fot. Woytek / Legionisci.com

Legia 1-3 Stal

Co wy robicie?!

Wiśnia, źródło: Legionisci.com

Kolejny mecz i kolejna kompromitacja. Tym razem trzy punkty z Łazienkowskiej wywiozła Stal Mielec, która wpakowała mistrzom Polski trzy gole. Cezarego Misztę pokonali kolejno Maksymilian Sitek, Fabian Piasecki oraz Mateusz Żyro, a honorowe trafienie dla zdobył Mateusz Wieteska. Szkoda słów....

Kilka minut po rozpoczęciu meczu dwukrotnie bliski strzelenia gola był Andre Martins. Portugalczyk najpierw przegrał pojedynek sam na sam z bramkarzem Stali, a za moment chciał pokonać Rafała Strączka płaskim uderzeniem, z którym przeciwnik dał sobie radę. Golkiper pewnie zachował się na linii również w 10. minucie, tym razem wyłapując piłkę kopniętą przez Luquinhasa. Legioniści mieli w tym spotkaniu wyraźną przewagę, ale niestety nie miało to żadnego przełożenia na wynik. W 30. minucie wreszcie składna akcja na skrzydle. Martins dobrze wybiegł do podania z głębi pola, wypatrzył niekrytego Tomasa Pekharta, jednak Czech w ostatniej chwili został zablokowany. Kiedy wydawało się, że do końca pierwszej połowy wynik nie ulegnie już zmianie, arbiter podyktował rzut wolny z prawej strony boiska, skąd idealnie dośrodkował w pole karne Josue. Tam niepilnowany był Mateusz Wieteska, który głową pokonał Strączka. Jednobramkowego prowadzenia legioniści nie zdołali jednak utrzymać do przerwy. Chwilę potem do remisu doprowadził Maksymilian Sitek. Młody pomocnik sfinalizował składną akcję całej drużyny i płaskie dośrodkowanie ze skrzydła od Fabiana Piaseckiego. To nie był jednak koniec... W doliczonym czasie pierwszej odsłony pięknie zza pola karnego przymierzył właśnie Piasecki i na przerwę mistrzowie Polski schodzili... przegrywając. Kompromitacja!

fot. Woytek / Legionisci.comfot. Woytek / Legionisci.com

Zaraz po zmianie stron do remisu powinien doprowadzić Mahir Emreli. Azer wybiegł już z własnej połowy do prostopadłego podania i po chwili znalazł się sam na sam ze Strączkiem. Celownik napastnika Legii był jednak bardzo mocno rozregulowany. Moment potem w podobnej sytuacji był Luquinhas. Próba Brazylijczyka była równie nieudana. Legia gniotła i gniotła, a wynik nie ulegał zmianie. Po godzinie gry Mladenović wrzucił do Pekharta, a główka Czecha przeleciała tylko obok słupka. W 67. minucie fatalny błąd w wyprowadzeniu piłki popełnił Strączek, który podał wprost do Pekharta. Piłka po chwili trafiła do Luquinhasa, a jego próbę pewnie złapał bramkarz Stali.

Kibice coraz mocniej się niecierpliwi, czego niejednokrotnie dawali wyraz głośnymi okrzykami. Co z tego, że gospodarze mieli zdecydowaną przewagę w posiadaniu piłki, skoro brakowało okazji strzeleckich, a wynik nie zmieniał się. W 74. minucie po rzucie rożnym główkował Pekhart. Piłka w bezpiecznej odległości przeleciała jednak obok słupka. Ostrzał bramki Stali trwał nadal. Za moment z daleka huknął Mladenović i znowu na posterunku był Strączek. Te niewykorzystane szanse zemściły się na Legii w 80. minucie. Po wrzutce z rzutu rożnego główkował były piłkarz stołecznego klubu - Mateusz Żyro, który głową pokonał Misztę. Do ostatniego gwizdka arbitra legioniści byli częstymi gośćmi na połowie graczy z Mielca, ale nie potrafili poważnie zagrozić Strączkowi.

Ekstraklasa
14. kolejka
#LEGSTM
14119
Warszawa
7.11.2021
17:30
Legia Warszawa
Stal Mielec
Legia Warszawa
1-3
Stal Mielec
42' Wieteska
(1-2)
Sitek 43'
Piasecki 45+1'
Żyro 81'
31 Cezary Miszta
5 Yuri Ribeiro 61'
4 Mateusz Wieteska
55 Artur Jędrzejczyk
25 Filip Mladenović
8 Andre Martins 61'
99 Bartosz Slisz
27 Josue 74'
11 Mahir Emreli 74'
9 Tomas Pekhart
82 Luquinhas
59 Kacper Tobiasz
29 Lindsay Rose
20 Ernest Muci 61'
22 Kacper Skibicki 74'
14 Ihor Charatin
6 Mattias Johansson 61'
16 Jurgen Celhaka
7 Lirim Kastrati 74'
21 Rafael Lopes
Rafał Strączek 13
Krystian Getinger 23
Marcin Flis 6
Mateusz Matras 21
Mateusz Żyro 5
Jonathan de Amo Perez 32
85' Maksymilian Sitek 11
86' Grzegorz Tomasiewicz 20
69' Dawid Kort 18
64' Mateusz Mak 10
Fabian Piasecki 99
Damian Primel 29
Albin Granlund 2
86' Bożidar Czorbadżijski 4
Maciej Urbańczyk 8
69' Kamil Kościelny 14
85' Wiktor Kłos 17
Koki Hinokio 22
64' Konrad Wrzesiński 45
Adrian Szczutowski 77
Trener: Marek Gołębiewski
Asystent trenera: Inaki Astiz
Kierownik drużyny: Konrad Paśniewski
Lekarz: Filip Latawiec
Masażyści: Przemysław Wielebski, Sebastian Karst
Trener: Adam Majewski
Asystent trenera: Dariusz Fabianowicz
Kierownik drużyny: Mariusz Mokrzycki
Lekarz: Paweł Tyniec
Masażyści: Łukasz Cierpich, Damian Bąk
Sędziowie
Główny: Piotr Lasyk
Asystent: Adam Kupsik
Asystent: Krzysztof Myrmus
Techniczny: Paweł Dziopak
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (400)

+dodaj komentarz
Muuu - 09.11.2021 / 06:28, *.tpnet.pl

Muci , to on z Emrelim powinien grać od początku meczu , a on prawie ciągle w drugiej połowie wchodzi .

odpowiedz
quad74 - 08.11.2021 / 18:04, *.chello.pl

https://salarysport.com/pl/football/ekstraklasa/legia-warszawa/

odpowiedz
Zbyszek - 09.11.2021 / 02:14, *.cyfrowypolsat.pl

@quad74:
W głowie się nie mieści. Bizancjum dla wkładów

odpowiedz
hajdukL - 09.11.2021 / 09:09, *.77.242

@quad74:
Dobiłeś, zabiłeś w obecnych okolicznościach.

odpowiedz
quad74 - 08.11.2021 / 17:57, *.chello.pl

https://salarysport.com/pl/football/ekstraklasa/legia-warszawa/

odpowiedz
wiarus - 08.11.2021 / 17:41, *.vectranet.pl

Czerczesow nie przyjdzie dopóki Legia nie ureguluje zaległości wobec piłkarzy. !!!!!!

odpowiedz
wiarus - 08.11.2021 / 17:36, *.vectranet.pl

Chcecie wyników, to zapłaćcie zawodnikom zaległe pieniądze.
Oglądam powtórkę meczu, i Emreli przejmuję piłkę przed linią środkową biegnie z nią truchtem w pole karne jest sam i.... strzela 10 metrów nad bramką z 10 metra. I co myślicie że jest załamany, nie pokazuje kolegom gest ręką - OK. wszystko pod kontrolą. ( ok. 50 min. meczu ).

odpowiedz
grzesiek - 08.11.2021 / 17:21, *.centertel.pl

Nie wiem moze trzeba wstrzasnac tym Mioduskim. Jesli runde jesienną zakonczymy w strefie spadkowej proponuje w rundzie wiosennej akcje pusty stadion. Polegać ona bedzie na calkowitym zakazie przychodzenia na mecze na Ł3. Wieszamy transparent Darek twoj czas sie skonczyl. I czekamy kiedy Pan Mioduski opusvi Legie, mecze ogladajac np na starowcr na wielkim telebimie.
Kto jest za?????

odpowiedz
MOKOTÓW - 08.11.2021 / 18:49, *.aster.pl

@grzesiek: Pamiętasz co było z ITI, wtedy się w końcu udało. Teraz, chyba nie ma innego wyjścia tylko, ale ten temat jakoś nikt tego nie bierze pod uwagę.

odpowiedz
LewLegia - 08.11.2021 / 16:51, *.net.pl

Po części tej sytuacji są winni kibice, którzy chyba jedni z masochizmu, drudzy z naiwności, trzeci z nudów, a czwarci z serca dla Legii, chodzą na Ł3 i sponsorują patologie.

odpowiedz
AA - 08.11.2021 / 21:30, *.virginm.net

@LewLegia: To ta patologia sponsoruje ich

odpowiedz
kibic stali - 08.11.2021 / 16:45, *.mm.pl

bedac wczoraj na meczu z Legia przestałem was rozumiec mozna wyzywac kibiców druzyny przeciwnej no ciu l pik=łkarzy druzyny przeciwnej ale własnych piłkarzy którzy sa w dołku sie wspiera a nie doluje ciekawe czy jak któryś was miałby doła to chciałby zeby go ktos dolowal czy wsparł zastanówcie sie sila i chamstwo nie zawsze sie oplaca

odpowiedz
Auuuuuu - 08.11.2021 / 16:05, *.t-mobile.pl

Żyleta - We are Back - - - - hahahaha

odpowiedz
aed - 08.11.2021 / 16:00, *.orange.pl

Pan prezes jest niestabilny emocjonalnie to widać w rotacji trenerów non stop zmienia i zmienia i zmienia no to niech dalej zmienia i zmienia .

odpowiedz
Rio - 08.11.2021 / 15:34, *.oxynet.pl

Michał Kycharczyk jest potrzebny

odpowiedz
Jerz z Potoku - 08.11.2021 / 15:15, *.chello.pl

Wszystkim zdezorientowanym kibicom gorąco polecam obejrzenie powtórki programu "Cafe Futbol" (emisja z dn. 07.bm.) na polsatowskich kanałach sportowych.
Szczególnie godne uwagi są wypowiedzi dyr. ds. sport. Rakowa Częstochowa nt. organizowania i budowania drużyny przez ten klub oraz komentarze innych osób uczestniczących w programie, w odniesieniu do obecnej sytuacji w Legii.
Naprawdę warto...
Serdeczności

odpowiedz
Maniek - 08.11.2021 / 14:54, *.centertel.pl

I co panie prezesie, pomogło zwolnienie Michniewicza? Jak nie szło, tak nie idzie. Chociaż może i idzie...... ale do 1 ligi. Ehh.

odpowiedz
Łukasz 26 - 08.11.2021 / 16:32, *.t-mobile.pl

@Maniek: Mordo z Michniewicza zrobili kozła ofiarnego. Wzięli amatora na trenera i nie ma co liczyć na poprawę gry Legii w najbliższym czasie.Misual Mioduski zareagować żeby widzieli wszyscy że coś się dzieje to najłatwiej było zwolnić Michniewicza i nic to nie dało jak widzimy. A wystarczyło dać trenerowi z doświadczeniem szacunkiem respektem trochę czasu.... Ale czasu w Legii nie ma wszystko na już. Tak jak mówisz ehhh szkoda gadać

odpowiedz
Maniek - 08.11.2021 / 18:24, *.aster.pl

@Łukasz 26 : Pełna zgoda, jak trenerowi nie idzie to kto poleci, piłkarzyki? Oczywiste, że trener. Transfery, k... a, na ostatnią chwilę, nie neguje ich potencjału, pewnie go mają, większy czy mniejszy ale coś tu jest nie tak. Jeżeli pudel ma taką właśnie, politykę budowania klubu, drużyny itd, to jak widać cuś nie pykło. I jak narazie nie pynkie.

odpowiedz
Łukasz 26 - 08.11.2021 / 19:28, *.chello.pl

@Maniek: dokładnie. Trzeba najpierw spojrzec który z piłkarzy którzy przyszli coś zaprezentował. Moim zdaniem Emreli a reszta poniżej oczekiwań. Nie takich transferów nam potrzeba. Dziwi mnie ze nie idzie każdy to widzi i nie chcą dać szansy np dla Włodarczyka. Myślę że chłopak gryzł by trawę tylko trzeba dac mu się pokazać.

odpowiedz
Tużurek - 08.11.2021 / 14:44, *.vectranet.pl

Zgadzam się z komentującymi-Legia potrzebuje bramkarza co od czasu do czasu wynik wybroni.Niestety kiedy nie gra Artur Boruc to takiego bramkarza nie mamy

odpowiedz
Pawlo - 08.11.2021 / 14:27, *.mm.pl

@Alan: tak Alan smutna prawda równi równiejsi ch...j że ręcznik!!! Ehhh a potem płacz i zgrzytanie zębów bo znowu w łeb !!!

odpowiedz
Łukasz 26 - 08.11.2021 / 13:48, *.t-mobile.pl

Arek Malarz WRÓĆ!!! Artek kłopoty ze zdrowiem to Ty jesteś jedyny który się nadaje żeby bronić bramki Legii. TWÓJ WIERNY KIBIC!!!!!!

odpowiedz
Leto - 08.11.2021 / 13:37, *.t-mobile.pl

Panie Darku w 1 lidze też się gra w pucharach oby tak dalej. Wszystko gra i buczy!!

odpowiedz
ZIBI - 08.11.2021 / 13:16, *.t-mobile.pl

Vuko lub Magiera Wróć i weźcie za gęby te GWIAZDECZKI i do rezerw lub indywidualne treningi. Dać szanse tym co chcą naprawdę a nie tylko krzyczą głośno a efektów brak.

odpowiedz
MarioL - 08.11.2021 / 14:14, *.wanadoo.fr

@ZIBI: w Legii nie potrzeba uczniów,to jest klub w którym powinien być naprawdę dobry,sprawdzony trener.

odpowiedz
grzesiek - 08.11.2021 / 14:52, *.centertel.pl

@MarioL : nie umiesz czytac? Magiera albo Vukovic. Uczeń to Ty chyba jesteś.

odpowiedz
Pinokio nie wracaj - 08.11.2021 / 16:09, *.vectranet.pl

@grzesiek: amator vuko

odpowiedz
Vuko !!! - 08.11.2021 / 23:59, *.orange.pl

@Pinokio nie wracaj: TYLKO VUKO!!!!!

odpowiedz
Felek - 08.11.2021 / 12:56, *.netfala.pl

Dramat! Mioduski gdzie prowadzisz naszą Legię??? Do I ligi???

odpowiedz
Kowal.irlandia - 08.11.2021 / 12:48, *.67.24

Legia to wielki klub Europejski a Miodusku to biedak w porównaniu do właścicieli klubów Europejskich.

odpowiedz
lolo - 08.11.2021 / 13:12, *.orange.pl

@Kowal.irlandia : Smutna prawda o Mioduskim

odpowiedz
Morgans - 08.11.2021 / 14:44, *.chello.pl

@lolo: pan Darek rwie się do Europy a to tak zwany gołodupiec

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 08.11.2021 / 12:41, *.play-internet.pl

Na temat,kto jest temu winien i jaką rolę w tym wszystkim pełni Mioduski pisał nie będę,bo po pierwsze moją opinię znacie,a po drugie co poniektórym "oczka się otwierają".Natomiast bardzo mnie mierzi temat naszych wspaniałych F.C.Qrva,chłopaki działają bardzo często na wrogo nastawionych do Legii terenach,a za kibicowanie tam Legii można nieźle zebrać po pysku.Mimo to chłopaki super tam się trzymają i naprawdę mam do nich za to przeogromny szacunek.I szkoda,że za te swoje zaangażowanie-dużo większe zresztą,niż dla mieszkańca Warszawy,są tak poniżani przez piłkarzy,działaczy i samego właściciela,który ogólnie ma na to wywaloną torbę.Mimo wszystko,mordeczki z naszych F.C.rozsianych po całej Polsce.Trzymajcie się-jesteśmy z Wami,tak jak Wy z nami jesteście.Zdrówka.

odpowiedz
Cegiełka - 08.11.2021 / 12:39, *.t-mobile.pl

Wytworzyła się atmosfera w Ekstraklasie, żeby skorzystać z okazji i zlać Legię, a przy okazji zepchnąć Ją do 1 ligi. Każda drużyna będzie dodatkowo się spinać, aby nas zlać, zdobyć 3 pkt i przy okazji przyczynić się do ewentualnego spadku.

odpowiedz
Dp - 08.11.2021 / 12:48, *.orange.pl

@Cegiełka: przecież nasz spadek to dla nich same straty. My jesteśmy magnezem tej ligi. Bez nas - prawa TV od razu są mniej warte, portale sportowe nie mają o czym pisać, dziennikarze o czym rozmawiać, wpływy od reklamodawców są mniejsze, kluby tracą w praktyce pewne źródło dochodów w postaci pełnego stadionu na mecze z nami. To nie Włochy, gdzie jak przez sezon nie było Juve, był Mediolan, Rzym, Neapol.

odpowiedz
adek - 08.11.2021 / 13:00, *.t-mobile.pl

@Dp : magnesem jeżeli już

odpowiedz
Dp - 08.11.2021 / 13:09, *.orange.pl

@adek: o matko, w lepszej formie jestem niż Legia ;)

odpowiedz
Taaaa... - 08.11.2021 / 13:34, *.com.pl

@Dp : Magnezem, potasem i lekiem na całe zło...

