fot. Woytek / Legionisci.com

Legia 1-4 Napoli

Deklasacja

Wiśnia, źródło: Legionisci.com

Legia Warszawa przegrała swój drugi mecz w fazie grupowej Ligi Europy. Ponownie zbyt silne dla mistrzów Polski okazało się SSC Napoli, które wygrało na Łazienkowskiej 4-1 po golach Zielińskiego, Mertensa, Lozano i Ounasa.

Spotkanie bardzo dobrze rozpoczęło się dla piłkarzy Legii. Już po niespełna dziesięciu minutach gry wyszli oni na prowadzenie po trafieniu Mahira Emreliego! Wszystko zaczęło się od dobrej akcji na lewej stronie, skąd w pole karne przedarł się Filip Mladenović. Serb zmylił obrońcę, dokładnie podał do Azera, który strzałem z pierwszej piłki pokonał bramkarza rywali. Trzeba przyznać, że przez pierwszy kwadrans spotkania drużyna mistrza Polski prezentowała się na murawie bardzo dobrze, nie pozwalając graczom SSC Napoli na zbyt wiele swobody w ataku. W 17. minucie Włosi byli o krok od wyrównania. Piotr Zieliński po dograniu z prawej strony huknął jednak tylko w poprzeczkę. Dobitka reprezentanta Polski była już bardzo niecelna. Włosi powoli coraz bardziej się rozpędzali. Wkrótce drużynę świetną interwencją uratował Cezary Miszta. Elif Elmas chciał pokonać golkipera gospodarzy mocnym strzałem z półwoleja, ale ten był na posterunku.

W drugiej części pierwszej połowy oglądaliśmy mniej bramkowych okazji. Piłkarze z Neapolu starali się wprawdzie atakować skrzydłami, ale dobrze w defensywie prezentowali się legioniści. W doliczonym czasie pierwszej połowy po dośrodkowaniu z rzutu rożnego główkował jeden z rywali i pewnie na linii spisał się Miszta. Chwilę potem bramkarz Legii odbił do boku mocną próbę z dystansu Lozano.

Tuż po zmianie stron mogło być 2-0! Yuri Ribeiro kapitalnie uderzył zza pola karnego, ale Włochów uratował słupek... Sytuację dobitką starał się ratować jeszcze Emreli, ale niestety przestrzelił. Ta niewykorzystana okazja zemściła się na gospodarzach już niebawem. Fatalny powrót we własne pole karne zaliczył Josué, który w prostej sytuacji sfaulował Piotra Zielińskiego. Do wykonania jedenastki podszedł sam poszkodowany i pewnym strzałem zmusił Misztę do kapitulacji. Chwilę po doprowadzeniu do remisu ponownie zagroziło Napoli. Petagna miał piłkę na lewej nodze, jednak dobrze ustawiony był Miszta. W 59. minucie golkiper skutecznie zagrał na przedpolu, piastując wrzutkę z prawej strony.

Niestety, w drugiej połowie piłkarze Legii nie stwarzali sobie tak wielu okazji bramkowych. Napoli sukcesywnie spychało przeciwników do obrony. Kwadrans przed końcem regulaminowego czasu gry kolejny błąd w polu karnym popełnił Josué, który chcąc wybić piłkę z przewrotki sfaulował rywala... Arbiter po raz drugi wskazał na "wapno", a rzut karny na gola tym razem zamienił wprowadzony niewiele wcześniej na boisko Dries Mertens. Zaraz potem trzeciego dla Napoli po szybkiej kontrze zdobył Lozano i a tym momencie sytuacja gospodarzy była już bardzo trudna. W doliczonym czasie gry kolejny cios. Adam Ounas zabawił się z obrońcami Legii i huknął z półwoleja nie dając żadnych szans Miszcie.

Liga Europy
4. kolejka
#LEGNAP
25706
Warszawa
4.11.2021
18:45
Legia Warszawa
SSC Napoli
Legia Warszawa
1-4
SSC Napoli
10' Emreli
(1-0)
Zieliński (k) 51'
Mertens (k) 75'
Lozano 78'
Ounas 90'
31 Cezary Miszta
6 Mattias Johansson
4 Mateusz Wieteska
55 Artur Jędrzejczyk
5 Yuri Ribeiro
99 Bartosz Slisz 72'
27 Josue
25 Filip Mladenović
7 Lirim Kastrati 67'
11 Mahir Emreli 80'
82 Luquinhas
59 Kacper Tobiasz
29 Lindsay Rose
14 Ihor Charatin
16 Jurgen Celhaka
20 Ernest Muci 67'
92 Bartłomiej Ciepiela
22 Kacper Skibicki
28 Szymon Włodarczyk
21 Rafael Lopes 80'
30 Kacper Kostorz
9 Tomas Pekhart
8 Andre Martins 72'
Alex Meret 1
Giovanni Di Lorenzo 22
Kalidou Koulibaly 26
Amir Rrahmani 13
Juan Jesus 5
André Zambo 99
65' Elif Elmas 7
65' Diego Demme 4
82' Hirving Lozano 11
82' Andrea Petagna 37
73' Piotr Zieliński 20
Hubert Idasiak 16
David Ospina 25
73' Dries Mertens 14
65' Matteo Politano 21
82' Adam Ounas 33
82' Alessandro Zanoli 59
65' Stanislav Lobotka 68
Trener: Marek Gołębiewski
Asystent trenera: Inaki Astiz
Kierownik drużyny: Konrad Paśniewski
Lekarz: Filip Latawiec
Masażyści: Przemysław Wielebski, Bartosz Kot
Trener: Luciano Spalletti
Sędziowie
Główny: Lawrence Visser (Belgia)
Asystent: Yves De Neve (Belgia)
Asystent: Ruben Wyns (Belgia)
Techniczny: Bram Van Driessche (Belgia)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (259)

+dodaj komentarz
Robert - 07.11.2021 / 18:54, *.stimo.net

Wywalić cały ten szrot najemników i frajerow

odpowiedz
gazza - 06.11.2021 / 08:00, *.inetia.pl

Zieliński klękał...hahahaha...Jak to się mozna sprzedać jak worek ziemniaków...

odpowiedz
Legionista80 - 06.11.2021 / 02:27, *.play-internet.pl

Deklaracja?!
Jaja se robicie do 60 minuty prowadziliśmy i kurtyzana z Belgii strzeliła obie decydujące bramki!
Gdyby nie ta mają w z gwizdkiem to by wytzymali pewnie....gdyby nie słupek w 47 minucie.... Deklaracja to nie była!

odpowiedz
Semper Fi - 06.11.2021 / 00:24, *.146.230

Kur_a znowu meczu nie widzialem. Powtorki.

Ale przy 1 -0 nie gwizdze sie karnego z dupy.

Zielinski w normalnym futbolu to za to zolta od razu.

Ale prawda jest taka, ze nikt sie nie spodziewal ze Legia moze wygrywac i zadzwonil telefon do Belga od FIFA i MSC ma wygrac i chu_ mnie obchodzi co gwizdniesz. Albo piach. Tyle w temacie.

odpowiedz
RobL - 05.11.2021 / 20:19, *.centertel.pl

No zaczęło się w kolejnej dziedzinie życia łamanie moralnego kręgosłupa:w Neapolu zakaz wejścia kibiców z Polski!!!na podstawie no właśnie jakiej?Teraz nie klekniecie przed ideologią razem z "nowoczesną "drużyną i jeszcze nowoczesniejszym sędzią (w końcu Belg)to sędzia wam pokaże jak "uczciwie "się sedziuje.Jestem pewien że gdyby nie 3 kuriozalne decyzje to tego meczu byśmy nie przegrali!

odpowiedz
grzesiek - 05.11.2021 / 20:46, *.centertel.pl

@RobL : a daj spokoj. Takie karne jakby gwizfali to juz pisalem tu ze 3 razy ale napisze i 4 raz. Jakby takie karne gwizdali to w kazdym meczu byloby 10 karnych

odpowiedz
powiślak - 06.11.2021 / 00:26, *.centertel.pl

@grzesiek:Panowie. Było, mineło.. Nie ma co przeżywac. Kazdy widzial co sie stało. Pewnych rzeczy sue nie przeskoczy. Trzeba zacisnac pięści i isc dalej. A nadejdzie dzień ze Napoli klęknie też po meczu!

odpowiedz
Ktos - 05.11.2021 / 20:04, *.play-internet.pl

Już odjechala czekamy na reszte

odpowiedz
P.s - 05.11.2021 / 19:09, *.play-internet.pl

Dzisiaj Termalica nam odjedzie

odpowiedz
OLaf - 05.11.2021 / 15:40, *.tpnet.pl

Bez obaw bo Dariusz Miodek Mioduski wie co robi, to jest długoletni plan z uwzględnieniem wszystkich zmiennych , chlop podobno wciąga wnioski z niepowodzeń ale jakoś tego nie widać...

odpowiedz
Janusz - 05.11.2021 / 13:37, *.protnet.pl

Dlaczego krzyczano LEGIA NAPOLI LEGIA NAPOLI LEEEEGIA NAPOL? Sztama??

odpowiedz
Italiano Vero - 05.11.2021 / 15:09, *.t-mobile.pl

@Janusz: Układ

odpowiedz
tekken (L) - 05.11.2021 / 13:08, *.230.80

Te nasze wahadła nie działają, a już na pewno słabo bronią. Powinniśmy grac 4-4-2.
Pozbywanie takich zawodników jak Gwilia, czy Wszołek teraz odbija się czkawką. Nie udało się ich zastąpić.

odpowiedz
grzesiek - 05.11.2021 / 14:17, *.centertel.pl

@tekken (L): klub prowadzi wlasciciel ktory nie zna sie na pilce, a ten sie martwi o wahadla hehe

odpowiedz
tekken (L) - 05.11.2021 / 19:59, *.chello.pl

@grzesiek: Właściciel nie musi się znać. Musi mieć fachowców pracowników i tyle.

odpowiedz
Wolfik - 05.11.2021 / 20:08, *.mm.pl

@tekken (L): Wszołek się obraził. A Gwilię przeciez wszyscy na tym forum wysyłali w diabły...

odpowiedz
Leśny Dziadek - 05.11.2021 / 12:31, *.orange.pl

Dobra, napiszę jak to funkcjonuje w korporacji, będę się streszczał. Tam się kupuje i sprzedaje z zyskiem, jak największym. Niestety te metody w sporcie nie będą skuteczne. Do pewnego momentu na pewno, ale nie przeskoczymy pewnego poziomu. Różnica jest taka, że w korporacji, gdy pracownik jest niezadowolony, zostanie wywalony z hukiem i zostanie zatrudniony natychmiast następny. W klubie piłkarskim, z różnych powodów to tak nie zafunkcjonuje. Bo narazi choćby na ogromne starty finansowe klub. Co jeszcze jest potrzebne? I to jest sedno problemu w Legii - odpowiedni dobór charakterystyki zawodników i odpowiednie podejście do tych ludzi później. Odpowiednie podejście nie oznacza organizacji wspólnych imprez i jedzenia batonów podczas meczu. Czyli konkretnie: potrzebni są odpowiedni: prezes i trener ze sztabem. A jak to wygląda teraz? Właściciel ma w oczach miliony, które można ewentualnie (i to jest słowo klucz) zarobić na sprzedaży zawodników. Gracze to doskonale "czują", dlatego niektórzy podświadomie i inni bezpośrednio, nie utożsamią się z klubem, w którym są traktowani jak towar na wystawie. W skrócie - sprzedaż powinna być dodatkiem do gry w klubie takim jak Legia, a nie odwrotnie - najpierw liczy sie kasa, a reszta jest na kolejnych miejscach. Jeżeli to się nie zmieni, nie będzie atmosfery do większych sukcesów. Będziemy się kręcić wokół "własnego ogona" jak kot, który się nim bawi. I gwarantuję, że to padnie, kwestia czasu...Co jest bardzo smutne i może przynieść tragiczne skutki na lata...

