Radosław Kucharski i Marek Gołębiewski, 25 października 2021 - fot. Woytek / Legionisci.com

Wkrótce kolejna zmiana trenera? Legia cały czas szuka (akt.)

Woytek, źródło: Legionisci.com, meczyki.pl, tvpsport.pl

W Legii za prezesury Dariusza Mioduskiego nigdy nie jest nudno. Raptem 2 tygodnie temu z klubu odszedł trener Czesław Michniewicz, a w najbliższym czasie można spodziewać się kolejnej zmiany na stanowisku pierwszego szkoleniowca. Tak przynajmniej wynika z tekstów, które pojawiły się w poniedziałek na meczyki.pl i tvpsport.pl. Dziennikarze donoszą, że po niedzielnej porażce ze Stalą i słowach, które trener Marek Gołębiewski powiedział na konferencji, włodarze klubu zastanawiają się nad tym co dalej.

"(...) Słowa Gołębiewskiego po meczu ze Stalą Mielec odebrano w klubie jako dziwne, enigmatyczne i szokujące (...) Trudno wierzyć, że Gołębiewski zostanie u sterów na dłużej, co sprawia, że słowa Radosława Kucharskiego o jego pracy do końca sezonu brzmią dziś nieprawdopodobnie." - pisze Tomasz Włodarczyk na meczyki.pl.

Z kolei Piotr Kamieniecki na tvpsport.pl informuje, że klub mimo zatrudnienia na stanowisku trenera Marka Gołębiewskiego cały czas prowadzi rozmowy z potencjalnymi szkoleniowcami. "Legia rozpuściła wici i szuka trenera w Europie. Stołeczny klub rozglądał się za nowym szkoleniowcem między innymi na Bałkanach. Doszło do kilku bardziej lub mniej formalnych rozmów. Niektórym przedstawiano nawet warunki. Wojskowi oferowali na ogół kontrakt obowiązujący do końca sezonu, z opcją przedłużenia o kolejne dwanaście miesięcy. Warunek? Obrona mistrzostwa Polski… (...)".

Legia miała rozmawiać z litewskim szkoleniowcem Valdasem Dambrauskasem, który do niedawna pracował w Łudogorcu Razgrad, ale teraz zdecydował się skorzystać z oferty Hajduka Split. Ponadto cały czas w kontekście Legii przewija się nazwisko Marka Papszuna, ale jednocześnie nikt nie przewiduje, że może on trafić do Warszawy wcześniej niż po zakończeniu obecnego sezonu.

Ponadto według TVP Sport w klubie trwają "wojny gabinetowe". Ważą się losy Richarda Grootscholtena, dyrektora akademii Legii. "(...) stołeczny klub dzieli się na kilka frakcji, które mają różne koncepcje dotyczące sposobu działania. Ostatnio na Grootscholtena przypuszczono "atak". Nie brakowało opinii, że Holender z końcem roku może pożegnać się z Łazienkowską. Jego moc osłabła, a wśród argumentów znalazł się ten, który dotyczy liczby wychowanków, którzy nie rokują. W tej chwili Legia nie ma zbyt wielu młodych zawodników, którzy w najbliższej przyszłości mogliby realnie myśleć o szansie w pierwszej drużyny. Stołeczny klub po prostu nie ma kogo promować. Dochodziło do rozmów i spotkań. Pojawiła się nawet kandydatura na nowego szefa szkolenia akademii Legii. Mowa była o Przemysławie Małeckim."

Listopadowa przerwa na mecze reprezentacji zapowiada się doprawdy fascynująco...

Aktualizacja 19:23

Jak donosi Tomasz Włodarczyk władze Legii zdecydowały, że Marek Gołębiewski zostaje na stanowisku co najmniej do zimowej przerwy. "(...) Taką decyzję podjął klub po dzisiejszych całodniowych naradach. Szkoleniowiec ma opracować plan wyciągnięcia zespołu z kryzysu podczas reprezentacyjnej przerwy (...) Trener ze swoich słów się dziś tłumaczył. Miał stwierdzić, że to kwestia nerwów, źle się wyraził i chodziło mu o coś innego" - czytamy na meczyki.pl.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (269)

+dodaj komentarz
D Mioduski - 10.11.2021 / 15:41, *.vtelecom.pl

Nowy trener po przerwie reprezentacyjnej nie dziękujcie

odpowiedz
zarobiony Wandzel - 10.11.2021 / 13:06, *.t-mobile.pl

A może B.Lesnodorski na trenera

odpowiedz
Panie Miodulski jest kandydat ale trzeba poczekać - 10.11.2021 / 12:03, *.centertel.pl

Yuriy Vernydub - Sherif Tyraspol myślę że po zakończeniu sezonu było by go można wyciągnąć i podpisać kontrakt

odpowiedz
MIODUSKI OUT !!!! - 10.11.2021 / 11:57, *.btcentralplus.com

Holenderski trener Jaap Jerdolle wolny.

odpowiedz
Okej - 10.11.2021 / 14:06, *.tpnet.pl

@MIODUSKI OUT !!!!: Hehe , dobre . Brać go !

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 10.11.2021 / 14:16, *.play-internet.pl

@MIODUSKI OUT !!!!: Japończyk Matase Pojebta.Trio Czechów też by chętnie Legiię poprowadziło-Jirži Popil,Adam Poruchal i Vaclav Asmutny.

odpowiedz
dowcipnis - 10.11.2021 / 11:18, *.tropolys.de

Probierz jest wolny

odpowiedz
Przyszły_właściciel - 10.11.2021 / 09:59, *.plus.pl

Jeśli nie Czerczesow to może Kjetil Knutsen na trenera Legii? Pomysł dobry i z przyszłością.

odpowiedz
D91 - 10.11.2021 / 08:53, *.96.129

Haha i co znów zatrudnianie jakiś pseudo wuefistów, byle hajsu oszczędzić? Co za łby.
Zamiast od początku wziąć trenera który chyba jako jedyny się tu sprawdził czyli Czerczesow, to sprowadzają jakiś tani szrot. Klub kompletnie bez pomysłu na przyszłość. Stasiek zdobył wtedy dublet i co , odszedł bo różniły się wizje prowadzenia klubu między nim a Mioduskim.
I masz tą swoją wizję, że zaraz będziemy grać w 1 lidze. Bo po cholerę wydać pieniądze na dobrego trenera i wzmocnienia. Weźmy znów Albana, przecież wg was on grał w LM z Legią xD
Nie istotne że to jeszcze wytrenowanie od Staśka owocowało i tylko dzięki temu wtedy tak grali.
Debile rządzą tym klubem i tyle.

odpowiedz
Kibolek - 10.11.2021 / 08:18, *.it-home.pl

LEGIA najlepiej to niech poszuka prezesa i sponsora na miarę LEGII i Warszawy, A nie LICHWIARZA oszusta gołodupca mioduskiego ktory nie ma pojecia o prowadzeniu klubu pilkarskiego

odpowiedz
Yesman - 09.11.2021 / 23:31, *.chello.pl

Proponuję całe Wronki ściągnąć do akademii Legii w miejsce Richarda, może wtedy będą jakieś efekty - śmiech przez łzy.

odpowiedz
KUCHARSKI! CO? WYYYPIIEEERDAAAL.....! - 09.11.2021 / 23:06, *..

CO TO ZA AKADEMIA GDZIE NIE MA cuLtu sportu, zaTO JEST GBUR DYREKTOR A W REGALE FLASZKA TAK TRADYCYJNIE....POPROSTU MIŚ...POWINNI WSZYSCY RANO CODZIENNIE BIEGAĆ PRZED ŚNIADANIEM ZERO BATONÓW TYLKO WODA, jak na obozach sportowych CZY KOLONIACH Z dzieciństwaPAMIĘTACIE?

odpowiedz
hajdukL - 09.11.2021 / 22:46, *.rfc.pl

Probierz do Legii w przerwie zimowej lub na selekcjonera w wypadku braku awansu na mundial. Coś mi się wydaje, że taki plan w głowie Probierza się rysuje...

odpowiedz
Biała Siła - 10.11.2021 / 05:30, *.t-mobile.pl

@hajdukL: Nie wykluczone ,że tak być może ?

odpowiedz
Przyszły_właściciel - 10.11.2021 / 09:55, *.plus.pl

@hajdukL: nie sądzę. Probierz to niezbyt dobry pomysł i niezbyt dobry trener. Z Cracovią odpadał z pucharów w katastrofalnym stylu, a w ludze też gra Cracovii nie powala. A przeciez kase Filipiak ma.

odpowiedz
hajdukL - 11.11.2021 / 01:56, *.rfc.pl

@Przyszły_właściciel:
Tyle tylko, że ja nie napisałem, że to dobry pomysł.

odpowiedz
tomiacab - 09.11.2021 / 22:26, *.centertel.pl

no ku...nadal ngo nie zwolnił?! Wchodze codziennie i czekam na to info bo głąbowski to pomyłka większ od fuckowicia

odpowiedz
Normalny człowiek - 09.11.2021 / 21:58, *.chello.pl

Przyniosą tu jak nic, jednego z trenerskich tuzów: Brzęczka, Probierza lub Stokowca.
Oni wszyscy pasują do filozofii zarządzania firmą Legia Warszawa.
Ten dramat będzie trwał...Niestety

odpowiedz
Kibolek - 10.11.2021 / 08:20, *.it-home.pl

@Normalny człowiek: dopoki MIODUSKI będzie w LEGII amatorka na każdej płaszczyźnie będzie trwać

odpowiedz
powiś(L)e - 09.11.2021 / 19:10, *.aster.pl

Totalny burdel i cyrk.

odpowiedz
Pączek Raków - 09.11.2021 / 18:57, *.net.pl

Fansport gdzie jesteś?

odpowiedz
dino - 09.11.2021 / 19:09, *.vtelecom.pl

@Pączek Raków :
Fansporta tu nigdy nie było, pewnie go zablokowali na 90minut

odpowiedz
155 - 09.11.2021 / 17:57, *.207.36

Myslicie, ze Probierz do nas przyjdzie ;) ?

odpowiedz
Www - 09.11.2021 / 19:14, *.125.33

@155: podobno

odpowiedz
a skąd - 09.11.2021 / 20:08, *.tpnet.pl

@Www: to jest fejk nius .

odpowiedz
Gregor - 09.11.2021 / 20:11, *.telefonica.de

@155: nie będę zdziwiony...

odpowiedz
Farme(L) - 09.11.2021 / 20:16, *.virginm.net

@155:Nie ma co podpowiadać głupich pomysłów. Niestety czekam na tą wiadomość od momentu jak usłyszałem, że wyleciał... aż się boję pisać żeby nie wykrajać...

odpowiedz
Robert - 09.11.2021 / 16:35, *.versatel.nl

Może sie w ogóle przeprowadzimy na te bałkany. W sumie grzać nie trzeba, gdzie nie spojrzeć to same talenty po ulicach chodzą - zarówno trenerskie jak i piłkarskie. A i kibice mieliby ciągle wyjazd

odpowiedz
Zealley - 09.11.2021 / 16:30, *.chello.pl

a może Dean Smith (z Aston Villa)
szkoła angielska

odpowiedz
GrzeLeg - 09.11.2021 / 15:27, *.157.80

miodula ty głupia kobieto

odpowiedz
grzesiek - 09.11.2021 / 14:56, *.centertel.pl

Ja juz powoli nie rozumiem was tu na forum.
Jak przychodzi gruba pyra z poznania to oh ah jaki cudowny trener. To nie jego wina ze legia przewalila 7 z 9 meczow.
Jak probierz zwalnia sie z cracovii - o kurfa byle do Legii nie przyszedl.

