Mahir Emreli - fot. Kamil Marciniak / Legionisci.com

Emreli zagrał w reprezentacji Azerbejdżanu

źródło: 90minut.pl

Mahir Emreli wystąpił w reprezentacji Azerbejdżanu w zremisowanym 2-2 towarzyskim spotkaniu z Katarem. Emreli przebywał na placu gry przez pierwsze 45 minut.


Azerbejdżan 2-2 Katar
Emin Mahmudov 37 (k), 67 - Almoez Ali 23, 78

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (10)

+dodaj komentarz
Kibolek - 15.11.2021 / 18:57, *.it-home.pl

Emreli sabotażysto WON Z LEGII. Pajacu najemniku

odpowiedz
Kruk - 15.11.2021 / 10:22, *.play-internet.pl

Mladenovic nie zagrał z Portugalią, ale jak Mitrovic strzelił w ostatniej minucie zwycięskiego gola dla Serbii to pierwszy biegł do strzelca:), w gazie jest teraz, ma siłę biegać...

odpowiedz
Miasto Rafałka - 14.11.2021 / 22:52, *.play-internet.pl

Dobrze że tylko 45, będzie wypoczęty na ligę

odpowiedz
Ali - 14.11.2021 / 21:23, *.play-internet.pl

Pare dni temu polozyli mi kupon przegrywajac u siebie z…. Luxemburgiem. Emreli nie gral ale dajcie spokoj, ta repra to banda dziadów.

odpowiedz
Ręce opadają - 14.11.2021 / 21:08, *.t-mobile.pl

Nie wiem czy wiesz, ale w reprezentacji Kosowa jest dwóch zawodników o nazwisku Kastrati i nawet o imieniu na literę L, czasami przed wypisywaniem pretensji można np poczytać

odpowiedz
xyze - 15.11.2021 / 08:56, *.autocom.pl

@Ręce opadają: i co ciekawe to imię na literę L. to... też Lirim. Zatem dla Kosowa gra dwóch graczy o takim samym imieniu i nazwisku xdd
Pamiętam, że z Nikoliciem było podobnie, ale ten co grał u nas to był reprezentant Węgier, a ten drugi grał dla Czarnogóry (co ciekawe ten pierwszy jest starszy od drugiego tylko o jeden dzień)

odpowiedz
krislegia - 15.11.2021 / 15:24, *.matrixinternet.pl

@xyze:

U Nas kiedyś jednocześnie grało 2 Tomków Sokołowskich w C+ mówili Tomasz Sokołowski I i Tomasz Sokołowski II :DDDD

odpowiedz
Mateusz z Gór - 15.11.2021 / 21:48, *.orange.pl

@Ręce opadają:

To wszystko wyjaśnia. Teraz już wiem, czemu Lirim jest taki słaby! Bo kupiliśmy nie tego grajka co chcieliśmy!

odpowiedz
Mateusz z Gór - 14.11.2021 / 20:35, *.orange.pl

Hej, pisaliście że Kastrati zostanie trenować z Legią i nie pojedzie na reprezentację, a właśnie siedzi na ławce w meczu z Grecją. Już wszystko umie i jest zgrany z zespołem?

odpowiedz
Cbuul - 14.11.2021 / 20:41, *.vectranet.pl

@Mateusz z Gór: moze sie zgral z reszta w piatek????????????????????

odpowiedz