Górnik Zabrze na meczu z Legią w kwietniu 2019 roku - fot. Mishka / Legionisci.com

Kibice Górnika kończą bojkot na mecz z Legią

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Kibice Górnika Zabrze zdecydowali się zawiesić bojkot meczów swojego klubu na nadchodzący mecz z Legią. Taką decyzję podjęli kibice KSG po ostatnich rozmowach z działaczami. Bojkot został zapoczątkowany w październiku i obowiązywał na meczu z Zagłębiem Lubin, a związany był ze współpracą pracowników klubu z policją przy okazji meczu z Wisłą Kraków.

Bojkot polegał na niekupowaniu biletów na młym, braku flag i dopingu. "Bojkot będzie trwał do odwołania. Kibiców nie szanujecie, z policją współpracujecie!" - poinformowali wówczas zabrzanie. Z kolei wczoraj wieczorem ogłosili zawieszenie bojkotu na zbliżający się mecz z Legią Warszawa, który rozegrany zostanie 21 listopada.


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (50)

+dodaj komentarz
@Antek - 14.11.2021 / 02:07, *.tele2.se

Szanuj twarz

odpowiedz
Antek - 13.11.2021 / 21:47, *.plus.pl

@Micha(L): Do gówna wszystko się klei

odpowiedz
Micha(L) - 13.11.2021 / 01:23, *.chello.pl

Legia jak magnes;)

odpowiedz
Olomanolo - 11.11.2021 / 13:29, *.207.231

Dziękuję za blokadę

odpowiedz
Toki - 11.11.2021 / 12:29, *.128.244

Chyba nie zrozumieliście? Kibice Górnika oczekiwali zwolnienia Dyrektora sportowego Artura Płatka - został zwolniony więc Zabrzanie osiąneli co chcieli więc po co mają mięć dalej bojkot. Rozumiem oburzenie kibiców legi bo jak będzie torcida to będzie głośno i nie będzie was w ogóle słychać rozumiem,dla was by było lepiej jak by był bojkot bo byście w ciszy mogli jechać po Górniku ;)

odpowiedz
Zed - 11.11.2021 / 13:16, *.jmdi.pl

@Toki: przyjdziecie chamy dlatego że my tam gramy

odpowiedz
Marcel - 11.11.2021 / 15:47, *.t-mobile.pl

@Toki: Ale jesteś żałosny. Dorośnij chłopcze.

odpowiedz
Walkie - 11.11.2021 / 20:10, *.tpnet.pl

@Toki: Kibiców gurnika nie będzie słychać , toczku umorusany .

odpowiedz
Kibolek - 12.11.2021 / 08:36, *.it-home.pl

@Marcel: przyjdziecie chamy dlatego że my tu gramy . MIODUSKI LICHWIARZU WON Z LEGII

odpowiedz
Juras - 11.11.2021 / 07:32, *.plus.pl

Buhahahahahahahaha!

odpowiedz
Krystian - 11.11.2021 / 07:02, *.t-mobile.pl

Nawet gdyby przyszło sto tysięcy ludzi to jakoś trudno mi uwierzyć że Gornik pokona Legie. Bardzo bym chciał ale tak chaotyczną grą remis to chyba maks. Kiedyś Legia musi sie obudzić a Gornik na przełamanie w dzisiejszej formie to jest to. I na koniec uważam że Górnik w tym bałaganie klubowym będzie miał więcej kłopotów z utrzymaniem niż Legia.Warszawiacy sobie poradzą

odpowiedz
SOSnowiec - 11.11.2021 / 05:31, *.inetia.pl

Ostatni mecz z Legią w ekstraklasie.Nie wiadomo kiedy Legia wróci do eklapy.Może skończyć jak GKS w 2 lidze!

odpowiedz
pionowy - 11.11.2021 / 16:59, *.chello.pl

@SOSnowiec: jak widać kompleks Warszawy jest cały czas silny.

odpowiedz
Arek - 10.11.2021 / 23:33, *.tpnet.pl

I na co było się napinać? Jak pierwszy raz usłyszałem o tym bojkocie pierwsze co mi na myśl przyszło: - do meczu z Legią. No i mamy.