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 05.11.2021 / 12:38, *.play-internet.pl

@Leśny Dziadek: Dobrze piszesz,jako kibic.Nasz prezes niestety kibicem nie jest i mówiąc ogólnie,to ma dupie jakieś wyniki,bo pieniądze w Legii zarabia w inny sposób A w jaki,to tylko można się domyślać.

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 05.11.2021 / 13:05, *.play-internet.pl

@FOREVER LEGIA : I naprawdę,przestańcie w końcu myśleć,że Mioduski to "nieudacznik",że "się nie zna na piłce",albo że "chce dobrze,tylko ma złych doradców".On tu nie przyszedł,żeby się bawić w managera piłkarskiego,czy budować drużynę.On tu przyszedł,żeby zarabiać/prać(?) pieniądze.I to Mu akurat całkiem dobrze szło,do czasu,aż znaleźliśmy się w strefie spadkowej,z której,grając uczciwie,ciężko będzie się wydostać.Obawiam się,że jeszcze chwila i ruszy ze sprzedażą zawodników,a na pierwszy ogień pójdą Emreli,Nawrocki i Luquinhas.Na ich miejsce wprowadzeni zostaną zawodnicy z "dwójki",albo kolejne odpady medyczne,których trzeba będzie "odbudowywać",oczywiście kosztem wyników.W tzw międzyczasie zwolni się "wszystkiemu winnego"trenera i karawana dalej będzie szła,pomimo,że psy będą ujadać.Ech,gdyby iti nie pozbyło się kibiców,którzy wówczas pilnowali porządku,to Mioduski już dawno by został pouczony,że Legia to coś więcej niż tylko biznes.

odpowiedz
Wolfik - 05.11.2021 / 19:43, *.mm.pl

@Leśny Dziadek: Pięknie utopijne idee tutaj Kolego opisałeś. Ujęło mnie to "utożsamianie się z klubem" w szczególności. Może gdyby zespół Legii składał się z wychowanków lub zawodników z Warszawy i okolic, to coś takiego może miałoby miejsce (z naciskiem na "może"). W realnym świecie możesz mi wierzyć, tzw. lojalność występuje już chyba tylko w niektórych małżeństwach.
Piłkarskich czy prezesowskich przykładów aktualnie rozumianego "przywiązania do barw klubowych" nie będę przytaczał, bo to strata czasu. To coś a'la "dla dobra Polski" polityków....

O reszcie szkoda czasu pisać. Moje zdanie jest ogólnie znane. Ograniczeniem jest "mental bazarowy". Mioduski nie jest ani bardziej zły, ani bardziej głupi niz inni prezesi firm, ministrowie, premierzy. Jest typowy. Nie wierzysz? Rozejrzyj się wokoło.

odpowiedz
Leśny Dziadek - 05.11.2021 / 20:37, *.centertel.pl

@Wolfik: Nie zrozumiałeś do końca tego, co napisałem. Załóżmy, że pracujesz w firmie X, wolałbyś mieć pracodawcę/ przełożonego, który swoimi decyzjami podważa Twoje kompetencje i przeszkadza Ci w pracy (ot takie hobby), czy człowieka rzeczowo podchodzącego do tematu i potrafiącego rozwiązywać problemy.Wymagającego, ale sprawiedliwego? Który z tych dwóch potrafi z człowieka wydobyć to, co najlepsze? A to, o czym piszesz, to prawda. Tylko na zupełnie inny temat.

odpowiedz
Leśny Dziadek - 05.11.2021 / 20:45, *.centertel.pl

@Wolfik: I jeszcze jedno - mnie inni w tym momencie nie obchodzą. Piszmy na temat.

odpowiedz
Leśny Dziadek - 05.11.2021 / 21:57, *.orange.pl

@FOREVER LEGIA : Jeżeli masz tzw. twarde dowody na to, że ktokolwiek "pierze pieniądze" złóż zawiadomienie do prokuratury. Ale jeżeli nie masz takich dowodów, bezpodstawnymi podejrzeniami narażasz się Kolego na odpowiedzialność prawną. Nie rób tego, bo jak ktoś będzie chciał, wytoczy Ci sprawę o pomówienie. A to może być bardzo kosztowne...

odpowiedz
Wolfik - 05.11.2021 / 23:11, *.mm.pl

@Leśny Dziadek: Tak. Wolałbym być młody, bogaty i piękny. Niestety czasu i rzeczywistosci nie oszukam. Tej wokoło mnie również :)

odpowiedz
Leśny Dziadek - 05.11.2021 / 23:21, *.centertel.pl

@Wolfik: Legią to klub z Warszawy, a tramwaj też czerwony... Czasami lepiej nic nie pisać, niż pisać brednie, nie na temat...

odpowiedz
Leśny Dziadek - 05.11.2021 / 23:26, *.centertel.pl

@Wolfik: I bardzo Ci współczuję, bo ja znam dobrych, mądrych ludzi, dla których liczy się drugi człowiek, a nie tylko mamona. I to na różnych stanowiskach, i z różnych branż. Moja przyjaciółka mówi - ,,ludzie patrzą na życie i na innych ludzi, poprzez siebie i swoje doświadczenia,,. To na pewno nie jest ,,żelazną regułą, ale coś w tym jest...

odpowiedz
Wolfik - 05.11.2021 / 23:26, *.mm.pl

@Leśny Dziadek: No jak nie na temat? Jest to dokładna odpowiedź na to, co napisałeś. Nie mów, że nie rozumiesz....

Pozdrawiam serdecznie :)

odpowiedz
Semper Fi - 06.11.2021 / 00:37, *.146.230

@Wolfik: i Leśny
Nie wszystko zrozumialem ale ciekawa wymianka.
Prawda jest taka, ze nie znamy prawdy.
Z jednej strony gdyby prezes chciał, to by to latało...
Powodów, ze nie lata moze byc mnóstwo także to, ze prezes jest jaki jest.
Moim zdaniem jednak, tu jest duzo wiekszy uklad, w ktorym Legia gra chlopca do bicia na arenie międzynarodowej, a w Polsce? No coz, tu klaniamy sie znow prezesowi, WTF ?

odpowiedz
Leśny Dziadek - 06.11.2021 / 01:13, *.centertel.pl

@Wolfik: Od ilu lat piszesz o tym, że Legią potrzebuje prezesa z prawdziwego zdarzenia? A teraz piszesz, że takich ludzi nie ma. Ty jesteś poważnym człowiekiem? Właśnie się ośmieszyłeś totalnie. Ja już Ciebie i Twoich kłamliwych wypocin, czytał nie będę. Jesteś dokładnie takim człowiekiem, jak ten którego od lat krytykujesz. Mataczysz i bredzisz.

odpowiedz
Leśny Dziadek - 06.11.2021 / 01:23, *.centertel.pl

@Semper Fi: Kolego prawda jest taka, że klub od 5 lat jest źle zarządzany. A Wiesz co jest najbardziej zabawne? Że sam Dariusz to potwierdził. Pamiętasz, co mówił kilka lat temu? Gdzie będzie miejsce klubu? Przecież padały nazwy - Ajax, Sparta, Dinamo i inne. A gdzie my jesteśmy po 5 latach? D. własnymi decyzjami potwierdził swoje ,,kompetencje,,. Czy trzeba jeszcze jakichś dowodów? Ja ich nie potrzebuję. Zadajmy pytania - a co będzie, jeżeli w następnym sezonie nie będzie pucharów, a dług rośnie? A kogo i za ile sprzedamy? Kto przyjdzie w zamian? Zapytaj Wolfika, on odpowie podobnie jak jego idol Dariusz, którego krytykował, a teraz się okazuje, że nie ma nikogo w zamian. Bo nikt się nie nadaje.

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 06.11.2021 / 07:27, *.play-internet.pl

@Leśny Dziadek: Wiesz,na np H.G.W.dowodów do tej pory nie znaleźli,że handlowała kamienicami z ludźmi w środku,a przecież "cała Polska widziała......"A o sytuacji w Legii piszę bardziej w kontekscie hasła,że "najlepsze pieniądze zarabia się na słomianych inwestycjach".Tylko tyle i aż tyle.

odpowiedz
Wolfik - 06.11.2021 / 13:32, *.mm.pl

@Leśny Dziadek: Cóz, któryś juz raz z rzędu pokazujesz, że nie przyjmujesz do wiadomości nieco innego spojrzenia niz swoje. Szkoda. Z drugiej strony, nic na siłę.

Pozdrawiam mimo wszystko i życzę zdrowia.

odpowiedz
word!up - 05.11.2021 / 11:39, *.inetia.pl

Znany jest wynik testu krwi kopaczy Legii. Z testu wynika , że panienki są przemęczone . To co ma powiedzieć taki piłkarz Napoli który gra w silnej lidze ? Kucharski sprowadził leszczy którzy za dużo zarabiają .

odpowiedz
Szymon - 05.11.2021 / 11:06, *.chello.pl

Niestety dwumecz z Napoli pokazał gdzie jest polska piłka klubowa. Niestety bez prawdziwego sponsora i prezesa wizjonera pasjonaty będziemy tam gdzie jesteśmy. A do tego jeszcze checa z wynikami badań piłkarzy. To wszystko ukazuje miernotę jaką panuje w klubie. Amatorka po całości. I do tego zdrowy tryb życia wkładów. Szkoda że nie ma na nich bata, albo pudel ma na to wyj....

odpowiedz
Rodzinny - 05.11.2021 / 10:55, *.vectranet.pl

Czy mógłby ktoś napisać jakie są niecenzuralne słowa na Napoli jakie były śpiewane na Żylecie?
Niestety na rodzinnym słabo było słychać.
lewa... prawa...... lewa lewa , kreda........ jakoś tak :P

odpowiedz
Miasto Rafałka - 05.11.2021 / 11:46, *.play-internet.pl

@Rodzinny: Napoli merda

odpowiedz
LONGO - 05.11.2021 / 10:36, *.chello.pl

Karne jak najbardziej prawidłowe.Jeśli ktoś to widzi inaczej to albo był pijany albo jest fanatykiem klubowym. Tu są potrzebne zmiany od samej, góry począwszy od właściciela.

odpowiedz
Łukasz 87 - 05.11.2021 / 10:46, *.t-mobile.pl

@LONGO: Oczywiście że 2 karne podyktowane jak najbardziej prawidłowo. Ale widzisz tutaj ludzie mają wyobrażenie ze karny jest wtedy jak pier.... sz kogoś po nogach w innym przypadku nie ma karnego :)

odpowiedz
Tomek - 05.11.2021 / 11:21, *.113.189

@Łukasz 87: Zgadza się, szkoda tylko że sędzia takie delikatne faule gwizdał tylko w jedną stronę, chodzi mi o całkowity brak reakcji gdy Kastrati wychodził na bardzo dobrą pozycję i został przytrzymany przez obrońcę Napoli

odpowiedz
Leśny Dziadek - 05.11.2021 / 12:20, *.orange.pl

@LONGO: W podobnej sytuacji, gdy został popchnięty Kastarti, gwizdek milczał... Nie twierdzę, że w sytuacji z Zielińskim karnego nie było, ale jeżeli dopuszcza się taką grę w 1 przypadku, a w drugim gwiżdże sie karny, to jednak coś jest nie tak. To nie był ewidentny karny. Sytuacja stykowa.

odpowiedz
Łukasz 87 - 05.11.2021 / 12:20, *.t-mobile.pl

@Tomek: Zgadza się w tej sytuacji też powinien gwizdnac ale akurat na to nie mamy wpływu:) Dobrze jest też wiedzieć do czego i kiedy można użyć VAR bo stałem na trybunie i nie wierzyłem co zapaleni kibice wygadują :) :) Nie wierzyłem w to co mówię. Oglądają piłkę ale nie do końca znają jej zasady :)

odpowiedz
speed - 05.11.2021 / 13:04, *.play-internet.pl

@LONGO: Głupoty piszesz kolego.Dwa karne z totalnej dupy. Sędzia klęka, a potem drukuje.

odpowiedz
Łukasz 87 - 05.11.2021 / 13:48, *.t-mobile.pl

@speed: A ty usiądź na dupie i poczytaj przepisy.