Czym was ten Michniewicz przekonal do siebie? ? ?

odpowiedz
Wolfik - 09.11.2021 / 15:30, *.play-internet.pl

@grzesiek: Mnie akurat niczym. Ta sama szkoła z "karuzeli polskiej mysli szkolenniowej".

odpowiedz
Rafix - 09.11.2021 / 16:01, *.chello.pl

@grzesiek: Dla mnie jeden z lepszych trenerów, którzy potrafią ustawić słabszy zespół przeciw mocniejszemu. Tak było i w reprezentacji U-21 i tak było u nas. Styl włoski to jego styl, dobra obrona i jakiś pomysł na ukąszenie przeciwnika.
Słaby w grze do przodu i w grze pozycyjnej. Przez co musiał odejść. w zeszłym sezonie wystarczyły wrzutki na Pekharta, ale na dłuższą metę tak się nie da.

odpowiedz
Jano - 09.11.2021 / 14:20, *.orange.pl

A może ja! Za Połowę ceny podejmę się :) Cóż to za sztuka przegrać wszystko a kaska się przyda!

odpowiedz
Potencja[L]ny asystent - 09.11.2021 / 21:50, *.elartnet.pl

@Jano : Wchodzę w ten układ

odpowiedz
Raf. - 09.11.2021 / 13:24, *.vectranet.pl

Probierz odszedł z Cracovii :) i wszystko jasne

odpowiedz
Wolfik - 09.11.2021 / 14:22, *.play-internet.pl

@Raf.: Na szczęście do końca rundy trenować innego zespołu nie może. A i tak mam nadzieję, że tego jegomościa nigdy na ławce Legii nie zobaczę. To byłby gwóźdź do trumny.

odpowiedz
maaciekw - 09.11.2021 / 15:19, *.135.170

@Wolfik: pocałunek śmierci tylko dla kogo bardziej

odpowiedz
Rafix - 09.11.2021 / 16:04, *.chello.pl

@Wolfik: A informacja o tym że Gołębiewski zostaje do końca rundy, właśnie nie oznacza że czekamy na Probierza.
Byłoby to coś nie wyobrażalnego, totalny upadek Legii.

odpowiedz
Wojtek - 09.11.2021 / 13:17, *.t-mobile.pl

Ale amatorka

odpowiedz
Pusia - 09.11.2021 / 13:14, *.207.182

Probierz do Legii, pewny news od kumatych!

odpowiedz
Haha - 09.11.2021 / 12:42, *.plus.pl

Dość niespodziewanie Probierz odszedł z Cracovii. Nie takie cyrki w Legii już były żebym się tym zdziwił ..... .

odpowiedz
Kontestator - 09.11.2021 / 12:27, *.centertel.pl

Kucharskiemu sie sufit na głowę spadł.

odpowiedz
Dome(L) - 09.11.2021 / 12:23, *.84.12

Dawać Probierza do Legii

odpowiedz
Rafix - 09.11.2021 / 12:18, *.chello.pl

Może wypróbować trenera żaków? A co nam szkodzi :))

odpowiedz
kibicgreków - 09.11.2021 / 12:15, *.plus.pl

Nijaki Georgius Donis ma zostać trenerem Legii.Nie udawaj greka....

odpowiedz
dziadek - 09.11.2021 / 11:46, *.play-internet.pl

To je cirkus.

odpowiedz
szymoniu - 09.11.2021 / 19:47, *.master.pl

@dziadek: I skandaloza....

odpowiedz
Kolega po szalu - 09.11.2021 / 11:44, *.plus.pl

Probierz zwolniony z Cracovii. To samo co u nas z Czeskiem heh Majewski już zaczął się wtrącać i inni maciciele Filipiaka . Polska logika w D... Jego mać!!!

odpowiedz
Ech - 09.11.2021 / 11:48, *.orange.pl

@Kolega po szalu: trochę mnie to przeraża, ze Probierz jest wolny na rynku ;)

odpowiedz
miet - 09.11.2021 / 11:54, *.243.186

@Ech: hahahahaha
trafne. ale miodek by z tym galganem nie wytrzymal....

odpowiedz
Greg81 - 09.11.2021 / 12:07, *..

@Ech: gdy faktycznie przejdzie do nas to widząc formę naszych piłkarzy będzie musiał po każdym treningu pie....ąć whisky

odpowiedz
lob - 09.11.2021 / 13:09, *.chello.pl

@Ech: nie morze trenować do grudnia żadnej drużyny z eklapy........

odpowiedz
Ech - 09.11.2021 / 13:14, *.orange.pl

@Greg81: po treningu, meczu, rozmowie z Miodkiem, rozmowie z Kucharskim, przeczytaniu komentarzy na Legionistach...ich pan w ch*** z taką pracą ;)

odpowiedz
:) - 09.11.2021 / 11:38, *.plus.pl

Kucharski ty idź śpiewać do tego weekendu czy innych boys.

odpowiedz
Leśny Dziadek - 09.11.2021 / 11:38, *.orange.pl

Grek nowym kandydatem - Papa Papapolus - pa pa nie jest przypadkiem...Będzie szybka akcja i od marca kolejny trener...

odpowiedz
K(L)AKIER - 09.11.2021 / 11:47, *.inetia.pl

@Leśny Dziadek: Dajcie spokoj z grekami czy innymi wynalazkami....

odpowiedz
Leśny Dziadek - 09.11.2021 / 11:51, *.orange.pl

@K(L)AKIER: Zgłoś to kolego do Dariusza.

odpowiedz
K(L)AKIER - 09.11.2021 / 16:52, *.plus.pl

@Leśny Dziadek: już wysłałem gołębia z wiadomością do darka

odpowiedz
Leśny Dziadek - 09.11.2021 / 18:23, *.orange.pl

@K(L)AKIER: Miejmy nadzieję, że nie narobi mu na garnitur:)))

odpowiedz
Zwolennik sprowadzania szrotu - 09.11.2021 / 11:37, *.plus.pl

Co z tego że będzie kolejny trener jak zobaczy co się dzieje i będzie mądry to się postawi i sam odejdzie jak Czerczesow po mistrzostwie co miał swoje wizje sprzeczne z właścicielem więc podziękował i taka była jedyna prawda a nie że go zwolnili po prostu się rozstali i tyle.

odpowiedz
Wieczny fan Mioduskiego - 09.11.2021 / 11:32, *.plus.pl

Dopóki trener nie będzie miał pełni władzy w sprawie decyzji o transferach itp i kucharski z mioduskim będą mu mieszać i się wtrącać to nie będzie nigdy dobrze w tym klubie.

odpowiedz
Czarek - 09.11.2021 / 11:12, *.chello.pl

Burdel na kółkach.

odpowiedz
Maciej - 09.11.2021 / 10:36, *.102.11

Leszek Ojrzyński na trenera !

odpowiedz
lob - 09.11.2021 / 11:27, *.chello.pl

@Maciej: dawno o tym pisałem.....tylko czy Ojrzyński będzie chciał być tylko kołem ratunkowym i podpisać umowę do czerwca 2022 ??? Wątpliwe.........

odpowiedz
Greg81 - 09.11.2021 / 12:10, *..

@Maciej: co do niego, chciałbym aby wziął naszą drużynę tylko czy nadal pozwala na %% umiarkowanie:) kto miał przyjemność z nim trenować wie o co chodzi:)))

odpowiedz
grzeziej - 09.11.2021 / 12:18, *.centertel.pl

@lob: tu macie wypowiedz Ojrzybskiego i to calkiem mądrą wypowiedz
https://sportowefakty.wp.pl/pilka-nozna/969334/znany-trener-chcialby-pracowac-z-legia-warszawa-jestem-zainteresowany-mam-blisko

odpowiedz
Mateusz z Gór - 09.11.2021 / 10:35, *.orange.pl

Gołębiewski sam nie czuje się dobrze jako pierwszy trener, więc dobry być nie może. A akademia rokowałaby, gdyby nie pozbywano się wychowanków, np. takich którzy pogrążyli Legię w meczu ze Stalą.

odpowiedz
Marcinos - 09.11.2021 / 14:12, *.orange.pl

@Mateusz z Gór: Mimo wszystko Ci wychowankowie nie byli jakimiś mega talentami i graczami pokroju chociażby Karbownika czy Majeckiego.
Na tą chwilę na pewno udałoby się nimi załatać parę dziur, ale Legia to dla nich za wysokie progi (wiem, że teraz wszystko stoi na głowie, piszę ogólnie).

