fot. Woytek / Legionisci.com

3 galerie

Fotoreportaże z Łazienkowskiej

Woytek, źródło: Legionisci.com

W niedzielę Legia doznała ósmej porażki w lidze. Tym razem lepsza okazała się Pogoń Szczecin. Spotaknie z trybun obejrzało 15478 kibiców. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z Łazienkowskiej:

Fotoreportaż z meczu - 61 zdjęć Woytka
Fotoreportaż z meczu - 31 zdjęć Kamila Marciniaka
Fotoreportaż z meczu - 17 zdjęć Michała Wyszyńskiego / SKLW

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (4)

+dodaj komentarz
Realista - 01.11.2021 / 07:15, *.plus.pl

Miodek zacier ręce kibice powinni tym bardziej dopingować a nie tańczymy jak prezes zagra i jedziemy grajkom. Nie mieszajmy się w to i pokażmy że jesteśmy z drużyną na dobre i źle a nie tylko na sukcesy.

odpowiedz
Zdzicho - 01.11.2021 / 05:38, *.tpnet.pl

Pierwsza fota zdjec Michala. Centrum zylety, wszyscy mistrzem polski a dzban na czarno ubrany klika w telefonie. Nozesz kur.....

odpowiedz
Anty enes i lady boys - 01.11.2021 / 07:38, *.orange.pl

@Zdzicho: No i co z tego że na czarno ubrany ?? Idź się lecz na głowe, jeszcze tego brakuje żebyś ludzi ubierał

odpowiedz
grzesiek - 01.11.2021 / 15:07, *.centertel.pl

@Zdzicho: dobrze ze w ogole przyszedl ...

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.