odpowiedz
Speed - 05.11.2021 / 15:18, *.t-mobile.pl

@Łukasz 87: No to już "znafco" zdefiniuj mi te przepisy.

odpowiedz
Łukasz 87 - 05.11.2021 / 16:11, *.t-mobile.pl

@Speed: Znajdź sobie i poczytaj inteligencie. W sumie oglądasz piłkę ale do końca widać nie wiesz o co chodzi i jakie obowiązują przepisy. Na stronie za to pierwszy znawca jesteś!!!

odpowiedz
Łukasz 87 - 05.11.2021 / 16:17, *.t-mobile.pl

@Speed: I jescze jedno madrusiu tym komentarzem potwierdziłeś że nie masz pojęcia czy był karny czy też nie skoro miałem Ci zdefiniować!!! Następnym razem się zorientuj z przepisami a potem zabieraj głos jak nie masz pojęcia.

odpowiedz
Speed - 05.11.2021 / 16:28, *.t-mobile.pl

@Łukasz 87:Ty masz chyba jakieś problemy emocjonalne.Ogarnij się. Mniej emocji. Więcej na ten przykład melisy z pomarańczą.Życie bez twoich mądrości komputerowo sędziowsko piłkarskich też jest piękne.

odpowiedz
Łukasz 87 - 05.11.2021 / 16:43, *.t-mobile.pl

@Speed: Tak jak wcześniej pisałem siądź na dupe i poczytaj ogarnij siebie przepisy i wtedy pisz. Złożyć po polsku zdanie też masz widzę problem.

odpowiedz
Garb - 05.11.2021 / 16:54, *.t-mobile.pl

@Łukasz 87: sędzia się wybronił, oczywiście bo takie są przepisy. Jednak mógłbym postawić milion,że w drugą stronę nie zagwizdałby czegoś takiego. Jestem tego pewien.

odpowiedz
Łukasz 87 - 05.11.2021 / 17:06, *.t-mobile.pl

@Garb: Tego akurat nie wiemy czy by gwizdnął czy nie a milion przegrać to już grubo :)

odpowiedz
Speed - 05.11.2021 / 17:22, *.t-mobile.pl

@Łukasz 87: A widzisz ty, człowiek myśli, że wszystkie rozumy pozjadał a u masz babo placek, są mądrzejsi od ciebie i mają w małym palcu przepisy piłkarskie. Jeszcze na dupkę każe siadać.

odpowiedz
Łukasz 87 - 05.11.2021 / 17:41, *.t-mobile.pl

@Speed: Czytanie ze zrozumieniem też nie jest twoja mocno strona. W przeciwieństwie do ciebie znam przepisy co już się potwierdziło.

odpowiedz
Speed - 05.11.2021 / 18:09, *.t-mobile.pl

@Łukasz 87: Nobody is Perfect. Taki śmieszno smutny z ciebie człowiek.

odpowiedz
Drukarz 34 - 05.11.2021 / 19:04, *.tpnet.pl

@Łukasz 87: Wypad na k6 frajerze .

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 05.11.2021 / 10:32, *.play-internet.pl

Deklasacja nie jest tu właściwym określeniem tego,co się stało wczoraj.Deklasacja jest wtedy,gdy grają ze sobą dwie w miarę równorzędne drużyny,a jedna mimo to rozjeżdża drugą.Wczoraj był poprostu mecz średniaka europejskiego ze słabiakiem.Co prawda ten mecz pokazał,że jak taki Mladenovič zepnie poślady,to i raz na jakiś czas coś tam miąchnie,ale to też pokazuje,że ogólnie nasze chlory są tak słabe,że muszą wejść na naprawdę mega wysoki level,żeby stworzyć zagrożenie pod bramką rywala.I tak szczerze mówiąc,to naprawdę się zastanawiam,czemu grajkowie tak się starają promowac przez grę w europucharach,bo jeśli nawet ktoś ich kupi,to dopiero za granicą zobaczą,co to znaczy "ból dupy po treningach".Trzeba też zauważyć,że tylko 1 na 15 z tych zawodników,co u nas są traktowani,jak megagwiazdy,na zachodzie łapią się do pierwszego składu,gdzie grają końcówki spotkań,a po kilku meczach lądują na jakimś głębokim zapleczu tamtejszej ligi,po czym znikają z "piłkarskiego życia".A u nas mają przecież high life,bo i kasa dobra,treningi(hehehe) dwa razy w tygodniu,które zresztą swoją intensywnością przypominają jakąś rehabilitację po ciężkim wypadku,niż budowanie siły,techniki,czy taktyki,no i intensywność meczowa,gdzie szybkość meczu z reguły się odbywa w tempie marszu za trumną w kondukcie pogrzebowym.Przypuszczam też,że żeby nie to,że pierwszy raz od kilkunastu lat jesteśmy w strefie spadkowej,z której naprawdę będzie ciężko nam się z niej wygrzebać,to żadnych zmian na stanowisku trenera by nie było,gdyż w/g Mioduskiego "bycie średniakiem ligowym" niekoniecznie musi być tragedią,bo nie tylko wysokie miejsce w tabeli jest sukcesem" Tak przynajmniej mówił w wywiadzie,który jest w archiwum na stronach L.L.Warto przeczytać,bo tam naprawdę można się dowiedzieć wielu "ciekawych rzeczy w kwestii spojrzenia na prowadzenie klubu" przez Mioduskiego.No i również Michniewicz w swoich wypowiedziach przed sezonem baaaardzo dużo powiedział,jaką rolę pełni trener Legii pod rządami Mioduskiego.Czasami trzeba włączyć trochę logiki,bo w większości te wywiady to takie korpopierdzenie,ale jak potrafisz wyciągać wnioski,to......szczęka opada.Z fartem.

odpowiedz
floyd - 05.11.2021 / 15:15, *.t-mobile.pl

@FOREVER LEGIA : A ja dodam, czy naprawę nikogo nie dziwi ze w Legii od wielu (?) lat nie było żadnego porządnego wychowanka? I nie mówię o takim jak Wieteska bo jego wychowała Pogoń Grodzisk Mazowiecki, tylko wychowanku czyli chłopaku urodzonym w Stolicy, który przeszedł wszystkie szczeble aż do pierwszej drużyny… Skoro na gorze mamy taki poziom zawodników oraz trenerki, to pomyślcie co się może dziać w juniorach i innych malolatch. Zreszta mam kilku znajomych którzy próbowali posyłać dzieci do szkółki Legii i maja jak najgorsze zdanie: nie grają talenty a hajs i układy! I szczerze, to prędzej pośle syna jak podrośnie na naukę do Polonii niż do tego korpo bagna które obecnie topi nasz ukochany Klub.

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 05.11.2021 / 16:18, *.play-internet.pl

@floyd: Akurat mnie to nie dziwi,bo Legia nigdy nie słynęła ze szkółki piłkarskiej.Bardziej się opłacało młodego ściągnąć do wojska,niż go szkolić.A teraz to sam widzisz,bardziej się opłaca kupić za czapkę gruszek jakiegoś niezdarę i go z nawet lekkim zyskiem opchnąć,niż szkolić swoich piłkarzy,bo akurat ponoszenie kosztów,to ostatnia rzecz,której chce Mioduski.A i czasu szkoda,bo wyszkolenie chłopaka,nawet jeśli ma talent,to jest proces,który trwa,a przy obecnym podejściu Mioduskiego,to jest (w miarę) szybki pieniądz.A ta cała Akademia jest tyle warta,co papier zdobyty na "renomowanej" uczelni.W chooooy placisz,niby jest prestiż,ale tak naprawdę gówno umiesz.

odpowiedz
Andrzej - 05.11.2021 / 19:10, *.tpnet.pl

@floyd: Wietes urodził się w Stolicy , żeby było jasne .

odpowiedz
Grzesiek - 05.11.2021 / 10:05, *.centertel.pl

Karne z kapelusza. Jakby za takie cos gwizdac karne to w meczu byloby z 10 rzutow karnych albo i wiecej

odpowiedz
AdamS - 05.11.2021 / 10:36, *.toyotabank.pl

@Grzesiek: Pierwszy karny to morderstwo na futbolu. W drugim przypadku, owszem niefrasobliwość Josue, ale chyba pierwszy raz widziałem karnego za kopnięcie przeciwnika w rękę.
Szkoda, bo mogło być pięknie.

odpowiedz
R1958 - 05.11.2021 / 09:48, *.t-mobile.pl

Czekam na podobny teatr Zielińskiego w reprezentacji, zobaczymy czy sędzia gwizdkiem karnego

odpowiedz
e(L)mario - 05.11.2021 / 08:49, *.as13285.net

Nie widzicie, ze odkąd Miodek przejął Legie, to z sezonu na sezon poziom sportowy jest systematycznie obniżany?
Finansowy... Gdzie ta akademia? (pralnia?)
Teraz mamy cały czas poniżanie i ośmieszanie...
A te "czarne koszule", to już k...a przeszedł samego siebie! Poniżania ciąg dalszy!
Czy on jest naprawdę taki głupi, czy ma takich doradców(polonistow)
Przeanalizujcie wszystko na spokojnie, bo to mi śmierdzi sabotażem. A z drugiej strony pakuje niby swoją kasę w klub i tu mam mieszane uczucia.
Coś jest nie tak! Musi być drugie dno.
Ryba psuje się od głowy!

odpowiedz
jurand - 05.11.2021 / 09:01, *.plus.pl

@e(L)mario: zgadzam sie

odpowiedz
Alan - 05.11.2021 / 10:13, *.t-mobile.pl

@e(L)mario:
Mamy najlepszy czas w historii ponad 100 letniego klubu a Ty piszesz to co piszesz....Masakra jednym słowem.

Ps. Za którego Prezesa zdobyliśmy więcej MP ?

odpowiedz
dino - 05.11.2021 / 10:59, *.vtelecom.pl

@Alan:
Człowieku zejdz na ziemie kiedys w polskiej lidze grali piłkarze pokroju Deyny czy Lubanskiego dzis mamy szort czwartego europejskiego sortu, to mistrzostwo nijak ma sie do mistrzostw druzyn z przeszłości, które potrafiły dochodzić do ćwierćfinałow, połfinałow europejskich pucharów. Pop prostu bardzo zjechaliśmy poziomem w dół, jesteśmy jednookim mistrzem wśró slepców, prawdziwy obraz dają puchary, a takiej degrengolady nie było od czasów ITI

odpowiedz
Alan - 05.11.2021 / 11:11, *.t-mobile.pl

@dino:
Człowieku, konrety to się liczy Liga Europy, Liga Mistrzów to wszystko mamy za obecnego Prezesa dlatego Ja pamiętając lata chude i dominację Wisly czi Widzewa doceniam to co jest a Ty nieporownuj rzeczy nieporównywalnych bo to właśnie robisz dając przykłady piłkarzy którzy grali 50 lat temu, świat i futbol od tamtego czasu się zmienił niewyobrażalnie a my niestety zostaliśmy w tyle co widać na przykładzie ekstraklasy czy reprezentacji która max co może nam dać to awans i nic więcej tak samo jak piłka klubowa.

odpowiedz
dino - 05.11.2021 / 11:30, *.vtelecom.pl

@Alan:
Za obecnego prezesa mamy 1 Ligę Europy w 5 podejściach, do tego liczne eurowpindole od drużyn z Luksemburga, Mołdawii, Kazachstanu czy Azerbejdżanu, tamte sukcesy świętowaliśmy, gdy prezesem był Bogusław Leśnodorski

odpowiedz
Alan - 05.11.2021 / 12:11, *.t-mobile.pl

@dino:
Tez uważam że to było lepsze rozwiązanie DM właściciel BL Prezes ale przypomnij sobie transparent na BL wiec tutaj droga jego powrotu jest chyba zamknięta.

