Lirim Kastrati - fot. Woytek /Legionisci.com

Kastrati powołany do reprezentacji

źródło: 90minut.pl

Lirim Kastrati z Legii Warszawa został powołany do reprezentacji Kosowa na mecz eliminacji mistrzostw świata z Grecją oraz towarzyskie spotkanie z Jordanią. Mecz z Jordanią zostanie rozegrany 10 listopada o godz. 18:00 w Prisztinie, a spotkanie z Grecją 14 listopada o godz. 20:45 w Atenach.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (9)

+dodaj komentarz
lemiesz - 06.11.2021 / 00:55, *.centertel.pl

Kosowo jest tylko serbskie!

odpowiedz
Kruk - 05.11.2021 / 21:42, *.play-internet.pl

Ile Kastrati ma na setkę? Dwie sekundy nad Zegrzem, jest szybszy nawet od G Laty...;)

odpowiedz
Darek - 05.11.2021 / 20:38, *.t-mobile.pl

Czy on kiedyś zagrał cały mecz w Legii?
Albo gra pierwszą połowę albo max 60 minut lub wchodzi w drugiej połowie i gra jakieś ogony.
Nie przygotowany do gry po 90 minut nawet raz w tygodniu.

odpowiedz
bizon - 05.11.2021 / 20:30, *.centertel.pl

Słaba musi być ta reprezentacja Kosowa, skoro powołuje tak słabych piłkarzy...

odpowiedz
Redi - 05.11.2021 / 20:12, *.play-internet.pl

Gra tak jakby to nie było tylko nazwisko...

odpowiedz
L69 - 05.11.2021 / 17:47, *.chello.pl

I niech już tam zostanie - surowiec potworny. Tyleż szybki, co tępy.

odpowiedz
Urban - 05.11.2021 / 17:39, *.virginm.net

Qrwa jaki on jest slaby

odpowiedz
Lopez - 05.11.2021 / 17:32, *.tpnet.pl

Trener tego Kosowa też widać że nie ogląda Ekstraklapy jak Sousa że go powołał

odpowiedz
Tym - 05.11.2021 / 16:22, *.net.pl

Taki miał być dobry nawet mu się biegać nie chcę masakra szrot i tyle w temacie może się kiedyś obudzi

odpowiedz