fot. Kamil Marciniak / Legionisci.com

Na żywo

LIVE!: Legia 1-4 Napoli (KONIEC)

Redakcja

Spotkanie Legia Warszawa - SSC Napoli obejrzy na stadionie przy Łazienkowskiej 3 komplet publiczności i ponad 500-osobowa grupa kibiców z Włoch. Bezpośrednią transmisję z meczu przeprowadzi stacja TVP 2.

Zapraszamy do śledzenia naszej tekstowej RELACJI LIVE! prosto ze stadionu.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (83)

+dodaj komentarz
Jarek - 05.11.2021 / 09:56, *.plus.pl

Nie liczy się wynik sportowy tylko FINANSOWY ZYSK i tak jest od kilku lat a te mistrzostwa kraju zdobyte gdyż reszta jest słaba cała nasza liga. Mimo to uwierzyli niektórzy jaka to Legia jest mocna i potężna. Śpiewają o potędze Legii jak wygrają w marnym stylu z ligowym średniakiem Z Wisłą Płock mogą wygrywać czy że Stalą Mielec. I tak zbierają punkty po wymeczonym 1:0 i tak zdobywają tytuł MP, Ale jak przyjedzie średniak Europejski to okazuje się że nie umiemy grać w piłkę i tak jest rok w rok. Lecz właściciel i jego klika nie zrezygnuje gdyż liczy się dla nich kasa za nic nie mają kibiców. Smutne ale ptawdziwe

odpowiedz
Syn trenera - 05.11.2021 / 07:13, *.plus.pl

Więcej Sliszow i Josue ów.... Hahahah... To wszystko Dzieła Kucharskiego.. Można było w lecie Caktasa do środka pomocy i Sorescu ściągnąć to nie łatwiej było Niezrównoważonego Josue i Johanssona za darmo tak działa scouting.. Sensowne transfery to Emreli i Nawrocki.. Reszta to szrot.. A się dziwiłem czemu Finami i Fradi tak łatwo oddały Chsratina i Katratieho już wiem dlaczego..

odpowiedz
L - 04.11.2021 / 21:22, *.play-internet.pl

Josue do psychiatry się nadaje…

odpowiedz
Hmm .. - 04.11.2021 / 22:37, *.tpnet.pl

@L: Pierwszy karny był kontrowersyjny , to było niemalże bark w bark , a sędzia bez wahania pokazał na wapno . Powinien chyba wziąć var ?A drugi karny - no , chyba niestety był .

odpowiedz
KibicL - 04.11.2021 / 21:18, *.plus.pl

A przecież trener przed meczem mówił, że to nie będzie stypa tylko wesele. I co zostało z tych zapowiedzi? Moim zdaniem w Legii najbardziej zawodzi przygotowanie fizyczne i motoryka.

odpowiedz
benowaki - 04.11.2021 / 21:15, *.vectranet.pl

fortuna 1. liga wita hip hip hurraaaaaaa
i po legii

odpowiedz
Poznaniak - 04.11.2021 / 21:09, *.centertel.pl

Łączymy sie w bólu...

odpowiedz
LewLegia - 04.11.2021 / 21:22, *.net.pl

@Poznaniak: my również ..... tyle lat oglądać Amice w koszulkach lecha to depresja musi być wielka.

odpowiedz
Gp - 04.11.2021 / 21:04, *.chello.pl

Chociaż przez 45minut byliśmy szczęśliwi (L)

odpowiedz
Leśny Dziadek - 04.11.2021 / 21:04, *.centertel.pl

Mioduski ma teraz dwa wyjścia, albo sprzedać klub albo zrobić czystkę totalną. Ale jeżeli to drugie rozwiązanie będzie polegać na zwolnieniu Radka i zatrudnieniu Tadka (pozdrawiam serdecznie wszystkich Tadków), to będzie tak samo, czyli klopa w occie.

