fot. Woytek / Legionisci.com

Legia 0-2 Pogoń

Stypa na Łazienkowskiej

Wiśnia, źródło: Legionisci.com

Kolejny mecz i kolejna kompromitacja. Tym razem Pogoń przyjechała do Warszawy jak po swoje i po strzeleniu dwóch goli wywiozła z Łazienkowskiej trzy punkty. Ósma przegrana mistrzów Polski w tym sezonie stała się faktem.

Kilka minut po rozpoczęciu meczu błąd przy wyjściu na przedpole popełnił Dante Stipicia, który nie trafił w lecącą piłkę. Bliski wykorzystania jego pomyłki był Mahir Emreli, ale z ostrego kąta nie potrafił skierować futbolówki do siatki. Wkrótce ponownie było bardzo groźnie pod bramką Pogoni. Tym razem sam przed golkiperem gości znalazł się Luquinhas, ale Stipica popisał się fantastyczną interwencją. Niebawem Chorwat popełnił jednak kolejny kuriozalny błąd, który omal nie skończył się straconym golem. Wybijając piłkę trafił wprost w Emreliego, ale ku jego szczęściu odbita od Azera piłką odbiła się jedynie od słupka. Niebawem gracze Pogoni stworzyli sobie dwie doskonałe okazje. Najpierw górą w pojedynku z jednym z przeciwników okazał się być Cezary Miszta, a potem niebezpieczeństwo w ostatnim momencie zdołali zażegnać defensorzy mistrza Polski. Pierwszy kwadrans upłynął szybko, gdyż sytuacji bramkowych było naprawdę sporo. Mecz oglądało się ciekawie, chociaż wynik nadal pozostawał bezbramkowy. W 20. minucie celne uderzenie zanotował Emreli. Jego próba była jednak zdecydowanie zbyt słaba i spokojnie piłkę złapał Stipica.

Podobnie było zresztą dziesięć minut potem. Wtedy to zza pola karnego Chorwata chciał zaskoczyć Josue. Bramkarz Pogoni był jednak dobrze ustawiony i nie dał się pokonać. Legioniści mieli tego wieczoru przewagę, jednak nie potrafili jej udokumentować strzelonym golem. Głównie działo się to dzięki bardzo dobrej postawie na linii Stipicy. W 41. minucie bramkarz znowu stanął na wysokości zadania, wyłapując mocne uderzenie z daleka Ihora Charatina. W ostatniej akcji pierwszej połowy Pogoń wyszła na prowadzenie. Dośrodkowanie z prawej strony boiska celną główką wykończył Luka Zahović. Po chwili sędzia zaprosił piłkarzy na przerwę. Schodzącym do szatni towarzyszyły olbrzymie gwizdy zdegustowanych ich postawą kibiców.

fot. Woytek / Legionisci.comfot. Woytek / Legionisci.com

Tuż po rozpoczęciu gry było już 2-0 dla Pogoni. Dośrodkowanie z prawej strony bardzo dobrze wykończył po ziemi Rafał Kurzawa, wprawiając w euforię swoich kibiców. Początkowo sędzia zasygnalizował pozycję spaloną, jednak po analizie VAR zmienił decyzję i słusznie wskazał na środek boiska. Piłkarze ze Szczecina nie ustawali potem w atakach. Po niespełna godzinie gry legionistów uratował instynktowną obroną Miszta. Młody bramkarz odbił przed siebie mocny strzał Kacpra Kozłowskiego. Czas uciekał, a wynik nie zmieniał się. Nad postawą piłkarzy Legi na boisku można było jedynie gorzko zapłakać. Wreszcie w 68. minucie było o krok od kontaktowego gola. Po rzucie rożnym z najbliższej odległości strzelał Lindsay Rose i świetnie na linii zaprezentował się Stipica.

Siedem minut przed końcem regulaminowego czasu gry wprowadzony na murawę chwilę wcześniej Michał Kucharczyk mógł wpisać się na listę strzelców. Strzał byłego legionisty z ostrego kąta szczęśliwie obronił Miszta. Za moment młody bramkarz raz jeszcze spisał się dobrze, odbijając przed siebie mocny strzał Sebastiana Kowalczyka. W 86. minucie odpowiedzieli gracze Legii. Ze skraju pola karnego z półwoleja huknął Filip Mladenović i znów górą był Stipica. W doliczonym czasie gry główkował jeszcze Wieteska, ale nie sprawił golkiperowi Pogoni żadnych problemów.

Ekstraklasa
13 kolejka
#LEGPOG
15478
Warszawa
31.10.2021
17:30
Legia Warszawa
Pogoń Szczecin
Legia Warszawa
0-2
Pogoń Szczecin
(0-1)
Zahović 45'
Kurzawa 46'
31 Cezary Miszta
29 Lindsay Rose 73'
4 Mateusz Wieteska
55 Artur Jędrzejczyk
6 Mattias Johansson
14 Ihor Charatin 51'
8 Andre Martins
25 Filip Mladenović
27 Josue
11 Mahir Emreli 61'
82 Luquinhas
59 Kacper Tobiasz
5 Yuri Ribeiro
16 Jurgen Celhaka
22 Kacper Skibicki
20 Ernest Muci 51'
92 Bartłomiej Ciepiela
21 Rafael Lopes 61'
7 Lirim Kastrati 73'
30 Kacper Kostorz
Dante Stipica 1
Jakub Bartkowski 2
Konstandinos Triandafilopulos 13
Mariusz Malec 33
Luis Mata 97
Damian Dąbrowski 8
76' Kacper Kozłowski 64
85' Sebastian Kowalczyk 27
76' Jean Carlos Silva 21
85' Rafał Kurzawa 7
69' Luka Zahović 10
Jakub Bursztyn 26
Igor Łasicki 55
85' Paweł Stolarski 41
Hubert Matynia 15
76' Mateusz Łęgowski 99
76' Kamil Drygas 14
Mariusz Fornalczyk 17
69' Michał Kucharczyk 18
85' Piotr Parzyszek 9
Trener: Marek Gołębiewski
Asystent trenera: Inaki Astiz
Kierownik drużyny: Konrad Paśniewski
Lekarz: Filip Latawiec
Masażyści: Przemysław Wielebski, Sebastian Karst
Trener: Kosta Runjaic
Asystent trenera: Robert Kolendowicz
Kierownik drużyny: Daniel Strzelecki
Lekarz: Bartosz Paprota
Masażyści: Patryk Sobczyk
Sędziowie
Główny: Damian Sylwestrzak
Asystent: Adam Karasewicz
Asystent: Michał Sobczak
Techniczny: Łukasz Kuźma
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (330)

+dodaj komentarz
Biała Siła - 03.11.2021 / 09:44, *.vectranet.pl

Najlepszym rozwiązaniem i przejrzenia na oczy to brak kibiców ,brak kasy każdego do pionu stawia ,oczywiście to zęba wspierać własną drożynę ale są granice nieszczelności

odpowiedz
Biała Siła - 03.11.2021 / 09:47, *.vectranet.pl

@Biała Siła: sorki za te byki ,

odpowiedz
Prawdziwy_Kibic - 02.11.2021 / 08:30, *.orange.pl

Jestem kibiem z ponad 25 letnim stażem. To co się tu wyrabia jest poniżej krytyki. Pozwólcie, że Wam wyjaśnię:
1. Miesiąc temu piłkarze i trener byli bohaterami. Wygrali u siebie z Leicester i zajęli 1 miejsce w grupie. Ledwo miesiąc później trenera nie ma, piłkarze i działacze są wyklinani i wyzywani przez prymitywów, którzy przezywają się prawdziwymi kibicami. Serio, Wy jesteście prawdziwi kibice? Jak nie idzie Twojemu ukochanemu klubowi to go wyzywasz jak prymityw? A w życiu prywatnym tak samo postępujecie? Jak macie kryzys w związku / rodzinie / pracy, to też do wszystkich wokół wyklinacie? Prymitywne
2. Skoro Legia to WY, to zacznijcie grać za piłkarzy i osiągnijcie lepsze wyniki. Zacznijcie ich trenować i ustawiać taktykę. Lepiej. Jak Legia to Wy to kupcie klub i wprowadzcie swoje genialne rządy. Wyłóżcie swoje prywatne pieniądze i wtedy zarządzajcie. Pewnie Was wszystkich razem wziętych by nie było stać w Waszym uwczesnym życiu, ale to już inna sprawa. A gdzie jest dzisiaj Wisła pod zarządem "kibiców" każdy widzi. Prymitywne.
3. Żałosne, że są tacy "kibice", którzy śpiewają z Legią na dobre i na złe, a jak przychodzi złe to wyklinają wszystkich dookoła a sami to są zajebiści. Prymitywne. Ciekawe ilu z Was by zostało po spadku.

odpowiedz
LewLegia - 02.11.2021 / 12:21, *.net.pl

@Prawdziwy_Kibic: co to znaczy uwczesnym? prymitywne określeni.
Skąd wiesz ile hajsu mają kibice ? prymitywne myślenie,
Gdzie jest napisane, że jak ktoś ma dużo kasy to jest dobrym prezesem kubu?
Mega prymitywne i naiwne.

odpowiedz
Łukasz 87 - 02.11.2021 / 15:45, *.chello.pl

@Prawdziwy_Kibic: Nie wiem gdzie ty patrzysz ale ja nie pamiętam żeby ktoś zajął już 1 miejsce w grupie.

odpowiedz
Kaczynski - 03.11.2021 / 00:12, *.vectranet.pl

@Prawdziwy_Kibic: zawsze byles debilem?

odpowiedz
Mirów - 03.11.2021 / 05:52, *.tpnet.pl

@Prawdziwy_Kibic: Żałosny to jesteś Ty !

odpowiedz
A JĘDZA Z BABOLEM KUPONY LICZY... - 02.11.2021 / 00:55, *..

A WSZYSCY ZAPOMNIELI O KIEROWNIKU DRUŻYNY, ILE ON JESZCZE BĘDZIE PARODIOWAŁ W LEGII ZARAZ ZROBIĄ LEGENDE Z NIEGO I ZOSTANIE NA RENCIE W LEGII, DYRETORY I KIEROWNIKI WYPIE....Ć!

odpowiedz
Warszawiak 1234 - 02.11.2021 / 00:15, *.aster.pl

Wyrzucenie Kuchego i Rado czy zatrudnienie tej zbieraniny, co bylo gorsze ?!?! A tak na serio, czy wyrzucenie Michniewicza, jako 'winnego syfu' bylo trafnym posunieciem?!?! Niech mi ktos uswiadomi ten fenomen Legii wygrywajacej w LE i broniacej sie przed spadkiem!! To jest szalenstwo jakiego nie pamietam jak zyje.

odpowiedz
Semper Fi - 02.11.2021 / 02:53, *.ovh.us

@Warszawiak 1234: ziombel, jakie zwycięstwo w LE? To super szczęście ze Spartakiem, i jeden dobry mecz z Lester?
Cale eliminacje to byl dramat, od razu widac bylo ze Legia to porazka...
Liga szybko to zweryfikowala...
Napoli tez
Zjedza Nas Stary w tym sezonie.
Pilkarzy przeplacamy i tyle. Szrot i padaka. Wiecej odpoczynku im dajcie, jutro badania krwi ku...a na zmeczenie??? Daj spokoj chlopcze, ten klub to padaka, smiech i robia jeszcze zkobicow frajerow.

odpowiedz
RobL - 01.11.2021 / 21:51, *.chello.pl

piękne lato ,smutna jesień ale to jest "tylko "piłka, w czwartek ogień i może będzie jeszcze przepięknie..

odpowiedz
777 - 01.11.2021 / 23:59, *.chello.pl

@RobL: Będzie jak pozbędziemy się dwóch szkodników Mioduskego i Kucharskiego, w tej kolejności, nawet kosztem gry w 4 lidze.

odpowiedz
Prawda - 01.11.2021 / 19:20, *.fiberlink.pl

Jest takie powiedzenie: "szanuj szefa swego bo możesz mieć gorszego" ...
a co robiły trybuny za Leśnego!!! teraz niejeden by chciał powrotu

odpowiedz
gazza - 01.11.2021 / 18:49, *.inetia.pl

Bardzo ładne zachowanie Kucharczyka po meczu - Brawo !

odpowiedz
Hiszpan - 01.11.2021 / 18:52, *.telnaptelecom.pl

@gazza: Kuchy KING wracaj.

odpowiedz
Riko - 01.11.2021 / 20:12, *.chello.pl

@gazza: A co zrobił Kuchy w tv nie pokazali.

odpowiedz
AA - 01.11.2021 / 22:11, *.virginm.net

@gazza: Miałem to samo napisać.Wszyscy ciśnom pajacykom zasluzenie zresztą i maĺo kto zauważył zachowanie p.Kucharczyka.
Bardzo dziękuję p.Michale pokazał pan klasę a przede wszystkim szacunek.

odpowiedz
Reader - 01.11.2021 / 18:23, *.chello.pl

Kucharczyk w koszulce Pogoni wygląda tak jak Messi w koszulce PSG

odpowiedz
IKEA - 01.11.2021 / 17:52, *.inetia.pl

Co wam nie pasi?Żeśmy do niedzieli w południe meble skręcali w naszym domku nad jeziorem.Po triumfie nad Świtem grzecznie spędzaliśmy tam czas grając w planszówki i oglądając Bolka i Lolka!

odpowiedz
Marek Legia - 01.11.2021 / 17:39, *.orange.pl

Jaka kompromitacja przegraliśmy z piłkarzami a nie z hokeistami .Piłkarze Pogoni byli lepsi mieli lepszego bramkarza to jest gra a nie to że Legia to musi wygrać amen

odpowiedz
bronek49 - 01.11.2021 / 17:19, *.chello.pl

Pisałem już że Mchniewicz zostawi po sobie spaloną ziemie drużyna fatalnie przygotowana fizycznie rozbita szatnia nie wprowadził żadnego młodego na stałe do zespołu ,zespoł bez jakości bez stylu to był następny błąd Mioduskiego w jego zatrudnieniu całe szczęście że pyroka popędził ,teraz trzeba odpuścić sezon zacząć na poważnie i bez lęku ogrywać młodych a tych pijaczków i tych co psują atmosferę popędzić jakoś to przebolejemy w nadziei że następny sezon będzie udany

odpowiedz
Robson - 01.11.2021 / 16:52, *.plus.pl

Witam kibiców legii jestem kibicem lecha smutne jest to co się dzieje z legia powod słabej gry legii jest gra w pucharach ale będzie dobrze skończą się puchary i legia się odbije od dna legia przystępując do meczu w lidze ma w nogach o dziesięć meczy w nogach więcej od rywali w bardzo krótkim czasie

odpowiedz
WŁODZIMIERZ - 01.11.2021 / 16:26, *.orange.pl

Tu w Legii powinni rządzić ludzie którzy mają pojęcie o piłce nożnej
a nie jakieś Szopeny które powinny się zajmować graniem muzyki poważnej!
jestem bardzo zły piłkarze Legii to zlepek nieodpowiedzialnych graczy!
tu mają grać zuchy a nie piłkarze chuligani

odpowiedz
WETERAN - 01.11.2021 / 16:17, *.tpnet.pl

Zapomniałem o Nawrockim.Też go brakuje /nadmiernie eksploatowany młody oraganizm/bo Rose dotychczas nie spełnia oczekiwań."Asystował" przy obydwu
straconych bramkach z Pogonią.Nie usprawiedliwi go nawet gol w pucharze ze Świtem Skolwin.......

odpowiedz
Gustaf - 01.11.2021 / 16:12, *.centertel.pl

Najważniejsze aby dalej dla Was liczyło się tylko mistrzostwa i by nie schodzić na ziemię, bo mistrzem Fortuna I liga tez można zostać :)

odpowiedz
WETERAN - 01.11.2021 / 16:09, *.tpnet.pl

CO SIĘ STAŁO Z EMERLIM ?
W TRZECH MECZACH PIĘĆ "SŁUPKÓW" !!!
Z PIASTEM ZALICZYŁ NAWET "HATTRICKA" PODOBNIE JAK TORIL,KTÓRY JEDNAK "OMIJAŁ" SŁUPKI I TRAFIAŁ DO SIATKI!
Najbliższa perspektywa Legii nie jest ciekawa.To nie jest drużyna z ubiegłego sezonu.Odeszli "wahadłowi" Wszołek,Vesović,Juranović a Mladenović stracił formę /ożenek?/.Oni stanowili "serwis"dla Pekharta,który dzięki ich podaniom,przykładał nogę lub głowę i został królem strzelców.Dzisjaj Pekhart nie istnieje/ do tego kradzież w domu i kontuzja/.Widać brak Kapustki a Luquinhas obniżył loty /urodziny dziecka?/.Młodzi bramkarz Legii to fajne chłopaki ale wyraźnie brak Boruca,który potrafił w czasie meczu "dyscyplinować" kolegów.Podobno również w szatni miał b. poważny wpływ na "morale" zawodników.Letnie transfery,może i ciekawe ale "last minute" i trzeba poczekać na rezultaty.Do tego dochodzą /podobno/ wewnętrzne konflikty i mamy w skrócie przyczyny lokaty Legii w strefie spadkowej.Aktualny trener podobno jest tymczasowo i oczekuje się na "zbawiciela" w postaci Marka Papszuna.Zobaczymy.

odpowiedz
PL - 01.11.2021 / 15:53, *..

