Marek Gołębiewski - fot. Woytek / Legionisci.com

Konferencja pomeczowa

Gołębiewski: Zagraliśmy padakę

Fumen, źródło: Legionisci.com

Marek Gołębiewski (trener Legii): Ten mecz mogę podsumować jak trener Czesław Michniewicz dwa tygodnie temu - przepraszam wszystkich kibiców za to, co musieli dzisiaj oglądać.

Stal Mielec niczym mnie nie zaskoczyła. Wiedziałem, że będą nastawiać się na grę z kontry i w taki sposób dostaliśmy dwie bramki. Trzecia była po stałym fragmencie gry.

Nie mam na szybko pomysłu co zrobić. Nie zrobiliśmy nawet pół kroku do przodu. To jest szereg działa, które musi zrobić zarząd, klub. Od tygodnia staraliśmy się pomóc zespołowi, ale jest jak jest. Jakich działań? Proszę pytać zarząd. Ja zrobiłem wszystko, co może zrobić trener. Zarówno pod kątem mentalnym, jak i zmieniliśmy ustawienie, postawiłem na zawodników, którzy mogą wejść i zmienić losy spotkania, ale efekt był żaden. To ciężkie chwile dla klubu.

Nie będę podejmować wiążących decyzji. Zagraliśmy padakę i mogę tylko przeprosić kibiców, bo oni zaprezentowali się z ekstraklasowej strony, a my nie. Mam diagnozę, ale musicie mnie zrozumieć, że jestem zdenerwowany w tej chwili i nie chcę tego powiedzieć.

Atmosfera jest grobowa. Zawodnicy siedzą w szatni i się nie odzywają. Jest tragicznie, po prostu cisza.

Badania krwi? Są robione regularnie - to chcę uściślić. A ich wyniki są...

WYNIKI SONDYJak oceniasz pracę Marka Gołębiewskiego na stanowisku trenera Legii?
SUMA GŁOSÓW: 14727
START: 30.10.2021 / KONIEC: 13.12.2021

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (185)

+dodaj komentarz
Zlb 82 - 09.11.2021 / 00:06, *.t-mobile.pl

Nagle lipne wyniki badań!!! Śmieszne.A Spartak i Leicester jakoś ograli i mocno za...suwali!!! Dziękuję!

odpowiedz
Jakubek - 08.11.2021 / 16:37, *.252.44

Ponad 90 roznych w ekstraklasie i 0 goli,stal jeden w meczu i bramka dobre co?

odpowiedz
mk - 08.11.2021 / 14:18, *.vectranet.pl

Żal to patrzeć

odpowiedz
MarioL - 08.11.2021 / 14:16, *.wanadoo.fr

W Legii jest potrzebny dobry,sprawdzony trener,a nie uczeń.

odpowiedz
Pawciu - 08.11.2021 / 12:45, *.net.pl

Psycholog w druzynie az sie prosi

odpowiedz
skrzat - 08.11.2021 / 12:31, *.centertel.pl

Szacun za szczerość.wypowiadajac się w ten sposób doskonale wie że świąt nie doczeka.a więc problem tkwi w szopenie i zarządzie.jednak z tymi zaległościami finansowymi musi być coś na rzeczy....





odpowiedz
Piotrek Ochota - 08.11.2021 / 12:27, *.t-mobile.pl

Kur...a to kto ma wstrząsnąć szatnią?!
Jaja sobie robicie?
No to nie ten rozmiar kapelusza.

odpowiedz
LEGIA TO MY - 08.11.2021 / 11:57, *..

nie mogę na Was patrzeć, dziady j...

odpowiedz
Łuki - 08.11.2021 / 11:23, *.tpnet.pl

Trenerze z całym szacunkiem ale nie ogarniesz tego syfu.

odpowiedz
AAA - 08.11.2021 / 11:11, *.chello.pl

Padakę?Jeszcze niedawno w tym żałosnym meczu ze Skolwinem widziałeś walke izaaangażowanie.
Chłopie weż przestań udzielać tych wywiadów.

odpowiedz
Brzytwa - 08.11.2021 / 10:18, *.com.pl

Czy Dan Petrescu byłby dobrym kandydatem na trenera Legii tu i teraz ?

odpowiedz
Sen o - 08.11.2021 / 09:49, *.play-internet.pl

Zacznijmy od wuefu są słabi motorycznie, szybkość, start do piłki za tym idzie gra 1 na 1 i w przodzie i w obronie. Pokłosiem tego żółte kartki no i straty bramek w końcówkach meczy. Nie ma zgrania, nie ma stałych fragmentów gry, strzelone bramki 12 w lidze i 3 w LE. Straconych szkoda pisać? Gdzie lider na boisku i w szatni? Czy w Zabrzu też będą Becki? Stado baranów na boisku bez składu i ładu. Osobny temat to transfery josue Kastrati czy Charatin zwlaszcza ostni 2 niby podstawowi gracze u siebie u nas zero. Kolejne przypadki po 2 Ukraińcach Szabanow i drugi przyjeżdżają na saksy?

odpowiedz
zaba285 - 08.11.2021 / 09:38, *.grupaping.pl

nie wiem czy to wuefista, czy trener. ale jedno mu trzeba przyznać - przynajmniej nie pier... głupot w formacie korpomowy. z drugiej strony co on może zrobić, jak piłkarze strzelają w bardzo dobrych sytuacjach jakby kopali piłkę do rugby?

odpowiedz
PLBBOY - 08.11.2021 / 09:26, *.inetia.pl

Ten pijak IKEA powinien wy********* z Legii.

odpowiedz
???? - 08.11.2021 / 08:59, *.plus.pl

Jak na moje winny jest Kucharski , kupuje szrot jeden na 5 wypali A niby mamy skauting. Ribeiro,Martina, nic do ich nie mam ale są za wolni nic nie grają do przodu tylko do tyłu lub w poprzek . Długo tu wymieniać ale moim zdaniem cofamy się na Maxa z trafnościa transferów o młodych że szkółki nie wspomnę

odpowiedz
Janek - 08.11.2021 / 08:41, *.play-internet.pl

Jak ktoś pisze ze tu żaden trener nie pomoże to lepiej niech nie pisze nic.Gołębiewski to nie jest trener na miarę takiego klubu jak Legia Warszawa.Mioduski dawaj Staśka albo Sousa !

odpowiedz
Domel - 08.11.2021 / 10:12, *.net.pl

@Janek : piszesz do wielce szanownego MOPa. Dawaj to pod żabkę

odpowiedz
grzesiek - 08.11.2021 / 08:33, *.centertel.pl

To co kurde im w tych badaniach krwi niby wychodzi do uja pana? W meczach w pucharach kondycyjnie nie wygladalo to nakgorzej. Pamiwtam sezony ze bylo gorzej.
Co wychodzi w tych badaniach, alkohol?

odpowiedz
lol - 08.11.2021 / 08:26, *..

szklem dupy nie utrzesz - tak sie koczy zabawa z kiepskimi trenerami i cookienkowa wyprzedaza kopaczy

odpowiedz
Ju(L)ius - 08.11.2021 / 08:00, *.vectranet.pl

Kto sprzątnie tą Stajnię Aug... Dariusza???!!!