odpowiedz
Star - 04.11.2021 / 20:55, *.plus.pl

Nie poddawaj się ukochana ma...
Cała Polska beke z Was ma...

odpowiedz
Ghccv - 04.11.2021 / 21:00, *.tpnet.pl

@Star: z twojego ojca

odpowiedz
Gocław - 04.11.2021 / 21:09, *.net.pl

@Star: tra lalala la głupia piosnka ta
Tra lalala la wiecznie śpiewana.

odpowiedz
Piter - 04.11.2021 / 20:46, *.plus.pl

Nic nie stało .....hej Legio nic nie stało....
W niedziele wszyscy na mecz...Stal Mielec....
Obiecuję remiis:)

odpowiedz
zxm. - 04.11.2021 / 20:48, *.vectranet.pl

@Piter: wygórowane oczekiwania

odpowiedz
Speed - 04.11.2021 / 20:44, *.t-mobile.pl

Jeden buduje dom z cegieł, drugi buduje dom z gówna.Mioduski wchodzi na salony po tabletkach na rozwolnienie. Zesrany, ale spokojny.

odpowiedz
Wolfik - 04.11.2021 / 20:44, *.mm.pl

Cóż....niby człowiek wiedział, ale gol Emreliego dał nadzieję, że jednak może....Niestety 5-ta kolumna znowu zadziałała. Naprawdę, darujmy sobie tych Rose, Kastratich, Jousue, Johanssonów. Oddać za pół darmo i sprowadzić z dwóch Polaków. Bedzie lepiej i oszczędniej.

odpowiedz
Leśny Dziadek - 04.11.2021 / 20:48, *.centertel.pl

@Wolfik: Teraz wyobraźmy sobie, że przychodzi np. Stanisław. Przecież oni po pierwszym biegu trafiliby na sor, z marną szansą na przeżycie. Jak to powiedział Borek - ,,połowa składu to truposze,,.

odpowiedz
Po(L)ubiony - 04.11.2021 / 20:53, *.aster.pl

@Wolfik: Tak byłoby najrozsądniej. Ale po rundzie, a najdalej sezonie, Mioduski nęcony łatwym zarobkiem, opędziłby zdolnego Polaka za granicę, rozbijając drużynę i łamiąc niedojrzałemu graczowi, karierę. Mioduski niszczy Legię i nikt nie może mu w tym przeszkodzić.

odpowiedz
grzesiek - 04.11.2021 / 20:44, *.centertel.pl

Gdybysmy byli nieco sprytniejsi mecz do wygrania albo cobajmniej zremisowania. Po co te faule w naszym polu karnym???

odpowiedz
Wolfik - 04.11.2021 / 20:48, *.mm.pl

@grzesiek: Nie wiem. Musisz zapytać tego niezrównoważonego emocjonalnie, co chciał osiągnąć....

odpowiedz
Korda - 04.11.2021 / 20:43, *.centertel.pl

Midouski zaraz się popłacze. Pakuj się Darek i wywalaj z Warszawy. Stworzyles największe bagno z Kucharskim jakie nikomu w Warszawie się nie śniło. Tu nie ma nic. Ani trenera, ani drużyny ani prezesa. To jest koniec tego klubu

odpowiedz
AA - 04.11.2021 / 20:42, *.virginm.net

wieteska i jedrzejczyk to tak jakbym oglądał bajkę sąsiedzi wszystko potrafią spiep....yć.Przy czwartej bramce jak trampkarze.WSTYD

odpowiedz
Kiki - 04.11.2021 / 20:41, *.plus.pl

Loczek opuścił już stadion. Niestety wróci :(

odpowiedz
Leśny Dziadek - 04.11.2021 / 20:45, *.centertel.pl

@Kiki: Zapomniał coś spakować?

odpowiedz
wtf - 04.11.2021 / 20:40, *.chello.pl

I cały ten syf ma ogarnąć 3 ligowy trener!Brawo pudel,świetnie to wymyśliłeś!