Macie dobrego trenera z Warszawy z Legią związany od grup młodzieżowych po 1 drużynę, a pracje obecnie Rzeszowie, popatrzcie jakie wyniki ze Stalą osiągnął!

odpowiedz
grzesiek - 01.11.2021 / 15:59, *.centertel.pl

@PL: wszystko mamy dobre w warszawie oprocz prezesa i wlascicirla

odpowiedz
gazza - 01.11.2021 / 15:27, *.inetia.pl

Patrząc na grę piłkarzy w ostatnich meczach to tych zawodników wywaliłbym do rezerw a najlepiej z klubu: Mladenovic Rose Wieteska Jędrzejczyk Johansson Martins Kastrati.
Pozostałych uzupełnić młodymi walecznymi z Legii 2 i jedziemy dalej.

odpowiedz
grzeziek - 01.11.2021 / 15:33, *.centertel.pl

@gazza: tym razem zmiana pilkarzy nie wystarczy, trzeba zmienic wlasciciela klubu.
Chlop sie bierze za cos na czym sie w ogole nie zna. Jak mozna w jednym okienku sciagnac tylu pilkarzy? To bylo oczywiste ze w szatni beda konflikty. A skonfliktowani ludzie jak maja grac ze soba to nie da rady. Sorry. Mioduski juz sie skonczyl. Teraz to kwestia czasu kiedy odda klub komus innemu

odpowiedz
rkt - 01.11.2021 / 16:53, *.play-internet.pl

@grzeziek: Pytanie, kto kupi trupa?

odpowiedz
Hiszpan - 01.11.2021 / 15:12, *.telnaptelecom.pl

Nie chcę się pastwić nad dziewczynami ale właśnie leci powtórka meczu z Pogonią. W TV wygląda to jeszcze gorzej niż na żywo. Powinni puszczać przyspieszone żeby dało się to złapanie oglądać.

odpowiedz
Masochista - 01.11.2021 / 15:08, *.tpnet.pl

Ku..a ludzie zamiast ratować co się da z pogorzeliska. To atakujecie tego tego biednego kowala I co z tego wyszło jak zwykle jeden wielki śmiech.
Kowal sobie kręci zwałe że cbś go zawija proszę dajcie już spokój.
Ja ja bym chciał zapytać kogoś z was o tą mieszankę Kosowsko, Portugalsko,
Azersko, Albańsko i jeszcze nie wiadomo jaką. Naprawdę w prawie 40 milionowym kraju nie ma piłkarzy na miarę Legii?
może zamiast pozywać Wojciecha K. padnijcie na kolana i błagajcie żeby dograł wam ten sezon może nie ma wątroby i nie jest z Portugalii ale ma przynajmniej kohones :)))

odpowiedz
powiś(L)e - 01.11.2021 / 14:30, *.waw.pl

Czas najwyższy oczyścić tą stajnię Augiasza.

odpowiedz
Leśny Dziadek - 01.11.2021 / 13:33, *.206.149

Legia to my Legia to my
a nie Miodulski i jego psy!

odpowiedz
Leśny Dziadek - 01.11.2021 / 15:13, *.centertel.pl

@Leśny Dziadek: Nie podszywaj się buraku.

odpowiedz
Antek - 01.11.2021 / 13:12, *.play-internet.pl

Jaka stypa CH,.........dostali stypa

odpowiedz
Z Wielkopolski - 01.11.2021 / 13:00, *.play-internet.pl

Problemy Legii na zaczęły się teraz. Jak kula śnieżna nawarstwiały się z każdym rokiem, jeszcze za Leśnodorskiego. Wynik w kasie na minusie ale trzeba było się napinać i realizować kontrakty, na które nie było środków. Do tego pan piłkarzyki nie spełniał oczekiwań. Skauci wciskali do Legii tego kto się nawinal, bo zyskiwali prowizję. Legia idzie dziś drogą FCB. Potrzeba pokory aby zrównoważyć budżet. I co roku nie może być nowej jedenastki wyjściowej na nowy sezon. Dodajmy z roku na rok coraz słabszej. Stabilizacja finansowa i personalna konieczna natychmiast, nawet za cenę wyłączenia się z rywalizacji o najwyższe cele. A potem do przodu. Ta liga potrzebuje większej konkurencji. Pucharowi że muszą zdobywać szlify w krajowej rywalizacji aby nie przegrywać z europejskimi kelnerami. Potrzeba silnej Legii ale i Lecha, Pogoni, Rakowa Lechii i innych. Wzmocniona rywalizacja podniesie też atrakcyjność. O poziomie nie wspomnę.

odpowiedz
grzesiek - 01.11.2021 / 13:03, *.centertel.pl

@Z Wielkopolski: moze i masz racje, ludzie mysla ze Leśnodorski sprostalby prowadzeniu klubu pilkarskiego ale to wcale nie jest proste, bedac kopciuszkiem w europie.

odpowiedz
Z Wielkopolski - 01.11.2021 / 13:15, *.play-internet.pl

@grzesiek: Nie jestem wrogiem takiego czy innego klubu, choć od 1970 r jestem kibicem Lecha. Każdy klub kiedyś dopada kryzys w różnej postaci. Kiedy Cupial rządził Wisłą a Śląsk kupił Solorz, budziło się przekonanie, że jest szansa na powstanie kilku klubów o mocnej podstawie. Ale Cupial zorientował się jak go kiwają z kasą w Wiśle, natomiast Solorz zauważył że za dużo musi w pompować monety w Śląsk. A on chciał na Śląsku zarobić. Problemy w polski futbolu nie są 0/1.

odpowiedz
Hiszpan - 01.11.2021 / 11:49, *.telnaptelecom.pl

Począwszy od IKEI poprzez Josue aż do Muzułmana grają wolno w poprzek boją się strzelać. Coś tu śmierdzi. Zbuk czy BUK?

odpowiedz
olew - 01.11.2021 / 11:49, *.vectranet.pl

Jak skaleczyliśmy Gigantyczną Sampdorię, też w lidze było dołowanie, no trzeba jakieś pozytywy przytaczać

odpowiedz
Yeti - 01.11.2021 / 11:49, *.play-internet.pl

Dramat. Zapowiada się najgorszy sezon Legii w Ekstraklasie w XXI wieku.

odpowiedz
olew - 01.11.2021 / 11:43, *.vectranet.pl

jest słabo, nie ma trenera, nie ma grajków , nie ma dopingu, ale taki kibolski los , czasami trzeba dołować

odpowiedz
grzesiek - 01.11.2021 / 11:34, *.centertel.pl

W sumie trzeba pogratulowac Mioduskiemu ze wytrzymal od 2016 roku lacznie 5 lat prowadzic klub pilkarski. Jak sam mawiał nie zna sie na pilce noznej. Wiec na prawde jestem pelen podziwu ze az 5 lat to trwalo. W tym ostatnio chyba 3 czy 4 lata bez pucharow. Oslabienie pozycji Legii w rankingu klubowym.

Jakim cudem my ogralismy ten spartak i leicester?

odpowiedz
SzB - 01.11.2021 / 11:43, *.pljtelecom.pl

@grzesiek:
Jest taka piosenka Fort Minor, gdzie śpiewał "this is ten per cent luck (...)". O wygranych o których piszesz można powiedzieć, że akurat to było 90% szczęścia, 2,5% ultra defensywnego pomysłu grubego, 2,5% zaangażowania i chęci wypromowania się przez ten obóz uchodźców....

odpowiedz
Kolo77 - 01.11.2021 / 14:33, *.tpnet.pl

@grzesiek: fart poprosu…

odpowiedz
Vander - 01.11.2021 / 11:07, *.37.5

Jak można przegrać mecz w którym bramkarz rywali daje nam trzy prezenty ( bramkarz rywali grał niepewnie i był jednym z gorszych na boisku )

odpowiedz
Vander - 01.11.2021 / 11:07, *.37.5

Jak można przegrać mecz w którym bramkarz rywali daje nam trzy prezenty ( bramkarz rywali grał niepewnie i był jednym z gorszych na boisku )

odpowiedz
artic - 01.11.2021 / 11:01, *.55.149

Ciekawe co dzis robia Ikea,Kastrat,Rose,Emreli i porugalce??? bo na groby pewnie nie pojechali ja to bym na miejscu Gołąbka jutro o godz. 7 .00 trening a przed treningiem kiero stają z alkomatem i wszyscy dmuchanko :)

odpowiedz
wukashi - 01.11.2021 / 10:31, *.play-internet.pl

Michniewicz out!

odpowiedz
siwy - 01.11.2021 / 10:27, *.vx.pl

Byliśmy w Warszawie od Soboty fajny czas z super Niedzielą. Jedno przeraża strasznie dużo zniewieściałych młodych ludzi i wszechobecne okulary przeciwsłoneczne hmmm. Możecie się wypowiedzieć jak zaprezentowała się Pogoń na sektorze?. W moim odczuciu z sktora gości było bardzo dobrze. I radę wam dam nie jest tak źle bywa w życiu i gorzej. My zaczynaliśmy po Ptaku od A klasy po wielu latach w końcu mamy normalny klub super prezesa za chwile nowy stadion. Nie zawsze świeci słońce trzymajcie za nas kciuki w drodze po tytuł!!. Pozdrawiam stara gwardie i cała Legie. Pamiętajcie Legia to wy a nie kudlaty i piszczące dzieciaki w rurkach i okularach.

odpowiedz
k. - 01.11.2021 / 12:44, *.t-mobile.pl

@siwy: Zaprezentowaliście się bardzo dobrze. Moim zdaniem jedna z najlepszych ekip kibicowsko ostatnich lat. Pozdrowienia dla Szczecina (w szczególności dla północnych dzielnic).

odpowiedz
Miasto Rafałka - 01.11.2021 / 10:27, *.t-mobile.pl

Niech jutro ekipa sportowa pojedzie do tego LTC i przekona ten cały zaciąg obcokrajowców Kucharskiego do rozwiązania kontraktów

odpowiedz
Olomanolo - 01.11.2021 / 11:50, *.play-internet.pl

@Miasto Rafałka: Powiedz mi dlaczego sportowcy mają tam jechać ? Czy tylko oni są kibicami Legii ? To MY wszyscy powinniśmy tam pojechać bo każdy z nas jest Legionistą a nie tylko ekipa sportowa -

odpowiedz
kilof - 01.11.2021 / 15:10, *.t-mobile.pl

@Olomanolo : o której jedziecie ?

odpowiedz
jo - 01.11.2021 / 10:03, *.centertel.pl

Poszczególne elementy tej maszyny są dobre. Niestety ktoś to c#ujowo złożył i to nie działa. Tu tymczasowy trener niewiele zmieni. Oni biegają po boisku jak kurczak bez głowy.

odpowiedz
NIE DLA NAS FORMA ZŁA - 01.11.2021 / 09:50, *.centertel.pl

Dno DNA

odpowiedz
Jaro - 01.11.2021 / 09:42, *.centertel.pl

Kto ogania kozy dla wyznawców Allaha żeby się nie nudzili, Miodek czy Kucharski? Może zabawa z kozami ich tak wykańcza że potem nie mają siły biegać...

odpowiedz
Lopez - 01.11.2021 / 09:39, *.tpnet.pl

Trzeba sprowadzić więcej towarzyszy z bliższego i dalszego wschodu a będzie lepiej, kucharski działaj...

odpowiedz
Adamowicz ale nie Paweł - 01.11.2021 / 10:01, *.jmdi.pl

@Lopez : nie trzeba nawet daleko szukać na granicy są

odpowiedz
Lopez - 01.11.2021 / 10:19, *.tpnet.pl

@Adamowicz ale nie Paweł : to może Kucharski wziął faktycznie z granicy ten ostatni zaciąg wakacyjny słabych piłkarzy, ściemnili mu że umieją grać a ten im uwierzył...

odpowiedz
paw_pawela - 01.11.2021 / 09:03, *.telkab.pl

Mam nadzieję że jak przyjdzie wygrana, a kiedyś musi, to będzie okazała i będą jechali jak walec... takie mam przeczucie...huk sezon stracony ale sądzę że jest szansa na najniższe podium.. tylko koniecznie bez Rose bo przez kata nie widziałem większego gamonia

odpowiedz
(L) - 01.11.2021 / 09:03, *.174.134

Nie zatrudni innego trenera. Cały czas płaci Vuko, doszedł chórzysta i jeszcze trzeciemu płacić ? Bez szans. Gołębiewski był w klubie i jest najtańszą opcją. Kropka.

odpowiedz
Szymon - 01.11.2021 / 09:02, *.194.194

Witam . Ja z innej beki : znalazłem zegarek na 206 jak ktoś jest zainterosowany to proszę o tel 604 134 890. Opisu nie wstawiam. ZA 3 dni idzie do żyda

odpowiedz
Szymon - 01.11.2021 / 08:59, *.194.194

Witam . Ja z innej beki : znalazłem zegarek na 206 jak ktoś jest zainterosowany to proszę o tel 604 134 890. Opisu nie wstawiam. ZA 3 dni idzie do żyda

odpowiedz
gazza - 01.11.2021 / 08:49, *.inetia.pl

Trenerze - Od dziś trenujemy strzały z pierwszej piłki !
Jak widzę te próby przyjmowania piłki w polu karnym to krew mnie zalewa...
Tylko strzał z pierwszej piłki ma szansę na gola !!!

odpowiedz
PedroSc - 01.11.2021 / 08:48, *.chello.pl

Raczej "przy" Łazienkowskiej... "Na" Łazienkowskiej co najwyżej asfalt można wymienić...

odpowiedz
kamyk - 01.11.2021 / 08:40, *.chello.pl

Panowie,
Po pierwsze:
Specjalnie nikt nie porusza tematu ITI.
Dla mnie Mioduski to ewidentnie białe rękawiczki ITI i ich zemsta na Legii.
Między innymi zobaczcie co się dzieje na Żylecie i na całym stadionie. Rurki i przypadkowi pełną gębą.
Cały czas wymiana ludzi - marzenie waltera.
Mioduski ma zadanie doprowadzić klub do upadku (może nawet 4 liga).
Po drugie:
Mioduski tylko pożycza pieniądze Legii.
Na dzień dzisiejszy około 180 mln.
Legia wszystko będzie musiała oddać cwaniaczkowi.