Inna sprawa, że nawet w Football Managerze nie dostaniesz talentów do pierwszego składu 1,5 roku po inwestycjach w akademie i zatrudnieniu dobrych trenerów. Taki proces musi trwać kilka lat i nie ma jak tego przyspieszyć.
No ale trzeba kogos zwolnić :)

odpowiedz
Piter - 09.11.2021 / 10:20, *.plus.pl

Bardzo dobrze, że warunkiem dla nowego trenera będzie obrona mistrzostwa Polski, bo dla nas liczy się tylko mistrzostwo :)

odpowiedz
Żewła - 09.11.2021 / 10:15, *.play-internet.pl

Dawać tu Hajtę na trenera i kowala na asystenta

odpowiedz
Kiki - 09.11.2021 / 10:15, *.centertel.pl

Tu nie trener ale Alfons ewentualnie burdel mama potrzebna

odpowiedz
Salvador GCW - 09.11.2021 / 10:11, *.160.251

Kiedy będzie info o zmianie prezesa i całej tej bandzie nieudaczników na czele z kucharskim?

odpowiedz
Olomanolo - 09.11.2021 / 09:44, *.207.231

Namierzyli nowego trenera dla Legii - 52 letni Grek ciekawe czy się zgodzi ogarnąć ten burdel

odpowiedz
word!up - 09.11.2021 / 09:43, *.inetia.pl

Ale co da zmiana trenera ? Obecnie nie mamy klasowego bramkarza , obrońców , defensywnego pomocnika oraz skrzydłowych. Jakimi kryteriami kierują się znawcy sprowadzający graczy do klubu ? Il wpadnie po drodze do kieszeni ?

odpowiedz
Kaprykos - 09.11.2021 / 09:26, *.chello.pl

Problem w tym, że w Legii zachwiano fundamentami zasad zarządzania, prezes zarządu i właściciel to ta sama osoba, brak rady nadzorczej z prawdziwego zdarzenia i organów kontrolnych prowadzą do tego, że każdy się mądrzy, wydaje kasę i uznaje się za specjalistę od piłki nożnej. Kibice Legii winią trenera i dyrektora sportowego za obecny stan, bo przecież wiadomo, że właściciel dysponuje swoim majątkiem jak chce, zatem ubliżając właścicielowi zdajcie sobie sprawę z tego, że kiedyś być może znajdziecie się w takiej sytuacji.
Życzę wszystkim krzykaczom zarobienia kasy na własny klub sportowy.

odpowiedz
Piotr - 09.11.2021 / 09:39, *.230.191

@Kaprykos: Kucharski, weź zamilknij...

odpowiedz
Mateusz z Gór - 09.11.2021 / 10:36, *.orange.pl

@Kaprykos:

Dobry właściciel nie musi mieć pojęcia o piłce, ale musi otaczać się właściwymi ludźmi, którzy to pojęcie mają. W Legii tego nie ma...

odpowiedz
Sebo(L) - 09.11.2021 / 09:11, *.centertel.pl

Mioduski myślał, że jak wybuduje TLC z Akademią, zatrudni Holendra na stanowisko szefa Akademii, to w ciągu kilku miesięcy będzie miał wychowanków rodem z Ajaxu lub Feyenoordu. Ale niestety tak to nie działa. Żeby tak było musi być odpowiedni materiał (utalentowana piłkarska młodzież) i odpowiedni szkoleniowcy. Z gówna bata nie ukręcisz jak to się mówi.

odpowiedz
Rany po operacjach kolan - 09.11.2021 / 12:23, *.centertel.pl

@Sebo(L) : i tu Masz racje kolego , ale jak moze być dobrze skoro w tej akademii szkolą sie bananowe dzieci bananowych rodzicow ktore ucza sie co to jest pilka , tu trzeba szukac dzieciakow ktore biegaja gdzies po osiedlach na wsiach w starych dziurawych butach w zime , lato , kiedy pada deszcz lub snieg czy jest 30 na plusie czy 5 na minusie i cale uch zycie to poza szkołą choć też nie do końca to piłka nożna po lekcjach ... jest takich dużo , jeszcze jest ale trzeba ruszyć dupe z wygodnego fotela panie " skałt " i poszukać po wsiach miasteczkach pojezdzic na turnieje szkolne czy do lig np okregowych czy lzs ...

odpowiedz
Kaprykos - 09.11.2021 / 13:07, *.chello.pl

@Rany po operacjach kolan : racja, w Legii, na Agrykoli zawsze trenowały banany, choć pamiętam jak w latach 80 tych „harataliśmy w gałę” na Agrykoli, przyszedł trener i wziął nas na trening, to było super, 2 nawet zostało przyjętych.

odpowiedz
Tylko Legia - 09.11.2021 / 19:19, *.aster.pl

@Kaprykos: banan bananem pogania, niestety prawda tylko hajs i doić małpy.

odpowiedz
grzesiek - 09.11.2021 / 09:08, *.centertel.pl

https://sportowefakty.wp.pl/pilka-nozna/969334/znany-trener-chcialby-pracowac-z-legia-warszawa-jestem-zainteresowany-mam-blisko

Niektorzy chealili tutaj tego trenera. Musze rpzyznac ze szybko zdiagnozowal problem Legii. Legia faktycznie za michniewicza miala po 90 wrzutek w pole karne albo i wiwcej i nic z tego nie wychodzilo. Wyglada to jakby jakiś totalny tuman prpwadzil Lwgie i kazal im wrzutki non stop robic chociaz przeciez nie bylo pekharta bo leczyl kontuzje a pilkarzy mamy na tyle kreatywnych ze powinni grac rozne schematy gry a nie tylko wrzutke na afere do jasnej ciasnej

odpowiedz
grzesiek - 09.11.2021 / 08:50, *.centertel.pl

Powiem tak dzis przeczytalem jak jeden kibic napisal tu wynagrodzenia nowych pilkarzy Legii. Przemyslalem sprawe. Sa na poziomie jedrzejczyka. Sprowadzeni byli rowniez nie za czapke gruszek. Wiele zlego mozemy powiedziec na wlasciciela. Ale w tym okienku chciwosci mu zarzucic nie mozemy. A chyba o to mielismy zawsze pretensje ze sprowadzani są "dwaj murzyni do pogadania bydla z afryki" a wartosciowych transferow brak. Ci pillarze umieja grac w pilke. Moim zdaniem brak jwst trenera. Zycze cierpliwosci braciom po szalu. Nieudane sezony zdarzaly sie wielu bardzo dobrym eueopejskim druzynom.
No i powiem jeszcze jedną kontrowrrsyjną rzecz. Tak jak wielu wolalbym lesnodorskiego za wlasciciela. Bo dariusz Mioduski sam w jednym z wywiadow powiedzial ze na pilcr sie nie zna. tez chcialbym nowego wlasciciela ale on muuuusi sie znac na pilce noznej....Ale jak ma przyjsc nowy wlasciciel ktory bedzie sie uczy znowu wszystkiego od ppdstaw....no to wole juz mioduskiego.
Powodzenia bracia, wierze ze Legia niebawem sie podniesie.
Powiem wiwcej jest mioduski serio wydaje na kontrakty pillarzy tyle ile wydaje to nie chce mi sie wierzyc ze chce dla Legii zle. Wiecej optymizmu !!!

odpowiedz
Laguna - 09.11.2021 / 09:14, *.exatel.pl

@grzesiek: On się tak zna na piłce, że na kierownika drużyny wziął panią Martę O. Co z tego wynikło wszyscy pamiętamy.

odpowiedz
grzesiek - 09.11.2021 / 10:06, *.centertel.pl

@Laguna: to bylo jeszcze przed LM...czyli Leśny i Wandzel tez wtedy rzadzili. A prezesem byl...Leśny bodajze.

odpowiedz
grzesiej - 09.11.2021 / 10:25, *.centertel.pl

@grzesiek: tak samo ludzie mysla ze jak Leśny obejmie Legie to bedzie nie wiadomo jaka bajka. Jak on juz teraz sie trzesie glownie do pieniedzy ktore zyskalby ON a nie Legia kopiac dołki pod Mioduskim. Leśnodorskiego okreslono prezesem stulecia bo zdobyl tyle MP, problem w tym ze mioduski rowniez zdobyl sporo juz tytulow MP i co z tego. A do LM wszedl fartowanie Leśny bo Legia byla rozstawiona. Jakby rozstawienia nie bylo to i LM tez by nie bylo.

odpowiedz
do grzesiej - 09.11.2021 / 10:37, *.orange.pl

@grzesiej: generalnie ludzie już nie pamiętaj, co było za Leśnego, a też sporo się działo. Dla mnie faktycznie Leśny mógł zostać prezesem 100-lecia - stworzył pod to podstawy za Berga. Okres Berga faktycznie był czasem, kiedy według mnie ,,tworzyło się coś fajnego". Ale po odejściu Berga to już nie było kontynuowane i zaczęło się w praktyce to co trwa do dzisiaj: wymiany pół drużyny co pół roku, zmiany trenerów co chwilę itd.. Sukcesy, które miały wtedy miejsce stanowiły w dużej mierze konsekwencję tego fundamentu, który został stworzony za Berga + sporo szczęścia momentami (wejście do LM, udana kampania Czerczesowa, MP wywalczone po czekaniu do końca innych meczów). Do tego duuużo nieudanych transferów. Natomiast Leśny ma tego plusa i za to oczywiście szacunek, że przyszedł po ITI i wyciągnął nas z d*** sportowej, w której tkwiliśmy przez wiele lat. Natomiast gdyby np. nie szybka interwencja po po Hasim i szczęście z Magierą, to nie wiadomo, czy by nie zaliczył takiego sezonu jak teraz (chociaż fakt - wtedy piłkarze byli lepsi + miał VOO).

odpowiedz
Arti 14 - 09.11.2021 / 08:49, *.vectranet.pl

To ten szrot trzeba zmienic nie trenera. Zostawić powiedzmy 5 najlepszych, a reszta to powinni byc mlodzi chlopacy z akademii. Może jeszcze nie mają wystarczających umiejetnosci, ale pokażą serce do gry i na razie Legii to jest najbardziej potrzebne.

odpowiedz
Zdzicho - 09.11.2021 / 07:48, *.tpnet.pl

Kiedys bylo, ze trener na lata, potem wychodzilo, ze byl do lata, a teraz nawet nie, tylko do zimy. Tak sie zarzadza klubem

odpowiedz
Hiszpan - 09.11.2021 / 07:28, *.telnaptelecom.pl

Dlaczego jeden z Panów na zdjęciu ma czerwony nos?

odpowiedz
jo - 09.11.2021 / 06:21, *.tpnet.pl

Mioduski zapracował na to, że każdy normalny trener ma go w dupie. Coroczne wietrzenie szatni, wyprzedaże, zakupy bez głowy, pozbycie się wychowanków, zwolnienia trenerów częściej niż u Wojciechowskiego w polonii. Nikt normalny nie chce w tej korporacji pracować. Nikt normalny czyli zarówno trenerzy, zawodnicy, masażyści czy jakikolwiek inny specjalista, który wspiera zespół. To jest dom wariatów - korporacyjne gówno. 100% winy ponosi bałwan pudel.

