fot. Kamil Marciniak / Legionisci.com
REKLAMA

Trzech legionistów powołanych do reprezentacji U-16

Woytek, źródło: 90minut.pl - Wiadomość archiwalna

Trener reprezentacji Polski do lat 16 (rocznik 2006) Marcin Dorna przedstawił listę zawodników powołanych na zgrupowanie, które odbędzie się w dniach 20-27 listopada. W ramach zgrupowania zostaną rozegrane dwa mecze towarzyskie z reprezentacją Słowenii: 23 listopada o godz. 13:30 oraz 25 listopada o godz. 11:30 (oba w Čatež ob Savi).

W kadrze znalazło się trzech zawodników z akademii Legii Warszawa: Kacper Bogusiewicz, Aleksander Mickielewicz i Filip Rejczyk.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.