To takie moje spojrzenie, na Legię chodzę kilkadziesiąt lat.

odpowiedz
olew - 01.11.2021 / 11:56, *.vectranet.pl

@kamyk: brednie, rozumiem, wszyscyśmy skołowani, ale brednie okrutne

odpowiedz
Jurand - 01.11.2021 / 15:23, *.t-mobile.pl

@kamyk: Zgadzam sié całkowicie, dodałbym tylko dlaczego podpisywane są takie kontrakty, że nie ma bata na piłkarzykòw, może ktoś coś ma z tego..............

odpowiedz
Paco - 01.11.2021 / 08:30, *.orange.pl

Kudłaty musi odejść . Dość eksperymentów tego gołodupca . Trzeba go się pozbyć za wszelka cenę i w każdy możliwy sposób .

odpowiedz
Jurek - 01.11.2021 / 08:08, *.tropolys.de

Podziwiam tych, którzy z własnej i nieprzymuszonej woli chodzą na stadion.
Masochiści?

odpowiedz
Rikki - 01.11.2021 / 07:59, *.net.pl

Ćwirki ptaszkają ze Lampard i Conte podjęliby się ratowania L bo od pół roku są bezrobotni a gotowi byliby wspomoc Loczka , ten jednak twardo ma swój plan naprawczy a efekty już tego mamy jak na dłoni...toniemy !!!

odpowiedz
DNA Legi - 01.11.2021 / 08:15, *.com.pl

@Rikki: A w tej bajce były smoki??

odpowiedz
kolega - 01.11.2021 / 07:50, *.inetia.pl

Czy tylko dla mnie gra Mladenovica to sabotaż ?

odpowiedz
Po(L)ubiony - 01.11.2021 / 07:57, *.aster.pl

@kolega: Mniej więcej od lipca podkłada miny w każdym naszym meczu. Praktycznie większość bramek tracimy po jego błędach. Prawa strona w obronie nie istnieje. Ratował co mógł Nawrocki, ale sprawa się rypła...

odpowiedz
Knur artur - 01.11.2021 / 09:35, *.inetia.pl

@kolega: wczoraj oba gole do spóły z "kapitanem",nie pierwszy raz

odpowiedz
Kibolek - 01.11.2021 / 07:40, *.telefonica.de

Nie znasz się na tym MIODUSKI NIE ZNASZ SIE NA TYM . MIODUSKI WON

odpowiedz
PLBBOY - 01.11.2021 / 07:33, *.inetia.pl

Loczek spełnia mokre sny naszych wrogów i spuszcza Legię do pierwszej ligi.

odpowiedz
Krzysztof - 01.11.2021 / 07:30, *.centertel.pl

Legia Warszawa żyje!
Skąd więc ta stypa w tytule?

odpowiedz
Borys - 01.11.2021 / 10:00, *.centertel.pl

@Krzysztof: bo jest hu...ia i morze wodorostów jak tego nie widzis zmień proszę denka..

odpowiedz
skrzat - 01.11.2021 / 07:27, *.centertel.pl

Do straty pierwszej bramki nie wyglądało to źle.ale zgadzam się z większością ze tu można zostawić 4,może 5 piłkarzy reszta won.najlepiej razem z Szopenem.Za dużo zagranicznego szrotu...

odpowiedz
Hiszpan - 01.11.2021 / 07:17, *.play-internet.pl

Myślę że grupa bankietowo-galeriowa jest dużo większą niż nam się wydaje. Spotkania z IKEĄ to tylko wierzchołek góry lodowej. Są podziały , kłótnie o pieniądze , zagraniczne grupki mają wywalone na klub. A charakternych Polaków brak. To nie może dobrze siè skończyć.

odpowiedz
Kkk - 01.11.2021 / 07:01, *.net.pl

Przyśpiewki typu Wyp... itd nie dotarły i nie dotrą do piłkarzyków. Oni nie rozumieją języka polskiego. Jest jesień, liście spadają z drzew. Może takie liście powinni dostać te gwiazdeczki-pizdeczki z Ł3.

odpowiedz
dino - 01.11.2021 / 07:14, *.plus.pl

@Kkk:
Problem polega na tym że to nie jest tak że idzie sobie przykładowo Charatin Łazienkowska "O jaki fajny klub może tu sobie pogram" tylko ktoś ich zatrudnił dał kontrakty jednego szkodnika wczoraj widziałem na transparencie czekam jeszcze na trans z nazwiskiem jego szefa

odpowiedz
Opoor - 01.11.2021 / 06:54, *.centertel.pl

Ostatni niech zgasi światło

odpowiedz
ZnudzonyKibic - 01.11.2021 / 06:14, *.net.pl

Wstyd i hańba

odpowiedz
zp - 01.11.2021 / 03:47, *.centertel.pl

Uprzejmie proszę o zamieszczanie wpisów tylko dwóch użytkowników, mianowicie Leśnego Dziadka i Krzeszcza, wszystkie inne są stronnicze i nic nie wnoszą do dyskusji. Zdania obu panów są tak odmienne ze średnia z ich poglądów pozwoli nowemu trenerowi wyciągnąć średnią i ułożyć plan taktyczny na najbliższe mecze. Nie jest to żart ani szyderstwo tylko i wyłącznie obserwacja i czytanie ze zrozumieniem na przestrzeni ostatnich kilku lat. Kto się nie zgadza, zawsze może podejść do gniazda na meczu i złożyć zażalenie. Dość gówniarskich zagrań, tylko rozwiązania przemyślane, poparte życiowym doświadczeniem, kto się nie zgadza, nie ma nic do powiedzenia, nie ma, nie było i nie będzie demokracji na Legii.

odpowiedz
cc - 01.11.2021 / 08:55, *.centertel.pl

@zp: odstaw to co bierzesz, albo zgłoś się do specjalisty

odpowiedz
Leśny Dziadek - 01.11.2021 / 09:23, *.centertel.pl

@zp: Każdy musi mieć prawo do wyrażenia swoich poglądów. Kiedyś miałem pomysł - żeby grupa rozgarniętych kibiców spotkała się z zarządem Legii i nawiązała dobre relacje, oparte na tzw. ,,burzy mózgów,,, czyli logicznej dyskusji na argumenty. Np. co pół roku. Oczywiście BEZPŁATNIE dla jasności. Niestety bardzo szybko przekonałem się, że w klubie jest brak szacunku nie tylko dla kibiców....Dlatego nie ma sensu iść w kierunku jakiejkolwiek współpracy, bo nikt ze strony klubu nie jest nią zainteresowany.

odpowiedz
grzesiek - 01.11.2021 / 09:43, *.centertel.pl

@zp: donoszę iż Leśny Dziadek ostatnio napisał tutaj za pośrednictwem legionisci.com komentarz że Marek Papszun przestał być trenerem Rakowa. Wiec nie wiem czy to najlepszy wybor.

odpowiedz
Leśny Dziadek - 01.11.2021 / 10:04, *.centertel.pl

@grzesiek : Napisz, w którym artykule.

odpowiedz
Leśny Dziadek - 01.11.2021 / 10:11, *.centertel.pl

@grzesiek : Skoro nie odróżniasz prawdy od szydery, zabierz Grzesiu swoje wory, idz przez wieś, i ciesz się z rozsypywania piasku po rodzinnej drodze. A komentowanie zostaw dorosłym i tym, którzy piszą z sensem. A jest tutaj tych ludzi sporo.

odpowiedz
Bilu Berqvist - 01.11.2021 / 13:28, *.tele2.se

@zp: troszke zszokowany Twoim wpisem ale tez bardzo, hmmmm z braku lepszego slowa, zadowolony. I dziekuje.
Nie mam nistety juz mozliwosci podejmowac dyskusji bo ani nie moge sie odpowiednio podpisac, ani pisac. Na ajfonie kijowo sie pisze. Dlaczego? Qbas majewski ze swoja swita dali mi wiecznego bana, bo jak wspomniales wyrazalem swoje zdanie. Propagowali i popierali gdy ba mnie bluzgano a gdy staralem sie odpowiedziec, w roznych slowach, cenzurowali i kasowali. Po czasie stalo sie to lekko wqrviajace. Rozpisalem sie kurcze, poprawek mnostwo bo ajfon wbija zle litery. Bede sledzil forum i czasem cos chlapne. Pozdrowienia i serdecznosci /K.

odpowiedz
zp - 01.11.2021 / 03:35, *.centertel.pl

Czyli kibice są wkurzeni ????

odpowiedz
Maciek - 01.11.2021 / 03:31, *.com.pl

Spokojnie. Zaczną wygrywac. Ciagle mamy pozostalosci po Czesku. Czyli ani ładu ani skladu. To juz bylo widac w zeszłym sezonie ze nie wiele z tego bedzie. Nowy ich ogarnie tylko jeszcze czasu potrzeba. Najgorsze co mozna zrobić to sie teraz od nich odwrócić. A to nie uch wina ze nie sa przygotowani motorycznie.tzn po czesci ich ale za glupi sa zeby to zauwazyc

odpowiedz
Pawel - 01.11.2021 / 03:39, *.156.98

@Maciek: Wina Czeska? Ogarnij sie i milego zycia.

odpowiedz
cypis - 01.11.2021 / 02:12, *.rogers.com

kuzwa co jest wyp z tad

odpowiedz
Robert - 01.11.2021 / 01:32, *.plus.pl

W maju będzie dublet Lecha i spadek Legii.

Ci pierwszi będą w ekstazie, Ci drudzy...
Nie chciałbym być na miejscu tych drugich.

Jest też druga opcja. Ci pierwszi dubletu nie zdobędą, a Ci drudzy utrzymają się.

Wszystko jest możliwe.

odpowiedz
zp - 01.11.2021 / 03:40, *.centertel.pl

@Robert: zjazd pyro

odpowiedz
CZAS REWOLUCJI, ZARZĄD POD GILOTYNE! - 01.11.2021 / 01:05, *..

TAK NA OCHŁOdE TEGO, POMYŚLMY że tak TO NAJLEPSZY MOMĘNT NA ZMIANE KIEROWNICTWA, JEŚLI NIE ODEJDĄ SAMI TO SIŁĄ ICH Z LEGII, WOJNA! Z ZARZĄDEM!WOJNA!Z!POLITYKĄ!MIODUSKIEGO!

odpowiedz
artic - 01.11.2021 / 00:21, *.55.149

Zdaje sie ze ten Gołebiewski moze i dobrze sie wypowiada moze i dobrze chce ale sie nie nadaje do tych pijakow i smierdzacych leni! Jak miodka nie stac na Czerczesowa to jest polski doswiadczony trener taki a la Czerczesow nazywa sie Leszek Ojrzynski moze on sprawdzil by sie w roli trenera strazaka w (L) poki jeszcze nie jest za pozno tylko czy loczek na to wpadnie???

odpowiedz
CWKSiak - 31.10.2021 / 23:49, *.orange.pl

Wyciąganie wniosków…?
Zwolnienie trenera i zatrudnienie przejściowego bez żadnego doświadczenia?
Tylko trener był winien obecnej sytuacji?
Grajki nie maja żadnej odpowiedzialności?
Patrząc na walkę i wole zwycięstwa to należy mieć wątpliwości…
Prezesie Mioduski, może czas się zastanowić nad formą konstrukcji umów?
Sygnały z zylety są spójne? Jeszcze przed chwila słyszeliśmy „nic się nie stało lub jesteśmy z wami” po kolejnym wpier…
Albo stawiamy wysoko poprzeczkę, albo raz należy grać z zaangażowaniem, a za kilka dni możesz mieć mecz w d…
Gdzie są młodzi?
Niestety od dłuższego czasu Legia gra totalny piach za przyzwoleniem kibiców, prezesa i trenerów, a u grajków najważniejsze, ze kasa się zgadza.
Wydaje się, że przyszedł czas na głęboką analizę i reformy.
Legia Warszawa!

odpowiedz
Gowno nie obiektywny - 31.10.2021 / 23:34, *.co.uk

Ty wez sie ogarnij jakby nie baza fanow to Legia nie bylaby topowym polskim klubem i tak jest wszedzie
Gdzie te pieniadze prezesa?A moze ty za te srebrniki tu komentujesz
Legia To My,zarzad won

odpowiedz
Daszka - 31.10.2021 / 23:14, *.chello.pl

Tytuł pomeczowego omówienia, jak najbardziej adekwatny do obecnych legijnych realiów. Ja bym go jednak doprecyzował o jeden "niewinny" przymiotnik. Zatem pełny tytuł powinien brzmieć: "Miodowa stypa na Łazienkowskiej". Prawda, że brzmi dumnie, a jak charakternie?

odpowiedz
lob - 31.10.2021 / 23:03, *.chello.pl

Co z tego że nie chcieli przegrać, jak to są miernoty piłkarskie nawet jak na naszą buraczaną ligę. Bez wydolności, bez szybkości bez charakteru nie da się wygrywać meczów. Z każdym rokiem coraz gorzej. Szrot, szrotem pogania..........Wkłady do koszulek naszej Legii i nic więcej...........
Co trzeba zrobić żeby było lepiej ???
Właściciela a zarazem prezesa klubu posadzić w loży honorowej i zatrudnić prezesa, dyrektora i dobrego trenera. w drugiej kolejności pozbyć się szrotu i wkładów do koszulek Legii jak najszybciej to możliwe.
Następnie zatrudnić zdolnych, szybkich piłkarzy z charakterem, bez nałogów, a nie emerytów........Legia to nie sanatorium............

odpowiedz
REWOLUCJA MUSI BYĆ!INACZEJ MUSISZ ODEJŚĆ DARIUSZU... - 31.10.2021 / 23:03, *..

