Filip Mladenović - fot. Woytek / Legionisci.com

Mladenović: Jestem przygotowany do grania co trzy dni

Woytek, źródło: Legionisci.com

- Nie wiem jak odpowiedzieć na pytanie, co się z nami dzieje. To prawda, że teraz jest inna Legia, ale ona nieustannie się zmienia. Czy obecna sytuacja jest do poprawy? Jest, na pewno - mówi Filip Mladenović.

- Czy mam problemy fizyczne? Nie wiem, ja nie widzę tych problemów. Moje statystyki fizyczne są dobre albo bardzo dobre - jedne z lepszych w drużynie, więc tu nie szukałbym przyczyny. Cała Legia nie jest obecnie w słabej formie i to widać na boisku. To prawda, że jesteśmy w kryzysie. Musimy znaleźć drogę wyjścia z niego. To nie jest kwestia tylko jednego zawodnika. Pewnie jest wiele przyczyn, ale to nie jest czas, by o tym mówić. Ja sam nie jestem Legią, zależę od drużyny, a drużyna zależy ode mnie. Jeden piłkarz nie jest w stanie zmienić nie wiadomo czego. Razem wpadliśmy w ten kryzys i razem musimy z niego wyjść.

- Nie jestem zadowolony ze swoich statystyk bramek i asyst. Na pewno jednak moja dyspozycja nie wynika z żadnego urazu. Staram się jak najbardziej pomagać drużynie, ale w tym momencie się to nie udaje. Staram się być każdego dnia jeszcze lepszy i próbować rozwiązać sytuację, w której znalazłem się ja, ale i cały zespół.

- Nie zgadzam się, że widać na boisku iż mam problemy fizyczne. Jestem przygotowany do grania co trzy dni. Szukam najlepszego rozwiązania, by poprawić swoje statystyki i mam nadzieję, że jako zespół wrócimy na dobrą drogę i przed nami lepsze dni.

- Kogo najbardziej obawiam się w drużynie Napoli? Filip Mladenović nikogo się nie boi. Każdy widzi, że Napoli dobrze gra w piłkę. Z niecierpliwością czekam na ten mecz, bo lubię grać w takich spotkaniach. Cała Warszawa czekała na takie mecze. Nie mamy czego się bać, choć czeka nas na pewno trudne spotkanie. To czy będzie grał Insigne czy Mertens nie ma znaczenia - każdy z nich ma bardzo duże umiejętności.

- Jutro będzie mecz, w którym będziemy skupieni na defensywie i kompaktowym bronieniu. Wiemy, że Napoli lubi operować piłką - tak samo było w pierwszym meczu. W Neapolu mieliśmy kilka swoich okazji, które mogliśmy lepiej wykończyć. Mam nadzieję, że w czwartek będzie lepiej, ale zdajemy sobie sprawę, że nie da się stworzyć nie wiadomo ilu sytuacji. Mam nadzieję, że będziemy bardziej skuteczni. Nie poddajemy się, skupiamy się na swoim graniu i na tym co trener od nas wymaga.

WYNIKI SONDYKtóre miejsce w grupie C Ligi Europy zajmie Legia?
SUMA GŁOSÓW: 52838
START: 27.08.2021 / KONIEC: 09.12.2021

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (68)

+dodaj komentarz
KLanik - 04.11.2021 / 21:25, *.chello.pl

On polewa albańcom i portugalcom, czy to oni jemu polewają? Który z nich najbardziej lubi warszawskie kluby nocne? Może taki temacik na te wkłady do koszulek. Bo sportowo to już zagraniczne gwiazdeczki pokazały. 16 miejsce w ekstraklapie, pucharek europy też Napoli wybija nam z głowy. JPRD

odpowiedz
Sarcastico. - 04.11.2021 / 15:49, *.inetia.pl

xDDDDDD

odpowiedz
Fan Mladenovicia tego z wiosny - 04.11.2021 / 15:16, *.plus.pl

Może chlania co 3 dni? Bo grania napewno nie

odpowiedz
Adam - 04.11.2021 / 14:53, *.t-mobile.pl

No to jak on nie ma problemów fizycznych to pewnie ma wyj...bane do rezerw z nim

odpowiedz
pol - 04.11.2021 / 13:49, *.chello.pl

Właśnie k....a widać jie przygotowania do jakiejkolwiek gry.
Puste bla bla bla bla

odpowiedz
Obiektywny znawca - 04.11.2021 / 13:40, *.icpnet.pl

Miał na myśli grę w piłkarzyki w domku nad zalewem co 3 dni

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 04.11.2021 / 11:08, *.play-internet.pl

