Luciano Spaletti- fot. Maciej Frydrych/Legionisci.com

Konferencja przedmeczowa

Spalletti: Chcemy wygrać

Maciej Frydrych, źródło: Legionisci.com

- Nie uważam, aby nasza kadra była osłabiona. Mamy wielu zawodników, którymi możemy rotować. Chcemy wygrać, po to tu przyjechaliśmy. Zależy nam na Lidze Europy - powiedział przed meczem z Legią trener Napoli, Luciano Spaletti.

- Dlaczego miałoby nam nie zależeć na Lidze Europy? Do Warszawy przyjechaliśmy z zawodnikami, którzy mniej grali, dzięki czemu mogą pokazać swój talent w tych rozgrywkach. To by było nieprofesjonalne, jeżeli byśmy odpuszczali mecze w Lidzie Europy.

- Zespół to suma różnych czynników. Lorenzo Insigne ma nadwerężony mięsień i staramy się, aby wszystko wróciło u niego do normy. On nie musi grać, gdyż mam innych piłkarzy, którzy również na to zasługują. Petagna ma zdolność do wypełniania wolnych przestrzeni, ale Zieliński również ją posiada. Są to dwa różne rozwiązania. Czy Meret zagra? Tak.

- Jesus jest bardzo wytrzymały, może uda mu się przezwyciężyć problemy zdrowotne. Pewnie nie zagra jutro całego spotkania. Jest w dobrej formie fizycznej, nie można mu nic zarzucić. Jeśli chodzi o Onasa, to jest piłkarzem ofensywnym, ale może grać na wielu pozycjach, jednak najwięcej daje z siebie z przodu. Nasi kibice, którzy jutro będą w Warszawie są jednak ważniejsi niż Onas. Fani wygrywają nawet wtedy, kiedy my remisujemy.

WYNIKI SONDYKtóre miejsce w grupie C Ligi Europy zajmie Legia?
SUMA GŁOSÓW: 52838
START: 27.08.2021 / KONIEC: 09.12.2021

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (10)

+dodaj komentarz
Hiszpan - 04.11.2021 / 07:48, *.telnaptelecom.pl

Z 15 tysięcy pikników kupiło bilet żeby zobaczyć Insigne a tu psikus...

odpowiedz
IKEA - 03.11.2021 / 22:01, *.play-internet.pl

A my chcemy pić!

odpowiedz
Kalarepa - 03.11.2021 / 20:18, *.play-internet.pl

No to nic trudnego. Bierzecie, jak swoje. Wszyscy ostatnio tak robia.

odpowiedz
Mick Adamkiewicz - 03.11.2021 / 20:18, *.tpnet.pl

Wasi fani są do bani , frajery i narkomani . Spagetti , przygotuj im chociaż konfetti . I nie strasz nas tym Pytongiem , nasi obrońcy poradzą sobie z tym drągiem . Nawet Zieliński nam nie zaszkodzi , bo nasi obrońcy są piękni i młodzi . Jędza , Wietes i Rose wykopią przed polem karnym fosę i zrobią wilcze doły i zasieki , nie przejdą żadne włoskie kaleki - nie martw się o nas , nie strzeli nam Onas , ani Meret ani Ziel , bo awans to nasz cel . Chcesz rezerwami zagrać z nami ? Luciano , to my z wami wygramy ...

odpowiedz
L - 03.11.2021 / 21:41, *.tpnet.pl

@Mick Adamkiewicz: Takie komentarze to ja szanuje!

odpowiedz
Hiszpan - 03.11.2021 / 22:10, *.telnaptelecom.pl

@Mick Adamkiewicz: A teraz siusiu paciorek i spać bo jutro próbny egzamin 8 klasisty.

odpowiedz
Sxc - 03.11.2021 / 23:02, *.125.29

@Mick Adamkiewicz: Grajcie u buka czystą 1
Żadnych podpórek 1X itd!!!
Ps fajny wiersz.

odpowiedz
Mick Adamkiewicz - 04.11.2021 / 01:36, *.tpnet.pl

@Sxc: Dziękuję bracia , pozdro . Oby dzisiaj było dobrze ( L ) .

odpowiedz
Michał - 03.11.2021 / 20:04, *.plus.pl

Nie ma problemu. Tutaj na Legii ostatnio wszyscy wygrywają.... oprócz LEGII.

odpowiedz
Glory hole - 03.11.2021 / 20:01, *.cyfrowypolsat.pl

wiadomo, że Jezus jest bardzo wytrzymały

odpowiedz