odpowiedz
Po(L)ubiony - 09.11.2021 / 07:18, *.aster.pl

@jo: Lepiej bym tego nie ujął. 100% racji.

odpowiedz
Ju(L)ius - 09.11.2021 / 08:19, *.vectranet.pl

@jo: Dokładnie!! MIODUSKI WON!!

odpowiedz
Kaprykos - 09.11.2021 / 08:55, *.chello.pl

@jo: Takie jest powiedzonko "kto bogatemu zabroni"

odpowiedz
KiKi - 09.11.2021 / 04:30, *.primorye.ru

Wyciągnąć tego złamasa z Bodo Glimt. Z konserwowych ogórków zrobił ekipę, która leje dzisiaj Romę Jose Murinho ładując im do sieci 8 sztuk w dwumeczu. Akurat w Norwegii kończy się sezon i kawaler jest do wzięcia.

odpowiedz
(L) - 09.11.2021 / 00:37, *.tpnet.pl

Ej a skoro płacą cały czas Vuko to czemu jego nie można ściągnąć? Przecież my nie mamy pieniędzy na nikogo rozsądnego. Domyślam się, że zbyt dumny paw z miodka ale dlaczego jego duma ma być w tym momencie najważniejsza?

odpowiedz
grzesiek - 09.11.2021 / 09:17, *.centertel.pl

@(L): skad wiesz ze z mioduskiego? Moze z vukovicia. Ja od dawna twierdze ze bardzo dobrze gralismy za Vuko. 7:0 z wisla, 5:1 z gornikiem, 4:0 z jagiellonia. Tak sie goliło frajerow. W lidze europy nie wyszlo, klapa była totalna ale mi to wygladalo na zle przygotowanie fizyczne bo omonia nikozja zabiegała naszych. Ale bylo minelo. Vuko nie wroci. Chociaz cirkaw jestem gdzie zacznie trenowac teraz

odpowiedz
Leśny Dziadek - 09.11.2021 / 00:34, *.centertel.pl

Nie byłem przekonany do Leszka Ojrzyńskiego, ale zadałem sobie dzisiaj pytanie: wolę do końca sezonu Gołębiewskiego, czy Ojrzyńskiego? I odpowiedź wydaje się oczywista. Jednego jestem pewny, piłkarzyki dostaliby ostro w zady.

odpowiedz
KiKi - 09.11.2021 / 04:36, *.primorye.ru

@Leśny Dziadek: Ano tak, w sumie masz rację, kierownik sekcji drwali, ekipy spod czerwonej latarni, to jego specjalność, ale w dłuższej perspektywie, chcąc mieć coś do powiedzenia i zrobić coś bardziej kreatywnego, to kiepski wybór.

odpowiedz
Hakon - 09.11.2021 / 06:41, *.plus.pl

@KiKi: pozwolę sobie nie zgodzić się z Tobą. Sekcja drwali bo grał czym miał. Czerwona latarnią już prawie jesteśmy. Moim zdaniem dobry kandydat.

odpowiedz
(L) - 09.11.2021 / 00:27, *.play-internet.pl

Mioduski z Kucharskim zachowują się jak takie dzieci w przedszkolu, które nabroiły ale cały czas zwalają winę na wszystkich dookoła.

odpowiedz
Kibic LEGII od 53 lat - 08.11.2021 / 23:08, *.tpnet.pl

BŁAZNY - robią sobie kpiny z nas kibiców . Trener IV ligowy do konca roku !!!! Brawo Mioduski ! ale czego po tobie mozna się spodziewac - zalosny nieudaczniku

odpowiedz
Hiszpan - 08.11.2021 / 23:04, *.telnaptelecom.pl

Każdy wiedział że ten trener może nie mieć doświadczenia. Ale kreował się na twardziela z zasadami, charakterem i jajami. A wyszło jak wyszło. Przy nim Josue to większy twardziel niż John Rambo.

odpowiedz
Trener Bramkarzy - 08.11.2021 / 22:46, *.vectranet.pl

Dramat, degrengolady ciąg dalszy, wuefista dostaje całą przerwę na reprezentację, żeby do końca roz... ć zespół....Co robił przez ten czas darmozjad kucharski, czemu nie znalazł trenera.. Miałby czas , żeby co nieco ogarnąć.. a tak... Nie wyjdziemy ze strefy spadkowej, wszystkie mecze w LE w pupę i tez nie awansujemy... Zobaczycie na wiosnę będzie dramatyczna walka o utrzymanie...

odpowiedz
zaraz - 08.11.2021 / 22:46, *.tpnet.pl

Nie poddawaj się u......!!!!!!!!!!!!!!!!

odpowiedz
MU - 08.11.2021 / 22:45, *.plus.pl

Ktos wczesniej napisal, ze Roy Keane bylby dobry. Zgadzam sie z ta odwazna teza.
Tylko wiory by pozostaly z tych nieudacznikow.
Kucharski wal po Keane´a.

odpowiedz
daro - 08.11.2021 / 22:41, *.net.pl

A może Brzęczek by przyszedł? Zepsuć już nie ma co, a może zacząłby punktować?

odpowiedz
oLaf - 09.11.2021 / 00:08, *.vectranet.pl

@daro: Nie.
Brzęczek to jeszcze musi się dużo nauczyć, praktykę to on ma : 1 rok w Wiśle Płock, dziękujemy za kolejnego "uczącego się".

odpowiedz
123 - 08.11.2021 / 22:35, *.plus.pl

Golebiewski tylko zepsul sobie nazwisko biorac udzial w tym cyrku pelnym clownow.

odpowiedz
PedroS-c - 09.11.2021 / 10:01, *.chello.pl

@123: U mnie w technikum był koleś, który dostał na koniec roku z chemii 3. Powiedział, że to dla niego za niska ocena i chce mieć egzamin komisyjny na 4. Jak go zaczęli pytać to się okazało, że nawet ta 3 to dla niego za dużo i miał drugi egzamin, tym razem żeby obronić tę 3. Ledwo zdał Tak samo będzie z Gołębiewskim - o zmianie trenera już nie wróci do trenowania "dwójki"...

odpowiedz
Arek - 08.11.2021 / 22:32, *.tpnet.pl

Jak się zrobiło korpo w klubie, to teraz ma się tzw. wojny gabinetowe. Nie ma to jak mieć wizje.

odpowiedz
Stop segregacji! - 08.11.2021 / 23:05, *.orange.pl

@Arek: zgadzam się w stu procentach z Twoją wypowiedzią! Po zdjęciu widać że Kucharski to taki korposzczur, i ten usmieszek głupi i sztuczny...

odpowiedz
stara szkoła - 08.11.2021 / 22:31, *.chello.pl

Z Polskich trenerów to tylko Papszum,to jest Polska wersja Czerczesowa.
Piłkarze Rakowa 3 razy mocniej trenują od naszych "gwiazdeczek".Efekt to 1 porażka rakowa na 13 meczów ligowych,a 80% piłkarzy rakowa,z całym szacunkiem drewniacy.
Żaden Polski trener z tymi piłkarzami jakich ma raków,nie ugrałbyu więcej.Po prostu Papszun wyciska wszystkie rezerwy z piłkarzy,więc albo Papszun,albo trener z zagranicy.

Zadajcie sobie jedno hipotetyczne pytanie,czy Michniewicz,Skorża,Fornalik,Probierz obojetnie który polski trener,z tymi piłkarzami jakich ma Raków,na 13 ligowych kolejek przegrałby jedno spotkanie? Każdy z tych trenerów,mając do dyspozycji obecnych piłkarzy Rakowa przegrałby z 3-4 mecze.Oczywiste,że albo Papszun,albo trener zagraniczny.

odpowiedz
stara szkoła - 08.11.2021 / 22:46, *.chello.pl

@stara szkoła: Problem w tym,że Papszun widzi co się dzieje w Legii i nie jest zdeterminowany,aby opuszczać obecnie poukładany Raków i wejść na chaotyczny okret Miodka.To co się dzieje obecnie na Łazienkowskie,to jeden wielki chaos.Transfery bez pomyślunku,większość "gwiazdeczek" sprowadzonych last minut.Połowa piłkarzy kompletnie nie rozumie w jakim klubie jest,myślą,że to kolejna Boavista,Braga,IFK Norkceping czy inne takie.

odpowiedz
AAA - 08.11.2021 / 22:21, *.chello.pl

Po co trener?Wystarczy wychlastać po ryju 3/4 składu,wymienić na młodzież i tyle.Gorzej nie będzie na pewno bo już gorzej być nie może.
Proponuję na spokojnie obejrzeć strzał wielbiciela kóz niejakiego Emreliego jak wychodził prawie sam na sam.
To jest jawny sabotaż,przestrzelić 5 m nad bramką to jak nic zrobił bo taki miał zamiar.
Popędzić lamusa,niech próbuje Kostorz.
p.s w czym gorszy był taki Warchoł który strzelił gola w debiucie i nigdy więcej szansy nie dostał?
A ten jełop w Gliwicach wali słupek za słupkiem i nie wiedzieć czemu cieszy ryja jakby brał udział w Turbokozaku.

odpowiedz
pit - 08.11.2021 / 22:34, *.161.122

@AAA: Cieszy ryja, bo on jest TurboAZER, a przynajmniej takie ma o sobie mniemanie :)

odpowiedz
stara szkoła - 08.11.2021 / 22:39, *.chello.pl

@pit: Emreli cieszy ryja,bo lubi TurboPłyny,serwowane w knajpach :)

odpowiedz
SLG - 08.11.2021 / 22:21, *.plus.pl

Marek Papszun i Marek Papszun
Pudel sie na niego uparł chyba .
Mam nadzieję że nigdy do nas nie przyjdzie za czasów Miodka. Zbudował sobie super zespół w rakowie . Tutaj z tym prezesem nie zrobi tego samego nasciaga mu szrotu sprzeda piłkarzy,którzy dają jakość i papusz zostanie zwolniony i od nowa

odpowiedz
stara szkoła - 08.11.2021 / 22:33, *.chello.pl

@SLG: Przecież każdy trener,w każdym klubie,wcześniej czy później jest zwalniany.Tylko Ferguson nie był zwolniany.Dla młodych info,to były manager,trener Manchester United.

odpowiedz
MU - 08.11.2021 / 22:49, *.plus.pl

@stara szkoła: Dawac Keana na trenera. Tylko czy ma licencje UEFA PRO?

