Josue - fot. Woytek / Legionisci.com

Josué nie zagra z Leicester City

Woytek, źródło: Legionisci.com

W kolejny meczu grupowym Ligi Europy nie będzie mógł zagrać Josue. W 75. minucie spotkania z SSC Napoli Portugalczyk faulował w polu karnym i został napomniany przez sędziego żółtą kartką, która była dla niego trzecią w fazie grupowej, więc będzie musiał pauzować w starciu z Leicester City FC.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (51)

+dodaj komentarz
Filipek - 06.11.2021 / 11:35, *.102.178

Josue Nawet do rezerw bym tego grubasa nie posłał szkoda miejsca !!!

odpowiedz
bizon - 05.11.2021 / 20:33, *.centertel.pl

"Josué nie zagra z Leicester City"

Uff! To naprawdę świetna wiadomość dla Legii.

odpowiedz
Siwy - 05.11.2021 / 17:41, *.sky.com

18 meczy w barwach Legii . Zero goli zero asyst. 6 żółtych i jedna czerwona kartka. No przekozak!

odpowiedz
Wolfik - 05.11.2021 / 19:55, *.mm.pl

@Siwy: Tak. Kucharski w którymś z wywiadów coś mówił o nim jako o potencjalnym następcy VOO. Ma facet humor...

odpowiedz
Mateusz z Gór - 05.11.2021 / 22:05, *.orange.pl

@Wolfik:

Nie no, Kucharski miał rację. Łączyła ich dyspozycja w momencie przyjścia do Legii. Różnica polega na tym, że VOO w kilka tygodni się ogarnął, a Josue nic nie robi ze swoją formą.

odpowiedz
Mateusz z Gór - 05.11.2021 / 12:44, *.orange.pl

Ten mecz idealnie pokazał, że ten piłkarz to amator. Podwórkowe granie, ego jak u Ronaldo, wiedza taktyczna na poziomie trampkarzy, zaangażowanie jak u oldbojów. Mam nadzieję, że więcej nie zagra. Nigdy nie widziałem takiego sabotażysty w Legii i pomijam już te karne, gdzie zachował się jak debil, ale mam na myśli ustawianie się w każdej konkretnej sytuacji, powrót i odbudowanie ustawienia w obronie. Maciej Iwański to przy nim Stephen Gerrard - wzór profesjonalizmu boiskowego. Serio. Nie chcę go więcej widzieć na boisku. Jak będzie jakiś wolny to może z parkingu strzelać, przecież noga świetnie ułożona, że musimy wierzyć na słowo, bo z wolnego potrafi tylko na treningu (podobno) strzelić. Wyjazd z nim.

odpowiedz
Legionista80 - 05.11.2021 / 10:49, *.play-internet.pl

Dla mnie 1 karny z dupy, drugi 50%/50%...Włoch sprytnie odczytał zamiary Josue i wbiegł w niego-jeszcze rękę wysunął by dostać kopa.
Joshue najlepszy na boisku w 1 polowie-trzymal pilke, utrzymywał się pod presją i rozgrywał....W Leicester bez niego bedzie wykopywanie pilki na oslep;( zobaczycie.
Belgijski złodziej wydrukować ten mecz. W 10 min szła Nasza kontra i Włoch obalił Naszego i nic A to powinna być czerwona jak z Celtickiem. Sędzia albo wystraszony przez mafię albo dostal $

odpowiedz
Robert Szenfeld - 05.11.2021 / 12:32, *.centertel.pl

@Legionista80: dokładnie tak

odpowiedz
Mateusz z Gór - 05.11.2021 / 12:45, *.orange.pl

@Legionista80:

Sabotował każdą akcję w obronie. Tak się gra na podwórku.

