Tomas Pekhart - fot. Woytek / Legionisci.com

Pekhart: To jest żenujące

źródło: legia.com

- Ciężko jest znaleźć słowa. Myślę, że do momentu strzelenia przez nas bramki graliśmy nieźle – trafiliśmy i powinniśmy utrzymać ten rezultat przynajmniej do przerwy. Tymczasem w dwie minuty straciliśmy dwa gole i sytuacja stała się bardzo trudna. Posypało się jak domek z kart – powiedział po meczu ze Stalą Mielec Tomas Pekhart.

- Stal przegrywając 0-1 praktycznie nie przekraczała linii środkowej. Tymczasem strzela dwa gole, w drugiej połowie się broni, my atakujemy i atakujemy, ale nic z tego nie ma. Tak jest cały czas – próbujemy i albo nadziewamy się na kontrę, albo tracimy bramkę ze stałego fragmentu. Nie wiem co mam powiedzieć. To jest żenujące. To co się dzieje, to połączenie wielu czynników. Tak naprawdę nie potrafimy czegoś sobie wykreować, tracimy łatwe bramki, czego sezon temu nie robiliśmy. Właśnie, sezon temu strzelaliśmy sobie jak dla zabawy, a teraz problemem jest stworzenie jakiejkolwiek sytuacji. Gdybyśmy wiedzieli gdzie leży problem, nie znajdowalibyśmy się tutaj, gdzie się znajdujemy. Naprawdę ciężko powiedzieć. To nie jest kwestia trenera – mamy nowego szkoleniowca, a wciąż tkwimy w tym samym miejscu. To nasza wina. Chcieliśmy zacząć przerwę na kadrę z trzema punktami. A tak będzie bardzo ciężko.

Komentarze (36)

Mateusz z Gór - 09.11.2021 / 09:10, *.orange.pl

Dlaczego im się wydaje, że mają kontrolę nad meczem za każdym razem kiedy przeciwnik POSTANOWI oddać im piłkę, żeby sobie klepali w poprzek boiska i kontrować. To nie Legia wymusza takie granie na rywalu, to rywal obejmuje taką taktykę, bo jest skuteczna. To nie Legia zdominowała Stal w pierwszej połowie, to Stal postanowiła dać się zdominować. Dopóki tego nie zrozumieją, nie zaczną wygrywać.

bronek49 - 08.11.2021 / 17:59, *.chello.pl

Pekhart o jakiej ty dobrej grze mówisz wasza gra polega na tym że jest podanie do przodu następne podanie do tyłu ,póżniej na prawą strone za chwile na lewą znowu do tyłu wreszcie do przodu ale niecelne tak wygląda wasza dobra gra powolna bez strzałów z dystansu nie wykorzystywane są stałe fragmenty z czego bardzo dobrze korzystają wasi przeciwnicy przeciw wam dlatego się pytam co wy robicie na treningach

Adson 78 - 08.11.2021 / 12:05, *.plus.pl

Czy wy za mało zarabiacie że tak hu.... gracie ? bez Honoru bez Ambicji !!! jedno słowo Wy...lać !!!

Ben - 08.11.2021 / 10:56, *.inetia.pl

Moim zdaniem on był jednym z lepszych wśród tej całej padaki.

L - 08.11.2021 / 15:15, *.tpnet.pl

@Ben: ze trzy gole powinien mieć wczoraj...

Ben - 08.11.2021 / 21:00, *.inetia.pl

@L: Jesteś wielkim optymistom mówiąc że mógł mieć trzy bramki. Dwie niezłe okazje to i tak lepiej niż azer który od dawna gra padakę. Nie zapomnij że czech wraca po kontuzji.

Szczery chłop - 08.11.2021 / 00:17, *.tpnet.pl

Też mam do niego zastrzeżenia , lecz przynajmniej powiedział ''To nasza wina''. Zawsze to coś , na początek . A więc : walczyć ! Trenować !

Marcos - 07.11.2021 / 23:34, *.com.pl

Przed przerwą na reprezentację macie 9 punktów i 2 miejsce, ale od końca. Może jakbyście musieli 8 h dziennie pracowali to by wam pomogło. Mielibyście czas popracować nad celnością podań, dośrodkowań,taktyką,ustawianiem się na boisku.

Wolfik - 08.11.2021 / 00:04, *.play-internet.pl

@Marcos : Czasu było sporo, ale Michniewicz "wymyslił" 72 godziny i wolne po kilka dni. Nie było kiedy ćwiczyć.