odpowiedz
Szpic - 04.11.2021 / 20:40, *.chello.pl

Wybili im piłkę nożną z głowy. Tak się gra w nowoczesny futbol.

odpowiedz
Plaskacz - 04.11.2021 / 20:39, *.net.pl

Ale się tutaj pyr i widziewiokuf najechało.

odpowiedz
Słoik - 04.11.2021 / 20:39, *.play-internet.pl

jędrzejczyk to sie niech zawija do swojej dębicy drewno i ślimak

odpowiedz
Pit - 04.11.2021 / 20:39, *.net.pl

Dziady jedne! Mioduski won!!!!

odpowiedz
Lewlegia - 04.11.2021 / 20:38, *.net.pl

Widzieliście jak po czwartej wyszedł z trybun , oby na zawsze.

odpowiedz
Leśny Dziadek - 04.11.2021 / 20:37, *.centertel.pl

Mioduski już wyszedł, idz i nie wracaj...

odpowiedz
Krzeszczu 2.0 - 04.11.2021 / 20:43, *.191.200

@Leśny Dziadek: Mina Rozczochranca kiedy wychodzil, bezcenna. Jakich my czasow dozylismy. Co ten rozczochrany filantrop jelop z tym klubem zrobil. Kurcze, Arnold Boczek by lepiej tym pokierowal. O Ferdku Kiepskim nie wspomne...
Moje marzenie? Rozczochraniec z Kucharskim w posredniaku.

odpowiedz
Leśny Dziadek - 04.11.2021 / 20:44, *.centertel.pl

@Wolfik: Nie wierzę już temu fantaście, miał być fantastyczny klub, jest fantazyjna totalna kiszka stolcową. A wystarczyło zatrudnić prezesa z branży, na poziomie.

odpowiedz
LewLegia - 04.11.2021 / 20:44, *.net.pl

@Leśny Dziadek: wrócił, to ten typ co jak go dzwiami wywlą to oknem wróci.

odpowiedz
Wolfik - 04.11.2021 / 20:46, *.mm.pl

@Leśny Dziadek: Też nie wierzę....nie wiem w sumie po ciula to piszę...

Grupa IKEA rozje...ła cały zespół. Przy asyście Kucharskiego i Mioduskiego.

odpowiedz
Leśny Dziadek - 04.11.2021 / 20:36, *.centertel.pl

Zgodnie z informacją, zrezygnowałem z canal +. Nie będę oglądał tego szamba ligowego.

odpowiedz
Leśna pałka - 04.11.2021 / 20:46, *.centertel.pl

@Leśny Dziadek: nie można od ręki. Na bank nie wypowiedziałeś umowy. Kłamiesz non stop tutaj

odpowiedz
Leśny Dziadekl - 04.11.2021 / 20:52, *.centertel.pl

@Leśna pałka : Oczywiście, że można. Z miesięcznym okresem wypowiedzenia. Wypowiedziałem, od stycznia nie będę oglądał.

odpowiedz
Krislegia - 04.11.2021 / 20:35, *.matrixinternet.pl

Ten nędzny zespół jest natychmiast do rozwiązania

odpowiedz
Maniek - 04.11.2021 / 20:34, *.aster.pl

Szkoda słów i klikania w ekran. Żenada

odpowiedz
Piter - 04.11.2021 / 20:33, *.plus.pl

Bluzgi na Zielinskiego, który mówi że macie świetną drużynę, są słabe.

odpowiedz
Wolfik - 04.11.2021 / 20:33, *.mm.pl

Jak nie Rose, to Josue. Jak nie Kastrati, to Johansson. Nie wiem, czym kieruje się Kucharski sprowadzając takich piłkarzy. Wolałbym już jakiegoś solidnego polskiego 1-ligowca. Wyrzucanie kasy w błoto.