odpowiedz
e(L)mario - 05.11.2021 / 14:24, *.as13285.net

@dino: Zgadzam sie z Toba.
A Ty Alan przemysl to co napisales. Co to za mistrzostwa na farcie , bo reszta eklapy nie chciala tego(tak grali)
Podales przyklad Wisly i Widzewa, to przypomnij sobie jaki mieli podzial w druzynie(nasi/obcokrajowcy). I jacy to byli pilkarze. Te panienki co sa teraz u nas polamaly sobie obcasy i juz raczej nic z nich nie bedzie. Trzeba przwietrzyc szatnie i pozyskac Polakow, ktorzy wiedza co to znaczy grac w Legii. Ale zeby byc obiektywnym, to wklady maja troche w nogach na tle reszty eklapy. Trzeba w koncu skonczyc z wakacjami w Dubaju i pokazac im uroki naszych gor. Do tego kogos kto sie naprawde zna na przygotowaniach, to wtedy na wiosne moze zabiegaja innych.

odpowiedz
OLaf - 05.11.2021 / 08:48, *.tpnet.pl

Jak to jest że ktoś trenujący dwa razy dziennie nie potrafi przyjąć piłki czy podać na parę metrów celnie? Czy Miodek i Kucharski część tych niby zawodników wzięli z granicy z Białorusią bo tak było łatwiej?

odpowiedz
gutek - 05.11.2021 / 08:47, *.chello.pl

to już koniec Legii ta drużyna może jeszcze ugra puchar polski i to wszystko.a druga sprawa to najemnicy przegrali więc trochę lżej

odpowiedz
antek - 05.11.2021 / 10:05, *.play-internet.pl

@gutek: Zesra się z 4 ligą ledwo1 bramka a jaka radość jak bramkę strzelili o 12 losowanie dostaną kogoś z tej marnej estraklapy i po pucharku ten sezon stracony oby nie spadli

odpowiedz
Łukasz 87 - 05.11.2021 / 08:41, *.t-mobile.pl

Brawo Legia za walkę tyle ile mogliście tyle ugraliście. Moim zdaniem brakuje tylko trenera z prawdziwego zdarzenia z doświadczeniem który to poukłada, nic nie mam do obecnego i nie będę go oceniał. Jak czytam że drużyna powinna być spolszczona i to śmiech mnie ogarnia. Pokażcie mi tych Polaków którzy przyjdą do Legii i poradzą sobie na takim poziomie i czy jest większość Polaków w zespole czy jest wiele naci narodowych każdy powinien umieć grać w piłkę i za to być rozliczany. I nic to nie zmieni jak będzie 8 Polaków i 3 obcokrajowców np w wyjściowej jedenastce. W każdym europejskim klubie jest tak jak w Legii nie grają tak zwani swoi. A co do wczorajszego meczu to kibice pokazali swój patriotyzm do Zielińskiego jak na niego gwizdali żal patrzeć. Wstyd!!!!! Za parę dni będą bić mu brawa w meczu Reprezentacji i tu nie ma różnicy to ten sam zawodnik. Brawo Zieliński pozamiatales wczoraj mogą chłopaki z Legii brać z ciebie przykład jak grać. A Slisz niech ogląda ciągle aż zrozumie jak trzeba grać!!!

odpowiedz
betonwwa - 05.11.2021 / 08:31, *.tktelekom.pl

Ludzie o czym Wy tutaj piszecie. Wyobrażacie sobie, że L dostaje dwa takie darmowe karne w Neapolu ? Bądźcie poważni. Pozwolili nam trochę pohasać, ale jak przychodzi do dzielenia łupów, to nas po prostu potraktowali jak zawsze. Nic nie znaczymy w tej uefie i tyle. Zastanawiam się jaki jest sens uczestnictwa w takich rozgrywkach jak na koniec i tak muszę wygrać bogaci ? Przecież im się te pieniądze "należą", bo inaczej zorganizują sobie konkurencyjne rozgrywki. Naprawdę tego nie widzicie. Napoli jest lepszym zespołem od L, ale niech to udowodnią na boisku grą a nie przy pomocy sędziego.

odpowiedz
Migson - 05.11.2021 / 08:39, *.rima-tde.net

@betonwwa: ten drugi karny to i w 3 regionalnej Zimbabwe nie gwizdza.
Sport dla zwiewnych baletnic czy dla mężczyzn? Już nawet przewrotki nie można zrobić bo Włoch na ciebie wpadnie krzycząc że boli.... Nie pierwszy raz to, oj nie pierwszy

odpowiedz
antek - 05.11.2021 / 08:42, *.play-internet.pl

@betonwwa: Kolego dwa karne zrobił ten jałopa przy pierwszy Zielnski nic by z tym nie zrobił a ten fchodz w niego jak w futbolu amerkanskim a drugi to już ręce opadły chyba jesus w zioł hais zato to poszło na 2:1 i staneli iręce i opadły w szatni komisyjnie powinien dostać za to co od..............................

odpowiedz
betonwwa - 05.11.2021 / 08:55, *.tktelekom.pl

@antek: wszedł ciałem a Zielek się teatralnie wyłożył podciągając nogi (sic !), żeby był ładniejszy efekt. Drugi, gra wysoką nogą i co najwyżej rzut wolny pośredni, moim skromnym zdaniem. Trafił go w rękę a symulant wyłożył się jak długi, ale za rękę się nie trzymał. Tak jak napisał Migson, to męski sport i takie wejście są w normie, to nie koszykówka. Skoro jednak uważasz, że wszystko było ok, to dlaczego sędzia nie odgwizdał faulu na Kastratim przy stanie 1-0 ? Był kontakt, to widać na powtórkach. Ja osobiście, nie odgwizdał bym niczego z tych trzech incydentów, ale sędzia gwizdał tylko na korzyść Neapolu, inaczej grali by w 10-tkę i tych wydarzeń z karnymi by w ogóle nie było. W czasie meczu przy stanie 1-0 dla L napisałem do kolegi smsa, że sędzia bardzo się "stara", no i niestety miałem rację.

odpowiedz
antek - 05.11.2021 / 09:02, *.play-internet.pl

@betonwwa: ja to widzę i naczej dobrz wszycy wiemy że włosi to symulanci
jedno i drugie dwa karne sędzia był blisko a ten nasz grajek nadaje się do rezerw

odpowiedz
betonwwa - 05.11.2021 / 09:08, *.tktelekom.pl

@antek: oni wszyscy nadają się do rezerw, to inna para kaloszy, ale że trafił się nam Paduranu vel kornik drukarz, to zdania nie zmienię. Unikam zwalania porażek na sędziów, ale wczoraj to już było za grubo.

odpowiedz
Vuko - 05.11.2021 / 09:39, *.centertel.pl

@betonwwa: wasze zdanie to jedno a przepisy gry - drugie. Gdyby reguły gry były oparte o to co każdy sądzi to przepisy nie byłyby potrzebne

odpowiedz
grzesiek - 05.11.2021 / 10:08, *.centertel.pl

@betonwwa: potwierdzam karnych nie bylo. Obejrzalem wlasnie powtorki i az sie usmialem , jakby takie karne geizdali to w kazdym meczu bylo conajmniej 10 rzutow karnych

odpowiedz
betonwwa - 05.11.2021 / 10:34, *.tktelekom.pl

@Vuko: sędzia z Belgii ma na ten temat inne zdanie i dlatego gwizdał tylko w jedną stronę.

odpowiedz
obiektywny - 05.11.2021 / 12:18, *.kol-net.pl

@betonwwa:
Oglądałeś ten sam mecz? Czy twierdzisz, że Legia była lepsza? Jakie darmowe karne: widziałeś może, jak został przewrócony Zieliński w polu karnym? A przy drugim karnym jak zawodnik Napoli dostał w polu karnym kopa w rękę i na jakiej wysokości? Jak się nie znasz, to nie pisz. A trzecia i czwarta bramka to też z karnych???

odpowiedz
grzesiek - 05.11.2021 / 13:25, *.centertel.pl

@obiektywny: idz przeczytaj od a do z regulamin gry w pilke nozna mądralo. Josue przy obydeu karnych nie zrobil nic za co sedzia powinien podyktowac karne. Jakby takie karne kasfy sedzia gwizdal byloby po 10 karnych w meczu

odpowiedz
skrzat - 05.11.2021 / 08:23, *.centertel.pl

I tak sukces.obstawialem 0-4.ciekawe jak mocno będą topić smutki w gorzkiej żołądkowej,bo nie wiem jak obstawić kolejny wypier...l od stali.trzeba będzie przygotować repertuar na 1 ligę.chyba ze ktoś zna coś na Polkowice czy może Jastrzębie itp.......

odpowiedz
antek - 05.11.2021 / 08:12, *.play-internet.pl

Po pierwszym karnym ten Jesus powinien siedzieć na ławce s..........................a drugi karny to chyba mu zapłacili włosi ten kretyn jużniech nie gra bo psuje było by 1:1

odpowiedz
Normalny człowiek - 05.11.2021 / 07:06, *.chello.pl

Dobra oprawa!
Piłkarze - do roboty! Jak chcą, to momentami potrafią.
Porażka z anglikami i nawet najskromniejsza wygrana z ruskimi może dać 2 miejsce.
Dawać trenera, zrobić małe korekty w składzie, wytłumaczyć co poniektórym, że trzeba zapier......ć i wracamy do gry

odpowiedz
Jano - 05.11.2021 / 08:33, *.orange.pl

@Normalny człowiek: optymista hehe nich już odpadną lepiej bo spadniemy z ligi !!!

odpowiedz
kiki - 05.11.2021 / 06:57, *.citystrada.pl

Nie, nie byli w stanie zremisować. Nie, nie byli w stanie wygrać. Oddali 1 celny strzał ... 1 celny strzał. Jeśli komuś się wydaje, że Legia obecnie coś znaczy w Europie ... niech przestanie tyle pić!

odpowiedz
Bart - 05.11.2021 / 06:55, *.chello.pl

To co się dzieje z tą drużyną i klubem w tym roku masakra jeśli loczek chce uratować choć delikatnie sezon czerczesow musi się u nas pojawić żeby za mordę złapać re pseudo gwiazdki ostatecznie Adam Nawałka

odpowiedz
lol - 05.11.2021 / 08:11, *..

@Bart: Nawalka raczej do koszenie trawy

odpowiedz
powiślak - 05.11.2021 / 08:31, *.centertel.pl

@Bart: Czerczesow sie nie pojawi tak jak zaden myslący trener z renomą dopoki nie będzie konkretnych wzmocnien. Czyli nigdy

odpowiedz
gazza - 05.11.2021 / 06:37, *.inetia.pl

Czy tylko mnie się wydaje że piłkarze zagrali tak by ...przegrać ???
Byli ws tanie wygrać a w najgorszym wypadku zremisować ale przegrali...
Przeanalizujcie mecz i zobaczcie co wyprawiali...to nawet nie chodzi o karne (skandaliczne zachowanie piłkarza...)...Obrona to po prostu czarna dziura...

odpowiedz
kalosz - 05.11.2021 / 05:21, *.mm.pl

josue....oile przy zrobionym 1ym karnym mozna go usprawiedliwoc..o tyle przy 2 karnym zachowal sie gorzej niz"trampkarz"..zagotował sie"chłop"... dalsze bramki to tylko konsekwencja poprzednich...i bledy w obronie...a sil starczylo na 50-60 minut...albo druzyna zle przygotowana kondycyjnie do sezonu,albo grają od miesiaca z jakimis ubytkami zdrwotnymi lub na blokadzie... przynajmniej "gryzli trawe"...to sie chwali...a i tez nie wszyscy i nie do konca.... do momentu zmian zawodników jako tako to wyglądało..."zaczeło sie" po zejsciu slisza....

odpowiedz
Nie wstyd wam? - 05.11.2021 / 05:13, *.chello.pl

Kibicować tej żenadzie? Kiedy odwiedziny kibiców na treningu? I liga się zbliża wielkimi krokami ale widać nikomu to nie przeszkadza.

odpowiedz
lol - 05.11.2021 / 07:41, *.com.pl

@Nie wstyd wam?: to idź! pokaż nam jak to się robi! pogrozisz im paluszkiem?

odpowiedz
Kucik - 05.11.2021 / 02:33, *.189.124

Legionisci kto pomoze? wiadomo cos z meczem z leicester? ktos pomoze z wejsciowka? odwdziecze sie! legiaforza@gmail.com

odpowiedz
Semper Fi - 05.11.2021 / 00:38, *.146.230

@Rado: ale nie wpadla.
A Ty gdybys wygral w totka...
A ja gdyby ryby gosciu.
Jest chu_a w lidze, w pucharach szczescie sie skonczylo i tyle.