POWTARZAM LEPSZY WF OWIEC Z JEDNOSTKI WOJSKOWEJ A NIE CI UDAWACZE SPORTOWI, WSZYSCY JESTEŚCIE SIEBIE WARCI CAŁY ŻARZĄD KIEROWNICTWO!TO!WY DO WYMIANY!I! TO !NAT Y C H M IA ST!

odpowiedz
Sarcastico. - 31.10.2021 / 23:02, *.inetia.pl

Na miejscu Żylety nie przyszedłbym na mecz z Napoli, żeby ,,gwiazdy'' nie czuły wsparcia. Bo przecież tylko na błysku fleszy w Europie im zależy i na szybkim transferze do lepszego klubu. Je.ć ich... Już pokazali jak im zależy na Legii. A Wy kuźwa nie dajcie się dalej mamić. To tak na prawdę dzięki Waszym pieniądzom i uwadze ten drobny hochsztapler i słup jeszcze pasożytuje. A przy okazji tracicie na to swoje cenne zdrowie.

odpowiedz
Pino(L) - 31.10.2021 / 23:15, *.play-internet.pl

@Sarcastico. : Kibice sukcesów, to po co śpiewają na innych meczach "My kibice z Łazienkowskiej nie poddamy się, będziemy z Tobą zawsze i na dobre i na złe, Legia albo śmierć, Legia albo śmierć! Podnieś głowę i zaciśnij pięść"

odpowiedz
jb - 31.10.2021 / 22:59, *.chello.pl

LEGIA TO MY śmiech na stadionie , jak można być przeciw własnemu klubowi. Być 12 zawodnikiem przeciwnika. Przychodzę na stadion od 50 lat ale to co słyszę w wykonaniu pseudokibiców którzy jak tylko coś nie idzie to złorzeczą na piłkarzy na których do tej pory klaskali z radości. NIECH WAM PRZEZ GARDŁO NIGDY NIE PRZEJDZIE ŻE" LEGIA TO MY". LEGIA to są zawsze piłkarze i tylko piłkarze, to oni zdobywają trofea to oni piszą historię tego klubu. A jak komuś to się nie podoba niech nie przychodzi na stadion i nie szkaluje tego na co pracowali piłkarze przez tyle lat!

odpowiedz
Sarcastico. - 31.10.2021 / 23:04, *.inetia.pl

@jb: Wiesz co Opałka Marcin?

odpowiedz
Mich - 31.10.2021 / 23:06, *.play-internet.pl

@jb: walnij barana w ścianę, może deko zmądrzejesz

odpowiedz
Marcinos - 31.10.2021 / 23:09, *.orange.pl

@jb: "Klub to piłkarze a nie kibice" z takim nastawieniem polecam ligę Saudyjską oraz Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Legia to kibice i niewielu piłkarzy oraz działaczy, którzy (L) mają w sercu. Piłkarze grają w piłkę za pieniądze ale tworzą klub tylko w sensie sportowym tymczasowo, a później odchodzą do innych zespołów.

odpowiedz
leśnodorski - 31.10.2021 / 23:09, *.orange.pl

@jb: Takie to pokolenie na żylecie wyrosło. Na Żylecie na starym stadionie na nich się mówiło z pogardą wynikowicze. Jeszcze powinni wywiesić flagi lecha i lechi wtedy było by pk

odpowiedz
Paź Króla Woli - 01.11.2021 / 10:37, *.autocom.pl

@leśnodorski: co ty pierdl... chlopie?jacy wynikowicze jakie flagi?gdzie take basnie ci opiwiadali?widac ze typowy lesnodorski jestes.rodzina?Legia to My!

odpowiedz
Adson - 31.10.2021 / 22:39, *.lukman.pl

Dobry wieczór Wam wszystkim aczkolwiek nie jest on dla nas dobry. Na sam początek kilka sów o mnie jestem z Legią od 25 lat,nie jeżdżę regularnie na mecze ale każdy mecz Legi to dla mnie coś wyjątkowego i to staram się przekazać moim trzem synom 7 ‚5 i 1 rok. Jestem z Legią na dobre i na złe. Mam apel do piłkarzy i chciałbym żeby ten apel chociaż jeden z nich przeczytał :
Co to jest dla Was LEGIA?(pieniądze bo Prezes dobrze płaci )Jaki masz stosunek do pracy ? Czy masz problem z opłaceniem co miesięcznych rachunków ,spłaty kredytów ?Czy masz problem z opieką nad dziećmi kiedy musisz iść do pracy , co się dzieje Panie Piłkarzu jak Twoje dziecko jest chore a Ty musisz iść do pracy?A

To wyobraź sobie Panie Piłkarzu ze Ci kibice co najbardziej Wspierają ukochany klub w którym Ci przyszło grać i reprezentować Święte barwy maja jak Ty Rodzine i większe zobowiązania finansowe jak Ty. Jak niesie jedna z pieśni o naszym klubie : szkła praca dziewczyna rodzina wszystko to nie obchodzi dziś mnie kiedy gra ukochana drużyna której już dawno oddałem serce swe . Oddaj swoje serce dla klubu którego barw przyszło Ci reprezentować,pokaz symbol (L) na dumnie do góry skierowanej wysoko ręce , oddaj wszystko co masz , bo Legia to nie prezes to nie pusta nazwa to nie przystanek który możesz opuścić za chwile. LEGIA to rodzina LEGIA to potęga LEGIA dla wielu z nas to życie .

Abyście się nie dali zbyt łatwo zachwiać w waszym rozumieniu ani zastraszyć, trwajcie w tym co Kochacie a to będzie odwzajemnione . CeeeeeeeeeCeeee Ceeewkua CeeWuuuKaaaSsss LEGIA ????????

odpowiedz
Kristof - 31.10.2021 / 23:05, *.ziggo.nl

@Adson:
Ci pseudopiłkarzyki gdzieś mają Legię. Mecz rozegrać i kasę dostać. Tyle. A za Legię to pojdą ale do sklepu po piwo :)

odpowiedz
Ewelina - 31.10.2021 / 22:30, *.vectranet.pl

Nie sądziłam, że doczekam czasów gdy będziemy w strefie spadkowej. Czuję się sponiewierana i zeszmacona. Dziś po raz pierwszy przeanalizowałam pozostałe zespoły ze strefy spadkowej i zastanawiałam się jakie mamy szanse na utrzymanie. Przestało mnie intersować kto jest na górze tabeli. To już bez znaczenia. Obecnie ważne kto jest za nami i czy w ogóle jeszcze ktoś jest.

odpowiedz
Leśny Dziadek - 31.10.2021 / 23:19, *.centertel.pl

@Ewelina: Jeszcze będzie przepięknie, jeszcze będzie normalnie, najważniejsze zdrowie. Spełnienia wszystkich marzeń.

odpowiedz
eLka - 31.10.2021 / 22:27, *.mm.pl

Pudel, wynoś się stąd!!! ????????????

odpowiedz
Btman111 - 31.10.2021 / 22:22, *.tpnet.pl

najciekawsze jest to ,że większość kibiców zwykłych zjadaczy chleba widzi to od dawna w którą stronę Legia podąża a ci z zarządu nie , i dla mnie to jest pytanie czy to zwykła ignorancja czy perfidny sabotaż ??//

odpowiedz
Baran - 31.10.2021 / 22:21, *.centertel.pl

Nie poddawaj się, be be be, bebe!!!

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 31.10.2021 / 22:20, *.play-internet.pl

Kastrati,Luqinhas i Emreli
Mistrza Polski juz przerżnęli
Jozue,Wieteska,Mladenovič
Nasza Legia to spadkowicz.
Charatin,Johansson,Muci,Jędza
Poziom Legii-straszna nędza
Miszta,Rose,oraz Slisz
Legia tonie-Mioduski,śpisz?.
Na koniec wam powiem,że nie ma co biadolić,trzeba poprostu ich wszystkich wypie...lić.AVE LEGIA.

odpowiedz
Ponury żniwiarz - 31.10.2021 / 22:59, *.t-mobile.pl

@FOREVER LEGIA : Czy to tekst pod piosenkę "Siekiera, motyka, bimber?
Tak mi sylabowo pasuje.

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 31.10.2021 / 23:19, *.play-internet.pl

@Ponury żniwiarz: Tak właśnie.....

odpowiedz
Clarens - 31.10.2021 / 22:13, *.vectranet.pl

Czy tylko ja mam wrażenie, że bilans w drużynie graczy zagranicznych vs Polacy jest zaburzony? Dziś Polaków było 3.

odpowiedz
Biała Siła - 31.10.2021 / 22:23, *.t-mobile.pl

@Clarens: już kiedyś o tym mówiłem ,to było ,że źle ?

odpowiedz
Clarens - 31.10.2021 / 22:40, *.vectranet.pl

@Biała Siła: Nie mam nic przeciwko obcokrajowcom w drużynie żeby było jasne. Po prostu jakaś równowaga powinna być. Szczególnie w trudnych momentach takich jak ten obecny. Zastanawiam się czy taka międzynarodowa zbieranina osób, pewnie z jakimiś barierami komunikacyjnymi da radę się dogadać i czuje co to jest gra w Legii.

odpowiedz
e(L)o - 31.10.2021 / 22:11, *.play-internet.pl

Brawo

odpowiedz
LewLegia - 31.10.2021 / 22:09, *.net.pl

To co się dzieje obecnie to pokłosie ostatnich 5ciu lat, partackiego prowadzenia klubu. Każdy właściciel swojej firmy możne ją doprowadzić do ruiny, taki przywilej.
Jeśli taka idea przyświeca obecnemu prezesowi to mamy problem na wiele, wiele lat.



odpowiedz
Ultras - 31.10.2021 / 22:05, *.vectranet.pl

szkoda,że tego marnego widowiska nie przerwały race i świece dymne.Obawiam się,że już niedługo posypią się astronomiczne kary nałożone przez UEFA w momencie straty 5 gola.

odpowiedz
Doctor - 31.10.2021 / 22:03, *.215.156

Za mało zyleta śpiewa nie poddawaj się ukochana ma. Jak wy nie trafiacie z tymi przyśpiewkami do tego co się dzieje na boisku to aż flaki się przewracają. Legia walczącą itp a na koniec wpier...ć do piłkarzy wejść na neta wylać żale tu na stronie zbluzgac piłkarzy zwolnić trenera zmienić skład o reszcie nie wspomnę. A przychodzi następny mecz kupić bilet wejść na Żyletę i dalej swoje - nie poddawaj się ukochana ma!!! Wy jak właściciel te same błędy.

odpowiedz
Kibic - 31.10.2021 / 22:16, *.plus.pl

@Doctor : weź chłopie strzel dobie szczepa na C19 i spier …

odpowiedz
eLka - 31.10.2021 / 23:24, *.mm.pl

@Kibic:
Tylko że ma gość rację. Na ch... ta zaśpiewką?

odpowiedz
Doctor - 01.11.2021 / 06:46, *.215.156

@Kibic: I jescze jedno prawdziwi kibice prawda boli to zawsze jest jedno i to samo. Spier... J innego słowa nie znacie.

odpowiedz
Człowiek znikąd - 31.10.2021 / 22:03, *.t-mobile.pl

Oj tam oj tam, przecież nic się jeszcze nie stało. Jedna porażka w tą czy pięć z rzędu w tamtą to jeszcze nic wielkiego. Przypominam, że porażki kształtują charakter więc pokażmy ile jeszcze potrafimy znieść, bądźmy twardzi. Przypominam też, że mamy drużynę kompletną (kompletne dno), w sam raz na 1 ligę. Tak jak wielu twierdziło zjadamy tą słabą ligę na śniadanie, to, że po nim zbiera się na wymioty to już inna kwestia. Śpiewajmy dalej wesoło "nie poddawaj się...", nic się przecież nie dzieje. Mamy wesołego trenera który bredzi o mistrzostwie (w przyszłym sezonie wygramy 1 ligę). Jeszcze niedawno uczył WF-u w liceum więc wie jak zmobilizować podopiecznych, pogrozi paluszkiem ewentualnie wystawi niższe oceny na półrocze. Mamy zgraną pakę piłkarzy którzy integrują się ze sobą (nad Zalewem Zegrzyńskim). Jeszcze pokażą jak się potrafią kiwać bo na razie oglądaliśmy ich tylko na trzeźwo. Niejeden krzyknie "trzy strzeliłem". Możemy jeszcze uzupełnić skład naszą zdolną młodzieżą z rezerw, która dzielnie walczy z wioskami jak Szczuczyn czy Wikielec i nawet potrafi czasami zremisować. Melodia przyszłości, na jedną co prawda nutę ale jednak. Perspektywy są znakomite, a wiosna będzie jak zwykle nasza. "Nic się nie stało, hej Legio nic...".

odpowiedz
MEGATOMEK - 31.10.2021 / 22:43, *.autocom.pl

@Człowiek znikąd: NAJLEPSZY KOMENTARZ JAKI CZYTAŁEM OD LAT, gdzie można przeczytać inne Twoje komentarze? Masz talent.

odpowiedz
Gonzo - 31.10.2021 / 22:00, *.com.pl

Szopen bierz swojego kompana kucharskiego i wyypyerdalać z Legii

odpowiedz
Piter - 31.10.2021 / 21:50, *.centertel.pl

Pamiętajcie, że dla Was liczy się tylko mistrzostwo :) Aha i że to co dla innych jest sufitem, dla Was jest podłoga :)

odpowiedz
filand - 31.10.2021 / 21:41, *.t-mobile.pl

Kibicuję Legia Warszawa od 1971 roku ( mecz Legia ROW Rybnik)
Takiego blamazu nie pamiętam.
Coś jeszcze?

odpowiedz
Wolska dla Wolaków - 31.10.2021 / 21:50, *.com.pl

@filand : ładnie kolego ile ty masz lat jak można zapytać ?

odpowiedz
filand - 01.11.2021 / 01:38, *.t-mobile.pl

@Wolska dla Wolaków:
57.
Pozdrawiam.

odpowiedz
Wolska dla Wolaków - 01.11.2021 / 02:13, *.com.pl

dawać Ojrzyńskiego,niech zrobi armagedon w szatni,nikt inny z tymi ci.ami sobie nie poradzi

odpowiedz
I co ..........? - 31.10.2021 / 21:37, *.vectranet.pl

Jak pisałem ,że w Legii dzieje się źle to mnie na K6 wysyłaliście.A teraz gdzie Wasza miłość do Legii.To już jest koniec!Może jak trafimy do 1 ligi to Mioduski sprzeda swoje udziały.A teraz jeszcze trzy mecze w LE w plecy tak aby kasy nie dostał.I może zacznie szukać nowego nabywcy.I zaraz się pojawi prezes JWC i zrobi z nas czarne koszule.

odpowiedz
Miasto Rafałka - 31.10.2021 / 21:37, *.t-mobile.pl

Do dziś zastanawiałem co trzeba zrobić żeby wrócić do walki o najwyższe cele,od teraz zastanawiam się co trzeba zrobić aby te pały nie spuściły nas do fortuna I Liga

odpowiedz
Maniu - 31.10.2021 / 21:36, *.elbonet.pl

Jestem kibicem Legii kilkanaście lat i bede z nia na dobre i na zle, ale nie uwazam zeby byl to problem Michniewicza. Problem jest w zawodnikach a konkretnie w zlych transferach, w zlym zarzadzaniu. Kocham Legie ale nie mozna akceptowac takiego zarzadzania zespolem. Prezes moze miec swoja wizje ale jezeli ta wizja jest zbyt szkodliwa to moze czas sie rozstac. To jest tak jak w malzenstwie ze predzej czy później przychodzi czas zmeczenia i czasami jest lepiej zakonczy ten TOKSYCZNY związek.

odpowiedz
Hiszpan - 01.11.2021 / 07:08, *.play-internet.pl

@Maniu: Dużo częstych transferów z zagranicy to wiele szans na prowizje. Krąży w palcach złoty pieniądz. Czego nie rozumiesz?

odpowiedz
Marce (L)i - 31.10.2021 / 21:34, *.chello.pl

_Do autorów i wykonawców słusznego w treści napisu ,jaki pojawił się na trybunie - czy jedenastu obcokrajowców z czternastu graczy Legii biorący h udział w meczu zrozumiałe treść tego napisu?

odpowiedz
Siekierki - 31.10.2021 / 21:30, *.chello.pl

Mieli szukać legijnego DNA, a szukają legijnego dna. Po prostu caps lock nawalił ...

odpowiedz
Ojoj - 31.10.2021 / 21:30, *.centertel.pl

Tu nie ma co trenować, tu trzeba dzwonić.

