fot. Legia Warszawa

Z Napoli w nowych koszulkach

Woytek, źródło: Legia Warszawa

Legia Warszawa zaprezentowała trzeci komplet meczowy, w którym dziś na boisko wybiegną piłkarze. Nowa koszulka jest czarna z białymi rękawkami i zielonymi wykończeniami.

Koszulka w limitowanej liczbie trafiła do sklepu w wersji podstawowej w cenie 299 złotych oraz w wersji europejskiej z dodatkowymi elementami (m.in. badge UEFA EUROPA LEGUE) w cenie 349 złotych.

fot. Legia Warszawa
fot. Legia Warszawa

fot. Legionisci.com
fot. Legionisci.com


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (96)

+dodaj komentarz
Mk - 09.11.2021 / 06:29, *.com.pl

Czarne koszule ? W Warszawie kojarzy sie tylko z jednym. Jak mozna sobie tak nabruzdzic. Polonisci juz z nas szydza. Nie kupujmy tego g...

odpowiedz
??? - 07.11.2021 / 18:28, *.play-internet.pl

Cała Polska z nas się śmieje
Bo stal w Warszawie szaleje
Kto następny legie zleje
Mioduski Co się ku...a dzieje!!!!

odpowiedz
kalosz - 06.11.2021 / 15:51, *.mm.pl

czyli ligowa żałoba...skoro na czaarno:)

odpowiedz
Koszulka - 05.11.2021 / 08:44, *.chello.pl

Jedyny problem to fakt, że myślicie o sobie jak o krytyku mody. Nie mając zielonego pojęcia o trendach, technologii. Większość by chciała na klatce symbol PW, L w kółeczku i bawełniana koszulkę. Drodzy! Zejdźcie na ziemie…

odpowiedz
Minek - 05.11.2021 / 08:41, *.orange.pl

LUDZIE NIE KUPUJCIE TYCH KOSZULEK TO W KLUBIE TE BAŁWANY MOŻE ZROZUMIEJĄ CO ODWALILI !!!
JAK MACIE ZNAJOMYCH KTÓRZY CHCA KUPIC TE BADZIEWIE TO ODRADZAJCIE IM TO !!!!

odpowiedz
Www - 05.11.2021 / 07:58, *.125.29

Czy zamiast L w kółeczku będą też z Herbem?

odpowiedz
Jeździec Apokalipsy - 04.11.2021 / 23:51, *.t-mobile.pl

Lemingowo i tak kupi, nie ma problemu.

Na taki syf reakcja powinna być taka sama jak była na trumnę zamiast herbu.

Gospodarz tego burdelu konsekwentnie kręci swoje szambo.

Koszulka stylizowana na Estro19, czyli adidas dla ubogich, 30 zł.

Pierwszy lepszy projekt kibicowski bije na głowę każdy twór Pana Darka. Dla nas Wielka Legia, a dla adidasa kundel. Ludzie bez pojęcia o tym co robią na każdym szczeblu. Do zwolnienia wszyscy, od prezesa do sprzątaczek.

odpowiedz
atm - 04.11.2021 / 23:23, *.chello.pl

Świetne! Top klasa światowa! w rzeczywistości SZTOS!

odpowiedz
mexx - 04.11.2021 / 22:57, *.chello.pl

Byłem – widziałem – oceniłem: OBRZYDLIWOŚĆ! :)
Ale za to po paru mioduskich spadkach zrobimy konwiktorskim psikusa i w Derbach na K6 wystąpimy na czarno :D

odpowiedz
Julex - 04.11.2021 / 21:44, *.orange.pl

Czarne koszule :-)?

odpowiedz
Arczi - 04.11.2021 / 21:01, *.178.237

Te koszulki na żywo są jeszcze gorsze niż na zdięciach kto to zamawiał

odpowiedz
Ginka - 04.11.2021 / 21:50, *.chello.pl

@Arczi: potakiewicze miodowego. Któżby inny?

odpowiedz
Jimmy L - 04.11.2021 / 20:27, *.t-ipconnect.de

Koszulki zajebiste, Ciekaw jestem ile kosztuja ?