odpowiedz
Korek - 05.11.2021 / 00:16, *.chello.pl

Deklasacja, demiodyzacja - jeden czort...

odpowiedz
DAREK!CZAS LEGIE ODDAĆ W LEEPSZEEE KLIMATYYY! - 05.11.2021 / 00:01, *.50.97

Adam Ounas zabawił się z obrońcami Legii i huknął z półwoleja nie dając żadnych szans Miszcie.

odpowiedz
Rado - 04.11.2021 / 23:55, *.play-internet.pl

Jaka k...deklasacja?? 2 karne z d...py, które pomogły neapolitańczykom wygrać ten mecz. Gdyby bomba Ribeiro wpadła do siatki byłyby prawdopodobnie 3 pkt i piali byście z zachwytu.

odpowiedz
jezus - 05.11.2021 / 01:02, *.vectranet.pl

@Rado: sraka, taka jaka byla, wytarli sobie nami buty

odpowiedz
Hiszpan - 04.11.2021 / 23:50, *.telnaptelecom.pl

Mecz z Ruskimi będzie o wszystko. Wróci Boruc i Nawrocki. 30 tyś ludzi zgodnie zaśpiewa ruską urwa A eja eja o. I będzie dobrze i będzie awans ....

odpowiedz
Lukas - 04.11.2021 / 23:50, *.chello.pl

Zanoli, Ounas Lobotka czy Zambo…to są rezerwy Napoli, ci zawodnicy wcale nie grają w meczach Seria A. Wystawił ich Spaletti na LE i tak nas rozbili. To są inne dyscypliny sportowe. Szkoda,

odpowiedz
Kucik - 05.11.2021 / 02:37, *.189.124

@Lukas: zdziwiony jestes?

odpowiedz
robert60 - 04.11.2021 / 23:38, *.chello.pl

Dopóki mieli siłę by walczyć to walczyli. Pierwszy karny to przede wszystkim błąd w obronie, który pokazał, że niektórzy już nie mają siły by biegać. I wtedy trzeba było zrobić zmiany. I nie za Ślisza tylko za Josue, Johanssona i Kastratiego. No ale trener nie pomógł drużynie.
Napoli jest lepsze. Ale po szczęśliwej pierwszej połowie mogliśmy tego meczu nie przegrać, gdyby nie zabrakło sił zespołowi a rozumu Josue.

odpowiedz
Pierwszy - 04.11.2021 / 23:31, *.75.251

Oba karne z dupy. Mladenovic wreszcie odpalił.

odpowiedz
PanTrener - 04.11.2021 / 23:28, *.chello.pl

pragne zauwazyc ze Napoli przyjechalo z 7 osobowa lawka rezerwowych i nikt nie placze ze nie maja kim grac

odpowiedz
Leśny Dziadek - 04.11.2021 / 23:24, *.orange.pl

Macie rację, ze Stalą Mielec na pewno wygramy z 5-0.

odpowiedz
L - 05.11.2021 / 00:59, *.tpnet.pl

@Leśny Dziadek: Lopes ze trzy gole co najmniej strzeli

odpowiedz
Hiszpan - 04.11.2021 / 23:21, *.telnaptelecom.pl

Szkoda tylko że Kostorz, Włodarczyk i Ciepiela nie zagrali a wszedł słaby Lopek.

odpowiedz
NZW - 04.11.2021 / 23:13, *.chello.pl

Nie widziałem deklasacji dzisiaj. Widzę natomiast narrację.

odpowiedz
jax - 04.11.2021 / 23:08, *.jmdi.pl

Czego się czepiacie...zagrali dzisiaj przyzwoicie...jak na takiej klasy rywala bylo ok...uważam że pierwszy karny z kapelusza a drugi tez wątpliwy...głupota Jose zachował się jak junior z ta przewrotka...z tym ze trafił przeciwnika w rękę....a jak wszyscy wiemy reka się w piłce nożnej nie gra...wiec karny także za przychylnością sędziego...kolejne 2 bramki to juz efekt psychiki ....każdy by podupadł gdy dwoi się i troi a sędzia rozdaje prezenty...tyle w temacie...w niedziele wygramy....stawiam gruba kasę

odpowiedz
Hiszpan - 04.11.2021 / 23:18, *.telnaptelecom.pl

@jax: 100 % akcji. Napoli to zupełnie inny poziom i kultura gry. Tym bardziej sędzia nie musiał im pomagać tymi karnymi i brakiem reakcji na faul na Kastratim.

odpowiedz
Kaczynski - 05.11.2021 / 01:03, *.vectranet.pl

@jax: jak zwykle, typowo polskie plakanie jaki to sedzia zly, bo tak to bysmy wygrali xD

odpowiedz
jax - 05.11.2021 / 07:15, *.jmdi.pl

@Kaczynski: oczywiście ze gdyby nie karne to byśmy wygrali,,,to było widać jak nam podcięło skrzydła a napoli się obudziło i dostali wiatr w żagle...dopiero zaczęli grać po drugim karnym...znam zawód sędziego i staram się być obiektywny...zwykła ocena sytuacji...dlatego nie wieszam psów po tym meczu na zawodnikach bo mało kto się po takich 2 strzałach by podniósł

odpowiedz
laik - 04.11.2021 / 22:59, *.inetia.pl

czemu wy wspaniali kibice fachowcy nie wyzywacie ich od drewniakow i innych epitetow ktorych uzywaliscie wyzywajac KUCHEGO ZYRE FURMANA KOPCZYNSKIEGO I INNYCH TERAZ MACIE GWIAZDY LEGIONISTOW Z KRWI I KOSCI ktorzy maja ten klub i miasto w 4 literach aby tylko kasa sie zgadzala a was i klub maja gleboko w 4 literach

odpowiedz
SzB - 05.11.2021 / 09:49, *.play-internet.pl

@laik:
Trochę racji Kolego masz. Wspomnianych piłkarzy nikt nie oszczędzał w razie porażek i słabości. Teraz jeden mecz szydery i znowu nagle jak to ktoś pisał "be be be be, nie.poddawaj się". Zostaliśmy z bandą najemników których za chwilę w razie dalszej naszej słabości tutaj nie będzie, a epizod z Legią jak najszybciej wymarzą z pamięci....
Z drugiej strony powiedzmy sobie szczerze i wspomnianym przez Ciebie zawodnikom nie raz zdarzyło się przejść obok meczu a życie i dalsze piłkarskie losy zweryfikowało ich umiejętności.

odpowiedz
Hiszpan - 04.11.2021 / 22:50, *.telnaptelecom.pl

Dziwna sprawa. Gdyby Ribeiro trafił to byłoby po meczu. Potem 2 karne z upy.

odpowiedz
Ryj - 04.11.2021 / 22:47, *.47.27

Ale syf w tych komentarzach. Kondycja mentalna i moralna dzieci internetu jest porażająco bezdenna. Szkoda, bo kiedyś to było fajnie forum wymiany opinii, jeszcze za czasów Legia Live. Smuteczek, że wszystko schodzi na psy.

odpowiedz
L - 04.11.2021 / 23:04, *.tpnet.pl

@Ryj: Chodzisz na mecze? Śledzisz na bieżąco co się w tym klubie odpie...dala? Czy tylko raz na miesiąc sobie coś poczytasz? A może masz jakieś fajne różowe okulary do polecenia?

odpowiedz
Leśny Dziadek - 04.11.2021 / 23:26, *.orange.pl

@Ryj: Zamknij...

odpowiedz
Ryj - 05.11.2021 / 15:46, *.47.24

@L: Tak myślałem, że parę kup od razu wypłynie jak się zderzy z prawda o sobie. Bingo!

odpowiedz
L - 04.11.2021 / 22:44, *.tpnet.pl

Dodam, że Josue to się do psychiatry nadaje.

odpowiedz
Ikea team %%% - 04.11.2021 / 22:40, *.play-internet.pl

Panowie dzisiaj pijemy na smutno, trudno czasami i tak bywa. Zapraszam do mojej chaty nad Zegrzem, kastrat i rozi już walą czystą a niedługo wpadną laski i coś do nosa... Legia Legia IKEA!!!!

odpowiedz
L - 04.11.2021 / 22:30, *.tpnet.pl

MIODUSKI PAKUJ MANDŻUR I WYPAD Z LEGII!!!!!

odpowiedz
Dedi - 04.11.2021 / 22:53, *.plus.pl

@L: LOl Problem jest taki że Prezes właściciel nie może zwolnić się sam... chyba że spdzeda swoję udziały chyba 40 procent z tego co pamiętam,albo sprzeda cały klub szejkowi lol. Ja tu nie widzę problemu w prezesie.. piłkarze są nieźli jak na nasze warunki, ale za mało w nim Polaków brak lidera kompletnego twardego, Guardiola nie pomorze jak brak zaangażowania i walki do ostatniej minuty meczu !!! Dziś po 1-3 nasi już zupełnie stanęli.. nawet było brak woli strzelenia chociaż jeszcze jednej bramki...
United Manchester ma gwiazdy w zespole a ma spore problemy aby łatwo wygrać z Atalantą chociaż raz łatwo wygrać, czy z Young Boys, z takim składem to oni powinni miażdżyć premier league. A widać często u nich brak woli walki. Tak jak u nas...




odpowiedz
L - 04.11.2021 / 22:59, *.tpnet.pl

@Dedi: Nie widzisz problemu w prezesie to kup sobie okulary.

odpowiedz
laik - 04.11.2021 / 22:29, *.inetia.pl

ten syf w druzynie zalatwil super trener vukowicz pozbyl wyczyscil szatnie z polakow a sciagnal sobie szrot balkanski i portugalski ktory mu dupe lizal i jadl z reki za wieksza kase niz dostawali polacy za poporciem kucharskiego i tak zaczeli krecic lody a loczek im tylko przyklaskiwal i sa tego efekty mamy samych prawdziwych z krwi i kosci legionistow zal posladki sciska

odpowiedz
WŁODZIMIERZ - 04.11.2021 / 22:20, *.orange.pl

jak ktoś jest bardzo chytry kupuje szrot który nic nie znaczy
to mamy co mamy to jest zbieranina słabych piłkarzy których tylko forsa interesuje
dlaczego Legia idzie w złym kierunku? bo właściciel nie ma wizji na prowadzenie
klubu! jak najszybciej zarobić! to jest wstyd na całą Polskę! ilu trenerów tu
pracowało żadnej cierpliwości nie było ze strony włodarzy klubu

odpowiedz
Agan Praga - 04.11.2021 / 22:48, *.chello.pl

@WŁODZIMIERZ: Gdzie te twoje 1-0 Włodek!!! Zamiast pisać głupoty to zastanów się jaki poziom piłkarski prezentuje Legia a jaki Napoli i drużny które są w grupie. Jak dodasz 2+2 zawsze wyjdzie 4. I nie wiem czemu czepiasz się piłkarzy skoro ktoś kto ogląda piłkę i się nią interesuje to po wylosowaniu tej grupy powinien wiedzieć że Legia i piłkarze ktkrzy w niej grają są najsłabszym ogniwem. Nie ma i nie było szans wyjść z tej grupy. W Moskwie szczęście a z Leicester zlekceważeni przez rywala. Pamiętaj raz do roku to i wąż pierdnie Włodek!!!