odpowiedz
Siłka - 10.11.2021 / 22:39, *.com.pl

Przyszliście chamy bo my tu gramy

odpowiedz
oLaf - 10.11.2021 / 22:07, *.vectranet.pl

to żabole, ha ha, zawieszają bojkot bo Legia jest ważniejsza niż ich honor!!! ; ))))

odpowiedz
TUSK MATOLE OBALĄ CIE KIBOLE ! - 10.11.2021 / 21:56, *.17.107

CIENIASY ZAWIESZAJĄ PROTEST BO LICZĄ ŻE WESPRĄ SWOICH ABY NAS POKONAĆ, I TO JEST ULTRAS?TERAZ PRZYBIJĄ SZTAME Z GÓRNIKA ZARZĄDEM A ZARZĄD ZADZWONIŁ NA MILICJE NA NICH..ABSURD GONI ABSURD NIE MAJĄ PRAWA NAZYWAĆ SIE ULTRAS...

odpowiedz
Haha - 10.11.2021 / 21:48, *.centertel.pl

I na Kogo oni idą górnika Nie Podolskiego Nie po prostu Legia przyjeżdża ,przyszły chamy bo My gramy

odpowiedz
Supersamiec - 10.11.2021 / 16:34, *.centertel.pl

Poza tym tam gdzie jedzie Legia tam jest zawsze rekord frekwencji miejscowych w sezonie potem przychodzi szara zeczywistosc i max 30_50% tego co było jak Legia przyjeżdża

odpowiedz
Supersamiec - 10.11.2021 / 16:32, *.centertel.pl

Nic dziwnego czy nadzwyczajnego jedzie Legia to wracają
Oni wracają że względu na nas nie na swoje zażegnane problemy

odpowiedz
e(L)o - 10.11.2021 / 14:39, *.vectranet.pl

Pewne zwycięstwo mają to kończą

odpowiedz
miet - 10.11.2021 / 15:47, *.wananchi.com

@e(L)o: hahaha
dokladnie

odpowiedz
DK - 10.11.2021 / 14:33, *.atman.pl

Aktualna średnia widzów na mecz :
Górnik Zabrze 13 350
Legia Warszawa 13 465
Górnik przed meczem z "wielką Legią".
Tyle w temacie.
PS
1.Fakt jest faktem gdyby nie było w Polsce Legii to byłoby jakoś nudno :)
2.Dla nas kibiców Górnika równie ciekawe są mecze z lokalnymi rywalami oraz Lechem i Wisłą.

odpowiedz
L - 10.11.2021 / 15:58, *.aster.pl

@DK: zapomniales kolego, ze Legia ma mecze u siebie co tydzien i na puchary chodzi po 25k. Jest troche roznicy zapleniac stadion co 3 dni a zapelniac co 2 tygodnie. A fakty sa takie, ze jak do Zabrza przyjezdza Legia, to stadion jest pelny, jak przyjezdza Wisla czy Lech to nie jest pelny.

PS. Nikt nie napisal o wielkiej Legii. Idz sie dowartosciowywac na swoje fora.

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 10.11.2021 / 14:03, *.play-internet.pl

Pewnie przeczuwają,że to ostatni mecz w Zabrzu z Legią.Bo przecież oni nie spadną,a my.....????

odpowiedz
Legły - 11.11.2021 / 19:23, *.plus.pl

@FOREVER LEGIA : masz chłopie rację trzeba jechać Dz Zabrza bo to może być ostatni taki wyjazd , w pierwszej lidze pojedziemy do Zagłębia

odpowiedz
Marcel - 10.11.2021 / 13:51, *.t-mobile.pl

No tak, Legia przyjeżdża to wszystkie bojkoty się kończą, bo raz w roku trzeba się spiąć, żeby zrobić pokazówkę przed całą ligą.

odpowiedz
Hans - 10.11.2021 / 15:18, *.play-internet.pl

Chyba mało się orientujesz w temacie .

odpowiedz
Marcel - 11.11.2021 / 15:45, *.t-mobile.pl

@Hans: Podałem tylko fakt, że bojkot kończy się akurat "całkiem przypadkowo" na mecz z Legią. A jak sam nie masz na ten temat nic do powiedzenia to nie wypowiadaj się.

odpowiedz
Sig - 10.11.2021 / 13:51, *.166.58

Może piłkarze Legii też zawiesza bojkot...