odpowiedz
dysko - 08.11.2021 / 22:52, *.plus.pl

Ten Kycharski to wyglada jak wokalista disco polo czy jak tam zwal polskiej muzyki tanecznej.

odpowiedz
Cama - 09.11.2021 / 10:32, *.chello.pl

@stara szkoła: Guy Roux w Auxerre jeszcze????

odpowiedz
piter - 08.11.2021 / 22:14, *.161.122

Trzeba się czym prędzej pozbyć kudłatego i jego korposzczurów

odpowiedz
Alex Bielany - 08.11.2021 / 22:12, *.aster.pl

Ten Kryzys trwa od lat, tylko do tej pory nie byl taki widoczny bo reszta klubow tez byla ujowa, jak mozna sprzedawac najlpeszych lub oddawac za darmo, a w ich miejsce brac za darmo no namow z przypadku, w ostatnim czasie na poziomie byli tylko karbownik, juranovic, Szymanski- reszta szrot, to sie musialo tak skonczyc

odpowiedz
Split - 08.11.2021 / 22:07, *.com.pl

Tylko Podolinski, bo tak bardzo ładnie analizuje grę Legii w TV.. no ewentualnie Vital Heynen.

odpowiedz
Miko - 08.11.2021 / 22:14, *.t-mobile.pl

@Split: Podolinski w porównaniu z obecnym trenerem ma sporo więcej doświadczenia. Ząbki trenował w 1 lidze a nie w czwartej i nawet z niezłym skutkiem

odpowiedz
Cyniek - 08.11.2021 / 22:44, *.play-internet.pl

@Split: a asystentem Kaziu Węgrzyn bo pięknie przeżywa poprostu lawka by żyła a tak poważnie poprostu puste trybuny i brak zakupów w miodowym sklepie

odpowiedz
Alex Bielany - 08.11.2021 / 21:57, *.aster.pl

Waclawa Jarzabka trenera drugiej klasy z klubu tecza proponuje

odpowiedz
Witam - 08.11.2021 / 21:36, *.inetia.pl

Mioduskiego i Kucharczyka trzeba wyp....

odpowiedz
oLaf - 08.11.2021 / 21:55, *.vectranet.pl

@Witam : kolega chyba przysnął - Kucharczyka już 2 lata temu wywalili...

odpowiedz
tekken (L) - 08.11.2021 / 21:24, *.chello.pl

Ruskiego, Niemca, Włocha lub Czecha proponuję. Z polskich widzę tylko 3 kandydatów: Fornalik, Ojrzyński i może Smuda (to jest moje zdanie, jak macie lepszych to piszcie, tylko rzeczowe argumenty please).

odpowiedz
Wolfik - 08.11.2021 / 21:46, *.mm.pl

@tekken (L): Ja z "rodzimej karuzeli szkoleniowej" nie widzę nikogo. Z naszego podwórka w zeszłym roku proponowałem Martina Sevele, który robił ciekawą robotę w Lubinie.

odpowiedz
ferds - 08.11.2021 / 21:55, *.chello.pl

@tekken (L):
Fornalik zdecydowanie tak. Mądry, normalny facet i wiele razy już pokazał jak się buduje drużynę i to nie mając tyle kasy na nią co u nas.

odpowiedz
K(L)AKIER - 08.11.2021 / 22:05, *.inetia.pl

@ferds: nie wiem czy poradził by sobie z presja, tu raczej potrzeba trenera wariata co musi trzymać za gardło ten balagan .A może jednak masz rację, moze ktoś taki w końcu by zrobił porządek.

odpowiedz
stara szkoła - 08.11.2021 / 22:24, *.chello.pl

@K(L)AKIER: Z Polski to tylko Papszum,to jest Polska wersja Czerczesowa.
Piłkarze Rakowa 3 razy mocniej trenują od naszych "gwiazdeczek".Efekt to 1 porażka rakowa na 13 meczy ligowych,a 80% piłkarzy rakowa,z całym szacunkiem drewniacy.
Żaden Polski trener z tymi piłkarzami jakich ma raków,nie ugrałbyu więcej.Po prostu Papszun wyciska wszystkie rezerwy z piłkarzy,więc albo Papszun,albo trener z zagranicy.

Zadajcie sobie jedno hipotetyczne pytanie,czy Michniewicz,Skorża,Fornalik,Probierz obojetnie który polski trener,z tymi piłkarzami jakich ma Raków,na 13 ligowych kolejek przegrałby jedno spotkanie?

odpowiedz
Niee , nie . - 09.11.2021 / 06:17, *.tpnet.pl

@ferds: Ty tak na poważnie ? Gra z kontry przez większość meczów albo kiedyś w Reprezentacji całkowite osamotnienie Lewego w ataku przez taktykę Fornalika . Pamiętam jak Robert się wtedy męczył , musiał wracać po piłkę na swoją połowę , bo nie dostawał żadnych podań , taktyka Fornalika - jeden napastnik , zawsze .

odpowiedz
TYLKO KIBICE Z POWINNI ODKUPIĆ LEGIE! - 08.11.2021 / 21:18, *..

NO TAK ZROBIŁA SIE GRUPA TRZYMAJĄCA ŁAPY NA LEGII, DARIUSZEK M CHYBA JEST POD ŚCIANĄ ,NIE ZWOLNI KUMPLI OD DZIAŁY..I KIELISZKA

odpowiedz
Jaś Fasola - 08.11.2021 / 21:15, *.centertel.pl

A myślałem, że to ja jestem śmieszny....

odpowiedz
MIODUSKI OUT !!!! - 08.11.2021 / 20:59, *.btcentralplus.com

Mioduski, co ???.......

odpowiedz
balon który leci - 08.11.2021 / 20:46, *.chello.pl

tylko Czerczesow

odpowiedz
Karol - 08.11.2021 / 20:40, *.play-internet.pl

Nareszcie pada nazwisko nieudacznika który niszczy ALW Richarda Grootscholtena , w Zagłębiu Lubin długo nie mogli pozbierać się po jego działaniach , a wystarczyło tylko zapytać .

odpowiedz
KaroL - 08.11.2021 / 20:36, *.chello.pl

A gdzie jest ten Włoch od defensywy też odszedł.

odpowiedz
Legionista80 - 08.11.2021 / 20:35, *.play-internet.pl

Mioduski pod jak decyzje ze uczniak zostaje....ciekawe jaka decyzje podejmą kibice po kolejnych hanbach

odpowiedz
Cyniek - 08.11.2021 / 20:56, *.play-internet.pl

@Legionista80: Brdzie oprawa będą race a później wyoierda... Pytam się jaki sens mislmtydzien temu ten protest transparenty wyzwiska jak tydzień później a nawed cztery dni później jest oprawa idt szczerze mówiąc trochę to śmieszne się robi

odpowiedz
Tomek - 09.11.2021 / 07:19, *.113.189

@Cyniek : Sensu nie miał żadnego ale tu nie ma co tłumaczyć, wystarczy spojrzeć na loże i zobaczyć kto tam siedzi i już jest odpowiedź dlaczego Żyleta straciła swój charakter...

odpowiedz
Legionista80 - 08.11.2021 / 20:32, *.play-internet.pl

Ale debile...Holendra wyrzuca po roku pracy, czy 2 bo nie ma do jedynki zawodników. A ile sie K.... wychowuje piłkarza?! 2 lata?!
Banda biurowych kretynow

odpowiedz
Cyniek - 08.11.2021 / 20:29, *.play-internet.pl

Zobaczcie jaki tchórz i dwulicowiec z wfisy jest wczoraj tak zaczol mówić na górę a dziś że to tylko nerwy dla mnie już jest zero

odpowiedz
ja - 08.11.2021 / 20:26, *.play-internet.pl

OKUKA !!! Wolny i dostępny

odpowiedz
O(L) af - 08.11.2021 / 20:25, *.aster.pl

Dlaczego nikt nie ponawia buntu trybun?

odpowiedz
Osa(L) - 08.11.2021 / 21:21, *.t-mobile.pl

Może ktoś kumaty Ci odpowie? :)

odpowiedz
piter - 08.11.2021 / 22:18, *.161.122

@O(L) af: Kumateria siedzi w kieszeni u kudłatego i im odpowiada utrzymanie obecnego status quo. Mają w dupie Legię.

odpowiedz
Caa - 08.11.2021 / 20:21, *.chello.pl

Kolejny trener, który po tym, jak mu się zbierze na szczerość, musi ze swoich słów tłumaczyć i kajać przed prezesem tysiąclecia... Obym się mylił, ale to już śmierdzi nie tylko pierwszą, ale i czwartą ligą.... Tfuuuu

odpowiedz
Arecki - 08.11.2021 / 20:18, *.com.pl

Może zwrócić się do Pana Jackowskiego odnośnie przyszłości klubu(no i kiedy pierwsza wygrana). Panie Darku do Człuchowa blisko.

odpowiedz
Dede - 08.11.2021 / 20:13, *.chello.pl

Dużo mówiło się o grupie bankietowej czy to prawda czy nie zmiana trenera nic nie dała bo ludzie do gry zostali ci sami. Tylko Sławek Peszko może pomóc chłop ciągle przezentuje wysoka formę. Sławek dawaj do Legii!!!!

odpowiedz
Strzały ćwiczyć trza - 08.11.2021 / 20:10, *.tpnet.pl

Plan wyciągnięcia drużyny z kryzysu powinien (oprócz treningów) uwzględniać zwiększenie siły ofensywnej . Obrona robi błędy (dużo) , jednak w tym samym czasie rozegranie i atak grają taki piach , że nie widać trawy . Moja ''obsesyjna''sugestia : DWOMA napastnikami , nigdy jednym - grać trzeba . Granie jedynie jednym napastnikiem jest tragiczne . Ze Stalą graliśmy dwoma napastnikami ? To może trzeba było grać trzema napastnikami . Brakuje nam skuteczności .

odpowiedz
Hiszpan - 08.11.2021 / 20:09, *.telnaptelecom.pl

Taaaa do zimy. W Zabrzu gładkie 3:0 I był Mareczek i nie ma Mareczka????

