Wyniki 14. kolejki Ekstraklasy

Mishka, źródło: Legionisci.com

Za nami mecze 14. kolejki Ekstraklasy. Oba piątkowe spotkania zakończyły się remisami - Jagiellonia wywalczyła 1 punkt na kilka sekund przed końcem. W sobotę Radomiak pokonał Górnika Zabrze, Lechia wygrała z Zagłębiem, a Lech tylko zremisował w Łęcznej. Legia doznała kolejnej porażki, tym razem na własnym stadionie ze Stalą Mielec. W derbach Krakowa górą Wisła.

14. kolejka:

Wisła Płock 1-1 Bruk-Bet Termalica Nieciecza
Śląsk Wrocław 2-2 Jagiellonia Białystok
Piast Gliwice 0-1 Warta Poznań
Radomiak Radom 1-0 Górnik Zabrze
Lechia Gdańsk 2-1 Zagłębie Lubin
Górnik Łęczna 1-1 Lech Poznań
Raków Częstochowa 0-0 Pogoń Szczecin
Legia Warszawa 1-3 Stal Mielec
Wisła Kraków 1-0 Cracovia

Aktualna tabela Ekstraklasy
Wyniki Ekstraklasy
Klasyfikacja strzelców

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (29)

+dodaj komentarz
Fifi - 07.11.2021 / 22:35, *.t-mobile.pl

Pan Dariusz dalej myśli że jest kompetentny jeżeli chodzi o zarządzanie klubem piłkarskim!

odpowiedz
Piotr Niedek - 07.11.2021 / 15:58, *.t-mobile.pl

Jak chorzy i głupi ludzie tu piszą to pokazują te komentarze. Jesteśmy w dramatycznej sytuacji, a większość pisze o Lechu, że łapie zadyszkę i mistrza nie zdobędzie. Co mnie obchodzi zasrany Lech, jesteśmy na drugim biegunie. Interesują mnie wyniki Niecieczy, Warty i Łęcznej, bo to są teraz nasi rywale. Wszyscy ciułają punkty tylko nie my. Jakiś głąb pisze o wysokim zwycięstwie dzisiaj. Poważnie? My mamy problem ze strzeleniem choćby jednej bramki, a ty marzysz o pogromie Mielca? Te kompleksy względem parówkorza są śmieszne. Wedle zasady "nieważne w jak złej sytuacji jesteśmy, ważne, że coraz gorzej ma nasz wróg". Patrzmy na siebie, bo to jest dramat. Najbogatszy klub w Polsce, najbardziej utytułowany, najwyższe kontrakty i przedostatnie miejsce w tabeli. Wstyd już nie na całą Polskę ale i Europę.

odpowiedz
Andrzej - 07.11.2021 / 20:41, *.tpnet.pl

@Piotr Niedek: Goń się głąbie , można i trzeba było wygrać wysoko , ''realisto''od siedmiu boleści . Oni się opie..alają po prostu , niestety . Dalej się interesuj wynikami Niecieczy , Warty i Łęcznej , leszczu bez ambicji . Nie płacz - lepiej patrz uważnie , co tu się odp...dala .

odpowiedz
legiavri - 07.11.2021 / 15:10, *.e-kca.pl

Wygrywamy dziś ze Stalą potem 2 zaległe i jest 11 pkt straty do Lecha, Przychodzi Stasiu na wiosnę i Legia mistrzem w maju :)

odpowiedz
Olo - 08.11.2021 / 01:53, *.chello.pl

@legiavri: No i jak tam po meczu? :D

odpowiedz
Sputnik 44 - 08.11.2021 / 07:20, *.vectranet.pl

@legiavri: i tylko Mielec o tym nie wiedział... Ciekawe czy wiedzą Stasiek, Lubin i Nieciecza...

odpowiedz
Zbieracz kartonow - 07.11.2021 / 14:43, *.plus.pl

Amica jak zwykle mordę ma u siebie i to tylko dlatego że doping wrócił na trybuny.

odpowiedz
word!up - 07.11.2021 / 12:21, *.inetia.pl

Poznańska parówa nie będzie mistrzem . Jak co roku jesienią jest drużyna która notuje dużo wygranych . Później następuje spadek formy . Legia jest w odmiennej sytuacji dlatego będzie piąć się w górę tabeli . Lecha k...ę kolejorza , wrzucimy do morza niech ta k...a topi się !!!

odpowiedz
MarioL - 07.11.2021 / 11:12, *.wanadoo.fr

Nie dobrze dla nas ze punkty zdobyły Warta i Nieciecza.

odpowiedz
Plaskacz - 07.11.2021 / 00:36, *.net.pl

Łęczna wali pyrę, a Warta Piasta. Ale ta liga jest przekomiczna XD

odpowiedz
Andrzej - 06.11.2021 / 23:59, *.tpnet.pl

Radomiak chyba powalczy o puchary , rewelacja . A Lechia Gdańsk niestety przedłuża te swoje pięć minut na górze tabeli , z tym że przed nimi mecze z czołówką chyba . Jutro pokonamy Stal i to uczucie ulgi powinno nas uspokoić . Chociaż i tak zachowujemy zimną krew . Myślę , że wygramy wysoko jutro .

odpowiedz
ryba socho - 06.11.2021 / 22:40, *.t-mobile.pl

Mało brakowało a bylibyśmy na OSTATNIM miejscu w tabeli.
Co na to p. Mioduski ? Słuchamy ???

