András Schäfer - fot. Woytek / Legionisci.com

Polska 1-2 Węgry

Maciej Frydrych, źródło: Legionisci.com

W ostatnim meczu grupy I eliminacji do Mistrzostw Świata Katar 2022 reprezentacja Polski przegrała 1-2 z Węgrami. Jedyną bramkę dla "Biało-czerwonych" zdobył Karol Świderski.

Fotoreportaż z meczu - 74 zdjęcia Woytka

Z początku oglądaliśmy sporo walki w środku pola. Pierwszą groźną akcję "Biało-czerwonych" zobaczyliśmy w 11. minucie, gdy lewym skrzydłem pognał Jakub Moder, po czym dośrodkował futbolówkę w pole karne Węgrów. Strzał na wślizgu oddał Krzysztof Piątek, jednak piłka po jego uderzeniu została zablokowana. Kilka minut później do sporego zamieszania doszło w szesnastce naszego rywala. Krzysztof Piątek wrzucił futbolówkę w okolice piątego metra, gdzie dosięgnąć jej starał się Jan Bednarek. Ostatecznie akcja zakończyła się tylko sporym niebezpieczeństwem i chaosem, gdyż Węgrzy wydelegowali piłkę. W 23. minucie Kevin Varga zacentrował futbolówkę w pole karne gospodarzy, lecz na posterunku był Wojciech Szczęsny. Była to pierwsza groźna akcja "Madziarów". Niecałe pięć minut później ponownie zagotowało się w polu karnym Polaków, po błędzie naszych obrońców, jednak na szczęście obyło się bez utraty gola. W 35. minucie Jakub Moder oddał strzał z dystansu, lecz z łatwością piłkę wyłapał Dénes Dibusz. W 37. minucie na prowadzenie wyszła reprezentacja Węgier. Zsolt Nagy dośrodkował piłkę w pole karne z rzutu wolnego, wrzutkę przedłużył... Tymoteusz Puchacz. Futbolówka trafiła na głowę Andrása Schäfera, który zmieścił ją między nogami Wojtka Szczęsnego. Po chwili szybko odpowiedzieć chciała reprezentacja Polski, jednak starającego się oddać strzał Krzysztofa Piątka uprzedził golkiper Ferencvárosi TC. W 41. minucie jednego z Węgrów ostro potraktował Mateusz Klich, który za ten atak na rywala obejrzał żółty kartonik. Niestety, ta kara indywidualna powoduje absencję piłkarza Leeds United w barażowym meczu. Tuż przed przerwą dobrym podaniem Jakuba Modera znalazł Karol Świderski. Szkoda, że Moder uderzył zdecydowanie za lekko, aby zaskoczyć bramkarza gości.

Po zmianie stron to Polacy pierwsi zaatakowali. Z rzutu rożnego piłkę w pole karne posłał Piotr Zieliński, gdzie do głosu doszedł Krzysztof Piątek. Snajper Herthy Berlin uderzył z ostrego kąta, lecz lepszy w tym pojedynku był Dénes Dibusz. Po chwili odpowiedź Węgier, lecz słaby strzał Kevina Vargi wybronił bramkarz reprezentacji Polski. W 53. minucie techniczny strzał zza pola bramkowego oddał Szabolcs Schön, ale skuteczną interwencją popisał się Wojciech Szczęsny. Piłkę dobijał jeszcze jeden z Węgrów, ale fatalnie przestrzelił. Dużo szczęścia mieli "Biało-czerwoni". W 61. minucie radość na stadionie w Warszawie! Piłkę z rzutu rożnego w pole karne dośrodkował Piotr Zieliński, tam walczył o nią Jan Bednarek, ale ostatecznie padła łupem Karola Świderskiego. "Świder" ze spokojem strzałem głową wyrównał stan meczu. W 70. minucie bardzo mocno z dystansu uderzył Piotr Zieliński, lecz się pomylił. Po chwili podobnej sztuki spróbował Paweł Dawidowicz, ale 26-latek zupełnie przestrzelił. W 80. minucie byliśmy świadkami dobrej akcji Węgrów, która zakończyła się bardzo mocnym, a przede wszystkim celnym strzałem Dániela Gazdaga, który dał swojej drużynie prowadzenie. Po chwili Wojciech Szczęsny wyszedł daleko za pole karne i bardzo ryzykownie wślizgiem zaatakował rozpędzonego Zsolta Nagya, Ostatecznie Polak wyszedł zwycięsko z tego pojedynku. W 85. minucie Arkadiusz Milik głową uderzył w światło bramki, ale piłkę do "koszyczka" złapał golkiper. Sędzia doliczył pięć minut i pomimo że Polacy napierali, nie udało im się zdobyć wyrównującego trafienia.

