fot. Woytek / Legionisci.com

Festiwal przyśpiewki okolicznościowej, czyli roast przy Ł3 - VIDEO + SONDA

Woytek, źródło: Legionisci.com

W niedzielę na stadionie przy Łazienkowskiej 3 stawiło się 15478 kibiców. Fani przygotowali specjalny repertuar wokalny, idealnie dostosowany do wyników, jakie zespół Legii uzyskuje w obecnym sezonie ligowym. Najbardziej dostało się dyrektorowi sportowemu Radosławowi Kucharskiemu, ale fani nie żałowali mocnych słów także w stronę piłkarzy i prezesa. Poniżej możecie obejrzeć film z tym wyjątkowym festiwalem przyśpiewki okolicznościowej w wydaniu legionistów, który składał się z ponad 40 różnych okrzyków.


WYNIKI SONDYNajlepsza przyśpiewka festiwalu przy Ł3 to:
SUMA GŁOSÓW: 4560
START: 01.11.2021 / KONIEC: 06.11.2021

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (74)

+dodaj komentarz
Do grajków : - 04.11.2021 / 02:34, *.tpnet.pl

Za dużo podań za mało strzałów , do tego mnóstwo strat i odpałów . Grajcie , a nie pykacie - ściemniacze , bo każdy mysli : co ja pacze ? I zęby nas bolą od takiej gry , kiedy poprawa - gdy zakwitną bzy ?

odpowiedz
ic - 02.11.2021 / 20:29, *.orange.pl

Co wy tam chlacie ,wy już wątroby nie macie

odpowiedz
Sebo(L) - 02.11.2021 / 10:29, *.centertel.pl

Mioduskiemu i Kucharskiemu poje.ało się, że piłkarzy nie kupuje się ilościowo lecz jakościowo.W Legii nie jest potrzebnych 10-ciu miernot ściągniętych za darmo tylko 3-4 prawdziwych piłkarzy, którzy podniosą poziom i jakość w tej drużynie. Po co tych 10-ciu pseudo gwiazdeczek skoro ani jeden nie podniósł jakości i poziomu w drużynie. Jak taki zlepek wypalonych już grą jegomości, których nikt nie chciał nawet wziąć za darmo ma zdziałać cokolwiek w Legii? Niech Mioduski wreszcie zrozumie, że kupuje się 4 piłkarzy za te 5-6 mln euro by w kolejnym sezonie wyciągnąć dwa albo trzy razy tyle awansując do LM. Z Mioduskiego najwyraźniej jest bardzo mierny biznesmen.

odpowiedz
M@c - 02.11.2021 / 08:19, *.chello.pl

To jest tylko sport :)

odpowiedz
Alan - 02.11.2021 / 07:22, *.t-mobile.pl

Wpierw wrzuty a później doping przez chwilkę czy nie powinno być na odwrót ? Pozatym co z hasłem ' porażki kształtują charakter' przeciez jeszcze nawet połowy rundy jesiennej nie ma a juz niektórzy niewytrzymuja.....

odpowiedz
mic - 02.11.2021 / 08:51, *.com.pl

@Alan: fajny jesteś.... taki nie za bystry XD

odpowiedz
PLBBOY - 01.11.2021 / 22:48, *.play-internet.pl

Jak tak dalej grać będziecie, wpier dol znowu dostaniecie.

odpowiedz
Legionista na dobre i złe - 01.11.2021 / 22:41, *.orange.pl

Jeśli dalej jaracie się tą żenadą która odj..cie wczoraj to znaczy że już Wam nic nie pomoże.
Sport.pl to wasza drużyna.
Wojtek Kowalczyk na Trenera a Michnik na prezesa!!! Gazata.pl to Wy, Gazeta to Wy, heja,heja gazeta to wy.

odpowiedz
Ja - 01.11.2021 / 22:28, *.vectranet.pl

1. szkoda ze nie zaczęli kibicować Pogoni w tym meczu.
2. Najpierw jebiesz piłkarzy ze ch... grają ,, co jest prawda'' a później wywieszany jest transparent żyleta jest zawsze z wami XD

odpowiedz
Ramazotti - 01.11.2021 / 22:16, *.chello.pl

Tyle waszego że sobie pokrzyczeliscie gdybyście mieli jaja to najbliższy mecz powinien być bez dopingi i z pustymi trybunami i tak do skutku. A zyleta pokrzyczy na meczu powyzywa a na najbliższym meczu znowu dopinguje poziom żenady i głupoty jest nie do opisania.