Singspiel - 08.11.2021 / 09:39, *.plus.pl

@Wolfik: 72 godziny regeneracji to standard. Tylko czego ten czesio mogl ich nauczyć oprócz bronienia

Miasto Rafałka - 07.11.2021 / 23:14, *.play-internet.pl

Żenujące jest jak przyjąłeś piłkę na klatkę mając przed sobą tylko bramkarza, kurła małolaty na szkolnym boisku lepiej by to zrobiły. Czeski chłam

paw_pawela - 08.11.2021 / 07:18, *.tdt.pl

@Miasto Rafałka: e tamCzech przynajmniej stara się ....popatrz lepiej jak azer strzelał będąc sam na sam z bramką (zaraz po przerwie) albo qur.. trzy słupki w jednym meczu

faja - 08.11.2021 / 08:58, *.com.pl

@Miasto Rafałka: PIŁKA BYŁA NA SZYJI.

wqurwiony po meczu z Cracovią w PP, który był ustawiony i oddany za punkty w lidze - 07.11.2021 / 22:33, *.plus.pl

Typ, który przez całe spotkanie przyjął piłkę na klatkę tak że odskoczyła na kilka metrów i nic więcej nie pokazał, a kasuje kilkadziesiąt tys. zł miesięcznie, nie wspominając o tym, że w Pradze symulował kontuzję, leszcz który dorabia u buka tak jak reszta tych parodystów, cieszę się że nie chodzę na mecze wkładów

KN - 07.11.2021 / 22:52, *.inetia.pl

@wqurwiony po meczu z Cracovią w PP, który był ustawiony i oddany za punkty w lidze: Ile??? KILKADZIESIĄT TYSIĘCY miesięcznie.

KN - 07.11.2021 / 22:53, *.inetia.pl

@wqurwiony po meczu z Cracovią w PP, który był ustawiony i oddany za punkty w lidze: Pomyłka przez emocje - Koło 100 tys. miesięcznie. Kpina. Tak jak cała reszta tego cyrku. TFU.

Darek - 07.11.2021 / 22:26, *.chello.pl

Ciekawe co powie kapitan po meczu?
A no tak zapomniałem że kapitan od lat nic nie mówi. Ucieka jak szczur i wypycha innych do mediów.

Sws - 07.11.2021 / 22:38, *.orange.pl

@Darek : pelna zgoda i słuszna obserwacja. Kapitan jest tylko heheszkiem i gościem co nagminnie wjeżdża łokciami w przeciwników i łapie bezsensowne żółte kartki

Andrzej - 08.11.2021 / 00:11, *.tpnet.pl

@Darek : Szanuj go , dziś po meczu zachował się jak trzeba , jak przystało na kapitana , nie obrażaj go . Jędza ma ostatnio problemy ze zwrotnością , lecz naprawdę stara się , podobnie Wietes . No , narobili błędów w obronie , nie da się ukryć , jednak duży problem jest też w środku pola , za długo rozgrywają środkowi , za długo się bawią .A o ataku to nawet nie wspomnę . Żeby tyle niecelnych strzałów oddać ? Może Czukwu miał rację , może coś jest nie tak z ich butami .

Brzeg opolski - 08.11.2021 / 01:37, *.a2mobile.pl

@Darek : akurat kapitan Jedza poszedl na Zylete..

Sasza - 08.11.2021 / 07:58, *.chello.pl

@Brzeg opolski: Sam z siebie by nie poszedł tylko został wezwany na rozmowę. A jak stanął do wywiadu, to Malarzowej nic nie miał do powiedzenia oprócz jakiegoś stękania.

jarekk - 07.11.2021 / 22:16, *.116.4

Odpocznijcie sobie bo jesteście zmęczeni. Trzy dni bez treningu , potem święto, potem weekend. Dobrze będzie?

... - 07.11.2021 / 22:13, *.plus.pl

Ty jesteś żenujący!!

Antyberg - 07.11.2021 / 21:59, *.orange.pl

Gracie jakby Mioduski wisiał wam kasę i macie wyj...ne!? A właśnie panie loczek moze czas zmienić trenera bo sobie nie radzi!??

Zgred - 08.11.2021 / 00:27, *.as9105.com

@Antyberg: na bank nie wypłacili im premi za ligę europy. Kasa poszła na długi dlatego grają padline

Singspiel - 08.11.2021 / 09:33, *.plus.pl

@Zgred: Legia nie ma dlugow do placenia az do konca kwietnia

no i co - 07.11.2021 / 21:55, *.com.pl

miałeś okazję z główki - trzeba było trafić do siatki

jurand - 07.11.2021 / 21:54, *.plus.pl

Pekhart ty jesteś beznadziejny razem ze swoimi kumplami ślisz, jędza, wieteska .....wygrana stali w totka 9 x...........

MC - 07.11.2021 / 21:37, *.centertel.pl

Piłkarze ewidentnie grają na zwolnienie prezesa. Jeszcze parę takich spotkań i jest nadzieja że się uda.

Rado - 07.11.2021 / 22:28, *.inetia.pl

@MC: a kto go zwolni?

woot - 07.11.2021 / 22:51, *.orange.pl

@Kibolek: a trzymałes kiedyś racę w ręce cepie?

© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.