Polska 1-2 Węgry
0-1 37' András Schäfer
1-1 61' Karol Świderski
1-2 80' Dániel Gazdag

Polska: 1. Wojciech Szczęsny - 4. Tomasz Kędziora, 3. Paweł Dawidowicz, 5. Jan Bednarek - 2. Matty Cash (46' 21. Kamil Jóźwiak), 10. Mateusz Klich, 8. Karol Linetty (65' 19. Przemysław Frankowski), 16. Jakub Moder (46' 20. Piotr Zieliński), 15. Tymoteusz Puchacz (83' 9. Przemysław Płacheta) - 23. Krzysztof Piątek (65. 7. Arkadiusz Milik), 11. Karol Świderski.

Węgry: 1. Dénes Dibusz - 2. Ádám Lang, 4. Attila Szalai, 5. Attila Fiola, 6. Zsolt Nagy, 7. Loïc Négo, 8. Ádám Nagy (90' 23. Bálint Vécsei), 9. Ádám Szalai, 11. Kevin Varga (59' 16. Dániel Gazdag), 13. András Schäfer, 19. Szabolcs Schön (73' 19. Tamas Kiss).

żółte kartki: Mateusz Klich, Matty Cash, Tymoteusz Puchacz, Tomasz Kędziora - Zsolt Nagy, Szabolcs Schön, Attila Szalai, Dániel Gazdag

widzów: 56 197

Fotoreportaż z meczu - 74 zdjęcia Woytka

fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (87)

+dodaj komentarz
Lewandowski? - 18.11.2021 / 17:07, *.chello.pl

u nas takich na pęczki

odpowiedz
starz kibic - 18.11.2021 / 13:01, *.chello.pl

Czarno widzę przyszłośc naszej reprezentacji!
-Bramkarz - dno,kompletny ręcznik na bramce!
-Obrona - nawet San Marino i Andorra strzelają nam bramki.
-Pomoc -wielka gwiazda Zieliński (?),aż żal mówić,jeśli on jest najlepszy to inni nie zasługują nawet na ocenę!
-Atak - bez Lewego to zero!
A do tego trener SABOTAZYSTA !!!

odpowiedz
grzesiek - 18.11.2021 / 16:50, *.centertel.pl

@starz kibic: jak kibicujesz reprezentacji tylko dla sukcesow to znajdx sobie inne hobby

odpowiedz
Jimmy L - 18.11.2021 / 06:48, *.t-ipconnect.de

Ciekaw jestem jak czuja sie kibice Bayernu ktorych jest sporo w Polsce. To ten klub wywarl presje na Lewym zeby nie zagral tego meczu.

odpowiedz
grzesiek - 18.11.2021 / 11:15, *.centertel.pl

@Jimmy L: pewnie tak jak i Robert- są zadowoleni, że obyło się bez kontuzji itp

odpowiedz
Jimmy. L - 18.11.2021 / 13:39, *.t-ipconnect.de

@grzesiek: Wogle nie rozumiem jak mozna byc kibicem klubu ktory nie jest z mojego miasta i z mojego kraju.Ponad 25 lat mieszalem kolo Monachium a w sercu zawsze Legia, nie ma innej opcji.

odpowiedz
grzesiek - 18.11.2021 / 14:38, *.centertel.pl

@Jimmy. L: tez nie bardzo czaje, ale z drugiej strony jak sie zakochasz to nie wazne km. Legia ma kibicow przeciez w calej Polsce.

odpowiedz
Przemyślenia… - 17.11.2021 / 19:15, *.t-mobile.pl

Cash to nie jest zawodnik na reprezentacje, polski paszport to za malo….

Doda do natychmiastowego zwolnienia człowiek oderwany od realiów….