odpowiedz
hajdukL - 01.11.2021 / 21:53, *.rfc.pl

W końcu Żyleta zajęła stanowisko. Szkoda, że tak późno bo lata wstecz 2-3 mecze przegrane lub małe zaangażowanie piłkarzy i już był lekki pojazd motywacyjny. Teraz symptomy lekceważącego podejścia do swojego zawodu naszych gwiazd zostały przespane.
Druga sprawa to brak "pozdrowień" dla Michniewicza. Winny Mioduski, Kucharski i piłkarze, zgoda. Jednak trener widział to wszystko z bliska i zero konkretnej reakcji na poczynania zawodników. Przyglądał się, coś tam między wierszami czasem bąknął, a gdy zaczynało być coraz gorzej to pełna kapitulacja i pokazówka z odsunięciem 4 grajków. Wszyscy wokół winni tylko nie on. Taki poszedł przekaz w świat, a to nie tak.

odpowiedz
(L)egia - 01.11.2021 / 21:31, *.196.19

Stasiu, serdecznie zapraszamy!

odpowiedz
Stacho - 02.11.2021 / 07:08, *.tpnet.pl

@(L)egia: chetnie przyjde, ale ten gołodupiec nie ma dla mnie na pensję, a co dopiero na wzmocnienia. Ja przedszkola z skademii nie bedę prowadził

odpowiedz
Jp - 01.11.2021 / 20:18, *.vectranet.pl

Może koszulki okolicznościowe z jedna z przyśpiewek? :D

odpowiedz
Kiku78 - 01.11.2021 / 19:55, *.195-24-dolnet.pl

Hej Żyleta. Kto zatrudnił Kucharskiego,Michniwicza i te miernoty na boisku? Siedzicie w kieszeni prezia i walicie nie tam gdzie trzeba. Wstyd

odpowiedz
FCK - 01.11.2021 / 18:56, *.t-mobile.pl

Napoli przyjeżdża w czwartek do Warszawy ? Ktoś coś wie ?

odpowiedz
Arek - 01.11.2021 / 17:58, *.tpnet.pl

Tak sobie na trochę bardziej spokojnie o tym myślę, to w sumie i tak delikatnie było.

odpowiedz
JaTakPoprostu - 01.11.2021 / 17:58, *.play-internet.pl

Widzę że kibole doskoczyli poziomem do piłkarzy....ŻENADA

odpowiedz
Micha(L) - 01.11.2021 / 21:20, *.chello.pl

@JaTakPoprostu: Kiboli to masz w Poznaniu. U Nas są F A N A T Y C Y!!!!!!!!!!!!!

odpowiedz
Uchaha - 01.11.2021 / 22:46, *.orange.pl

@Micha(L): Fanstyku cały poznan Ci dziękuję.
Dalej jazda, ch.j w Puchary żenada na Napoli, później na Spartaku, niech się czerwoni bracia cieszą.
Uchaha śmieszni jesteście do bólu.
Fanatycy uchaha, uchaha.....

odpowiedz
1410 - 01.11.2021 / 17:28, *.t-mobile.pl

Jedna wielka beka z wczorajszego ‚dopingu’ W składzie 3 Polaków, reszta to zagraniczny szrot, któremu zapewne te przyśpiewki poszły w pięty…
A tak na serio, może dla reszty skórokopów przydałby się trans po angielsku

odpowiedz
Roma - 01.11.2021 / 23:06, *.lunet.eu

@1410: a nie przyszło ci do głowy, że jest jeszcze ławka rezerwowych, a część siedzi na trybunach?

odpowiedz
Ja - 01.11.2021 / 16:17, *.play-internet.pl

Internetowi narzekacze, nic wam nie odpowiada. Jak Żyleta jedzie z dopingiem, wspiera grajków - źle, bo to nic nie daje. Jak jedzie piłkarzom - źle, bo nic nie rozumieją. Jak uderza bardziej w Mioduskiego - po co, to Kucharski jest kłopotem. Jak w Kucharskiego - też źle, bo o Miodku było za mało. Wyrzygać się można. Jakiś wazon strzela teoriami spiskowymi, że niby Żyleta siedzi Miodkowi w kieszeni - to niech przejrzy doping z ostatniego meczu z sezonu 18/19 (2-2 z Zagłębiem), doping na ostatniej zgodowce z Sosnowcem (po Dudelange i Trnavie), niech przypomni sobie oprawę z Superpucharu 2020. Mało? Wy byście na pewno zrobili to lepiej, zgłoście się na ochotników, barany...

