FIlip Mladenović - fot. Woytek / Legionisci.com

Mladenović powołany do reprezentacji

źródło: 90minut.pl

Filip Mladenović z Legii Warszawa został powołany do reprezentacji Serbii na mecz towarzyski z Katarem oraz spotkanie eliminacji mistrzostw świata z Portugalią. Mecz z Katarem zostanie rozegrany 11 listopada o godz. 18:00 w Belgradzie, a spotkanie z Portugalią 14 listopada o godz. 20:45 w Lizbonie.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (2)

+dodaj komentarz
tomiacab - 08.11.2021 / 17:57, *.18.128

Ale muszą mieć chu...ą reprezentację

odpowiedz
JFk - 06.11.2021 / 16:06, *.chello.pl

Mladenovic kiedy nie pajacuje, kiedy nie wykłóca się z sędziami i nie macha łapami tylko jest skupiony i skoncentrowany jak w meczu z Napili to kawał zawodnika.

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.