Marek Gołębiewski i Artur Boruc - fot. Woytek / Legionisci.com

Jakim składem z Napoli?

Powrót Boruca i Pekharta

Woytek, źródło: Legionisci.com

W środę o godzinie 17:00 w Legia Training Center piłkarze mistrza Polski rozpoczęli ostatni trening przed czwartkowym meczem z SSC Napoli. W zajęciach wzięli udział Artur Boruc i Tomas Pekhart. Ten drugi na twarzy miał specjalną maskę, która chroni jego nos po złamaniu, jakiego doznał dwa tygodnie temu.

Fotoreportaż z treningu - 20 zdjęć Woytka

W treningu wzięło udział 4 bramkarzy: Boruc, Miszta, Tobiasz, Trojanowski i i 21 zawodników z pola: Celhaka, Charatin, Ciepiela, Emreli, Jędrzejczyk, Johansson, Josue, Kastrati, Kostorz, Luquinhas, Lopes, Martins, Mladenović, Muci, Pekhart, Ribeiro, Rose, Skibicki, Slisz, Wieteska, Włodarczyk.

Z powyższej grupy sztab szkoleniowy wybierze kadrę meczową. Trenerzy nie będą mogli liczyć na kontuzjowanych: Joela Abu Hannę, Mateusza Hołownię, Maika Nawrockiego oraz Bartosza Kapustkę. Występ Artura Boruca także jest wykluczony, więc między słupkami najprawdopodobniej zobaczymy Cezarego Misztę, który w pierwszym starciu z włoską drużyną pokazał się z bardzo dobrej strony.

W obronie pewne miejsce mają Artur Jędrzejczyk i Mateusz Wieteska, na bokach najpewniej zagrają Mattias Johansson i Filip Mladenović. W środku pola znajdzie się miejsce dla Bartosza Slisza i Josue. Na przedmeczowej konferencji trener zapowiedział, że postawi na zawodników, którzy mogą grać z kontry, więc najbardziej prawdopodobne jest trio Lirim Kastrati, Mahir Emreli i Luquinhas.

Przewidywany skład: Miszta - Johansson, Jędrzejczyk, Wieteska, Mladenović - Slisz, Ribeiro, Josue - Kastrati, Emreli, Luquinhas

Trening był otwarty dla mediów przez pierwszy kwadrans, podczas którego piłkarze rozgrzewali się pod okiem nowych trenerów przygotowania fizycznego Bartosza Bibrowicza i Michała Kwietniewskiego.

Fotoreportaż z treningu - 20 zdjęć Woytka

fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com

WYNIKI SONDYKtóre miejsce w grupie C Ligi Europy zajmie Legia?
SUMA GŁOSÓW: 52838
START: 27.08.2021 / KONIEC: 09.12.2021

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (26)

+dodaj komentarz
Ben - 04.11.2021 / 21:16, *.inetia.pl

Boruc ozdrowiał? To chyba cud ????

odpowiedz
ASD - 04.11.2021 / 07:57, *.106.67

Boruc pokaż Im jak "pić" bez przypału :D

odpowiedz
SEBO(L) - 04.11.2021 / 06:15, *.centertel.pl

Kto,do ku.wy nędzy, kaleczy nasz klub,i zgadza się na jakieś niebieskie bluzy?!! Jakaś moda nastała na bycie oryginalnym, czy sponsor techniczny pozbywa się zaległości w magazynach? LL! znowu ,ku.wa siedzicie cicho,gdy coś się dzieje niedobrego. Znowu obudzicie się za pół roku, że coś jednak nie gra,gdy przygotują nam np. różowe koszulki i żółte getry. Nikt nie zauważa tego folkloru ?!!

odpowiedz
hajdukL - 04.11.2021 / 06:33, *.77.242

@SEBO(L):
Na wejściu razi w oczy. Lecą z modą zastępując eLką herb gdzie się da. Sezon wstecz modny zielony (ujdzie o tyle, że jest lekkie nawiązanie do pierwszej połowy lat 90). Od dwóch sezonów brudny biały przejechany samochodowym kołem na parkingu (jak to ktoś kiedyś napisał) strój. Dziwne odcienie różu strojów bramkarskich. Teraz te treningówki...

odpowiedz
SEBO(L) - 04.11.2021 / 17:34, *.centertel.pl

@hajdukL: No,to dziś poznaliśmy nowe koszulki... Dziękuję zarządowi, czy tam innej komórce za to odpowiedzialnej. Obrzydziliście mi już to wszystko do reszty...

odpowiedz
I LEGIA SIE ODRODZI BO KRÓL ARTUR POWRÓCIŁ! - 04.11.2021 / 00:51, *.57.57

