fot. Woytek / Legionisci.com

Kolorowe racowisko na Żylecie - VIDEO

Woytek, źródło: Legionisci.com

Na początku meczu ze Stalą Mielec kibice Legii zaprezentowali na Żylecie efektowne kolorowe racowisko, które uzupełniały dziesiątki flag na kijach.


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (3)

+dodaj komentarz
KARTY NA STÓŁ ! - 07.11.2021 / 23:25, *.com.pl

Gołębiewski w wywiadzie mówi po meczu . ze wie co się dzieje z zespołem , ale żeby pytać zarządu . Może pora wyjawić wszystkim tą skrywaną tajemnicę co jest grane ?

odpowiedz
Kibolek - 07.11.2021 / 23:15, *.orange.pl

pięknie to wyglądało na trybunach! pozdro NS

odpowiedz
Tym - 07.11.2021 / 23:08, *.centertel.pl

Wieteska bramka strata kontra gol wieteska źle krył zyre gol masakra

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.