odpowiedz
Karol Gruta - 08.11.2021 / 19:59, *.tpnet.pl

Spokojnie przerwa na Reprezentacje może chłopaki polecą do Dubaju znalesc forme .Beznadzeja to malo powiedzane

odpowiedz
Kristof - 08.11.2021 / 19:57, *.ziggo.nl

tylko franek smuda

odpowiedz
Leśny Dziadek - 08.11.2021 / 19:57, *.centertel.pl

Ha ha ha ha ha ha ha ha ha. pozdro

odpowiedz
Hiszpan - 08.11.2021 / 19:56, *.play-internet.pl

Tylko Andrew Strejlau.

odpowiedz
lob - 08.11.2021 / 19:55, *.chello.pl

Ja już nie dam nawet zarobić złamanego grosza tym legijnym wkładom do koszulek i temu właścicielowi ze swoją świtą.............

odpowiedz
robert60 - 08.11.2021 / 19:50, *.chello.pl

A kiedy Bergowi kończy się kontrakt na Cyprze? Do dziś pamiętam jak ograliśmy Celtic... Co do pomysłów z byłymi piłkarzami, to niestety nie każdy jest Guardiolą albo Zidane. Potrzeba nie tylko chęci ale jeszcze talentu i wiedzy jak to się robi - bycie trenerem to jest zawód a nie hobby dla emerytowanych piłkarzy. Widać to na przykładach w innych krajach np. w Anglii (w Polsce też). Może trener Slavii Praga byłby do wzięcia albo ktoś taki, co pokazał, że daje radę w Europie z drużynami podobnymi do Legii.

odpowiedz
Aigel - 08.11.2021 / 20:40, *.vodafone.it

@robert60: z drużyną taka jaka jest teraz Legia daje radę każdy trener z naszej ligi

odpowiedz
Kocur - 08.11.2021 / 19:49, *.telkab.pl

Plan naprawczy? Ja go podam...trzeba zaper..ac, bo w Legii się zapier..aa....zgadniecie czyje to prorocze słowa?

odpowiedz
Gamon - 08.11.2021 / 21:19, *.centertel.pl

@Kocur:Vuko?

odpowiedz
Tarchomin - 08.11.2021 / 19:45, *.centertel.pl

Jeszcze musiał się tłumaczyć kabaret.

odpowiedz
Ewelina - 08.11.2021 / 19:44, *.vectranet.pl

Ale kabaret. Obecnie pozostało nam chyba tylko śmiać się.

odpowiedz
Ziggy - 08.11.2021 / 19:43, *.chello.pl

kabaretu ciąg dalszy
Beny Hilla nie trzeba oglądać tylko co ci faceci wyprawiają

odpowiedz
Pag - 08.11.2021 / 19:42, *.tpnet.pl

Burdello bum bum

odpowiedz
e(L)o - 08.11.2021 / 19:40, *.vectranet.pl

Podobno ściągną smudę i hajto

odpowiedz
PUDELSZON - 08.11.2021 / 19:35, *.129.115

BĘDZIE SUPER, SUPER WIEC O CO WAM CHODZI

odpowiedz
Ryba - 08.11.2021 / 19:35, *.centertel.pl

Darek Szpakowski
Mateusz Borek

odpowiedz
pan Kleks - 08.11.2021 / 19:34, *.tpnet.pl

''W tej chwili nie ma zbyt wielu młodych zawodników , którzy w najbliższej przyszłości mogli by realnie myśleć o szansie w pierwszej drużynie . Stołeczny klub po prostu nie ma kogo promować .''Kto coś takiego ''stwierdził''? Jak to , nasi wychowankowie nie rokują nadziei ? Kto tak powiedział , bo nie zrozumiałem ... Może lepiej sprowadzać szrot z trzecich lig europejskich , któremu nie chce się grać w Ekstraklasie i myśli jedynie o swoich indywidualnych karierach , co ? Czegoś tu nie rozumiem .

odpowiedz
geds - 08.11.2021 / 22:06, *.chello.pl

@pan Kleks:
nie rozumiesz bo nie znasz się na piłce. Mamy słabych młodych. Nawet w CLJ są dopiero na 6 miejscu. Oni mają wygrać ligę? W dodatku tych którzy cos potrafili dawno się pozbyliśmy. Wczoraj widziałeś Sitka i Żyrę jak nam strzelali bramki, Praszelik, Walukiewicz i wielu innych też już daleko. W ostatnim oknie pozbyliśmy się rekordowej liczby młodych chyba ok. 10. Ty masz kogoś konkretnego z tej żenującej akademii kto nadaje się do gry czy tylko tak ogólnie gadasz? Z akademii najlepszy jest super ośrodek LTC.

odpowiedz
Mosina - 08.11.2021 / 22:34, *.tpnet.pl

@geds: Dziwne to "prioretytowe" szkolenie młodych skoro z kilkukrotnych MPolski Juniorów Legia NIE WYPROMOWAŁA NIKOGO! I nie mówię o reklamie ( bo ta jest super ), ale o graczu który by GRAŁ w jakiejś POWAŻNEJ lidze. Jedynie Sebastian Szymański i Karbownik byli PRAWDZIWYMI wychowankami Legii (ostatnimi latami). A czy Rosja ma "poważna ligę", nie mnie oceniać. M.Karbownik-meczów w Brighton - ZERO, w Grecji od 03.10. nie gra ("nie w kadrze").

odpowiedz
pan Kleks - 09.11.2021 / 06:01, *.tpnet.pl

@geds: Ty się chłopczyku nie znasz na piłce . W dodatku gadasz jak obcy mąciciel , który nie chce byśmy mieli przyszłość (tak to wygląda z twoich słów) . Żenująca Akademia ? Ty jesteś żenujący . Niech zgadnę : jesteś za tym , żeby nie było tej Akademii ? To ty jesteś Filip Golarz ? xd . W CLJ jeszcze dwa sezony temu były dobre wyniki , a ty już masz z tym problem ? ''Mamy słabych młodych'', uważasz ? A może to w szkoleniu i prowadzeniu ich przez trenerów jest jakiś błąd albo zaniedbanie ? Ja tego nie wiem , ty tego nie wiesz tym bardziej , nabzdyczony głupolu . Nie znasz się . Myślę , że jesteś Czarnuchem z k6 . Bo nikt z nas ( L ) nie negował by sensu istnienia naszej Akademii . A ty do tego właśnie zmierzasz w twoim tępym , negującym sens jej istnienia myśleniu . Dziś Akademia może nie mieć dużego wysypu talentów , ale mówić , że mamy (w twoim domyśle) samych (wszystkich) słabych młodych ... pfff - skąd ty to wiesz chłopaczku ? Aż taki jezdeś doinformowany ? Sprawdziłeś , że mamy same ''beztalencia'' w naszej Akademii ? O nazwiska mnie pytasz , a sam nie znasz ich zbyt wiele - za to jesteś przekonany , że młodzi są słabi . Wszyscy , taak ? O Sitku i Żyrce oraz o innych naszych młodych piłkarzach oddanych bez żalu (niestety) - wiem od dawna , i nie ''oświeciłeś''mnie w tej kwestii , mądralo . Pomędrkuj sobie jeszcze , ćwierćsabotażysto , może Prezes cię posłucha i zamknie Akademię . Cieszyłbyś się , co ? Zjazd gamoniu .

odpowiedz
Avatar - 08.11.2021 / 19:32, *.centertel.pl

Gruba beka:
Ryszard Tarasiewicz
Piotr Nowak

odpowiedz
kalosz - 08.11.2021 / 19:32, *.mm.pl

chyba tworek i brzeczek sa wolni:) atakpowaznie ...kolejny trener kolejne koszta, a znajac zycie to pewnie jeszcze nie splaceni dotychczasowi...

odpowiedz
Maniek - 08.11.2021 / 19:31, *.aster.pl

Nie dziwię się, który trener z nazwiskiem, chciałby tu przyjść i ogarnąć ten pird...ik. Szanujący się trener dba o swoją reputację. A może niech sam prezes do końca rundy poprowadzi drużynę, skoro taki, znawca.......

odpowiedz
L - 08.11.2021 / 19:10, *.171.66

"Słowa Gołębiewskiego po meczu ze Stalą Mielec odebrano w klubie jako dziwne, enigmatyczne i szokujące"

wiecznie zdziwione. Co za tupet.

odpowiedz
Maniek - 08.11.2021 / 19:20, *.aster.pl

@L: A czego się w klubie spdzieali, że co powie, że damy radę? Nieeee, powiedział jak on to widzi i jak to wygląda. A w klubie co??? Ślepi są widzą coś innego. Nie wolno publicznie się wypowiadać jak wygląda sytuacja w klubie? Chyba wszyszcy to widzą,TAVELA NIE KŁAMIE PUDLU.Nic dziwnego, że (byli) już wspólnicy odcięli sieod ciebie.

odpowiedz
Ja1916 - 08.11.2021 / 19:05, *.vectranet.pl

Papszun musiałby być idiotą, żeby tu przyjść.

odpowiedz
Maniek - 08.11.2021 / 19:12, *.aster.pl

@Ja1916: Zgadzam się. Może byłoby inaczej, gdyby prezesem był ktoś, inny, ktoś oddany klubowi itd. Chłop ma swój rozum i wie, że tu, na ten moment, mógłby stracić to na co zapracował w Rakowie.

odpowiedz
dave - 08.11.2021 / 19:33, *.aster.pl

@Maniek: Dokłądnie, Żaden porządny trener tu nie przyjdzie, gdzie widzi jaki jest bałagan. Że dziś ma info że jest trenerem na lata a jutro go zwalniają. I terener, który nie ma nic do powiedzenia w sprawie transferów, tylko taki, który będzie przytakiwał na wszystko prezesowi, więc o niezłym trenerze jak na nasze warunki możemy pomarzyć.

odpowiedz
kami(L)PRAGA - 08.11.2021 / 19:03, *.centertel.pl

Vukovic + Michniewicz niech obaj prowadza zespol do konca sezonu do poki pobieraja pensjie po sezonie mozna znalezc szkoleniowca Golebiewski do rezerw niech tam dalej pracuje kucharski do wywalenia i pozadek w klubie zrobiony !!!!!!! mioduski niech zatrudni dyrektora sportowego odpowiedniego dla Legii a sam niech usunie sie w cien (B,Lesniodorski + ASYSTENCI )

odpowiedz
L - 08.11.2021 / 19:13, *.171.66

@kami(L)PRAGA: tyle bylo smiechow z Vuko i jego zapier...ania i checi sciagania z polskiej ligi zawodnikow z cienia, a zaraz sie okaze, ze mial 100% racji. Jest juz tu na tyle dlugo i tyle widzial, ze doskonale wie, na co trzeba zwracac uwage przy kontraktowaniu pilkarzy w Legii. Przynajmniej mielibysmy zespol charakterny i wiedzacy o co i gdzie gra. A kto, wie, moze majac wiecej kasy mielibysmy rowniez jakosc, na ktora za Vukovica nas nie bylo stac.