odpowiedz
(L)T - 01.11.2021 / 16:15, *.orange.pl

Banda amatorów od prezesa, przez Kucharskiego, kończąc na piłkarzykach. Kiedy skończy się ściąganie tych wypalonych pseudo gwiazdek z ligi portugalskiej, którzy tutaj przychodzą dobrze się pobawić ? Stawiać na młodych chłopaków, którzy mają chęć do gry i walki na boisku dla naszych barw.

odpowiedz
Darek - 01.11.2021 / 15:54, *.chello.pl

Niech te liście już spadają zanim będzie za późno. Może jak spadnie kilka lisci panienki ruszą łaskawie dupę i zaczną coś grać.

odpowiedz
Przemek - 01.11.2021 / 14:19, *.t-mobile.pl

Mój głos poszedł na "Łubudu", ale z zastrzeżeniem: piłkarzyki też , a nie tylko sam prezio. On mimo wszystko łoży na to ze swojej kasy jakkolwiek by nie oceniać jego "sukcesy".

odpowiedz
Cziko - 01.11.2021 / 15:53, *.jmdi.pl

@Przemek : pudel nic nie łoży tylko pożycza jak brakuje. A nadwyżki z transferów zagarnia sobie .

odpowiedz
Miasto Rafałka - 01.11.2021 / 14:19, *.t-mobile.pl

Misio Kazek na prezesa!

odpowiedz
spokojny - 01.11.2021 / 14:09, *.jmdi.pl

Dopóki ktoś w tym klubie nie postawi sprawy jasno tym przepłacanym gwiazdeczkom, że zasłużyli na dużo gorsze traktowanie niż to miało miejsce na meczu to nic z tego nie będzie. Mladenovic, Jędrzejczyk i większość z pozostałych strzelili focha na kibiców bo ci mają czelność krytykować postawę galaktycznych gwiazdeczek.
Po pierwsze opie...ol dla piłkarzy, po drugie pozytywna akcja ze strony piłkarzy. Mogą na przykład zrobić zrzutę i zasponsorować bilety na Stal Mielec dla dziecków z jakiegoś domu dziecka. Zarabiają po 100 tys, miesięcznie więc jak każdy zrzuci się po 500-600 zł to jakoś do "pierwszego" przeżyją.

odpowiedz
:) - 01.11.2021 / 12:55, *.plus.pl

Kto was tu ściągnął ej .... Kto was tu ściągnął? A druga trybuna powinna krzyczeć Mioduski Mioduski. Żenada te wszystkie przyśpiewki każdy wie że winien prezes tylko boją się głośno wszyscy powiedzieć. Bo co? Pozwie trybuny jak Kowalczyka?Czemu boimy się prawdy?

odpowiedz
(L) - 01.11.2021 / 15:23, *.ilabs.pl

@:):

Dokładnie. Mioduski grabarzem Legii

odpowiedz
Antyczesio - 01.11.2021 / 12:52, *.plus.pl

Szkoda że główny winowajcą czyli Mioduski jest traktowany łagodnie a cała złość wylewana na Kucharskiego i piłkarzy. Przecież ktoś ich zatrudnia nie? Chyba że jest inne dno i macie przykaz żeby prezesa nie ruszać i nie obrażać?

odpowiedz
Brat - 01.11.2021 / 12:25, *.191.54

Najbardziej winny jest Mioduski. Kucharski to tylko jego pracownik. Zabrakło mi: Mioduski! Co? Wyp...

odpowiedz
(L) - 01.11.2021 / 12:44, *.ilabs.pl

@Brat:

Dokładnie.