odpowiedz
Zdzicho - 04.11.2021 / 20:42, *.tpnet.pl

@Jimmy L: czarne koszule sie zle na Legii kojarzą

odpowiedz
MIODUSKI OUT !!!!! - 04.11.2021 / 18:07, *.btcentralplus.com

Pieniadze trafia do kieszeni Mioduskiego wiec nie kupuje.

odpowiedz
Jerry - 04.11.2021 / 19:17, *.207.176

@MIODUSKI OUT !!!!!: A potem bedziesz plakał, ze transferow nie ma albo że tanie barachło kupują.

odpowiedz
LewLegia - 04.11.2021 / 19:50, *.net.pl

@Jerry: to ty kup dwie, będziesz spokojnie chodził po konwiktorskiej.

odpowiedz
(L)egia - 04.11.2021 / 17:52, *.196.19

Kur... Bez komentarza...

odpowiedz
SEBO(L) - 04.11.2021 / 17:48, *.centertel.pl

[*]

To już blisko końca. Pacjent ledwo dyszy,ale kostucha już stoi za drzwiami. Granatowe bluzy, czarne koszulki... Co to ma być?! Poloniamica?!
Wczoraj kolejny raz krytykowałem te nowe bluzy,dziś kolejny strzał w psychikę... Czas na żółte getry,a co?!

odpowiedz
abc - 04.11.2021 / 17:43, *.waw.pl

Hmm... wystąpią w Europa League w barwach Conference League.

odpowiedz
Żardel - 04.11.2021 / 17:35, *.t-mobile.pl

No i doszło do fuzji z Konwiktorska!!!!!!

odpowiedz
Jacek - 04.11.2021 / 17:25, *.play-internet.pl

Sztos będzie dziś święto (L)

odpowiedz
Prawda - 04.11.2021 / 16:57, *.chello.pl

to jest znak ze podazamy sladami konwiktorskiej,jak adidas chce wiedziec co jest na czasie to niech obejrzy stroje z 94/95 i zrobi cos New w stylu Retro,na bazie tamtych,Legia to kolory Zielony iBiały

odpowiedz
Normalny człowiek - 04.11.2021 / 16:43, *.t-mobile.pl

Kolejny cios

odpowiedz
JaroL - 04.11.2021 / 16:26, *.t-mobile.pl

Xbox 360?

odpowiedz
Wiktor - 04.11.2021 / 16:11, *.chello.pl

Legii w Legii zostało tyle co zieleni na tych koszulkach...

odpowiedz
Marcin - 04.11.2021 / 16:01, *.play-internet.pl

Ale badziewie. Granatowe bluzy już są, teraz Adidas wciska nam czarne szmaty. To teraz na Zylete na czarno ?

odpowiedz
bum - 04.11.2021 / 15:52, *.virginm.net

Ja prdl okropne są....
Pomijając to że za tydzień mógłby wypuścić następne aby tylko wydrzeć parę groszy od kibiców!
Mioduski... Co? Ty .... !!!!!
Won judaszu szponcicielu złodzieju!!!

odpowiedz
Sarcastico. - 04.11.2021 / 15:46, *.inetia.pl

Zagrajcie bez koszulek bo hańbicie L-kę wy miernoty.

odpowiedz
Boniek - 04.11.2021 / 15:12, *.centertel.pl

Koszulki jak koszulki. Gorzej z wkładami do koszulek.

odpowiedz
Luk - 04.11.2021 / 16:39, *.vectranet.pl

@Boniek: o to to

odpowiedz
Krzeszczu 2.0 - 04.11.2021 / 15:11, *.191.200

No tak, po raz kolejny wychodzi ze wiekszosc forumowiczow (tzw "fanow) to osobowosci jeszcze w kregu -nastu lat. Co najwyzej. To i intelekt adekwatny.
Osobiscie nie rozumiem tego szydzenia z kolorow. Czarny to byl, jest, i powinien byc jednym z kolorow Legii. Tak samo jak bialy, zielony, czy czerwony. Chcialoby sie powiedziec ze generacja tik tok czy instagram ma krotka pamiec. Ale jak oni moga pamietac cos czego nie mieli okazji jeszcze przezyc, majac wzglad na ich mlody wiek...