Lewandowski wstyd. Wazne ze zgadza sie kasa w Bayernie, powinien oddać opaskę kapitana, Gra dla pieniędzy a nie dla Polski….
Wstyd wstyd i jeszcze raz hańba…

odpowiedz
Realista - 17.11.2021 / 19:56, *.plus.pl

@Przemyślenia…: RL9 będzie odpoczywał wraz z kolegami z Bayernu z rezerw oglądając mundial gdy Neuer Coman Muller i inni
jak większość będa w Katarze.

odpowiedz
Zibi top - 17.11.2021 / 17:22, *.plus.pl

Może chciał się spotkać z rodakami w barażach Zouza a co?

odpowiedz
Jano - 17.11.2021 / 15:59, *.orange.pl

Ale zouza nas załatwił. o wygraniu baraży bez rozstawienia to możemy tylko pomarzyć!

odpowiedz
lob - 17.11.2021 / 16:22, *.chello.pl

@Jano : jeszcze się z tym nygusem będziemy się męczyć do kwietnia zanim wyleci z hukiem z Polski..............ale kasę i to wielką do tego czasu będzie chapał i się z nas śmiał..........czy ten co go zatrudnił kiedyś za to odpowie ???

odpowiedz
Wieczny fan Mioduskiego - 17.11.2021 / 17:20, *.plus.pl

@lob: Odpowie że TOP ;)

odpowiedz
Miasto Rafałka - 17.11.2021 / 10:48, *.play-internet.pl

Z taką grą Kataru nie będzie

odpowiedz
Kicha - 17.11.2021 / 13:32, *.vectranet.pl

@Miasto Rafałka: Wole zeby nie było Kataru, bo znowu z grupy nie wyjdą. Lepiej niech już wcale nie jadą na ten cały Mundial.

odpowiedz
Ole - 17.11.2021 / 14:59, *.play-internet.pl

@Kicha: lepiej żeby nie było Kataru bo może być grypa..

odpowiedz
Kicha - 17.11.2021 / 15:21, *.vectranet.pl

@Ole: xDDDDDD

odpowiedz
:) - 17.11.2021 / 17:19, *.plus.pl

@Ole: katar to też objaw covid 19 :)

odpowiedz
lob - 17.11.2021 / 10:42, *.chello.pl

Co ten fircyk w kamizelce jeszcze robi w Polsce ?????????????
To co zrobił wespół z lewym to sabotaż.........

odpowiedz
Grzegorz Żentyca-Grzegorzewski - 17.11.2021 / 09:14, *.jmdi.pl

Może jestem na stare lata dziecinny, ale wydaje mi się, że wystawienie przeciwko Węgrom reprezentacji do lat 21 byłoby dobrym rozwiązaniem. Na pewno Miszta w bramce byłby lepszy od ciężkiego Szczęsnego, podobnie Kozłowski, Benedyczak, Skóraś przyćmiliby aktualne "gwiazdy" pierwszej reprezentacji...

odpowiedz
Prawdziwy Boniek gra w hondurasie - 17.11.2021 / 17:25, *.plus.pl

@Grzegorz Żentyca-Grzegorzewski : gorzej by nie zagrali napewno

odpowiedz
Ben - 16.11.2021 / 21:28, *.inetia.pl

Kartoflane lebiegi przegrały ten mecz , a najlepszy kopacz na świecie gdyby miał honor to by zagrał nawet ostatnich kilka minut. Kasa w lidze jest jednak najważniejsza! Kiedy wreszcie zagramy z bramkarzem w składzie? I na koniec mam nadzieję że w barażach dostaną w dupę i gwiazdorzenie się skończy!

odpowiedz
Jimmy L - 17.11.2021 / 06:56, *.d1-online.com

@Ben: Gdyby Lewy grał dla Niemiec to Bayern nie wywoływał by na nim presji, a jest tak jak mówił trener Węgier ich nie interesuje czy my zagramy na mistrzostwach świata czy nie, to nawet po ich myśli bo wtedy Lewy będzie do dyspozycji Bayernu przez cały sezon bez ograniczeń.

odpowiedz
Kolega po szalu - 16.11.2021 / 15:38, *.plus.pl

Niestety świat piłki poszedł do przodu a my stoimy w miejscu. Takie San Marino czy Andora raz na kilka lat gole strzelają i akurat nam. Kiedyś za Apostela to wstyd i hańba było 1:0 i 0:0 z Azerami teraz remis każdy by przyjął z zadowoleniem. Niestety my żyjemy cały czas mitem Wembley 73 albo tym kto strzela gola na Wembley czy Citko czy Brzęczek.Mamy bardzo minimalistyczne podejście i myślenie bardziej przeżywamy losowania koszyki oto z kim grać będziemy niż wyjść na mecz i orać trawę z kim bysmy nie grali od razu po losowaniu nasz cel to baraże więc je mamy :D jedyne co się nie zmieniło w pilce naszej tej klubowej to że w 95 roku zwycięstwo z mistrzem Norwegii było sukcesem i w tym też czyli 26 lat stagnacji podczas gdy Azerzy co Hutnik 9:0 wygrywał z Chazri Baku mają co roku drużyny regularnie w fazie grupowej LE czy LK tak samo jak teraz Mołdawia w LM.