Też nie wiem czemu człowiek z fryzurą na mopa ma/miał odpuszczone...

odpowiedz
Kaczynski - 01.11.2021 / 11:58, *.vectranet.pl

WY na trybunach i tu jestescie bardzo zabawni :) Naprawde jestescie takimi debilami, ze wierzycie to iz Miodek, Radek i piłkarze w ogole sie waszym darciem mordy przejmuja? :D Oni maja to w dupie i tyle :)

odpowiedz
Abcd - 01.11.2021 / 13:08, *.chello.pl

@Kaczynski: Legia to My ale ty i tak tego nigdy nie zrozumiesz

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 01.11.2021 / 13:35, *.play-internet.pl

@Kaczynski: Wiesz,to wszystko jest odgórnie sterowane i "za przyzwoleniem władz klubu".Wiadomo,że jak jest zbyt duże ciśnienie wśród kibiców,to trzeba. a).Rzucić im ofiarę,czyli zwolnić np trenera,a jeśli to nie wystarczy i wciąż wśród tłumu jest pomruk niezadowolenia,to trzeba dać tłumowi się wykrzyczeć,pobluzgać.Od tego Mioduski też ma ludzi wśród N.a.S.,żeby kanalizować nastroje wśród kibiców w/g potrzeb.Prawdziwy ruch kibicowski,bezkompromisowy i nie dający się w hoooya robić został zniszczony przez iti,a Mioduski na tak dobrze przygotowanym gruncie przejął Legię i na spokojnie robi swoje nędzne interesiki.iti PRZYGOTOWAŁO GRUNT DLA PRZEKRĘTÓW MIODUSKIEGO.Pozdrawiam myślących.

odpowiedz
Afro - 01.11.2021 / 14:25, *.chello.pl

@Kaczynski: syneczku, nie mają na pewno.

odpowiedz
Kaczynski - 01.11.2021 / 15:02, *.vectranet.pl

@Afro: wlasnie, ze maja coreczko :) sraja na to oporowo :D

odpowiedz
Kaczynski - 01.11.2021 / 15:02, *.vectranet.pl

@Abcd: no i co z tego, ze to MY? Oni maja to w dupie :) hajs na koncie i tak sie zgadza :)

odpowiedz
Tomek - 01.11.2021 / 17:46, *.aster.pl

@Kaczynski: Poczytaj i poznaj historię piłki nożnej, to może się dowiesz że na całym świecie "trybuny" potrafiły i potrafią zwalniać prezesów oraz piłkarzy.
Czytaj ze zrozumieniem treści....,Miłej lektury ;)

odpowiedz
Kaczynski - 02.11.2021 / 15:54, *.vectranet.pl

@Tomek: tak tak dziecko, zyj dalej w tym swoim bajkowym swiecie albo odstaw klej xD

odpowiedz
Miodek amatorek - 01.11.2021 / 11:36, *.com.pl

Zadziwiające jest to jak trybuny są łagodne dla Mioduskiego
A to on jest źródłem wszystkich nieszczęść
Powinniśmy pogonić go z Legii
Im szybciej tym lepiej
To jest amator i nieudacznik

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 01.11.2021 / 11:43, *.play-internet.pl

@Miodek amatorek: A mnie akurat nie dziwi "pobłażliwość trybun" dla szkodnika Mioduskiego.Przecież wiadoma rzecz,że nie wszyscy z N.a.S. na Legię przychodzą z miłości do klubu.

odpowiedz
Kaczynski - 01.11.2021 / 17:48, *.vectranet.pl

@Miodek amatorek: Wy to sobie mozecie pogonic kota na ulicy, a nie zrobic cokolwiek dla kogos takiego jak Mioduski, on robi co chce i ma dokladnie to co chce - a wy sobie mozecie pokrzyczec z Zylety i tyle.

odpowiedz
KAMI(L) - 01.11.2021 / 11:30, *.vectranet.pl

Kto jest odpowiedzialny za oprawę muzyczną, a konkretnie kto puszcza Sen o Warszawie przed meczami? Już kiedyś to pisałem - co to za zje...ny pomysł żeby wyciszać pod koniec. Cała magia utworu polega na tym że śpiewaliśmy od początku do końca "razem" z Niemenem.

A co do obecnej sytuacji to należy ściągnąć nasze barwy z wkładów do koszulek (czyt. ludzi których omylnie zwie się piłkarzami) i kazać im wyp...dalać. Już lepsza Legia z juniorami i Polakami ściągniętymi z naszej słabej ligi, przynajmniej będą wiedzieli gdzie grają i co to znaczy tutaj grać, pogonić cały zagraniczny zaciąg, a jak ktoś spoza kraju to musi być 2 razy lepszy niż polski zawodnik.

