Piotr Zieliński- fot. Maciej Frydrych/Legionisci.com

Konferencja przedmeczowa

Zieliński: Legia ma świetną drużynę

Maciej Frydrych, źródło: Legionisci.com

- Jutro będę miał możliwość gry z polską drużyną, z czego jestem zadowolony. To fajne uczucie. Będę chciał się pokazać z jak najlepszej strony i mam nadzieję, że wygramy - powiedział przed meczem z Legią piłkarz Napoli Piotr Zieliński.

- Legia ma świetną drużynę i zawodników. Być może zagrają z nami bardziej ofensywnie, ale dla nas nie ma to znaczenia. Będziemy robić swoje, aby pokonać mistrza Polski. Nie wiem, dlaczego mają problemy. Mam nadzieję, że wrócą do formy, ale dopiero po rywalizacji z Napoli. Jeśli chodzi o fanów Legii, to są świetni, tworzą znakomity klimat.

- Gol z Salerno był dla mnie bardzo ważny, ale przed wszystkim dla całej drużyny. Po problemach wracam do formy. Chciałbym wykręcać jak największe liczby i zagrać jak najlepszy sezon. Wszystko idzie w dobrym kierunku, wygrywamy dużo meczów. Moje gole i asysty zapewnią Napoli jeszcze więcej punktów i pozwolą nam zająć lepsze miejsce w tabeli na koniec sezonu. Zależy nam również na grze w Lidze Europy, więc mam nadzieję, że zostaniemy tu jak najdłużej.

- Często śledzę mecze Ekstraklasy. Czy Legia utrzymałaby się w Serie A? Ciężko powiedzieć. Jest to dobra drużyna, myślę, że poradziłaby sobie we włoskiej ekstraklasie, tylko nie wiem z jakim skutkiem. Sądzę, że by się utrzymała.

WYNIKI SONDYKtóre miejsce w grupie C Ligi Europy zajmie Legia?
SUMA GŁOSÓW: 52838
START: 27.08.2021 / KONIEC: 09.12.2021

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (22)

+dodaj komentarz
oLaf - 04.11.2021 / 15:13, *.vectranet.pl

Zieliński dostał chyba w szatni szafkę po Maradonie i jest ona tak nasiąknięta koką że mu się udzieliło !! dot. -> "Legia ma świetną drużynę i zawodników".

Zielu , odstaw leki!!!! ; )

odpowiedz
yntylygentny - 04.11.2021 / 14:36, *.vectranet.pl

Pioter zagraj tak jak zwykle grasz padakę w reprezentacji plis.Przecież akurat dzisiaj nie musisz się wysilać

odpowiedz
floyd - 04.11.2021 / 10:34, *.t-mobile.pl

A ja Tobie Piotrek życzę wszystkiego najlepszego, podobnie jak Milikowi. Mam nadzieje, ze wspaniała kariera jeszcze przed Wami.
Dziś oczywiście życzę abyś gola nie strzelił oraz mam nadzieje ze nie będzie na Ciebie gwizdów, bo jak to się skończyło dla nas po meczach z Ajaxem chyba nie muszę przypominać.

odpowiedz
Crazy Liga nad Wisłą - 04.11.2021 / 03:01, *.tpnet.pl

Napoli prze....ło by z Termaliką w naszej Ekstraklasie , bo ''Słonie'' są nieobliczalne i każdego mogą rozdeptać , rozjechać i zbrukać .

odpowiedz
Real deal - 04.11.2021 / 01:42, *.virginm.net

Jak w extra klapie sa zagrozeni,I Zielu mowi ze by sie utrzymali w Serie A .To wychodzi na to ze poziomy tych lig sa podobne:).

odpowiedz
AAA - 03.11.2021 / 23:22, *.chello.pl

A w jakiej dyscyplinie ta świetna drużyna ?
Tej kurtuazji to aż nadto,pachnie beką na kilometr,ale piłkarzowi normalnemu i profesjonalnemu można wybaczyć ten sarkazm.
Szykuje się przednia zabawa jutro z Prezesem dekady,z " piłkarzami"XXI wieku i ojcem Radziem dyrektorem na miarę wyśrubowania niechlubnych statystyk.
Zapiszecie się na zawsze w kartach historii Legii Warszawa....