odpowiedz
Cegiełka - 08.11.2021 / 14:09, *.t-mobile.pl

@Dp : tak było, ale to staje się już pieśnią przeszłości. Nasza Legia to jedna z wielu przeciętnych drużyn jednej z najsłabszych lig w Europie. Nasza Legia to drużyna, którą każdy może zlać, więc to, co napisałeś to już przechodzi do lamusa historii.

odpowiedz
wojti - 08.11.2021 / 12:33, *.chello.pl

Przykre to ....a z kibica ukochanej druzyny uchodzi powietrze.....brak słów

odpowiedz
Pawlo - 08.11.2021 / 12:32, *.mm.pl

@Cziko dokładnie jak wszyscy to wszyscy a czym się Miszta ŕóżni od innych ? że żyleta Krzyczy Miszta ???!!! Kuźwa w dwóch sytuacjach on co mecze daje babole przy trzeciej sytuacji lekki strzał w niego a on wypluwa piłkę rzut rożny i gol !!! Ręcznik Miszta Ręcznik !!!

odpowiedz
Alan - 08.11.2021 / 13:01, *.t-mobile.pl

@Pawlo:
Bo to zawodnik miesiąca.....no i kibic Legii a ze babol za babolem idzie No coz..

odpowiedz
wojti - 08.11.2021 / 12:23, *.chello.pl

Hejka all. Dziś rano po powrocie z pracy , po 36h w ochronie podjąłem próbę by dowiedzieć sie do kolwiek na temat obecnej sytuacji w Legii....100 telefonów i....kazdy nic nie wie nic nie powie i nie ma możliwości przekierowania do kogoś kto może wiedzieć dlaczego jest tak a nie inaczej....mieszkam w Legnicy...wczesniej w Bloesławcu...Dolnyśląsk....wokoło kibice Zagłębia badź Śląska a ja rodzynek za Legią od 1993 roku i co pracownicy klubu olewają temat...proszę dzwonić do druzyny bądź trenera....super...proszę podać numer....niestety nie mogę....mają nas w dupie i to głęboko....wazFC Emirates Tychy że przybywamy na mecze i nabijamy im kasę ...reszta to pikuś....tyle jest wart kubic dla klubu....LEGIA WARSZAWA....dziękuję i pozdrawiam wszystkich z L w sercu

odpowiedz
Marek Legionowo - 08.11.2021 / 15:24, *.vectranet.pl

@wojti: Ciekawy wpis.Nie wiem czy dobrze zrozumiałem ale dzwoniłeś do klubu aby porozmawiać z drużyną? Myślę ,że powinieneś przyjechać do LTC.Może wpuszczą Cię na trening:) Naucz się podstaw portugalskiego

odpowiedz
grzesiek - 08.11.2021 / 11:46, *.centertel.pl

Napisałem kiedyś że moim zdaniem Pan Dariusz wlasciciel naszego klubu nie ukonczyl zadnych elitarnych studiow, a jak juz ukonczyl to po 10 poprawkach oczywiscie wszystko sponsorowane przez rodzicow.
W jaki sposob ten czlowiek dzialal u kulczyka to ja nie mam pojecia.
Bedac nowym samodzielnym wlascicielem udzielil wywoadu podkreslajac ze na pilce noznej to on sie nie zna. Skoro sie nie zna- jest w tej układance tzw słupem.

odpowiedz
Do grzesiek - 08.11.2021 / 12:31, *.orange.pl

@grzesiek: ,,W jaki sposob ten czlowiek dzialal u kulczyka to ja nie mam pojecia". No właśnie gdzieś tutaj może być odpowiedź na to wszystko, biorąc pod uwagę jak ,,rosło" i dzięki czemu/komu imperium Kulczyka i generalnie ,,biznes" w Poznaniu jak np. Elektromis itd..
Druga sprawa - za czasów ITI, gdyby taka sytuacja miała miejsce (było jak było, ale AŻ tak źle nie było w żadnym sezonie, co pokazują statystyki), w najlepsze trwałby protest. A teraz? Kilka bluzgów z trybun, a tak to oprawy, przemarsze, dobra frekwencja itd..
Jest dużo pytań, na które nie znamy i nigdy nie poznamy odpowiedzi. Legia przetrwa i wyjdzie z tego, bo ta liga nie ma sensu bytu bez nas, ale mleko się poważnie rozlało w tym sezonie.

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 08.11.2021 / 13:27, *.play-internet.pl

@Do grzesiek: Mioduski terminował u Kulczyka,więc i podejście ma takie samo jak Kulczyk do "firm",w których maczał swoje lepkie paluchy.Tanio kupić i z duuuużym zyskiem opyertoliç,nie licząc się z tragedią ludzi tam zatrudnionych,oraz ich rodzin.W Legii jest dokładnie to samo-Mioduski wali tradycję,historię i ludzi związanych przede wszystkim emocjonalnie z Legią i powoli,acz systematycznie,niczym pasożyt wysysa z klubu pieniądze,a jak już jego ofiara padnie na twarz,zostawi ją na pewną śmierć,szybko znajdując kolejnego żywiciela.Myślę,że i ta akcja z "ostatnim miejscem w tabeli" do końca przypadkowa nie jest,bo pewnie "syndyk masy upadłościowej" też musi na tym przekręcie zarobić.A co do iti,to akurat ten twór założony przez W.S.I.jedyne co miał na celu,przychodząc do Legii,to rozbić ruch kibicowski,żeby przygotować grunt dla Mioduskiego,bo niestety,ale nie wszyscy kibice teraz przychodzą na Legię z miłości do klubu.Kibice stali się "bezmyślną masą",która raz na dany znak protestuje,drugi raz na dany znak dopinguje,a nic od siebie........Szkoda,bo kiedyś Żyleta słynna była ze swej bezkompromisowej postawy,gdy trzeba było się postawić,to się stawialiśmy.I powiem szczerze,że moim zdaniem,charakter Żylety pękł w momencie,gdy zamiast docisnąć iti do muru,bo protest przeciwko iti-om wtedy był naprawdę konkretny,to przed meczem z (chyba ) z Koroną,gruchnęła wiadomość,że.......klub i kibice dogadali się.Nawet nie będę dociekał,czy bezinteresownie.Dla mnie,jako kibica wychowanego na "prawdziwej Żylecie" był to wstyd,jak nie wiem.Cała kibicowska Polska,wraz z naszymi wrogami nr 1-arką,lechem i nie tylko spiewała z nami "iti-spyertalay",a .....nasi się qrva dogadali.Honor kibicowski został zbrukany,a honor raz stracony jest nie do odzyskania.No chyba,że teraz kibice pogoniąMioduskiego i jego przydupasów,zanim zniszczy Legię do końca.Ale czy to jest realne??????

odpowiedz
grzesiek - 08.11.2021 / 14:59, *.centertel.pl

@FOREVER LEGIA : tak kibice doszli w koncu do porozumienia. Ale na swoich warunkach. Wiec nie wiem na czym ta plama na honorze polega. Jakbysmy ulegli na warunki ITI to rozumiem. Ale nie uleglismy to oni ulegli...

odpowiedz
grzesiek - 08.11.2021 / 15:09, *.centertel.pl

@Do grzesiek: niekoniecznie przetrwa. W sensie klub i kibice jasne ze przetrwaja tylko ze w przyszlym sezonie ale za 2 sezony mozemy rozppczac rywalizacje od ligi okregowej. Podzielimy los amici wronki, goclinu grodzisk, i wielu innych polsich oraz zagranicznych klubow ktore zbankeutowaly. Moge sie zalozyc ze na budowe akademii wziety zostal gigantyczny kredyt. Kasa wzieta a akademia puszczona w samopas. Legia ogłosi upadlosc i Miodek nie bd musial splacac kredytu...

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 08.11.2021 / 15:57, *.play-internet.pl

@grzesiek: Mieli odejść.......

odpowiedz
Do grzesiek - 08.11.2021 / 17:03, *.orange.pl

@grzesiek: nie wiem, jak z tymi kredytami zostało wykombinowane, ale przypuszczam, ze one są Legii a nie Miodka, co więcej to Legia ma dług w stosunku do Miodka z tego pamietam. Ale ta ostatnia sprawa to nawet dobrze, bo nie jest w jego interesie upadek klubu - zawsze coś ;)

odpowiedz
Łuki - 08.11.2021 / 11:13, *.tpnet.pl

Wygrać z Legią to już nie jest sztuką. Przegrać z Legią to dopiero jest wyczyn.

odpowiedz
kiki - 08.11.2021 / 12:10, *.citystrada.pl

@Łuki: No już widzę jaka będzie polewka z drużyny która kiedyś z Legią przegra.

odpowiedz
rroy - 08.11.2021 / 10:43, *.mm.pl

Brawo Michniewicz!

odpowiedz
grzesiek - 08.11.2021 / 10:59, *.centertel.pl

@rroy: niektorzy moze i sie usmieją z mojego wpisu, ale jak dla mnie swietnie zorganizowana akcja przez poznanskiego sabotazyste. Zwyciestwo ze spartakiem ktore mialo zamydlic oczy władzom i seria porazek w lidze ktora znowu zostala zamydlona zwyciestwem z leicesterm.

Grubas ładnie namieszał. Teraz bedzie ciezko zatrzymać wszystkie druzyny ekstraklapy grajace przeciwko Legii.

Nawet remisy bedzie ciekzo ugrac.

odpowiedz
Pawlo - 08.11.2021 / 10:36, *.mm.pl

Niech Legia ogarnie bramkarza bo Boruc kontuzja i nie ma godnego następcy!!! Miszta to ręcznik w bramce !!! Co strzał na bramkę to gol !!!

odpowiedz
Cziko - 08.11.2021 / 11:24, *.net.pl

@Pawlo: dokładnie
przy 2 bramkach mógł lepiej się zachować ale żyleta niech śpiewa "Czarek Miszta"
Jak jechać po piłkarzach to wszystkich. W końcu razem przegrywają.

odpowiedz
kędzior - 08.11.2021 / 14:40, *.vectranet.pl

@Pawlo: Niestety ja również muszę się z Tobą zgodzić.Czarek to fajny chłopak ale to tyle na ten moment.Bramkarzem jest po prostu słabym nawet jak na reala całej polskiej ligi.Fajnie ,że jest kibicem Legii od małego ale ja też jestem kibicem Legii od urodzenia,pierwszy raz na meczu byłem kiedy miałem 4 lata ale nigdy domagałem się gry w ukochanym klubie bo Bozia talentu nie dała.Może Czarek ma ten talent ale w tym momencie jest prawie zupełnie nie widoczny i warunki fizyczne mierne.Na plus wielki charakter bo grał ze złamanym nosem i to ogromny plus dla niego bo okazał się prawdziwym mężczyzną no i sympatyczny gościu jest ale co do bronienia w Legii.... Absolutnie nie.Mam wrażenie,że sporo ludzi ma podobne zdanie.Może za klika lat Czarek będzie najlepszym bramkarzem w lidze.Oby ale powinien iść na wypożyczenie,zjeść beczkę soli i pobronić trochę w klubie gdzie jest większa tolerancja popełnianych błędów i dla przeciętności,którą obecnie pokazuje w bramce

odpowiedz
bizon - 08.11.2021 / 10:22, *.centertel.pl

Fajnie, jesteśmy przed... Górnikiem Łęczna.

odpowiedz
Pacocha - 08.11.2021 / 10:20, *.cyfrowypolsat.pl

Problem polega na tym, że:
1) Wina trenera/ów - jest ponieważ skoro gości stać na pokonanie Leicester czy Spartaka, to na pewno stać również na pokonanie Stali Mielec czy Piasta. Brak właściwej taktyki i przede wszystkim brak motywacji zawodników. Oni chcą się pokazać w Europie a w lidze grają bez zaangażowania. U nas wygrywa się mecze zaangażowaniem a mniej umiejętnościami. Mecz sam się nie wygra.
2) Wina zawodników - jest ponieważ są zmotywowani jedynie na mecze w LE.
3) Wina zarządu - ponieważ kupowanie całej masy najemników włąsnie tym się kończy. Gdyby to byli naprawdę wielkiej klasy sportowcy to nawet przy mniejszym zaangażowaniu ograli byli Stal Mielec. Niestety są to bardzo przeciętni piłkarze, którzy myślą, że będą tu gwiazdorzyć i odbiją się bez wielkiego wysiłku d Legii jak od trampoliny.
Diagnoza jest prosta:
1) Zatrudnić mądrego trenera, który ustawi sobie szatnie i dopasuje taktykę a nie tylo bezmyślnie będzie powielał beznadziejne trendy europejskie nie mając równie dobrych wykonawców.
2) Wyprzedac znaczną część zawodników, zwłaszcza obcokrajowców, którzy nie angażują się a 100 procent, dobierać transfery pod względem psychologicznym i charakteru potencjalnych nabytków, oraz szybko, jak najszybciej wprowadzać młodych zawodników z drugiej druzyny i juniorów oraz sprowadzać młodych zawodników z niszych lig i ogrywać ich.
3) Zmienić ludzi odpowiedzialnych za transfery.
Ten sezon jest stracony. Wątpie aby udało się dobić do strefy pucharowej nawet gdyby wydarzył się cud. Nic ta ekipa już nie pomoże. Dobry czas aby dać się ograć dużej liczbie młodych graczy i razej powalczyć o bezpieczny środek tabeli.
Powodzenia

odpowiedz
grzesiek - 08.11.2021 / 11:10, *.centertel.pl

@Pacocha: mysle ze michniewicz specjalnie odpuszczal mecze ligowe a kazal pilkarzom skupiac sie na LE. Celowa zagrywka. A po co Pan Darula go zatrudnił to juz trzeba pana Darule zapytać.

odpowiedz
Kerad - 08.11.2021 / 11:13, *.chello.pl

@Pacocha: Tu chyba każdego jest wina! Straszny nacisk był na wejście do pucharów i kosztem ligi. Nikt nie przejmował się porażkami w lidze na początek, bo podświadomie wiedział że to się odrobi. Tylko że kolejna porażka spętała nogi już wszystkim. Teraz piłkarze wychodzą na mecz z miękkimi nogami mysląc co to będzie jak znów stracimy bramkę.... Myślę że źle sie stało że te dwa mecze zostały przełożone. Trzeba było grać ale znów - wejście do pucharów było nadrzędne. Odwróćmy sytuację - Legia nie wchodzi do pucharów ale wygrywa w lidze? Znów hejt że się nie udało.... A czy mogła nie wejść do LE? Mogła, Slavia, to silna drużyna i tak samo jak Dinamo ( i tu już widzieliśmy pierwsze oznaki iż prowadząc grę, nie stwarzamy sytuacji jeżeli przeciwnik się broni umiejętnie ).
Co teraz ?
Nadal uważam iż piłkarze sprowadzeni są wartościowi. To nie jest szrot. Tylko cel był źle dobrany.
Trener obecny - znów pomyłka. Nie ma doświadczenia w prowadzeniu drużyny z takiej puli. Tu musi przyjść trener taki jak Berg ( znane nazwisko ) czy Czerczesow. Jeżeli Mioduski ma coś jeszcze do udowodnienia, to właśnie zatrudnienie Staszka. Trudno - to będzie kosztować ale to się zwróci.
Puchary? Tylko przez Puchar Polski i to można osiągnąć!!! Można i trzeba zrobić wszystko aby ten cel osiągnąć!

odpowiedz
SzB - 08.11.2021 / 14:56, *.play-internet.pl

@grzesiek:
I tu po raz kolejny przebija się wniosek- grubas nigdy nie powinien choćby polizać jakiejkolwiek funkcji w Legii, a co.dopiero trenowania. Dla niego przyjście tutaj to było zło konieczne, kolejny krok w karierze, wpis do cv. Wiedział zapewne, że zostanie wyrzucony dość szybko, więc wykorzystał ten czas aby wypromować siebie w Europie i zapewne tak przygotował zespół, również pewnie mentalnie, najewnie gadał tej zgrai uchodzcow, żeby dawać maksa w LE, bo odbiją się wyżej szybko, a ligę po prostu osrać, bo i tak przecież jest słaba i co by się nie działo, to i tak na koniec będzie dobrze. Teraz mamy tego rezultat- zagranicznych szrot nie bardzo rozumie co to znaczy "Legia grać....", słyszą tylko z trybun wesołe, rytmiczne krzyki, widzą kolorowe flagi i oprawy.... jak coś będzie nie tak, to zaraz się zawiną i tyle ich widzieliśmy. A grubas ma wywalone, co obchodzi, że Legia zajmie miejsce poza pierwszą trójką, ba nawet gdzieś przy strefie spadkowej, to nawet git bo ukochany Leszek w końcu łatwo mistrzostwo zdobędzie. Za ten cały syf który tu zgotował, życzę mu aby nigdy w życiu nie udało mu się trenować "ukochanych" ruskich drużyn, ani równie ukochanego Leszka. Niech się wstydzą ci wszyscy dzięki którym taka osoba znalazła się w tym klubie.

odpowiedz
RobL - 08.11.2021 / 10:08, *.chello.pl

rozwalić, rozbić, wylinczowac,gadacie jak nasza opozycja!!!Pusty stadion?Teraz jest czas na bycie prawdziwym LEGIONISTA!chociaż jest ciężki czas,PZPN gnębi nas etc...

odpowiedz
m - 08.11.2021 / 09:57, *.chello.pl

ale by jaja były jak by WIELKA LEGIA spadła nie sądzę ale jak tak dalej pójd

odpowiedz
t - 08.11.2021 / 09:56, *.edu.pl

Porażki kształtują charakter kibiców.
Dalej tak jest?!?!?
Oczywiście to pytanie retoryczne....

odpowiedz
kiki - 08.11.2021 / 09:53, *.citystrada.pl

Czy już jest jesień? Czy liście już spadają?

odpowiedz
Max - 08.11.2021 / 09:47, *.orange.pl

Zbyt prosto jest rozszyfrować naszą taktykę. Mamy kilka schematów rozegrania piłki, które łatwo jest blokować samym tylko ustawieniem obrony. Możemy walić w mur i to nic nie pomoże.