A jak dalej będziemy sobie sami śpiewać i uskuteczniać taką ch...jnie licząc na poprawę (która pewnie przyjdzie i znowu będziemy im klaskać dopóki znów nie spier...lą) to dalej, latami w niej będziemy tkwili - z przepłaconymi, wypalonymi "gwiazdorami" którzy by się zabili spadając z poziomu ego na poziom swoich "umiejętności". Ch..j im w dupę, Legia to My!

odpowiedz
Cyniek - 01.11.2021 / 11:20, *.play-internet.pl

Sądzicie że sobie wzięli to do siebie wątpię bo do ludzkich bez chonoru i ambicj nic nie dociera jedyny środek do motywacji to liście dla piłkarzy a dla pana właściciela cóż.zerit karnetów nie kupowanie biletów zreot pakietów na Napoli i Spartaka nie kupowanie w fan story poprostu bojkot puste trybuny może w tedy to dało by do zrozumienia

odpowiedz
Pab(L)o Loża - 01.11.2021 / 11:57, *.centertel.pl

@Cyniek : nie wzięli bo nie rozumieli. Polaków było 3. To jest chuba rekord

odpowiedz
jezus - 01.11.2021 / 15:07, *.vectranet.pl

@Pab(L)o Loża: kupcie obaj slownik analfabeci

odpowiedz
Emil - 01.11.2021 / 11:11, *..

Ciężko wybrać najbardziej trafną przyśpiewkę wszystkie są prawdziwe i prosto z serca kibica

odpowiedz
Kibolek - 01.11.2021 / 11:01, *.telefonica.de

Mioduski jest temu winien to on dupie.. dalac powinien . Ale niektórzy siedzą u niego w kieszeni obudzą się jak zniszczy klub i doprowadzi do upadku

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 01.11.2021 / 10:30, *.play-internet.pl

Ten artykuł utwierdza mnie w przekonaniu,że coraz częściej stajecie się "letni",w sprawie sytuacji w Legii.Niby jest źle,niby upadek klubu coraz bliżej,ale z drugiej strony nie róbmy tragedii,bo może Mioduski się ogarnie,a może i się"nauczy w końcu na swoich błędach".Staracie się niczym pokorne cielę,dwie matki ssać.Trzymać z kibicami,ale i "szefostwa nie drażnić".Ośmieszenie protestu,sprowadzenie go do rodzaju show,w sposób oczywisty ten "protest" denominuje.Z odczucia,że coś ważnego się kroi,bo trybuny wreszcie zabrały głos,cały wydźwięk będzie taki,że "było śmiesznie-piosenki bajeranckie,i wogóle.......".A sprawa naprawdę jest poważna,bo niestety,Mioduski zakładał,że nasza eksraklasa jest tak słaba,że nawet z pijacy i "piłkarscy inwalidzi" spokojnie utrzymają środek tabeli,a jak się uda,to i z podium na europuchary się załapiemy.Niestety,co aż dziwne,liga troszkę zaczęła równać w górę i się okazało,że skład desek,który nam Mioduski zorganizował,ląduje w strefie spadkowej,z której naprawdę będzie bardzo trudno się wygrzebać.I dlatego właśnie sezon możemy skończyć,jako.....bankrut,bo ruszy lawina sprzedaży,Mioduski zabierze swoje hajsy,Legię zostawi z długami.....nawet nie wiemy jak dużymi,bo pewnie nieoficjalna kwota to jakiś qrva kosmos i,co już dawno pisałem,pójdzie "zbawiac inny klub,lub następną korporację,którą w analogiczny sposób doprowadzi do upadku(ale to już nie nasz problem).A my dalej będziemy śpiewać "wesołe piosenki i przeprowadzać ankiety,która z nich była najfajniejsza".Redakcjo,bądźcie po naszej stronie,bo dobro Legii jest najważniejsze.Zdrówka.

odpowiedz
Pawciu - 01.11.2021 / 10:29, *.play-internet.pl

Przyspiewki w wiekszosci trafione ale ktos kazda jedna powinien tlumaczyc im na portugalski i angielski - przeciez wiekszosc myslala ze to doping

odpowiedz
WiernyKibicZwycięskichDrużyn. - 01.11.2021 / 10:14, *.55.238

Festiwal żenady na boisku , festiwal chamstwa i prostactwa na trybunach.