odpowiedz
Po(L)ubiony - 08.11.2021 / 07:28, *.aster.pl

"Zarządzanie" zasobami ludzkimi, w wykonaniu Mioduskiego woła o pomstę do nieba. Do tego jest wzajemnie sprzeczne. Zbudował LTC (za kredyt i dotacje), chce akademię uczynić lewarem swojej działalności. Jednocześnie, opędza młodziaków, nieogranych i niepierzonych za śmieszne na rynku pieniądze. Na dokładkę, sprowadza leniwych cwanych wujów, którzy grają na odwal się, ale zarabiają jak w lidze z pierwszej europejskie dziesiątki. Żeby jeszcze było mało, własnych młodziaków, wprowadza do drużyny gdy nie ma wyjścia, bo najchętniej ganiałby ich po boiskach czwartoligowych. Przykład: Warchoł grał w IV lidze, do 25-tego roku życia! Teraz w Płocku ma zdobyte 7 goli..... Praszelik, Mosór... Przecież u nas powinni grac jeszcze Szymański, Karbownik i Majecki! A mamy Emreliego, Jozuego, Kastratiego... którzy graja jak chcą. Sprzedani i odstrzeleni Polacy, więcej przynieśli by kasy Miodemu, gdyby grali w mocnej, grającej w europejskich rozgrywkach Legii. No i trzon drużyny byłby polski. A tak, olewani, popychani, z niskimi płacami Polacy wk....ieni patrzą na kontrakty leniwych pastuchów, którzy na dzień dobry, mówią, że Legia to przystanek do lepszej ligi. A potem nasi walą nam gole na Ł3, i nie chcą się cieszyć... Tylko to nam zostało. Mioduski. przestań męczyć siebie i nas i idź stąd!!!!

odpowiedz
Ju(L)ius - 08.11.2021 / 07:58, *.vectranet.pl

@Po(L)ubiony: Dokładnie!!! Od tego się wszystko zaczęło... A Pogoń, Lechia, Raków powolutku sukcesywnie rozwijały się... Mioduski wręcz odwrotnie...

odpowiedz
Ja1916 - 08.11.2021 / 08:10, *.vectranet.pl

@Po(L)ubiony: nic dodać, nic ująć

odpowiedz
Hiszpan - 08.11.2021 / 08:19, *.telnaptelecom.pl

@Po(L)ubiony: W punkt...

odpowiedz
BradTwójPitt - 08.11.2021 / 07:28, *.centertel.pl

Legio nie martw się, na zapleczu nie jest źle. Puszcza przyjedzie, Resovia przyjedzie, Ruch (jak awansuje). Polsat pokaże (z Iwanowem albo Kowalskim sweet focie sobie strzelicie). A potem po krupnioku i na dicho. I o ile niższe koszta utrzymania ekipy (na jedzeniu dla Boruca zaoszczędzicie) i więcej krajowych zawodników zagra.

odpowiedz
Hiszpan - 08.11.2021 / 07:40, *.telnaptelecom.pl

@BradTwójPitt: I pensją Josue wszystkich się ogarnie łącznie z 2 zespołem.

odpowiedz
Hiszpan - 08.11.2021 / 07:26, *.telnaptelecom.pl

Trenerze padakę to zagracie po porządnie przepracowanej zimie. Teraz gracie co najwyżej ujnie....

odpowiedz
Hiszpan - 08.11.2021 / 07:23, *.telnaptelecom.pl

Megaloman Team Daro&Rado zawsze chcieli być sławni i przejść do historii. I są blisko. Jak spuszczą Legię do 1 ligi będą wieczni na kartach historii.

odpowiedz
Mimi - 08.11.2021 / 06:58, *.datapacket.com

tutaj żaden trener nie pomoże, przy takim właścicielu i zarządzie nic się nie zmieni; zawodnicy nie chcą grać dla tych ludzi

odpowiedz
Hiszpan - 08.11.2021 / 06:51, *.telnaptelecom.pl

Jakby mieli biegać w takim tempie jak Pogoń z Rakowem to by w całej Warszawie butli z tlenem zabrakło.

odpowiedz
Hiszpan - 08.11.2021 / 06:45, *.telnaptelecom.pl

Do redakcji:
Czy można prosić o wywiad rzekę z arcykapłanem Darkiem i arcykapłanem Radkiem? Tytuł Małpy z brzytwą. A jak się Ci nasi geniusze rozkręcą to powstanie książka, film a może nawet nowa religia.

odpowiedz
Wolfik - 08.11.2021 / 13:07, *.play-internet.pl

@Hiszpan: Dobre.. :).

odpowiedz
NIE DLA NAS FORMA ZŁA - 08.11.2021 / 03:25, *.centertel.pl

Kiedy wy k...a się nauczycie że w Polsce czy za granicą powinniście bronić całym zespołem od połowy boiska i kontry kontry kontry itd. bo atakiem pozycyjnym nie potraficie i nie będziecie potrafili za wysokie progi dla tych najemników

odpowiedz
kalosz - 08.11.2021 / 01:23, *.mm.pl

ciekawe czy selekcjoner by dał rade?:)

odpowiedz
Czuki - 08.11.2021 / 00:48, *.tpnet.pl

I kiedy zagrają w końcu Kostorz i młody Włodar ? No wiem , Kacper trochę minut zagrał , ale Włodarczyk to chyba prawie wcale . Warto ich próbować , bo nigdy nie wiadomo , kiedy taki młody może odpalić (w sensie dobrze zagrać) . Kowalczyk kiedyś pięknie odpalił - i to jak .

odpowiedz
Czuki - 08.11.2021 / 00:42, *.tpnet.pl

Napastnicy nie powinni robić ani w obronie , ani na skrzydłach , nie cofać się w ogóle po piłkę . Takie koleżeństwo napastników względem rozgrywających lub skrzydłowych kończy się tym , że w ataku zazwyczaj jest jedynie jeden napastnik , a drugi cofnięty albo z boku i oddaleni są za bardzo od siebie . A Napastnicy powinni ciągle atakować i polować , a nie pomagać słabemu rozegraniu . Dziś było trochę więcej strzałów - ale jakie niecelne ... Ta niecelność mnie zastanawia . Może chodzi o buty ? Może coś jest nie tak z butami ? Całkiem poważnie przeszło mi to przez głowę .

odpowiedz
W(L) - 08.11.2021 / 06:33, *.chello.pl

@Czuki: Jak o buty chodzi,to trzeba zmienić na Wegańskie takie jak ma Pogba,jpr........

odpowiedz
Czuk - 08.11.2021 / 18:01, *.tpnet.pl

@W(L): hehe , wegańskie ...

odpowiedz
TERAZ ALBO NIGDY! - 08.11.2021 / 00:06, *..

JAK TRENER CHCE POZNAĆ PRAWDE O TRAGICZYCH WYNIKACH MUSI SPĘDZAĆ 48 GODZIN Z ZAWODNIKAMI DBAĆ O SZCZEGÓŁY TU NIE MA CO LICZYĆ NA DYREKTORA I KIEROWNIKA ONI TYLKO ODWALAJĄ ROBOTE

odpowiedz
BRUDY I ZANIEDBANIA w LEGII! - 08.11.2021 / 00:02, *..