odpowiedz
Farme(L) - 10.11.2021 / 13:21, *.bridgefibre.net

Wszyscy tak bardzo pragą dokopać Legii, marzą o tym żeby spadła z ligi, a jak przychodzi co do czego to nawet bojkot zawieszają. Gdyby nie Legia ta gówno liga była by warta tyle co pierwsza liga. Nie ważne czy gra tam Arka Cracovia czy Widzew.
Wszyscy przychodzą tylko na Legię... Jak się okazuje nie tylko w Warszawie:)

odpowiedz
Michał - 10.11.2021 / 12:55, *.plus.pl

Bo LEGIA przyjeżdża to nagle koniec bojkotu. Hehe teraz Górnik z siebie na ten jeden mecz da z siebie 200% albo więcej. Każdy klub tak robi na przyjazd LEGII WARSZAWA naszej LEGII. Pozdrawiam wszystkich Legionistów i Legionistki

odpowiedz
Sputnik 44 - 10.11.2021 / 12:52, *.vectranet.pl

Podobno hanysy mają w planach przy tej okazji założyć czyste gacie, umyć zęby i świątecznie przystroić biedaszyby!

odpowiedz
Hanys - 10.11.2021 / 13:56, *.play-internet.pl

@Sputnik 44: czysty ciul z ciebie

odpowiedz
Edek - 10.11.2021 / 12:44, *.net.pl

@DzakoLegiaPodkarpacie: Zol mi cie chopie!!!!!!!!!!!!

odpowiedz
Sputnik 44 - 10.11.2021 / 12:49, *.vectranet.pl

@Edek: do szkoły Edziu! Naucz się polskiego jak chcesz zabierać głos na tym forum!

odpowiedz
Hanys - 10.11.2021 / 12:43, *.197.59

Gorole

odpowiedz
DzakoLegiaPodkarpacie - 10.11.2021 / 12:12, *.enf.pl

Szczerze i od serca:
Nie interesowałbym się piłką nożną gdyby w moim życiu nie pojawiła się Duma i Sława - Legia Warszawa.

odpowiedz
Cysty ciul - 10.11.2021 / 12:12, *.centertel.pl

Och poloki poloki

odpowiedz
dejne3 - 10.11.2021 / 11:39, *.199.66

Tak mają w całej Polsce święto przyjeżdża Legia , tak było i w Mielcu tez miasto zaczęło pomagać klubowi ,

słuchajcie wszyscy co Legii nie lubicie ,dzięki naszej Legii żyjecie , bo gdzie się nie pojawimy nagle pełne stadiony , to jakiś cud z niebios

odpowiedz
Felek - 10.11.2021 / 10:59, *.netfala.pl

Śmierdziuchy boją się słuchać festiwalu bluzgów na hanysów.

odpowiedz
ojciec - 10.11.2021 / 10:41, *.get.no

podobna akcje z tego co pamiętam zrobił lech przy okazji meczu z Legią.

odpowiedz
Michu - 10.11.2021 / 10:46, *.centertel.pl

@ojciec: wiecej info?

odpowiedz
Syn - 11.11.2021 / 17:33, *.plus.pl

@ojciec: Było odwrotnie to Legia zawiesiła bojkot na mecz z Lechem

odpowiedz
X - 10.11.2021 / 10:11, *.plus.pl

"Ludzie honoru". Hahahaha. Nawet nie wiem jak skomentować takie zachowanie

odpowiedz
Wagon nr.9 - 10.11.2021 / 09:52, *.onet.pl

Bo wiedzą, że wygrają i że drugi raz taka okazja długo się nie powtórzy.

odpowiedz
(L) - 10.11.2021 / 09:46, *.plus.pl

Dobrze rozumiem : przerwa bojkotu na ten jeden mecz?

odpowiedz
WielkaElka - 10.11.2021 / 09:49, *.centertel.pl

@(L): bo przyjechał najlepszy klub

odpowiedz
T75 - 10.11.2021 / 10:08, *.171.7

@WielkaElka: Kto nie wierzy ..uj mu w dziób :)

odpowiedz
L - 10.11.2021 / 16:04, *.aster.pl

@Ich: jak zle? Zawieszenie bojkotu oznacza, ze bojkot bedzie trwal nadal po meczu z Legią (tak sie pisze nazwe klubu, zakompleksiony dzieciaku).

odpowiedz