Szanowna redakcjo L.L. Jeśli macie możliwość blokowania niektórych komentarzy na swoich stronach,to nie możecie blokować również takiego pyertolenia piłkarzy na tychże stronach.?.Przecież ten grajek robi z nas idiotów,a Wam przyklepią współudział.-)))

odpowiedz
(L)egia - 04.11.2021 / 11:02, *.196.19

Co on ćpa? Już Czerczesow by go przygotował odpowiednio. Pusta lala

odpowiedz
McA - 04.11.2021 / 10:02, *.tpnet.pl

Komedii ciąg dalszy. Mladen jest gotowy na gre co 3 dnii. Chyba na PSie.
Najgorsze jest to że on naprawde w to wierzy.
W takiej sytuacji wolałbym aby młodzi się ogrywali. Jak mam patrzeć na taką grę Mladena...

odpowiedz
OLaf - 04.11.2021 / 09:44, *.centertel.pl

On jest gotowy do grania 1-2 razy w miesiącu jak cała reszta tego zaciągu amatorów

odpowiedz
ASD - 04.11.2021 / 08:02, *.106.67

Gościu co Ty w ogóle za głupoty gadasz?!

Ty jesteś przygotowany na granie co trzy dni? hahahaha
Ja Ty nie masz w ogóle formy i nawet na pierwszy skład się nie nadajesz!

Pojacu...

odpowiedz
lol - 04.11.2021 / 07:18, *..

co Ty bredzisz gosciu. Biegasz po boisku jakby to byla kara .

odpowiedz
Biegnij Mladen , biegnij - i centruj ! - 04.11.2021 / 02:44, *.tpnet.pl

Może niech on będzie skrzydłowym , a nie wahadłowym ? Niech się skoncentruje na jak największej liczbie dośrodkowań (kiedyś umiał to robić ... ) Pomijam już to , że on nie daje z siebie wszystkiego , niech się jednak teraz bardziej przyda - bo potrzeba większej liczby dośrodkowań do napastników jest bardzo pilna , bardzo .

odpowiedz
wtf - 04.11.2021 / 00:27, *.chello.pl

Skoro może biegać a nie biega,skoro jego paralityczne strzały i dośrodkowania nie są wynikiem "zmęczonej nogi" a błędy w ustawieniu nie są wynikiem zadyszki i niedotlenienia tego co powinno być pod czaszką,to po prostu mu się nie chce!Ot cała tajemnica jednosezonowej gwiazdeczki.

odpowiedz
Zbyszek - 04.11.2021 / 00:27, *.sas.com

Mladen ja niestety nie jestem gotowy żeby oglądać Twoją parodię boiskową co 3 dni :(

odpowiedz
Matt - 04.11.2021 / 00:12, *.tpnet.pl

Już jestem spokojniejszy, ufff.

odpowiedz
hajdukL - 03.11.2021 / 23:07, *.rfc.pl

Jego zachowanie przy pierwszej bramce dla Pogoni to kryminał. Kolejny raz kiedy tak odpuszcza krycie. Sfochowana panienka z niego, a nie piłkarz. Kolejny, którego Michniewicz nie potrafił postawić do pionu więc trudno liczyć, że Gołębiewski go naprostuje.

odpowiedz
Vuko - 03.11.2021 / 22:36, *.centertel.pl

Starasz się? Nie, nie starasz się. Odpuszczasz, brak Ci waleczności. A charakter imitujesz kłotniami i pyskówkami

odpowiedz
word!up - 03.11.2021 / 22:11, *.inetia.pl

Gorzej z techniką oraz ogólną wiedzą o taktyce. Bieganie bez sensu ? Jedź na safari do Afryki . Tam sobie pobiegasz jak cię lew pogoni .

