fot. Woytek / Legionisci.com

Jeden dzień wolnego legionistów

Woytek

Po meczu ze Stalą Mielec piłkarze Legii otrzymali jeden dzień wolnego. Od dziś wracają do treningów. Wtorkowe i środowe zajęcia będą otwarte dla mediów, a od czwartku do soboty treningi będą odbywały się za zamkniętymi drzwiami.

Plan na najbliższe dni prezentuje się następująco:

Wtorek
17:00 - treningi otwarty

Środa
11:00 - treningi otwarty

Czwartek
11:00 i 15:00 (siłownia) - treningi zamknięte

Piątek
11:00 - treningi zamknięty

Sobota
09:30 - trening zamknięty


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (38)

+dodaj komentarz
ZMIANA PLANU ZAJĘĆ W AKADEMII... - 11.11.2021 / 03:18, *.17.107

8-10 potem 16-17 i tak minimum 5 dni w tyg Sobota i Niedziela poranne biegi na przełaj...rano , po śniadaniu, potem leżakowanie i tak co tydzień

odpowiedz
Matt - 10.11.2021 / 22:38, *.tpnet.pl

Proszę Państwa, takich rzeczy się nie robi! Redaktorzy są zdrajcami. Publikując główne zdjęcie zdradzili nasza taktykę na kolejny mecz! Przeciwnicy już zacierają ręce.

odpowiedz
Hiszpan - 10.11.2021 / 07:33, *.telnaptelecom.pl

Gdzie w Zegrzu znajdą boisko z oświetleniem na godzinę 17?

odpowiedz
Rafał - 10.11.2021 / 01:37, *.chello.pl

Żyć nie umierać!
Ach gdybym mógł być piłkarzem...

odpowiedz
wqurwiony po meczu z Cracovią w PP, który był ustawiony i oddany za punkty w lidze - 09.11.2021 / 23:16, *.cyfrowypolsat.pl

Podajcie nazwisko osoby, która decyduje ile razy w tygodniu trenują, chcę znać nazwisko ODPOWIEDZIALNEGO za takie dziadostwo, liczę na komentarze i/lub dociekliwość redakcji podczas przeprowadzania jakiegoś wywiadu

odpowiedz
Pierwszy dzień Xaviego w Barcelonie. - 09.11.2021 / 18:52, *.inetia.pl

DLA PORÓWNANIA SZANOWNI:
Xavi zamierza rządzić twardą ręką i będzie wymagał dużej dyscypliny od swoich podopiecznych.

Po pierwsze - zawodnicy muszą zameldować się na klubowych obiektach na 90 minut przed treningiem. W przypadku sztabu szkoleniowego mowa zaś o aż dwóch godzinach. Piłkarze więcej czasu mają poświęcać na dodatkowe zajęcia i przygotowanie taktyczne.

Co więcej - Xavi chce ściśle kontrolować sposób, w jaki odżywiają się jego podopieczni. Dlatego śniadanie i obiad mają spożywać na klubowej stołówce. Wszystko będzie się odbywać pod ścisłą kontrolą dietetyków.

Zmiany personalne dotkną działu medycznego. Xavi nie może pogodzić się z tym, jak często piłkarze FC Barcelony borykają się z problemami zdrowotnymi. Ze stanowiskiem już pożegnał się szef fizjoterapeutów.

Zawodnicy muszą też liczyć się z karami finansowymi za spóźnienie na trening (od 100 euro w górę). Z kolei w czasie dwóch dni poprzedzających mecz nie mogą po północy przebywać poza domem. Piłkarze mają też zakaz jeżdżenia na rowerze elektrycznym i surfowania. Na dodatek ich dalsze podróże będą odbywały się za zgodą sztabu szkoleniowego.
MOŻNA? MOŻNA.

odpowiedz
Xavi - 09.11.2021 / 18:55, *.inetia.pl

@Pierwszy dzień Xaviego w Barcelonie. : Nawet już nie wspominam, że tam trenują 2x dziennie.

odpowiedz
Sponsi - 09.11.2021 / 16:32, *.centertel.pl

Kur..! W B klasie się więcej trenuje.

odpowiedz
Zgred - 09.11.2021 / 15:10, *.02.net

Wolne? Powinni miec wolne ale bieganie do okoła stadionu

odpowiedz
Luq` - 09.11.2021 / 13:46, *.virtuaoperator.pl

No to jutro wszyscy na kacu :D

odpowiedz
Kibolek - 09.11.2021 / 12:54, *.telefonica.de

Jeden dzień wolnego dla NAJEMNIKÓW MIODUSKIEGO za grę na szkodę klubu

odpowiedz
maaciekw - 09.11.2021 / 13:36, *.135.170

@Kibolek : przynajmniej dziś nic nie spier....

