najważniejsze jest by był respekt dla klubu i trenera. Dla mnie sorry ale Johansson out, Kastrati out. Poki co nie pokazali nic, utrzymamy się w lidze bez nich. Jestem kibicem od 30 lat, a takiej patologi nie widziałem nigdy wcześniej.

odpowiedz
Dedi - 26.10.2021 / 22:21, *.plus.pl

@Aigel: Johansson tak bo według mnie niczego nie pokazuję, ale Kastrati trzeba mu dać drugą szansę bo to grajek naprawdę dobry w Moskwie grał top piłkę, jeśli znowu zabaluje to wtedy won albo do rezerw.
Ale mas rację są piłkarze którzy takiej maniany nie robią jak Luqinhas może w słabszej formie ale zdarza się, dziecko ma i nie baluje, natomiast Emreli widać że też balował jego forma po meczu z Leicester stała się fatalna gość jakby widział potrójnie po balach dlatego trafiał w słupek, z niego w Kadrze też byli rozczarowanii, natomiast sens mojej wypowiedzi jest taki że tacy zawodnicy jak Kastrati i zaciągi bałkańskie nigdy nie będą mieli w sercu Legii nie będą się z nią utożsamiać i dlatego humorek z ich twarzy nigdy nie zejdzie, natomiast grać potrafią i trzeba jakoś ich ustawić do pionu Gołębiewski musi spróbować to zrobić. L

odpowiedz
Dedi - 26.10.2021 / 22:29, *.plus.pl

@P(L)EBAN: Dlatego trzeba wierzyć że Gołębiewski to ustawi i pogoni, ale z kolei był Sa Pinto trener też z twardą ręką a jak przybył tak szybko wybył, może akurat teraz byłby lepszy niż Gołębiewski bynajmniej może Ribeiro i Martinsa by zmotywował .
Teraz Kastrati mówi nagle że będzie strzelał dla nas dla Kibiców, może poczekajmy bo naprawdę grali na zwolnienie Czesława.
Natomiast kilku zawodników w ogóle nie nadaje się do Legii, Mladen jest słaby i nie wytrzymuje presji która zawszę w Warszawie jest duża. Trzymam kciuki za powrót formy i powrót na boisku moich ulubionych zawodników Luqinhas do formy , Boruc do Bramki. Zauważmy że jak jest Boruc to nie ma takiej paniki w defensywie, a Bramkarz to ostatni obrońca i generał ma być jak kiedyś Khan w Bayernie, Tobiasz i Miszta narazie jeszcze za młodzi i niedoświadczeni na dyrygowanie obroną. L

odpowiedz
Aigel - 26.10.2021 / 22:41, *.17.121

@Dedi: jeśli ktoś gra na zwolnienie trenera to sorry ale nie w profesjonalnym europejskim klubie, nie róbmy jak, nie oni mają sobie wybierać trenera, bez względu czy byłby to Boruc czy kuźwa Skibicki

odpowiedz
chomzik - 27.10.2021 / 00:32, *.orange.pl

@P(L)EBAN:.dokładnie tak
.uśmiechać się to powinni podczas meczu po swoich dobrych zagraniach, bramkach i zwycięstwach
..już to widzę jak u Czerczesowa się uśmiechają po takiej serii sukcesów

odpowiedz
Sebo(L) - 26.10.2021 / 20:14, *.master.pl

Na temat wyczynów grupy bankietowej najwięcej wypowiedział się powszechnie uznawany za autorytet od spraw anty alkoholowych w piłce nożnej Wojciech Kowalczyk.Czekamy teraz na opinię drugiego eksperta w tej dziedzinie jakim jest Dawid Janczyk.

odpowiedz
DAJ!BOŻE! - 26.10.2021 / 20:09, *.165.30

BĘDZIE DOBRZE, BĘDZIE LEPIEJ BĘDZIE WSPANIALE!NOWY! I STARY!TRENER Z ZASADAMI!KRÓTKA PIŁKA KTO SŁABY DOWIDZENIA, NIE BĘDZIE WIĘCEJ ODBUDOWYWANIA SIE I LECZEŃ W KLUBIE!

odpowiedz
Maniek - 26.10.2021 / 20:04, *.aster.pl

No i spokojnie, jest nowy trener, zna temat w klubie, dajmy mu szanse, każdy powinien takowa dostać. Ja długo nim będzie, czas pokaże a może dłużej niż mam się wydaje. W każdym razie-POWODZENIA.

