Josue - fot. Woytek / Legionisci.com

Wasze noty

Oceny legionistów za mecz ze Stalą

Woytek, źródło: Legionisci.com

Wszyscy zawodnicy Legii otrzymali bardzo niskie oceny za niedzielny mecz ze Stalą. Najwyższa nota trafiła do Josue - 2,1 w skali 1-6. Najniższą przyznaliście Mahirowi Emreliemu - 1,4. W sumie oceniało 1584 osób. Średnia ocena drużyny za to spotkanie to 1,7.

Josue 2,1
Miszta 2,0
Wieteska 2,0
Luquinhas 2,0
Mladenović 1,9
Jędrzejczyk 1,7
Andre Martins 1,7
Muci 1,7
Skibicki 1,7
Yuri Ribeiro 1,6
Pekhart 1,6
Slisz 1,6
Johansson 1,5
Kastrati 1,5
Emreli 1,4

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (22)

+dodaj komentarz
StaryPo.eb - 09.11.2021 / 20:16, *.orange.pl

Włodar za wysoko!

odpowiedz
AAA - 09.11.2021 / 16:36, *.chello.pl

Sabotażysta wreszcie doceniony.

odpowiedz
MmmM - 09.11.2021 / 13:52, *.play-internet.pl

Miszta to recznik.

odpowiedz
Cch - 09.11.2021 / 13:36, *.plus.pl

Zdecydowanie za wysokie

odpowiedz
Pawełek - 09.11.2021 / 12:45, *.netfala.pl

Ślisza i Emreliego trzeba pogonić z Legii patałachów!

odpowiedz
Wodzian - 09.11.2021 / 12:00, *.t-mobile.pl

Wieteska 2??? Za udział przy każdej bramce dla Stali raczej powinien być poza skala…

odpowiedz
PLBBOY - 09.11.2021 / 11:46, *.inetia.pl

Zapijaczona IKEA za wysoko.

odpowiedz
Kurak - 09.11.2021 / 10:24, *.centertel.pl

Wszyscy za wysoko. Josue 2 reszta 1. A powinny byc 0 juz w tym momencie. Na 1 trzeba zasluzyc i nie dac sie zgwalcic.

odpowiedz
Www - 09.11.2021 / 19:06, *.125.33

@Kurak: Jakby 0 było to wszystkim bym wystawił taką właśnie ocenę.

odpowiedz
grzesiek - 09.11.2021 / 09:23, *.centertel.pl

Co to za granatowe koszulki do uja pana. o.O

odpowiedz
Mateusz z Gór - 09.11.2021 / 09:12, *.orange.pl

Akurat Emreli się starał, a Josue grał idiotycznie jak zawsze. Nie rozumiem czemu są na przeciwnych biegunach.

odpowiedz
ja - 09.11.2021 / 11:01, *.com.pl

@Mateusz z Gór: starać to się mogą 5latkowie w juniorach ,Emreliego trzeba oceniać jako napastnika a jako napastnik nie zrobił nic kompletnie a nie sorry strzelił raz 40 metrów nad bramką,to Pekhart już zrobił 5 razy więcej i też się starał

odpowiedz
Shev - 09.11.2021 / 09:11, *.virginm.net

To raczej nie wina Josue, ze jego koledzy nie są w stanie wykończyć sytuacji które im wypracował. Może gra wolno, ale dalej za szybko myśli na boisku i reszta drużyny nie nadąża za jego podaniami. Przy jednym z rzutów wolnych była sytuacja że machał rękami, próbować wymusić ruch naszych piłkarzy. Problem jest taki że oni dalej pewnie do tej pory niewiedza czego on od nich chciał. A tam aż się prosiło żeby ktoś wszedł na krótki słupek bo było tan mnóstwo miejsca. Można było, ale nikt się nie uda w wolna strefę. Wiec ja się nie dziwię że się irytuje. Jak naszym się niechce.

odpowiedz
Pab(L)o Loża - 09.11.2021 / 08:43, *.centertel.pl

No ludzie kochani. Wynik żenujący, ale grali jak nigdy. 27 strzałów kiedy ostatnio tyle oddali?
Oceniacie nie grę w tym meczu ale ogólnie wyładowujecie złość. Wszyscy dostali najgorsze noty w sezonie. Ale patrząc na poszczególnych zawodników to nie był najgorszy ich mecz.
I tak sam dałem mnóstwo 1 ale ja je daje od pewnego czasu. Ale śrrdnia jes za niska. Nie dlatego, że dziś dawaliście za niskie moty, ale dlatego, że wcześniej za qysokie. Bo powtarzam to nie b6ł ich najgorszy mecz w tym sezonie

odpowiedz
Ju(L)ius - 09.11.2021 / 08:57, *.vectranet.pl

@Pab(L)o Loża: A to akurat prawda, że pseudoznawcy dawali zazwyczaj za wysokie noty... I to często pewnie nie oglądając meczu....
Na "3" też trzeba coś pokazać, a większość traktuje ją jako ocenę wyjściową....
Wyjściowa powinna być "1"....

odpowiedz
Ju(L)ius - 09.11.2021 / 08:32, *.vectranet.pl

Wszyscy oprócz Josue za wysoko!!

odpowiedz
Vuko - 09.11.2021 / 08:51, *.centertel.pl

@Ju(L)ius: Josue jak się nauczy trochę szybciej machać łapami to w końcu wzbije się w powietrze

odpowiedz
ZC - 09.11.2021 / 09:24, *.t-mobile.pl

@Ju(L)ius: Josue gość pomyłka , w gorącej wodzie kompany , jego super strzały z wolnego to jakiś farmazon , nie przesuwa się płynie z zespołem . Vadis Odjidja-Ofoe to z niego nie będzie . Poza tym inwestowanie w takiego zawodnika to pomyłka . Gdzie klub sprzeda taki produkt ?

odpowiedz
Yo - 09.11.2021 / 09:33, *.234.163

@ZC :
"kompany" ??
Pomyłka to twój komentarz. Nie jest i nie będzie VOO ale..... Jakbyś miał trochę rozumu to bus zauważył że to inni piłkarze nie nadążają za jego pomysłem na podanie i nie są w stanie dojść do podań.... Jak w sytuacji z wolnego gdy zagrał na krótszy słupek gdzie było tyle miejsca.... Nikt się nie pofatygował. Rozumiem jego frustracje wkońcu sami pytaliśmy o zawodnika który zagrałby niekonwencjonalne podanie itd. To mamy... I co? Reszta nie ogarnia. Chciałbym zobaczyć go z kapustka na boisku razem

odpowiedz
ZC - 09.11.2021 / 12:40, *.plus.pl

@Yo: to jak taki jest super co robi w ekstraklasie , a wcześniej na wzgórzach Golan .

odpowiedz
Yo - 09.11.2021 / 14:26, *.144.246

@ZC:
Ja nie powiedziałem że on jest super

odpowiedz
ZC - 09.11.2021 / 18:09, *.t-mobile.pl

@Yo: ale napisałeś ze nie mam rozumu

odpowiedz