odpowiedz
Krzeszczu 2.0 - 04.11.2021 / 17:54, *.191.200

@Lata 80: To wcale nie jest zly pomysl. Czarne spodenki, bale getry. Tradycyjnie. Bez zadnych skosnych paskow czarnych. Tez uwazam ze bylby to dobry pomysl.

odpowiedz
Bravo - 04.11.2021 / 20:59, *.chello.pl

@Krzeszczu 2.0:

I po gwizdku dla każdego. I tak sędziują, nie grają.

odpowiedz
oLaf - 04.11.2021 / 15:08, *.vectranet.pl

dobra, dobra, Święto Zmarłych było już 3 dni temu, trochę spóźnione są... ; ))

ja nie wiem, czy nasz zespół nazywa się "Czarne Koszule"?? ; P (tylko proszę nie pisać że się czepiam bo "czerwone" to byłby Widzew (tak, tych też nie powinno być!) etc. bo to nie na miejscu - po prostu lokalny rywal ma taki kolor i nie musimy go kopiować).

Czy nie możemy mieć NORMALNYCH a wyróżniających się koszulek czyli:
a) biała (ale nie brudna w stare łaty!!!!) z czarnym paskiem na skos,
b) zielona (ale nie w ciapki!!!!) jw.
c) może jakaś kombinacja barw klubu - czy pasy czy szachownica to nie wiem ale jakiś normalny grafik w tym kraju to chyba jest żeby coś - nie szmatę- zaproponować?????

Ogólnie design już jest lepszy niż "brudne łaty" tylko zamiast czarnego może dobry byłby ciemny zieleń !!???

odpowiedz
Pawełek - 04.11.2021 / 15:07, *.netfala.pl

Kolor zgodny z nastrojem panującym w Legii.

odpowiedz
Bartek - 04.11.2021 / 15:02, *.centertel.pl

Zmienić wkłady, nie koszulki.

odpowiedz
P(L)EBAN - 04.11.2021 / 14:42, *.t-mobile.pl

Z całym szacunkiem.. kto odpowiada za ten nie wypal ?

odpowiedz
ma(L)bork - 04.11.2021 / 14:35, *.113.228

co koszulka to gorzej..te czerwone dobre i te zielone w czarne pasy

odpowiedz
Wielki fan nowego trenera - 04.11.2021 / 14:35, *.plus.pl

Jaki model taka koszulka.

odpowiedz
Warszawa - 04.11.2021 / 14:34, *.com.pl

Koszulka ładna, jedna z lepszych w ostatnim czasie i co ważne są na niej barwy Legii (tak, tak małolaty - czarny to jeden z kolorów Legii), a nie jakieś szare jak kilka lat temu. Ci co porównują ją do koszulek polonii to chyba mają niezły kompleks. W czerwonych też grać nie możemy bo takie ma Widzew? Dla nowego pokolenia małe przypomnienie - barwy Legii to czerwony, biały, zielony i CZARNY!

odpowiedz
Franco - 04.11.2021 / 15:30, *.plus.pl

@Warszawa: w czarnych koszulkach gra inny klub w Warszawie... Nie ma takiej tradycji zeby Legia w domu grala na czarno... To nie o to chodzi ze mi sie nie podoba... to poprostu banda debili...