odpowiedz
:) - 16.11.2021 / 16:40, *.plus.pl

@Kolega po szalu: heh śmialiśmy się że luksemburska etzella etelbruk czy jakoś tak nam strzeliła gola a pozniej odpadamy z dudelange ale też wygrywaliśmy z blackburn jak i teraz z Leicester choć poziom rywala i rozgrywek nie ten a i rywal taki nie do końca skoncentrowany na pucharach.

odpowiedz
grzesiek - 16.11.2021 / 16:40, *.centertel.pl

@Kolega po szalu: od lat jest to samo. Niestety pilka nozna rzadzi pieniadz wiec nie mozemy sie spodziewac ze wyjdziemy z z 1 miejsca jak w grupie mamy anglie. 2 miejsce to dobry wynik trzeba tak na to patrzec.
Cwiercifnał ME we Francji to bylo moim zdaniem cos wiekkiego, czego juz nie ugramy najprawdopodobniej. To wybitne pokolenie nam sie trafilo i dzieki temu gralismy jak rownyz rownym z portugalia. Ci co wtedy grali m.in blaszczykowski grosicki naleza im sie olbrzymie slowa uznania. Z tamtej kadry mimo ze paru chlopakow zostalo to juz nie to samo...

odpowiedz
:// - 16.11.2021 / 16:45, *.plus.pl

@:): Niestety mamy szansę tylko jak rywal trochę odpuści w meczu z naszymi zarówno w piłce klubowej jak w kadrze choć Anglia tak na 30% grając w marcu i tak wygrała z nami.

odpowiedz
Disztl - 16.11.2021 / 13:24, *.chello.pl

Jasiu Volt zadowolony z tego wyniku

odpowiedz
grzesiek - 16.11.2021 / 13:17, *.centertel.pl

Ale wy piszecie smuty ja pier*** a to skład zły a to złe powołania. Jak nie milik zły to bednarek jak nie bednarek bereszy ski spartolil jak nie beres to krychowiak, jak nie krychowiak to teraz puchacz.

odpowiedz
SzB - 16.11.2021 / 18:05, *.pljtelecom.pl

@grzesiek:
Nie no, P.Ruchacz to jest klasowy piłkarz, podpora swojej klubowej drużyny, w zeszłym sezonie jeden z budowniczych Lecha i jego ówczesnej pozycji w tabeli.... Oby jak jak najwięcej takich "talentów" w kadrze...

odpowiedz
lob - 16.11.2021 / 12:06, *.chello.pl

co gorsze ten nyg@s, pseudo fachura nie przyznaje się do błędu w doborze składu na mecz z Węgrami tylko dalej brnie w g@wno...........pogonić jak najszybciej tego sabotażystę bez żalu........

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 16.11.2021 / 11:47, *.play-internet.pl

Problemem reprezentacji jest po pierwsze,brak możliwosci samodzielnego decydowania o składzie drużyny przez trenera.Po drugie,brak tak naprawdę odpowiednich zawodników do koncepcji trenera.Po trzecie zaś,zmiany tychże trenerów co eliminacje ...niczego nie zmieniają.Sytuacja analogiczna,jak w Legii.

odpowiedz
Juri - 16.11.2021 / 11:45, *.centertel.pl

Bez Lewego kadra jest słabiutka.

odpowiedz
Misiu - 16.11.2021 / 10:51, *.orange.pl

To już ostatnie podrygi Sousy.
Myśle ze Stasiu Czerczesow jest już dogadany i po barażach będzie nowym selekcjonerem.