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 31.10.2021 / 21:29, *.play-internet.pl

Ech,Legia stała się bandą nieudaczników.Pilkarze nie potrafią grać,właściciele rządzić,a kibice protestować.

odpowiedz
MarioL - 31.10.2021 / 21:58, *.wanadoo.fr

@FOREVER LEGIA : o i tu się zgadzam w 100 procentach,taka jest prawda niestety.

odpowiedz
borsi77 - 31.10.2021 / 21:22, *.net.pl

Marne namiastki piłkarzy,wkłady do koszulek,j....e gwiazdeczki które miesięcznie inkasują tyle co ja rocznie,w......l i tyle! Panie i Panowie to Nasza Legia!!!!!!

odpowiedz
c u L t - 31.10.2021 / 21:30, *..

@borsi77: DLA MNIE DZIŚ TO NIE LEGIA KOLEGO TO PARODIA LEGII. LEGIA TO MY!I TERAZ ALBO NIGDY MIASTO I WOJSKO Z KIBICAMI , POPROSTU ODBIERAJA MIODUSKIEMU LEGIE WARSZAWE!

odpowiedz
Semper Fi - 31.10.2021 / 21:44, *.181.220

@c u L t: spokojnie Ziom.
To nie teraz... Jeszcze poczekamy...

odpowiedz
Sarcastico. - 31.10.2021 / 22:56, *.inetia.pl

@Semper Fi: Na co chcesz czekać? Aż podzielimy los bankruta z konwiktorskiej? Mam Ci przypomnieć jak to było z nimi?

odpowiedz
kuba83urs - 31.10.2021 / 21:21, *.chello.pl

Złotousty, co z tym legijnym dna? Jak to jest, że Michniewicz odsuwa trzech piłkarzy za balety, a nowy trener w następnym spotkaniu wstawia ich do składu? Tu długo jeszcze nie będzie dobrze. Jedno mnie frapuje - jeśli nawet Miodek myśli o odejściu, to czy znajdzie się atrakcyjny kupiec dla Legii...

odpowiedz
ziutek - 31.10.2021 / 21:18, *.vectranet.pl

Piekarski z kucharskim już zacierają ręce, mają pełen notes ogórków chętnych grać w Legii za grube pieniądze.

odpowiedz
c u L t WARSAW sport - 31.10.2021 / 21:14, *..

PISAŁEM WIELE RAZY O FAJNYCH WIZJACH, A JEDNA BARDZO CIEKAWA, JEŚLI WŁAŚCICI

odpowiedz
ANTYCENZUra - 31.10.2021 / 21:21, *..

@c u L t WARSAW sport : WŁAŚCICIEL SIE NIE ZMIENI....TO NIC SIE NIE ZMIENI....TRENER TYLKO, ZNOWU KIEROWNICTWO NIE DO RUSZENIA

odpowiedz
Tom - 31.10.2021 / 21:14, *.t-mobile.pl

I gdzie Ci kibice co się śmiali z remisu Lecha na wyjeździe ze Stala ?

Legia Pogoń 0-2

odpowiedz
Wolska dla Wolaków - 31.10.2021 / 21:18, *.com.pl

@Tom: debil jesteś smarku,jedno nie ma nic do drugiego

odpowiedz
Kaprykos - 31.10.2021 / 22:13, *.chello.pl

@Tom: o ile pamiętam Lech strzelał na bramkę Stali 24 razy i miał ok. 70% posiadania piłki

odpowiedz
NO I JEST PROBLEM Z POROZUMIENIEM - KIBICE - PIŁKARZE - 31.10.2021 / 21:07, *.com.pl

Żyleta śpiewa do piłkarzy Legii W.....ć ..... W..........ć , ale to już całkiem bez sensu bo mało kto z zawodników Legii zrozumiał ten przekaz - 3 Polaków składzie wojskowych . Prędzej zrozumieli by ten przykaz jakby poszedł w języku Angielskim . Ale tu znowu następny problem bo mało na żylecie kto zna Angielski .

odpowiedz
Sprzątaczka - 01.11.2021 / 10:29, *.tpnet.pl

@NO I JEST PROBLEM Z POROZUMIENIEM - KIBICE - PIŁKARZE : Hehehe dobre,dobre!

odpowiedz
KN - 31.10.2021 / 21:00, *.inetia.pl

ZROZUMCIE TO W KOŃCU K JEGO MAĆ, że jedyną odpowiedzialną za tą tragedię i upadek (to dopiero początek, nie mam złudzeń) jest DADRIUSZ MIODUSKI. Pełniący obowiązki słupa byłych bezpieczniaków, którzy kontrolują aktywa klubu Legia. Dajcie spokój z wynikami, problem jest dużo poważniejszy...

odpowiedz
NaSpokojnie - 31.10.2021 / 20:59, *.t-mobile.pl

Problem to chyba też jest w tym że piłkarze wiedzą że jak będzie nie tak to wywalą trenera a nie ich...
Co roku się to powtarza więc po co mają się starać... na klubie im nie zależy byle się kasa zgadzała...

odpowiedz
tomiacab - 31.10.2021 / 20:57, *.centertel.pl

No to się zmieniło

odpowiedz
Dedi - 31.10.2021 / 20:57, *.plus.pl

Górnik Łęczna /Warta/ Wisła Płock z tymi klubami tylko wygraliśmy w lidze.... I to nie bez problemów dramat.

odpowiedz
Tom - 31.10.2021 / 20:51, *..

Więcej najemników którzy wszystko mają w du.....

odpowiedz
NaSpokojnie - 31.10.2021 / 20:51, *.t-mobile.pl

Przed sezonem nie myślałem że będzie tak źle....
Teraz myślę że to jest efekt tak dużej wymiany zawodników w zespole...
Kiedyś piłkarze się w jakiś sposób utożsamiali z klubem, teraz to chyba miejsce dla zarobienia dobrej kasy a dla niektórych odskocznia do lepszego klubu.....
Musi się zmienić polityka transferowa, bo coraz gorzej to wygląda....

odpowiedz
MarioL - 31.10.2021 / 22:03, *.wanadoo.fr

@NaSpokojnie: te czasy minęły ze piłkarze utożsamiali się z klubiem.Ale jak piszesz jeżeli to jest dla nich możliwość zarobienia kasy,albo odskocznia do lepszego klubu,to tym bardziej powinni zapiepszac.Tu jest problem polityka właściciela klubu i kiepscy trenerzy.

odpowiedz
Gregor - 31.10.2021 / 20:48, *.kabel-deutschland.de

Jak w burdelu interes nie idzie należy wymienić panienki a nie firanki

odpowiedz
Miki - 31.10.2021 / 20:48, *..

Piłka poszłaby parę centymetrów w prawo i Emreli byłby bohaterem a Stipica ciamajdą. Druga ciut niżej i coś z bohatera miałby w sobie Rose.
Ktoś wbija te szpilki w laleczkę Mioduskiego.

odpowiedz
Hiszpan - 31.10.2021 / 20:46, *.telnaptelecom.pl

Dlaczego żadna z dziewczyn nie udzieliła wywiadu po meczu?

odpowiedz
Kowal - 31.10.2021 / 20:44, *.play-internet.pl

Luquinias i Andre na ławę.Dobrzy,waleczni,ambitni ale Jonasze.Potrzeba nowego Deyny co zmini rytm i tempo.Legia jak młyn zbożowy miele i miele i wszyscy wiedzą jak mielić będzie.Legia napędza przeciwników.Jest przewidywalna.

odpowiedz
gazza - 31.10.2021 / 20:43, *.inetia.pl

Osoba odpowiedzialna za takie transfery jak Mladenowic Johanson Rosa Martins - ta osoba powinna być wywalona z klubu i to jak najszybciej !

odpowiedz
Antyberg - 31.10.2021 / 21:11, *.orange.pl

@gazza: Kucharski! Jestem za!

odpowiedz
Kibic(L) - 31.10.2021 / 20:42, *.chello.pl

no na puchary ligi europy czy konferencji szansa jest
ale o mistrzu zapomniec mozna
i niech zatrudnia jakiegos trenera klasy Czerczesowa by wstrzasnal ta druzyna by ta liga europy byla na bank
Papszun mysle ze by szatnie ustawil i Legiunie na nogi dzwignal
Szacun do niego mam od dawna jak widze jak prowadzi rakowa i co z nim zrobil
a jezeli chodzi o mecz to lepiej niech po treningach zostaja i wykonczenia cwicza bo ten mecz kolejny moglby sie inaczej ulozyc jakby Legia zaczela rywala (Luquinhas setka)jak zle napisalem to przepraszam nazwisko
Pozdrowienia wiernym kibicom co jeszcze na to patrza i kur.. nie dostaja ze tak nisko nasza kochana Legia w tabeli jest..

odpowiedz
Sebo(L) - 31.10.2021 / 20:51, *.centertel.pl

@Kibic(L): o czym Ty do ch.ja pana piszesz?! Upiłeś się?! Jaka Liga Europy?! Czy Ty wiesz o czym piszesz? Polski klub ma szansę zagrać w Lidze Europy zdobywając jedynie MP i odpadając w 3 lub 4 rundzie eliminacji do LM. Reszta gra w Lidze Konferncji. Jak nie wiesz o czym piszesz to lepiej nie pisz nic.

odpowiedz
Pab(L)o Loża - 31.10.2021 / 21:03, *.centertel.pl

@Sebo(L) : ale on pisze o tej edycji Ligii Europy

odpowiedz
Avatar - 01.11.2021 / 11:33, *.vectranet.pl

@Sebo(L) : wygramy ligę Europy i gramy w LM @

odpowiedz
WarszawskaOchota - 31.10.2021 / 20:40, *.orange.pl

Płakać się chce co oni (Mioduski,Kucharski,piłkarze) robią z naszym klubem.
Wiele już lat żyje na tym świecie , przyszło mi oglądać Legię nie tylko mistrzowska ale i Legię która przez wiele lat mistrzostwa nie zdobywała.
Bywały kryzysy, ale to co się dzieje obecnie przechodzi moje wyobrażenie, jest katastrofa.
Najgorsze jest to, ze naszym klubem zarządza człowiek który nie ma o tym pojęcia a na dodatek uważa się za najmądrzejszego na świecie.
O piłkarzach szkoda gadać, zbieranina obcokrajowcow dla których liczy się tylko kasa.
Jestem kibicem Legii od bardzo dawna i będę jej kibicował i wspierał nawet jakby grała w lidze okręgowej, ale jest mi po prostu przykro widząc jacy ludzie grają w naszym klubie i jacy ludzie nim zarządzają...
Miejmy nadzieje ze ten tragiczny czas minie jak najszybciej.
LTM.

odpowiedz
Real deal - 31.10.2021 / 20:40, *.virginm.net

Pilkarze ,Boruc,Nawrocki zostaja.Luki,Muci , Emreli tez Bo na nich klub zarobi.Reszta do wymiany,I to szybko.Dyrektor pa pa,trener tez jasne ze musi miec jakies doswiadczenie.Do trenerow nic nie mam ,ale dla tego zbyt gleboka woda na teraz.Szczegolnie z takimi wkladami.Wlasciciel ,no coz tez powinnien w lustro spojrzec I przemyslec,czy nie zatrudnic pana prezesa .Inaczej bedzie kiepsko,z klapy nie spadniemy,ale puchary to bedzie fantazja.Kiedys za Kowala,Pisza I reszty Legii sie bali.Teraz my sie boimy o wynik,:)- to jest porazka.

odpowiedz
:D - 31.10.2021 / 20:40, *.orange.pl

W takich sytuacjach zawsze działały lepy na ogarnięcie. Je..... wyżelowane gwiazdki

odpowiedz
Ante Rukavina - 31.10.2021 / 20:40, *.vectranet.pl

Mozna by pisac wiele rzeczy,ze nic z tej druzyny nie bedzie,ze kolejny trener do zmiany,mimo ze nastepny nic nie zmieni.I obojętnie czy to bedzie Czerchesow czy kto inny,to i tak bedą przegrywać.Nie zmieni tego tez wylot takich piłkarzy jak;Johansson,Mladenovic,Slisz,Charatin,Abu Hanna,Celhaka,Lopez-zwłaszcza on,oraz Rose.Znaczna częśc tych piłkarzy to podejrzewam że nie wie ze są piłkarzami.Nacja portugalska która trafia tu na Łzaienkowską to nie mam pojecia z kąd się bierze.Tak było pare lat temu gdy przyszedł jakiś tam Pinto z Cypru az po dzisiejszego Jozue.Kiedyś Zawisza Bydgoszcz miałą ich 5-ciu w podstawowym składzie i...spadła z ligi.Aczołowym jej zawodnikiem był...Drygas który cały mecz spedził dzis na ławce rezerwowych w Pogoni oraz Wahan Geworgian.Wydaje mi sie ze Jak skonczy sie Ronaldo w reprze Portugalii to ona zacznie spadac w rankingu i to grubo.Ogólnie Portugalczycy jako nacja grają w piłkę w miare przyzwoicie,ale nie na tyle aby wzmacniac nimi skład.Pare lat temu Legia ograła Sporting.L. Jagiellonia wyeliminowała Rio Ave,Lech mając w grupie Pucharu UEFA dwa razy zremisował z druzyna Beleneses.A Benfica u siebie przegrała z Bayernem 4-0 u siebie wzmacniajac sie kilkoma bardzo dobrymi graczami.Uważam wiec ze ci którzy są obecni nie wnosza absolutnie nic.A szkoda bo po Josue spodziewałem sie wiecej.Nie rozumiem tez dlaczego taki Lopez który strzelił dla Cracovii 14 bramek w jednym sezonie,to dla Legii w przeciagu 1.5 roku strselił tych bramek moze 6...
Nie rozumiem także dlaczego sprowadziło sie tak wątłego i chuderlawego piłkarza-czekotubka Slisza za 1.6mln euro,skoro owy piłkarz nie posiada umiejętnosci podstawowych jako piłkarz typu;przyjmij, i podaj,oczywiście celnie.Liquinas,Emreli,Nawrocki,i może Pekhart Jędrzejczyk oraz Wieteska a także Miszta to za mało.Wzmocnienia które powinny je stanowić okazały się klapą.A w najblizszych meczach nic to nie zmieni.Mecze z Lechia,Sląskiem Lechem Rakowem Pogonią i Piastem,same porażki.Hahaha,az trudno uwierzyc ze wszyscy nas leją.I nie łódzmy się ze w najblizszym meczu bedzie inaczej.Uwazam tez że ze Stalą takze bedzie porazka.Ale nie potrafię jej wytłumaczyc.Wydaje mi się tez ze system 3-4-3 jest ustawieniem błędnym.Lepszym byłoby 4-2-3-1 z wysoko grającymi skrzydłowymi oraz bocznymi obrońcami wchodzącymi na ich pozycję przy stosowaniu presingu.System 3-4-3 po to własnie jest,a tu tego w ogóle nie było widac.

