fot. Hugollek / Legionisci.com

Dzień Wszystkich Świętych

Redakcja, źródło: Legionisci.com

Kolejny rok przyniósł niepowetowane straty w legijnym środowisku. Pożegnaliśmy zarówno zawodników oraz trenerów współtworzących historię najlepszego klubu na świecie. Danuta Jośko-Żochowska, Anna Skrzetuska-Sochacka, Adam Smelczyńsi czy Zbigniew Pacelt byli mistrzami w swoim fachu. Niepowetowaną stratą jest odejście również kibiców, którym nie będzie już zasiąść na stadionie przy Łazienkowskiej 3.

W ostatnim roku odeszli (w kolejności alfabetycznej) m.in.: Łukasz Chełstowski "Chełsta" (kibic), Darek Grochowski "Portoś" (kibic), Danuta Jośko-Żochowska (siatkówka), Robert Kraska (żużel), Marek Nowak "Zgredzik" (kibic), Zbigniew Pacelt (pięciobój), Maria Piątkowska (lekkoatletyka), Adam Smelczyński (strzelectwo), Anna Skrzetuska-Sochacka (łyżwiarstwo), Michał Smoleński „Coolio” (kibic), Andrzej Tomczyk (piłka nożna).

Jak co roku, odeszło od nas jeszcze wiele innych postaci, mających Legię w sercu, którzy nie zostali wymienieni.

Cześć Ich pamięci!

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (5)

+dodaj komentarz
tomiacab - 01.11.2021 / 19:06, *.centertel.pl

za szybko to wszystko się dzieje

odpowiedz
A. - 01.11.2021 / 13:12, *.centertel.pl

Redakcjo, odszedł również Jaco! Dopiszcie, niech każdy o nim pamięta!

odpowiedz
Rafał Prg. Płn. - 01.11.2021 / 11:46, *.t-mobile.pl

Niech spoczywają w Pokoju... [*] [*] [*]

odpowiedz
Kibolek - 01.11.2021 / 09:34, *.telefonica.de

Nie nowy trener Ale NOWY WŁAŚCICIEL A NIE LICHWIARZ OD KULCZYKA POTRZEBNY NA WCZORAJ . MIODUSKI WON TWOJE OKRADANIE I N8SZCZENIE KLUBU DOBIEGŁO KOŃCA. MIODUSKI WON

odpowiedz
Kibolek - 01.11.2021 / 07:44, *.telefonica.de

Mioduski LICHWIARZU WON Z LEGII

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.