odpowiedz
WO(L)A - 01.11.2021 / 10:11, *.tpnet.pl

Co to jest "roast"? Po polsku nie umiesz pisać?

odpowiedz
kalosz - 01.11.2021 / 10:07, *.mm.pl

tak zle to nawet za czasów "iti" nie było:(

odpowiedz
Artur - 01.11.2021 / 10:06, *.206.149

Festiwal żenady na trybunach.

odpowiedz
J(L)ANNA - 01.11.2021 / 11:27, *.autocom.pl

@Artur: ŻENADA TO BYŁA NA BOISKU A NIE NA TRYBUNACH

odpowiedz
kalosz - 01.11.2021 / 10:02, *.mm.pl

brawo kibice...wg mnie o 2-3 tygodnie za pozno z tymi przspiewkami:( dobrze "malarz" powiedzial w wywiadzie po meczu odnosnie wypowiedzi lopeza.... cos takiego jak taryfa ulgowa sie skonczyla z dniem przyjscia do Legii...

odpowiedz
Urs 72 - 01.11.2021 / 09:54, *.chello.pl

Pełne Poparcie dla Żylety jeszcze Baner na Miodka i przydupasow jego ,pozdro Łazienkowska

odpowiedz
Dhiiigbj - 01.11.2021 / 09:42, *.centertel.pl

Dno legia

odpowiedz
Legia NDM - 01.11.2021 / 13:30, *.vectranet.pl

@Dhiiigbj: Ty jesteś dno... Legia to MY a nie te pajacyki...

odpowiedz
Kibolek - 01.11.2021 / 09:40, *.telefonica.de

MIODUSKI LICHWIARZU WON Z LEGII

odpowiedz
SEBO(L) - 01.11.2021 / 09:29, *.centertel.pl

"Więcej wolnego,hej ku.wa,więcej wolnego!!"

"Hajs ! Lans !
S P I E . D A L A N S !!"

odpowiedz
SEBO(L) - 01.11.2021 / 09:24, *.centertel.pl

"Więcej wolnego,hej ku.wa,więcej wolnego!
- ll - - ll - , - ll -- -ll- , - ll - - ll - !!"

" Hajs ! Lans !
S P I E R D A L A N S !!"

odpowiedz
Brawo - 01.11.2021 / 09:24, *.vectranet.pl

Wspolczuje tym co chodza i placa
Za bilety. Chyba lubicie w kakao od pilkarzy dostawac.

odpowiedz
Maciej - 01.11.2021 / 09:17, *.tpnet.pl

Zamiast wspierać swój ukochany klub w takim trudnym momencie, to Żyleta zniżyła się do poziomu piłkarzy. Właśnie w takich momentach powinniśmy być 12 zawodnikiem.

odpowiedz
Legion - 01.11.2021 / 11:32, *.chello.pl

@Maciej: tak, dopinguj sobie wesoło i udawaj, że nic się nie dzieje. A po meczu jeszcze radośnie krzyknij "Nic się nie stało" i "Dziękujemy".

odpowiedz
Maciej - 01.11.2021 / 14:21, *.plus.pl

@Legion: Kibicem się jest a nie bywa

odpowiedz
Legia to My. - 01.11.2021 / 09:07, *.chello.pl

Piękne! Powinno być w ltc zaśpiewane

odpowiedz
MKS - 01.11.2021 / 09:05, *.centertel.pl

Najlepsza była
K**** M**
Legia Grać !

odpowiedz
kot - 01.11.2021 / 08:46, *.chello.pl

na więcej niż jedno można by glosowac

odpowiedz
Odlaraj - 01.11.2021 / 08:44, *.centertel.pl

Moim zdaniem nie powinno być żadnego śpiewu tylko gwizdy. Większość wkładów i tak nie rozumie co jest śpiewane...

odpowiedz
oLaf - 01.11.2021 / 13:34, *.vectranet.pl

@Odlaraj: tak, 80% wkładów nie zna polskiego, więc nasze - bardzo urozmaicone- przyśpiewki latają im koło .... : (

K..., zamiast wziąć 3-4ch charakternych Polaków (nawet taki Świerczok był do kupienia!) to mamy zaciąg trzecioligowców z Hiszpanii czy innej Portugalii...

odpowiedz