odpowiedz
zzz - 08.11.2021 / 18:58, *.chello.pl

Czyli co, czwarta pensja dla trenera płacona w jednym czasie?
MIoduski to ma jednak łeb do interesów.

odpowiedz
Singspiel - 08.11.2021 / 19:25, *.plus.pl

@zzz: gdzie tam. Vuko od stycznia pewnie podejmie nową pracę, a ten rezerwista jest pracownikiem Legii. Poprowadzi jakies grupy w akademii i tyle. Kasy I trenera przeciez nie dostal

odpowiedz
Maniek - 08.11.2021 / 18:56, *.aster.pl

Gdyby Mioduski miał konkretny plan na rozwój Legii a nie patrząc tylko na biznes, to musiałby wyłożyć dana kwotę na trenera z nazwiskiem, takiego który weźmie za mordy i zrobi porządek. A tak, robi wszystko (jak zwykle) od dupy strony. I do tego jeszcze Kucharski, k....a, dobrali się.

odpowiedz
Michał - 08.11.2021 / 18:53, *.jmdi.pl

Tylko i wyłącznie Krzysztof Kononowicz!

odpowiedz
Major - 08.11.2021 / 19:34, *.play-internet.pl

@Michał: Jedyna słuszna decyzja.I tak dalej i tak dalej.

odpowiedz
!!(L)!!! - 08.11.2021 / 18:48, *.tpnet.pl

1.Piotr Stokowiec 2Marcin Brosz 3Krzysztof Warzycha 4Leszek Ojrzynski 5Jerzy Brzeczek 6Jacek Zielinski 7 Adam Nawalka 8Henryk Kasperczak 9Tomasz Hajto 10Robert Warzycha 11Dariusz Dziekanowski

odpowiedz
Singspiel - 08.11.2021 / 18:52, *.plus.pl

@!!(L)!!!: stokowiec?!

odpowiedz
Olomanolo - 08.11.2021 / 19:06, *.207.231

@!!(L)!!!: HAJTO

odpowiedz
Singspiel - 08.11.2021 / 19:27, *.plus.pl

@!!(L)!!!: a gdzie smuda i piechniczek?

odpowiedz
Sponsi - 08.11.2021 / 19:33, *.centertel.pl

@!!(L)!!!: dobrze się czujesz?

odpowiedz
Leo - 08.11.2021 / 19:41, *.play-internet.pl

@Singspiel: mieliśmy chórzystę teraz chcesz polonistę

odpowiedz
Maniek - 08.11.2021 / 19:48, *.aster.pl

@Singspiel: Chłopie, jeżeli do tej szatni trafiłby Hajto, to kto wyszedłby na murawę? Dostaliby takie zj...y, że by im w pity poszło.

odpowiedz
Singspiel - 08.11.2021 / 20:09, *.plus.pl

@Leo: a gdzie napisalem o jakims poloniscie? Wyraziem zdziwienie, ze ktos zglosil rudego. To kabaret

odpowiedz
Singspiel - 08.11.2021 / 20:11, *.plus.pl

@Maniek: chlopcze, a gdzie ja podalem nazwisko mordercy babć? Masz problem z oczami?

odpowiedz
Maniek - 08.11.2021 / 20:17, *.aster.pl

@Singspiel: nie podałeś ale Hajto to Hajto, cięty język polski.

odpowiedz
Singspiel - 08.11.2021 / 20:25, *.plus.pl

@Maniek: to zwykly lansiarz, ktory ma problemy z j polskim. Nie chciałbym go tu nigdy widziec. Juz predzej Ojrzynskiego

odpowiedz
matus007 - 08.11.2021 / 18:45, *.play-internet.pl

MIODUSKI ODEJDŹ, ZMIANA TRENERA NIC NIE DA....

odpowiedz
Legiafan - 08.11.2021 / 19:07, *.chello.pl

@matus007: O, to jest rozsądna i konkretna propozycja.

odpowiedz
Jurek - 08.11.2021 / 18:44, *.tropolys.de

A może by tak David Copperfield?

odpowiedz
Adek - 08.11.2021 / 18:48, *.t-ipconnect.de

@Jurek: :-)))))) dobra propozycja. Pozamiatales tym ???? ale tu już magik tez nie pomoże

odpowiedz
bum - 08.11.2021 / 19:10, *.virginm.net

@Adek:
To moze MacGyver ?? haha

odpowiedz
Maciek(L) - 08.11.2021 / 19:36, *.99.2

@Adek: "Magik" już był ;), to Go przy pierwszej okazji Miodek wywalił :(

odpowiedz
word!up - 08.11.2021 / 18:43, *.inetia.pl

Co ten kucharski robi jeszcze w Legii ? On powinien polecieć razem z Michniewiczem . Po zawodnikom należy zmniejszyć wypłaty . Może to ich zmobilizuje chociaż może być ciężko ponieważ brak podstawowych umiejętności piłkarskich.

odpowiedz
L - 08.11.2021 / 19:16, *.171.66

@word!up: to jest niesamowite. Chlop zrobil zespol, ktory jest posmiewiskiem i ktory byc moze bedzie najgorsza druzyna w historii klubu, a jak gdyby nigdy nic zmienia sobie trenerow dla tej druzyny a sam w ogole za nią nie odpowiada.

odpowiedz
!(L)! - 08.11.2021 / 18:41, *.tpnet.pl

1.Marek Jozwiak 2.Sylwester Czereszewski 3.Michal Zewlakow 4.Tomasz Iwan 5.Jacek Krzynowek 6.Pawel Wojtala

odpowiedz
E tam - 08.11.2021 / 18:46, *.orange.pl

@!(L)!: namęczyłeś się, a kandydat może być tylko jeden! Darek Dziekanowski!

odpowiedz
Derwall - 08.11.2021 / 19:45, *.orange.pl

@E tam: a dlaczego nie W.Kowalczyk ,przynajmniej ku.... bylo by wesoło

odpowiedz
E tam - 08.11.2021 / 19:55, *.orange.pl

@Derwall : nie, bo Miodek musiałby nie dość, ze pensje to jeszcze mu kasę płacić za przegrany pozew - za duże koszta ;)

odpowiedz
WŁODZIMIERZ - 08.11.2021 / 18:40, *.orange.pl

Ja mogę być trenerem wszystkich cienkich Bolków bym wygonił z Legii !
postawiłbym na chłopaków z charakterem dla którego gra w Legii to wielki
zaszczyt mentalnie bym ich nauczył że nawet jak przegrywasz 0-5 to się
nie podajesz grasz aby wygrać nawet jak jest to beznadziejnie cała filozofia
Wytrenowałbym im siłę bo to jest bardzo ważne! bo bez tego nie wygra się meczu!
I najważniejszy aspekt taki że LEGIA to coś więcej jak życie!

odpowiedz
Misiek - 08.11.2021 / 18:39, *.tolna.net

Ja bym proponował Roya Keana i dał mu czas.Gosc z charakterem i mega osiągnięciami jako piłkarz.

odpowiedz
DOBRZE PISZE? - 08.11.2021 / 18:36, *.chello.pl

Jacek Zieliński na trenera,chodzi o naszego byłego piłkarza,który obecnie jest w Akademii jednym z wielu dyrektorów,więc Zieliński do końca sezonu,a od nowego sezonu brać Papszuna,a Zielińskiego po sezonie wstawić na Głównego Dyrektora Sportowego,wyrzucając jednocześnie Kucharskiego.Rozwiązanie tanie ekonomicznie i mające perspektywy.Papszun po przyjściu latem 2022 roku powinien wprowadzić czystke w drużynie,ilość piłkarzy z zagranicy to max 8-9 piłkarzy,reszta Polacy,tak by nie było to co teraz,że większość piłkarzy to zagraniczne wynalazki,najemnicy,którzy nie mają pojęcia,że Legia gra co roku o Mistrza Polski i trzeba zasuwać,a nie stwarzać pozory i to nie są piłkarskie wakacje.Jeśli nie Papszun,to trener z zagranicy.W Polsce aktualnie nie ma lepszego trenera od Papszuna.Większość piłkarzy rakowa,z całym szacunkiem to drewniaki,a raków w lidze na 13 meczy przegrał 1 mecz ligowy.To jest duży wyczyn.Papszun gdyby miał kilku lepszych piłkarzy,wciągnąłby tą lige nosem.

Dobrze pisze?

odpowiedz
Nie - 08.11.2021 / 18:48, *.orange.pl

@DOBRZE PISZE?: Nie, Zielu już był kiedyś trenerem i z tego co pamiętam (nie chce mi się sprawdzać), chyba przegrał zdecydowaną większość meczów.

odpowiedz
DOBRZE PISZE? - 08.11.2021 / 19:40, *.chello.pl

@Nie: Nie przegrał większość meczów,tylko było dużo remisów.Tu nie chodzi o seryjne zwycestwa,przy tych piłkarzach to nierealne.Tylko o utrzymanie nas w lidze i później czystka w drużynie.Klub nie ma kasy,gdyby tak było,to za Michniewicza przyszedłby znany trener,wiec Zieliński to lepsze rozwiązanie,niż Gołębiewski,tylko o to mi chodziło.Żaden Czerczesow,czy inny znany trener nie przyjdzie,z kilku względów,nie ma kasy na takich trenerów,a ogólnie taki znany trener będzie chcia w zimowym okienku,żeby mu sprowadzić 5-6 dobrych piłkarzy.To nierealne przy naszym budżecie.

odpowiedz
Tak - 08.11.2021 / 19:45, *.tpnet.pl

@Nie: Był trenerem - tymczasowym , ale był trenerem . Z tym że to było chyba pięć czy sześć meczów jedynie . Wydaje mi się (nie sprawdzałem) , że nie przegrał większości meczów , jak mówisz . Przecież było ich mało , coś wygrał chyba , i coś remisował . Też , był wtedy niedoświadczony jeszcze . Później natomiast (jeśli się nie mylę) wprowadził Betonów (Lechię) do Ekstraklasy (niestety) . Chyba to niestety zrobił . Więc potrafi prowadzić drużynę , po prostu rzadko to robi , ale byłby chyba dobrym trenerem , bo piłkarzem był dobrym , jak wiadomo .

odpowiedz
Fan.Grotyńskiego - 08.11.2021 / 18:34, *.chello.pl

Żaden poważny trener nie przyjdzie,kto miał go ogranąć kucharski?

odpowiedz
dino - 08.11.2021 / 18:44, *.vtelecom.pl

@Fan.Grotyńskiego:
Niech dodadzą w ogłoszeniu, że praca sezonowa. Obrona mistrzostw śmiech na sali jak zagramy w eliminacjach Ligi Konferencji to będzie cud.

odpowiedz
spasiony - 08.11.2021 / 18:52, *.123.82

@dino: trafnie to ujales, praca sezonowa... Niech absolwent Harvardu jeszcze wezmie kogos na trzymiesieczny okres probny a potem sie zobaczy.

