fot. Woytek / Legionisci.com

Trening

Badania, boisko, siłownia

Woytek, źródło: Legionisci.com

Środowy trening Legii rozpoczął się o godzinie 11. W zajęciach w zdecydowanej większości wzięła udział grupa zawodników, która ćwiczyła we wtorek. Dołączyli do niej Artur Jędrzejczyk i Inaki Astiz, a zabrakło Artura Boruca i Rafaela Lopesa.

Zajęcia legionistów prowadzone były w kilku blokach. Najpierw przez ok. 30 minut zespół przechodził badania w dwóch grupach - tym razem odbyły się one na boisku przykrytym balonem. Następnie zawodnicy z trzecioligowych rezerw oraz siedmiu graczy "jedynki" (Pekhart, Martins, Kastrati, Jędrzejczyk, Josue, Johansson, Rose) przenieśli się na boisko, gdzie po krótkiej rozgrzewce z piłkami trenerzy zarządzili gierki interwałowe 4 razy po 4 minuty. Końcowym elementem tej części zajęć były strzały na bramkę. Po tym nastąpiła wymiana zawodników z "jedynki" - udali się oni na siłownię, a do gry z trzecioligowcami weszła druga siódemka (Luquinhas, Hołownia, Slisz, Ribeiro, Ciepiela, Charatin, Kostorz). Schemat ćwiczeń był identyczny.

Z boku zajęciom przyglądał się Tomasz Jarzębowski, który dołączy do sztabu pierwszej drużyny.

Był to ostatni otwarty dla mediów trening drużyny w tym tygodniu. W czwartek zespół będzie pracował dwa razy - o 11 i 15. W piątek trening zaplanowano na godzinę 11, a w sobotę na 9:30.

Fotoreportaż z treningu - 19 zdjęć Woytka

fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (14)

+dodaj komentarz
Bartosz - 12.11.2021 / 14:09, *.wawtel.pl

Ja Legia mecz 20
Legiai

odpowiedz
Salazar - 12.11.2021 / 08:42, *.tkk.pl

Najważniejsze badanie-Alkomat.

odpowiedz
Warka80 - 11.11.2021 / 12:16, *.net.pl

A co z Borucem i Lopesem znowu? Wieteski czemu nie trenuje?

odpowiedz
ryba socho - 11.11.2021 / 09:55, *.t-mobile.pl

Jak totenham zatrudnił nowego trenera to zmiany są radykalne tak samo jak barcelona a u nas ... żenada i brak jakiegokolwiek profesjonalizmu
Przecież ten wuefista nie jest w stanie ich znajmniejszym nawet stopniu czegokolwiek nauczyc lub co gorsza czegoś wymagać
Beda mu sie w twarz smiali tak samo jak powiedział zaraz po meczu co myśli o zarządzie żeby za momet podkulic ogon i odszczekiwać w popłochu trafne wtedy uwagi

odpowiedz
Cesio - 11.11.2021 / 13:02, *.47.72

@ryba socho:
Znafca ,to samo mówiłeś o Papszunie trzy lata temu. Wuefista nie jest takim jak ci się wydaje, bo Golębiowski swoje dokonania ma, dlatego nie wycieraj nim gęby.

odpowiedz
Tl - 10.11.2021 / 22:07, *.mm.pl

Może jak nie będą ternowac to lepiej zagrają

odpowiedz
SUPER!COACH! - 10.11.2021 / 22:02, *.17.107

A BIEGANIE, TRUCHTANIE, CALY CZAS PIŁKA PRZY NODZE..TO GDZIE?!NIEMA!NO I NIE SPODZIEWAJMY SIE ŻE PRZECIĘTNY TRENER ZROBI SUPER LEGIE, WSZYSTKO KASA DUŻA NISZCZY , KONTRAKTY OTD...TERAZ NIECHCE IM SIE TRENOWAĆ CIĘŻKO NAWET BO SZTAB ICH NIE GANIA JAK Z DZIEWCZYNAMI SIE OBCHODZĄ!

odpowiedz
:o) - 10.11.2021 / 23:05, *.chello.pl

@SUPER!COACH!: Kiedy już skończysz podstawówkę, złóż aplikację na trenera. Najlepiej Bayernu albo Realu Madryt. Zatrudnią cię natychmiast!

odpowiedz
MyśL szkoLeniowa - 10.11.2021 / 23:24, *.17.107

@:o): O KUCHARSKI SIE ODEZWAŁ, NO TAK ATUALNA MYŚL SZKOLENIOWA, SIE BRONI...

odpowiedz
dejne3 - 11.11.2021 / 05:14, *.vectranet.pl

@SUPER!COACH!: komentarze piszemy małymi literami Legia Warszawa z duże

odpowiedz
Pacan - 12.11.2021 / 00:01, *.47.25

@dejne3: Nie z dużej tylko wielką literą.

odpowiedz
Cyniek - 10.11.2021 / 17:36, *.vectranet.pl

W piątek i w sobotę zrobił bym treningi o 20 do 22:30 może nie chciało by im się iść na balety

odpowiedz
yyy - 10.11.2021 / 20:04, *.centertel.pl

@Cyniek : no i 23 na balety :D

odpowiedz
jarekk - 10.11.2021 / 20:51, *.metrointernet.pl

@Cyniek : Dorzuc jeszcze sobota i niedziela 5 rano

odpowiedz