odpowiedz
Pan - 04.11.2021 / 16:11, *.centertel.pl

@Franco: tradycja jest taka że Legia ma czarny kolor w swoich barwach ignorancie

odpowiedz
Jurek - 04.11.2021 / 16:22, *.futuro.pl

@Warszawa:
zgodzę się z Tobą...i nie zgodzę.Legionistą jestem od 26 lat,mam 34,wiem dobrze jak np.wyglądała pierwsza "nieformalna" sektorówka zanim powstała Wielka Flaga- były to poziome pasy: czerwony-biały-zielony-czarny.Wyszły nawet takie pasiaki parę lat temu.No dobra- i fajnie.Jednak patrzę też na to trochę inaczej.Czarny procentowo stanowi najmniej z naszych barw,wiodącymi są oczywiście zielony i biały (patrząc na herb).Od paru ładnych lat utarło się jednak nieformalnie,że trzeci komplet jest czerwony.Mi np.podobały się czerwone koszulki kiedy Adidas wszedł po Nike,z Daewoo jeszcze (np.taki mecz w Krakowie Wisła-Legia 3:3).Dlatego średnio mi się podoba pomysł tych koszulek.No ale to oczywiście kwestia gustów, więc ciężko wszystkim dogodzić,zdania są i będą podzielone.
Absolutna racja z tymi szarymi,od siebie dodam także bordowe- to też nie jest barwa Legii.Te bordowe ze złotym parę lat temu może i mogły się podobać,ale szczerze wolę już aktualne czerwono-bordowe,przynajmniej są w nich zawarte nasze barwy a nie totalna kombinacja.Aczkolwiek po czasach ITI jestem bardzo wyczulony na różne kwestie,jak choćby pamiętna biała gwiazda na czerwonym tle wyeksponowana nad kawałkiem trumny na bodajze bodach dziecięcych.A ponieważ jestem wybredny ostatnimi koszulkami jakie mi się podobały były te na 100 lecie białe z czarnym pasem.Pozdro.

odpowiedz
Kibic z tik-toka - 04.11.2021 / 14:32, *.plus.pl

Jesteśmy w czarnej d... To i kolor koszulek czarny.

odpowiedz
Kolega po szalu - 04.11.2021 / 14:30, *.plus.pl

Kolor oddaje nastrój po ostatnich wynikach

odpowiedz
Remino - 04.11.2021 / 14:29, *.orange.pl

krótką macie pamięć; czarne z białymi rękawkami były w latach świetności. Przełom lat 60 i 70. Ale wy tego nie pamiętacie. Są zdjęcia- popatrzcie. To była LEGIA.

odpowiedz
Jerry - 04.11.2021 / 15:19, *.centertel.pl

@Remino: Czarnobiałe zdjęcia chyba oglądałeś. Te koszulki, o których piszesz były zielone z białymi rękawkami. Do tego były czarne spodenki.

odpowiedz
Meduzo - 04.11.2021 / 15:50, *.Gawex.PL

Nie masz racji przyjacielu, te koszulki były białe z czarnymi rękawami.

odpowiedz
Jerry - 04.11.2021 / 18:39, *.207.176

@Meduzo: Dzieciaku. O czym Ty mówisz? Ja o koszulkach, w których grał Pan Brychczy, a Ty o czasach Marka Saganowskiego.

odpowiedz
Wieczny fan Mioduskiego - 04.11.2021 / 14:29, *.plus.pl

Kolor koszulek taki jak chmury zbierające się nad prezesem i dyrektorkiem Kucharskim.

odpowiedz
:) - 04.11.2021 / 14:26, *.plus.pl

Zamiast zmieniać koszulki lepiej wymienić wkłady do nich.

odpowiedz
Kieł - 04.11.2021 / 14:13, *.t-mobile.pl

Wygląda jak tania koszulka z zapomnianego już bazaru.

odpowiedz
Leśny Dziadek - 04.11.2021 / 13:53, *.centertel.pl

Rewia mody, festiwal piwa, a po co komu wyniki...Grunt, że kasiora z reklam płynie strumieniem. Ciekawe czy podobnie będzie piętro niżej...

odpowiedz
pol - 04.11.2021 / 13:51, *.chello.pl

Wstrętna koszulka i jeszcze gorsze wkłady do tych koszulek

odpowiedz
Słabo to wygląda - 04.11.2021 / 13:48, *.jmdi.pl

Syf jakich mało, aż oczy bolą od patrzenia. Wydaje mi się, że nigdy nie było brzydszych koszulek... Wyglądają na takie 1-ligowe? Szczerze, już lepsze były kiedyś te zielone z wielkim białym kwadratem na klacie... Sądzę, że zostały one zrobione po porażce z Portowcami, ktoś nieźle pochlał i je zrobił, ale też ktoś nieźle porobiony musiał je zatwierdzić.