odpowiedz
zaba285 - 08.11.2021 / 09:27, *.grupaping.pl

będzie 1 liga? umiejętności wkładów do koszulek w tej chwili chyba na spadek (może na środek tabeli jak się trochę obudzą). fart w pucharach trochę napompował balonik. w miarę dobrze im wychodzi jak muszą murować bramkę jak Stal, do tego trochę szczęścia i nam się wydaje, że przez puchary oni mają niesamowity potencjał. a prawda jest taka, że jak trzeba prowadzić tak pozycyjny i Luqinias jest bez formy, to jesteśmy w odpowiednim miejscu tabeli... smutne to

odpowiedz
Ku(L)@ 1916 - 08.11.2021 / 09:27, *.ziggo.nl

Prezesie czy Legia ma spaść z Ekstraklasy żeby Pan wkoncu mogl odejść???

odpowiedz
Najwyższy czs Panie Mioduski… - 08.11.2021 / 09:21, *.t-mobile.pl

Panie Mioduski chyba juz czas zająć stanowisko Pana jako wlasciela Legii i miec honor powiedziec troche slow o zaistniałej sytuacji, bo jezeli Pan tego nie robi to znaczy , ze największym problemem w tym klubie jest Pan sam………….!!!!!!!!!!!!!!

odpowiedz
Tomek - 08.11.2021 / 09:38, *.113.189

@Najwyższy czs Panie Mioduski…: Mioduski to jest aktywny tylko wtedy jak są sukcesy, odzywa się po zdobytym mistrzostwie albo jak awansują do fazy grupowej LE, a tak to siedzi cicho. Poza tym za obecną sytuację w klubie odpowiada Mioduski, niech wypłaci to co im obiecał a wtedy piłkarze będą zdobywać punkty. Pamiętam sytuacje jak Mioduski kiedyś mówił, że pozwie Stanowskiego i do dzisiaj jakoś pozwu nie złożył, to samo będzie w przypadku Kowalczyka, Mioduski oświadczenie wydał i na tym się skończy. Mioduski tylko obiecuje a potem niestety miękka faja i nie wywiązuje się z obietnic. Boże dlaczego pokarałeś nas takim właścicielem...

odpowiedz
Eduardo - 08.11.2021 / 10:11, *.toneticgroup.pl

@Najwyższy czs Panie Mioduski…: to żeś odkrył Amerykę. Od wielu sezonów największym problemem Legii jest jej właściciel. MP tego nie zmieniają a jedynie zamiotly problemy pod dywan.

odpowiedz
Do najwyższy czas - 08.11.2021 / 10:44, *.orange.pl

@Najwyższy czs Panie Mioduski…: jak dla mnie, najpewniej Mioduski nie odejdzie dopóki osoby stojące za nim mu na to nie dadzą zielonego światła. Coraz mniej wierzę w to, że Mioduski, biorąc pod uwagę skąd wywodzi się biznesowo, jak i z pomocą kogo ,,rosło" to środowisko, jest jedynym i całkowicie niezależnym właścicielem. Dla mnie to wygląda jak ostatni etap ,,wyciskania" Legii jak cytryny, na zasadzie ,,bierzemy/kradniemy co się da" i faktycznie po tym gdy już tak zacznie mleko się wylewać, że ciężko będzie to ukryć (a jest już blisko), w niedługiej przyszłości może nastąpić zmiana właściciela.

odpowiedz
Gryzmont1916 - 08.11.2021 / 09:15, *.com.pl

Rozmowa wychowawcza tylko pomoże....ale taka żeby pamiętali gdzie i dla kogo grają.
Darcie ryją w stylu "Co wy robicie ..." itd. nic nie da .
Postoją na środku , poudawają że im wstyd...... i tyle kasa leci , zaraz wakacje na Melediwach i się zycie kręci

Tylko wpier....

odpowiedz
Tommy - 08.11.2021 / 10:12, *.toneticgroup.pl

@Gryzmont1916: ok musisz się poświęcić i to zrobić. Pozniej kilka lat łażenia po sądach, wyrok i zakaz stadionowy, ale wszystko dla dobra ogółu

odpowiedz
obserwator - 08.11.2021 / 09:14, *.117.202

Jest źle, ale jak legijne łomy nie dają rady w sportowy sposób na boisku to przyjdzie pomoc ze strony czarnych koszulek co zresztą już nie raz miało miejsce.

odpowiedz
Singspiel - 08.11.2021 / 09:58, *.plus.pl

@obserwator: ciekawe, ze od kilku sezonow czarna mafia dyktuje wiecej karnych przeciwko Legii niz dla niej

odpowiedz
Proszę o opublikowanie komentarza! - 08.11.2021 / 09:03, *.centertel.pl

Jestem zmartwiony, ponieważ strata do lidera znów się powiększyła, a przecież dla nas liczy się tylko mistrzostwo :(

odpowiedz
peru123 - 08.11.2021 / 09:41, *.plus.pl

@Proszę o opublikowanie komentarza! :
Jeżeli dla was liczy się tylko mistrzostwo, to kiedy je ostatnio zdobyliście ;)

odpowiedz
dino - 08.11.2021 / 10:27, *.plus.pl

@Proszę o opublikowanie komentarza! :
Haha dobry jesteś 180 mln długu po tym sezonie pewnie przekroczymy 200 na stanowisku prezesa duren popełniający wciąż te same błędy a ty o mistrzostwie Polski wracaj do lekcji smyku

odpowiedz
Ks Robak - 08.11.2021 / 11:36, *.plus.pl

@dino:
180 mln to raptem 40 mln euro, to są drobne pieniądze w Europie wiec nic Legii się nie stanie.

odpowiedz
dino - 08.11.2021 / 15:37, *.vtelecom.pl

@Ks Robak:
W Europie tak w PL dla Mioduskiego nie. On nie odpuści, jak nie odpuściło długu ITI, dopiero po awansie do LM ich spłaciliśmy. Niestety ale Miodek nas zatopi

odpowiedz
T-72 - 08.11.2021 / 08:53, *.orange.pl

Panie Mioduski. Zgłaszam się na trenera. Prowadziłem kilka drużyn w przedszkolu a sam grałem w podstawówce w turniejach o Złotą Piłkę. Znam się na futbolu. A finansowo nie będę jakoś bardzo wymagający, bo wiem, że to ważne w klubie...

odpowiedz
Jerry - 08.11.2021 / 08:52, *.orange.pl

Zagraniczni wierzyciele nie będą umarzać spłat rat. Legia jest tam zadłużona po uszy.

odpowiedz
Gocław - 08.11.2021 / 09:45, *.net.pl

@Jerry: Ty jesteś księgowym ? Co siejesz zamęt? Każdy żeby żyć pracuje, jeden u kogoś, drugi ma swój biznes, a trzeci żyje z zasiłku. Czy pudel się o nas martwi jak i kto ma raty , spłaty czy opłaty? Co ciebie obchodzą pieniądze nie swoje? Jeśli ktoś nie potrafi spiąć portfela swojej firmy to ją likwiduje, albo sprzedaje. Prawo rynku.

odpowiedz
Singspiel - 08.11.2021 / 10:01, *.plus.pl

@Jerry: Legia finansowo stoi o niebo lepiej niz rok temu. Liga Europy dala im juz kase na splacenie wiekszosci dlugow krotkoterminowych

odpowiedz
Xyz - 08.11.2021 / 08:37, *.orange.pl

Możemy sobie stawiać tysiące diagnoz, a tak naprawdę nikt z nas nie wie o co chodzi i co tam się dzieje w środku, bo to tam, a nie w umiejętnościach leży problem. Wszyscy dziennikarze sportowi w Polsce interesują się Legia, maja swoje źródła, są niby tak ,,blisko” klubu, a nikt nie napisze o co tak naprawdę chodzi. Może jakby ktoś miał ,,jaja” i ujawnił prawdę to coś by ruszyło. Wyglada to tak, jakby każdy na każdego miał haki (np. Miodek na Boruca itd.) i wszyscy siedzą cicho.

odpowiedz
Student_L - 08.11.2021 / 08:52, *.t-mobile.pl

@Xyz: Miodek na Boruca... To zabłysnąłeś.

odpowiedz
Oleole - 08.11.2021 / 09:12, *.136.68

@Xyz: Zgadza się. Midek ma haka na Boruca i ten stymuluje kontuzję. Jak się ma jaki to wszystko można zrobić. Będą w tym sezonie walczyć o spadek bo taki układ jest z kibicami. Mocna grupa chce przejąć klub ale muszą pozbyć się Miodka. Dogadali się z piłkarzami i grają na sprzedaż klubu.

odpowiedz
Do Student_L - 08.11.2021 / 09:25, *.orange.pl

@Student_L: wiesz, kryzys jest tak potężny, że gdzieś, coś może/musi być i każda, nawet najbardziej absurdalna teoria dopóki nie zostanie wyjaśniona cała sytuacja może mieć miejsce. Słyszałeś kiedyś jak klub wyjaśnił sytuację i kogo ukarał w zw. z wjazdem na Borussię, która kosztowała nas grubę miliony euro? Wiedziałeś dlaczego Rzeźniczak wyleciał z Legii od samego początku? itd. itp..

odpowiedz
Obi - 08.11.2021 / 08:10, *.174.171

Ale wstyd.

odpowiedz
Kieł - 08.11.2021 / 08:06, *.melita.com

To już jest chore.... żeby obstawiać u buka przeciwko Legii i jeszcze zarabiać na tym pieniądze.

odpowiedz
Cudny Zenon - 08.11.2021 / 07:54, *.jmdi.pl

Zajrzyjcie w metryki piłkarskie najsławniejszych legionistów. Ile lat i ile spotkań rozgrywali w barwach CWKS. Deyna, Brychczy, Gadocha, Żmijewski, Trzaskowski, Mahseli... Wtedy Legia była liczącym się klubem w Europie a reprezentacja zdobywała medale IO i MŚ. Dzisiaj sprowadza się przechodzonych obcokrajowców swoich wychowanków oddając ligowym rywalom. Wczoraj jeden z nich, Żyro, strzelił trzecią bramkę dla Stali. Koledzy, zróbcie listę młodych piłkarzy naszego Klubu wyrzuconych do pracy dla innych...

odpowiedz
grzesiek - 08.11.2021 / 07:57, *.centertel.pl

@Cudny Zenon: akurat żyro to cienki bolek. Ale faktycznie rotacja przy Ł3 jest zbyt duza.
Kolejny przyklad ostatni pilkarz ktory odgrywal znaczaca role na Ł3 to Miro Radović. Jakby gral w dzisiejszych czasach pewnie po sezonie by sie go pozbyto...

odpowiedz
Michal17211 - 08.11.2021 / 12:13, *.orange.pl

@Cudny Zenon: A ile to mistrzostw Polski zdobyliśmy za czasów Deyny, Gadochy Cz Żmijewskiego ?? Dla porównania policz ile za czasów Jędrzejczyka ?

odpowiedz
no name - 08.11.2021 / 07:53, *.as13285.net

konflikt wklady - loczek!
Król Artur tez w tym siedzi.
Kto ma dostep do nich, niech pyta...
Szkoda ze przez to my dostajemy obuchem

odpowiedz
Tomek - 08.11.2021 / 07:48, *.113.189

Jak Mioduski zapłaci im zaległą kasę to zaczną grać...oszukał Boruca na kasę, oszukał resztę drużyny (nie wypłacił premii za awans do LE), to właśnie mamy to co mamy. Coraz więcej osób o tym doskonale wie, coraz więcej osób o tym rozmawia...ale ważne że Mioduskiemu się wszystko zgadza na koncie.

odpowiedz
skrzat - 08.11.2021 / 08:14, *.centertel.pl

@Tomek: może faktycznie ma spore zaległości i ci w h...a wala

odpowiedz
hajdukL - 08.11.2021 / 09:06, *.77.242

@Tomek:
Nawet jeśli tak jest to absolutnie nie tłumaczy to ich poczynań.

odpowiedz
Tomek - 08.11.2021 / 09:14, *.113.189

@hajdukL: Zgadzam się i nie pochwalam tego ale jak ktoś coś obiecuje, podpisuje papiery a potem wali w ch... to musi liczyć się z konsekwencjami. Gra piłkarzy to jest druga strona medalu i osobna kwestia. Kwestia ważniejsza to, że Mioduski pogrywa sobie z piłkarzami i tnie ich na kasę dlatego oglądamy to co oglądamy...

odpowiedz
Singspiel - 08.11.2021 / 10:10, *.plus.pl

@Tomek: premie za awans wyplaca sie po otrzymaniu kasy od uefy. Zimą pierwsza transza, reszta pod koniec sezonu. Chyba ze chodzi o kase za tytuł

odpowiedz
Tomek - 08.11.2021 / 10:48, *.113.189

@Singspiel: Odsyłam do strony - rankinguefa.pl/finanse-w-europejskich-pucharach-2021-22/ tam jest napisane kiedy Legia dostała pieniądze, tzn. kiedy Mioduski otrzymał, bo piłkarze nie zobaczyli ani grosza...

odpowiedz
Tomek - 08.11.2021 / 10:56, *.113.189

@Singspiel: W skrócie dodam, że pieniądze za awans do fazy grupowej LE kluby (w tym i Legia) otrzymały 10.09.2021, 15.09.2021 Legia ograła Spartak, a 19.09.2021 Legia wygrała mecz z Łęczną...niestety premia nie została wypłacona przez Mioduskiego i po meczu z Łęczną zerknij na wyniki w lidze oraz kiedy Artur Boruc zgłosił kontuzje...

odpowiedz
lol - 08.11.2021 / 07:26, *..

nie da sie budowac zespolu wyprzedajac go co okienko transferowe

odpowiedz
Tylko Legia - 08.11.2021 / 06:53, *.centertel.pl

Strata do lidera znowu się powiększyła, a przecież dla nas liczy się tylko mistrzostwo :(

odpowiedz
Franco - 08.11.2021 / 08:27, *.plus.pl

@Tylko Legia : noech zywi nie tracą nadziei... :-) a moze nie dokoncza rozgrywek?

odpowiedz
Janek(L) - 08.11.2021 / 06:49, *.plus.pl

Wydaje mi się że doping powoli dostosowuje się do piłkarzy...padaka. A ten młody na gnieździe to może najwyżej dzieciom w przedszkolu doping prowadzić.
Jedyne co wychodzi teraz w tym klubie to oprawy. Szacun dla NS.

odpowiedz
Doping - 08.11.2021 / 06:39, *.chello.pl

Kto prowadził doping na żylecie? Miałem wrazenie ze jakos ch.jowato.

odpowiedz
Sebo(L) - 08.11.2021 / 06:08, *.centertel.pl

Nie jestem jakimś przeciwnikiem obcokrajowców w Legii, ale tylko pod warunkiem, że prezentują odpowiednie umiejętności i wprowadzają do drużyny jakość. Jakość przez duże J. Nie mniej jednak wydaje się, że pewna równowaga między ilością piłkarzy zagranicznych i polskich w zespole została zachwiana. Można odczuć wrażenie, że Legia straciła swoją tożsamość. Nie jest monolitem. Wydaje się, że niektórzy przyszli do Legii bo dostali ofertę "last minute" będąc akurat bez klubu i chcąc przytulić trochę kasy. Tu wszystko nie trzyma się racjonalnej kupy. Tego nie da się w żaden sposób wytłumaczyć.

odpowiedz
Mimi - 08.11.2021 / 06:54, *.datapacket.com

@Sebo(L) : ja bym raczej tych zagranicznych nie nazywał piłkarzami

odpowiedz
Simon - 08.11.2021 / 10:27, *.telnaptelecom.pl

@Sebo(L) : Uważam podobnie. Nawet nie chodzi o kwestie patriotyczne, tylko po prostu najemnicy nie są w stanie zrozumieć tego ciężaru i tej presji, jaka towarzyszy grze w Legii. Tylko Polacy lub ludzie długo przebywający w polskich realiach (jak kiedyś Radović) są w stanie to zrozumieć. Dla pozostałych to przymusowy przystanek do większych pieniędzy.

odpowiedz
Marcin - 08.11.2021 / 06:05, *.t-mobile.pl

To co się dzieje w Legii to jest cyrk. Od kiedy Boruc ma niby problemy z kontuzją wszystko leży. Tu mi coś nie pasuje z nim. Ściągnięty został autorytet dla piłkarzy a on nie gra, nie ma go z nimi w szatni itp. totalna olewka albo demonstracja wywalenia na prezesa. Do tego dochodzi nasz kapitan , który nawet nie wyjdzie przed kamery do wywiadu i nie weźmie odpowiedzialności. Może ta sytuacja spowoduje wywalenie Kucharskiego i dymisję Miodka - to by było teraz najlepsze co mogłoby się stać

odpowiedz
Tylko Legia - 08.11.2021 / 05:35, *.17.12

Staruch na gniazdo bo z tym LOLKIEM ani gry ani dopingu

odpowiedz
Su(L)ejówek - 08.11.2021 / 06:17, *.chello.pl

@Tylko Legia: zgadzam się w 100%, gość marnuje potencjał Żylety

odpowiedz
skrzat - 08.11.2021 / 05:08, *.centertel.pl

Nie chce nawet myśleć co to będzie jak widmo 1 ligi zajrzy w oczy.szopen rozprzeda wszystko co się da i kogo się da,i spier...li.jak nikt nas nie kupi no to wiadomo.4liga.....masakra....

odpowiedz
teder - 08.11.2021 / 03:24, *.aster.pl

Pewnie na Żylecie tego nie było słychać ale na silver dobrze słyszałem, że nawet kibice Stali pod koniec meczu śpiewali "Legia grać kur...mać"

odpowiedz
HOP - 08.11.2021 / 01:57, *.knc.pl

Miodność 10/10

https://www.youtube.com/watch?v=9Dn4P-wCkMo&t=918s

(L)

odpowiedz
Stachu? - 08.11.2021 / 00:45, *.versatel.nl

Stasiek posipiesz się z tą umową bo nie będzieco zbierać.

odpowiedz
WYJŚCIE AWARYJNE...A KUCHARSKI MUSI ODEJŚĆ... - 07.11.2021 / 23:47, *..