odpowiedz
Kieł - 05.11.2021 / 08:31, *.t-mobile.pl

@Agan Praga: Dokładnie. Przed rozpoczęciem rozgrywek w wielu rozmowach słyszało się, że każdy jeden punkt w tej grupie to będzie sukces. Jest sześć. Mało kto trzeźwo stąpający po ziemi coś takiego zakładał. We wczorajszym meczu nasi zrobili wszystko co mogli. Nawiązaliśmy walkę z mega ekipą. Do tego te dwa karne... Jak ktoś wcześniej pisał - naszym problemem jest teraz Stal Mielec i na tym trzeba się skupić :)
Pozdrawiam

odpowiedz
??? - 04.11.2021 / 22:13, *.play-internet.pl

Trudno będzie nam się odbudować zespół buduje się latami a u nas teraz to się tylko psuje nic z tego już nie będzie trzeba zmienić wszystko przede wszystkim właściciela Który z roku na rok tylko nas osłabia

odpowiedz
Gucio - 04.11.2021 / 22:09, *.185.171

Daleko mi do Legii ale je@@e piłkarzy i władz klubu za porażkę z Napoli to gruba przesada.Sam Zieliński jest wart 55 mln € a Kouliballemu sa w stanie płacić prawie 10 mln za sezon.To jest inny swiat

odpowiedz
Belek - 04.11.2021 / 22:09, *.orange.pl

Świętujemy...

odpowiedz
Leśny Dziadek - 04.11.2021 / 22:04, *.orange.pl

Muniek - "Komu dzwonią"....
"Bo takiemu pijakowi, jakie życie, taki zgon..."

odpowiedz
M - 04.11.2021 / 22:00, *.plus.pl

Nic się nie stało...hej Legio nic nie stało....!!!
W niedziele wszyscy na Stal....!!!
Zapełnijmy stadion...niech nasi Piłkarze wiedzą że jesteśmy z nimi....

odpowiedz
Beck - 04.11.2021 / 21:59, *.t-mobile.pl

Kibicuję Legii od wielu,wielu lat , ale takiej degregolady w klubie nie widziałem. Z jednej strony ludzie zarządzajacy finansami w sposób niezrozumiały dla wszystkich do tego dochodzi dyr.sport.notujący same porażki.dziwne,że prezes do tej pory go nie zwolnił. Z drugiej strony piłkarze,może niektórzy z nich posiadają jakieś umiejetności, ale poprzedni trener nie pozwolił im się wykazać. Do 1 ej ligi nie spadną,ale sądzę,ze kilka następnych sezonów to będ,ie typowyśredniak.

odpowiedz
c u L t - 04.11.2021 / 21:58, *.50.97

NOWE KOSZULKI DAŁY NAM SZCZĘŚCIE , A TE SZCZĘŚCIE TO MIODUSKI...I JEGO NIE WIARYGODNE WIZJE......Teraz DARIUSZU ZAWIJAJ SIE Z KUMPLEM KUCHARSKIM....ZZZZ DAAALAAA OD NAAASZEEEJ !LEEEGIII!!

odpowiedz
paw_pawela - 04.11.2021 / 21:58, *.plus.pl

Napoli przewodzi lidze włoskiej... na co liczyliście? Możemy toczyć heroiczne boje dajmy na to z miatrzem Norwegii, Słwacji , może Szwecji ale Włoch qurła ? Jeden Zieliński jest więcej wart niż wszyscy nasi na boisku. Nie ma co wylewać żalów... na Josue - bo nie był to wcale zły jego mecz (zapominam przez chwlie o karnych). Mam nadzieję że ze Stalą zaczniemy zbierać punkty i to 3

odpowiedz
Dedi - 04.11.2021 / 22:42, *.plus.pl

@paw_pawela :
Włoska piłka jest kilka leveli nad naszą, Sheriff też się o tym przekonał... Wygrywając dwa pierwsze mecze a z Interem już dwa razy w pape, też do przerwy mieli świetne 0:0....
A później inter włączył drugi bieg i łatwo wygrał. Można z nimi grać równomiernie ale nie da się cały mecz unikać tych świetnych ataków środkiem z przyjęciami kierunkowymi
Tego co my nie umiemy...


odpowiedz
Maly - 04.11.2021 / 21:57, *.net.pl

Gratulacje dla debila który rzucił setka w mertensa po karnym. Później płacz ze zamknęli znowu nam trybunę.

odpowiedz
artic - 04.11.2021 / 22:27, *.55.149

@Maly: Borek powiedzial na antenie typ2 ze byla to " plastikowa buteleczka" po co ta sciema on wiedzial ze byla to poczciwa szklana setunia:)

odpowiedz
Haha - 04.11.2021 / 21:54, *.play-internet.pl

Czy naprawdę ktoś tu liczył na zwycięstwo ,drużyna złożona z zawodników wszystkich Polskich klubów nie dała by rady Napoli zejdźmy na ziemię

odpowiedz
paw_pawela - 04.11.2021 / 22:31, *.plus.pl

@Haha: dokładnie w punkt

odpowiedz
Maciek - 04.11.2021 / 23:07, *.centertel.pl

@Haha: gdzie Napoli nie moze sedzia dopomoze:)

odpowiedz
??? - 04.11.2021 / 21:48, *.play-internet.pl

Może kupmy cały Raków z trenerem włącznie i będzie git a naszych grajków oddajemy do wieczystej to będzie liga dla nich idealna będą mogli sobie z Peszko pić

odpowiedz
WarszawskaOchota - 04.11.2021 / 21:47, *.orange.pl

Cóż, brakuje słów żeby cokolwiek napisać.
Kolejna porażka i tyle.
W przerwie zimowej potrzebna rewolucja w Legii.

odpowiedz
lupi - 04.11.2021 / 23:25, *.t-mobile.pl

@WarszawskaOchota: Tu tylko Geslerowa może zrobić rewolucję.

odpowiedz
L fire - 04.11.2021 / 21:47, *.net.pl

Jest wreszcie bramka na własnym stadionie i teraz wierzę że w lidze zacznie się demolka bo niepowodzenia mają swój kres .Z Napoli przegrali bo dwa karne śmiesznie głupie i niesłusznie przyznane zwaliły z nóg i psycha siadła .Idę o zakład że w lidze opylą wszystkich Stali 3,4 wrzucą .... Powodzenia

odpowiedz
Michał - 04.11.2021 / 21:43, *.plus.pl

Nie wiadomo co napisać. Dalej jesteśmy na dnie ale kiedy się odbijemy? Miejmy nadzieję że w niedzielę. A propos z Leicester też będzie lanie ale ze Spartakiem...kto wie.Zobaczymy

odpowiedz
I co ?? - 04.11.2021 / 21:39, *.t-mobile.pl

Święto panie trenerek??

odpowiedz
gazza - 04.11.2021 / 21:38, *.inetia.pl

Fart się skończył ...Tak więc teraz same porażki...

odpowiedz
Marek Legionowo - 04.11.2021 / 21:36, *.centertel.pl

Przede wszystkim Legia musi pomyśleć o przyszłości.Wg mnie trzeba spolszczyć Legię.Dzusiaj widać było zaangażowanie ale Legia nade wszystko musi odzyskać swoją polską duszę i tożsamość.80 procent drużyny powinna być polska.Zaczać od powrotu Furmana i Kucharczyka.Gdzie jest to słynne DNA Legii? Czas na zmiany.

odpowiedz
DanieLo - 04.11.2021 / 21:39, *.162.47

@Marek Legionowo: Zacznijmy od wlasciciela ktory sie zna i wie jak prowadzic profesjonalny klub pilkarski, nastepnie trener i sztab, pozniej sponsorzy, a dopiero dobierajmy pilkarzy.

odpowiedz
grzesiek - 04.11.2021 / 21:46, *.centertel.pl

@DanieLo: jesli to mozliwe i sam Lesnodorski by chcial trzeba dac mu szanse. Raz sie sprawdzil jak dla mnie.

odpowiedz
Wlkp. - 04.11.2021 / 21:34, *.icpnet.pl

A pamiętam, jeszcze niedawno jak nabijaliście się z Kolejorza, a gdzie dzisiaj jest Legia? Śmiem twierdzić, że odpadacie już na jesień z pucharów i walczycie o utrzymanie w lidze!!!! Takiego koszmaru jeszcze dwa miesiące temu nikt w największym amoku alkoholowym nie przewidział.

odpowiedz
Michał - 04.11.2021 / 21:38, *.plus.pl

@Wlkp.: Masz rację i tyle w temacie. Szykujemy się na ratowanie twarzy.

odpowiedz
Sig - 04.11.2021 / 22:05, *.166.58

@Wlkp.: w tej lidze wszystko jest możliwe. Będzie Legia mistrzem.

odpowiedz
Kibic - 04.11.2021 / 22:20, *.84.166

@Wlkp.: Heh

odpowiedz
V - 04.11.2021 / 23:00, *.play-internet.pl

@Wlkp.: ja przewidzialem, i dodam ze nie piję.

odpowiedz
Dimas - 04.11.2021 / 21:30, *.info.pl

Josue... czemu od początku nie grają Muci, Skibicki , Lopes, Kostorz... bo im się ewidentnie chce grać i widać że zostawiają serducho na boisko nie co ci paradyści...

Dla mnie trener się już określił - nic sie nie zmienilo w stylu gry połowa tych pseudo kopaczy nie zasługuje zakładać tych zacnych barw, ale i to przetrwamy ;)

odpowiedz
Paweł grchw - 04.11.2021 / 21:57, *.aster.pl

@Dimas : Im się chce stąd spier...lić i pokazać lepszym klubom i tylko dlatego ta gra jeszcze jakoś wygląda w LE…Odkąd się zaczęło z tymi bałkańskimi zaciągami to wszystko się zaczęło je...ać w tym klubie…Jakby naprawdę nie było w Polsce młodych chłopaków z talentem. Nigdy nie byłem fanem talentu Radovica i podobnych bo prawda jest taka że 90% tych zwerbowanych to szrot : tak jakby szukać Lexusa a kupujesz Daihatsu. Nie oszukujmy się - lata pięknej Legii jaką pmiętam za małolata: Leszka Pisza, Czereszewskiego czy Karwana - to se ne vrati szybko.

odpowiedz
eLka - 04.11.2021 / 21:27, *.mm.pl

Łubu dubu, łubu dubu, niech nam żyje prezes naszego klubu, niech żyje nam.

odpowiedz
Teddy - 04.11.2021 / 21:25, *.cdn77.com

Taki dzisiaj niestety jest sport, że stacje telewizyjne rządzą i dyktują warunki, toteż bardziej honorowane są zespoły o większym znaczeniu medialnym, a to przekłada się także na optykę sędziego, który w wątpliwych i spornych sytuacjach przychylniejszym okiem spojrzy na takie drużyny, bowiem w interesie tych, co handlują prawami transmisyjnymi jest, żeby przepychać jak najwięcej drużyn z topu w rozgrywkach międzynarodowych, gdyż to one napędzają koniunkturę i dostarczają im ogromne zyski. Dobrze, że chociaż jest jakiś kapitał początkowy w postaci sześciu punktów i do samego końca można powalczyć przynajmniej o LK, chociaż nie będzie o to łatwo.

odpowiedz
Maciek - 04.11.2021 / 22:59, *.centertel.pl

@Teddy: niestety kto ma kase rozdaje karty. Pozytyw ze nie byliśmy dzisiaj gorsi

odpowiedz
Miasto Rafałka - 04.11.2021 / 21:23, *.play-internet.pl

Druga połowa to gra w dziadka.Przepaść piłkarska

odpowiedz
Grzegorz Żentyca-Grzegorzewski - 04.11.2021 / 21:22, *.jmdi.pl

Nie musieliśmy przegrać tego meczu. Zadecydował brak koncentracji jednego pomocnika oraz kontrowersyjne zdjęcie z boiska w 72 minucie Slisza co bardzo osłabiło defensywę Legii. Teraz spróbować pokonać Spartak i z trzeciego miejsca kontynuować przygodę pucharową. W oknie transferowym opchnąć kogo się da z "gwiazdorków" i do jedenastki wprowadzić legionistów...

odpowiedz
Ponton - 04.11.2021 / 21:31, *.t-mobile.pl

@Grzegorz Żentyca-Grzegorzewski: wprowadzić Legionistów. Kogo konkretnie? Transfer Kucharczyka? Rzeźniczaka? Młodego Mosóra? Wznowienie kariery przez Vuko? Jakich Legionistów? No chyba nie mówisz o tych dzieciach co nie potrafią błyszczeć w rezerwach.

odpowiedz
Tratwa - 05.11.2021 / 01:42, *.tpnet.pl

@Ponton: Masz coś do Kucharczyka ? Młody Mosór ci nie pasuje ? Czyli jest super teraz , uważasz ?