odpowiedz
gazza - 26.10.2021 / 19:52, *.inetia.pl

Grupę bankietową wywalić z klubu - Kiedy doczekamy czasów gdzie mozna będzie powiedzieć że nasz klub jest zawodowy a nie amatorski ???

odpowiedz
Darek - 26.10.2021 / 19:50, *.chello.pl

I nagle w 2 dni nowy trener nauczy ich grać i zaczną wygrywać.Jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki?

odpowiedz
tekken (L) - 26.10.2021 / 18:47, *.chello.pl

Jak zobaczę młodych w wyjściowym składzie to może coś z tego będzie.

odpowiedz
Singspiel - 27.10.2021 / 08:52, *.plus.pl

@tekken (L): zobaczysz, bo wymagają tego przepisy

odpowiedz
Urs 72 - 26.10.2021 / 18:35, *.chello.pl

Układa się z ekipą buntowników ciekawe kogo odstawi na bok ? nowa ekipe buntowników ? Kto będzie ustalał skład Emreli ? Johanson ? Kastrati ? Czy kto ?

odpowiedz
Joł - 26.10.2021 / 18:34, *.centertel.pl

Celhaka go home

odpowiedz
Mati - 26.10.2021 / 19:39, *.fuz.pl

@Joł: Celhaka to dobry zawodnik.

odpowiedz
Wolfik - 26.10.2021 / 20:56, *.mm.pl

@Mati: Po czym wnosisz?

odpowiedz
Zealley - 26.10.2021 / 18:33, *.chello.pl

ciekawe czy tego z Arabii weźmie na mecz

odpowiedz
gazza - 26.10.2021 / 18:33, *.inetia.pl

Widziałem wczoraj jego wypowiedz w tvp sport - Coś mi podpowiada że to znakomity trener całkowicie oddany temu co robi...Wypowiedzi - pełna profeska z poczuciem humoru - Tak jak powinno być...!

odpowiedz
MOKOTÓW - 26.10.2021 / 20:10, *.aster.pl

@gazza: Nie ogladaj tego g... a. A jeśli już to rano, jak możesz sobie spojrzeć w twarz przed lustrem. Masakra.

odpowiedz
Wolfik - 26.10.2021 / 20:59, *.mm.pl

@ MOKOTÓW: Ma mieć wyrzuty, bo program sportowy obejrzał? Ludzie, dajcie sobie troche luzu w zyciu...

odpowiedz
Traktor - 26.10.2021 / 21:09, *.190.3

@ MOKOTÓW: weź rozpęd u walnij łbem w ścianę. Może ci klepki wskoczą na miejsce.

odpowiedz
Arek - 26.10.2021 / 22:15, *.tpnet.pl

@ MOKOTÓW: baranka w ścianę proponuję. Tylko z przytupem.

odpowiedz
Arek - 26.10.2021 / 22:20, *.tpnet.pl

Złodzieje i pijacy są. Piłkarze z Warszawy. Podobno, tak teraz będziemy śpiewać.

odpowiedz
Jimmy L - 27.10.2021 / 11:46, *.t-ipconnect.de

@ MOKOTÓW: Goowno to ty masz miedzy uszami.

odpowiedz
spasiony - 26.10.2021 / 18:18, *.123.82

Co z de Petrillo, sciaganym tu latem w dramatycznych okolicznosciach:) odpalony?

odpowiedz
Pepsi - 26.10.2021 / 18:18, *.centertel.pl

Nie wiem czemu... ale mam dobre przeczucie co do tego trenera :)

odpowiedz
Dedi - 26.10.2021 / 18:16, *.plus.pl

Miny są groźne, Kastrati na treningu widać groźny strzał oddawał na zdjęciu oby zaczął grać tylko bo on wciąga połow ligi swoją szybkością on Emreli czy Luqi w top formie i wracamy do formy z eliminacji po mecze z Spartakiem i Leicester. Legia ma walczyć na boisku i dać radość kapitalnym kibicom L

odpowiedz
Leśny Dziadek - 26.10.2021 / 18:00, *.orange.pl

Choćbyś Panie mówił i po polsku, Wietes za cholerę nic nie zrozumie...