JEDYNE WYJŚCIE Z SYTUACJI, WYPROWADZKA Z AKADEMII PIERWSZEJ DRUŻYNY, TO BYL BŁĄD PRZEPROWADZKI WSZYSTKICH , AKADEMIA JAK NAZWA MÓWI TYLKO DLA MŁODYCH ROCZNIKÓW, PO ZA TYM JEST PRZEPEŁNIONA ...CZAS POWROCIĆ DO STOLICY ,BOISK MAMY SPORO CHOĆ BY NA AGRYKOLI I GŁÓWNĄ PŁYTE TRZEBA ZAORAĆ OD TRENINGÓW, CZAS WRÓCIĆ DO PRAWDZIWEGO DOMU Ł3!

odpowiedz
Biała Legia - 08.11.2021 / 01:03, *.chello.pl

@WYJŚCIE AWARYJNE...A KUCHARSKI MUSI ODEJŚĆ...: ja mam wrażenie że ta akademia jest po to aby bananowi rodzice spełniali marzenia swoich dzieci. Przychodzi trener z rezerw i dlaczego nawet na ławce nie ma z tych młodych?

odpowiedz
Pajac z Woli - 08.11.2021 / 05:13, *.centertel.pl

@Biała Legia: dokładnie bananowe towarzystwo zamiast uczyć tam grania uczą siě lansu ....

odpowiedz
grzesiek - 08.11.2021 / 08:01, *.centertel.pl

@Biała Legia: tak jwst xgadza zie. Po za tym jakich oni tam trenerow mają to az sie smiac chce.

odpowiedz
AAA - 07.11.2021 / 23:41, *.chello.pl

Czas na rewolucję i działanie...
Czy niektörzy nie rozumią że pewien układ dobiegł końca?
Jak może jechać na wyjazd np.2000 osöb a chętnych będzie 1300 to co?
Umiecie liczyć?
Kucharski,kopacze mają pojechane a Jaśnie Nam Panujący tyle o ile.....
Obudżcie się jak jesteście kibicami Legii Warszawa.....



odpowiedz
Wolfik - 07.11.2021 / 23:49, *.play-internet.pl

@AAA: Czyli zaczynamy od 4-ej ligi jak kiedys Zawisza, Pogoń, Raków....???
Może jest to jakies wyjscie.

odpowiedz
ZIBI - 07.11.2021 / 23:23, *.t-mobile.pl

Jak nie wiadomo o co chodzi to wiadomo że chodzi o kasę. Gwiazdeczki się odgrywają na nas kibicach bo coś im obiecał Mioduski i ponoć nie dotrzymał słowa. Jeśli się czują oszukani gwiazdy to wypad z klubu i sądzić się z Legią a niech nas reprezentują piłkarze którzy z dumą i szacunkiem będą nosiły koszulkę Legii. Dla kilkuset tysięcy ludzi w Polsce i za granicą Legia to świętość a ja pierwsze co bym zrobił to całą starszyznę którzy grają najdłużej w Legii odsunął do rezerwy minimum albo całkowicie odsunął z zespołu. Różnica jest taka że zagranicą na każdą pozycję mają 2-3 piłkarzy a u nas wystarczy że się dogada kilku może 3-4 i widać co się dzieję. Zero sentymentów ludzie ciężko pracują wydają kasę na bilety jeżdżą po całej Europie za nimi a oni sobie gierki z naszej Legii robią. Dzieciaki ślepą wierzą że to przypadek że drużyna z takimi nazwiskami z takim budżetem nie może wygrać z całym szacunkiem z tą Stalą. Daleko mi do Michniewicza czy Kucharskiego czy nawet do Mioduskiego ale wiem jedno tutaj jest drugie dno z częścią piłkarzy. Dawać Vuko czy Magierę tych co sieją ferment w drużynie wywalić i dać szanse młodym.

odpowiedz
a - 08.11.2021 / 12:39, *.clouddc.eu

@ZIBI: Problem jest taki, że zarówno Ty jak i wielu kibiców piłki i swoich klubów w tym kraju przecenia granie tymi "młodymi". Oni są młodzi, są Polakami i na tym właściwie ich zalety się kończą. No jeszcze są pewnie tani. Gdyby ci młodzi byli tacy dobrzy i ambitni to wszyscy by grali młodymi, bo nie dość, że by wygrywali to jeszcze mogliby trochę kasy zaoszczędzić. Ale prawda jest taka, że gdyby teraz Legia postawiła na młodych to już może się do I ligi szykować.

odpowiedz
ZIBI - 08.11.2021 / 13:13, *.t-mobile.pl

@a: Prawda jest taka że tym młodym się chce dla nich to marzenie a co niektórych teraz w Legii to czysty biznes. KASA Misiu. Czym gorzej w Legii tym lepiej u nich z kasą zastanów się skąd ta kasa. Skoro ponoć Miodek coś tam nie wypłacił to trzeba sobie straty jakoś wyrównać. Powiedz mi jaka różnica jak przegrywamy tymi kozakami co kasują z naszej Legii kupę siana i dostają co mecz 3 bramki to nawet jak młodzi dostaną 4 lub 2 a może żadnej nie stracą i się ogrywają jak Karbownik ostatnio Majecki to Legia zarobiła na nich czy straciła ? Mówię Tobie odsunąć starych cwaniaków którzy w d... nas mają dla nich hajs musi się zgadzać i fochy zgrywają dać szanse tym tylko którzy widać że nie tylko gadają ale zapierdzielają na boisku na maksa. i dodać młodych ambitnych z Legii.

odpowiedz
155 - 07.11.2021 / 23:18, *.orange.pl

Zaczynam wierzyć, że oni (Mioduski, ten cały zarząd. Kucharski. trenerzy. piłkarze, "przyklejeni" (typu np. Piekarski) są w stanie spuścić Legię z Ekstraklasy. Chyba czas najwyższy na nie tyle Czerczesowa, co jego niedźwiedzia.

odpowiedz
(J)aga - 07.11.2021 / 23:15, *.elpos.net

Jak dla mnie to morzna strzelać korkiem od szampana ale ja to jestem z Białegostoku także tego XD

odpowiedz
atmosferic - 08.11.2021 / 00:48, *.orange.pl

@(J)aga: to widać że jesteś z białegostoku - "morzna" było się tego spodziewać.

odpowiedz
Hiszpan - 08.11.2021 / 06:55, *.telnaptelecom.pl

@atmosferic: Dobre ha ha ha.

odpowiedz
Adolf Wawa - 08.11.2021 / 07:18, *.169.34

@atmosferic: to żeś zaorał to coś z białego????????

odpowiedz
asd - 07.11.2021 / 23:14, *.vectranet.pl

zamiast staruszka Boruca trzeba bylo sciagnac normalnego bramkarza, jesli stary niedomaga to w jego miejsce musza wyjsc nowicjusze - tak sie nie wygrywa ligi

odpowiedz
Lsd - 08.11.2021 / 02:39, *.tpnet.pl

@asd: Ale Boruc wygrał nam eliminacje praktycznie , trochę strzałów wybronił, prawda ? A w każdym razie obronił kilka takich groźnych strzałów , że młodsi mogli by mieć z tym problem (choć Tobiasz i Miszta dobrze się rozwijają) .

odpowiedz
tomiacab - 08.11.2021 / 09:49, *.centertel.pl

@Lsd: ja nie widzeżeby Miszta się rozwijał. Tobiasza za krótko mamna oku więc nie mówię

odpowiedz
Szamo z Wronek - 07.11.2021 / 23:05, *.centertel.pl

Brawo Legia. Dostarczyciele punktów. Następna kolejka i jesteście czerwoną latarnią ligi.

odpowiedz
Miodek won - 07.11.2021 / 23:03, *.com.pl

Tylko całkowity bojkot Legii Mioduskiego od zaraz coś może dać
Puste trybuny aż ten szkodnik nie odejdzie z naszego klubu!!!

odpowiedz
Plaskacz - 07.11.2021 / 22:56, *.chello.pl

Jeśli kibice, nawet z Żylety wychodzą w 81 minucie to naprawdę jest słabo.

odpowiedz
j24 - 07.11.2021 / 22:55, *.chello.pl

Szkoda nerwów na oglądanie tego przedstawienia.

odpowiedz
Kibic LEGII od 53 lat - 07.11.2021 / 22:53, *.tpnet.pl

Panie Mioduski - moja rada : jutro Kucharski out ( nowy Dyr. Sportowy np Jozwiak ) + nowy trener z doswiadczeniem a Gołębiewski na jego asystenta - niech się mlody uczy !!
Wyjdzie Pan z twarzą przy tych rozwiązaniach - wobec nas kibiców

odpowiedz
Wolfik - 07.11.2021 / 23:44, *.play-internet.pl

@Kibic LEGII od 53 lat: Recepta bardzo dobra. Pozostaje pytanie, kto z szanujących sie trenerów (nie mówie tutaj o polskiej mysli szkoleniowej z karuzeli) wejdzie w to bagno...

Oczywiście rozmawiamy czysto teoretycznie, bo Mioduski wczesniej zejdzie na zawał niz wykona takowy ruch.

odpowiedz
artic - 07.11.2021 / 23:46, *.55.149

@Kibic LEGII od 53 lat: jóźwiak??? moze jeszcze trzeciak??? to te dwa" fachmany" jozwiak i trzeciak odstrzelili lewego z (L) przyczyniajac sie do najwiekszej straty finansowo wizerunkowej w historii klubum

odpowiedz
lucho_83 - 07.11.2021 / 22:51, *.chello.pl

Jestem kibicem od 1993 roku, takiej błazenady chyba nigdy nie widziałem....Mioduski zwolni kolejnego trenera, czy może zacznie od Siebie..?

odpowiedz
Wierny kibic - 07.11.2021 / 22:51, *.t-mobile.pl

Patrząc na wszystkich zawodników Legii można jednoznacznie stwierdzić że błąd w przygotowaniu do sezonu popełnił Michniewicz i jego sztab. Teraz potrzebny bardzo dobry trener by wyciągnął drużynę z dołka. Trzeba działać by odbudować Legie ale czyLoczek wie co ma robić????

odpowiedz
OZNZ - 07.11.2021 / 22:58, *.play-internet.pl

@Wierny kibic: a po czym wnioskujesz, że Michniewicz? Jak dla mnie problem ewidentnie w głowie, a nie w nogach. Slisz przebiegł najwięcej w meczu.

odpowiedz
Wierny kibic - 07.11.2021 / 23:21, *.t-mobile.pl

@OZNZ: Piłka nożna to nie lekkoatletyka

odpowiedz
Wolfik - 07.11.2021 / 23:48, *.play-internet.pl

@OZNZ: Bartek Slisz przyszedł do Legii jako wyrózniajacy się w lidze zawodnik. U Seveli nie tylko bronil, ale tez kreował sytuacje i strzelał bramki. Zobacz jak "polska myśl szkoleniowa" go uwsteczniła. Bo chyba nie powiesz, ze u nas sie rozwinął....

odpowiedz
hajdukL - 08.11.2021 / 00:28, *.rfc.pl

@Wolfik:
Początek u Vuko miał obiecujący nawet. Nieźle się poruszał po boisku. Jednak trwało to dość krótko i było bardzo dawno temu.

odpowiedz
Wolfik - 08.11.2021 / 00:38, *.play-internet.pl

@hajdukL: Witaj :). Tak, bo był świeżo po naukach u Seveli.

odpowiedz
hajdukL - 08.11.2021 / 06:26, *.77.242

@Wolfik:
A wspólny mianownik to chyba jednak przygotowanie fizyczne.

odpowiedz
robert60 - 07.11.2021 / 22:46, *.chello.pl

Nawet trener juniorów wie, że zespół zaczyna się budować od tyłu. Jak nie będziemy tracić bramek to przestaniemy przegrywać. Kilka remisów po zero
- byle doczekać do przerwy zimowej. I szybko trzeba zatrudnić trenera od przygotowania fizycznego. Nie będziemy w lidze wygrywać jeśli nie będzie pressingu na połowie przeciwnika. Ciężka praca zimą (a kto nie będzie chciał biegać to won) i na wiosnę jak wszystko wygramy to mamy Puchar i unikniemy spadku.

odpowiedz
Gonzo z żylety - 07.11.2021 / 22:45, *.orange.pl

Loczek ma kasę na malucha a chce jeździć mercem ... Tak się nie da :-))
Tylko bogaty właściciel da nam radość !!!
Pozdro dla kibiców Legii :) :):)

odpowiedz
geds - 07.11.2021 / 22:48, *.centertel.pl

@Gonzo z żylety:
czyżby? pieniądze trzeba wiedzieć jak wydawać; mamy najwyższy budżet w lidze od lat i gdzie nas ta przewaga doprowadziła? kluczem jest jeszcze większy budżet czy mądrzejszt dysponent budżetu?

odpowiedz
Wolfik - 07.11.2021 / 23:54, *.play-internet.pl

@geds: Kolego, sadzę że i jedno i drugie. I teraz pytanie zasadnicze - znany jest Tobie potencjalny podmiot czy osoba prywatna gotowa wyłożyć jakies 500mln by odkupic udziały i przejąc klub? W dobie inflacjji na realnym poziomie 20%? Proszę, podaj chociaż jeden....

odpowiedz
Bydle - 08.11.2021 / 00:33, *.t-mobile.pl

@Wolfik: znana Lewy

odpowiedz
Wolfik - 08.11.2021 / 00:41, *.play-internet.pl

@Bydle: Tak. Jego byłoby na to stać. Tylko czy to realne? Bo o żadnych konkretach nie słyszałem.

odpowiedz
Gonzo z żylety - 08.11.2021 / 00:43, *.orange.pl

@geds: I kasa i mądre zarządzanie ale kasa przez duże K a nie z grosza reszty Miodka ;-))

odpowiedz
Fan Legii od 25 lat - 07.11.2021 / 22:42, *.orange.pl

Kończ Miodek wstydu nam kibicom z L na piersi oszczędź ;) Sprzedaj swoje udziały Emirates Line lub jakiemuś szejkowi bo mimo szczerych Twoich chęci to bez kaski to możesz ? Nic nie możesz ;))))

odpowiedz
Peru123 - 07.11.2021 / 22:37, *.chello.pl

Rozumiem wściekłość i żal kibiców, ale Legia to obecny Mistrz Polski, w ostatnich latach zdominowaliśmy tę ligę, gramy i nawet punktujemy w grupie LE, ok, nie zdobędziemy w tym roku MP i nawet nie otrzemy się o podium, trudno, ale jesteśmy kibicami LEGII i trzymajmy fason, pomyślcie że w takich prowincjonalnych miasteczkach jak Wronki, Poznań, Białystok maja tak co roku maja ku.wa dość . Karta się odwróci, największy problem ma prezes, bo to on firmuje, Legia to My.

odpowiedz
1909 - 07.11.2021 / 23:14, *.centertel.pl

@Peru123: A skąd ty pochodzisz warszawski inteligencie?

odpowiedz
Stary Kibic z Żylety - 07.11.2021 / 22:35, *.orange.pl

Taki klub jak Legia powinien mieć bogatego właściciela typu Amazon itp. a nie gołodupca Miodka :( Przy Miodku będzie coraz gorzej bo po prostu brak u niego kasy..... Tak krawiec kraje jak mu materiały staje a u Miodka będzie wieczna rzeźba i równia pochyła :(((((

odpowiedz
Wolfik - 07.11.2021 / 23:56, *.play-internet.pl

@Stary Kibic z Żylety: Amazon? Dobre. Czemu nie Gates od razu? Dzwoń, pewnie od razu się zgodzi.

odpowiedz
Sebo(L) - 08.11.2021 / 05:50, *.centertel.pl

@Wolfik: ja propnuję od razu na prezesa Elona Muska, na koszulkach reklamy Tesla i Starlink i zamiatamy Ligę Mistrzów ;)

odpowiedz
hajdukL - 08.11.2021 / 06:58, *.77.242

@Wolfik:
Gates za biedny hehe

odpowiedz
Wnerw - 07.11.2021 / 22:35, *.autocom.pl

Nawet Wisła wygrała to już jest masakra a my urządzamy się na dnie.. Teraz Zabrze brakuje tylko przełamania Podolskiego na nas.. Załamka..

odpowiedz
Ibor - 07.11.2021 / 22:34, *.play-internet.pl

Chciałem wystawić oceny , ale tam nie ma zer wiec nie będę oceniał

odpowiedz
Legion - 07.11.2021 / 22:30, *.chello.pl

Wszyscy won. Zostawić tylko Muciego i Nawrockiego. Na bramkę kupić Strączka ze Stali.

odpowiedz
Tako - 07.11.2021 / 23:04, *.tpnet.pl

@Legion: Bramkarze (może oprócz czterech czy pięciu meczów) najmniej zawinili , a sporo jednak wybronili . A Muciego mi szkoda , widać że chłopak jest ambitny , ale za mało czasu gra na boisku , zgadzam się , że on ma możliwości .

odpowiedz
lob - 07.11.2021 / 22:28, *.chello.pl

Panie Mioduski !!! panie Kucharski !!! panie Gołębiewski !!! ODDAJCIE PANOWIE FARTUCHY!!!...i to jak najszybciej....nie łap się na afisz jak nie potrafisz......Legia to za wysokie progi dla was..........Dawać zaraz Ojrzyńskiego na ratunek przed spadkiem...........
Słowa Wodza wiecznie żywe :
"Wam kury szczać prowadzać, a nie politykę robić”.
a ja to dopasuję do obecnej sytuacji Legii :
Wam kury szczać prowadzać, a nie naszą Legią się bawić.