CZYLI MIODUSKIEGO WIZJA TAK WYGLĄDA?NIE MOŻE POZWALNIAĆ LUDZI KTÓRZY NIE DAJĄ NIC DOBREGO LEGII?TERAZ OPLACA 2 TRENEROW?NIE ZWOLNI NIKOGO BO SIE BOI PLACIĆ?CO TO ZA UMOWY CO TO ZA KONTRAKTY?!

odpowiedz
Tylko Legia - 07.11.2021 / 23:42, *.orange.pl

Trenerze na co Pan czekał? Czemu Pan nie zrobił zmian po pierwszej połowie?; Dlaczego Emreli grał z boku? Po co nam trzech środkowych pomocników, którzy oprócz Szlisza i tak nie walczą w obronie? Czy tak trudno zdjać Josue, Emreliego przesunąć na środek obok Perharda, na bok Skibickiego lub Kastratiego. Jak by nie szło dalej zdjąć Perharda lub Emreliego i wstawić Kostorza lub nawet Lopesa.? Przecież do tego nie trzeba mieć licencji UEFA pro.
Niech Prezes na kolanach przeprosi Vukowica lub namówi Czerczesowa. Na drugą opcję nas pewnie nie stać bo już płacimy dwóm trenerom.

odpowiedz
Greg - 07.11.2021 / 23:30, *.chello.pl

Za 90% tego co jest odpowiadaja Kucharski z Mioduskim. W ostatnim czasie sciagneli nieznanych Jasura, Szabanowa, Celhake, Charatina, Ribeiro, Kastratiego, Rose, Abu Hanne, Johanssona, z ktorych nikt sie nie sprawdzil, z transferow wypalil tylko Emreli. Pytanie dlaczego nie siegaja tak jak kiedys (Brzyski, Jodlowiec, Pazdan, Hamalainen, Kante, Carlitos, Novikovas czy nawet Maczynski) po sprawdzonych ligowcow, loderow innych druzyn, po ktorych wiadomo, czego sie spodziewac i ze nie zawioda. Wystarczyloby chocby ze 3 wziac z grona takich jak van Amersfoort, Imaz, Ivi, Cebula, Yeboah, Zech, Stipica, Triantafylopoulos czy nawet Wolski i Kun i zespol od razu poszedlby do gory, a pewnie wystarczyloby 500 tys euro, max milion, na co nas stac. To oni wola sciagac wynalazki i sie dziwia, ze nie wychodzi. Slisz i Martins sa do natychmiastowego przesuniecia do rezerw, w kolejce nastepnie jak tylko ktos nie bedzie gryzl trawy.

odpowiedz
Oni są dobrzy - 08.11.2021 / 05:28, *.centertel.pl

@Greg: tylko nie ma kto tego toearzystwa wziasc zz ryj i nie bać sie spuscic wrazie w do rezerw albo spakowac i won ...

odpowiedz
peru123 - 08.11.2021 / 09:55, *.plus.pl

@Greg:
Bo Mioduski uważa się za wizjonera, on ma plan że tanio zakontraktuje, odbuduje a potem może zarobi, za wyróżniających się trzeba zapłacić , a na takim Miaczynskim się spalił.

odpowiedz
wo(L)o - 08.11.2021 / 10:20, *..

@Greg: sam sobie przeczysz... Ściągać liderów ekstraklasy... Ale Slisza to do rezerw zesłać... A może powiesz jakim to wzmocnieniem był Carlitos lub Mąka?

odpowiedz
kyle - 07.11.2021 / 23:23, *.orange.pl

Jak spadną, to rezygnuje z C+. Chociaż plus bedzie taki, że Polsat tańszy.

odpowiedz
Curragh - 08.11.2021 / 09:55, *.plus.pl

@kyle: za rok canal plus nie bedzie mial juz prawie zadnej ligi

odpowiedz
Przemek - 07.11.2021 / 23:22, *.aster.pl

Za te kompromitujące występy zasługują tylko na Staszka lub Dragomira Okukę. Błagaliby żeby dany dzień się jak najszybciej skończył . Nie byłoby podskakiwania i opier... się. Ale potem byłaby siła do biegania i walki ,a bez tego mimo upływu lat nie da się wiele osiągnąć. Jak Staszek za drogi to niech tylko zrobi obóz przygotowawczy a jak nie to Kuka Kuka Kukułeczka Kuka ! Kuka Kuka Dragomir Okuka ! ( jak chłop mam nadzieję jeszcze żyje )

odpowiedz
robert60 - 07.11.2021 / 23:07, *.chello.pl

Trener zna diagnozę ale nie powie. Niestety to co się dzieje na boisku raczej pokazuje, że trener nie wie i nie potrafi. Właściwie to trzeba mu współczuć bo jego kariera trenerska właśnie się wali. I nie ma dobrego wyjścia - jak odejdzie to źle bo sobie nie poradził, jak zostanie to i tak go wyrzucą bo sobie nie poradził i nie poradzi.
A Legia potrzebuje dobrego, rozsądnego trenera, który będzie potrafił samodzielnie podejmować decyzje o składzie i ustawieniu. Taki trener do przerwy zimowej nie przegra już meczu w lidze (nie liczę na wygrane ale remisy są realne). Ciężko przepracuje z drużyną przerwę zimową (by wygrywać w lidze trzeba mieć siły na pressing na połowie przeciwnika) a na wiosnę wygra wszystko.

odpowiedz
Do robert - 07.11.2021 / 23:18, *.orange.pl

@robert60: to nie jest kwestia trenera, tam coś się dzieje, ale nikt nie raczy powiedzieć/napisać co dokładnie. Bo gdyby oni byli tak słabi jak grają, to brać Ojrzyńskiego. To byłby ten moment.

odpowiedz
robert60 - 08.11.2021 / 00:08, *.chello.pl

@Do robert: To tym bardziej od zaraz potrzebny jest trener z jajami. Jeśli jest włoski strajk, to powinien wystawiać takich co chcą grać (o kasę niech się sądzą po sądach) - nawet jak będą słabsi od obecnie grających to wyniki gorsze już nie będą. A jeśli się kłócą w zespole to powinien to przeciąć i najwyżej szkodników odstawić.

odpowiedz
Hiszpan - 07.11.2021 / 23:02, *.telnaptelecom.pl

Są plusy po spadku. Bilety max 10 zł. Kiełba na stadionie max 5 zł nie 20 jak teraz. Wrócą Furman , Wolski , Kuchy , Jasiu Gol i z młodymi powalczą o powrót. Nie będzie już Kucharskiego i Mioduskiego. Dla mnie może być.

odpowiedz
Przemek - 07.11.2021 / 23:13, *.aster.pl

@Hiszpan: Żarty żartami bo cały czas nie dopuszczam myśli o spadku. Myślę, że na wiosnę mocno pójdziemy w górę. ( z tym, że puchary prze ligę to raczej mrzonka) Jedno jest pewne, po spadku ekipa kibicowska by się bardzo mocno skonsolidowała , nie byłoby pikników i wynikowców. Policzylibyśmy się i uważa, że ta liczba byłaby mimo spadku imponująca.

odpowiedz
Wolfik - 08.11.2021 / 00:07, *.play-internet.pl

@Hiszpan: Tyle, że jak Mioduski zabierze zabawki, to bedziemy grać 3-iej lidze a nie 1-ej. Bo chyba nie wierzysz, że Lesniodorski tutaj wróci na białym koniu....

odpowiedz
peru123 - 08.11.2021 / 09:58, *.plus.pl

@Wolfik:
Przeżyliśmy Romanowskiego, który zabrał zabawki to i przeżyjemy Mioduskiego

odpowiedz
daro - 07.11.2021 / 22:56, *.net.pl

Co robi teraz Wdowczyk? Ostatnio wykładał w Wirtualnej Akademii Piłkarskiej. Moim zdaniem on by zrobił porządek w szatni i piłkarzyki zaczęliby wreszcie grać! Przecież nie zapomnieli od wiosny jak się gra w piłkę! Odpowiednia motywacja, mocny bodziec i powinno to ruszyć!

odpowiedz
Edziu - 08.11.2021 / 00:28, *.tpnet.pl

@daro: On jest trochę po przejściach , można powiedzieć . Ale też myślę , że jeszcze mógłby ogarnąć sytuację . Wdowiec ma charakter i nikt mu na głowę nie wejdzie . A w każdym razie kiedyś tak było .

odpowiedz
Luu - 07.11.2021 / 22:44, *.centertel.pl

Prawda jest taka, że Emreli ma setkę na 2-2, na początku drugiej połowy. Gość, który 2 miesiące temu strzelał jak na zawołanie, strzela wyżej niż tzw. łapacze za bramką.

odpowiedz
kdarek - 07.11.2021 / 22:41, *..