odpowiedz
Antyczesio - 27.10.2021 / 16:24, *.plus.pl

@Leśny Dziadek: Wieteska tylko z Jedzą się zrozumie i bez słów. Ewentualnie jak typ który się jąka i drugi co tylko przewaznie gada ,,a no właśnie" i pierwszy coś mówi jąka się a drugi mu na to ,,a no właśnie" :)

odpowiedz
Obiektywny znawca - 26.10.2021 / 18:00, *.icpnet.pl

Najwieksza tragedią jest zarzadzanie tym klubem zwolinli słabego trenera i zamienili go na totalnego amatora...., pomyślcie co o tym myślą piłkarzyny
Chopin odejdź cienki bolku nie ośmieszaj się

odpowiedz
Dedi - 26.10.2021 / 18:06, *.plus.pl

@Obiektywny znawca: Nagelsmana też tak nazywano przed Hoffenheim (amator)...a później nazywali go cudotwórcą

odpowiedz
Obiektywny znawca - 26.10.2021 / 18:26, *.t-mobile.pl

@Dedi: w takim razie zapraszam tego Pana najpierw do Niecieczy na 3 sezony i niech tam pokaże swoje wielkie umiejętności.
Prawda jest taka że Pudel nima kasy na innego i tylko i wyłącznie ten przypadkowy gość jest teraz trenerem.
No profesjonalizm rodem Cupiał za najlepszych lat, lista płac trenerów dłuższa niż Wisła rzeka

odpowiedz
L - 26.10.2021 / 17:57, *.aster.pl

Przeciez z Portugalczykow tylko Luquinhas nie rozumie po angielsku wiec jak tlumaczyl grupie portugalskiej.

odpowiedz
Dedi - 26.10.2021 / 18:07, *.plus.pl

@L: On jest z Brazylii ale no tak po co to pisze język taki sam ...

odpowiedz
kalosz - 26.10.2021 / 17:56, *.mm.pl

o 16 trening? 1dziennie? kuzwa... to jak w okregówce... ja pierdziele...zawodowcy...

odpowiedz
Kibol - 26.10.2021 / 19:34, *.inetia.pl

@kalosz: jutro mecz ile mają trenowac

odpowiedz
Piotrek Ochota - 26.10.2021 / 20:29, *.t-mobile.pl

@Kibol: Z tym, że mecz jest w czwartek

odpowiedz
kalosz - 26.10.2021 / 17:54, *.mm.pl

to oni maja sile jeszcze trenowac???...ponoc miesiac temu najmlodszy powidzial,ze jest przemeczony.... :) wolne im dac,niech nabiora "boiskowego głodu do piłki"...

odpowiedz
Ja1916 - 26.10.2021 / 17:43, *.vectranet.pl

Może nauczą się od rywali co to ambicja, walka i nieustępliwość.

odpowiedz
kalosz - 26.10.2021 / 17:59, *.mm.pl

@Ja1916: jak przerżną pucharowy mecz(co mnie nie zdziwi) to sie nauczą...a i wątpie...zgraja kopaczy zrzynających zawodoców

odpowiedz
Dedi - 26.10.2021 / 18:08, *.plus.pl

@kalosz: Nie no jakbyśmy przegrali z tym Świtem to naprawdę nie wiem jakby to było nazwać.....

odpowiedz
Reader - 26.10.2021 / 17:41, *.chello.pl

ciekawe jak długo ta moda będzie noszona

odpowiedz
S_S - 26.10.2021 / 17:36, *.supermedia.pl

Trening rozpoczęty badaniem trzeźwości. Podobno tylko 6 razy alkomat coś wykazał. Uznano, że to błąd statystyczny, a alkomat nie jest odpowiednio skalibrowany i rozpoczęto zajęcia. Trening został skrócony bo o 17:30 odjeżdża ostatni autobus nad Zalew Zegrzyński.

odpowiedz
Rimmer - 26.10.2021 / 17:45, *.chello.pl

@S_S:
wiesz spod Grodziska nad Zalew to kawal drogi

odpowiedz
Zibi - 26.10.2021 / 17:32, *.t-mobile.pl

To jest Polska piłka lepiej mieć w drużynie 5 alkoholików którzy rozwalą cały zespół i zwolnią każdego trenera tylko później nie ma co się dziwić ze sukcesem jest ze Polska piłka jest w Europie na 26 miejscu. Ja bym zaczął zmiany od Artura

odpowiedz
206 - 26.10.2021 / 20:24, *.t-mobile.pl

@Zibi : Na szczęście g... masz do powiedzenia. Sądząc po ksywie taki z ciebie legionista jak ze mnie widzewiak z Bydgoszczy.

odpowiedz
Mat Z - 26.10.2021 / 17:30, *.tktelekom.pl

Szczerze?
Nie mogę patrzeć na te gęby.... kmwtw...

odpowiedz