odpowiedz
Misiek - 05.11.2021 / 09:57, *.orange.pl

On nie ma siły żeby biegać ale jak trzeba wolne bić to nikt mu piłki nie zabierze kluczowa postać

odpowiedz
zaraz - 05.11.2021 / 09:05, *.tpnet.pl

Je JE JE Je!!! JUHHHHHHUUUUUU!!! Oł je! MAMY TO! Nareszcie

odpowiedz
Hugo - 05.11.2021 / 08:30, *.tpnet.pl

Po pierwsze, wystawianie go na pozycji ,,pseudo szóstki" czy ,,pseudo ósemki" to jest chory pomysł, bo on nie biega. Polecam obejrzeć dwie kontry Legii kiedy on nawet nie udaje, że przyspiesza. Po drugie, ma głowę lewoskrzydłowego, a nie gościa który miałby być liderem środka pola. Po trzecie, tak jak Ivicy przez lata wyrzuca się słynne karne (słusznie), tak jemu przez lata powinno się wyrzucać wczorajszy mecz.
Bardzo fajnie, że potrafi rozrzucić grę na skrzydło, przenieść ciężar gry gdy robi się gęsto albo zakręcić kółeczko - czyli wszystko to, co powinien robić zawodnik na jego pozycji z zamkniętymi oczami.

odpowiedz
grzesiek - 05.11.2021 / 10:03, *.centertel.pl

@Hugo: co ty pier*** jak zadnych karnych nie bylo. Obejrz powtorki i zastanow sie za co te karne byly podyktowane. Jak to ci nie wystarczy to przeczytaj caly regulamin gry w pilke nozna. Karne byly nieslusznie podyktowane.

odpowiedz
Hugo - 05.11.2021 / 17:17, *.tpnet.pl

@grzesiek:
Po pierwsze - obejrzyj.
Po wtóre - drugi karny niesłuszny? No naprawdę bardzo ciekawa teoria.
Pozdrawiam

odpowiedz
Hugo - 05.11.2021 / 17:22, *.tpnet.pl

@grzesiek:
A jak już wspominasz przepisy, to przytocz proszę na czym opierasz swoje twierdzenie, że karnego/karnych nie było. Wszyscy się douczymy.

odpowiedz
Robert Szenfeld - 05.11.2021 / 08:21, *.centertel.pl

Czytam te komentarze i słabo mi się robi . Błędy popełniali wszyscy piłkarze , ale przy.....ście się tylko do Niego . Oczywiście że to jest nieodpowiedzialne, i On to doskonale rozumie, natomiast był JEDYNYM grającym wczoraj .. trzeba być niedorozwiniętym żeby pisać takie pierdoły... chyba że wasza wiedza o piłce ogranicza się do ekranu i kontrolera w brudnych łapach.

odpowiedz
ASD - 05.11.2021 / 08:02, *.106.67

Jusue "S.P.I.E.R...O.L.I.Ł.E.Ś." ten mecz - 2 karne przez Ciebie!!

odpowiedz
W.o.j.t.e.k. - 05.11.2021 / 07:25, *.waw.pl

Super!!! Może niech gra na stałe w rezerwach. Tylko też szkoda żeby je osłabiał. Musi coś robić za kasę którą zarabia. A do sprzątania to trochę za drogi.

odpowiedz
Kolega po szalu - 05.11.2021 / 07:18, *.plus.pl

Piąta kolumna najpierw Radom teraz to.

odpowiedz
Wieczny fan Mioduskiego - 05.11.2021 / 07:15, *.plus.pl

Jeżeli typ ma 2 mecze w pierwszej kadrze Portugalii a później gra w Izraelu i teraz jest u nas to wiadomo że coś z nim nie tak gdyby był dobry to oferty Legii by nawet nie rozważył. Typowy gracz na stojaka żeby tylko piłki wrzucać albo grać do najbliższego kolegi.

odpowiedz
Mimi - 05.11.2021 / 07:13, *.41.136

Super info

odpowiedz
M@c - 05.11.2021 / 01:38, *.chello.pl

I bardzo dobrze... Palant robi przewrotki w polu karnym...