Gdyby nie aktualne miejsce w tabeli, to ten caly bajzel bylby nawet smieszny...

odpowiedz
Krzysiek - 08.11.2021 / 21:37, *.centertel.pl

@dino: ale nie zawsze jest to cały sezon. Czasem tylko żniwa

odpowiedz
Kibel Miodulskiego - 08.11.2021 / 18:34, *.datapacket.com

W pierwszej kolejności należy wyebać tego pajaca w kraciastej marynarce z malinowym kinolem (na zdjęciu po lewej).

odpowiedz
Po(L)ubiony - 08.11.2021 / 18:34, *.aster.pl

Przecież to zwykła zadyma! Bicie piany! Po co o tym piszecie?

odpowiedz
(L) - 08.11.2021 / 18:32, *.lunet.eu

Tego konfindenta Maleckiego powinni pierwszego pogonić.

odpowiedz
lol - 08.11.2021 / 18:32, *.lyse.net

szklem dupy nie utrzesz - taka rada dla Miodka

odpowiedz
Kuchy King - 08.11.2021 / 18:28, *.vectranet.pl

Co najmniej do końca roku trener nie powinien zostać zmieniony. Wierzę, że w kolejnych trzech meczach Legia zdobędzie 6-7 punktów.

odpowiedz
Maniek - 08.11.2021 / 19:37, *.aster.pl

@Kuchy King: Optymisya z Ciebie.

odpowiedz
Sputnik 44 - 08.11.2021 / 18:22, *.vectranet.pl

Proponuję nowego trenera co kolejkę - możnaby losować go spośród osób, które kupiły karnety, a co tam!

odpowiedz
dino - 08.11.2021 / 18:26, *.vtelecom.pl

@Sputnik 44:
Niezła myśl umowa o dzieło 5 tys zł, pewnie znajdą się chętni za tą cenę, Miodek zaoszczędzi a i gorzej w lidze niż teraz nie będzie

odpowiedz
spasiony - 08.11.2021 / 18:40, *.123.82

@Sputnik 44: a ja proponuje zorganizowac casting. Sprawdzi sie tam miedzy innymi umiejetnosc spiewu w chorze i znajomosc zasad siatkonogi. Warunek wstepny: kandydat musi sie zmiescic w dzwiach wejsciowych do LTC

odpowiedz
Wukashi - 08.11.2021 / 18:43, *.197.174

@Sputnik 44: Dobre!

odpowiedz
JFk - 08.11.2021 / 18:19, *.chello.pl

Curwa kyrk!!!!

odpowiedz
maqs(L) - 08.11.2021 / 18:16, *.chello.pl

LICZNIK HAŃBY PREZESA !!!! na pól strony i na czerwono !

odpowiedz
gazza - 08.11.2021 / 18:15, *.inetia.pl

Jeśli Legia kogoś szuka ?
To tylko Dragomi Okuka !
ps. niby żarcik ale jak ja bym chciał by Dragomir do nas wrócił ! Super trener !

odpowiedz
K(L)AKIER - 08.11.2021 / 18:14, *.plus.pl

Jeszcze brakuje Jasia Fasoli do tego kabaretu

odpowiedz
MKS1948 - 08.11.2021 / 18:13, *.tpnet.pl

Z tą obroną mistrzostwa Polski to chyba jakiś żart????????????????

odpowiedz
Tylko nie Papszun - 08.11.2021 / 18:09, *.jmdi.pl

Bardzo cenię gościa i nie życzę mu wchodzić w to bagno na obecną chwilę. W Rakowie wykonuje świetną robotę, niech dokończy ten projekt i zdobędzie w tym roku mistrzostwo. Po za tym nikt mu w Legii nie da tyle czasu i swobód jakie dostał w Częstochowie. U nas widziałbym go za 2-3 lata jak wrócimy z pierwszej ligi XD

odpowiedz
dino - 08.11.2021 / 18:07, *.vtelecom.pl

Dajesz Miodek proponuje trener Dinamo Tibilisi Kakha Tskhadadze
PS Zartowałem tylko jak coś

odpowiedz
Akademia - 08.11.2021 / 18:06, *.t-mobile.pl

Przecież oni wyrzucają tych lepszych z akademii. Wystarczy zobaczyć ilu gra na poziomie 1 ligi i ekstraklasy, którzy zostali wyrzuceni bo nie rokują, a ilu się przebija do kadry 1 drużyny. Akademia to pic na wodę liczy się tylko scauting po 16 roku życia oni nikogo nie wyszkolili od podstaw. Przebili się właściwie tylko ci co przyszli już ukształtowani i wyszkoleni.

odpowiedz
tomiacab - 08.11.2021 / 18:04, *.18.128

Qrwa dwa lata temu otworzyli akademię i zdziwieni ze nie mają zawodników którzy w najbliższej przyszłości zasilili by pierwszą kadrę. Pudel won z Legii dziadzie!

odpowiedz
Miasto Rafałka - 08.11.2021 / 18:03, *.play-internet.pl

Wszystko h...j o ja wam mówię wszystko h...j

odpowiedz
Heniuś - 08.11.2021 / 18:03, *.chello.pl

jak nie Valdas D. to może Valdas Ivanauskas

odpowiedz
Ziggy - 08.11.2021 / 18:00, *.chello.pl

jak mawiał porucznik Borewicz
panie Darku - na los szczęścia Baltazarze - chodzić , szukać , pytać

odpowiedz
Yoł - 08.11.2021 / 17:58, *.telkab.pl

Proste, do końca jakiś trener ( ma obronić tytuł co jest nierealne,) wiec nie przedłużą a potem ...Papszun, który zdobędzie tytuł z Rakowem i zakończy współpracę bo tam juz wyzej nie podskoczy....a w Legii to inna perspektywa....

odpowiedz
alessandro - 08.11.2021 / 19:18, *.inetia.pl

@Yoł: a jaka perspektywa czeka Tu na Papszuna ? Że zostanie wyebany przy pierwszej możliwej okazji ?

odpowiedz
maniek - 08.11.2021 / 17:57, *.centertel.pl

Najłatwiej by było zatrudnić nauczyciela WF-u, i tak efekt byłby podobny. Mioduski musi pojeździć po szkołach.

odpowiedz
... - 08.11.2021 / 17:53, *.vectranet.pl

tvn przy loczku, to istny grad sukcesów i kompetencji ludzi związanych z Legią.

odpowiedz
Krzyś - 08.11.2021 / 17:51, *.chello.pl

Tradycyjnie nie będzie treningów bo przerwa na reprezentacje?
Mamy informacje, kiedy nasze panienki przychodzą na zajęcia?

odpowiedz
MIODUSKI OUT !!!!! - 08.11.2021 / 17:47, *.btcentralplus.com

Jas Fasola na Prezesa. Sto razy lepszy od Mioduskiego.

odpowiedz
KAMI(L) - 08.11.2021 / 17:44, *.vectranet.pl

Mioduski zwolnij prezesa!

odpowiedz
Reader - 08.11.2021 / 17:43, *.chello.pl

a może Wiesiek Lavicka
kiedyś legendarny pan Vojevoda się sprawdził

odpowiedz
Ooł - 08.11.2021 / 17:42, *.com.pl

Na tle tego, co się w Legii dzieje doping z Żylety wygląda jak orkiestra z Titanica

odpowiedz
Rytm - 08.11.2021 / 17:41, *.centertel.pl

Hahahaha Przemysław Małecki. Taplanie się w tym samym sosie, a raczej gównie.

Mioduski to naprawdę nie jest chyba zbyt inteligentnym człowiekiem.

odpowiedz
lucho_83 - 08.11.2021 / 17:41, *.chello.pl

"...Wojskowi oferowali na ogół kontrakt obowiązujący do końca sezonu, z opcją przedłużenia o kolejne dwanaście miesięcy. Warunek? Obrona mistrzostwa Polsk..". Czy ktoś tam spojrzał w tabelę? Jest 20!!!! pkt straty do lidera, nie ma żadnych szans na obronę Mistrzostwa nawet jeżeli są jeszcze te 2 mecze zaległe do rozegrania!

odpowiedz
Teddy - 08.11.2021 / 17:50, *.chello.pl

@lucho_83:
to tylko i aż 20 oczek - inne drużyny też dopadnie Kryzys (brat Ramzesa)
wygrywają dwa zległe mecze i mamy 14 punktów straty

odpowiedz
Mistrzostwo - 08.11.2021 / 18:30, *.orange.pl

@Teddy: to sobie teraz zwizualizujmy, jaki desperat tu trafi, jak przyjmie warunek o MP :D

odpowiedz
Juri - 08.11.2021 / 17:39, *.inetia.pl

Holender w Lubinie robił kawał dobrej roboty.
Na trenera proponuję Nenad Bielica.

odpowiedz
Tak - 08.11.2021 / 18:50, *.orange.pl

@Juri: tak całkiem na poważnie, to Bielice bym brał z zamkniętymi oczami. Ale ani na to szansy, ani klimatu.

odpowiedz
Maaciekw - 08.11.2021 / 17:33, *.orange.pl

skończy się tym, że sam poprowadzi drużynę

odpowiedz
zdzicho - 08.11.2021 / 17:59, *.tpnet.pl

@Maaciekw: tylko co to za akademia? tam trenują tylko ci, którzy mają rodziców, co są w stanie to finansować....

odpowiedz
Pawciu - 08.11.2021 / 17:32, *.net.pl

Pomieszanie z poplataniem. Nawala Kuchsrsku, Mioduski i slabi zagraniczni pilkarze a wladze chca rozwiazac problem.. w akademii.

odpowiedz