odpowiedz
Leśny Dziadek - 04.11.2021 / 20:32, *.centertel.pl

Oni rzeczywiście grają w inną dyscyplinę. Włoch biegnie spokojnie, i wyprzedza Martinsa o kilka metrów. A ten gra od 60 minuty...

odpowiedz
Wolfik - 04.11.2021 / 20:36, *.mm.pl

@Leśny Dziadek: Martins? Czego się spodziewasz po tym delikatesie....Slisz robił robotę za dwóch.

odpowiedz
Leśny Dziadek - 04.11.2021 / 20:39, *.centertel.pl

@Wolfik: Widocznie opylił ze 3 batony:))) Daj spokój kolego, oni się wszyscy nadają do, że tak powiem konsumpcji:))))

odpowiedz
KowaL - 04.11.2021 / 20:32, *.vectranet.pl

Wuefista robi postępy z ta bandą przegrywów, a najlepsze są te trybuny pełne naiwniaków, a pudel zaciera łapy bo kasa się zgadza

odpowiedz
Kaktus - 04.11.2021 / 20:29, *.co.nz

I po meczu. Tyle w Europie i tyle w lidze. To jest właśnie Legia na lata którą budują.

odpowiedz
WR - 04.11.2021 / 20:29, *.it4polska.com

josue wypier....laj

odpowiedz
LewLegia - 04.11.2021 / 20:29, *.net.pl

Raz, dwa, trzy pudel patrzy.
Cztery, pięć człowieku odejdź.

ps. Dobrze, że to polonia przegrywa;))

odpowiedz
Miś - 04.11.2021 / 20:27, *.centertel.pl

Thank you Josue. You are our hero.

odpowiedz
Jurek - 04.11.2021 / 20:22, *.inetia.pl

Wyłączyłem tv . Dziadostwo .

odpowiedz
Maniek - 04.11.2021 / 20:28, *.aster.pl

@Jurek: Tak jest, żenady ciąg dalszy. Było to do przewidzenia.

odpowiedz
Po(L)ubiony - 04.11.2021 / 20:20, *.aster.pl

Zaangażowanie jest, umiejętności też, brak ogrania schematów ofensywmych i słabe przygotowanie fizyczne. robota Cześka jeszcze sięb nam odbija.

odpowiedz
Leśny Dziadek - 04.11.2021 / 20:25, *.centertel.pl

@Po(L)ubiony: Mnie się odbija wczorajsza zagrycha. Z dziadkami, w parku opijaliśmy rezygnację Dariusza.

odpowiedz
Jerry - 04.11.2021 / 20:45, *.207.176

@Leśny Dziadek: Trzeba bylo z dziadkami zrzutkę zrobic na wykupienie Legii od pana Dariusza.

odpowiedz
Leśny Dziadek - 04.11.2021 / 20:59, *.centertel.pl

@Jerry: Poruszyliśmy ten temat. Jeden z dziadków ma syna, który pracuje u szejka. Niestety Dariusz nie jest zainteresowany sprzedażą. Także pogadamy za jakiś czas, z komornikiem. Wtedy będzie szansa na odkupienie długów.

odpowiedz
slisz - 04.11.2021 / 20:16, *.chello.pl

widac az zeby bola jak slisz jest daleko od pierwszego skladu Legii,tyle strat,zero dobrych zagran,tylko te checi,a to tylko slaba przecietnosc

odpowiedz
Leśny Dziadek - 04.11.2021 / 20:12, *.centertel.pl

Dwie bramki Kucharski, dwie bramki Mioduski i Legią ma....?

odpowiedz
Plaskacz - 04.11.2021 / 19:54, *.net.pl

Mecz bez słupka się nie liczy... Aj jaka szkoda.

odpowiedz
Bet 365 - 04.11.2021 / 19:44, *.co.uk

Wytypowany mecz na tzw. Łamak 1/2 plus kolejnym jest West Ham.. tylko te dwa dają kurs 500/1 . Word football poker ma się dobrze. Pozdrowienia z emigracji.