odpowiedz
Dedi - 05.11.2021 / 02:30, *.plus.pl

@M@c :
Wystarczyło aby wybił to na różny.. tam naprawdę nie trzeba było przewrotki...
Lol

odpowiedz
Marcin - 05.11.2021 / 00:25, *.mm.pl

No i dobrze że Josue nie zagra w next meczu sprokurował nam dla Napoli 2 karne, dla tego gracza służy tylko ławka.

odpowiedz
KUCHARSKI NAPRAWDE BAYBAY!W SINĄ!DAL! - 05.11.2021 / 00:13, *.50.97

NASTĘPNY PRZECIĘTNIAK, DOBRY TYLKO NA NACIĄGNIĘTEGO NA CYRKI KUCHARSKIEGO PAN LUBUDUBU....MIODUSKI POBUDKAAAAA!

odpowiedz
Dedi - 05.11.2021 / 02:37, *.plus.pl

@KUCHARSKI NAPRAWDE BAYBAY!W SINĄ!DAL!:
No a kogo ma Kucharski do Legii ściągnąć?
Kastrati jest zły? Rezerwowy z Zagrzebia
na podstawowego z Dinama nas nie stać..
Na Neymara też nie.... Kogo mamy kupić?
Lepiej Polaków starych typu Grosicki?
Narazie u nas będą grać tacy zawodnicy jak Josue czy Martins bo nas właśnie stać na zawodników rezerwowych niezłych średniaków jak Slavia czy Dinamo albo zawdoników z pierwszych jedenastek klubów z drugiej lub trzeciej ligi Portugalskiej lub ewentualnie Hiszpańskiej Segunda Division.
Luqinhas jest niezły w Legii ale w topowych ligach on by przepadł jak ten Valencia Joel. Raz na jakiś czas trafi nam się zawodnik typu Odidja Ofoe którego po dobrym sezonie i tak. nam wykupią klubu z topu ligi Belgijskiej czy Holenderskiej. L


odpowiedz
PanTrener - 04.11.2021 / 23:26, *.chello.pl

SLabiutki graczyk, wiec to raczej wzmocnienie, jeszcze tylko jędza i wietes niech wypadna to jest szansa na wynik,
Dżosue jeszcze z pilka cos tam umie ale gra bez pilki to dramat, taki z niego Paskłato, niby technika jest ale nic wiecej

odpowiedz
Opoor - 04.11.2021 / 22:47, *.centertel.pl

Cała Legia śpiewa z nami, wyp...dalać z portugalami, cała Legia śpiewa z nami, wyp...dalać z bałkanami

odpowiedz
Juri - 04.11.2021 / 22:35, *.inetia.pl

W pierwszej połowie najlepszy na boisku.

odpowiedz
Dedi - 04.11.2021 / 22:11, *.plus.pl

Jego nie chcieli w Hapoelu bo kibice gadali że często mu odwala pod kopułą i że jest leniwy.. Choć talent ma.. nic się nie zmienia

odpowiedz
word!up - 04.11.2021 / 22:02, *.inetia.pl

U mnie na Orliku lepsi grają w piłkę . Ten koleś to kolejne nieporozumienie w Legii . On nic nie potrafi .Ciekawe ile zarabia ?

odpowiedz
Heheszek - 04.11.2021 / 23:19, *.chello.pl

@word!up: To gdzie ten Orlik? Byłbym zainteresowany pośrednictwem w przetransferowaniu kilku zawodników tam grających jak mówisz, że lepsi.
Mówiąc, że nic nie potrafi albo nie oglądasz meczów, albo się kompletnie nie znasz. To jedyny zawodnik, który technicznie nie odbiega od zawodników Napoli. Co innego, że głowa nie nadąża, ale to inny temat.

odpowiedz
Abcd - 05.11.2021 / 00:24, *.chello.pl

@word!up: Idź spac poloczku. Zarabia tyle ile Ci się nie śniło. Ty mu nie płacisz i nie Twój w tym interes.