odpowiedz
tomek - 16.11.2021 / 11:08, *.orange.pl

@Misiu: do baraży mamy 4 miesiące, Stasiu do tego czasu może znaleźć sobie nową robotę

odpowiedz
Wieczny fan Mioduskiego - 16.11.2021 / 10:17, *.plus.pl

Najlepsi komentatorzy że najwięcej goli w roku w historii strzelili tylko że z tych 36 goli to z 20 Andora i San Marino hehe

odpowiedz
Kibolek - 16.11.2021 / 10:00, *.it-home.pl

Pajacyki piłkarzyki. Gwiazdy z instagrama . WSTYD I KOMPROMITACJA

odpowiedz
skrzat - 16.11.2021 / 08:34, *.67.163

przypuszczam ze takie same pijaki jak reszta tych pseudokopaczy z naszej ligi

odpowiedz
grzesiek - 16.11.2021 / 09:19, *.centertel.pl

@skrzat:mozesz miec racje, do dzis mam obrazek piszczka ktory prosi o zmiane bo najprawdopodpbniej kaca ma i boi sie ze zwymiotuje

odpowiedz
Po(L)ubiony - 16.11.2021 / 08:14, *.aster.pl

Uporczywe wystawianie przez Zołzę Linetty'ego, Modera, Klicha, przy ustawicznym pomijaniu Seby Szymańskiego to czysta złośliwość. I sabotaż. Wystawianie "graczy" którzy nie grają w klubach, to głupota, brak szacunku dla trenerów klubowych (oni najlepiej wiedzą, w jakiej jest dyspozycji ich piłkarz). I sabotaż. Oby Zołza trzymał się jak najdalej od Mioduskiego, bo po oczywistym wywaleniu z repry, może zawitać na Ł3. A to będzie koniec projektu korpo zwanego "Legia sp. z o. o."

odpowiedz
grzesiek - 16.11.2021 / 08:03, *.centertel.pl

Pisałem tutaj kiedyś że cwiercfinal Euro we Francji to był szczyt naszych osiagniec i juz pewnie tego sukcesu nie powtorzymy.
Teraz w dobie kiedy mlodziez interesuje nowy smartfon a nie nowa pilka do kopania. Najlepsze pokolenie minelo

odpowiedz
bum - 16.11.2021 / 07:08, *.234.112

Najlepszy to był ten przebieraniec Puchacz. Uśmiałem się z jego nie udolności, aktorstwa i kozaczenia na boisku. Buja się jak kuntakinte ale wrócić po stracie do obrony to już zapomnij. Klich następny kaleka. Mongoły i tyle haha

odpowiedz
Wolfik - 16.11.2021 / 10:06, *.play-internet.pl

@bum: To, że Puchacz nie umie bronić wie każdy. Dlatego w Bundeslidze nie powąchał na razie boiska. Co nie przeszkadzało kreowac go na zbawcę repry prawie.

odpowiedz
Zołza wiesz co............. - 16.11.2021 / 07:06, *.play-internet.pl

NIE(SZCZĘSNY) znowu jest naszą dumą narodową.Zniszczyłeś Fabiana i w sumie już możesz się pakować.Nic nie zrobiłeś w tej kadrze.A Cash to chyba Ci PZPN płaci bo nasza młodzież czuje się jak szmata gdy do kadry trafia persona non grata.

odpowiedz
Fan.Grotyńskiego - 16.11.2021 / 06:14, *.chello.pl

Wystawianie pyruskòw musiała,się tak skończyć.

odpowiedz
Wielki fan nowego trenera kto by to nie był - 16.11.2021 / 05:03, *.plus.pl

Było wielu selekcjonerów u nas ale takiego głupka co stawia na poznańskie ,,gwiazdy" z mentalnością przegranych to nie widziałem.Sam ubiór nie zrobi z niego Southgate'a.

odpowiedz
Wieczny fan Mioduskiego - 16.11.2021 / 04:59, *.plus.pl

A w barażach będzie w 2 meczu Polska Włochy czyli finał przegrywow.

odpowiedz
powiś(L)e - 15.11.2021 / 23:55, *.autocom.pl

Drewno i frajerstwo.Katar obejrzą w telewizji.

odpowiedz
Daszka - 15.11.2021 / 23:48, *.chello.pl

Tak to się kończy, gdy się rywala lekceważy !!!
Prawdopodobnie selekcjonerowi Sousie, aż tak bardzo nie zależało na pewnym rozstawieniu (okaże się jutro) i przywileju gry meczów barażowych u siebie, tj. na Stadionie Narodowym.
Bez reprezentacyjnych filarów - w dzisiejszym meczu - okazaliśmy się drużyną przeciętną, która nie bardzo wiedziała, jak grać sensowną piłkę. Nasz zespół cechowała przysłowiowa gra bez ładu i składu. Ponadto, w konfrontacji z Węgrami zabrakło lidera zespołu, jak również pewnego w swoich interwencjach bramkarza.
Dużym zawodem kończymy te eliminacje oraz z niemalże pewnym przeświadczeniem, że nasz ew. udział w MŚ w Katarze może przerodzić się w krótką futbolową wycieczkę, podobnie jak to miało miejsce na ostatnim Euro.
Generalnie: trenerska klapa i to bez dwóch zdań !