odpowiedz
Była sobie Legia - 07.11.2021 / 22:23, *.play-internet.pl

Sitek,Żyro przecież to legioniści bramki strzelili więcej nie mam nic do napisania

odpowiedz
AA - 07.11.2021 / 22:35, *.virginm.net

@Była sobie Legia: Kazdy młody co został sprzedany z Legii strzela bramki np.Praszelik,Warchoł juz z pięć strzelił,ot cała polityka zasranego prezesa

odpowiedz
To przykre co zrobili - 07.11.2021 / 23:19, *.tpnet.pl

@Była sobie Legia: Tak , to nasi , a zachowali się jak głupie , pazerne na poklask pochlastów z Piasta (obrażali nas podobno z trybun ?) gnojki . Takie zachowanie jest na granicy zdrady . Np. Kuchy ostatnio , oprócz jednej przypadkowej sytuacji pod naszą bramką , to się specjalnie nie wychylał przeciwko nam - no i w porządku ! (fakt , że zagrał dość krótko) . Ale nie szukał strzału (jeden raz się jedynie zapomniał , pod koniec , ale Czarek Miszta obronił) . A ci dwaj co zrobili ? Gamonie , zamiast grać tak , żeby swoim (czyli Nam) nie zaszkodzić , to się ''pokazali'', cholera jasna ... A myślałem , że Żyrko to dobrze ułożony chłopak , pomyliłem się .

odpowiedz
Pe(L) e - 07.11.2021 / 22:21, *.inetia.pl

Ja nie rozumiem jednego zatrudniając się jako dozorca moim zadaniem jest zadbać o porządek w wyznaczonym miejscu za które mi płacą zatrudniając się na magazynie moim obowiązkiem jest dbać o to by towar do klienta dotarł na czas w stanie nie naruszonym idąc na taxi przewożę klientów w jak najbardziej zadbanym aucie zatrudniając się jako listonosz muszę poprawnie co do numeru mieszkań listy dostarczyć... Pracując w każdej branży nie zależnie która wymieniłem mój pracodawca ode mnie wymaga bym na czas wszystko zrobił od tego premie są uznawane a tu? Piłkarz jest piłkarzem całe życie to trenuje i on ma zapie...lać jak szwajcarski zegarek nie oszukujmy się jak na polska ekstra klapę nam trener nie jest potrzebny skoro listonosz za nie całe 3 tys złotych miesięcznie potrafi dobrze listy dostarczyć to czemu nasz Kopacz nie potrafi z 11 czy 20 metrów w światło bramki kopnąć.... Zarabiając parę zer więcej niż listonosz.... Biznesmen siwoglowy weź się za swój biznes

odpowiedz
Abcd - 07.11.2021 / 22:31, *.chello.pl

@Pe(L) e: wszystko ok tylko,że listonosz nie roznosi listów tylko zostawia awizo. Zawsze ch.j nikogo w domu nie zastanie.

odpowiedz
eief - 08.11.2021 / 10:06, *.t-mobile.pl

@Abcd: A nie zauważyłeś, że w Polsce polecony wrzucony do skrzynki jest traktowany jako doręczony? Jakim to k... pajacem trzeba być, żeby takie farmazony strzelać...
Znowu kompleksy wyszły. Tylko że wy nigdy w LM nie zagracie.

odpowiedz
L56 - 07.11.2021 / 22:21, *.t-mobile.pl

Ja dzisiaj zakończyłem swoją przygodę z tym klubem
Na stadion się już nie wybieram.
Kartę kibica odsyłam.
Po 55 latach.
Czołem Panowie!

odpowiedz
woot - 07.11.2021 / 22:27, *.orange.pl

@L56: po jednym nieudanym sezonie? Stary a głupi jak but.

odpowiedz
Buc - 07.11.2021 / 23:33, *.centertel.pl

@L56: no i do widzenia, nikt za toba nie zateskni

odpowiedz
KOGUT2004 - 08.11.2021 / 06:20, *.chello.pl

@L56: i tak się odsiewa ziarno od plew.SPADAJ DO NIE WIDZENIA

odpowiedz
Jurek - 08.11.2021 / 07:02, *.centertel.pl

@KOGUT2004: Gdzie to ziarno?

odpowiedz
Mr Martini - 07.11.2021 / 22:18, *.orange.pl

A gdzie król Artur? Gdzie jesteś królu Arturze? Reszta też niestety nie lepsza. Bramkarze, to nie ta liga. Wieteska i Jędrzejczyk, nawet szkoda pisać o ich grze. No i trener. Ten, co jest obecnie, tego nie ogarnie. Tylko zmarnuje dwa tygodnie przerwy w lidze.

odpowiedz
Adamowicz ale nie Paweł - 08.11.2021 / 00:43, *.centertel.pl

@Mr Martini: liczą pieniądze które i tak wpływają na konto czy grają czy nie

odpowiedz
Widgett - 07.11.2021 / 22:18, *.play-internet.pl

Bardzo dawno się tu nie udzielałem. Kibicuje od bardzo wielu lat. Ale wstyd mi za to co ta zgraja reprezentuje. Od wieku lat mimo mistrzostw nic się nie zmienia.
Mało Polaków. Wiele nacji. Tego nie da się zgrać na raz. Kto to wymyślił? Co my ŁKS ptak czy pogoń? Tu zabrnęliśmy. Ktoś ma gdzieś LEGIJNE serce. Ja zawsze będę kibicował. To MÓJ KLUB. Ale ktoś hańbi naszą HISTORIĘ. TYLKO LEGIA (L)

odpowiedz
Kibolek - 07.11.2021 / 22:16, *.it-home.pl

Żaden kucharski żaden Gołębiewski. MIODUSKI LICHWIARZU WON Z LEGII

odpowiedz
Sebo(L) - 07.11.2021 / 22:11, *.master.pl

Kompletnie nic mi nie przychodzi do głowy co by tu jeszcze móc napisać.Człowiek po tylu porażkach czuje się jak zbity pies,wszystkiego się odechciewa i w zasadzie nie wie czego może się spodziewać w następnych meczach? Mecz w PP z III ligowym (4 poziom rozgrywkowy!) Świtem Skolwin,z którym Legia męczyła się niemiłosiernie pokazuje w jakim miejscu jest obecnie drużyna. Nie mogą już dziwić kolejne przegrane w Ekstraklsie i śmiem przypuszczać,że na chwilę obecną Legii nie stać na nic więcej.Tych porażek może być znacznie znacznie więcej.Legia na dziś jest w katastrofalnej dyspozycji i nic nie wskazuje na rychłą zmianę.Niestety przy obecnej dyspozycji wątpliwym jest aby "Wojskowi" dali radę wyeliminować Motor Lublin w PP. O meczach w LE nawet już nie piszę,bo ugranie choćby punktu w dwóch ostatnich meczach graniczyć będzie niemal z cudem. Ta drużyna jest już calkowicie rozbita,zarówno psychicznie jak i piłkarsko.Piłkarsko nie prezentuje w zasadzie niczego.Brak pomysłu,brak motoryki,brak szybkości.Brak wszystkiego. Oto do czego doprowadziły idiotyczne rządy w klubie Mioduskiego i jego dyrektora sportowego.

odpowiedz
K(L)AKIER - 07.11.2021 / 22:10, *.inetia.pl

Dziękuję wszystkim , za fajna zabawa, ale to już nie na moje nerwy, człowiek ma rodzinę i powinien , sobie spokojnie z dzieciakami czas spędzać A nie , denerwować się i mieć to wszystko z tylu głowy, A piłkarz i czy inny członek zarzadu klubu kasę weźmie i jutro uśmieszki na treningach. Dziękuję i dobranoc .

odpowiedz
Abcd - 07.11.2021 / 22:39, *.chello.pl

@K(L)AKIER: Popieram choć nie potrafię od tak od tego wszystkiego odbić.

odpowiedz
Przemek - 07.11.2021 / 22:07, *.interq.pl

Kiedyś był taki pan w Pogoni Szczecin, który przywiózł cały samolot Brazylijczyków. Dziś takie coś wygląda w Legii. Tylko w Pogoni otrzeźwieli. A w Legii rok w rok ściąga się zawodników, którzy nigdy NIE będą LEGIONISTAMI! Sorry, ale to już zakrawa na kpinę. Jak spaść, to lepiej by grali Juniorzy Legii, za 1/10 tych pieniędzy co dostają obecni piłkarze.

odpowiedz
swk - 07.11.2021 / 22:06, *.orange.pl

mysle ze 1 liga
jest
coraz
bardziej
mozliwa :D

odpowiedz
Tito - 07.11.2021 / 22:03, *.chello.pl

Panie Dariuszu widać właśnie owoce Pana pracy podczas samodzielnych rządów!

odpowiedz
Warszawski S(L)oik - 07.11.2021 / 22:00, *.centertel.pl

Temat trochę z innej beczki... Przejrzałem wnikliwie fotorelację z meczu i tak się zastanawiam gdzie się podziały ekipy/flagi z warszawskich dzielnic ??? Gdzie słynne "Żoliborskie Lwy" , "Gocław" , "Ochota" , "Wawerscy Fanatycy" i jeszcze wiele innych stołecznych ekip ???

Czyżby na żylecie dopingowało już tylko mazowsze i fan kluby z innych regionów Polski ????

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 07.11.2021 / 22:20, *.play-internet.pl

@Warszawski S(L)oik: Flag dzielnicowych kiedyś było multum.Piaseczno,Piekiełko,Grochów,Gocław,Ochota i wiele,wwiele innnych

odpowiedz
f - 07.11.2021 / 22:29, *.orange.pl

@Warszawski S(L)oik: dzisiaj założenie było takie, że na meczu prezentują się fankluby, stąd w zasadzie same flagi spoza Warszawy. Dzielnicowe jeszcze będą, nic się nie bój. ;)

odpowiedz
zp - 07.11.2021 / 22:29, *.chello.pl

@Warszawski S(L)oik: to jednak jesteś słoik i żaden kibic Legii, przecież było trąbione ze dziś przyjeżdzają wszystkie FC wiec dlaczego miałyby wisieć fany dzielnic ?

odpowiedz
M3 - 07.11.2021 / 21:56, *.jmdi.pl

Slisz, Josue, Ribeiro, Kastrati, Wieteska do widzenia. Katastrofa. Dzis wszyscy powinni mieć wstrzymane wypłaty. Ogórki was ogrywają parówy jedne. Emreli na boku był całkowicie bezproduktywny . Luqi, Mladen, Johanson... Pekhart niby był, ale wrzutki były za słabe.

odpowiedz
Gix - 07.11.2021 / 21:56, *.play-internet.pl

Legia poszła drogą Korony i szrotem miała zawojować ligę i Europę. Tylko po co wydano miliony jak to samo było za darmo? Taki rubejro dostaje piłkę na połowie przeciwnika, jest nieatakowany, przed nim jeden piłkarz, więc zbiera się jak wóz z węglem i biegnie w poprzek boiska i ostatecznie wycofuje piłkę. Wszyscy grają na dtojąco czekając co się wydarzy. Jedyny schemat to laga albo niecelna wrzutka. Nie widzę nic wyuczonego jeśli chodzi o taktykę. Przypadkiem udało się tylko przegrać i nic wygrać.

odpowiedz
Piter - 07.11.2021 / 21:52, *.centertel.pl

Coraz większa strata do lidera. A przecież dla nas liczy się tylko mistrzostwo :(

odpowiedz
haha - 07.11.2021 / 22:02, *.chello.pl

@Piter: dobre sobie.. O mistrzostwie w tym sezonie nie moze byc mowy.. Jak na razie to przegralismy z najgorsza druzyna w lidze.. Czyli gdzie My jestesmy?

odpowiedz
wukashi - 07.11.2021 / 21:51, *.197.174

Michniewicz out!

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 07.11.2021 / 21:45, *.play-internet.pl

Tytuł artykułu adekwatny do .....poczynań kibiców.Na meczu z Pogonią był protest,bo co by nie mówić,to źle się dzieje w klubie.Po tym meczu graliśmy z Napoli.Wiadomo,inna waga meczu,więc trybuny Muszą się pokazać w Europie-wiadoma rzecz.No ale teraz wróciliśmy do szarej,ligowej rzeczywistości i........ruszamy z dopingiem,pomimo,że przecież od meczu z Pogonią,do przed meczem ze Stalą nic się nie zmieniło.Więc tak-co Wy robicie,drodzy kibice?.,Bo logiki w tym waszym działaniu brak.Albo nie powinno być wtedy "protestu",albo dzisiaj dopingu.Oczywiście mam swoją teorię,kto za tym wszystkim stoi,oraz kto to sponsoruje,ale ponieważ wszyscy wiecie,co mam na myśli,to nie będę się tu rozpisywał.P.S.a po meczu ze Stalą okazało się,że jednak się zmieniło......na gorsze.

odpowiedz
Edi - 07.11.2021 / 21:54, *.chello.pl

@FOREVER LEGIA : to teraz sobie rozkmiń czemu nadal jest doping mimo takiej padaki i czemu nikt nic z tym nie robi….

odpowiedz
Fan Fan Fan - 07.11.2021 / 21:55, *.chello.pl

@FOREVER LEGIA : Zdecydowanie za mało było! Nie poddawaj się hahahahhaahha

odpowiedz
pajace - 07.11.2021 / 21:58, *.com.pl

@FOREVER LEGIA :
kibice też ogłupieli
trybuny powinny być puste

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 07.11.2021 / 22:33, *.play-internet.pl

@Edi: Ja wiem,nie muszę kminić.Tylko nie napiszę,bo usuną.

odpowiedz
(L)emon - 07.11.2021 / 21:41, *.tpnet.pl

Powtarzam od dwóch lat jak mantrę: karnety stop, koszulki, gadżety z Fanstore stop, bilety stop. Tylko radykalne odcięcie gotówki spowoduje zmiany. Płacze i popiardywania na forum nie zmienią nic. Lepiej odpuścić kilka meczy i wstrząsnąć finansami, niż przychodzić na I ligę w przyszłym sezonie.

odpowiedz
artic - 07.11.2021 / 21:41, *.t-mobile.pl

Dziwne to jest naprawde czyzby człowiek korpo Mioduski uczen Kulczyka grał na utrate wartosci klubu?????? Oni nic nie graja jak ktos wczesniej napisal czy to nie jest polecenie z gory???? Jak z takim Mielcem nie wygrali to z kim oni chca wygrac w tej lidze???z Pogonia tez nie wygrali a taki Osijek ogral ich na luziku.Pozatym bez pożadnego bramkarza nie da rady AB ma juz 40 lat i ciagle cos go bedzie napier....a te dwa mlokosy to nie ten poziom a mieli naprawde solidnego Cierzniaka to go wyje.....

odpowiedz
Hah - 07.11.2021 / 21:37, *.142.246

Już widzę jak tu Papszun przychodzi, do gówno grającej drużyny, gdzie nie ma nic do powiedzenia. Debil lub samobójec tylko w tym czasie przyjdzie do tej druzyny

odpowiedz
Rafix - 07.11.2021 / 21:37, *.chello.pl

Analiza.

Zastanawiam się skąd się bierze ta nieudolność. Początek meczu, jak w zasadzie cała pierwsza połowa to optyczna przewaga, ale brak bramek z gry.
No i tu pytanie. Kto w tym zespole ma strzelać bramki? Jedyni co są do tego zdolni to Pekhart i Emreli.
Pekhart gra dziś na szpicy, ale jest bez formy. On potrzebuje częstej gry i taktyki skrojonej pod niego.
Emreli dziś poza polem karnym, w ogóle bezużyteczny.
A reszta? W środku Martins, Ślisz i Josue. Kto z nich strzela gole? Kiedy oni zdobyli bramkę.
Dalej Luqinias, który nie gra w lepszym klubie i nie będzie grał, bo nie ma uderzenia.

Niestety do naszego klubu trafiają zawodnicy, którzy w innych klubach nie maja liczb, dlatego są w promocji albo na wyprzedaży (wyjątkiem był Emreli i na początku było widać różnicę).

Ogólnie mówiąc, technicznie i optycznie, jesteśmy lepsi od większości ligi, ale nie ma tego przełożenia na liczby. Największa wina jest więc w selekcji, co chyba już wszyscy widzą. Nowy nawet najlepszy trener nic nie uratuje, jeżeli nie będzie miał wpływu na wybór zawodników.