Jak oceniać tych gości skoro kolejny mecz w plecy. Na 3 moim zdaniem Miszta, nie powinien grać w Legii przy takich umiejętnościach i braku autorytetu w obronie, ale to nie jego wina. Wieteś bo bramkę strzelił. Reszta może się i starała. Na 1 Pekhard nie lubie tchórzy, Jędza nie mamy kapitana, Slisz stacza sie w muł. Nazwisk obcokrajówców nawet nie chce pamiętać,

odpowiedz
Trener Bramkarzy - 07.11.2021 / 22:38, *.vectranet.pl

Panie trenerze juniorów/Wuefisto daj sobie spokój, Twój poprzednik nie miał autorytetu, ale miał chociaz, jakieś pojęcie... ty się uczysz.. a i tak grajki robią to co chcą, trzymanie dzis 90 minut na boisku sabotazysty Slisza i ślepego Pekharta to twoja zasługa... w 9 to i Milan by tu nie wygrał...Jesteś Marionetką i nie podejmujesz decyzji, kieruje za kurtyny marionetkami Kucharski... żyjąc jak król z procentów od transferów, ktoś tu wcześniej napisał, czemu gra Ślisz... choć prezentuje boiskowo, intelektualnie i fizycznie poziom b klasy.. muszą się zwrócić wtopione 1,5 miliona Ojro, albo chcociaz część... Klub dryfuje na dno... Masakra... Tylko Trener zamordysta tu pomoże i zelazna dyscyplina, tylko kto będzie chciał...

odpowiedz
Arc - 07.11.2021 / 22:44, *.vectranet.pl

@Trener Bramkarzy: amen.

odpowiedz
Hiszpan - 07.11.2021 / 22:54, *.telnaptelecom.pl

@Trener Bramkarzy: Działania Kucharskiego śmierdzą na kilometr. Może jakieś zbiorowe zgłoszenie do prokuratury?

odpowiedz
LEGIA - 07.11.2021 / 22:36, *.mm.pl

Brakuje Benny Hilla i Jasia Fasoli

odpowiedz
NIE DLA NAS FORMA ZŁA - 07.11.2021 / 22:31, *.centertel.pl

Jeszcze tylko Jacha Jeboacha tutaj brakuje

odpowiedz
Przemek - 07.11.2021 / 22:30, *.aster.pl

A tak na marginesie oglądam mecz Milan - Inter i słyszę, że gracz Milanu Tonalli tak się identyfikuje i kocha klub , że wyraził zgodę na obniżkę pensji żeby tylko zostać w Milanie. A ilu naszych piłkarzy by tak zrobiło ? ( oprócz bramkarzy ) Zarząd popełnił bardzo duży błąd sprowadzając na wielką skalę piłkarzy , którzy kompletnie nie są przywiązani do klubu i miasta. Mamy teraz tego opłakane skutki.

odpowiedz
Kibic Legii - 07.11.2021 / 23:18, *.centertel.pl

@Przemek: to kogo na poziomie Legii związanych z klubem i miastem byś sprawdzil? Możemy grać wychowankami tylko jakby Ci to powiedzieć... Lepiej grać nje będą

odpowiedz
Donald Trump - 08.11.2021 / 01:47, *.centertel.pl

@Kibic Legii : ja obstawiam że gorzej grać nie będą zakładam się o flachę.

odpowiedz
Są są .. - 08.11.2021 / 03:14, *.tpnet.pl

@Kibic Legii : No przecież młody Włodar się nie może doczekać jakiejś konkretnej liczby minut w Ekstraklasie . Czesław nie dał mu szansy , Marek też nie daje mu żadnych minut na razie . Kostorz też rzadko gra w Jedynce , Ciepiela chyba też nie zagrał w tym sezonie .

odpowiedz
Przemek - 08.11.2021 / 08:44, *.aster.pl

@Kibic Legii : Zerknij tylko kto nam dziś bramki strzelał, dwóch strzelców było wcześniej związanych z Legią.

odpowiedz
Mr Martini - 07.11.2021 / 22:29, *.orange.pl

Albo przyjdzie normalny trener, albo Marek Gołębiewski, będzie co chwila powtarzał, że jest mu wstyd, że zagraliśmy padakę, że zrobiliśmy coś tam. Normalny trener potrzebny od zaraz. I jeszcze jedno? Gdzie się podziało obrońcy Boruca, który miał wyczyniać cuda?

odpowiedz
Yeti - 07.11.2021 / 22:19, *.vectranet.pl

Mioduski, co zrobiłeś z Legii???

odpowiedz
Przemek - 07.11.2021 / 22:12, *.aster.pl

Od początku było wiadomo , że to dla niego zbyt duży rozmiar kapelusza. Odpowiedzialność za to biorą jednak przede wszystkim zarządzający klubem . Wiedziałem, że nic z tego nie będzie, ale nie zdjęcie Slisza w przerwie dzisiejszego meczu oznacza dla mnie, że ten trener działa na szkodę klubu. Nie mówię , że jest to umyślne działanie , ale jest też tzw. wina nieumyślna. Powinien powiedzieć nam kibicom prawdę , a nie robić jakieś niedopowiedzenia ! Bo co my mamy myśleć: nie płacą im od dłuższego czasu pieniędzy ? piłkarze piją ? grają u buka ? trzeba kilku ich przeniesieć do rezerw bo destabilizują atmosferę i nie ma na to zgody zarządu ?Jakie działanie ma podjąć zarząd ? Od Legii nigdy się nie odwrócę, nawet jak spadniemy to będę jeździł ! Ale do jasnej cholery , chcę znać prawdę , nawet jak ta prawda będzie bardzo bolesna! Jeżeli jak twierdził jest kibicem Legii to przynajmniej na tyle go powinno być stać !

odpowiedz
Fan Fan Fan - 07.11.2021 / 22:25, *.chello.pl

@Przemek: Mordo już Ci wszystko wyjaśniam. Będziesz spokojniejszy jak się dowiesz. 7 gra w buku i za to co wygrają reszta pije.

odpowiedz
artekketra - 07.11.2021 / 22:29, *.autocom.pl

@Przemek: Pełna zgoda - dodatkowo późniejsza zmiana Martinsa a zostawienie Slisza...

odpowiedz
Przemek - 07.11.2021 / 22:31, *.aster.pl

@Fan Fan Fan : Nie bardzo mnie to uspokoiło:)

odpowiedz
Fan Fan Fan - 08.11.2021 / 11:43, *.t-mobile.pl

@Przemek: Mordo chciałem dobrze a wyszło chu.... o :)

odpowiedz
Bułkowski - 07.11.2021 / 21:49, *.t-mobile.pl

To jest zespół który jest wydolnościowy fizycznie tylko na ligę i puchar Polski to jest max! Poziom piłkarzy przeciętny. Ofensywa tragedia! Najlepsza ekipa skończyła się na przełomie sezonu 2016/2017. To był moment żeby budować klub na lata. Niestety został rozsprzedany... Późniejszy sukcesy były osiągnięte słabością ligi polskiej... przykre

odpowiedz
Pytanie - 07.11.2021 / 21:48, *.orange.pl

Jest tyle osób blisko klubu - czy wreszcie ktoś będzie miała jaja i napisze/powie, co tam się stało/dzieje w środku?