odpowiedz
Leśny Dziadek - 15.11.2021 / 23:47, *.orange.pl

Nie rozumiem jednego - oni specjalnie chcieli ten mecz przegrać? W czymś to miało pomóc? Nie kumam, jak można tak przerżnąć mecz, chociaż był czas przywyknąć, patrząc na mecze Legii...

odpowiedz
Daszka - 16.11.2021 / 01:11, *.chello.pl

@Leśny Dziadek: nie żebym cokolwiek nachalnie sugerował, ale...
Nasz kapitan RL wraz z rodziną, w przedmeczowe południe, gościł na urodzinach warszawskiego miliardera.
Oczywiście, to mógł być zwykły zbieg okoliczności, ale ew. skutki porażki z Węgrami, to już nie koniecznie.

odpowiedz
L - 16.11.2021 / 02:18, *.tpnet.pl

@Daszka: Lewy ma ciśnienie na bicie rekordów (jest blisko wskoczenia na drugie miejsce strzelców dla reprezentacji wszech czasów czy jakoś tak) więc na 100 procent chciał grać i był gotowy do gry. To profesjonalista - to co robi przed meczem to jego sprawa.

odpowiedz
:) - 16.11.2021 / 10:15, *.plus.pl

@Leśny Dziadek: chyba tylko w jednym mogllo pomoc że wolą odpaść w barażach z Portugalia czy Włochami niż z jakimś średniakiem typu Czechy Macedonia zawsze to łatwiej wytłumaczyć porażkę z kimś silnym.

odpowiedz
Daszka - 16.11.2021 / 23:42, *.chello.pl

@L: po utraceniu szansy na rozstawienie w barażach, czy nadal podtrzymujesz swoją narrację?
Dla jasności sprawy; RL nie był zgłoszony do protokołu meczowego.

odpowiedz
L - 17.11.2021 / 15:12, *.tpnet.pl

@Daszka: No chyba nie myślisz, że odpuścił mecz bo chciał sobie pójść na imprezę? Podtrzymuje to co napisałem. Uważam, że to była decyzja trenera. Bezsensowna oczywiście. Myślę, że on sam chciał grać.

odpowiedz
Daszka - 17.11.2021 / 19:40, *.chello.pl

@L: po zapoznaniu się z oficjalnym oświadczeniem RL w wiadomej sprawie zasadne jest stwierdzenie, że to obaj panowie są ojcami tej fatalnej w skutkach decyzji. Jak to bywa w tego typu sytuacjach o faktyczne szczegóły będzie bardzo trudno, tym bardziej, że rachunek za tą selekcjonerską brawurę ujrzymy dopiero po pierwszym lub drugim meczu barażowym, czyli pod koniec marca'22...

odpowiedz
Andrzej - 15.11.2021 / 23:33, *.t-mobile.pl

No to super, Polska przegrała i nie zakwalifikuje się do mistrzostw Europy. A na dodatek Lewandowski nie strzelił ani jednego gola.

odpowiedz
xDDDD - 17.11.2021 / 13:30, *.vectranet.pl

@Andrzej: Raczej do Mundialu, a nie Mistrzostw Europy

odpowiedz
Wajchowy - 15.11.2021 / 23:20, *.105.238

Czy będzie specjal do Lester?

odpowiedz
SPECJAL Z LONDYNU - 15.11.2021 / 23:27, *.50.31

@Wajchowy: TAK, KAŻDY DOJEDZIE SWOIM POCIĄGIEM CZY Z LONDYNU CZY INNEGO MIASTA LUB MIASTECZKA, NIE MA OBECNIE W UK FAN CLUBU a chętnych napewno wielu

odpowiedz
Wajchowy - 15.11.2021 / 23:30, *.211.173

@SPECJAL Z LONDYNU: ale z Warszawy, hę?