odpowiedz
IKEA - 03.11.2021 / 21:59, *.play-internet.pl

Ja też jestem gotowy do chlania co trzy dni!

odpowiedz
Wykastrowany - 03.11.2021 / 22:03, *.play-internet.pl

@IKEA: Matthias Ty jełopie xD

odpowiedz
gosc - 03.11.2021 / 21:21, *.chello.pl

ale w sumie miał gość powiedzieć? że jest słaby fizycznie i trener powinien go wystawić tylko na jeden mecz w tygodniu?

odpowiedz
kalosz - 03.11.2021 / 20:28, *.mm.pl

otwórzcie mahirowi oczy bo gra jak z klapkami na oczach...slepy jak widzi bramke przed soba(sytuacja w meczu wyjazdowym z napoli)...nauczcie go grac w koncu prawą nogą!!

odpowiedz
baku - 03.11.2021 / 19:38, *.com.pl

chyba w PS5.

odpowiedz
Biała Siła - 03.11.2021 / 19:08, *.t-mobile.pl

Wyszło na to , że się czepiamy ?

odpowiedz
Cypis - 03.11.2021 / 18:56, *.centertel.pl

A nie widać kur..!!!

odpowiedz
L - 03.11.2021 / 18:43, *.tpnet.pl

Może czas odpuścić papierosy i alkohol? A nie udawać ze wszystko gra…

odpowiedz
wkz - 03.11.2021 / 18:26, *.169.72

Oszust

odpowiedz
majusL@legionista.com - 03.11.2021 / 18:19, *.centertel.pl

Nie dość że idiota, to jeszcze bezczelny. Jeśli on nie ma problemów fizycznych i jest w dobrej dyspozycji to ja jestem księdzem!!! Jesteś gościu tragiczny, nikt normalny by Cię nie zatrudnił w obecnej dyspozycji. Nawet rezerwy Legii to za duzo dla Ciebie.

odpowiedz
WachteL - 03.11.2021 / 21:57, *.chello.pl

@majusL@legionista.com: Amen

odpowiedz
SEBO(L) - 03.11.2021 / 18:09, *.centertel.pl

Ale w co grać? Karty,ruleta, automaty czy PlayStation nas nie interesuje...

odpowiedz
bronek49 - 03.11.2021 / 17:53, *.chello.pl

co ty mladenovic pleciesz gdzie ty gotowy jesteś na mecze co trzy dni jeszcze żadnego w miare dobrego meczu nie rozegrałęś w tym sezonie tylko człapiesz po boisku

odpowiedz
lob - 03.11.2021 / 17:51, *.chello.pl

może i jesteś, ale w tym sezonie to jesteś cienki jak tył węża.........

odpowiedz
WuPe - 03.11.2021 / 17:39, *.cyfrowypolsat.pl

Hahaha ;-D Mladen mejd maj dej ;-) Stary, ty w ogóle nie jesteś przygotowany do grania w tym sezonie;-)

odpowiedz
Pawciu - 03.11.2021 / 17:39, *.net.pl

Czy on wypowiadal te slowa na trzezwo? Ewidetnie ma problem z glowa i na boisku i na tej konfrrencji

odpowiedz
Michał - 03.11.2021 / 17:37, *.plus.pl

Jesteś zawodowym piłkarzem a dośrodkować nie potrafisz czy to z rzutu wolnego czy rzuty różnego. Pewnie lanie jutro będzie. Zagrajmy chociaż z Stalą Mielec o 3 punkty bo chociaż do końca ligi jeszcze daleko ale widmo....spadku z waszą grą istnieje jak nigdy. Więc nieroby do roboty.

odpowiedz
Ziomek - 03.11.2021 / 17:01, *.oxynet.pl

O czym ty człowieku mówisz, ty nie masz sił na cały mecz a co dopiero na granie co 3 dni. Od początku sezonu jestes bez formy, grasz totalne dno i trzeba sobie to otwarcie powiedzieć. Rozumiem ze formy caly czas mozna nie mieć, ale ty jej nie masz w ogóle, juz nie wspomnę o ambicji.