odpowiedz
Yeti - 04.11.2021 / 21:22, *.play-internet.pl

Mioduski doprowadził do tego, że Legia jest piłkarskim zaściankiem Europy. Gra na poziomie europejskiej okręgówki. Zamiast się rozwijać Legia się zwija.

odpowiedz
Albert77 - 04.11.2021 / 21:22, *.aster.pl

Josue...dno dna. Alkoholik i degenerat. Jak nisko Legia musiała upaść żeby zatrudnić takiego degenerata. Niech ktoś poda jego statystyku bo ja boję się spojrzeć.

odpowiedz
Budzio1984 - 04.11.2021 / 21:21, *.t-mobile.pl

Man of the match "... "

odpowiedz
jo - 04.11.2021 / 21:21, *.tpnet.pl

Akurat o Napoli nie mam żadnych pretensji. To inna liga, z kosmosu. Zespół który jest #1 do mistrzostwa Włoch. Kompletny i zgrany, budowany od lat a nie co roku jak nasza banda kopaczy, która chce się pokazać żeby stąd uciec i nie wracać.

odpowiedz
Gościu - 04.11.2021 / 21:19, *.centertel.pl

Trudno to jest piłka.Wiadomo było przed meczem,że będzie mega ciężko.Wynik zbyt wysoki.Trochę się dziwię trenerowi,że Legia na drugą połowę wyszła tak bardzo ofensywna.Wiadomo,że brakuje obrońców i ogólnie graczy stricte defensywnych ale wg mnie Legia powinna postawić w 2 połówce autobusu przegubowy.Nie lubię tego ale na serio chcieliśmy wygrać z Neapolem grając otwarty mecz od bramki do bramki????

odpowiedz
Odlaraj - 04.11.2021 / 21:18, *.centertel.pl

Tego kreatyna od butelki żeby tydzień czyściło...

odpowiedz
KLanik - 04.11.2021 / 21:17, *.chello.pl

Portugalce i Albańce wykańczają nam Legię. Plus pudel i zarząd. Ile jeszcze POrażek mamy znieść?

odpowiedz
Coachbiedronka - 04.11.2021 / 21:16, *.play-internet.pl

Kucharczyk i Grosicki proszę was wróćcie do Legii i pokażcie tym panienka jak się gra.obysmy się utrzymali,chociaż zaczynam mieć obawy,obym się mylił. Panie Mioduski zatrudnij pan speca od skautingu,i zacznijcie w końcu szukać obrońców,a z trenerów hening Berg albo czarczesow na szybko, Irek drużynie trzeba liderów w każdej formacji.

odpowiedz
P.s - 04.11.2021 / 21:09, *.play-internet.pl

Mioduski na koniec sezonu będzie łysy i będzie miał łupież do pilnują tego nasi piłkarze Przepraszam pseudo piłkarze

odpowiedz
Maciek - 04.11.2021 / 21:09, *.centertel.pl

Nie zgodzę sie.pierwsza polowa bardzo wyrownana. Potem poszly glupie faule. Kazdy by sie zalamal.gdyby na lige wychodzili z takim zangazowaniem to by bylo 10 pkt przewagi. Spartak jak najbardziej w zasiegu. Trzeba poki co zaufac trenerowi. Josue rezerwy na otrzeźwienie

odpowiedz
666 - 04.11.2021 / 21:16, *.chello.pl

@Maciek: Jakiemu trenerowi???? My nie mamy trenera!!!!

odpowiedz
Albert77 - 04.11.2021 / 21:43, *.aster.pl

@Maciek: Jak nisko Legia musiała upaść żeby taki człowiek jak Ty mówił o wfiscie z 3 ligi zaufajmy trenerowi... to już jest dno.

odpowiedz
Maciek - 04.11.2021 / 22:14, *.centertel.pl

@Albert77 : jestem takim samym człowiekiem jak Ty. Mam najwyrazniej swoje zdanie odmienne. Ja widziałem dzsiaj zespol! W pilke gralem i pilką zyje. Przed meczem stawialem 1 dla nas. Jak dla mnie 1 szy karny to drukarnia. Widziałem takich setki.a jak nisko to porozmawiamy na koniec sezonu

odpowiedz
Po(L)ubiony - 04.11.2021 / 21:08, *.aster.pl

Przegraliśmy nie z dobrą, ale z doskonałą ekipą. Niestety, ta porażka pokazała że nie mamy drużyny. Będzie ciężko.

odpowiedz
Wolfik - 04.11.2021 / 21:11, *.mm.pl

@Po(L)ubiony: Najbardzie boli fakt, że my tego meczu nie musieliśmy przegrac. Tak jak z Pogonią. Ale jak się ma niezrównoważnonych na boisku....

odpowiedz
Dedi - 04.11.2021 / 21:17, *.plus.pl

@Po(L)ubiony:
W dodatku grają tak bez Insigne, Osimneha czy Mario Ruiza .. Oni zajdą bardzo daleko w Serie A i LE. Ale to nie nasze problemy.... Nasz problem to Stal Mielec.. lol.

odpowiedz
MAHIR - 04.11.2021 / 21:08, *.play-internet.pl

Piję by zapomnieć...

odpowiedz
K(L)AKIER - 04.11.2021 / 21:28, *.inetia.pl

@MAHIR: i klapy na oczach i jazda do przodu

odpowiedz
Coachbiedronka - 04.11.2021 / 21:08, *.play-internet.pl

Legia to my Legia to my,dosyć dosyć,czas zaczac zwalniać piłkarzy,niemożna grać tak bezmyślnie jak Josue ,pora zrobić listę piłkarzy do wysłania do rezerw,oglądając mecz garbarni Kraków z wieczysta niektórzy piłkarze w 2lidze potrafią lepiej myśleć,dać im taśma kasę i pokażą jaja.kto powinien odejść lista długa
Zostać powinni jedynie Boruc,Tobiasz,Jędrzejczyk,pekhart, i szukać zawodników i Maik Nawrocki reszta to poziom hula gula.

odpowiedz
Darek - 04.11.2021 / 21:05, *.chello.pl

Dwa karne Josue i dwa razy ograny Jedrzejczyk.Mógł przeciąc podanie po którym Napoli strzeliło trzeciego gola. Przy czwartym golu ograny jak dziecko.
Dobrze,że zmieniliśmy trenera.

odpowiedz
Ben - 04.11.2021 / 21:27, *.inetia.pl

@Darek : Jędza już dawno gówno gra i do tego nie jest kapitanem bo taki wypowiada się po meczach.

odpowiedz
JimmyL - 04.11.2021 / 21:05, *.t-ipconnect.de

Ciekaw jestem kto ich przygotowuje kondycyjnie, bo to najwiekszy mankament.

odpowiedz
wtf - 04.11.2021 / 21:03, *.chello.pl

Kucharski sprowadź więcej Portugalczyków!

odpowiedz
Legia-LovingLublinianka - 04.11.2021 / 21:03, *.centertel.pl

Pomimo i wbrew...!!! Dziś zgodnym rytmem biją nam nasze serca, które my za Legię damy w KAŻDY CZAS, czy czas dobry, czy czas zły! Będzie lepiej. Przetrwajmy.

odpowiedz
grzesiek - 04.11.2021 / 21:03, *.centertel.pl

Pierwszy karny nieslusznie podyktowany . Juz zauwazyl to jakis ekspert.

odpowiedz
Wolfik - 04.11.2021 / 21:10, *.mm.pl

@grzesiek: Taaak. Ten kraj ekspertami stoi. W każdej dziedzinie. Ekspert prezesem, ekspert trenerem, ekspert na boisku. A potem gramy mecz....

odpowiedz
Poi(L)ubiony - 04.11.2021 / 21:14, *.aster.pl

@grzesiek: Należał się jak psu micha. I jak nam w meczu ze Śląskiem, po faulu Golli na Pekharcie. Tylko tam gwizdał Frankowski.

odpowiedz
L - 04.11.2021 / 22:36, *.tpnet.pl

@grzesiek: Mordo ja też jestem ekspertem i to nawet bardziej eksperckim od tego twojego eksperta i mówie ci, że karny był.

odpowiedz
Kamuflaż - 04.11.2021 / 21:03, *.tpnet.pl

Będzie wyprzedaż w zimie, Mioduski sprzeda każdego, byle tylko część odzyskać. Widać, że już doszedł do ściany i nie wie co robić. A piłkarzyki już mają tak psychikę zjechaną, że 3 pkt dla Mielca prawie że pewne. Myślę, że czeka nas trzęsienie w klubie i historyczny spadek z ligi.

odpowiedz
Singspiel - 04.11.2021 / 21:22, *.plus.pl

@Kamuflaż: nie będzie. W pucharach Legia zarobila ponad połowę swojego budżetu. Finansowo jest o niebo lepiej niz rok temu. Sportowo natomiast gorzej

odpowiedz
Dedi - 04.11.2021 / 21:01, *.plus.pl

Wiadomośc dobra że Josue nie zagra w Leicester. To jest wzmocnienie duże. L

odpowiedz
K(L)AKIER - 04.11.2021 / 21:04, *.inetia.pl

@Dedi: slisz lider środka zrobi robotę

odpowiedz
Dedi - 04.11.2021 / 21:18, *.plus.pl

@K(L)AKIER:
A to już jestem spokojny o wynik ha

odpowiedz
Mr. - 04.11.2021 / 21:21, *.virginm.net

@K(L)AKIER: Tylko musi dużo batonów zabrac ze sobą

odpowiedz
Szpic - 04.11.2021 / 21:00, *.chello.pl

Mam takie pytanie. Czy ktoś wyłapał w dzisiejszym meczu chociaż jedno celne podanie Slisza? Kucharski jest "wybitnym fachowcem" od skautingu. W dzisiejszym meczu widać to było jak na dłoni.

odpowiedz
K(L)AKIER - 04.11.2021 / 21:10, *.inetia.pl

@Szpic: gość ma talent przecież, lider środka ,A w trójkącie piłki na 6m nie potrafi zagrać dokładnie

odpowiedz
jurand - 04.11.2021 / 21:17, *.plus.pl

@Szpic: już dawno pisałem, że Slisz to drewno, nie wiem dlaczego nie odsunęli go do drugiej drużyny. I jeszcze jedno jaki mają powód komentatorzy aby wychwalać tego Slisza. Inni też nie lepsi

odpowiedz
Singspiel - 04.11.2021 / 21:23, *.plus.pl

@jurand: tez bylem zdziwiony, ze zaplacili prawie 2 mln euro za goscia, o ktorym nikt nie slyszal

odpowiedz
majo - 04.11.2021 / 21:48, *.chello.pl

@Szpic: nareszcie ktoś wpisał konkretną celną uwagę na temat slisza. W pełni się zgadzam. Do tego kompletu dołożyłbym nieporadnego specjalistę od wyprowadzania piłki Wieteskę.

odpowiedz
Ator - 04.11.2021 / 20:59, *.vectranet.pl

Miękkie karne ale wiadomo, że sędzia też jest odpowiedni wyznaczony. Josue jakby czasem w ogóle nie widział co robi. To, że Zieliński miał piłkę na nodze to wcale nie oznaczało, że będzie z tego gol. Sędzia wykorzystał szansę i dał karnego. Nastawienie piłkarzy było naprawdę super od początku meczu i tylko szkoda takiego wysokiego wyniku. Obecna Legia zupełnie się nie szanuje. Dla kibica ma znaczenie każda stracona bramka. No i żal szansy Riberio. Gdyby to wpadło..... Kto wie. Trudno jedziemy dalej. Tak realnie Legia ma szansę na ligę konferencji. Teraz trzeba brać się za ligę i czekać na mecz ze Spartakiem

odpowiedz
Dedi - 04.11.2021 / 21:02, *.plus.pl

@Ator: Ten sędzia dostaję prezenty od uefy że mecze sędziuje.. śpiewy z trybun f uefa to jeszcze mu pomagało aby te karne podyktować.

odpowiedz
j24 - 04.11.2021 / 20:59, *.chello.pl

W sumie scenariusz podobny jak we Włoszech, do pierwszej straconej brami jakoś to było, a potem całkowita rozsypka. Zachowanie Josue przy drugim karnym po prostu kretyńskie, inaczej się tego nie da nazwać. Ewidentnie widać, że w LE najemnikom bardziej się chce, niż w lidze, ale jak już przegrywają i nie ma szansy na lepszy wynik, to tak samo pełna olewka. Mioduski koniec drugiej połowy zamiast z loży oglądał sprzed tunelu i widać było, że jest wkurzony. Chyba szykuje się wizyta prezesa w szatni.

odpowiedz
Kibic - 04.11.2021 / 20:58, *.play-internet.pl

Przestańmy chodzić na mecze
Pchamy tylko kasę pudlowi!!!!

odpowiedz
Zyga - 04.11.2021 / 20:55, *.t-mobile.pl

Wyp***lać!

odpowiedz
Żozułe - 04.11.2021 / 20:54, *..