odpowiedz
juhas - 06.11.2021 / 22:14, *.orange.pl

Nie jest dobrze remis Łęcznej z Lechem to dla nas dramat jutro tylko zwycięstwo Tylko Legia Warszawa

odpowiedz
Farme(L) - 06.11.2021 / 22:00, *.virginm.net

Kurwejorz chyba zadyszkę łapie... :)

odpowiedz
Groch(ów) - 06.11.2021 / 15:01, *.chello.pl

No, nie daj Bóg wygrana Łęcznej z Lechem i nasza Legiunia ląduje na dnie... Niezłe jaja....

odpowiedz
Wolfik - 06.11.2021 / 14:50, *.mm.pl

Zaczyna być ciekawie i straszno zarazem.

Sam mecz Piasta z Wartą polecam wszystkim koneserow "twórczości" p. Waldemara.

odpowiedz
Yeti - 06.11.2021 / 14:26, *.vectranet.pl

No i Legia spadła na przedostatnie miejsce. Trzymajmy kciuki z Łęczną, niech wygra z łachem. Wtedy niestety Legia spadnie na zaszczytne ostatnie miejsce... Mioduski won z Legii!!!

odpowiedz
Wieczny fan Mioduskiego - 06.11.2021 / 11:55, *.plus.pl

Warchoł strzela aż miło ale prezes i dyrektor wiedzieli lepiej że go oddali. Następni będą Kostorz i Rosołek.

odpowiedz
Wolfik - 06.11.2021 / 13:24, *.mm.pl

@Wieczny fan Mioduskiego: A w ich miejsce "przytulimy" kolejnych Portugalczyków z ich 3-ich lig...

odpowiedz
Po(L)ubiony - 06.11.2021 / 14:30, *.aster.pl

@Wieczny fan Mioduskiego : Strzelił już 7 bramek. Pięknie się nam rozwija. My mamy.... no kogo my właściwie mamy?
Akcja też się rozwija, po przegranej Smutnego Waldemara i Brata Jego, z ekipą Dawida Szulczyka, jesteśmy już na przedostatniej pozycji. A kto bogatemu zabroni?

odpowiedz
Ajjj - 06.11.2021 / 20:25, *.tpnet.pl

@Po(L)ubiony: Piast jest słaby teraz , a my z takimi cieniasami przegraliśmy 1:4 , szook .

odpowiedz
Hiszpan - 05.11.2021 / 21:25, *.play-internet.pl

Warchoł w Płocku strzela aż miło. A my mamy Kastrata 0 goli 0 asyst.

odpowiedz
KUCHARSKIOUT! - 05.11.2021 / 21:38, *..

@Hiszpan: WARCHOŁ NIECHCIANY JAK KIEDYŚ LEWANDOWSKI..

odpowiedz
Hiszpan - 05.11.2021 / 22:33, *.telnaptelecom.pl

@KUCHARSKIOUT!: Jeszcze Praszelik i wielu innych. Zastanawiam się czemu Kucharski tak uwielbia ciągłe transfery z różnych kierunków. Czym więcej tym lepiej.

odpowiedz
Wolfik - 05.11.2021 / 23:13, *.mm.pl

@Hiszpan: Hmm....może "marża"?...

odpowiedz
Hiszpan - 06.11.2021 / 06:51, *.telnaptelecom.pl

@Wolfik: Też tak myślę. Najgorsze że zlapaliśmy się na ten lep propagandy. I każdy gracz o którym wcześniej nikt nic nie słyszał np. Rose,Celhaka,Kastrat i wielu innych byli fetowani jakby Messi przyjechał.

odpowiedz
Sebo(L) - 05.11.2021 / 13:40, *.centertel.pl

Żarty się skończyły. Po serii porażek musi wreszcie przyjść przełamanie. Bo jeśli nie ze Stalą to z kim?! Jeśli powtórzy się wynik sprzed roku to z utrzymaniem w Ekstraklasie będzie bardzo ciężko... Jedyna nadzieja w tym, że na wiosnę zobaczymy zupełnie inną drużynę.

odpowiedz
Wolfik - 05.11.2021 / 19:46, *.mm.pl

@Sebo(L) : Uważam, że tak właśnie będzie. To znaczy ciężką walkę o uratowanie ekstraklasy stoczy już inny zespół. Oby pod wodzą trenera....

odpowiedz
Kolega po szalu - 06.11.2021 / 12:06, *.plus.pl

@Wolfik: Jedyne co pozostało Gołębiewskiego to do końca rundy zrobić przegląd kto się nadaje a kto do wyjechania stąd w zimę tylko nie kosztem wyników żeby na wiosnę było jeszcze o co grać. Jak dla mnie to na wiosnę :Boruc Miszta Tobiasz Jędrzejczyk Wieteska Hołownia Nawrocki Abu Hanna Ribeiro Mladenovic Slisz Martins Charatin Luqinhas Ciepiela Emreli Pekhart Kostorz i Lopez i ewentualnie Rosołek. a Kastrati Josue Muci Johanson Rose Celhaka Kisiel Włodarczyk Skibicki i paru innych co nie wymieniłem do rezerw albo wyjazd i kupić paru grajków z naszej ligi sprawdzonych już ogranych żeby nie było pieprzenia o aklimatyzacji itp.

odpowiedz