odpowiedz
SPECJAL Z LONDYNU - 15.11.2021 / 23:35, *.50.31

@Wajchowy: Z WARSZAWY!?SUPER POMYSŁ DLA WARIATÓW, DAWNO NIE BYŁO TAKIEJ TRASY TURYSTYCZNEJ, CHĘTNI BY SIE ZNALEŻLI NAPEWNO

odpowiedz
Kurak (L) - 16.11.2021 / 08:13, *.centertel.pl

@SPECJAL Z LONDYNU: Już sobie wyobrażam przejazd pociągu przez peron w Berlinie... :D:D:D Trzeba by że 4 wagony wódy i zieleninki za sobą ciągnąć :) Pzdr dla wariatów wyjazdowców!!! To byłby specjal "samowystarczalny"...

odpowiedz
Chciałbym dożyć... - 15.11.2021 / 23:17, *.com.pl

Chciałbym dożyć, aby wychowankowie naszej wspaniałej akademii zasilali w takiej samej ilości naszą dorosłą reprezentację, co wychowankowie poznańskich pyr...
Bednarek, Kędziora, Puchacz, Linetty, Moder w pierwszym składzie, z ławki dodatkowo Jóźwiak, na ławce zostali Bereszyński i Gumny... 8 obecnych reprezentantów. A gdzie wychowankowie Legii?? Szczęsnego można podciągnąć, chociaż rozwijał się tak naprawdę w Arsenalu i... Pusto... To pokazuje w jakim miejscu od lat jesteśmy w szkoleniu młodzieży...

odpowiedz
Sig - 15.11.2021 / 23:29, *.166.58

@Chciałbym dożyć... : to prawda. Pięknie zawalili mecz. Z tej wesołej gromadki może Moder coś zagrał. Ale gdzie nasi wychowankowie są...

odpowiedz
Kaczynski - 16.11.2021 / 12:12, *.vectranet.pl

@Chciałbym dożyć... : do tej kaleki Szczesnego to wstyd sie przyznac

odpowiedz
oLaf - 16.11.2021 / 13:09, *.vectranet.pl

@Chciałbym dożyć... : nie no, młódy Szczęsny to jest takim wychowankiem Legii jak Matt Cash ... Polakiem ; )))

Co do tych 8-miu poznaniaków to rzeczywiście dziwne że zespół przegrywów ; )) jednak do Repry wprowadził aż tylu zawodników : O

LEgia ma tylko Szymańskiego (za wątły), Karbownika i Kapustkę (oczywiście sam się połamał : (( jako "byłych rokujących"... trochę mało, jak na Akademię , która działa wiele, wiele lat....

odpowiedz
GWIZDY!Z!TRYBUN! - 15.11.2021 / 23:16, *.50.31

NATYCHMIAST!STAŚKA!ZATRUDNIĆ!BO LEWY ROBI FOCHY...I ZOSTAWIŁ DRUŻYNE, GRAMY DO KOŃCA..TROCHE TO LEGIE PRZYPOMINA...BORUC ZNIKA...A LEGIA GRA PADAKE...

odpowiedz
Puchacz nieRuchacz - 15.11.2021 / 23:16, *.cdn77.com

Dlaczego w reprezentacji nie grają Ślisz, Jędrzejczak czy Kucharczyk tylko te lechickie leszcze!!?????

odpowiedz
L - 16.11.2021 / 02:20, *.tpnet.pl

@Puchacz nieRuchacz: Jak ciebie można brać na poważnie skoro nie znasz nazwisk naszych piłkarzy. O tym, że Kucharczyk od ponad dwóch lat nie gra w Legii pewnie też nie słyszałeś.

odpowiedz
jacek33 - 15.11.2021 / 23:13, *.t-mobile.pl

Za sousy wygrywali tylko z albania Andora i San marino

odpowiedz
GWIZDY!Z!TRYBUN! - 15.11.2021 / 23:12, *.50.31


W najbliższą środę, 17 listopada w godzinach 19:30 - 20:30 prowadzone będą zapisy na bilety na wyjazdowe spotkanie Legii z Leicester. Sprzedaż prowadzona będzie w kasach Torwaru, vis a vis naszego stadionu. Cena: 180 złotych - płatność tylko gotówką. Odbiory imiennych biletów odbywać się będą na miejscu, na podstawie otrzymanego voucheru.

Niezbędne dane do zakupu biletu: imię, nazwisko, PESEL oraz kod pocztowy.

Mecz Leicester - Legia rozegrany zostanie w czwartek, 25 listopada.

odpowiedz
Wolfik - 15.11.2021 / 23:10, *.play-internet.pl

Mecz pokazał po raz kolejny ile znaczy dla niej Robert Lewandowski.

