fot. Woytek / Legionisci.com

Statystyki meczu z Pogonią

Woytek, źródło: InStat / Ekstraklasa

W niezielnym meczu Legia była przez 53 procent czasu gry przy piłce. Gospodarze oddali dwa razy więcej strzałów od gości, ale to "Portowcy" byli skuteczniejsi. Poniżej prezentujemy szczegółowe statystyki z meczu. Zapraszamy także do wystawiania ocen piłkarzom Legii.

fot. InStat / Ekstraklasa

Szczegółowe statystyki piłkarzy Legii

fot. InStat / Ekstraklasa

Średnie pozycje piłkarzy Legii na boisku

fot. InStat / Ekstraklasa



źródło: InStat / Ekstraklasa

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (10)

+dodaj komentarz
Kibic - 01.11.2021 / 18:14, *.torun.pl

JEst tu gdzies statystyka ile km przebiegl kazdy pilkarz?

odpowiedz
Biała Siła - 01.11.2021 / 20:04, *.vectranet.pl

@Kibic: Wczoraj w tv pokazali ,że nasi 104 ,km a Pogoń chyba 118 km

odpowiedz
Kibic - 01.11.2021 / 20:20, *.torun.pl

@Biała Siła: Dzięki. Ciekawe czy któryś zbliżył się do dystansu pokonanego przez bramkarza ;)

odpowiedz
Biała Siła - 01.11.2021 / 20:39, *.vectranet.pl

@Kibic: Oo myślę ,że są blisko ,Heee ,nie jest to niemożliwe ,????

odpowiedz
Darek - 01.11.2021 / 22:04, *.chello.pl

@Biała Siła: Legia 104,04 kilometra.Pogoń 110,71

odpowiedz
Bi - 01.11.2021 / 23:24, *.vectranet.pl

@Darek : Dziękuję za sprostowanie

odpowiedz
Dedi - 01.11.2021 / 16:01, *.plus.pl

Statystki statystykami ale to jak słabej siły i szybkości nabiera piłka po strzałach naszych herosów to aż wolą o pomstę do nieba. Zlatan 40 letni wczoraj załadował taką bombę z wolnego że nawet piłki nie było widać, dopiero jak była w siatce. A nasi podają do bramkarza, wszystko w środek bez siły.
Jedyny pomysł to wrzutki , niby jest czasem jakaś próba kombinacji przez środek ale przy szybkiej wymianie podać zawsze ktoś odda za mocno.... Do partnera i rywale przejmują.
Nie ma pomysłu nawet Pogoń przy drugiej bramce Kurzawy ładnie granicy spalonego prostopadła piłka, później płasko w pole karne, my nie potrafimy tego zrobić ani razu.......... L

odpowiedz
alan miller - 01.11.2021 / 14:13, *.chello.pl

Tylko trzech Polaków w wyjściowej jedenastce... to jest dramat kur*a

odpowiedz
oLaf - 01.11.2021 / 13:37, *.vectranet.pl

staty niezłe, dziwne, bo na żywo jak się z trybun ogląda to widać było, że w Legii nie ma zgrania, środek pola nie istnieje i wyraźne odczucie że to Pogoń była trochę lepsza...

odpowiedz
Kibolek - 01.11.2021 / 13:06, *.telefonica.de

Za mało obraźliwych przyspiewek NA NAJWIEKSZEGO SPRAWCE ZAMĘTU I KOMPROMITACJI MIODUSKIEGO . WYGONIC MIODUSKIEGO SIŁA

odpowiedz