Marek Gołębiewski i Artur Boruc - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Jakim składem z Napoli?

Powrót Boruca i Pekharta

Woytek, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

W środę o godzinie 17:00 w Legia Training Center piłkarze mistrza Polski rozpoczęli ostatni trening przed czwartkowym meczem z SSC Napoli. W zajęciach wzięli udział Artur Boruc i Tomas Pekhart. Ten drugi na twarzy miał specjalną maskę, która chroni jego nos po złamaniu, jakiego doznał dwa tygodnie temu.

Fotoreportaż z treningu - 20 zdjęć Woytka

W treningu wzięło udział 4 bramkarzy: Boruc, Miszta, Tobiasz, Trojanowski i i 21 zawodników z pola: Celhaka, Charatin, Ciepiela, Emreli, Jędrzejczyk, Johansson, Josue, Kastrati, Kostorz, Luquinhas, Lopes, Martins, Mladenović, Muci, Pekhart, Ribeiro, Rose, Skibicki, Slisz, Wieteska, Włodarczyk.

Z powyższej grupy sztab szkoleniowy wybierze kadrę meczową. Trenerzy nie będą mogli liczyć na kontuzjowanych: Joela Abu Hannę, Mateusza Hołownię, Maika Nawrockiego oraz Bartosza Kapustkę. Występ Artura Boruca także jest wykluczony, więc między słupkami najprawdopodobniej zobaczymy Cezarego Misztę, który w pierwszym starciu z włoską drużyną pokazał się z bardzo dobrej strony.

W obronie pewne miejsce mają Artur Jędrzejczyk i Mateusz Wieteska, na bokach najpewniej zagrają Mattias Johansson i Filip Mladenović. W środku pola znajdzie się miejsce dla Bartosza Slisza i Josue. Na przedmeczowej konferencji trener zapowiedział, że postawi na zawodników, którzy mogą grać z kontry, więc najbardziej prawdopodobne jest trio Lirim Kastrati, Mahir Emreli i Luquinhas.

Przewidywany skład: Miszta - Johansson, Jędrzejczyk, Wieteska, Mladenović - Slisz, Ribeiro, Josue - Kastrati, Emreli, Luquinhas

Trening był otwarty dla mediów przez pierwszy kwadrans, podczas którego piłkarze rozgrzewali się pod okiem nowych trenerów przygotowania fizycznego Bartosza Bibrowicza i Michała Kwietniewskiego.

Fotoreportaż z treningu - 20 zdjęć Woytka

fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com

WYNIKI SONDYKtóre miejsce w grupie C Ligi Europy zajmie Legia?
SUMA GŁOSÓW: 52838
START: 27.08.2021 / KONIEC: 09.12.2021

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.