fot. Legionisci.com

LE: Remis Leicester City ze Spartakiem Moskwa

Redakcja, źródło: 90minut.pl

W meczu 4. kolejki grupy C Ligi Europy angielski Leicester City FC zremisował 1-1 (0-0) z rosyjskim Spartakiem Moskwa. Oznacza to, że Legia spadła na 2. miejsce w tabeli grupy. W 75. minucie Jamie Vardy z Leicester nie wykorzystał rzutu karnego.

Leicester City FC 1-1 (0-0) Spartak Moskwa
Daniel Amartey 58 - Victor Moses 51

Leicester: 1. Kasper Schmeichel - 18. Daniel Amartey, 6. Jonny Evans, 4. Çağlar Söyüncü - 27. Timothy Castagne, 8. Youri Tielemans, 42. Boubakary Soumaré (83, 22. Kiernan Dewsbury-Hall), 17. Ayoze Pérez (58, 25. Wilfred Ndidi), 5. Ryan Bertrand (58, 37. Ademola Lookman) - 14. Kelechi Iheanacho, 29. Patson Daka (71, 9. Jamie Vardy)

Spartak: 57. Aleksandr Sielichow - 3. Maximiliano Caufriez, 2. Samuel Gigot, 14. Gieorgij Dżykija - 8. Victor Moses, 68. Rusłan Litwinow (90, 29. Ilja Kutiepow), 47. Roman Zobnin, 22. Michaił Ignatow (87, 17. Aleksandr Łomowickij), 6. Ayrton - 7. Aleksandr Sobolew (77, 10. Zielimchan Bakajew), 24. Quincy Promes (77, 18. Nail Umiarow)

żółte kartki: Tielemans - Sobolew, Moses

TABELA GRUPY Cmeczepunktyzwycięstwaremisyporażkibramki
1.SSC Napoli 4721111-6
2.Legia Warszawa462023-7
3.Leicester City FC451217-7
4.Spartak Moskwa441127-8

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (20)

+dodaj komentarz
Astor - 05.11.2021 / 13:23, *.fibrestream.ca

Prawdopodobnie do awansu potrzebny będzie remis ze Spartakiem, bo nie wierzę, żeby Spartak drugi raz ograł Napoli, a przy potencjalnym remisie między tymi zespołami i tak Legia będzie przed tym meczem wyżej, oczywiście przy założeniu, że Legia jakimś cudem nie ogra ponownie Leicester, co dałoby awans już przed ostatnim meczem, jednak to scenariusz hiper optymistyczny biorąc pod uwagę obecną dyspozycję, tak czy owak przynajmniej na papierku możliwości jest wiele, można skończyć na szczycie tabeli albo na samym dnie i walnąć sobie flaszeczką o telewizor, bo rzucić ją na murawę przy pustych trybunach nie będzie szans.

odpowiedz
Szpaku - 05.11.2021 / 09:35, *.net.pl

To jest bardzo zły wynik dla Legii, zwłaszcza w obecnej formie!!

odpowiedz
Dedi - 05.11.2021 / 15:57, *.plus.pl

@Szpaku:
Jak pisze że wczorajszy wynik Leicester ze Spartakiem jest słaby to mnie wyśmiewają..
Gdyby wygrał Leicester mielibyśmy pewną LK !!! A tak w przypadku dwóch porażek jest wsiooo kaniec filma. Spartak na wyjazdach to też inny zespół niż u siebie. Wygrali nawet z Napoli.... A więc się nie cieszmy... Najważniejszy ostani mecz z Spartakiem aby nie przegrać .. wtedy mamy LK gdzie można więcej zdziałać..Bo tam z grup na drugich miejscach mogą wyjść takie potentaty jak Jablonec z czech czy Helsinki.. tam można dojść nawet do 1/4 !! A kasa prawie ta sama.
Ja na Leicester dał bym kilku piłkarzom odpocząć a na Spartak już wszystkie karty.