odpowiedz
Mateusz - 07.11.2021 / 21:46, *.chello.pl

Z całym szacunkiem ale Marek Gołębiewski nie zasługuje żeby być trenerem takiego klubu jakim jest Legia Warszawa.Gość oderwany od rzeczywistości niech zaśpiewa kawiarenki

odpowiedz
JFk - 07.11.2021 / 21:46, *.chello.pl

Zarząd...gdzie jest Boruc?!?!?

odpowiedz
Kibic LEGII od 53 lat - 07.11.2021 / 21:39, *.tpnet.pl

MIODUSKI - Masz teraz 2 tygodnie przerwy - idealny moment,żeby zatrudnić normalnego trenera z jakimś doswiadczeniem a nie z IV LIGI !!! Przyznaj sie do bledu z Gołebiewskim - dla dobra LEGII !!!!!!!!!!!!!!!

odpowiedz
Fan Fan Fan - 07.11.2021 / 21:37, *.chello.pl

Jakie wyniki badań są to wiadomo . Nie spodziewaliście się ze będą aż tak słabe. Tylko to nie jest wina Trenera Michniewicza i jego sztabu. Można się domyśleć co jest przyczyną .... Bez komentarza

odpowiedz
Kibic Pogoni - 07.11.2021 / 21:36, *.chello.pl

Niestety sądzę, że pan Gołębiewski sam jest przytłoczony zadaniem jakie go czeka. Sam pamiętam jak kilka lat temu Pogoń złapała mega dołek za Macieja Skorży i odbiła się dopiero za Kosty, który dotarł do piłkarzy zaczynając od drobnych rzeczy. Z tym że w Pogoni było więcej graczy którym zależało na klubie w którym graja wiec może tu trzeba wziąć trochę ludzi z rezerw aby gryźli trawę i zdobyli jakikolwiek punkt na przełamanie.

odpowiedz
Andrzej - 08.11.2021 / 03:18, *.tpnet.pl

@Kibic Pogoni: Zgadza się , też tak myślę . Pozdro .

odpowiedz
Szpic - 07.11.2021 / 21:35, *.chello.pl

Tu i Mourinho nie pomoże bo to nie kwestia trenera. Jako pierwszy do wyj...ia na pysk powinien polecieć Kucharski, a zaraz za nim Martins, Lopes, Josue i na dokładkę Slisz. Jędza to powinien powoli zacząć szlifować ławkę rezerwowych, a Miszta ma jeszcze wiele nauki przed sobą. Słowem zmiany, zmiany i zmiany, bez tego będzie takie dno.

odpowiedz
Andrzej - 07.11.2021 / 21:33, *.plus.pl

Może ktoś kiedyś napisze co się dzieje w klubie bo to nie jest jakiś dolek czy gorsza forma.

Decyzje podejmowane w klubie to dramat, zniszczyli Kochalskiego którego wzięli, nie dali szansy i oddali do Radomiaka, gdzie wcześniej szsnse dostal inny. My nie mamy bramkarza a Kochalski nie gra.

Marnujemy wiele setek aby za chwile stracić bramki po pierwszych akcjach drużyn przeciwnych. I to nie raz, dwa.

Mamy 90 rzutów różnych w tym sezonie i żadnej bramki. Mamy setki dosrodkowan i nic a tu taki najmniejszy Zahovic z pięciu metrów strzela glowa, brak obrońcy i ręcznik przyspawany do lini. Tak jak dziś Sitek strzela po podaniu wzdłuż bramki z 5 metrów a ręcznik stoi a u nas podanie Mladenovica do Pekhart i Strączek wychodzi nawet na 11 metr i przecina podanie. Jeden rzut rozny Stali i gol z 11 metra, recznik stoi, przy słupku nikogo.

Taki Wieteska w Górniku 40 m i 7 bramek, w Legii 130 m i 4 bramki, raptem zatracił umiejętności uderzania glowa.

Ciężko wymienic nazwiska zawodniow Stali czy Piasta i robia z nami co chcą.

odpowiedz
Vuko - 07.11.2021 / 21:27, *.tpnet.pl

O co wam chodzi? Piłkarze są przemęczeni i za mało zarabiają. Trener wypalony doswiadczeniem w topowych klubach. Dyrektor sportowy szykuje bombę transferową, a prezez w uefa załatwia awans do lm.

odpowiedz
KaroL - 07.11.2021 / 21:21, *.chello.pl

Albo to mamy rzut wolny 25 metrów muci strzelił dwa gole w Albani ale nie może strzelić bo król lewej obrony musi zje....

odpowiedz
Arc - 07.11.2021 / 21:41, *.vectranet.pl

@KaroL: święta racja. Muci pokazał, że ma uderzenie, a Mladen już nawet dośrodkować celnie nie potrafi. Za takie wrzutki jak nasi kopacze serwują w poważnych klubach nawet ławki rezerwowych by nie powąchali.

odpowiedz
(L) - 07.11.2021 / 21:21, *.tpnet.pl

Jak ten patałach loczek mógł zatrudnić tego człowieka jako trenera? Przecież to jest sabotaż. On nie ma pojęcia co ma zrobić w tym momencie. Niech ich Jędza trenuje, gorzej nie będzie...

odpowiedz
Luis - 07.11.2021 / 22:23, *.chello.pl

@(L):
Serio uważasz że problemem jest trener ??
To tkwij w tym dalej

odpowiedz
Borubar - 07.11.2021 / 21:19, *.t-mobile.pl

Rzezniczak oficjalnie liścia zebrał , a nie było tak źle. Kto Legię prowadzi pytam się!!!

odpowiedz
KaroL - 07.11.2021 / 21:17, *.chello.pl

To też wina Czesia arkowca z Gdyni

odpowiedz
L - 07.11.2021 / 21:15, *.inetia.pl

gołebiewski, wypowiedz się co z królem arturem, nagle zniknął bo wyczuł padakę?

odpowiedz
KaroL - 07.11.2021 / 21:15, *.chello.pl

Martins won ty grasz jak byś miał kij w du.... tak wolno to nie gra video

odpowiedz
Mck - 07.11.2021 / 21:06, *.t-mobile.pl

Powiem wam tak. Są naciski aby Slisz gral bo wydane 1.5 euro i musi grac bo są nim załamani i modlą się o klienta za 1 bańkę..Bramka na 1-2 jest jego..Jak zwykle pasywnie na alibi zamiast doskoczyć to sie cofa..Juz bylo kilka tak meczy zawalonych.To jest Moze okręgówka taki poziom..Kucharski dramatycznie prowadzi transfery..Tak wydawać pieniadze Dariusza a ten ślepy czy jak..Juz jak byl Żewłakow i Lesniodorski to Była Ekipa..Oni jakby wpadli do szatni to zrobiliby porzadek..Żewłakow jaki był taki był ale to nasz Warszawiak a nie cham z Łukowa..Traktor mu dac i pole do orania a nie nasza Legie..

odpowiedz
Gclw - 07.11.2021 / 21:18, *.play-internet.pl

@Mck: wygląda na to, że nie wiesz który Kucharski pracuje w Legii... Co za kretyński wpis zrobiłeś... Poziom Twojego komentarza gorszy od gry tych wkładów do koszulek.

odpowiedz
Mvk - 07.11.2021 / 21:28, *.t-mobile.pl

@Gclw: hehe Sorry ale Radosław to jaki jest..No chyba nie wiem..Moze Kucharczyk Radzio..A może Tadziu czytasz i sie bronisz marnie..hehe

odpowiedz
Mich - 07.11.2021 / 21:30, *.207.80

@Mck: walnij barana w ścianę to może deko rozumu do ciebie dotrze głąbie, były piłkarz Legii z Łukowa Cezary Kucharski , Łuków Dobry Fanklub, Ty żenada

odpowiedz
Haha - 07.11.2021 / 21:31, *.t-mobile.pl

@Gclw:A kto jest Dyrektorem Jak nie Kucharski?? CHYBA ON JEST ODPOWIEDZIALNY..