odpowiedz
Olimpia warszawa - 03.11.2021 / 16:47, *.orange.pl

A ja codzienie chodze do i nie za takie pieniadze

odpowiedz
Pnd - 03.11.2021 / 16:44, *.play-internet.pl

Ty nie jesteś gotowy do gry nawet raz w miesiącu.... Wkładzie do koszulki

odpowiedz
Hw - 03.11.2021 / 16:44, *.orange.pl

W takiej formie to zima do Barcelony albo City na bank idziesz za 70 milionow euro

odpowiedz
Pab(L)o - 03.11.2021 / 16:40, *.t-mobile.pl

Ale my nie jesteśmy przygotowani na patrzenie na twoje obecne granie

odpowiedz
antek - 03.11.2021 / 16:33, *.rr.com

grac tak biegac nie wszyscy na testy na glowe

odpowiedz
Pewnie jest wiele przyczyn, ale to nie jest czas, by o tym mówić. ...WŁAŚNIE JEST DOBRY CZAS MÓW CO W SZATNI! - 03.11.2021 / 16:27, *.57.57

- Czy mam problemy fizyczne? Nie wiem, ja nie widzę tych problemów. Moje statystyki fizyczne są dobre albo bardzo dobre - jedne z lepszych w drużynie, więc tu nie szukałbym przyczyny. Cała Legia nie jest obecnie w słabej formie i to widać na boisku. To prawda, że jesteśmy w kryzysie. Musimy znaleźć drogę wyjścia z niego. To nie jest kwestia tylko jednego zawodnika. Pewnie jest wiele przyczyn, ale to nie jest czas, by o tym mówić. Ja sam nie jestem Legią, zależę od drużyny, a drużyna zależy ode mnie. Jeden piłkarz nie jest w stanie zmienić nie wiadomo czego. Razem wpadliśmy w ten kryzys i razem musimy z niego wyjść.

odpowiedz
Kiwi - 03.11.2021 / 16:02, *.chello.pl

Typ do wywalenia z Legii macha rękami coś burczy pod nosem i uważa,że super gra .tragedia jego czas dobiegł końca .

odpowiedz
Kaprykos - 03.11.2021 / 15:43, *.chello.pl

Chyba nie Ty?

odpowiedz
AAA - 03.11.2021 / 15:12, *.chello.pl

Graniem nazywasz tą padakę i machanie łapkami?
Daj spokôj Kazik,idź na zachôd gdzie niby planujesz tam Cię docenią,może do jakiegoś stand-up się załapiesz.

odpowiedz
Kawaleria Powietrzna - stary serial z 1999 roku emitowany na TVP dot. Wojska Polskiego - 03.11.2021 / 15:07, *.cyfrowypolsat.pl

Polecam film na YT "szkolenie kaprali do roli dowódców drużyn" i pytanie Pana Porucznika(obecnie generała) - jesteś przygotowany do taktyki? Do d...y!!!

Jesteś przygotowany do grania co 3 dni? Do du.py!!!

odpowiedz
Rytm - 03.11.2021 / 15:07, *.atman.pl

Masz coś z głową gościu. Machasz tymi łapami tylko, wprowadzasz dziwna atmosferę. A jak już masz piłkę, to gówno zagrasz.

odpowiedz
Tym - 03.11.2021 / 15:06, *.centertel.pl

Grania tak ale jakiego ha czlapiesz po boisku masakra chłopie

odpowiedz
Jurek - 03.11.2021 / 15:02, *.tropolys.de

Twoje przygotowanie widać na boisku.

odpowiedz
lucho_83 - 03.11.2021 / 14:46, *.virtuaoperator.pl

Nie rozśmieszaj mnie Mladen....Grasz piach co 3 dni!!!!!