odpowiedz
Wolfik - 05.11.2021 / 19:49, *.mm.pl

@Dedi: Zgadza się. nawet jeśli nic nie ugrają na Napoli, to decydujący mecz będa grać z nami. Chyba, że.....ogramy "Lisy" :D

odpowiedz
Ju(L)ius - 05.11.2021 / 09:04, *.vectranet.pl

Dla Spartaka to bardzo ważny punkt w kontekście walki z nami o 3. miejsce... Gdyby nie zdobyli tego punktu to przy dobrych wiatrach remis z leicester by nam wystarczył....

odpowiedz
n - 05.11.2021 / 09:43, *.172.72

@Ju(L)ius: remis w Anglii? Ty poważny jesteś? Czas zejść na ziemię. 2 wygrane pierwsze mecze o niczym nie świadczą, po prostu przeciwnicy nas zlekcewazyli a Legii wyszło wszystko. Mamy najgorszą drużynę odkąd pamiętam.

odpowiedz
Singspiel - 05.11.2021 / 11:24, *.plus.pl

@n: leicester konsekwentnie gra drugim skladem, co jest logiczne, biorac pod uwage, ile moze zarobic w lidze

odpowiedz
mmmmatias - 05.11.2021 / 07:47, *.centertel.pl

Jeszcze wyjdziemy z grupy

odpowiedz
grzesiej - 05.11.2021 / 08:19, *.centertel.pl

@mmmmatias: tez mi sie tak wydaje , jak dla mnie to juz przed rozgrywkami bylo wiadome ze Legia musi ugrac troche punktow w rankingu

odpowiedz
Taki tam - 05.11.2021 / 07:11, *.cyfrowypolsat.pl

Na koniec kolejność jak na zdjęciu pod artykułem

odpowiedz
Pusia - 05.11.2021 / 05:39, *.vectranet.pl

Dobrze ze dopadniemy, bo na wiosnę walka o utrzymanie eklapie będzie.

odpowiedz
Duży - 05.11.2021 / 20:48, *.tpnet.pl

@Pusia : Masz rację młoda , dopadniemy Leicester i Spartaka . I oklepiemy im buzie .

odpowiedz
Andrzej - 05.11.2021 / 02:41, *.tpnet.pl

Dobrze , że padł remis między Leicester a Spartakiem . Teraz wszystko w naszych rękach .

odpowiedz
A GŁĄB POWIEDZIAŁ,,,BRONILIŚMY SIE SUPER... - 05.11.2021 / 00:06, *.50.97

SUPER NA 3! LIG! OBUDŻ!SIE!KOLEŚ!TO1LEEGIIAA!STOOLICAA!!!

odpowiedz
Sarcastico. - 04.11.2021 / 23:42, *.inetia.pl

Wyjście z drugiego miejsca wciąż jeszcze możliwe ale z obecną formą to dajmy sobie spokój ze złudzeniami... Dobrej nocy Kamraci.

odpowiedz
Pique-nique - 04.11.2021 / 23:22, *.chello.pl

No i git.

Do Anglii bierzemy w napadzie Podbrożnego i Kowala bo mają doświadczenie w strzelaniu w pucharach i grupa wygrana!

odpowiedz
Dedi - 04.11.2021 / 23:22, *.plus.pl

Ani to zły wynik ani dobry.. Gdyby Leicester dziś wygrało to byłaby prawie pewna LK !
A tak jak dwie porażki będą w następnych meczach to nigdzie nie zagramy na wiosnę..

odpowiedz
Abcd - 05.11.2021 / 00:21, *.chello.pl

@Dedi: otóż to:/

odpowiedz
Typek - 05.11.2021 / 08:25, *.7.33

@Dedi: Dokładnie fatalny wynik dla nas

odpowiedz
Bravo miodulski - 04.11.2021 / 23:22, *.chello.pl

MAMY(vice) LIDERA!!!
w Warszawie mamy (vice) LIDERA!!!

Walka, zaangażowanie, profesjonalizm.
Stal Mielec zadrżała

odpowiedz