odpowiedz
Stop segregacji! - 31.10.2021 / 20:39, *.orange.pl

Dobra panowie spokojnie, zwolnijmy Michniewicza i będzie dobrze... o kur... juz jest zwolniony! No i co teraz???!

odpowiedz
Hehe - 31.10.2021 / 20:39, *.centertel.pl

Co się dziwić jak oni finał ligi Europy z ogórkami że Szczecina ledwo wygrali, to co dopiero o drużynie z czołówki Ekstraklapy mówić, a w Czwartek polecam okulary ???? 3d

odpowiedz
Czerniakowski Pan - 31.10.2021 / 20:34, *.91.205

Kiedyś byłby wjazd na murawę i do szatni, teraz inne czasy, za dużo kibiców w rurkach.

odpowiedz
xx_krejzolek_xx - 31.10.2021 / 20:34, *.multimetro.pl

Czekaliśmy na zmianę trenera, a teraz przynajmniej ja jestem trochę zawiedziony.

odpowiedz
Kris - 31.10.2021 / 20:30, *.play-internet.pl

Widać że zmiana trenera dużo dała Legii...

odpowiedz
Łysy - 31.10.2021 / 20:28, *.centertel.pl

Gdzie pomeczową wypowiedź trenera? Już nie wytrzymał ciśnienia

odpowiedz
Hiszpan - 31.10.2021 / 20:32, *.telnaptelecom.pl

@Łysy : W kiblu siedzi...

odpowiedz
Michał - 31.10.2021 / 20:33, *.plus.pl

@Łysy : Spier...ił tylnym wyjściem

odpowiedz
(L)eve(L)64 - 31.10.2021 / 20:41, *.plus.pl

@Łysy : leży plackiem w kościele i dziękuję panu Bogu że Grosik nie grał

odpowiedz
Po(L)di - 31.10.2021 / 20:28, *.plus.pl

Tragedia.

odpowiedz
floyd - 31.10.2021 / 20:27, *.t-mobile.pl

Dziś coś we mnie umarło… wyszedłem ze stadionu ok 80 minuty. Dużo rzeczy przeżyłem z Legią, ale takiego gowna jeszcze nie. Miałem ochotę wejść na murawę i… ehhhh

odpowiedz
Hiszpan - 31.10.2021 / 20:30, *.telnaptelecom.pl

@floyd: Na Mielcu wszyscy powinni więc na murawę.

odpowiedz
Wolfik - 31.10.2021 / 20:41, *.mm.pl

@floyd: Byle do zimowej przerwy, Kolego..... :(

odpowiedz
Legia na zawsze - 31.10.2021 / 20:26, *.orange.pl

,Żyleta wynikowiczów !! Zachowała się jak pachołki Kowalczyka i Gazety pl. Cała Polska się z Was śmieje, szkoda że jeszcze się nie popłakaliscie.Żyleta dała dziś popis żenady. Żenada na boisku, żenada na trybunach. CM z Poznania, zostawił rozwaloną drużynę, zasiał ferment na odchodne i Żyletę też.
Zamiast bawić się dopingiem, pucharami na które czekaliśmy tyle lat to odpieprzcie taką kiche. To Wy wpier....cie Legię jeszcze w większe kłopoty.


odpowiedz
Jerz z Potoku - 31.10.2021 / 20:24, *.chello.pl

20 godz. temu zamieściłem poniższy post. Skoro, przez ten czas nic się nie zmieniło, a raczej pogorszyło, to z naturalnych przyczyn ponownie go publikuję. Oto on.
{Tytuł zajawki meczowej - również - idealnie pasuje do Legii. Po szczecińskich popisach wcale nie jest pewne, że zagramy dobrze i skutecznie. A jeżeli tak się nie stanie, to roszada personalna na stanowisku trenera może okazać się największą wtopą decyzyjną właściciela Legii od czasu zatrudnienia RJ i DK. Prawdopodobnie wówczas nasza drużyna osiągnie punkt krytyczny dalszego rozwoju sportowego, przynajmniej w bieżącym sezonie.
Ps.: marzę (już 5. rok) o doczekaniu chwili, w której tzw. kibicowska większość uzna dotychczasowe zarządzanie Klubem przez "prezesa dekady", jako główne źródło największych legijnych nieszczęść...}
Jakby tego badziewia było mało, to na dzisiejszym meczu część kibiców manifestowała, że sprawcą obecnego legijne zła jest dyrektor ds. sportowych, a nie właściciel Klubu. Może "biedactwa" nie wiedzą (nie kumają), iż Radosława Kucharskiego zatrudnił Dariusz Mioduski...?
Smutne serdeczności

odpowiedz
Gdzie są decyzyjni? - 31.10.2021 / 20:22, *.144.126

Gdzie są decyzyjni, dlaczego nie działają? Tu nie trzeba pseudoprotestów, tu trzeba dosłownie wywieźć na taczkach Miodulskiego, Kucharskiego i pół drużyny.

odpowiedz
Dymer - 31.10.2021 / 20:29, *.datapacket.com

@Gdzie są decyzyjni? : Taczka ocynkowana w OBI 74,95 zł, także wydatek nie jest duży, można dać z kasy że zbiórek na oprawy.

odpowiedz
Komin - 31.10.2021 / 21:17, *.chello.pl

@Gdzie są decyzyjni? : decyzyjni tam gdzie kumaci i PDW. Jak ja kocham ten bełkot!

odpowiedz
Mati - 31.10.2021 / 20:22, *.chello.pl

My powinniśmy kilka meczy zagrać na remis ,na 0 z tyłu i dopiero potem myśleć o wygrywaniu

odpowiedz
SEBO(L) - 31.10.2021 / 20:52, *.centertel.pl

@Mati: serio ?! Siedem ostatnich meczów poprzedniego sezonu tak wyglądało,1:0 , 0:0 , 3 gole w tych meczach strzelili. To był właśnie początek obecnej sytuacji,i obligatoryjnie 2 dni wolnego po każdym prawie meczu. Jeszcze raz chcesz to przerabiać :) ?
CAŁOROCZNY WAKACYJNY KLUB SENIORA LEGIA MA SIĘ DOBRZE!

odpowiedz
Sebek - 31.10.2021 / 20:20, *.datapacket.com

Nie srajcie żarem, wygrywamy 2 zaległe mecze i wracamy do gry przynajmniej o puchary.

odpowiedz
Julex - 31.10.2021 / 20:24, *.orange.pl

@Sebek: tak. Odrób lekcje, bo jutro nie będzie czasu na to, a we wtorek klasówki.

odpowiedz
LEGIO do boju maszeruj! - 31.10.2021 / 20:26, *.50.106

@Sebek: dokładnie, a większość jojczy, to chyba nie kibice tylko jakieś marudy

odpowiedz
jim - 31.10.2021 / 20:18, *.tpnet.pl

W Pogoni oprócz biegania była odpowiedzialność, żaden nasz kopacz nie miał pół metra luzu pod bramką , nasi natomiast kryli ale siebie. Pogoń miała pomysł i taktykę na mecz a my niestety co wyjdzie. Kryzys jest coraz większy i obym się mylił ale łatwo i szybko z niego wyjść nie będzie.

odpowiedz
j24 - 31.10.2021 / 20:16, *.play-internet.pl

Niestety Michniewicz zabił chyba w zespole jakąkolwiek zdolność do strategicznej ofensywy. Inaczej nie potrafię wytłumaczyć sobie tego co się dzieje. Przecież z przodu (z boku) Legia ma piłkarzy o dobrych indywidualnych umiejętnościach: Emreli, Luqinias, Kastrati, Mladenović, Johanson. Zatem jak to jest, że ataki sprowadzają się do ciągłych niecelnych dośrodkowań i chaotycznych prób grania na jeden kontakt przed polem karnym. Od razu widać, że nie ma w tym żadnego zamysłu.
Swoją drogą z takim składem, jaki ma Legia, to zespół powinien przyzwoicie prezentować się nawet grając bez trenera. Coś jest nie tak w tej drużynie. I nie mówię tutaj tylko o aspekcie piłkarskim...

odpowiedz
L - 31.10.2021 / 23:05, *.tpnet.pl

@j24: Widziałeś grę Mladenovicia i Johansona dzisiaj? Przecież to poziom II ligi był...

odpowiedz
j24 - 31.10.2021 / 23:25, *.play-internet.pl

@L: Cała drużyna (może poza Misztą) tak dziś zagrała, ale to nie znaczy że nie mają umiejętności. Zresztą uważam że na Mladenovicia trochę niesłusznie wylewa się tutaj wiadro pomyj po każdym meczu. Zwykle po stronie (L) jest jednym z najaktywniejszych zawodników na boisku. Nie można mu zarzucić, że mu nie zależy. A to, że w swojej aktywności jest kompletnie bezproduktywny to już inna para kaloszy...

odpowiedz
Kucharska won z Legii - 31.10.2021 / 20:16, *.chello.pl

Na mecze Legii chodze o 99 roku i takiej padaki jeszcze nie widziałem.
Mioduski dokonał niemożliwego spie...mil maszynę do zdobywania mistrzostw polski.
Mam nadzieje, ze na kolejnym meczu protest kibiców przybierze na sile

odpowiedz
Łukasz 87 - 31.10.2021 / 20:16, *.215.156

Jak w poważnym klubie można zwolnić trenera którym był Michniewicz a zatrudnić Młokosa. Chcieliście zwolnienia to macie Legia dalej przegrywa a gość bez autorytetu nie dźwignie tej drużyny w żaden sposób. Ta zmiana była nie potrzebna i nic nie zmieni!!!! Człowiek bez doświadczenia nie wniesie nic jako trener piłkarzom którzy są w Legii. Arka Gdynia Chrobry Głogów Podbeskidzie GKS Tychy Miedź Legnica itp oby w następnym sezonie nie było takich wyjazdów bo kompromitacja już jest.

odpowiedz
Zenon - 31.10.2021 / 20:15, *.telkab.pl

Ten Rose to komediant, dno q...a nie ma w jego miejsce nikogo ambitniejszego?????

odpowiedz
Hiszpan - 31.10.2021 / 20:13, *.telnaptelecom.pl

Ale będą jaja jak Mioduski i Kucharski spuszczą Legię do 1 ligi.

odpowiedz
spasiony - 31.10.2021 / 20:31, *.44.202

@Hiszpan: niestety kolego ale potrzebna jest katastrofa, zeby w klubie doszlo do zmian. Prezes tysiaclecia jest niereformowalny i musi zostac zmuszony do odejscia (niestety dla nas zmusi go do tego fatalna sytuacja Legii).

odpowiedz
Leszek - 31.10.2021 / 20:13, *.plus.pl

Mamy Dość !!! Mistrz Powróci !

odpowiedz
(L)eve(L)64 - 31.10.2021 / 20:12, *.plus.pl

Kucharski i Piekarski zacierają ręce bo znowu trzeba będzie zrobić transfery do klubu i zarobić fortunę z prowizji.

odpowiedz
Narew - 31.10.2021 / 20:10, *.ynet.pl

Co tu się ku... dzieje Wąski

odpowiedz
Lolek - 31.10.2021 / 20:09, *.telkab.pl

Czesio poleciał bo wyszła prawda o grupie imprezowej, stracił szatnie jak by został to ta 4 lub 5 zawodników by z rezerw nie wyszła...a tak cyk trener słup z rezerw i wszyscy mają białe kartki...Miodek ale ty mi zaimponowałeś!

odpowiedz
Adam 1970 - 31.10.2021 / 20:09, *.vectranet.pl

Brak Kapustki Fszołka wychodzi gdzie Polacy?

odpowiedz
Darek - 31.10.2021 / 20:08, *.chello.pl

Kogo krył Rose przy obu straconych golach?Sam siebie.
Samymi okrzykami z trybun nic sie nie zmieni. Trzeba z piłkarzykami porozmawiać po męsku albo naprawdę spadniemy.
Obecny pan od wf nic nie poradzi.

odpowiedz
jarekk - 31.10.2021 / 20:30, *.metrointernet.pl

@Darek : Mautitius utrzymywal dystans spoleczny przy straconych bramkach. Stoper powinien byc troche bardziej ogarniety gdzie jest napastnik, co sie moze zadziac. Dokladnie jak zauwazyles pilnowal sam siebie.

odpowiedz
Korda - 31.10.2021 / 23:19, *.centertel.pl

@jarekk: Rose za bardzo wziął sobie do serca publikacje rządu żeby trzymać dwa metry odległości od innej osoby. To tak grał :-):-)

odpowiedz
Farme(L) - 31.10.2021 / 20:08, *.virginm.net

Wstyd i Hańba!!!

odpowiedz
Hiszpan - 31.10.2021 / 20:06, *.telnaptelecom.pl

Legia 3 Polaków w składzie. Pogoń 6 w 11 plus 5 z ławki. Kucharski pajacu już wiesz co odp...łeś?

odpowiedz
Zari - 31.10.2021 / 20:05, *.play-internet.pl

Pudel wypad z klubu!!!!!!!!!!

odpowiedz
Siux - 31.10.2021 / 20:21, *.unitymediagroup.de

@Zari: Wykup udziały lub znajdź inwestora. Zrób porządek. Tu trzeba czegoś więcej niż pieprzenia.

odpowiedz
PRZECIEŻ KTOŚ JEST DO UJEBA .. A! - 31.10.2021 / 20:05, *..

WSZYSTKO DO WYMIANY WSZYSTKO I NIE MA ZOSTAWIANIA ZNAJOMYCH ZNAJOMYCH, DRUŻYNY NIE MA NIE MA, KAPITANA NIE MA NIKOGO KOGO SIE BOJĄ , SZROTY CO SPROWADZIŁ KUCHARSKI NIECH ODEJDĄ Z KUCHARSKIM!

odpowiedz
Kolo77 - 31.10.2021 / 20:05, *.tpnet.pl

Obrona L nie istnieje…Jędrzejczyk to dramat, zero umiejętności…nadrabia faulowaniem :) to debil…

odpowiedz
Pacho - 31.10.2021 / 20:04, *.cyfrowypolsat.pl

Jeśli ktoś nazywał Vuko wfista to jak nazwać obecnego trenera...

odpowiedz
(L)eve(L)64 - 31.10.2021 / 20:03, *.plus.pl

A może stworzyć sekcje piłkarską dla kobiet?
Skład już mamy i widnieje powyżej.
Przepraszam jeżeli obraziłem kobiety.

odpowiedz
Prawda - 31.10.2021 / 20:51, *.play-internet.pl

@(L)eve(L)64: Już jest...

odpowiedz
Hiszpan - 31.10.2021 / 20:02, *.telnaptelecom.pl

Kuchy ma rację Legia to zbieranina zagranicznego szrot. Nie ma z kim się utożsamiać.

odpowiedz
art - 31.10.2021 / 20:00, *.t-mobile.pl

W normalnej pracy za tyle błędów pracodawca nie wypłaciłby wynagrodzenia.

odpowiedz
Luis - 31.10.2021 / 20:00, *.tpnet.pl

MIODUSKI ???