Jedyne co teraz to zagrać młodzieżą, na pewno nie mieliby 6 porażek z rzędu.

odpowiedz
tekken (L) - 07.11.2021 / 21:37, *.chello.pl

Walczymy o utrzymanie. Miodek weź trenera:Ojrzyński, Fornalik, Smuda z doświadczeniem, który to poukłada. Tu trzeba postawić na młodych Włodarczyk, Kostorz, Skibicki, Slisz i jeszcze inni.
Boki obrony leżą Mladen i Johanson to się nadają na skrzydła tylko do ataku, bo w obronie grają siano.
4-1-3-2
Sugerowany skład:
Boruc(Miszta)
Hanna -Jędza-WIetes-Hołownia
Slisz (Kisiel)
Johanson(Kastarti, Skibicki)-Josue-Mladen(Liqi)
Kostorz(Emreli)-Włodarczyk (Pekhart)

Mladen i Liqi niech zaczną ćwiczyć strzały, bo strzelanie na wiwat jest niedopuszczalne, a w każdym meczu po 3x się zdarza masakra.

odpowiedz
Luis - 07.11.2021 / 21:43, *.plus.pl

@tekken (L):

Jak słyszę ojrzynski...smuta itp wynalazki to się zastanawiam co tacy ludzie jak Ty maja w głowie... skoro to dla Ciebie goście na posade trenera

odpowiedz
SenWaltera - 07.11.2021 / 22:18, *.chello.pl

@tekken (L): Kup sobie klub to będziesz ustawiał skład i wybirał trenera albo pograj w football managera.

odpowiedz
Wolfik - 08.11.2021 / 00:01, *.play-internet.pl

@tekken (L): Smuda tak poukładał Wieczystą, że taka Garbarnia wlepiła im 5-ke w PP.... To juz chyba Gmocha bym wolał...

odpowiedz
No - 07.11.2021 / 21:35, *.play-internet.pl

Za 2 tygodnie becki w Zabrzu?

odpowiedz
Sen o - 07.11.2021 / 21:33, *.play-internet.pl

Brak Bortnika to pierwszy grzech Legii bo nie biegamy gramy wolno w poprzek I do tyłu. Nie ma 1 zawodnika z kiwka z pomysłem na grę. Gdzie radość grania? Każda formacja dno. Młodzi bramkarze słabo stoperzy dno rozgrywającego Brak atak nie istnieje. Quo vadis Legio.

odpowiedz
Michał - 07.11.2021 / 21:28, *.plus.pl

W moim sercu są 3 kluby. LEGIA JUVENTUS I VFB STUTTGART. Juventusowi kibicowałem jak był w serie B Vfb kibicowałem jak był w 2.Bundeslidze....i LEGII też będę kibicował w 1. Lidze polskiej.

odpowiedz
Fan Fan Fan - 07.11.2021 / 21:23, *.chello.pl

Pewniak w bukmacherze!! Grać że Legia przegra to jest właśnie pewniak na ten moment!!! Miodkowi się zgadza ale mi też :) :)!

odpowiedz
NADZIEJA - 07.11.2021 / 21:22, *..

DAWNO JUŻ MÓWIŁEM, ŻE MODUSKI OTOCZYŁ SIE LUDŻMI CO LEGIA IM ZWISA..I TYLE W TEMACIE..OWOCE MAMY DZIŚ TEGO...DRAMAT I NIE MA CO LICZYC NA LEPSZĄ GRE, JEDYNE TO POROZWIĄZYWAĆ KONTRAKTY ZE SZTABEM I WIĘKSZOŚCIĄ ZAWODNIKÓW, KUCHARSKI MUSI OEJŚĆ!

odpowiedz
Korda - 07.11.2021 / 21:21, *.centertel.pl

Ogólnie to wszystko wygląda dobrze w drużynie. Akcje kreują, piłkę celnie kopią i.....? Właśnie co dalej. Obrona leży pod każdym kontem. Mladenovic oddaje więcej strzałów jak cały atak. Zdecydowanie tu nie chodzi o jakość piłkarska. Tam coś jest na rzeczy w szatni. Nie ma kapitana. Nie ma jaj drużyna. Jeżeli już Stal Mielec wygrywa w Warszawie to jest dramat. Myślę że parę meczy bez kibiców na Ł3 by się przydały. Wiem że to też zaszkodzi klubowi bo nie będzie wpływów z biletów ale jak kibice mogą inaczej zareagować na to co się dzieje w tym klubie. W okienku zimowym pozbyć się Kastriatiego, Charatina, Rose. To są darmozjady i nic więcej. Josue jaki jest taki jest ale widać że mu zależy. Dobra noga słaba głowa.

odpowiedz
mietowy - 07.11.2021 / 21:20, *.aster.pl

bramkarze z szacunkiem ale to jeszcze nie ta liga
obrona - brak 22 bramki stracone !!!!!?????
atak - brak tu nic się nie dzieje
pomoc i ta reszta towarzystwa kazdy gra na swoja modle
trener no coz z gowna dynamitu nie ukreci
pan Prezes chyba za bardzo zachłanny na kasę z pucharów
całe towarzystwo myślało ze wszyscy Junacy z naszej Ligi przestraszą się L-ki
pierwszy sygnał to zawody z Radomiakiem ale nikt chyba się temu nie przyjrzał
podsumowanie : mamy teraz 17 pozycje w tabelce
CZEKAMY NA CUD

odpowiedz
Odlaraj - 07.11.2021 / 21:16, *.centertel.pl

Mam propozycję. Zamiast kupować bilety, koszulki, itp. zacznijmy obstawiać u buków przeciwko Legii. Jak się okaże ze kursy na wygraną są wysokie to zaczną wygrywać żeby kasa się zgadzała...

odpowiedz
T-72 - 07.11.2021 / 21:15, *.orange.pl

No to kuźwa chyba dożyje, że chodząc na ten stadion od 1986 roku, będę mógł kupić karnet na 1 ligę... Makabra, zanim przez to dostanę zawału, to chciałbym pana Mioduskiego z całej siły kopnąć w dupę. Da się to jakoś załatwić?;)

odpowiedz
Gocław - 07.11.2021 / 21:41, *.net.pl

@T-72: to jest nas dwóch też od 1986, piechtą na stadion z Gocławia, przeżyłem wielu właścicieli i prezesów, ale ten przeszedł sam siebie, a chórzysta trenerem i koszulki rodem z konwiktorskiej, to już zwalnia mnie z jakiejkolwiek nadziei, że będzie lepiej.

odpowiedz
T-72 - 08.11.2021 / 01:06, *.orange.pl

@Gocław: Ha, widzisz brachu ja też z Gocławia. Możemy kiedyś się razem przejść i powspominać stare dobre czasy :)

odpowiedz
Ewelina - 07.11.2021 / 21:14, *.vectranet.pl

Sześć porażek z rzędu. Poprzednio taka sytuacja miała miejsce 71 lat temu. Gratulacje Mioduski. Zapisałeś się chłopie w historii klubu. Szacun.

odpowiedz
Rafix - 07.11.2021 / 21:14, *.chello.pl

Zwolnić trenera, same porażki.
Może tym razem trener z drużyny żaków się sprawdzi.

odpowiedz
OM - 07.11.2021 / 21:13, *.stansat.pl

Może by tak bojkot. Zero kupowania w Fanstorze, zero piwa czy innych kiełbas na stadionie. A jak to nie pomoże to "spontaniczne" darcie ryja pod domem Mioduskiego i Kucharskiego.

odpowiedz
Fan.Grotyńskiego - 07.11.2021 / 21:01, *.chello.pl

Niestety mam pięknie,opakowaną amatorek.Jacek Zieliński powinien być,dyrektorem sportowym nie ten pajac.Gdzie prawdziwy fachowiec,od przygotowania fizycznego.

odpowiedz
Strażak - 07.11.2021 / 21:27, *.tpnet.pl

@Fan.Grotyńskiego : Powiem więcej : Jacek Zieliński na trenera ! Chociaż szanuję oczywiście Marka i wiem , że się stara . Punktów ... nam trzeba .

odpowiedz
Normalny człowiek - 07.11.2021 / 20:58, *.chello.pl

Trudno uwierzyć, ale piłkarsko właśnie sięgamy dna.
Przegrywamy regularnie z piłkarskimi outsiderami. Przegrywamy mecz za meczem w polskiej lidze, która w prawdziwym piłkarskim świecie...w ogóle nie istnieje. Nie ma jej. Nie ma tekiego poziomu...a raczej braku poziomu.

Efekt kilku lat amatorszczyzny w zarządzaniu klubem, musiał przyjść i przyszedł.
Nie będzie to trwało wiecznie, więc przetrwamy.
Kibice sukcesu pójdą wpizdu. Bez żalu.
Oģóreczki jednosezonowe co teraz latają po boisku w koszulkach Legii oraz niemoty, którym za ciężko jest grać w piłkę, też pójdą w pi.... Bez żalu.
W końcu amatorzy od zarządzania też stąd znikną, bo nie wierzę, że sìę w końcu oganą. Przyjdą nowi. Oby nie gorsi.
A my przetrwamy, bo Legia to coś więcej niż piłkarze, działacze, czy wyniki. Na szczęście.

Ten sezon będzie swego rodzaju oczyszczeniem.
Należy ratować, co się da.

Żyleta musi ryknąć i nie tylko, aby każdy następny, kto chciałby tutaj grać, wiedział, jakie mamy tutaj realia. Nie pieścić się, bo marazm będzie się przedłużał.
Skończmy festiwal piosenek dla nastolatków. Tu musi być pier...cie! Jak za dobrych czasów. To jest mecz na Legii, nie mikołajki pod pałacem. To jest dla dorosłych facetów, nie rewia mody.
Zasady muszą być.

Legia Warszawa
...czy czas dobry, czy czas zły

odpowiedz
Darek - 07.11.2021 / 20:55, *.chello.pl

Idziemy w tym sezonie na rekord.
Najważniejsze że na koncie się zgadza.

odpowiedz
speed - 07.11.2021 / 20:49, *.play-internet.pl

Ku pokrzepieniu serc:
Wpada facet do gabinetu dyrektora cyrku i mówi:
- Panie, mam taki numer, że ludzie oszaleją! Będzie pan milionerem!
Dyrektor na to:
- Spadaj mi pan! Mam dobry program i nie potrzebuję żadnych nowych numerów.
Facet:
- Niech pan posłucha przez 30 sekund, na pewno pana przekonam.
Dyrektor:
- No dobrze, mów pan, ale szybko.
Facet:
- Niech pan sobie wyobrazi cały sufit cyrku obwieszony balonami. Balonami z gównem. A na arenę wjeżdżają konie. Na każdym koniu amazonka. Z łukiem. I amazonki zaczynają galopować w koło. Unoszą łuki. Zaczynają strzelać do balonów. Przebijają je po kolei a całe [CENZURA] spada na dół. Przebijają wszystkie. Na dole wszystko jest nim pokryte.
Widzowie w gównie, arena w gównie, orkiestra w gównie, konie w gównie, amazonki w gównie...
I wtedy wchodzę ja... Cały na biało.

odpowiedz
mjuzik - 07.11.2021 / 21:05, *.167.39

@speed: dobre;)

odpowiedz
qqleskooooo - 07.11.2021 / 20:49, *.chello.pl

a wy dzienniakrze Legijni co robicie? może przestacie kryć Mioducha i ujawnicie że oszukał Boruca na pieniądze i pewnie przez to zniszczył całą szatnie

odpowiedz
KLanik - 07.11.2021 / 20:47, *.chello.pl

Współczuję kibicom. Przeżyliśmy ITI przeżyjemy też i to. Tylko pozbyć się portugalskich i innych zagranicznych nieudaczników. Ktoś napisał, żeby przed meczem w Zabrzu zabrać ich do kopalni i niech popracują kilka dni. To jest pomysł, tylko panienki cwaniaczki południowe paznokietki by sobie pozdzierały. Jaki wstyd, stal nas leje u nas.....

odpowiedz
Kibolek - 07.11.2021 / 20:46, *.it-home.pl

Co zrobił z LEGIA mioduski i jego najemnicy i korpo szczury to samo co kulczyk z Lechem kilkanaście lat temu. MIODUSKI LICHWIARZU WON Z LEGII

odpowiedz
L - 07.11.2021 / 20:45, *.inetia.pl

przestańcie z tym czerczesowem co do nie których, to są błędy polityki transferowej, czyli sprzedać zarobić a sprowadzić szrot

odpowiedz
Caa - 07.11.2021 / 20:45, *.chello.pl

Pytanie do klakierów Mioduskiego: czy jak na „drużynę kompletną” wyniki nie powinny być „nieco” lepsze?

odpowiedz
srutut - 07.11.2021 / 20:44, *.207.8

Tylko INDYWIDUALNA PRACA Z PSYCHOLOGIEM może pomóc grze naszych kopaczy. Żaden trener nic tu nie zmieni

odpowiedz
L - 07.11.2021 / 20:44, *.inetia.pl

mioduski czy ty widzisz że za twojej polityki nie ma obrony? nie ma obrony już kilka lat, nie ma walki, nie ma wykonczenia akcji ? mioduski czy ty kur...a tego nie widzisz ? jak zwalniasz trenera a nie ma zmian to chyba znaczy że znowu popełniasz błędy , chlopie odejdź , sprzedaj te udziały komuś kto czuje piłkę, sprzedałeś wartościowych piłkarzy żeby biznes się kręcił ale w naszej kopanej ekstraklasie nigdy biznesu nie będzie, weź panie miodek się za stawianie mieszkań jak wojciechowski z poloni to lepiej na tym wyjdziesz

odpowiedz
Leśny Dziadek - 07.11.2021 / 20:44, *.centertel.pl

Szanowni Koledzy. Co miałem do przekazania, napisałem. Nie mam już siły do tego wszystkiego. To nie ma sensu. Nic z tego nie wynika. Środowisko kibiców nie jest jednością. Po tych haniebnych porażkach, powinniśmy się zebrać wszyscy, przed następnym meczem u siebie, pod stadionem i wykrzyczeć temu ,,prezesowi tysiąclecia,, co o nim sądzimy. I bojkot wszystkiego, co możliwe. Nie ma sensu znęcać się nad piłkarzami, trenerami, nawet Radkiem, bo to będzie ciągle zakłamywanie rzeczywistości. Nie wierzę już w nic człowiekowi, który mówił o stworzeniu klubu na miarę jego kibiców i miejsca, w którym się znajduje. Tymczasem po 5 latach, jesteśmy w takiej dziurze, że trudno to opisać. W każdym razie nie chce się już nawet o tym wszystkim myśleć, pisać. Pozdrowienia serdeczne

odpowiedz
Krzeszczu 2.0 - 07.11.2021 / 20:52, *.tele2.se

@Leśny Dziadek: no coz, jak tu sie nie zgodzic? To ja w takim razie chyba zgasze swiatlo...

odpowiedz
Kiki - 07.11.2021 / 20:42, *.plus.pl

To już jest koniec, możemy iść. Jesteśmy wolni bo nie ma już nic. To już jest koooonieeeeec…

odpowiedz
WO(L)A - 07.11.2021 / 20:41, *.tpnet.pl

A w dziale 'Plusy i minusy" będzie 8 plusów, 4 neutrale i po minusie dla Wieteski i Jędrzejczyka...

odpowiedz
Darek - 07.11.2021 / 21:03, *.chello.pl

@WO(L)A: A w ocenach po meczu średnia drużyny wyniesie 2,9.

odpowiedz
Bie(L)any - 07.11.2021 / 20:40, *.vectranet.pl

Wyp.....ć wszystkich kopaczy do rezerw i grabienia liści w Łazienkach ... Gołębiewski jak dziecko we mgle bez pomysłu i charyzmy ... jak można siedzieć spokojnie i patrzeć jak zespół przegrywa 1:3 ze słabą drużyną... taki Stasiek Czerczesow czy Leszek Ojrzyński to by zapier.... wzdłuż linii żeby te barany zmotywować....
Czarno to widzę....

odpowiedz
eLka - 07.11.2021 / 20:39, *.mm.pl

Jakim cudem buki wystawiły kursy mocno na Legię, to do teraz nie wiem. Może Pudel wie?

odpowiedz
Mosina - 07.11.2021 / 20:39, *.tpnet.pl

I "co uratuje budżet"? WSZYSTKIE SIŁY NA PUCHAR POLSKI. Przesunąć sprzątaczki do 1 drużyny !

odpowiedz
Tbox - 07.11.2021 / 20:39, *.centertel.pl

Jak dziś brzmi stare powiedzenie - "organizacyjnie Stal Mielec". Darek znasz odpowiedź?

odpowiedz
peru123 - 07.11.2021 / 20:38, *.chello.pl

Panie Darku - liga odjeżdża , po 12 kolejkach wiemy już że puchary w przyszłym sezonie to mrzonki, czym Prezes zasypie dziurę budżetową, młodzieży utalentowanej brak, na ławce szrot wypchany z innych lig bez potencjału na duży zysk, gdzie ten rozwój , gdzie LTC.


odpowiedz
Kibic - 07.11.2021 / 20:37, *.net.pl

Teee kur.. Zorro na przyleciał pomóc....... Super nie spadniemy........ :D

odpowiedz
D91 - 07.11.2021 / 20:37, *.play-internet.pl

Najbardziej to mnie dziwią kibice dokladajacy się do tego burdelu. Ja rozumiem że można przegrać. No ale bez przesady, grać taką padakę ludźmi którzy zarabiają kilkaset tysięcy złotych miesięcznie w Polsce?! Dodatkowo przychodzić na te mecze, płacić kilka dych za bilet by oglądać coś takiego i tym finansować m.in. pensje dla tych partaczy? Serio nie szkoda wam hajsu? :D
Przecież tak źle to nawet za Hasiego nie było...
Może jakby zagrali przy pustych trybunach kolejne kilka męczy to miodek by ruszył banią i wydał hajsu na normalnego trenera.
A tak jak i tak przychodzicie drzeć ryje i napychać mu kieszenie to co tam...ważne że mu hajs się zgadza ;)

odpowiedz
Moje ABC - 07.11.2021 / 20:55, *.aster.pl

@D91:
nie szkoda, to moja kasa, mój klub, na pierwszego mistrza czekałem chyba ze 20-lat a teraz, a teraz zacząłem się interesować drugim poziomem rozgrywkowym i nie stękam i nie płacze ... zdzierał gardło na 205 i płacę dalej a ty przeczekaj do następnej LM

odpowiedz
Abcd - 07.11.2021 / 22:57, *.chello.pl

@Moje ABC: i tyle w temacie. Niektórzy tego nie zrozumieją. Pozdrawiam ( L)

odpowiedz
MikeLechia - 07.11.2021 / 20:30, *.orange.pl

Łęczną przebiliście w porażkach, mimo że 2 mecze mniej. Patologia...z takim budżetem.

odpowiedz
Sen o - 07.11.2021 / 20:30, *.play-internet.pl

Zacznijmy od bramki dwa młode ręczniki i tyle. Obrony nie ma. Legia nie jest przygotowana do sezonu , zwolnienie Bortnika to mega błąd. Wolno w poprzek. Atak nie istnieje teraz z hanysami becki?. Zimą musi przyjść nowy trener bo Golebiowski to dzieciak w futbolu.

