fot. Woytek / Legionisci.com

Lawrence Visser sędzią meczu z SSC Napoli

Redakcja, źródło: Legionisci.com

Lawrence Visser z Belgii został wyznaczony na sędziego głównego meczu Ligi Europy pomiędzy Legią Warszawa i SSC Napoli. Na liniach pomagać mu będą Yves De Neve i Ruben Wyns, a sędzią technicznym będzie Bram Van Driessche (wszyscy Belgia). Na sędziego VAR wyznaczony został Benoît Millot (Francja), a jego asystentem będzie Erik Lambrechts (Belgia). Spotkanie zostanie rozegrane 4 listopada o godzinie 18:45 w Warszawie.
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (4)

+dodaj komentarz
patataj - 02.11.2021 / 23:30, *.opengw.net

Trzeba grać i wygrać, bo matematycznie mamy większe szanse na wygranie ligi Europy, niż ligi klasy ekstra.

odpowiedz
Dedi - 02.11.2021 / 21:41, *.plus.pl

Jedno mam nadzieję może będzie trochę zimno w czwartek i deszcz to zmarzną i nie będzie im się chciało grać bo nieprzyzwyczajeni do chłodu...
Wtedy Emreli sam na sam proszę państwa iiiiiiii jeeeestt aj słupek L

odpowiedz
Fan - 02.11.2021 / 15:04, *.sky.com

Z taką grą to niech w szatni zostaną będzie tylko 3:0w plecy

odpowiedz
Franco - 02.11.2021 / 13:23, *.plus.pl

Juz pograne.. .

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.