Luciano Spaletti - fot. Maciej Frydrych/Legionisci.com

Konferencja pomeczowa

Spalletti: Pokazaliśmy dziś jakość

Mishka, źródło: Legionisci.com

Luciano Spalletti (trener SSC Napoli): Moja drużyna pokazała dzisiaj, że umie grać w piłkę, że umie w trudnej sytuacji odwrócić bieg zdarzeń, pokazała jakość. W pierwszej połowie kontrolowaliśmy grę, ale padł gol, który paść nie powinien. W drugiej połowie widzieliśmy już różnice w jakości. Pokazaliśmy charakter, jakość i że umiemy odwrócić przebieg meczu.

Ta wygrana to dla nas coś ważnego, pokazuje siłę psychiczną naszych graczy i nasz rozwój - cały czas się rozwijamy. Całe miasto żyje naszymi meczami, jest zaangażowane w naszą grę. Pokazaliśmy na co nas stać, siłę, determinację i charakter.

To był trudny dwumecz, Legia grała u siebie. Widziałem, jak podniosło się morale po zmianie trenera. Legia była dobrze przygotowana taktycznie do meczów z nami, na pewno uda im się poukładać sytuację w lidze.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (3)

+dodaj komentarz
Ju(L)ius - 05.11.2021 / 08:33, *.vectranet.pl

Też taki cwany był po meczu ze Spartakiem?? Jaką waszą psychiczną siłę tamten mecz pokazał? Znowu odpuszczą....

odpowiedz
Daro - 04.11.2021 / 23:43, *.tpnet.pl

No , dziś trochę ładniej się wypowiedział , wręcz z sympatią do Nas .

odpowiedz
L - 04.11.2021 / 22:40, *.inetia.pl

jakości w Legii nie ma kilka lat, albo i więcej

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.