fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (6)

+dodaj komentarz
fff - 31.10.2021 / 23:45, *.plus.pl

oni ustawiają mecze dorabiając sobie na tym, to jest NIEMOŻLIWE by zapomnieli jak się gra w piłkę nożną(vide wyniki w pucharach) - robią z was de.bili od wielu lat, korupcja nie skończyła się wraz z zatrzymaniem "Fryzjera" - było, jest i będzie wielu takich, którzy będą na tym dorabiać, w dzisiejszych czasach są większe możliwości, dzięki bogatej ofercie wielu bukmacherów, bukmacherzy sponsorują extraklasę i 1 ligę - jesteście idiotami chodząc na mecze piłki nożnej - przez co dokładacie się do tych szemranych interesów. Tylko, że za chwilę znów będziecie ich nosić na rękach i zbijać z nimi piątki, a interes będzie się kręcił dalej. Tak funkcjonują wszystkie kluby piłkarskie. Naiwni na to chodzą. P.S. Ja chodziłem(i grałem) w Legii(rugby), gdy mieszkałem jeszcze w Warszawie

odpowiedz
Cyniek - 31.10.2021 / 20:45, *.play-internet.pl

No dobra Gołębiewski już miał szansę czas teraz na Zasadę ludzie czy nie widzicie że tylko bojkot brak zakupionych biletów zakupów w sklepie zwrot karnetów może wypędzić to kudłate coś z Legii a za nim Tego kombinatora Kucharskiego

odpowiedz
kibic pozytywny - 31.10.2021 / 20:32, *.t-mobile.pl

zwolnić trenera, za długo już pracuje. dać następnego trenera na lata

odpowiedz
Darek - 31.10.2021 / 20:29, *.chello.pl

Dlaczego drużyna przebiegła tylko 104 kilometry???
Pogoń przebiegła 110 kilometrów.
Normalnie powinnismy biegać 115 kilometrów w meczu.
Tylko spotkanie z kibicami może to zmienić.

odpowiedz
Wolfik - 31.10.2021 / 20:47, *.mm.pl

@Darek : Imprezy nie służą bieganiu....

odpowiedz
wgol - 01.11.2021 / 11:29, *.vectranet.pl

@Darek : oni kibiców mają gdzieś

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.