odpowiedz
Moze - 07.11.2021 / 21:34, *.t-mobile.pl

@Mich: Ale co Chłopek to chłopek..Nawet wygląda jak chłopek..

odpowiedz
Arc - 07.11.2021 / 21:37, *.vectranet.pl

@Gclw: fakt, że nie ma pojęcia, że to inny Kucharski, król okazji outletowych odpowiada za "transfery". Trafnie jednak wyłapał to co reprezentuje ten garaga Slisz. W każdym meczu asekuracyjnie i na alibi, zero walki i pomysłu. Oferma jakich mało. Wszyscy przy takim prezesie i "szpeniach" od zarządzania klubem opchną nam byle kozę, a najlepszych od nas zabierają bo te szpenie cieszą się, że banieczka z transferu wpadła.

odpowiedz
Gclw - 07.11.2021 / 21:39, *.play-internet.pl

@Haha: oczywiście, że on jest odpowiedzialny, ale on nie jest z Łukowa. Z Łukowa pochodzi Cezary Kucharski. A ponad to, Łuków zawsze za Legią, więc niech nie obraża ludzi pochodzących z tego miasta!

odpowiedz
Mvk - 07.11.2021 / 21:42, *.t-mobile.pl

@Gclw: To zobacz sobie Skąd Radosław
Kucharski pochodzi..Juz mniejsza o to ale jak tak się kłócisz to chociaż sprawdź..Gdzie się urodził a później powiedz ze to nie o tego chodzi..Jeden i drugi Jest z Łukowa.hehe

odpowiedz
Mck - 07.11.2021 / 21:44, *.t-mobile.pl

@Arc: Radosław Kucharski tez pochodzi z Łukowa..

odpowiedz
Hehe - 07.11.2021 / 21:50, *.t-mobile.pl

@Mck: kibicie a nie wiedzą jakiego maja Dyrektora..Moze myśleli ze Z Mokotowa..Gorniego Mokotwa prawowity Warszawiak a tu Zonk..Z Łukowa moze byc tylko jeden Dobry Kucharski dwóch to za dużo jak na tak małe miasto..

odpowiedz
Novacco - 07.11.2021 / 22:50, *.55.253

@Hehe: przekopałem internety i Radosław Kucharski jednak też jest z Łukowa. Zatkało?

odpowiedz
Hehe - 07.11.2021 / 23:09, *.t-mobile.pl

@Novacco: No o tym napisalem tylko szyderczo..Kibice i nie wiedzą skąd pochodzi a to w sumie tak ważna postac w naszym klubie..A jak cisnęli mck..haha sami niech wezmą rozpęd i wala w ścianę..

odpowiedz
jaro - 08.11.2021 / 13:59, *.chello.pl

@Gclw: dokładnie nie wie o jakim kucharskim pisze,ale as

odpowiedz
Aaaa - 07.11.2021 / 21:05, *.plus.pl

Dlaczego nie mogą grać piłkarze z rezerw?
Cały pierwszy skład do wymiany.
Proste.
Dajmy młodych przynajmniej nie będzie wstydu.
Piłkarze powinni bilety kibicom kupować.

odpowiedz
Jurek - 07.11.2021 / 21:05, *.inetia.pl

Jestem amatorem piłkarzem. Proszę o 25% zarobków Pekharta albo Mladenovica . Jestem pewien , że zagram lepiej .

odpowiedz
Karol - 07.11.2021 / 21:04, *.chello.pl

Leszka . O chociaż na chwilę co panienki przeciągnie

odpowiedz
KaroL - 07.11.2021 / 21:02, *.chello.pl

Tu są gracze którzy wolą grać w Ps w gry video martins Lopez i cała Portugalia plus teraz luki do nich doszedł taki grać który w zeszłym zezonie przerastał ligę to teraz gra piach.

odpowiedz
Hiszpan - 07.11.2021 / 21:00, *.telnaptelecom.pl

Jednak El Loco nadal zaskakuje. Skąd on wynalazł tego Marka? Przecież to niebezpieczny świr...

odpowiedz
Darek - 07.11.2021 / 21:00, *.chello.pl

Dobrze że zmienił Miodek trenera.
Piłkarzyków brać za ryje i się nie żałować.

odpowiedz
Kibic - 07.11.2021 / 20:54, *.net.pl

Entliczek pentliczek co zrobi...............
Mioduski:
a) Sprzeda klub
b) dalej będzie brną w bagno i pogrąży Legię
c) jakimś cudem wyjdziemy z kryzysu
???????

odpowiedz
zxm, - 07.11.2021 / 21:02, *.vectranet.pl

@Kibic: b)

odpowiedz
Abcd - 07.11.2021 / 21:19, *.chello.pl

@zxm,: zdecydowanie - b).
Proszę zaznaczyć, definitywnie.

odpowiedz
wie(L)un - 07.11.2021 / 21:27, *.plus.pl

@Kibic: zdecydowanie b

odpowiedz
M - 07.11.2021 / 21:30, *.play-internet.pl

@Abcd: czy jesteś pewien? A może chcesz wykonać telefon do przyjaciela?

odpowiedz
tom - 07.11.2021 / 22:30, *.chello.pl

c) definitywnie, uzasadnienie:Zdarzy sie"cud" w garażu ????

odpowiedz
(L)egionowo - 07.11.2021 / 20:53, *.vectranet.pl

Czy dalej wierzysz w mistrza!!!!
Pilny czas na zmianę trenera.
MIODULSKI OBUDŹ SIĘ WRESZCIE DOPÓKI NIE JEST ZA PÓŹNO.

odpowiedz
Kibic LEGII od 53 lat - 07.11.2021 / 20:58, *.tpnet.pl

@(L)egionowo: Dokladnie - jak można było zatrudnić do Mistrza Polski trenera z IV LIGI .
MIODUSKI - ZMIEN TRENERA !!!!!!!!!!!

odpowiedz
Ja mówię - 07.11.2021 / 20:51, *.vectranet.pl

@koneser polskiej piłki klubowej: Ale to było donre????????????????

odpowiedz
To już jest koniec... nie ma już nic .... - 07.11.2021 / 20:49, *.orange.pl

Jesteście wolni możecie już iść : Rose,Jouse, Johansson,Pekhart,Riberio,Lopez,Martins, Wieteska, Miodulski,Kucharski ...już jutro zapukają wam do drzwi wypi****ć z tąd 1,2,3

odpowiedz
Bolek - 07.11.2021 / 20:48, *.t-mobile.pl

W jakiej młodzieżowej druzynie w przeszłości grał Sitek? - w Legii, w jakiej młodzieżowej druzynie grał Żyro? w Legii. Kto strzelił dziś bramki na Ł3? A no Ci wymienieni powyżej, komu nie dała Legia szansa ogrania się? A no właśnie tym wymienionym powyżej hahahh

odpowiedz
kczeczu - 07.11.2021 / 20:47, *.205.233

To przecież każdy troche kumaty wie co się dzieje. Pudel z Kucharem każą wystawiać każdego potencjalnego patałacha na ktorym można chociażby trochę zarobić a że Ci gówno grają to takie są efektyTrener jest tu tylko figurantem i każdy liczący się trener do tego gówno tu nie przyjdzie jak bedzie musiał takie szopki odpie...alać

odpowiedz
FM Manager - 07.11.2021 / 20:45, *.t-mobile.pl

Niech sami zaczną grać z kontry i na remis, bo każdy punkt to będzie plus .
W ekstraklasie obroną Czestochowy - polskim cantenacio. Na Remis i kontrę. Na posiadanie piłki są za słabi, a remisami utrzymanie wywalczyć się uda. Mniej zawodników w potrzebują do kreowania gry, która im nie idzie a więcej do biegania.