odpowiedz
Krzeszczu 2.0 - 09.11.2021 / 12:49, *.16.53

Tak... rozpis treningowy kiedy jest czas na powazna prace zaistne imponujacy. Potruchtaja, poklepia w dziadka, moze siatkonoge i prysznic. A pozniej wiecznie biadolenie ze "pora wziasc sie do roboty".
Co innego zrobil Antonio Conte ktory 2 tygodnie temu wyladowal w Londynie i stwierdzil ze (tez) zastal zgliszcza... No coz, beton polskiej mysli szkoleniowej odstaje o lata swietlne od tej wloskiej. W ktora strone, niech kazdy sam sobie na to odpowie.

odpowiedz
Wolfik - 09.11.2021 / 14:25, *.play-internet.pl

@Krzeszczu 2.0: Dokładnie Kolego. Nie trzeba szukać w Angli, bo podobnie w Rakowi robi Papszun. Oni nawet sparingi organizują dla tych zawodników, którzy nie grali w ogóle lub grali w niepałnym wymiarze. A u nas wolne, bo przecież są "zaorani" meczem życia z Mielcem....

Oj, dążymy do meczu "dwóch klubów z tradycjami" w 1-ej lidze, dążymy....

odpowiedz
Krzeszczu 2.0 - 09.11.2021 / 14:43, *.16.53

@Wolfik: Kolego, nie wiem czy slyszales co zrobil Conte. Przytocze, bo jest to wspanialy przyklad jak powazny trener, ktory sie zna na fachu, reaguje. Conte przeanalizowal pierwszy mecz, przedstawil co i jak (pilkarzom i prezesowi) i zarzadzil zmiany w treningach. Ben Davis sie wypowiedzial entuzjastycznie w mediach ze nareszcie maja szanse popracowac z sensem nad bledami i organizacja i ze nareszcie jest czas aby solidnie popracowac. Conte zarzadzil podwojne treningi. Malo tego, na przedmeczowa konferencje spoznil sie cos ok godzine. Powtorze, spoznil sie godzine. Zaczal od przeprosin za spoznienie, bo przedluzyl trening i musial troche tez przeanalizowac! Tak dziala profesjonalizm. W przeciwienstwie do wiecznych dni wolnych, odpoczynkach, truchtaniach, siatkonogoach i jak zdarta plyta usprawiedliwieniach. A jak nie wiesz co robic, to robisz badania krwi. Polska mysl szkoleniowa... Pozdro

odpowiedz
Wolfik - 09.11.2021 / 15:34, *.play-internet.pl

@Krzeszczu 2.0: Cóż...nic dodać, nic ująć.

Może jednak coś się pomału zmienia. Podobnie postąpił niejaki Kaczmarek. Ten z Lechii. Sam Paxiao mówił w wywiadzie, że gość uwolnił z nich "radośc grania w piłkę". Na Lechie Stokowca nie dało się patrzeć. Podobnie jak na Piasta Fornalika czy Cracovię. Goscie zabijają ta dyscyplinę...

odpowiedz
SEBO(L) - 09.11.2021 / 12:17, *.centertel.pl

TYGODNIOWE zarobki naszych artystów w przybliżeniu:
- Jędrzejczyk 45500 zł
- Kapustka 40200 zł
- Mladenovič 39100
- Josue 38000
- Pekhart 35300
- Martins 34800
- Kastrati 32100
- Boruc 23100
- Kharatin 22000
Jest dobrze,jest suto,żyć nie umierać...
CAŁOROCZNY WAKACYJNY KLUB SENIORA LEGIA MA SIĘ DOBRZE!

odpowiedz
Matigol - 09.11.2021 / 18:37, *.plus.pl

@SEBO(L): Boruc zarabiałby wg Ciebie niecałe 100 tys miesiecznie? W życiu. Przecież on ma pensje na poziomie Jędzy a więc 2 razy więcej niż napisałeś...

odpowiedz
SEBO(L) - 10.11.2021 / 04:58, *.centertel.pl

@Matigol: to stała pensja, co innego pieniądze za prawa do wizerunku. Wtedy na pewno więcej lub porównywalnie .

