Filip Mladenović - fot. Woytek / Legionisci.com

Mladenović: To nie był mecz do przegrania

Fumen, źródło: TVP Sport

Filip Mladenović (zawodnik Legii): Mecz zaczęliśmy dobrze, tak jak chcieliśmy. Niemniej było widać, że bardziej się broniliśmy i zresztą spodziewaliśmy się takiego meczu. Mówiliśmy też o skuteczności, że musimy ją poprawić, ale tego niekiedy brakowało. Przeciwko Napoli nie można sobie pozwalać na proste błędy tak jak dziś. Jestem smutny, bo to nie był mecz do przegrania.

Byłem przekonany, że nie będzie pierwszego rzutu karnego, ale sędzia zadecydował inaczej. Później była kolejna jedenastka... Pojawiły się następne błędy i tak to poszło. Nie można sobie pozwalać na takie zachowanie na takim poziomie. Niemniej, zostawiliśmy na boisku wszystko co mogliśmy... Na pewno była wiara co najmniej w remis. I gdyby na początku drugiej połowy podwyższylibyśmy na 2-0, to byłoby inaczej. Ostatecznie sami zrobiliśmy różnicę prostymi błędami, a Napoli ma taką jakość w każdym segmencie boiska oraz wykańczania akcji, że nie ma nawet co o tym mówić.

Na pewno inaczej gramy w lidze, inaczej w Lidze Europy. Dziś było więcej gry defensywnej w naszym wykonaniu. Szukając pozytywów... Naprawdę musimy znaleźć drogę do wyjścia z dołka, bo to nas boli.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (20)

+dodaj komentarz
Kibic 52 - 05.11.2021 / 09:16, *.orange.pl

Widać jakie miernoty zostały sprowadzone do Legii

odpowiedz
e(L)o - 05.11.2021 / 07:14, *.plus.pl

tzn że wam się nie chciało go nie przegrać?

odpowiedz
Sss - 05.11.2021 / 12:08, *.plus.pl

@e(L)o: tak, chcieli go przegrać - tak jak napisałeś

odpowiedz
:D - 05.11.2021 / 00:14, *.orange.pl

Można psioczyć na lige bo faktycznie grają bez ambicji i należy im się jedynie wpie.r..l
Ale dziś walczyli , Mladen nieźle zagrał nie wiem czego oczekujecie po takiej przepaści finansowo - klasowej. Tam sam Zieliński kosztuje 2 razy więcej niż Legia razem ze stadionem, Miodkiem, parkingiem i całą obsługą.

odpowiedz
M - 05.11.2021 / 02:34, *.tpnet.pl

@:D: Piniondze to nie wszysko .

odpowiedz
Sebo(L) - 05.11.2021 / 09:45, *.centertel.pl

@M: niestety w piłce nożnej właśnie wszystko :)

odpowiedz
Micha(L) - 04.11.2021 / 23:49, *.chello.pl

to trzeba było go wygrać lub zremisować - proste!

odpowiedz
majusL@legionista.com - 04.11.2021 / 21:57, *.214.250

te mladen .... wlasnie pokazales jak jestes zdatny grac co 3 dni. hihiiiiii

odpowiedz
PLBBOY - 04.11.2021 / 21:54, *.inetia.pl

BUHAHAHA...!

odpowiedz
Cyniek - 04.11.2021 / 21:34, *.play-internet.pl

Mnie ciekawi jedno ciekawe kiedy wielki mały Dariusz udzieli wywiadu

odpowiedz
Lazienkowska - 04.11.2021 / 21:31, *.chello.pl

Zagrał dziś dobry mecz. Szczególinie w 1 połowie.

Napoli było po prostu za mocne. Ale gdyby tak grał w Ekstraklasie jak dziś, bylibyśmy zdecydowanie wyżej.....

odpowiedz
KLanik - 04.11.2021 / 21:28, *.chello.pl

Oddajcie pensje na cel dobroczynny i wypier...jcie z naszego klubu! Gdziekolwiek

odpowiedz
Beka - 04.11.2021 / 21:23, *.t-mobile.pl

Proszę zmieńcie mu dilera

odpowiedz
Legion - 04.11.2021 / 21:21, *.cyfrowypolsat.pl

Jedna jaskółka wiosny nie czyni... Odejdź stąd i nie wracaj.

odpowiedz
L - 04.11.2021 / 21:15, *.play-internet.pl

Akurat on dziś nie zgrał źle ale co to zmienia…

odpowiedz
Urs 72 - 04.11.2021 / 21:44, *.chello.pl

@L: zmienia bo reprezentuje Legię na murawie albo wszyscy albo nikt ,nikt z nich się nie poczuwa do odpowiedzialności za wyniki tylko pier .....byle co

odpowiedz
L - 04.11.2021 / 22:24, *.tpnet.pl

@Urs 72: Skoro Ci to coś zmienia to do niego za dzisiaj nie powinieneś mieć pretensji.

odpowiedz
Urs 72 - 04.11.2021 / 21:13, *.chello.pl

Pakuj manele ...i wypier.....jak najdalej z Łazienkowskiej......

odpowiedz
Medalik - 04.11.2021 / 22:08, *.centertel.pl

@Urs 72:
Zapraszamy do Częstochowy Mladen!

odpowiedz
Ktos - 04.11.2021 / 21:10, *.play-internet.pl

Może mecz był nie do przegrania Ale wy jesteście przegrani

odpowiedz