Mladenovic w każdym meczu odpuszcza w obronie i zawala min 1 bramkę. Człapie jak Messi. Ława by mu się przydała.

Zmiana systemu gry to postęp.

Lopesa na skrzydle niech sprawdzą jeszcze, jak na nasze warunki nawet za bardzo mu piłka nie przeszkadza. Może Mladenovica też na skrzydło. Chociaż Mladenovic nawet jak na skrzydłowego kiepsko wraca.

Na prawej obronie mógłby zagrać jakis prawonożny piłkarz (Johanson, Skibicki, Rose- jak grał do przodu to nawet, i mniejsza szansa że coś tak koncertowo spieprzy)

Przy takich wynikach to nawet jak wystawi Kostorza, Skibickiego czy kogokolwiek to nie będzie problem.

odpowiedz
robert60 - 07.11.2021 / 22:58, *.chello.pl

@FM Manager : Wszystko to prawda. A w zimie ciężka praca nad bieganiem i pressingiem na połowie przeciwnika.

odpowiedz
Kibic - 07.11.2021 / 20:42, *.net.pl

Czemu graliśmy powyżej oczekiwań.
Piłkarze zagrali naprawdę dobry mecz.

odpowiedz
Krys008 - 07.11.2021 / 20:41, *.vectranet.pl

Zaczynam coraz bardziej wątpić w kontuzję Boruca. Dziwny zbieg okoliczności, że nałożyli się to z totalnym rozkładem zespołu. Śmierdzi na kilometr. Ponad 30 lat kibicuję Legii i takiego tąpnięcia nigdy nie doświadczyłem. Awans do pucharów, stabilna konsekwentna gra i nagle przepaść i lot głową w dół. Ciemność, ciemność widzę

odpowiedz
qqleskoooo - 07.11.2021 / 21:00, *.chello.pl

@Krys008: tajemnicą poliszynela jest to żę Mioduski nie wypłacił Borucowi premii za awans do LE

odpowiedz
Pab(L)o Loża - 08.11.2021 / 00:23, *.centertel.pl

@qqleskoooo: ale to qrwa nie tylko jemu?

odpowiedz
Prawdziwy Boniek gra w hondurasie - 07.11.2021 / 20:40, *.plus.pl

Skoro zrobiłeś co mogłeś to znaczy że niewiele możesz.

odpowiedz
Kolega po szalu - 07.11.2021 / 20:38, *.plus.pl

Widzę że już szybko zrozumiał że nie może podejmować własnych decyzji tylko robić to co mu każą prezes z dyrektorem. Jest tylko figurantem bo nic nie może tylko czekac co zrobi zarząd.

odpowiedz
miłek - 07.11.2021 / 20:32, *.175.53

Legia musi teraz ratować się przed spadkiem. Trener nie jest cudotwórcą. Piłkarze nie umieją stworzyć kolektywu, to jest zbieranina kopaczy. Winnych trzeba szukać w zarządzie.

odpowiedz
Koko123zambrów - 07.11.2021 / 20:31, *.t-mobile.pl

Właśnie mi chłopie zaimponowałeś. Pozdrawiam 3ymaj się

odpowiedz
spasiony - 07.11.2021 / 20:31, *.60.211

Zaczynam sie martwic o kondycje psychiczna naszego trenera. Zarzad ma cos zrobic ale on nie powie co, ma diagnoze sytuacji ale jej nie ujawni bo jest zdenerwowany... Tam naprawde odchodza jakies grube tematy i cos, nad czym nawet trener nie ma kontroli.

Ja trenerowi pomoge: zarzad ma jedno do zrobienia. Zwolnic prezesa w trybie natychmiastowym.

odpowiedz
(L)egiunia Fanatic(L) - 07.11.2021 / 20:30, *.centertel.pl

Chłopie ty do prowadzenia lekcji wfu się nie nadajesz a co dopiero do bycia trenerem, odejdź razem z Mioduskim i Kucharskim.

odpowiedz
DanieLo - 07.11.2021 / 20:29, *.myvzw.com

W tydzień zrobił wszystko co potrafi? Niezłego trenera miodzio zatrudnił. Banda przebierańców. Won z Legii!!!!!!!!!

odpowiedz
L - 07.11.2021 / 20:28, *.plus.pl

Pytanie czy leci z nami pilot

odpowiedz
Raf - 07.11.2021 / 20:28, *.mm.pl

Dać im tydzień wolnego!!!

odpowiedz
stefan - 07.11.2021 / 20:27, *.okay.pl

Od dwóch miesięcy gramy bez bramkarza! Niestety, z całą sympatia do Miszty i Tobiasza, to nie są to jeszcze bramkarze na Ekstraklasę, a co dopiero na Europę! Praktycznie wszystko co leci w światło bramki, wpada do siatki! To oczywiście nie jedyny powód świetnych wyników, bo problemów jest znacznie, znacznie więcej, ale od tego trzeba zacząć! Dlaczego mając 40 kilku letniego, świetnego bramkarza, klub nie sprowadził drugiego, doświadczonego i przynajmniej przeciętnego bramkarza na zmiennika??!! Ściąga się szrot z portugalii i bałkanów do środka pola, a nie mamy bramkarza. A wiadomo, Artur wszystkich meczy grał nie będzie.

odpowiedz
Krzeszczu 2.0 - 07.11.2021 / 20:36, *.tele2.se

@stefan: a od 5 lat gramy bez trenera. Tyle samo bez (powaznego/normalnego) Prezesa. Wiec w sumie chööj z bramkarzami.

odpowiedz
Sponsi - 07.11.2021 / 20:27, *.centertel.pl

To jak to możliwe, że przegraliście, skoro Stal was niczym nie zaskoczyła?

odpowiedz
Fjfj - 07.11.2021 / 20:24, *.vectranet.pl

Pudel kiedy trener bdsz czekał ciągle na papszuna który tu nie potrzebny

odpowiedz
Kristof - 07.11.2021 / 20:24, *.ziggo.nl

Nie wiesz co masz zrobić? To ja Ci podpowiem. Jedzcie do Zabrza kilka dni wczesniej i zabierz tych darmozjadów do kopalni. Niech przepracuja jedna dniówke to wtedy zobacza co to jest zarabiac na chleb.Podejrzewam,ze po jednym dniu pracy w kopalni musieli by wziasc 2 tygodnie chorobowego, Oni sie nie nadaja nawet do pchania karuzeli a biora takie pieniadze ze nie jeden zwykły chłop takich pieniedzedzy nie widzial na oczy.Tylko ja sie pytam ZA CO??? Grunt zeby ładnie wygladac bo transmisja w telewizji.Nażelowani nieudacznicy co tylko sa w Legii dla kasy a na barwy sikają.

odpowiedz
Mateusz z Gór - 07.11.2021 / 20:23, *.orange.pl

Co to ma być za wypowiedź? To jest stanowisko trenera profesjonalnego klubu czy zapowiedź jakiegoś filmu? Bo bardziej wygląda na to drugie. Kompletna amatorka.

odpowiedz
Arecki - 07.11.2021 / 20:23, *.com.pl

Czy właściciel DM ma coś do powiedzenia - czy stać go powiedziedz kibicom PRZEPRASZAM. Sam sobie i wam odpowiem NIE!