COOOOO???

TO WSZYSTKO TWOJA WINA!!!!!

odpowiedz
jo - 31.10.2021 / 19:59, *.plus.pl

Mioduski ma to na co pracował od początku. Hard korpo. Najemników którzy w dupie mają ten klub i to miasto. To miejsce dla nich to albo terminal przesiadkowy do innego klubu albo dobra forsa przez czas kontraktu. Po woli brakuje trenerów, którzy dla forsy chcieliby się zaszmacić. Je&@ć to ...

odpowiedz
Krzyś - 31.10.2021 / 19:58, *.chello.pl

Czy nikt nie widzi ile nasze gwiazdy przebiegają w czasie meczu.
Zawsze około 6 km mniej od przeciwnika.

odpowiedz
KRK 12345y7899 - 31.10.2021 / 19:56, *.grefnet.pl

Dymisja prezesa !!!!

odpowiedz
grzesiek - 31.10.2021 / 19:55, *.centertel.pl

Za jakiś czas gramy z Radomiakiem drugi mecz, moze dadzą nam po przyjacielsku wygrać to mogłoby poprawić sytuacje L

odpowiedz
Skipper - 31.10.2021 / 19:55, *.chello.pl

a Slavia jakoś gra i nie jest zmęczona
właśnie wygrywa 2-0 z liderem Viktorią Pilzno - i awansuje na drugie miejsce

odpowiedz
Sebo(L) - 31.10.2021 / 20:06, *.master.pl

@Skipper: chłopie przeanalizuj sobie sytuację wszystkich zespołów grających w pucharach i w swoich ligach. Tylko Legia jest na szarym dnie z tego towarzystwa.Nie tylko Slavia gra dobrze. Bodo/Glimt -1, Flora - 2,Dinamo - 1. To tylko te kluby,które grały z Legią i grają dalej w pucharach.Dalej można by wymieniać i wymieniać.

odpowiedz
Skipper - 31.10.2021 / 20:30, *.chello.pl

@Sebo(L):
wymieniam bo akurat oglądam czeska ligę co tydzień
też mieli chwilkę niepewności ale już wracają do gry
a Legia?

odpowiedz
Janek - 31.10.2021 / 19:53, *.centertel.pl

@grzeziek: to ty gadasz jakiemu Leśnodorskiemu. Gość wyprowadza z Legii pieniądze razem z Wandzlem a ty go znowu chcesz? Mioduski jedyny gosc od lat który sam za własne pieniądze utrzymuje klub. Popełnia błędy…. Ale sam za nie płaci. Tak samo jak sam płaci za kary tych wielkich kibiców co identyfikują się z klubem. Jest w drużynie kryzys a Wy wszyskich na raz chcecie zwolnić po koleji…. I kogo zatrudnicie ? Spokojnie, dajcie im czas ta presja która trybuny i media wywierają napewno nie pomaga. Zawodnicy są dobrzy pokazali ze potrafią grać w meczach w europejskich pucharach. Michniewicz powinien zostać trenerem jest bardzo dobrym. Chcieliście jego zwolnienia to już go nie ma. Teraz potrzeba czasu żeby przyszedł dobry trener czy to będzie czerczesow czy papszum tez będzie potrzebował czasu żeby to wszystko poukładać. A wy wszystkich po koleji chcecie zwalniać i jeszcze lesnodorskiego z powrotem.

odpowiedz
Tatcho - 31.10.2021 / 20:01, *.t-mobile.pl

@Janek: tyle napisałeś ale nic prawdziwego

odpowiedz
Luis - 31.10.2021 / 20:05, *.tpnet.pl

@Janek:
Mioduski to największy problem Legii... a Ty pier.... ze potrzeba czasu..

Co sezon jest to samo... i co sezon coraz większe błędy..

Ile można kur.... popełniać te same bledy

odpowiedz
Singspiel - 31.10.2021 / 20:07, *.plus.pl

@Janek: mioduski odkupil udzialy wspolnikow z zyskow klubu

odpowiedz
Pawel - 31.10.2021 / 20:11, *.vectranet.pl

@Janek: za prezesa Bogusława co rok były puchary i gra w lidze mistrzów

odpowiedz
grzesiek - 31.10.2021 / 20:14, *.centertel.pl

@Luis: mioduski popelnia te same, ale rowniez podstawowe, rażące błędy.

odpowiedz
Wolfik - 31.10.2021 / 20:15, *.mm.pl

@Singspiel: A Leśniodorski to niby nie? To znaczy nie odkupił, bo udziały były mniejsze to i zysków mniej. Żaden z nich nie dołozył tutaj ani złotówki. Mioduskiego zgubiła chytrość, bo sadził że uda mu się wyciagnąć więcej bez wspólników. Tyle, że pojecia do tego biznesu brak.

Generalnie ta cała "afera właścicielska" to był dzielenie łupów. Rzucili się jak psy...

odpowiedz
Singspiel - 31.10.2021 / 20:27, *.plus.pl

@Wolfik: Lesnodorski nie odkupił zadnych udziałów, tylko sie ich pozbył. Co go obchodzi, skad wlasciciel bierze kasę?

odpowiedz
Janek - 31.10.2021 / 20:37, *.centertel.pl

@Tatcho: a co niby tu nie jest prawdziwego ?

odpowiedz
Wolfik - 31.10.2021 / 20:39, *.mm.pl

@Singspiel: Pozbył się, bo wiedział że nie stać go na pakiet całościowy. Poza tym...trochę sam sobie zaprzeczyłes tym wpisem.

PS. Fanem Mioduskiego nie jestem. Ale robienie z Leśniodorskiego męża opacznosciowego to przesada. Prezesem był dobrym. Ale zawinął ogon przy pierwszej sposobnosci. Fakt, że wygrał na tym.

odpowiedz
Leśny Dziadek - 31.10.2021 / 23:41, *.centertel.pl

@Wolfik: A ile można wytrzymać z nadętym bufonem, który chce mieć zawsze rację? Leśny przynajmniej miał serce dla klubu i potrafił stworzyć atmosferę. Mioduski powinien wtedy poszukać prezesa z klasą. Ale chciał udowodnić, jaki to jest wspaniały i mamy tego żenujący finał.

odpowiedz
kermit - 01.11.2021 / 10:59, *.chello.pl

@Singspiel: bzdura, nie ma takiej możliwości.

odpowiedz
(L) - 31.10.2021 / 19:53, *.mm.pl

W Legii bez zmian, tylko szkoda że nie oznacza to stabilizacji, dobrych wyników itp. Wóz albo przewóz tylko trener z mega charakterem, który złapie gwiazdorków za twarz...

odpowiedz
Wolfik - 31.10.2021 / 19:55, *.mm.pl

@(L): Cóż Kolego, trzeba doczekać do przerwy. Z LE odpadniemy jesienią to sprzedani zostaną Emreli, Kastrati może Muci. Za tą kasę może uda sie sprowadzic trenera i kilku Polaków (Szysz?). Wróci Kapustka. Bedzie ciezko, ale może się utrzymamy.

odpowiedz
Miki - 31.10.2021 / 19:52, *.plus.pl

Podobno nie kopie się leżących, ale jak widzę naszą obrone od początku sezonu, to jest tragedia. Wieteska gra na alibi out, Jedrzejczyk to tylko fauluje, Mladenowicz tragedia. O innych szkoda pisać.
Jak z tyłu dupa to nerwy z przodu. Michniewicz zostawił spalona ziemię. O 5 meczów za późno go wywalili.
Tu trzeba wszystkich za dupę, obciąć pensje, odsunąć od składu Malanowicza, Jędrzejczyka.

odpowiedz
Miki - 31.10.2021 / 19:51, *.plus.pl

Podobno nie kopie się leżących, ale jak widzę naszą obrone od początku sezonu, to jest tragedia. Wieteska gra na alibi out, Jedrzejczyk to tylko fauluje, Mladenowicz tragedia. O innych szkoda pisać.
Jak z tyłu dupa to nerwy z przodu. Michniewicz zostawił spalona ziemię. O 5 meczów za późno go wywalili.
Tu trzeba wszystkich za dupę, obciąć pensje, odsunąc od składu Malanowicza, Jędrzejczyka.

odpowiedz
Ania - 31.10.2021 / 19:51, *.centertel.pl

Nie ma jakości i mocy.
Luquinias piłki nie ma siły kopnąć, Mladenovic poza bieganiem i bezsensownymi wrzutkami słabo, środek pola dramat, obrona dramat. Czas rozstać się z Jedrzejczykiem, zresztą tylko Josue ma to coś i Muci, tylko nie mają z kim grać.

odpowiedz
Po(L)di - 31.10.2021 / 19:50, *.plus.pl

Będzie wojna, jedyny raz jak Legia spadła z najwyższej ligi był w 36r, ale po wojnie wróciła, aż do teraz. Trzeba zbierać konserwy, po wojnie się odbijemy.

odpowiedz
Micek - 31.10.2021 / 21:35, *.plus.pl

@Po(L)di: jak to było w "Misiu" wojna bedzie, przed wojną tyż był (spadek)

odpowiedz
Wolf - 31.10.2021 / 19:49, *.com.pl

Kibice sukcesu dlaczego nie wspieracie klubu gdy jest gorzej?

odpowiedz
Farme(L) - 31.10.2021 / 19:49, *.virginm.net

Pewno właściciel nie zwolni prezesa...
Pewno prezes nie poda się do dymisji...
Jak takie baty ma zbierać klub to wolę widzieć Skibickiego, Ciepiele czy Włodarczyka...
No rzesz qurwa!!!
Pycha kroczy przed upadkiem!!!

odpowiedz
Michał - 31.10.2021 / 19:47, *.plus.pl

Tragedii ciąg dalszy. Allegri zamyka Juventus na tydzień w ośrodku treningowym i będą bez wolności to i tak samo zamknąć naszych do czwartku i trening trening i jeszcze raz trening w LTC. Wstydu ciąg dalszy i kupa mułu. Albo Staś Czerczesow albo dawać Vuko teraz żeby ich za jaja chwycić i do treningu nieroby. Gra tragedia taktyka tragedia stałe fragmenty gry....po co nam gwiżdżą i tak nie będzie z tego nic. Won wszyscy z naszej ukochanej Legii. A i po co śpiewać mistrzem Polski jest Legia? No chyba że mistrzem... wstydu i hańby.

odpowiedz
Dęblin1916 - 31.10.2021 / 19:47, *.autocom.pl

Jakbym ja tak wykonywał swoją prace to mój szef kopnął by mnie w dupę i nie zapłacił pieniędzy. Czy wy widzieliście dziś Mladenowicia. Pomijam jak człapał ale to jak niby próbował zablokować dośrodkowanie przy bramce na 1:0 to kryminał.
Wstrzymana kasa to im przemówi do rozsądku.
Można być gorszym ale ambicja była na poziomie dna.

odpowiedz
(L)eve(L)64 - 31.10.2021 / 19:46, *.plus.pl

W przyszłym sezonie zagramy z przyjaciółmi z Sosnowca w kolejnym sezonie z przyjaciółmi z Elbląga

odpowiedz
Misiek75 - 31.10.2021 / 19:46, *.vectranet.pl

Czy ktoś z decyzyjnych na Legii będzie miał jaja, żeby w końcu zarządzić, że pusty stadion. Nadal mamy to tolerować!!!! Resztę wolę już nie komentować, nie chce się niepotrzebnie nakręcać. Szkoda niedzieli.!!!! PUSTY STADION!!!!

odpowiedz
Sebo(L) - 31.10.2021 / 19:44, *.master.pl

Nie ma co się czarować.Z tej drużyny kompletnie nic już nie będzie.To jest zwykły zlepek przypadkowych piłkarzy,kompletnie nie rozumiejących się na boisku.Z tej mąki chleba już nie będzie i żaden trener tu już nic nie pomoże.Utrzymanie się w lidze dla tych patałachów graniczyć będzie z cudem.Jesteśmy na samym dnie. "Brawo" Mioduski!! To jest Twoje "dzieło"!

odpowiedz
KLanik - 31.10.2021 / 19:44, *.chello.pl

Lekcja wychowawcza, tylko to może pomóc. Portugalce, Lopes (co to jest?) i gang albańców nie zna naszego języka. Wszystkie te pajace lubią kasę, wypić, panienki, dyskoteki i burdele. Zagraniczny szrot z Legii WON!

odpowiedz
Fan.Grotyńskiego - 31.10.2021 / 19:44, *.chello.pl

Dzięki prezesie za kolejny ch.... mecz.

odpowiedz
Luk - 31.10.2021 / 19:43, *.eurotel.cz

Sezon przegrany w listopadzie. Brawo kucharski i mioduski. Nieudacznicy. To zestawienie garnków nie pasuje. Nie mają charakteru. Brakuje im mobilizacji. Wypier...lic pół skladu obcokrajowców i mlodzi niech grają. Gorzej grac juz nie można. Ta druzyna to ruina. Totalne dno.

odpowiedz
Mr Martini - 31.10.2021 / 19:43, *.plus.pl

A gdzie jest król Artur? Pije sobie teraz piwo i nawet meczu pewnie nie oglądał. I śmieje się, że kasuje najwyższy kontrakt w Legii. No ale na króla Artura nic nie można napisać, bo on ma kilku znajomych na Żylecie. Po co go było brać? Po to aby tych kilku kolesi mogło po latach opowiadać, że się napili z Borucem. A że sezon zawalony, to nic. On jest przecież ich.

odpowiedz
Wtajemniczony - 31.10.2021 / 19:51, *.ziplyfiber.com

@Mr Martini: Króla Artura krzyże bolą, przestaną boleć, jak dostanie obiecaną premię za awans do LE.

odpowiedz
Wolfik - 31.10.2021 / 19:43, *.mm.pl

Ten mecz pokazał, że nie do końca trener był wszystkiemu winny;

Tan mecz pokazał również, że w każdej plotce jest ziarenko prawdy - przeanalizujcie Koledzy jak grali dziś: Rose, Johansson, Kastrati, Emreli. Rose, to głowny winowajca utraty bramki - wolny, krycie na radar, niepewny. Ze szweda powietrze zeszło po 15 minutach. Emreli - większośc częśc meczu niewidoczny. I Kastrati - straty piłki na własnej połowie po których nawet się nie wracał tylko stał jak słup (akcja Kuchego).