odpowiedz
L - 05.11.2021 / 00:57, *.tpnet.pl

@Abcd: mylisz się „poloczku”. On zarabia dzięki nam kibicom chodzącym na mecze i zostawiających swoje pieniądze na stadionie. Gdyby nie było żadnych kibiców on nie zarobiłby złamanego grosza dlatego ty idz spać dzieciaku.

odpowiedz
Pablos - 05.11.2021 / 06:20, *.centertel.pl

@Heheszek: dokładnie ... ????

odpowiedz
grzesiek - 04.11.2021 / 22:02, *.centertel.pl

To wcale nie jest zly pilkarz. Powiedzialbym wrecz ze bardzo dobry.
Ale błędy z napoli fsktycznie karygodne i paskudne. Jak przedszkolak zachowal sie w polu karnym

odpowiedz
L - 04.11.2021 / 22:28, *.tpnet.pl

@grzesiek: O tym czy ktoś jest dobry nie decyduje jego potencjał tylko to jak faktycznie prezentuje się na boisku. Gość nie ma psychiki do grania na wysokim poziomie w piłkę i przez to nigdy nie zasługuje na miano "bardzo dobrego piłkarza". Co najwyżej można powiedzieć, że ma momenty kiedy jest "niezły" ale czy my Legia Warszawa naprawdę musimy się zadowalać kimś takim?

odpowiedz
grzesiek - 05.11.2021 / 08:59, *.centertel.pl

@L: jak burdel w klubie to kto ma grać dobrze? Wszyscy pilkarze graja ponizej swoich umiwjetnosci. Przyklad to luqinhas ktory jest najlepszy z "starych" zawodnikow Legii a wczoraj niczym sie nie wyroznial specjalnym. A za to ze josue nie wytdzymuje psychicznie to akurat nie pretensje do niego tylko do prezesa i wlaaxciciela ze zgotowal takie widowiska na Ł3 gdzie nawet kibice sie odwracaja od druzyny.

odpowiedz
grzesiek - 05.11.2021 / 10:02, *.centertel.pl

@grzesiek: obejrzalem powtorki tych "karnych" . Jak dla mnie nie bylo zadnych karnych. Futbolowe jaja a nie karne

odpowiedz
L - 05.11.2021 / 11:10, *.tpnet.pl

@grzesiek: ale ty durny jesteś

odpowiedz
MAHIR - 04.11.2021 / 21:57, *.play-internet.pl

Szkoda bo chciałem postawić że będzie karny dla leiester

odpowiedz
W - 04.11.2021 / 21:54, *.t-mobile.pl

Ten pajacyk w ogóle nie powinien więcej zagrac w Legii

odpowiedz
Adi - 04.11.2021 / 21:49, *.t-mobile.pl

Dzięki Bogu. Dość już ośmieszył nasz Klub.Mam nadzieję,że w zimie się pożegnamy.

odpowiedz
Kibic - 04.11.2021 / 21:47, *.net.pl

Oooo to dobrze ????

odpowiedz
Marcin - 04.11.2021 / 21:46, *.play-internet.pl

Niech nie wraca. On i Martins nie dla Legii. Dwa krasnale ogrodowe

odpowiedz
Albert77 - 04.11.2021 / 21:45, *.aster.pl

Proponuję dłuższy urlop... jak najdalej od Legii

odpowiedz
Kuchy King - 04.11.2021 / 21:45, *.vectranet.pl

I dobrze. Za to co odwalił przy karnych przydałby mu się mecz w rezerwach na ostudzenie głowy.

odpowiedz
piotrek9mln - 04.11.2021 / 21:45, *.tpnet.pl

No i gitara! Szkoda tylko że to było w polu karnym

odpowiedz
Kanion - 04.11.2021 / 21:41, *.play-internet.pl

Ufff.....

odpowiedz
ł3lover - 04.11.2021 / 21:38, *.chello.pl

Wzmocnienie zespołu.

odpowiedz
smok - 04.11.2021 / 21:38, *.vectranet.pl

znaczy jest nadzieja

odpowiedz