odpowiedz
GD - 04.11.2021 / 20:30, *.t-mobile.pl

@Bet 365 : mówisz i masz

odpowiedz
UTRZYMAĆ WYNIK!LEEEGIIOO! - 04.11.2021 / 19:44, *.50.97

WYRZUCIĆ TEGO ŚLISZA OD KIEDY ON JEST W LEGII TYLKO SIE ŚLISZYYY,,,,

odpowiedz
Leśny Dziadek - 04.11.2021 / 19:42, *.centertel.pl

Jeżeli spadniemy z ligi i wygramy puchar, to: awansujemy z powrotem, z tzw. dziką kartą do ekstraklasy. A jeżeli nie, czy grając piętro niżej będziemy grać w LM?

odpowiedz
c u L t Warsaw Sport - 04.11.2021 / 19:45, *.50.97

@Leśny Dziadek: Ty naprawde jesteś Leśny...

odpowiedz
Leśny Dziadek - 04.11.2021 / 19:55, *.centertel.pl

@c u L t Warsaw Sport : Opatentuj kolego tę myśl:)(

odpowiedz
ryba socho - 04.11.2021 / 19:42, *.t-mobile.pl

Całkiem niezle tylko te straty Slisza niepotrzebne. Widać chęci

odpowiedz
Olomanolo - 04.11.2021 / 19:41, *.207.231

Czyli potwierdza się to co wszyscy mówią że gwiazdeczki spinają się LE a szarą ligę mają w nosie

odpowiedz
:) - 04.11.2021 / 19:38, *.plus.pl

Nie jest źle

odpowiedz
Lolo - 04.11.2021 / 19:21, *.plus.pl

Ten Slisza to kołek! Tragedia!

odpowiedz
Zealley - 04.11.2021 / 19:19, *.chello.pl

jak wygrają to będą chlać ze dwa tygodnie

odpowiedz
Wielki fan nowego trenera - 04.11.2021 / 19:12, *.plus.pl

Jak do tej pory nie ma tragedii.

odpowiedz
Wieczny fan Mioduskiego - 04.11.2021 / 19:11, *.plus.pl

Że Stalą Mielec będzie lipa a dziś się wkłady troszkę spiely

odpowiedz
Kibic z tik-toka - 04.11.2021 / 19:40, *.plus.pl

@Wieczny fan Mioduskiego : bo jest szansa pokazania w Europie.

odpowiedz
Sarcastico. - 04.11.2021 / 18:54, *.inetia.pl

BRAK KOMUNIKACJI! !! Oni się nie rozumieją kur...!!

odpowiedz
MarioL - 04.11.2021 / 18:47, *.wanadoo.fr

Nie oglądam tego meczu.Za duży stres,zdrowie mi na to niepozwala.Ale chciałbym bardzo tego potem żałować jakby Legia wygrała lub zremisowała.

odpowiedz
Hiszpan - 04.11.2021 / 18:37, *.com.pl

1 gol , 5 celnych strzałów, 7 sytuacji bramkowych i będzie super.

odpowiedz
Fan.Grotyńskiego - 04.11.2021 / 17:48, *.chello.pl

Tylko zwycięstwo Legio!

odpowiedz
??? - 04.11.2021 / 17:29, *.play-internet.pl

Przegramy wszystkie mecze do konca w grupie będziemy ostatni dzisiaj 0-4

odpowiedz
Jatamen - 04.11.2021 / 17:52, *.kompex.pl

Nagramy tobie razem bo tak będzie

odpowiedz
??? - 04.11.2021 / 20:43, *.play-internet.pl

@???: i kto się osrał pomyliłem się o jedną bramkę

odpowiedz
Alan - 04.11.2021 / 17:00, *.t-mobile.pl

Mocno będzie ale raczej po stronie Napoli....

odpowiedz