Wynik w zasadzie zamyka nam drogę na katarskie mistrzostwa, choc i z rozstawieniem byłoby mega cięzko zważywszy na rywali. Szwecja, Portugalia, Włochy to druzyny poza naszym zasięgiem.

odpowiedz
Rafix - 15.11.2021 / 23:09, *.chello.pl

To co Puchacz odwalił przy drugim golu to kryminał (pierwszy też jego udział).
Drugi kryminał to wystawiać go w momencie kiedy nie gra w klubie. To samo Piątek.
A odpuszczenie tego meczu przez trenera w momencie nie pewnego rozstawienia to już podwójny kryminał i sabotaż. Może pomaga Portugalii ??? od razu na dywanik do prezesa i OUT.

odpowiedz
GWIZDY Z TRYBUN! - 15.11.2021 / 23:06, *.50.31

BRAK LEWEGO PODCIOŁ WSZYSTKIM SKRZYDŁA..... KOLEGOM NA BOISKU I KIBICOM NA STADIONIE, TO WSTĘP DO ZAKOŃCZENIA KARIERY SPORTOWEJ ....

odpowiedz
syrenka - 15.11.2021 / 23:06, *.orange.pl

Brawo Iga! Tak się walczy do końca!

odpowiedz
krasnal - 16.11.2021 / 13:21, *.orange.pl

@syrenka: przykro mi ale Hiszpanka odpuściła mecz dlatego Iga wygrała. Jak nie zmieni sztabu szkoleniowego to będzie spadać w dół. Obym się mylił

odpowiedz
MIODUSKI OUT !!!! - 15.11.2021 / 22:55, *.btcentralplus.com

No Lewandowski, No Party !!!!

odpowiedz
Plaskacz - 15.11.2021 / 22:55, *.chello.pl

Hahaha. A miał być miły przyjemny meczyk przyjaźni na remis. My poznańskie rezerwy, Węgrzy też rezerwowo. A tu zonk xd. Sousa za swoje decyzje powinien już dawno wylecieć zaraz po Euro. A tak zlekceważył Węgrów no to mu pokazali gdzie jego miejsce. Brawo Węgrzy za utarcie nosa.

odpowiedz
Cudny Zenon - 15.11.2021 / 22:53, *.jmdi.pl

Nie ma wyniku kiedy w bramce stoi ciężki tyłek. Dawidowicz tragedia - zero współpracy z wahadłowym Jóźwiakiem, strzały z dystansu takie jakby nogi mieli wypełnione powietrzem. Z Lewandowskim w składzie była szansa wygrać - Piątek poniżej poziomu polskiej drugiej ligi. I TYLE!!!

odpowiedz
lob - 16.11.2021 / 08:59, *.chello.pl

@Cudny Zenon: Nie tylko Lewandowskiego brakowało. Nie było Glika, Rybusa, Bereszyńskiego, Krychowiaka, który się ponoć celowo wykartkował. Sousa oparł skład na tych przegrywach z amiki i stąd taki wynik. Myślę jeszcze, że zrobił to złośliwie i celowo bo wiedział, że i tak leci z kopa po eliminacjach.

odpowiedz
lob - 15.11.2021 / 22:52, *.chello.pl

to się nie mogło udać.....w meczu w składzie przewinęło się sześciu przegrywów z amiki co nic w naszej lidze nie ugrali....." szkoda " że jeszcze siódmy wypadł ( Kownacki ) bo by też zagrał............trener " kamizelka " kop w @upe i szukamy trenera z prawdziwego zdarzenia.............

odpowiedz
Adam - 15.11.2021 / 22:51, *.chello.pl

A parchek wojtuś na kolanach. Jak zawsze. Jedźmy dalej z tym ręcznikiem, świetny pomysł, na pewno zajedziemy do Kataru.

odpowiedz
lob - 15.11.2021 / 22:55, *.chello.pl

@Adam: ten trener kamizelka to porażka......jeszcze takiego głupka nie było u nas..............

odpowiedz
Yeti - 15.11.2021 / 22:46, *.vectranet.pl

Reprezentacja wyglądała jak Legia. Niby była optyczna przewaga, ale ch...j z niej wynikał.

odpowiedz
cuL t - 15.11.2021 / 22:54, *.50.31

@Yeti: TO chcesz powiedzieć że zaczną dołować?jak Legia?

odpowiedz
Yeti - 15.11.2021 / 23:02, *.vectranet.pl

@cuL t: Zgadza się!

odpowiedz