Legia to fajny klub, tylko piłkarzy brak, ten mecz był kalką meczu poprzedniego i mamy pecha, że w pucharach nie gra się tylko 75 minut, bo po tym czasie różnica w obrazie gry wygląda mniej więcej tak, jakby chłopcy z ósmej A grali przeciwko chłopcom z pierwszej B, a na grę zawodnika z numerem 27 spuśćmy zasłonę milczenia, jedyne czym można się pocieszyć, jeżeli w ogóle jest się czym pocieszyć, to fakt, że potencjalnie najgroźniejszy przeciwnik już za nami i nadal możemy się łudzić, że w przyszłych dwóch meczach chociaż punkcik wpadnie, co dałoby jakiś awansik do LK.

odpowiedz
Wolfik - 04.11.2021 / 20:54, *.mm.pl

Zimą kilku wirtuozów należy koniecznie pożegnać. inaczej będa powazne problemy by utrzymac się w lidze.

Głupota Josue porażająca. Kastrati z Johanssonem obok meczu. Grupa IKEA działa jak 5-ta kolumna.

odpowiedz
??? - 04.11.2021 / 20:53, *.play-internet.pl

To może być początek końca Będzie tylko gorzej teraz Stal Mielec nas pojedzie i katastrofa gotowa bez pucharów bez siana na drugi rok bankructwo murowane Skąd się znajdzie pieniądze na nowe transfery

odpowiedz
Wolfik - 04.11.2021 / 20:57, *.mm.pl

@???: Jakich pucharów? Człowieku my mamy 9 punktów....

odpowiedz
Kolo - 04.11.2021 / 20:52, *.t-mobile.pl

Poziom Legii to mniej niż zero. 1:4!!! Wstyd na całą Polskę po raz kolejny zresztą. Cały ten skład, prezes pudel i jego przydupas Kucharski powinni podać się do dymisji. Koniec projektu "Wielka" Legia. Zmarnowane lata, czas, pieniądze. Akedemia piłkarska Legii nie istnieje. Dwumecz z Napoli: 1:7!!!! W czterech meczach przeciwko Napoli 3:14!!!! To pokazuje poziom warszawskiej Legii. Tu jesteśmy, czyli w czarnej d... Zmarnowane lata i kolejny skalp na ścieżce kompromitacji. 1:4 u siebie i zabawa Napoli jakby grali na treningu. 1 strzał na bramkę Legii. To jest koniec. Nie ma już nic.

odpowiedz
powiś(L)e - 04.11.2021 / 20:52, *.t-mobile.pl

Mioduski mamy cię dość i wypier...laj.

odpowiedz
Kocur - 04.11.2021 / 20:52, *.telkab.pl

Widać problem w głowach...potrzebny dobry trener i motywator, lider...

odpowiedz
KowaL - 04.11.2021 / 20:52, *.vectranet.pl

To co? Trzeba obstawić Mielec u buka, i zarobić ładny grosz w niedzielę. Na pewno nas nie zawiodą i dostaną wpie...ol.

odpowiedz
Adamowicz ale nie Paweł - 04.11.2021 / 21:21, *.jmdi.pl

@KowaL: na Stal będzie 1.43 kurs to co Ty chcesz grać

odpowiedz
Krzysztof - 04.11.2021 / 20:51, *.centertel.pl

Trzymaj się Legio!

odpowiedz
Gregor - 04.11.2021 / 20:51, *.kabel-deutschland.de

Josue, pan piłkarz w qrwę...

odpowiedz
Zielu - 04.11.2021 / 20:51, *.centertel.pl

Pomijając klasę Napoli to sędzia dwa piekne karne z kapelusza wyciągnął... Pierwszy karny bark w bark... Zieliński tylko nóżki podkulił, a drugi- w jaki sposób zawodnik może się przewrócić od kopniecia w dłoń... No ludzie kochani

odpowiedz
Dedi - 04.11.2021 / 20:54, *.plus.pl

@Zielu: Pierwszy był prawidłowy drugi można by podyskutować, inna sprawa że w Izraelu Josue też często ponosiły nerwy w Polu karnym..

odpowiedz
jurand - 04.11.2021 / 21:08, *.plus.pl

@Zielu: zgadzam się całkowicie.

odpowiedz
Zielu - 04.11.2021 / 21:17, *.centertel.pl

@Dedi: jeżeli pilka nożna jest sportem bezkontaktowym to zgadzam się, wydaje mi sie że atakować przeciwnika barkiem można, nawet wtedy kiedy się tego niespodziewa... Generalnie chodzi mi o to że już w pierwszej połowie sedzia z varem szukali choćby minimalnego pretekstu do karnego... Patrząc z duchem sportu i gry to sędzia przekręcił mecz jak chciał

odpowiedz
Alan - 04.11.2021 / 20:50, *.t-mobile.pl

Uwielbiam Nasz młyn....w ekstraklasie j....PZPN w Europie fuck UEFA przy ewidetynch karnych, jeszcze kilka znaków zapytania by się znalazło ale trzeba wyjść ponad to by o zrozumieć czego Wam proponuję drodzy Panowie....

odpowiedz
Mic - 04.11.2021 / 20:53, *.autocom.pl

@Anal: uspokoj sie

odpowiedz
Greg - 04.11.2021 / 21:09, *.tpnet.pl

@Alan:
Jeszcze jest piłkarz października wg tej strony.....który puszcza wszystko co wpada w światło bramki lub jak kto woli nie broni nic.

odpowiedz
k. - 05.11.2021 / 08:04, *.t-mobile.pl

@Greg: Nie wiem kto był piłkarzem października ale jeśli chodzi ci o Misztę to gdyby nie on to wczoraj byłoby 1:7 a nie 1:4

odpowiedz
Kieł - 04.11.2021 / 20:50, *.t-mobile.pl

Nie ma się co spinać. Graliśmy z jedną z aktualnie najlepszych ekip w Europie. Trzy klasy różnicy a do tego frajerskie prezenty rozdaliśmy. Najgorsze jest to, że teraz będą zmęczeni i podłamani i nie dadzą rady Stali. Tu jest sedno sprawy.

odpowiedz
Faken - 04.11.2021 / 21:03, *.tpnet.pl

@Kieł: moze i jedną z lepszych, ale grającą z nami drugim garniturem....

odpowiedz
Na wesoło - 04.11.2021 / 20:50, *.centertel.pl

Komentarz chyba Borka na znalezioną buteleczkę „piłkarzowi wypadła” :D
„Czysta” już nie w szatni a na boisku ... w drugiej połowie.

odpowiedz
Siwy - 04.11.2021 / 20:49, *.sky.com

Ciężko dziś być kibicem Legii…
Mieć akcje na początku 2 połowy na 2-0 i przegrać 1-4…Mental w tej drużynie nie istnieje,karne z dupy, indywidualne bledy(co robi Josue?)i jest tak jak jest…Spartak u siebie za 6 pkt????

odpowiedz
jurand - 04.11.2021 / 21:01, *.plus.pl

@Siwy: jeżeli chodzi o pierwszego karnego to sędzia np z Anglii by go nie podyktował. Była walka bark w bark, co do drugiego też mam pewne wątpliwości.

odpowiedz
Szpaku - 04.11.2021 / 20:49, *.net.pl

Przestancie z tym "nie poddawaj się", bo już cała Polska ma bekę...

odpowiedz
Stary pijak - 04.11.2021 / 21:08, *.vectranet.pl

@Szpaku: masz tam jakieś drzewo podłub sobie trochę

odpowiedz
Sikorskie gówno - 04.11.2021 / 21:48, *.jmdi.pl

@Szpaku: No bez kitu żałosna jest ta przyspiewka że ludzie nie mają wstydu tego śpiewać

odpowiedz
Olo - 04.11.2021 / 23:56, *.chello.pl

@Szpaku: Fakt, słaba ta przyśpiewka, melodyjnie też strasznie zamulająca.

odpowiedz
mietowy - 04.11.2021 / 20:48, *.aster.pl

dramatu cajg dalszy i tak bedzie sie niestety dzialo
po prostu Legie to wszystko przeroslo wszystko zniszczyli smutek juz nie zlosc tylko smutek

odpowiedz
Hehe - 04.11.2021 / 20:48, *.centertel.pl

Czyżby Josue do Napoli odchodził?

odpowiedz
Hehe - 04.11.2021 / 20:50, *.centertel.pl

@Hehe: od razu po 2 karnym powinien zmiane zaliczyć

odpowiedz
Zidane 82 - 04.11.2021 / 20:48, *.centertel.pl

Zielinski -Polak który strzela do Polaków

odpowiedz
Dedi - 04.11.2021 / 20:48, *.plus.pl

To samo co Sheriff dwa pierwsze mecze wygrane oni nawet z Realem. Przychodzą starcia z Włochami i dwie porażki Sheriffa i Legii... Oni też w pierwszej połowie z Interem 0:0. Nie potrzebne te śpiewy na uefaa.. bo jeszcze decydujący mecz ze Spartakiem zagramy przy pustych... Josue ugryź się w nogę. Pozdrawiam Legię L nadal wierzę . Bo Legia to My.

odpowiedz
Smok - 04.11.2021 / 20:58, *.vectranet.pl

@Dedi: i Cię, k..., popieram!!!!

odpowiedz
Stary pijak - 04.11.2021 / 21:10, *.vectranet.pl

@Dedi: .. przy jakich pustych śpiewy zawsze były i będą lepiej zostań z pilotem ręku..

odpowiedz
Kibic - 04.11.2021 / 20:47, *.net.pl

To chyba koniec Legii, walka o utrzymanie w lidze i kolejne dziesięciolecia czekania na mistrzostwo. Brawo miodek , brawo kucharski.

odpowiedz
Kokos - 04.11.2021 / 20:47, *.chello.pl

Mam nadzieję, że kariera Josue w Legii właśnie dobiegła końca.

odpowiedz
zxm. - 04.11.2021 / 20:47, *.vectranet.pl

Brawa dla josue, to był pokaz prawidzwego poziomu piłkarskiego, kibice liczą na więcej takich akcji

odpowiedz
Autor - 04.11.2021 / 20:46, *.plus.pl

Gratulacje dla piłkarzy i sztabu szkoleniowego

odpowiedz
Pjoter - 04.11.2021 / 20:46, *.knc.pl

Pasmo sukcesów trwa w najlepsze...

odpowiedz
word!up - 04.11.2021 / 20:46, *.inetia.pl

Wszystkim obniżyć pensję o 99 % . To nie są piłkarze tylko lamusy udający piłkarzy. Kucharski ty debilu to ty sprowadziłeś tych gamoni. Sp...j razem z mioduskim !!!

odpowiedz
KRK 12345y7899 - 04.11.2021 / 20:45, *.grefnet.pl

Panie prezesie idź Pan do 4 ligi rządzić ....

odpowiedz
Już można - 04.11.2021 / 20:45, *.plus.pl

Nie poddawaj się ! Be, be, be, bebe !!!

odpowiedz
Sarcastico. - 04.11.2021 / 20:45, *.inetia.pl

WZMOCNIENIE które zaprzepaściło nam mecz. Śmiało mogły być punkty.

odpowiedz