odpowiedz
Mission Impossible - 07.11.2021 / 20:30, *.myvzw.com

„Ciemność! Widzę ciemność! Żeby Stal mnie biła!”

odpowiedz
jo - 07.11.2021 / 20:29, *.tpnet.pl

Długofalowa polityka pudla dała w końcu efekt !!! Co sezon wietrzy szatnię, potem wypier#@la kolejnych trenerów. W końcu zatrudnia zadaniowca od defensywy, na dodatek z bogatą przeszłością, łącznie z lżeniem tego klubu. W meczu z Napoli grają już nawet w strojach polonii... Kolejni dyrektorzy, doradcy oraz kwiat menedżerstwa bryluje w klubowych korytarzach ku uciesze prezesa korposzczura bez kręgosłupa moralnego. Mówi się trudno. Kupił ten idiota Legię i ją rozpier#0lił. Liście spaść powinny jesienią ale na jego łeb.

odpowiedz
Andrzej - 07.11.2021 / 20:29, *.tpnet.pl

Astiz , Ciepiela , Kostorz , Włodarczyk - młoda siła na boisko w następnym meczu ! To taka sugestia - żeby klub się rozwijał i piął się w tabeli , a (L)udziom żyło się dostatniej . Można było wygrać wysoko , a przegraliśmy z bardzo przeciętną (wyrachowaną po prostu) drużyną . Ps. Młodszy Żyrko kolejny ''ambitny'', szkoda słów ...

odpowiedz
Jurek81 - 07.11.2021 / 20:29, *.t-mobile.pl

Moim zdaniem tylko dwóch trenerów jeszcze może uratować ten sezon aby jeszcze powalczyć o czołówkę (o mistrzostwie nawet nie myślę).1. Czerczesow ale to się wiąże z kolejną dużą pensją, ale może warto zaryzykować...Dwa to Vuko...jest dalej na pensji a wiadomo że to legionista więc może by wstrząsnął tymi nierobami....Takie chłodne przemyślenia...Pozdrawiam

odpowiedz
Fan Fan Fan - 07.11.2021 / 22:20, *.chello.pl

@Jurek81: Vuko od stycznia bierze inna ekipę o Legii nawet nie myśli.

odpowiedz
pasztet - 07.11.2021 / 20:29, *.chello.pl

Kiedy kibice w końcu zrobią porządek w klubie i z tymi wkładami do koszulek?

odpowiedz
G. - 07.11.2021 / 20:37, *.orange.pl

@pasztet: Zakładam że też jesteś kibicem. Więc czekam na działania...

odpowiedz
Międzylesie - 07.11.2021 / 20:27, *.autocom.pl

No niedługo derby z Polonią

odpowiedz
KSP - 07.11.2021 / 22:27, *.plus.pl

@Międzylesie: Czekamy z Niecierpliwością

odpowiedz
Ktos - 07.11.2021 / 20:24, *.play-internet.pl

Bojcie się chamy
Do 1 ligi zmierzamy

odpowiedz
Paweł - 07.11.2021 / 20:24, *.play-internet.pl

To powoli robi się niebezpieczne. Darunia nie stać na Czerczesowa, ale jest jego Polski odpowiednik. Lenczyk mu na nazwisko. Nie jest to może mój ideał trenera ale to gość który będzie potrafił ogarnąć ten burdel.

odpowiedz
Mateusz z Gór - 07.11.2021 / 20:22, *.orange.pl

W sumie zarówno Żyro jak i Sitek zagrali b.dobry mecz. Ten drugi najlepszy na boisku, świetna walka z Mladenoviciem przez całe spotkanie. Jedyni dobrzy Legioniści w tym meczu!

Wieteska jak strzelił to zaraz musiał oddać rywalom na 1-1 idiotycznym rozegraniem. A Josue to nie wiem, ubzdurał sobie, że będzie zewnętrzniakiem kopał, a prosto w piłkę trafić nie potrafi, co za cyrk.

odpowiedz
bep - 07.11.2021 / 20:21, *.161.122

Kiedy się skończy wreszcie to poniżanei Legii i nas, kibiców? 30 lat już chodzę na Ł3, na dobre i na złe, ale takiego gówna nie pamiętam. Kumateria szanowna, może w końcu - w myśl pustego sloganu "cała Legia zawsze razem" weźmie się w końcu za rozwiązanie problemu i udowodni, że ma Legię w sercu, a nie tylko w portfelu?

odpowiedz
Siwy - 07.11.2021 / 20:21, *.sky.com

Jeżeli już mamy spadać z ligi to chociaż zróbmy zamianę- pierwszą drużynę do rezerw i na odwrót. Zobaczymy jaki wynik zrobią w 3 lidze a młode chłopaki chociaż zostawią serducho na boisku…Loczek wypie...laj!

odpowiedz
Juri - 07.11.2021 / 20:57, *.inetia.pl

@Siwy: bardzo dobry pomysł.

odpowiedz
Juli - 07.11.2021 / 20:20, *.play-internet.pl

Tylko D....e i totalni K.....i nie widzą co się dzieję. Tak Legia Forever. Tylko jak tak dalej pójdzie i Legia spadnie to zobaczą długi długi długi (sprzedaż tych miernot po spadku= niech w.......ją" ale to będzie wyprzedaż za eurocenty) będziemy grać z Polonią na zapleczach Ekstraklapy i dna

odpowiedz
Mioduski WON - 07.11.2021 / 20:20, *.com.pl

posłuchajcie Hadaja
https://www.youtube.com/watch?v=NILccd2npd8&list=PLr7cpf7wxZg1z4EaY1e2DJA7OshixN9l9&index=33

odpowiedz
chrisSiekierki - 07.11.2021 / 20:19, *.vectranet.pl

Katastrofa...

odpowiedz
Dedi - 07.11.2021 / 20:16, *.plus.pl

Wiem już czego brakuje... Aby Podolski po przerwie reprezentacji , strzelił pierwszego gola w ekstraklasie przeciwko nam...........
I tylko tyle napiszę.


odpowiedz
ANTYBERG - 07.11.2021 / 20:15, *.orange.pl

Mioduski sprowadz tu kolejne zagraniczne gwiazdy do tej wieży babel! Więcej szrotu się należy!!!!

odpowiedz
żaL - 07.11.2021 / 20:13, *.chello.pl

Kiedy kibice w końcu zrobią porządek w klubie i z tymi wkładami do koszulek?

odpowiedz
Krzeszczu 2.0 - 07.11.2021 / 20:13, *.tele2.se

Rozczochraniec tyle pyeetdolil wszem i wobdc o tym jakims DNA. no to jest, juz chyba dosiegli tego DNA, bo chööjowiej byc chyba nie moze.
Czeski film, ruska mgla... nic nie widac, akcja trwa!

odpowiedz
Kiki - 07.11.2021 / 20:12, *.plus.pl

„Co Wy robicie?” Wy w du…e być ruch…i lubicie. Dalej chodźcie na mecze i dawajcie pieniądze mioduskiemu. I nie chrzańcie nic o kibicach sukcesu bo na Łazienkowska teraz chodzić będą masochiści. DOSYĆ !!!!!

odpowiedz
Kun - 07.11.2021 / 20:11, *.icpnet.pl

Czekam na szybką konfe z panią Iza

odpowiedz
Anonpaflacz - 07.11.2021 / 20:08, *.orange.pl

W przyszłym sezonie szykuję się arcyciekawe spotkanie z Łódzkim Klubem Sportowym. Dziękujemy Panie Mioduski za zniszczenie Legii.

odpowiedz
SLG - 07.11.2021 / 20:08, *.grefnet.pl

Mioduski Ty celu kup sobie klub w Izraelu

odpowiedz
Karo(L) 1981 - 07.11.2021 / 20:08, *.play-internet.pl

Przyjechali no name'y, którzy o pucharach pomarzyć tylko mogą i bach gwiazdeczki upokorzone po raz kolejny. Dres na bramce, to straszna amatorka, do tego pipy w obronie i komedianci w pomocy i ataku, żal na to patrzeć. Poziom wkur...nia mega. Wypie...lic ich do rezerw, a młodzież niech gryzie trawę.

odpowiedz
Zaraz - 07.11.2021 / 20:07, *.centertel.pl

Trenerze kiedy jakąś przerwa będzie, jak tak co 3 dni trzeba grać przeca my siły nie mamy. Jak będzie repra grała to bierzem urlop przeca jak tu wytrzymać co 3 dni??? Rozumiesz co 3 dni,
Zrozumienia trochę
Co 3 dni

odpowiedz
Real deal - 07.11.2021 / 20:05, *.virginm.net

Juz pisalem ,Miszta mlody zostaje,Nawrocki, Emreli ( bedzie z niego kasa) Muci( tez bedzie kasa),Luki przy innych sie naprawi.Skibicki I Kastrati jeszcze dac szanse.Reszta z tego
dzisiejszego skladu wypad,im szybciej tym lepiej.Jest przerwa,mozna ich wymienic.Zaczac budowac z mysla o nastepnym sezonie,a Tu miec nadzieje ze jakims cudem puchar zdobeda.

odpowiedz
Rewolucja - 07.11.2021 / 20:05, *.t-mobile.pl

Mioduski miej jaja i dzwoń do Leśnego, by objął funkcję prezesa a Ty skup się na swojej Akademii

odpowiedz
Franco - 07.11.2021 / 20:04, *.plus.pl

Jesień.... Jesień... złote liście spadaja z drzew....

odpowiedz
L - 07.11.2021 / 20:04, *.plus.pl

29 strzałów na bramkę, 21 niecelnych...

odpowiedz
Arek - 07.11.2021 / 20:03, *.play-internet.pl

To jest jakiś głębszy wał z wynikami. Nie ma takiej możliwości aby zawodnicy nie robili tego specjalnie albo na polecenie z góry. Nasza ekstraklapa jest zbyt słaba aby gracze którzy obecnie są w składzie tak bardzo by dolowali. Jest to zdecydowanie robione aby obniżyć wartość klubu. Ktos kto trochę zna sie na piłce zobaczy, że oni nie graja nic. Po strzelonej bramce zaraz tracą dwie aby nie daj Boże wygrać. To co sie dzieje ma drugie dno!

odpowiedz
paw_pawela - 07.11.2021 / 20:03, *.telkab.pl

ale gur.. gamonie. Strzał azera zaraz po przerwie kiedy był sam na sam z bramkarzem powinien zesłać go zesłać do rezerw...

odpowiedz
Legionistaaa - 07.11.2021 / 20:02, *.tpnet.pl

Myślałem że poziom dna osiągneliśmy w meczu z pogonią ale dziś było jeszcze gorzej. Ile można jeszcze dawać sie tak poniżać przez wszystkich???

odpowiedz
Kibolek - 07.11.2021 / 20:01, *.it-home.pl

MIODUSKI = KULCZYK = plajta i spadek . Wyzysk i zniszczenie klubu przez korpo szczura

odpowiedz
Hanys - 07.11.2021 / 20:01, *.orange.pl

A teraz idziemy na jednego....

odpowiedz
on - 07.11.2021 / 20:01, *.chello.pl

Legia gra dobry futbol, tylko brakuje jej szczęścia i pechowo traci bramki.

odpowiedz
Kasztan - 07.11.2021 / 19:59, *.com.pl

Jakoś nie widzę gremialnej jazdy na Mioduskiego
Ani na trybunach ani w komentarzach
Tego szkodnika trzeba się jak najszybciej pozbyć z Legii
A na trybunach fiesta - machanie flagami i durne przyśpiewki
To niepojęte

odpowiedz
Tommy - 07.11.2021 / 20:06, *.toneticgroup.pl

@Kasztan: bo to durnie

odpowiedz
Abudabi - 07.11.2021 / 20:07, *.play-internet.pl

@Kasztan: Też tego nie kumam. Odbywa się na naszych oczach odroczona rzeź przygotowana przez Mioduskiego wespół z Kucharskim, a na Żylecie powiewają radośnie flagi... Piłkarzykom trzeba mocniej wejść na psychę

odpowiedz
Juli - 07.11.2021 / 20:19, *.play-internet.pl

@Kasztan: bo Tylko D....e i totalni K.....i nie widzą co się dzieję. Tak Legia Forever. Tylko jak tak dalej pójdzie i Legia spadnie to zobaczą długi długi długi (sprzedaż tych miernot po spadku= niech w.......ją" ale to będzie wyprzedaż za eurocenty) będziemy grać z Polonią na zapleczach Ekstraklapy i dna

odpowiedz
Bln - 07.11.2021 / 19:59, *.play-internet.pl

Ten gniazdowy porywa ludzi do dopingu tak że nie wiadomo co gorsze, gra najemników, czy doping. Tym czym się zaraziłem po pierwszym meczu 23 lata temu, coś co sprawiło lata radości mimo różnych wyników, zlotów i upadków, ten gość zabija. To nie piłka wodna, tu trzeba porwać ludzi.

odpowiedz
jim - 07.11.2021 / 19:59, *.tpnet.pl

Co mecz nadzieja że dziś już będzie lepiej ale chyba jednak trzeba sobie jasno powiedzieć, że ten szrot który biega w koszulkach Legii po prostu tyle potrafi a raczej że nic nie potrafi. Każda drużyna która gra przeciw nam ma taktykę na mecz i świetnie się z niej wywiązuję a dodatkowo każdy zawodnik ośmiesza naszych pod każdym względem. Wystawiać jak najwięcej młodych bo gorzej już być nie może a ilu się da do rezerw bo tam się większość nadaję.

odpowiedz
żaL - 07.11.2021 / 19:59, *.chello.pl

Kiedy kibice w końcu zrobią porządek w klubie i z tymi wkładami do koszulek?

odpowiedz
atmosferic - 07.11.2021 / 19:59, *.orange.pl

Legia przypomina sytuacje monaco
2016/17 mistrz
2017/18 vc mistrz
2018/19 17 miejsce i utrzymanie w ostatniej kolejce - tylko 2 punkty nad barażami o utrzymanie

Podobna degrengolada panuje w Legii. Naskupowano szrotu i zatrudniono zacofanego trenera który męczył bułe na 1-0 w każdym meczu.

odpowiedz
Stara Ochota - 07.11.2021 / 19:58, *.play-internet.pl

Wypie...lać patałachy!!!! Każdy wasz mecz w barwach Legii to hańba dla klubu...

odpowiedz
Michał - 07.11.2021 / 19:58, *.plus.pl

Był kiedyś pamiętny mecz Legia - Widzew 2:3. Przed meczem leciałem 2 razy do ojca na kuter żeby dał mi pieniądze na C+ bo moja ukochana LEGIA gra o mistrzostwo Polski. Za pierwszym razem odmówił ale za drugim dopięłem swego. Jak było 2:0 dla Legii to z kumplami mieliśmy śpiewy piwko i euforię. W 5 minut wszystko runęło. Teraz też kupiłem sobie już sam ten C+ i po tych wszystkich porażkach myślę sobie że to jakieś fatum tej telewizji bo nie wiem co o tym już myśleć. To wszystko jest tragedią. Ale nawet jak byśmy spadli z ligi bo NIKT SIĘ PRZED NAMI NIE PODŁOŻY bo my jesteśmy LEGIA WARSZAWA i każdy chce nam dokopać to i tak będę LEGII kibicować bo kocham być LEGIONISTOM I KOCHAM LEGIĘ.LEGIONISTOM się rodzi a nie się tylko jest. Teraz Mioduski dawaj Stasia Czerczesow bo ten trener co jest teraz to tylko wuefista. Idę się napić bo co tu robić. TRAGEDII CIĄG DALSZY

odpowiedz
piotro - 07.11.2021 / 20:06, *.tpnet.pl

@Michał: pudel dawaj? Przecież to jest jego wina co on ma dawać? Człowiek bez honoru.
Gdzie jego dymisja z funkcji prezesa? Zastanów się.

odpowiedz
Michał - 07.11.2021 / 20:24, *.plus.pl

@piotro: Napisałem że ma dawać na trenera Stasia Czerczesow a nie trenera juniorów. Nawet Wandzel już o tym napisał do Mioduskiego żeby teraz zatrudnił.....Stasia a nie wuefistę. No ludzie z takimi trenerami to jest sabotaż. Lepiej nie będzie i tyle w temacie. Pozdrawiam

odpowiedz
żabollo - 07.11.2021 / 19:58, *..