odpowiedz
GCW - 04.11.2021 / 13:47, *.com.pl

dupa nie koszulki!!!
czarne NIE dla Legii!

odpowiedz
Pudel tego nikt nie kupi…. - 04.11.2021 / 13:36, *.t-mobile.pl

Pudel Twoj czas w Legii To Gome Over

Chyba szukasz frajerów szukasz

Won raz na zawsze z Legii

odpowiedz
Peltier - 04.11.2021 / 13:32, *.chello.pl

jeszcze tylko brakuje skull and bones na koszulce

odpowiedz
Felek - 04.11.2021 / 13:06, *.netfala.pl

Czarne koszule chyba jednak u nas się nie przyjmą...

odpowiedz
CZAS LEGII DRAMATYCZNY NASTAŁ - 04.11.2021 / 13:00, *.50.97

CZY TO NIE SPONSOR NACISKAŁ ABY LOGO JEGO BYLO W OTOCZCE WIDOCZNE LEPIEJ!DRAMAT!

odpowiedz
WTK - 04.11.2021 / 12:55, *.mm.pl

Czarne koszulki? Poje*ało tam kogoś?
Kolejne będą różowe czy niebieskie?

odpowiedz
Pawel - 04.11.2021 / 12:56, *.tpnet.pl

@WTK: to na znak żałoby

odpowiedz
autor - 04.11.2021 / 15:59, *.jmdi.pl

@WTK:
jak była czarna z 10 DEYNA na plecach to też brzęczałeś?

odpowiedz
ElPresidente - 04.11.2021 / 12:52, *.inetia.pl

Gdzie k... tradycja? Czarną koszulę do h.. itd

odpowiedz
lucho_83 - 04.11.2021 / 12:48, *.chello.pl

Koszulka idealna na stypę...

odpowiedz
olew - 04.11.2021 / 12:42, *.vectranet.pl

fajne, powinny być z długimi rękawami

odpowiedz
Kibic - 04.11.2021 / 12:42, *.net.pl

500plus super

odpowiedz
(L)eon - 04.11.2021 / 12:02, *.plus.pl

Koszulka jako taka szkoda że nie ma do niej odpowiednich wkladów

odpowiedz
grzesiek - 04.11.2021 / 12:00, *.centertel.pl

Powiem wam ze jak na ostatnie koszulki to ta jwst na prawde spoko. Szkoda ze fostaniemy bęcki wnniej

odpowiedz
Ryba - 04.11.2021 / 11:59, *.chello.pl

Nie dość że kryzys sportowy. Zarządzanie i pion sportowy jest jaki jest od kilku lat. To jeszcze teraz takie koszulki xD TO SĄ JAJA

odpowiedz
atmosferic - 04.11.2021 / 11:59, *.orange.pl

Hołd dla Polonii :D

odpowiedz
Wronkie - 04.11.2021 / 12:36, *.play-internet.pl

@atmosferic: O tym samym pomyślałem.

odpowiedz
Grzegorz - 04.11.2021 / 11:58, *.plus.pl

Całkiem spoko. Szkoda że rękawki nie są też czarne. Kupię sobie dzisiaj przed meczem ????

odpowiedz
Sztylet - 04.11.2021 / 11:58, *.chello.pl

Już dawno nie było tak brzydkiej koszulki.
Estetyka dopasowuje sie do poziomu kopaczy.

odpowiedz
Wariat - 04.11.2021 / 11:58, *.chello.pl

dobrze widoczne na czarno bialym ekranie

odpowiedz
cyrkosł - 04.11.2021 / 11:56, *.plus.pl

Mam wrażenie, że korporacyjno biznesowe standarty w Legii podczas rządów Mioduskiego. Niewiele jest poszanowania dla tradycji, na pewno za mało. Ktoś powie, że w tym kierunku idzie cały futbol.. zgoda jednak skoro Legia nie jest potęga w skali Europy dla czego musi się wpisywać w takie trendy? Czy takie ruchy marketingowe nas tam bliża, czy mają za zadanie napełnić sakwy.. podobnie z resztą jak zarabianie na transferach.. od lat nie było tutaj drużyny, a jeżeli była to nagle okazywała się ważniejsza potencjalną gotówką tu i teraz, a później znów poziom sportowy to patologia.
W każdym razie wracając do meritum tej wypowiedzi, uważam, że granie w trzecim komplecie strojów u siebie nie jest konieczne.