odpowiedz
IKEA - 03.11.2021 / 22:00, *.play-internet.pl

Piotrunia dawaj z nami po meczu nad Zegrze!

odpowiedz
Mahir - 03.11.2021 / 22:54, *.centertel.pl

@IKEA: Nie rób siary szwedzki turysto na forum.

odpowiedz
Lindsay - 04.11.2021 / 12:26, *.virtuaoperator.pl

@Mahir: Nie bawcie się telefonami w towarzystwie. Kasti LEJ!

odpowiedz
L - 03.11.2021 / 21:39, *.tpnet.pl

Ludzie czy wy w ogóle używacie mózgu? Wasze komentarze są tak durne, że zastanawiam się czy to nie piszą same dziesięcioletnie dzieci. Co miał powiedzieć, że Legia jest słaba nie cieszy się, że z nami zagra i że nie miałaby szans w Serie A? Dla niego to jest jeden z tysiąca wywiadów jakich udziela i dla jutrzejszego meczu nie ma kompletnie znaczenia co on w nim powiedział a wy się podniecacie i rozkładacie to na czynniki pierwsze jakby to miało jakieś znaczenie.

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 03.11.2021 / 21:57, *.play-internet.pl

@L: To po kiego choooya są organizowane konferencje prasowe,skoro i tak żaden uczestnik tychże konferencji prawdy nie powie,tylko,że"to był/jest silny rywal i podchodzimy do niego z respektem" choć by to był mecz np Hiszpania-Lujsemburg?.

odpowiedz
Loko - 04.11.2021 / 07:59, *.plus.pl

@FOREVER LEGIA :
A po co bokserzy przed walka stają oko w oko. Skoro żaden i tak drugiemu nie zaj....

odpowiedz
KAMI(L) - 04.11.2021 / 08:27, *.vectranet.pl

@Loko:
Po to stają bo to na swój sposób pierwsze starcie - psychologiczne. Tak samo tutaj - mógłby ktoś powiedzieć prawdę - że przyjechali opie.....ć ogórków i tyle. Może wtedy by też do kogoś w klubie to dotarło na jakim jesteśmy poziomie? (chociaż w to wątpie)

odpowiedz
KibicL - 03.11.2021 / 21:01, *.plus.pl

Jako rodak mógłby sobie już nie robić żartów z tych drewniaków.

odpowiedz
L - 03.11.2021 / 21:31, *.tpnet.pl

@KibicL: Właśnie jako rodak wypowiedział się z szacunkiem o nas.

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 03.11.2021 / 20:51, *.play-internet.pl

Nooooo.Kurtuazja kurtuazją,ale są przecież jakieś granice pieprzenia głupot-panie Zieliński.Pewnie chciał zerwać kontrakt z Napoli i przyjść do Legii,ale jest za słaby na tak świetną drużynę i biedak musi się męczyć w jakiejś beznadziejnej Serie A.

odpowiedz
Sxc - 03.11.2021 / 23:06, *.125.29

@FOREVER LEGIA : Do Legii?
Za słaby.
Toż to Lewandowskich mieliśmy już tu podobno 13
Prawda?
To gdzie ten Zieliński
I te DNA...
Teraz DNO.

odpowiedz
Do Zielinettiego : - 03.11.2021 / 20:33, *.tpnet.pl

Mam nadzieję , że wrócisz do formy , ale dopiero po rywalizacji z Legią . Graj na alibi , bądź patriotą , udawaj że jeszcze nie doszedłeś do siebie i nie oddawaj strzałów i krzywo podawaj , no weź ... I zagraj czasem pod nogi któregoś z naszych napastników , zrób to dla nas Piotrek .. no weeź .

odpowiedz
gonzo - 03.11.2021 / 20:23, *.t-mobile.pl

Póki co to Legia ma trudności z utrzymaniem się w polskiej lidze

odpowiedz
koneser polskiej piłki klubowej - 03.11.2021 / 20:00, *.cyfrowypolsat.pl

tak tak, świetna drużyna - podobno mają premię za awans do 1 ligi... kolejny słodkopierdzący kopacz

odpowiedz
powiś(L)e - 03.11.2021 / 19:43, *.waw.pl

Jesteśmy świetni i mamy też "świetnego" prezesa.

odpowiedz
KAMI(L) - 03.11.2021 / 19:28, *.vectranet.pl

Chcielibyśmy :)

odpowiedz