NIE PRZEJMUJCIE SIĘ TAK! U NAS W ZABRZU TEŻ BIURDELLO BOM BOM.. ZAGRAMY SOBIE WYRÓWNANY MECZ NA CZYJEŚ PRZEŁAMANIE...;[

odpowiedz
Fhoj - 07.11.2021 / 19:57, *.centertel.pl

Ale parodia ten mecz

odpowiedz
wqurwiony po meczu z Cracovią w PP, który był ustawiony i oddany za punkty w lidze - 07.11.2021 / 19:56, *.plus.pl

nie rozumiem waszego zdziwienia - tabela przed tym meczem wyraźnie wskazywała faworyta :)

p.s. bukmacherka trwa w najlepsze, nie zapomnijcie zbić graby z tymi oszustami :)

odpowiedz
grzesiek - 07.11.2021 / 19:55, *.centertel.pl

Jest medialna nagonka na Legie, kluby ekstraklasy spinaja poslady dwa razy mocniej no chcieloby spadku Legii i są efekty.
Musimy byc teraz z Legią. Cala nasza miloscia podniesc Legie. Bo jesli my kibice tego nie zrobimy to pillarze tymbardziej...

odpowiedz
Zibi - 07.11.2021 / 19:55, *.t-mobile.pl

Ja Wam wyjaśnię o co chodzi pierwsze to imprezy naszych gwiazd dwa cienki trener trzy spójrz na kursy ile płacą za porażkę dla Legii każdy kumaty wie o co chodzi. A jak nie wie to Artur Tobie wytłumacz

odpowiedz
jurand - 07.11.2021 / 20:18, *.plus.pl

@Zibi : zgadzam się całkowicie, a może stoi gdzieś frania?

odpowiedz
SLG - 07.11.2021 / 19:55, *.grefnet.pl

Mioduski
Co ?
Zbieraj grosik do grosika zostań kumplem janosika

odpowiedz
atmosferic - 07.11.2021 / 19:54, *.orange.pl

bójta się chamy do 1 ligi zmierzamy.

odpowiedz
Daras ZS - 07.11.2021 / 19:53, *.t-mobile.pl

W To się nie da uwiezyc co tu się wyrabia ale w to że ci goście kasę za dostają jeszcze to już wcale

odpowiedz
Po(L)di - 07.11.2021 / 19:52, *.plus.pl

W Legii nie ma grajków, są tylko dzi..i które dają każdemu, a opiekuje się nimi alfons ps. Loczek.

odpowiedz
kalosz - 07.11.2021 / 19:52, *.mm.pl

z taką postawa i grą to sie nie zdziwie jak motor w pucharze wygra

odpowiedz
Redi - 07.11.2021 / 19:51, *.play-internet.pl

Najwięcej porażek w lidze...

odpowiedz
clod - 07.11.2021 / 19:50, *.play-internet.pl

Jędrzejczyk i Wieteska, zastanówcie się nad swoim bytem w Legii???

odpowiedz
CWKSiak - 07.11.2021 / 20:19, *.orange.pl

@clod:
wieteska, jędrzejczyk i slisz wypier…
W dupoklasie dostajecie patałachy średnio prawie dwie bramki w meczu, w trzech zarabiacie więcej niż cała drużyna stali, a prezentujecie poziom 4 klasy rozgrywkowej.
Pociągu towarowego byście k… nie zauważyli!

odpowiedz
Sss - 08.11.2021 / 02:56, *.autocom.pl

@clod: Wieteska, Jędrzejczyk, Slisz.... Wyp......lać

odpowiedz
Yeti - 07.11.2021 / 19:50, *.vectranet.pl

Dramat jakiś. Takiego dziadostwa w Legii nie było nawet za czasów iti. Od dwudziestu lat kibicuje Legii i takiej degrengolady w tym czasie nie było. To chyba będzie najgorszy sezon Legii od 30 lat i obrony przed spadkiem.

odpowiedz
kalosz - 07.11.2021 / 19:47, *.mm.pl

odwróc tabele Legia na czele...

odpowiedz
RzalSmótekNiedowieżanie - 07.11.2021 / 19:47, *.vectranet.pl

Jak nie utrzymają się w ekstraklapie to na dłużej zagoszczą w 1 lidze. Przykro się na to patrzy... zarząd powinien podać się do dymisji po takiej serii kompromitacji. Rozumiem porażki w UEL ale ogrywają Nas drużyny, które kilka lat wstecz wychodząc na murawę, srałyby po gaciach ile goli dostaną od Legii do przerwy...

odpowiedz
Ajron - 07.11.2021 / 19:46, *.t-mobile.pl

Spokojnie. Mecze z Górnikiem, Nieciecza, Jagiellonią i Cracovią jeszcze przed nami :(. Renegocjować kontrakty. Najgorszy sezon odkąd pamiętam a w tym roku to już moje 27 lat z (L) w sercu.

odpowiedz
Dany - 07.11.2021 / 19:46, *.chello.pl

Cieszyłem się jak Michniewicz zostal wyautowany. Ale jak się okazało że za kogoś kto ma jakiekolwiek pojecie o piłce zatrudniamy kogoś.. po prostu kogoś ta ja mam dosyć. Jak można wywalić pracownika nie mając zastępcy?

odpowiedz
Osa(L) - 07.11.2021 / 20:39, *.15.136

@Dany: zapomniałeś dodać -więc Cię wyręczę-
wywalić dwóch( Było i Michniewicz ) i dalej płacić ????????????

odpowiedz
jarekk - 07.11.2021 / 19:46, *.metrointernet.pl

Byle do zimy a na wiosne bedzie nowe rozdanie. Nie spadniemy. Chyba. Nie jestem pewien.
Z taka zbieranina wszystko mozliwe.

odpowiedz
FiroZS - 07.11.2021 / 19:45, *.02.net

Nasz klub toczy rak już bardzo złośliwy rak... Jeśli nie zostanie starannie wycięty to sami wiecie co się stanie...

Płacz, wkur... i smutek w sercu... W sercu w którym jest ukochana Legia

odpowiedz
Vonalden - 07.11.2021 / 19:45, *.centertel.pl

Jest akcja.. będzie reakcja wydaje mi się... Kurła !!!

odpowiedz
Martinez - 07.11.2021 / 19:45, *.146.74

To się nie dzieje naprawdę... Raz czy drugi przegrać pechowo oczywiście można, ale nie 5 razy. To już nie jest pech, to prawidłowość. Dramat.

odpowiedz
Bzyk(L) - 07.11.2021 / 19:45, *.play-internet.pl

19 lat kibicuje temu klubowi. Takiego czegoś jak w tym sezonie to jeszcze nie widziałem . Zawsze była walka, jak dominowała wisla to zawsze 2gie,3cie albo góra 5 miejsce.

Jak tak dalej pójdzie to będzie trzeba trzymać kciuki żeby w tym sezonie nie spaść z ligi.
Trzeba przewietrzyć porządnie szatnie i chyba postawić na Polaków.
A zarządzanie klubem.... no cóż w życiu jest zawsze tak, że jak chce się iść na skróty i to nie wypala to zawsze jest gruby problem- trzeba budować klub na spokojnie od podstaw.

odpowiedz
Karol - 07.11.2021 / 19:45, *.chello.pl

Szok najpierw pół drużyny zwolnić a później trenera szukać. Johanson jak on nogę odstawia. Martins wogole nie powinien grać wszystko wolno do tyłu jak on mnie wkur.. Wieteska masakra gol a później dwa zawalił. Jedzą wolny. Pechart lepiej tego Piaseckiego ściągnąć . Slisz milion euro he. Wywalić panienki dawać młodych czemu Kostorz nie gra albo młody Włodarczyk

odpowiedz
Aimar - 07.11.2021 / 19:44, *.inetia.pl

Trenerzyna nawet nie może sam ustalić składu i wpuścić młodych Polskich piłkarzy bo starych spadnie wartość.

odpowiedz
geds - 07.11.2021 / 19:44, *.chello.pl

smutne skutki kilkuletnich rządów durnia Mioduskiego drużyna jest coraz słabsza pomimo minięcia Slavii, punktów ze Spartakiem czy Leicester gdzie udał się autobus w polu karnym i jedna kontra, co przekłamuje obraz bo te drużyny były lepsze. W lidze nie można już postawić autobusu więc byle leszcze regularnie wrzucajà nam 3 bramki.
1. Ciągłe oslabianie kadrowe drużyny. Bilans odejść i przyjść jeśli chodzi o piłkarką jakość jest co rok ujemny.
2. Koszmarna akademia, która przez wiele lat wyprodukowała jednego piłkarza na poziomie międzynarodowym nie licząc bramkarzy.
3. Wieczna miotła z trenerami nikt nic nie ma czasu zbudować.
4. Idiotyczne stawianie na beniaminków w roli trenera największego polskiego klubu. Trzeba było postawić na 5-6 lat na Berga, Czerczesowa lub Vukovicia i zapewnić jakąś ciągłość. Wiem Vuković też beniaminek ale był dlugi czad gdy jego drużyna grała super mimo słabej kadry.
5. Ciągłe transfery na ostatnią chwilę , gdy juź trzeba wygrywać, el. LM/LE, liga a my sprowadzamy nowych żeby ich odbudowywać przez poł roku.
6. W czasie najwìększego kryzysu w historii Mioduski sadza na ławce kolejnego beniaminka bo tani.
1+2+3+4+5 +6 = Mioduski jest idiotą. Każdy popełnia błędy ale tyko głupiec popełnia ciągle te same błędy.

odpowiedz
@ja - 07.11.2021 / 19:44, *.chello.pl

W takim razie jesteśmy skazani na Sliszów i innych Mladenovicow :D

odpowiedz
Po(L)di - 07.11.2021 / 19:42, *.plus.pl

Dariusz M. znany warszawski sutener prowadzi największy burdel w Polsce. BEZKARNIE Legia konsekwentnie daje d..y każdemu. Brawo PREZESIE

odpowiedz
piotro - 07.11.2021 / 19:41, *.tpnet.pl

kiedy się obudzicie i prezesa z dyrektorem sportowym wypier..e?
kiedy puste trybuny?

odpowiedz
SS - 07.11.2021 / 19:41, *.autocom.pl

LEGIA WARSZAWA!-WSZYSTKIM 50% PENSJI W DÓŁ, 3/4 SKŁADU DO REZERW A JAK NIE PASI TO WYPIER...LAĆ!

odpowiedz
Hehe - 07.11.2021 / 19:40, *.centertel.pl

Nie poddawaj się........!
Jesteśmy z wami,
Nic się nie stało,
Marsz, marsz
Jejeje
Nananana

odpowiedz
SEBO(L) - 07.11.2021 / 19:45, *.centertel.pl

@Hehe: niestety,od kilku lat to tak wyglądało jak opisujesz,i dziś ( od kilku tygodni) mamy tego (i nie tylko tego ) efekty...

odpowiedz
G(L) - 07.11.2021 / 20:49, *.chello.pl

@Hehe: Hehehe dokładnie

odpowiedz
Jerry - 07.11.2021 / 19:39, *.orange.pl

A ja wierzę w Legię. Zobaczycie, lech i raków już puchną, oglądają się na legię, bo nikt nie chce zostać mistrzem Polski. Będzie masowe odpuszczanie i Legia zdobędzie MP. Zobaczycie!!!
To będzie wyczyn, to będzie ewenement! Z ostatniego miejsca na półmetku po zwycięstwo na koniec!
Takiego sezonu nie było jeszcze w polskiej lidze. Z piekła do nieba!!!!!
Tylko Legia!!!!!
Zobaczycie!!!!!!!

odpowiedz
Peszek Lisz - 07.11.2021 / 19:43, *.inetia.pl

@Jerry: Dobry towar!Daj namiary na dilera

odpowiedz
Siwy - 07.11.2021 / 19:54, *.btcentralplus.com

@Jerry: A Pogoń

odpowiedz
zbieg - 07.11.2021 / 20:12, *.hawetelekom.pl

@Peszek Lisz: dobre

odpowiedz
G(L) - 07.11.2021 / 20:45, *.chello.pl

@Jerry: Ironię wyczuć trudno jak widzę po komentach:)

odpowiedz
Krzysztof - 07.11.2021 / 19:38, *.centertel.pl

Renegocjować kontrakty!
Trener Czerczesow!

odpowiedz
Ale ale - 07.11.2021 / 19:41, *.play-internet.pl

@Krzysztof: co takiego zrobił ten Czerczesow że macie aż tak mokro na samą myśl o nim?

odpowiedz
Pawel - 07.11.2021 / 19:48, *.chello.pl

@Ale ale: Zdobył mistrzostwo i PP na 100 lecie.

odpowiedz
Czerczesow zaklepany przez reprezentację polski - 07.11.2021 / 20:42, *.tpnet.pl

@Krzysztof:

odpowiedz
Zibi - 07.11.2021 / 19:38, *.t-mobile.pl

Gwiazdy won z naszej Legii rzadko piszę jako kibic z ponad 30 letnim stażem. Różne mecze widziałem naszej Legii ale takiego czegoś nigdy. Vuko lub Magic wracaj przecież Vuko nawet pensję bierze z Legii. Wstyd Wstyd jeszcze raz Wstyd

odpowiedz
Arturo - 07.11.2021 / 19:42, *.centertel.pl

@Zibi : dokładnie vuko jest na kontrakcie i chyba lepsze ma papiery na trenowanie w ekstraklapie niż sympatyczny Pan od W-F






odpowiedz
vadisodjidjiaofoe - 07.11.2021 / 19:37, *.petrotel.pl

????‍♂️

odpowiedz
Wolfik - 07.11.2021 / 19:41, *.play-internet.pl

@vadisodjidjiaofoe: Chyba nie Kolego. Po prostu słabi są.

odpowiedz
vadisodjidjiaofoe - 07.11.2021 / 19:44, *.petrotel.pl

@Wolfik: jprdl ile jeszcze?

odpowiedz
Kucik - 07.11.2021 / 19:37, *.174.194

Piekielnie mocna ta nasza liga…

odpowiedz
KibicL - 07.11.2021 / 19:37, *.plus.pl

Nie mówię, że to wina bramkarzy, ale jak Boruc nie może grać to jak na dłoni widać, że u nas zamiast bramkarza jest ręcznik. To są zdolne chłopaki ale jeszcze nie na taki klub jak Legia. Należało jeszcze na sezon zatrzymać Cierniaka bo Artur ma swoje lata i w każdej chwili może wypaść ze składu.
Wszystko co leci w światło bramki to gol.

odpowiedz
artic - 07.11.2021 / 21:15, *.t-mobile.pl

@KibicL: od Miszty i tego drugiego to ten bramkarz Chudy co bronił w tamtym sezonie w Górniku bylby zdecydowanie lepszy bo krol AB ma juz 40 lat i ciagle go beda napier...jak nie plecy to noga jak nie noga to ramie to normalne w tym wieku.

odpowiedz
Ernereneremieli - 07.11.2021 / 19:36, *.95.226

Nie było tak źle, w końcu graliśmy z ekipą, która w sześciu ostatnich meczach punktuje, a my w tym czasie non-stop dostawaliśmy w trąbę, ale już widać pewien progres, dużo strzałów na bramkę, może jeszcze ze 3 albo 4 mecze i jakiś remisik wpadnie? Bo przecież cały czas przegrywać nie można, nawet Łęczna od czasu do czasu punktuje.

odpowiedz
yyy - 07.11.2021 / 19:36, *.centertel.pl

Wiem, że na chłodno ciężko ocenić, dopuszczam myśl, że się nie znam na piłce, ale niech ktoś kumaty piłkarsko mi wyjaśni, tak szczerze, bez szyderki: skąd ogólne zachwyty nad misztą, skoro on się rzuca do piłki jak chłop na kanapę po robocie?

odpowiedz
BradTwójPitt - 07.11.2021 / 19:35, *.centertel.pl

Legio nie martw się, na zapleczu nie jest źle. Puszcza przyjedzie, Resovia przyjedzie, Ruch (jak awansuje). Polsat pokaże (z Iwanowem albo Kowalskim sweet focie sobie strzelicie). A potem po krupnioku i na dicho. I o ile niższe koszta utrzymania ekipy (na jedzeniu dla Boruca zaoszczędzicie) i więcej krajowych zawodników zagra.

odpowiedz
Kieł - 07.11.2021 / 19:35, *.melita.com

Tak się kończy próba ugaszenia wielkiego pożaru małym pisiorkiem. Mamy murowanego kandydata do spadku.

odpowiedz
HAHAHAHAHAHAHAHA - 07.11.2021 / 19:34, *.com.pl

TO TRZEBA SKOMENTOWAĆ JUŻ TYLKO GORSZKIM ŚMIECHEM

odpowiedz
Niedowiar - 07.11.2021 / 19:34, *.vectranet.pl

W czwartke 1:4 z Napoli (to jestem w stanie zrozumieć) dzisiaj 1:3 ze Stalą (k..wa ze Stalą Mielec). Dość już. CZas odebrać ten klub z rąk niekompetentnych pseudobiznesmenów rodem z Wólki Kosowskiej

odpowiedz
comet - 07.11.2021 / 19:40, *.tpnet.pl

@Niedowiar : Patrząc optymistycznie: Było już 1:4 Teraz jest 1:3 Następnie będzie 1:2 i w końcu Legia zremisuje :D

odpowiedz
Redi - 07.11.2021 / 19:34, *.play-internet.pl

Panowie uczciwe pytanie...czy dno już osiągnięte czy będzie jeszcze gorzej? Bo nie wiem ile mi jeszcze pikawa wytrzyma...

odpowiedz
Pusty Stadion! - 07.11.2021 / 19:31, *.chello.pl

Dość już zdzierania gardeł skoro nie ma dla kogo...

odpowiedz
krokus - 07.11.2021 / 19:37, *.chello.pl

@Pusty Stadion!: i będą wygrane mecze. Doping kibiców z żylety na ten moment nikomu nie pomaga, więc mała strata.

odpowiedz
powiś(L)e - 07.11.2021 / 19:30, *.aster.pl

Nieme kino lub jak kto woli teatrzyk kukiełkowy Pana Pudelka trwa w najlepsze i ma się dobrze.Jak długo to jeszcze potrwa ?

odpowiedz
mietowy - 07.11.2021 / 19:30, *.aster.pl

to juz nawet nie jest dno, dna juz nie ma

odpowiedz
cygan - 07.11.2021 / 19:27, *.axadirect.pl

Potrzeba impulsu drużynie bo ten trener to już widać że się wypalił.

odpowiedz
Siekierki - 07.11.2021 / 20:16, *.chello.pl

@cygan: Ja tu nawet zapłonu nie zauważyłem, więc z tym wypaleniem to cokolwiek przedwcześnie.

odpowiedz
Jano - 07.11.2021 / 19:27, *.orange.pl

Jacy deb... pracują w sztabie i dyrekcji Legii zobaczyliśmy dziś na meczu gdzie pogrążają tą drużynę byli Legioniści, banda frajerów biorących grubą kasę a nie znająca się na NICZYM!!!!!!!!!!

odpowiedz
Kamil - 07.11.2021 / 19:26, *.centertel.pl

Chętnie za połowę wynagrodzenia Slisza z całym szacunkiem oddam serce i zdrowie na boisku
A Kucharski lubi takie transfery

odpowiedz
Romek - 07.11.2021 / 19:25, *.plus.pl

Potężna Stal Mielec.....

odpowiedz