odpowiedz
wqurwiony po meczu z Cracovią w PP, który był ustawiony i oddany za punkty w lidze - 07.11.2021 / 20:22, *.plus.pl

nie rozumiem skąd to zdziwienie, tabela przed tym meczem wyraźnie wskazywała faworyta

p.s. bukmacherka trwa w najlepsze, dalej wspierajcie oszustów :)

odpowiedz
stop segregacji! - 07.11.2021 / 20:21, *.orange.pl

powiem krótko, z gówna bata nie ukręcisz! Kucharski dawaj kolejnych zawodników z zagranicy!

odpowiedz
jarekk - 07.11.2021 / 20:20, *.metrointernet.pl

Jak masz pan troche oleju w glowie to rzuc to w cholere bo nic tu nie zdzialasz. A bedziesz mial czyste CV.
Tu jest totalne szambo. Zeby to oczyscic to nie wiem czy 2 liga wystarczy.

odpowiedz
Cyniek - 07.11.2021 / 20:19, *.play-internet.pl

Pan trener niemam pomyslu nosz kur.....równie dobrze ja czy Edek z pod monopolowego może być w Legii trenerem widzę

odpowiedz
clod - 07.11.2021 / 20:18, *.play-internet.pl

zagraliśmy padakę? Przecież wy cały czas gracie padakę!!!

odpowiedz
brzytwa - 07.11.2021 / 20:18, *.play-internet.pl

Chcemy TRENERA !!!

odpowiedz
Loczek - 07.11.2021 / 20:17, *.tpnet.pl

Od ju

odpowiedz
Hiszpan - 07.11.2021 / 20:17, *.telnaptelecom.pl

Po badaniach krwi okazało się że Josue , Emreli i MISZTA są w ciąży.

odpowiedz
Robert - 07.11.2021 / 20:23, *.play-internet.pl

@Hiszpan: Dzięki. W tej trudnej sytuacji dla Legionisty trochę mnie rozweseliłeś!:)

odpowiedz
paw_pawela - 07.11.2021 / 20:27, *.telkab.pl

@Hiszpan: hahahahahaha

odpowiedz
Detektyw - 07.11.2021 / 20:42, *.plus.pl

@Hiszpan: z kimś z drużyny?:-)

odpowiedz
LG - 07.11.2021 / 20:55, *.tpnet.pl

@Hiszpan: polać Hiszpanowi!

odpowiedz
Hiszpan - 07.11.2021 / 21:15, *.telnaptelecom.pl

@Detektyw: To tajemnica. Co w Zegrzu to w Zegrzu...

odpowiedz
Lolek - 07.11.2021 / 20:17, *.telkab.pl

Juz gość nie ma pomysłu...dryn dryn halooo...Vuko? Jest taka sprawa....

odpowiedz
Kibic - 07.11.2021 / 20:17, *.play-internet.pl

Ostatnie zdanie mówi wszystko. Możemy być wkurzeni na trenera, ale on nie jest niczemu winny. Winni są piłkarze i Mioduski
#mioduskiout

odpowiedz
weez - 07.11.2021 / 20:17, *.inetia.pl

@Jonka jakiego zespołu? to jest zbieranina pseudopiłkarzy, żaden zespół. Trener Gołębiewski sam wie, że jest za mało doświadczony i nic z tego g*wna nie ulepi

odpowiedz
PUDELEK - 07.11.2021 / 20:16, *.129.115

DAWAĆ TERAZ JAKIEGOŚ PIŁKARZYKA NA TRENERA, musimy dbać aby był ciągły cykl cyrkowych trenerów w obiegu !!

odpowiedz
StaryPo.eb - 07.11.2021 / 20:56, *.orange.pl

@PUDELEK: Ewentualnie ja mogę poprowadzić ten pie.dolnik. Moja taktyka to strzelić przynajmniej jedną bramkę więcej niż przeciwnik. Grałem kiedyś często w piłkę na podwórku, więc na taki poziom jaki teraz prezentują jestem odpowiednim człowiekiem.

odpowiedz
PUDELEK - 08.11.2021 / 15:24, *.129.115

@PUDELEK: PRZEKONAŁEŚ MNIE, CHĘTNIE UWZGLĘDBNIE W BUDZECIE CZWARTY SZTAB TRENERSSKI

odpowiedz
Michał - 07.11.2021 / 20:16, *.plus.pl

Precz z naszej ukochanej Legii wszystkie nieroby. Wstyd i hańba. Tyle tylko potraficie teraz. Wynocha z LEGII NASZEJ LEGII!

odpowiedz
szymonf2 - 07.11.2021 / 20:16, *.rbmgroup.pl

legia legia legia oooo hehe

odpowiedz
lob - 07.11.2021 / 20:15, *.chello.pl

Panie, ala trenerze !!! ODDAJ PAN FARTUCHA!!!...i to jeszcze dzisiaj....nie łap się na afisz jak nie potrafisz......Legia to za wysokie progi dla ciebie..........Dawać zaraz Ojrzyńskiego na ratunek przed spadkiem...........

odpowiedz
Echhh - 07.11.2021 / 20:14, *.aster.pl

Zamknij twarz nic wiecej nie mow.

odpowiedz
Mariof - 07.11.2021 / 20:13, *.centertel.pl

Miszta śpi na polu bramkowym. 3 strzały 3 bramki czas na lawke

odpowiedz
CWKSiak - 07.11.2021 / 20:36, *.orange.pl

@Mariof:
Jeszcze jędrzejczyk, wieteska i slisz, którzy nie wiedza co się dzieje, albo maja gwiazdeczki rozdmuchane ego, albo nie nadążają, tak czy siak zasługują na rezerwy…

odpowiedz
Mariof - 07.11.2021 / 20:49, *.centertel.pl

@CWKSiak: no niestety regulaminy rozgrywek sa tak poje.... ne ze oni juz nie zagraja w rezerwach a to nie dobrze. slisz od dawna powinien grzac lawe tak jak i pozostali wymienieni przez ciebie

odpowiedz
Niemrawy - 07.11.2021 / 20:56, *.play-internet.pl

@CWKSiak: Rezerwy? Ostatnich Polaków chcesz z zespołu pogonić?
Byłbyś świetnym wuefistą!

odpowiedz
CWKSiak - 07.11.2021 / 21:40, *.orange.pl

@Niemrawy:
Masz racje lepiej ze składu pogonic prezentujących lepszy poziom niż wymienieni, wtedy z gigantem z Mielca przegramy 6:1, po tej krótkiej wypowiedzi, pokazałeś, ze jesteś gejzerem mądrości trenerskiej.

odpowiedz
Sss - 08.11.2021 / 02:18, *.autocom.pl

@CWKSiak: Zgadzam się w 100% z Tobą. Jędza jest za wolny i gra łokciami, poza tym obstawia u buka żółte i czerwone kartki i niestety nasze porażki. Wieteska robi mnóstwo głupich błędów, a Slisz jest poprostu fatalny. Jak ktoś kiedyś mówił o Kuchym że jest fatalny to nie wiem jak określić Slisza. Poza tym ktoś z naszych skautów kupując go pomylił go z Szysz'em .... Jak się do tego doda Martinsa co nie ma siły piłki kopnąć i Josue który uważa się za gwiazdę to tak to wygląda niestety....

odpowiedz
Jonka - 07.11.2021 / 20:12, *.chello.pl

Ten gość to debil, już stracił zaufanie zespołu.

odpowiedz
Kibic - 07.11.2021 / 20:28, *.vectranet.pl

@Jonka: Chłopie, trener podjął właściwe decyzje, ale to nie on biega po boisku. W Legii potrzeba 11 Sitków ganiających przez 90 min na sprincie i związanych z Legią od dziecka. A nie kolejnych wynalazków z Portugalii czy Bałkanów, którzy dostają kasę i mają wywalone. I to mniej więcej jak się domyślam chciał powiedzieć trener, ale się powstrzymał!

odpowiedz