odpowiedz
ctrkosł - 04.11.2021 / 11:59, *.plus.pl

I wybaczcie, ale takie zabiegi muszą być tworzone albo przez ludzi z ukrytymi pejsami albo przez wieśniaków. Z dtugiej strony komu to zaimponuje albo wspomnianej ludności o nie najwybitniejszym guście, albo małolatom którzy zapominają o korzeniach.

odpowiedz
Kamil - 04.11.2021 / 11:54, *.mrsn.at

Szkoda że te paski nie są tak rozmazane jak w tle te płomienie i rękawy trochę lipa

odpowiedz
Kamil2 - 04.11.2021 / 12:21, *.net.pl

@Kamil: Dokładnie, z tymi zielonymi "płomieniami" i motywem przedłużonym na rękawy to byłoby coś!

odpowiedz
Krxysiek - 04.11.2021 / 11:46, *.centertel.pl

Jak by te zielone paski na czarne zamienić to na konwiktorskiej by powiedzieli że super. Ile limitowanych koszulek wyszło przez ostatnie 5 lat?

odpowiedz
Hiszpan - 04.11.2021 / 11:46, *.telnaptelecom.pl

349 zł. Już lecę. Żeby tylko dla mnie starczyło. Będę o 12 na Ł3.

odpowiedz
Sztylet - 04.11.2021 / 12:00, *.chello.pl

@Hiszpan: Ja już czekam przed sklepem.

odpowiedz
dino - 04.11.2021 / 12:48, *.112.83

@Sztylet:
Kupuje wszystkie juz jade

odpowiedz
Leśny Dziadek - 04.11.2021 / 13:51, *.centertel.pl

@dino: Niestety, już wszystkie sprzedane. Dawali batona w gratisie, to szybko opylono.

odpowiedz
Cyniek - 04.11.2021 / 11:40, *.play-internet.pl

Koszulka fajna ale koniec wspierania pudla

odpowiedz
Lewy - 04.11.2021 / 11:36, *.timplus.net

wygląda jak siatkarz:) Jaka gra takie koszulki. Chyba im pogrozili że póki gra sięnie zmieni to w tych koszulkach będą grać:)

odpowiedz
El - 04.11.2021 / 11:32, *.orange.pl

Czarną koszulę, do swego … przytulę!

odpowiedz
Leśny Dziadek - 04.11.2021 / 11:30, *.orange.pl

Dlaczego on nie ma w dłoni BATONA?

odpowiedz
Leśny Dziadek - 04.11.2021 / 11:28, *.orange.pl

Super, pasują jak ulał. Jak dla dzieci, we mgle, odblaski na ramionach może kogoś oświecą, ale nie sądzę, że to będą władze klubu...

odpowiedz
e(L)o - 04.11.2021 / 11:25, *.vectranet.pl

Najlepsze były z czarnym poprzecznym pasem!!!

odpowiedz
Leśny Dziadek - 04.11.2021 / 11:29, *.orange.pl

@e(L)o: W kroku?

odpowiedz
Majki - 04.11.2021 / 11:22, *.telnaptelecom.pl

Zastanawiam się ile jeszcze tych limitowanych koszulek wymyśli pudel

odpowiedz
ICeMan - 04.11.2021 / 11:20, *.chello.pl

Wyglądają jak siatkarskie, ale nie są złe ;)

odpowiedz
p - 04.11.2021 / 11:20, *.ntelekom.pl

wygląda jakby miał bezrękawnik :) jedna z brzydszych od lat...

odpowiedz
dany - 04.11.2021 / 11:20, *.206.110

fajne fajne!!!!!!!

odpowiedz