odpowiedz
Tużurek - 03.11.2021 / 14:42, *.vectranet.pl

Mladen kto ci ciągle każe dośrodkowywać na pałę? W polu karnym stoi tylko Emreli,który nigdy nie dochodzi do piłek.Ty musisz schodzić do środka i próbować strzału albo rozegrania.Twoje dośrodkowania w tym sezonie nie mają żadnej skuteczności.Tym bardziej kiedy nie gra Pekhart.Nie możesz zapominać o obronie

odpowiedz
Mladen - 03.11.2021 / 15:19, *.chello.pl

@Tużurek: dzięki za wskazówki trenerze.

odpowiedz
Lukasz87 - 03.11.2021 / 14:38, *.t-mobile.pl

Mladen zmień dostawce!!!!!!

odpowiedz
Wolfik - 03.11.2021 / 14:35, *.mm.pl

Może i fizycznie jjest gotowy. Tyle, że tego kompletnie nie widać. Odpuszczanie obrony stałą się normą. Chyba potrzebna zmiana klimatu, tutaj nic go już nie trzyma.

odpowiedz
L - 03.11.2021 / 14:34, *.plus.pl

jestem gotowy grać co 3 dni, ale tylko w ataku...

odpowiedz
Fan.Grotyńskiego - 03.11.2021 / 14:16, *.chello.pl

Mladen nie mogę,pojąć jak mogłeś zaliczyć taki zjazd.Grasz tak jak by Ci jaja zawiązali.

odpowiedz
Mladenović do rezerw - 03.11.2021 / 14:08, *.net.pl

Hahahaha, jest "lepszy" niż myślałem. Już słyszałeś w niedzielę na Ł3 co masz zrobić.

odpowiedz
Arek - 03.11.2021 / 13:55, *.vectranet.pl

Walizki spakowane?

odpowiedz
aaaaaa - 03.11.2021 / 13:20, *.play-internet.pl

odejdź do innego klubu

odpowiedz
Juri - 03.11.2021 / 13:08, *.centertel.pl

Na boisku tego nie widać niestety.

odpowiedz
Ju(L)ius - 03.11.2021 / 13:05, *.vectranet.pl

"Staram się jak najbardziej pomagać drużynie, ale w tym momencie się to nie udaje. Staram się być każdego dnia jeszcze lepszy i próbować rozwiązać sytuację, w której znalazłem się sam ale i cały zespół." - no to jest jakiś żart!! Ja też mogę powiedzieć do kierownika: "Staram się bardzo dobrze pracować, ale teraz mi się to nie udaje"???
"Starałem się nie przyjść pijany do pracy, ale mi się nie udało"!! WTF???!!!

odpowiedz
nnn - 03.11.2021 / 13:01, *.warszawa.pl

Chodzi chyba o to, że na Napoli czy Leicester to każdy jest gotowy i chętny na grę nawet pod wodą. Nasi Albańczycy by pewnie z gorączką wyszli na boisko. A nuz ktoś zobaczy i cię kupi na Zachód !!!! A jeśli trzeba się pomęczyć z kopaczami z Gdańska czy Gliwic to już inna sprawa..........nie ma za co ginąć :(:(

odpowiedz
łosin - 03.11.2021 / 12:56, *.t-mobile.pl

Jesteś przygotowany do granie co trzy dni? A to ciekawe, bo nie widać.

odpowiedz
ABC - 03.11.2021 / 13:04, *.cirow.pl

@łosin:
Akurat Mladen zawsze jest waleczny i stara się coś zagrać. A to, że nie ma formy jest winą złego przygotowania do sezonu.

odpowiedz
Tomek - 03.11.2021 / 14:33, *.113.189

@ABC: Waleczny? K... gość któremu po zeszłym sezonie odbiła palma. Zobacz jak on "walczy" szczególnie, gdy goni przeciwnika, zobacz na jakiej intensywności to robi. Więcej ambicji mam ja grając na orliku niż gość, który za to że gra dostaje 80 tysięcy miesięcznie. Mladenovic, Slisz oraz Martins to najwięksi pozoranci gry w Legii

odpowiedz
łosin - 03.11.2021 / 16:44, *.centertel.pl

@ABC: Tak jak napisał Tomek. Przyjrzyj się jego "powrotom" po stracie piłki.

odpowiedz