odpowiedz
Zenek_nie_ten - 09.11.2021 / 11:29, *.centertel.pl

Gdybym ja tak zaprdl, jak oni to szef już dawno kazałby mi z pracy wyprdl

odpowiedz
KAMIL - 09.11.2021 / 10:46, *.com.pl

ciekawe ile treningów mają na zachodzie :) sielankowe życie kopaczy wyspani , wpadną na 2h pobiegać i high life i jeszcze narzekają :D

odpowiedz
Wawa - 09.11.2021 / 10:13, *.play-internet.pl

Ale się przemęczyli a co powiem bez
Kozery
Dać chłopakom wolne do piątku niech wypoczną i po galeriach pobiegają takie miodek im tygodniówki płaci
Że nie mają kiedy choć trochę wydać biedactwa

odpowiedz
Brd - 09.11.2021 / 10:08, *.aster.pl

Będzie pite na smutno...

odpowiedz
Jesus Nacho - 09.11.2021 / 10:00, *.chello.pl

Dopóki w Legii będą tacy ludzie jak Pan Zachorski do tej pory będzie regres.

odpowiedz
Kibolek - 09.11.2021 / 16:40, *.orange.pl

@Jesus Nacho: dopóki w LEGII będzie LICHWIARZ MIODUSKI będzie minimalizm oszczędności zdobywanie mistrza psim swędem, kupowanie szrotu z zagranicy i wyprzedawanie dobrych młodych zawodników i 3 TRENERÓW podczas jednego sezonu

odpowiedz
Roma - 09.11.2021 / 09:51, *.plus.pl

Ci na linii bramkowej to chyba z notesu (albo tapety) dyrektora sportowego.

odpowiedz
jarekk - 09.11.2021 / 09:32, *.metrointernet.pl

Dlaczego tylko jeden dzien wolnego? Niech w ogole nie trenuja bo i tak na jedno wychodzi.
Moja teoria jest taka ze kilku w zespole nie chce wygrywac bo maja w tym jakis cel. Nawet jak dostana super podanie to i tak przestrzela, patrz Emreli. A inni nie potrafia grac. Zreszta w 7 czy 8 nie wygra sie meczu nawet ze Stala.

odpowiedz
Bemowiak - 09.11.2021 / 09:15, *.play-internet.pl

Już widzę jak 11 listopada spotykają się na 2 treningach :D

odpowiedz
siewca plotek - 09.11.2021 / 09:14, *.futuro.pl

Podobno muszą wyjść z szoku.

odpowiedz
Mateusz z Gór - 09.11.2021 / 09:13, *.orange.pl

Jaki dzień wolnego jak ich widzę na zdjęciu jak stoją na linii bramkowej.

odpowiedz
Juri - 09.11.2021 / 09:13, *.centertel.pl

Zajadą ich,mieli mieć 2 tygodnie urlopu.

odpowiedz
Michał Anioł - 09.11.2021 / 09:08, *.jmdi.pl

Powinni teraz zap... po 2 treningi dziennie do porzygu. Przede wszystkim pod kątem motoryki. Czesiek tak ich przygotował do sezonu że ruszają się jak muchy w smole.

odpowiedz
lolek - 09.11.2021 / 08:53, *.com.pl

jeden trening dziennie? a gdzie trening taktyczny? motywacyjny? pokopią na brameczke i pójdą na obiadek...kpina

odpowiedz
Pab(L)o Loża - 09.11.2021 / 08:45, *.centertel.pl

Jeszcze do kina ich weźcie i popcorn 8m kupcie. Jak mawiał klasyk

odpowiedz
mlk - 09.11.2021 / 08:39, *.waw.pl

kpina :D dzień wolnego hahaha

odpowiedz
Ju(L)ius - 09.11.2021 / 08:37, *.vectranet.pl

A dnióweczka 5 tysiączków wpada.... Sorry... Godzinóweczka... bo trening pewnie dłużej niż godzinę-dwie nie potrwa...

odpowiedz
Real - 09.11.2021 / 08:35, *.2degrees.nz

Dzień wolnego za same porażki, jeden trening dziennie, żyć nie umierać w takiej pracy.

odpowiedz
Ju(L)ius - 09.11.2021 / 08:34, *.vectranet.pl

Wow!!!! Tylko jeden dzień??!! A w czwartek nawet DWA treningi??!! Jestem w szoku!!
Tylko czy za bardzo się nie zmęczą.....

odpowiedz