Grupa imprezowa doprowadziła do zwolnienia trenera i sytuacji w której sezon jest stracony. A trener, zarząd daje im "czyste karty".

odpowiedz
Rafix - 31.10.2021 / 19:50, *.centertel.pl

@Wolfik: dokładnie. Na... uj zmina trenera jak nie ma lepszej alternatywy. Teraz nie tylko w lidze baty, ale i w pucharach.
Co do Kastratiego to od samego początku nic nie gra, te jego bramki niby ważne ale jego gra zawsze była słaba.
Ale co dzisiaj najbardziej rzuciło się w oczy to brak napastnika. Przy 0:2 my gramy słabym Lopezem, czemu nue wszedł Kostorz czy nawet Włodarczyk.

odpowiedz
Sebo(L) - 31.10.2021 / 19:52, *.master.pl

@Wolfik: kolego ,tak szczerze,powiedz kogo można w chwili obecnej pochwalić w Legii? Nie szukajmy tu winnych w czwórce piłkarzy.WSZYSCY grają FATALNIE! To jest totalne DNO!! Tu nikt nie powinien nawet powąchać złotówki za to co wyprawia na boisku.

odpowiedz
Wolfik - 31.10.2021 / 20:01, *.mm.pl

@Sebo(L): Grają tragicznie, ale jakimś cudem nieszczęścia zaczynają się od tych nazwisk. Pudła z 100-ek, brak zaangażowania, olewactwo, prostactwo piłkarskie. Pamietasz co pisałem przed meczem o Rose? I facet koncertowo zawala bramke w drodze do szatni....

Ja tam w przypadki nie wierzę. Za stary jestem.

A taki Kostorz siedzi od kilku kolejek na ławie....

odpowiedz
Wolfik - 31.10.2021 / 20:04, *.mm.pl

@Sebo(L): I jeszcze jedno. Trener Pogoni dokonuje zmian. 5-ciu zmian, chociaz prwowadzą. U nas 3 zmiany. I młodzi na ławie cały mecz....Ja tego nie pojmuję.....Czego tutaj się bać?

odpowiedz
Sebo(L) - 31.10.2021 / 20:13, *.master.pl

@Wolfik: ręce po prostu na to wszystko już opadają... Ta drużyna dostaje już baty z każdym. W Lidze Europy żadnego punktu już nie ugramy i to jest koniec rozgrywek,a o utrzymaniu w Ekstraklasie z tą grą obawiam się,że będzie tak ciężko jak o wywalczenie awansu do Ligi Mistrzów.

odpowiedz
Kamuflaż - 31.10.2021 / 19:43, *.tpnet.pl

Co by zrobił właściciel klubu, gdy jego zespół gra totalne ZERO, i jest w strefie spadkowej? A co robił pan Mioduski, kiedy drużynie nie szło? Pytanie za 100 pkt. kto powinien zostać zwolniony w trybie natychmiastowym? dziękuję za uwagę i do zobaczenia w lepszych czasach.

odpowiedz
K(L)AKIER - 31.10.2021 / 19:43, *.inetia.pl

Legia wychodzi na rewelacje ostatnich sezonów meczu bez zwycięstwa. Zaangażowanie piłkarzy na takim.poziomie że nawet nie ma do czego porownca. .Chłopaki na osiedlach grając ze sobą oddają więcej charakteru i zangażowania niz ci ludzi w białych koszulkach Legii.Jednej rzeczy nie rozumiem, jak Ci ludzi w koszulkach Legi , tracą tyle goli, to czemu trener nie zmienia ustawienia , moze pora grac 5 obrońcami .

odpowiedz
No i jest problem z Przekazem Kibice - Piłkarze - 31.10.2021 / 19:41, *.com.pl

Żyleta śpiewa do piłkarzy Legii W.....ć ..... W..........ć , ale to już całkiem bez sensu bo mało kto z zawodników Legii zrozumiał ten przekaz - 3 Polaków składzie wojskowych . Prędzej zrozumieli by ten przykaz jakby poszedł w języku Angielskim . Ale tu znowu następny problem bo mało na żylecie kto zna Angielski .

odpowiedz
Dedi - 31.10.2021 / 19:41, *.plus.pl

Nie mam pojęcia jaki wpie...ol wpuści nam Napoli.. może teraz zlekceważą? To wszystko jest do dupy, obejrzałem do końca mówię może chociaż jedna piłka przeturla się do bramki.... Ale nie po co..... Emreli to niech idzie..a CHaratin przecież on sam gadał że był zdziwiony że musi odejść z Ferencveros.... Kucharski zwolnij się sam !!
Rose to jest dobry na Świt Skolwin......
Luqinhas tylko się przewraca... To nie jest wina trenerów to ci nasi herosi gwiazdy piłki nożnej po dwóch meczach w LE myślą że stali się gwiazdami po które zaraz Real sięgnie............. Szkoda gadać L

odpowiedz
Pusia - 31.10.2021 / 19:41, *.vectranet.pl

Fajnie, widać że wuefista Gołębiewski zaczął proces zmian w drużynie i teraz będzie droga na szczyt!

odpowiedz
Stara Ochota - 31.10.2021 / 19:40, *.play-internet.pl

Wstyd i hańba! Legia tragedia!

odpowiedz
(L)eve(L)64 - 31.10.2021 / 19:40, *.plus.pl

ZWOLNIĆ TRENERA!!!!!!!!!!!

Kolejny trener który nie potrafi wykorzystać umiejętności i potencjału piłkarzy.

odpowiedz
s - 31.10.2021 / 19:39, *.orange.pl

Ciężkie czasy...no trudno. Legio trzymaj się! Chłopaki z Ł3 trzymajcie się!
Legia Warszawa!!!! Pozdrowienia z Konina! Szkoda, że nie udało mi się kupić biletu na Napoli, teraz trzeba być razem!!!
...Wam jest i tak lepiej, jesteście w Warszawie!
chociaż kamień z serca spadł ponieważ widziałem już wynik 0-3....! jakiś progres jest

odpowiedz
(L)evinho. Onet. PL - 31.10.2021 / 20:01, *.play-internet.pl

@s: kolego pozdrawiam również z Wielkopolski. Oczywiście tej legijnej(L), ciężkie czasy dla nas szczególnie, tych legionistów żyjących na obczyźnie..

odpowiedz
paw_paw_pawela - 31.10.2021 / 19:38, *.telkab.pl

niebawem klasyk Widzewem...

odpowiedz
Inowroc(L)aw - 31.10.2021 / 19:45, *.serv-net.pl

@paw_paw_pawela : nie bo Widzew awansuje hehe

odpowiedz
Warrior - 31.10.2021 / 19:35, *.142.46

Kudłaty korpoludek nareszcie ma kompletny skład, no i trenera jak się patrzy.

odpowiedz
Kowal - 31.10.2021 / 19:35, *.vectranet.pl

Co ja widzę,ci się dzieje,
Legia znowu nie istnieje.
Po miesiącu powiem krótko
Odwróć tabelę zobaczysz
Legię na czele

P S
Już koniec tych wyjazdów,koniec tych meczy.Jak Legia mi tak ja Legii.Nie powąchasz moich pieniędzy Mioduski

odpowiedz
TO ZNACZY WSZYSTKO OD POCZĄTKU?! - 31.10.2021 / 19:35, *..

ZARZĄD, PIŁKARZE, TRENER,dyrektor KUCHARSKI OUT!

odpowiedz
meler1916@o2.pl - 31.10.2021 / 19:34, *.waw.pl

Do wszystkich debili popierających zwolnienie Michniewicza! To nie tu jest problem! Problemem Legii jest ten parszywy nieudacznik Mioduski i jego przydupas Kucharski! Tego nie da się oglądać, amator na ławce - amatorzy na boisku! Tylko liście dla tych wkładów do koszulek, bo inaczej nic z tego nie będzie !

odpowiedz
1906 - 31.10.2021 / 19:48, *.tpnet.pl

@meler1916@o2.pl: Masz racje, na szczescie, z punktu widzenia kibica Wisły, nikt sie nad tym powaznie nie zastanowi :D Panie Mioduski, keep up good work :D

odpowiedz
Cegiełka - 31.10.2021 / 19:34, *.t-mobile.pl

następny mecz w którym nasi potwierdzają aspiracje do spadku z jednej z najsłabszych ekstraklas w Europie. nasi to dyżurni chłopcy do bicia

odpowiedz
paw_pawela - 31.10.2021 / 19:34, *.telkab.pl

90% składu nie rozumie śpiewów ... i ma nas w cztetech literach.. niebawrm klasyk z Widzewem

odpowiedz
Ja - 31.10.2021 / 19:33, *.plus.pl

No ludzie kochani

odpowiedz
Bmb - 31.10.2021 / 19:33, *.proip.pl

Owszem liczyłem na kolejne Derby Warszawy z panienkami z konfidenckiej ale bardziej ze to one awansują do ekstraklapy a nie Legia spadnie…

odpowiedz
MarioL - 31.10.2021 / 19:33, *.wanadoo.fr

Bo trenera to się zwalnia,jak ma się jego następcę,a nie zatrudnia kolejnego ucznia.Trzebabylo trzymać tego Michniewicza,do momentu znalezienia dobrego następcy.

odpowiedz
Korda - 31.10.2021 / 19:30, *.centertel.pl

Spójrzcie na przekrój całego meczu. Tam nie ma drużyny. Obrona ma piłkę i co dalej. Tylko Josue i Luqi biegają po nią. Reszta stoi jakby mieli kołki w dupie. Kastrati wchodzi na parę minut i gra fatalnie. Lopes to już dawno powinien być odstrzelony z Legii. Jak dla mnie kryzys dopiero minie po przerwie zimowej. Tu nie ma teraz z czego robić drużyny.

odpowiedz
Dedi - 31.10.2021 / 19:45, *.plus.pl

@Korda:
A już na koniec w doliczonym czasie jak sobie podawali w strefie obronnej Nawet na pałe do przodu się nie chciało.....

odpowiedz
Wolfik - 31.10.2021 / 19:53, *.mm.pl

@Korda: Dokładnie. Dlatego trzeba doczekać do przerwy. Z LE odpadniemy jesienią to sprzedami zostaną Emreli, Kastrati może Muci. Za tą kasę może uda sie sprowadzic trenera i kilku Polaków (Szysz?). Wróci Kapustka. Bedzie ciezko, ale może się utrzymamy.

odpowiedz
Obserwator - 31.10.2021 / 19:30, *.t-mobile.pl

Jak Mioduskim nie zacznie działać i nie zatrudni Czerczesowa to będą same kompromitacja a gra jak na Orliku

odpowiedz
Sebo(L) - 31.10.2021 / 19:30, *.master.pl

Mioduski odejdź szkodniku z tego klubu!! Nie zaklinaj już więcej rzeczywistości,tylko odejdź! Sprzedaj ten klub komuś kto ma prawdziwe pieniądze i trochę zna się na piłce! Odejdź dla dobra Legii!!

odpowiedz
K(L)AKIER - 31.10.2021 / 19:49, *.inetia.pl

@Sebo(L): No o tych pieniądza to masz rację, wziazc kredyt i kredyt spalac kolejnym kredytem to i każdy potrafi, sztuka to mieć i tak robić, żeby było cały czas na plus.

odpowiedz
Ryszard S - 31.10.2021 / 19:29, *.sky.com

Chyba czas na zmianę trenera ….

odpowiedz
Leśny Dziadek - 31.10.2021 / 19:29, *.centertel.pl

To kiedy rusza proces Kowala?

odpowiedz
Bilu kingu z grillu - 31.10.2021 / 19:47, *.tele2.se

@Leśny Dziadek: podobno kowala bedzie bronic jakas za yee bista pani adwokat z kancelarii Lesnodorskiego. I mowi ze do procesu nie dojdzie. Tak przynajmniej mowil sam Lesny wczoraj. Pozdro /K.

odpowiedz
Peter Forsberg - 31.10.2021 / 22:08, *.t-mobile.pl

@Bilu kingu z grillu: Kowalczyka będzie bronić jakaś chora psychicznie szwedzka siatkarka która dostaje bany na forum za złe zachowanie.

odpowiedz
Tbox - 31.10.2021 / 19:28, *.centertel.pl

Zaraz dramat. Wyrzucili trenera to teraz pewnie dyrektora szrotu lub Prezesa ;)

odpowiedz
Robin(L) - 31.10.2021 / 19:28, *.t-mobile.pl

Te wkłady do koszulek to jakis dramat co wyprawiają. Żadne śpiewanie legia grać itd ich nie zmotywuje połowa to nie rozumie a ci co rozumieją w h... to mają. Kasa im się co miesiąc zgadza i tyle w temacie gwiazdeczki.
Zaraz Wieteska będzie pier... Ze byli lepsi mecz pod kontrolą itd ŻAL TO OGLĄDAĆ I SZKODA KASY WYDAWAĆ NA BILETY....

odpowiedz
Dario M. - 31.10.2021 / 19:28, *..

Powodzenia w 1 lidze chłopaki.

odpowiedz
Wawa - 31.10.2021 / 19:26, *.chello.pl

.Mina Loczka na trybunach bez cena
A w głowie co ja z tego klubu zrobiłem
Loko koko Won Won

odpowiedz
grzeziek - 31.10.2021 / 19:26, *.centertel.pl

Panie Darku czas ustapic miejsce koledze bardziej znajacemu sie na pilce czyli Leśnodorskiemu

odpowiedz
Janek - 31.10.2021 / 19:52, *.centertel.pl

@grzeziek: to ty gadasz jakiemu Leśnodorskiemu. Gość wyprowadza z Legii pieniądze razem z Wandzlem a ty go znowu chcesz? Mioduski jedyny gosc od lat który sam za własne pieniądze utrzymuje klub. Popełnia błędy…. Ale sam za nie płaci. Tak samo jak sam płaci za kary tych wielkich kibiców co identyfikują się z klubem. Jest w drużynie kryzys a Wy wszyskich na raz chcecie zwolnić po koleji…. I kogo zatrudnicie ? Spokojnie, dajcie im czas ta presja która trybuny i media wywierają napewno nie pomaga. Zawodnicy są dobrzy pokazali ze potrafią grać w meczach w europejskich pucharach. Michniewicz powinien zostać trenerem jest bardzo dobrym. Chcieliście jego zwolnienia to już go nie ma. Teraz potrzeba czasu żeby przyszedł dobry trener czy to będzie czerczesow czy papszum tez będzie potrzebował czasu żeby to wszystko poukładać. A wy wszystkich po koleji chcecie zwalniać i jeszcze lesnodorskiego z powrotem.

odpowiedz
Ben - 31.10.2021 / 20:08, *.inetia.pl

@grzeziek: złodziej Leśny to niech pokaże klasę w Motorze i nie okradnie ich z kasy.

odpowiedz
Caa - 31.10.2021 / 20:30, *.chello.pl

@Janek : utrzymuje za własne pieniądze... zmień proszę dilera, szkoda życia

odpowiedz
Kibic - 31.10.2021 / 19:24, *.net.pl

Co wy robicie ............ Wy ( piłkarze, miodek ) całą Legię hańbicie.

odpowiedz
Kosa - 31.10.2021 / 19:23, *.centertel.pl

To jest k.... wa dramat

odpowiedz
kris - 31.10.2021 / 19:23, *.centertel.pl

Dramat. Josue fajnie zagrał jako chyba nie liczny

odpowiedz