TO WYCHODZI NA TO ŻE KIEDY ZNIKNOŁ BORUC, ZAPANOWAŁ HAOS, NÓŻ WBITY W STOLE...I PIJACKIE ROZBOJE ODSZEDŁ AMIKORZ JEGO FAN WIELKI! I ARTEK WYZDROWIAŁ I DAJ MU ZDROWIE!WSZYSTKO WRACA DO NORMY TYLKO KTO ZA 15 POZYCJE ODPOWIE, A DYREKTOR LEGII I KIEROWMIK ZA DŁUGO W LEGII, CZAS ICH WYJE...Ć TO KAŻDY POWIE....

odpowiedz
Jerry - 04.11.2021 / 09:50, *.centertel.pl

@I LEGIA SIE ODRODZI BO KRÓL ARTUR POWRÓCIŁ!: Lepiej by było gdybyś Ty powrócił do szkoły.

odpowiedz
TA WRÓCE DO AKADEMII I ZROBIE PORZĄDEK.... - 04.11.2021 / 14:16, *.50.97

@Jerry: BO TAM KTOŚ PALI GŁUPA!

odpowiedz
Hiszpan - 03.11.2021 / 23:24, *.telnaptelecom.pl

Dałbym szansę Kostorzowi i młodemu Nędzy. Gorzej niż Emreli czy Lopes nie zagrają a może pograją jak Kowal z Sampdorią.

odpowiedz
Arek - 03.11.2021 / 22:46, *.tpnet.pl

Śmiać mi się chce z tych Waszych teorii spiskowych. O problemach Boruca z plecami co najmniej od pół roku wiadomo.

odpowiedz
OSA(L) - 04.11.2021 / 18:01, *.15.136

@Arek: wszystko sie zgadza, uraz rehabilitował u mojej koleżanki na łóżkach pilatesowych ostatnio i wcale nie było pewne, czy w ogóle wróci. Ale to Kró(L) Artur,
profesjonalista, sportowiec z krwi i kości :)

odpowiedz
IKEA - 03.11.2021 / 22:01, *.play-internet.pl

Trzeba to opić

odpowiedz
Darek - 03.11.2021 / 21:47, *.chello.pl

W szatni musiał być jakis gruby kwas.Boruc nie chciał w tym uczesniczyć i palił c.uja z tymi plecami.Odszedł Michniewicz i cudownie ozdrowiał.
Za kilka lat pewnie ktoś powie o co chodziło.Albo wyda biografie i wyjawi prawde by książka się dobrze sprzedawała.

odpowiedz
Lemiesz Grochuw - 03.11.2021 / 23:13, *.cyfrowypolsat.pl

@Darek :

zgadzam się, w szatni na pewno był gruby, a nawet dwóch grubych

odpowiedz
Ziggy - 04.11.2021 / 13:10, *..

@Lemiesz Grochuw: Szatnia dla nich dwóch była po prostu za mała :)

odpowiedz
Tym - 03.11.2021 / 21:01, *.net.pl

Nareszcie król Artur powraca mam nadzieję że znowu weźmie się za tych leni i za ucho nie raz wytarga maledenovica np

odpowiedz
Kibic - 03.11.2021 / 20:38, *.84.166

Ostatnia nadzieja, to Król Artur, który wprowadzi wiarę w drużynie!

odpowiedz
Legionistaaa - 03.11.2021 / 20:11, *.centertel.pl

Artur weź za mordy tych parodystów i niech zaczna grać. Mam nadzieje ze w szatni spuścisz im łomot

odpowiedz
dejne3 - 03.11.2021 / 20:43, *.plus.pl

@Legionistaaa: 100% racji Artur,trzeba tych wyrobników kopnąć w d.......e

odpowiedz
koneser polskiej piłki klubowej - 03.11.2021 / 19:58, *.cyfrowypolsat.pl

stary dziadek blokuje za potężne pieniądze miejsce dla młodych bramkarzy - obraził się i przestał grać, a teraz łaskawie wraca, bo nie ma już kumpla Fryzjera na ławce - panienka

odpowiedz
Tomek82 - 04.11.2021 / 15:00, *.plus.pl

@koneser polskiej piłki klubowej: Spadaj do wronek

odpowiedz
Fan.Grotyńskiego - 03.11.2021 / 19:41, *.chello.pl

Jutro napoli dupsko zaboli.Na farcie oczywiście wygramy 1-0

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 03.11.2021 / 19:20, *.play-internet.pl

Czyżby "King Artur" dostał wreszczie zaległe pieniądze za awans do L.E?

odpowiedz
floyd - 03.11.2021 / 21:39, *.aster.pl

@FOREVER LEGIA : Tez do mnie doleciały takie informacje, zreszta średnio inteligentna owca się domyśli ze te bóle pleców to bzdura.

odpowiedz
Fgh356 - 03.11.2021 / 19:05, *.centertel.pl

Ostry blamaż jutro. Coraz dalej to 3 miejsce z taką formą.

odpowiedz
Biała Siła - 03.11.2021 / 19:03, *.t-mobile.pl

Nasz napastnik wygląda jak Batman ,niech się boją ,heeeee

odpowiedz