Adam Majewski - fot. Woytek / Legionisci.com

Konferencja pomeczowa

Majewski: Jesteśmy szczęśliwi

Fumen, źródło: Legionisci.com

Adam Majewski (trener Stali): Nie ma co ukrywać, że jesteśmy szczęśliwi po tej wygranej. Szacunek dla zawodników za realizację założeń. Wiedzieliśmy, że Legia jest pod presją, więc nastawiliśmy się na grę z kontry.

W pierwszej połowie byliśmy stłamszeni, ale szybko zareagowaliśmy po straconej bramce. Wręcz idealnie. Zatem do przerwy było 2-1 i było wiadomo, że albo Legia wyrówna albo zrobimy to my. Przed meczem mówiłem, że jak nie dziś, to kiedy... I tak, teraz mogę powiedzieć, że jechaliśmy po zwycięstwo, choć wiadomo, że Legia była faworytem. Potwierdziliśmy swe umiejętności na boisku, choć nikt na nas nie liczył. Aczkolwiek spokojnie, do końca sezonu jeszcze daleka droga.

Mogę mówić, że Stal wygrała drugi raz z rzędu przy Łazienkowskiej, więc to nie jest przypadek, ale nie będę złośliwy pod adresem Legii. Spędziłem tu przecież fajne 4 lata.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (4)

+dodaj komentarz
grzesiek - 08.11.2021 / 18:00, *.centertel.pl

Ciekawy pilkarz...

odpowiedz
hajdukL - 08.11.2021 / 00:21, *.rfc.pl

Bliżej mi do zdania k. niż LW z tej racji, że na boisku był pracowity jak mrówka. Tak ja go pamiętam.

odpowiedz
k. - 07.11.2021 / 19:58, *.t-mobile.pl

"Maja" to był bardzo niedoceniony piłkarz gdy u nas grał.

odpowiedz
LW - 07.11.2021 / 22:02, *.e-plan.pl

@k.: Raczej przeceniony tzw dreptak w 1 tempie do tego bez strzalu

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.