fot. Woytek / Legionisci.com

3 galerie

Fotoreportaże i film z oprawą z Ł3

Woytek, źródło: Legionisci.com

25706 kibiców obejrzało z trybun mecz Legii z SSC Napoli. Na początku spotkania fani zaprezentowali na Żylecie efektowną oprawę. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z Łazienkowskiej:

Fotoreportaż z meczu - 72 zdjęcia Woytka
Fotoreportaż z meczu - 48 zdjęć Kamila Marciniaka
Fotoreportaż z trybun - 35 zdjęć Michała Wyszyńskiego / SKLW


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (12)

+dodaj komentarz
Otóż - 06.11.2021 / 19:35, *.tpnet.pl

@Otóż ...: charter , hehe . Sorry .

odpowiedz
Otóż ... - 06.11.2021 / 01:43, *.tpnet.pl

@eLeLeL: Napoli parter huligani : była to troskliwa rada , żeby goście zeszli na parter , bo w tamtym sektorze na górze trochę wieje - a nie chcielibyśmy żeby oni się przeziębili .

odpowiedz
Ben - 05.11.2021 / 11:57, *.inetia.pl

Czy znowu doczekam czasów że na Żyletę będzie się chodzić nie tylko dla opraw, ale także dla świętowania zwycięstw?

odpowiedz
2sekundyDoSetki - 05.11.2021 / 10:17, *.chello.pl

Sa moze zdjecia z imprezy urodzinowej Jedrzejczaka i 18 tki Tobiasza?

odpowiedz
eLeLeL - 05.11.2021 / 06:47, *.play-internet.pl

Co oznacze transparent do napoli???

odpowiedz
G. - 04.11.2021 / 22:11, *.orange.pl

Niby prosta oprawa a robi mega wrażenie.

odpowiedz
Vuko - 04.11.2021 / 20:25, *.tpnet.pl

Dzieki josue, jestes skonczonym przygłupem. Wypier....

odpowiedz
L - 04.11.2021 / 22:13, *.aster.pl

@Vuko: najlepszy na boisku u nas, a karne to jakis zart. W pierwszym wszedl mu cialo w cialo gdy Zielinski nie mial pilki opanowanej, w drugim glupota, ale trafil go dopiero na koncu w reke, jak ten juz padal trzymajac sie za twarz. Drukarnia.

odpowiedz
Franio - 05.11.2021 / 05:39, *.tpnet.pl

@L: serio? Chyba sie nie znasz

odpowiedz
MIODUSKI OUT !!!!! - 05.11.2021 / 08:56, *.btcentralplus.com

@L: L, czyli zona Josue !!

odpowiedz
Mrok - 05.11.2021 / 11:57, *.com.pl

@L: Josue rzeczywiście był najlepiej grającym piłkarzem w ofensywie ale jednocześnie w defensywie popełnił dwa błędy, które kosztowały. Pierwszy karny był co prawda "miękki" bo bark w bark, biodro w biodro więc równie dobrz może to Zieliński faulował ale sędzia uznał ze ważniejszy był faul w defensywie niż w ofensywie i karny. Josue mógł oczywiście w tej sytuacji mądrzej zagrać i po prostu zamiast remplować Zielińskiego mógł wcisnąć przed niego rękę czy bark i go zablokować, było na to miejsce i wtedy sędzia nie mógłby nic gwizdnąć bo Josue wygrałby pozycję.
Druga sytuacja jest nie do obrony, głupota i tyle. Nie gra się przewrotkami we własnym polu karnym i wiedzą nawet o tym w przedszkolu piłkarskim. Nie gra się tak dlatego, że każdy napastnik wie , że wystarczy pochylić głowę albo zbliżyć się do tej latającej nogi przy takim zagraniu aby sędzia odgwizdał faul.

odpowiedz
Pacz - 05.11.2021 / 14:04, *.t-mobile.pl

@Vuko: Zgoda. Josue nie pasuje do Legii, jest marny, nadrabia miną i jakimiś tam umiejętnościami strzeleckimi. Za słaby jest też Johansson, może na ligę ujdzie. Gdyby wczoraj grali Nawrocki i Hołownia - byłbym bardziej spokojny o defensywę.

odpowiedz